dr Renkielska Alicja - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-08-01, 13:03   #1
zgagunia1104
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 17

dr Renkielska Alicja


Witam.Czy ktoś miał operowany nosek u pani doktor Alicji Renkielskiej w Gdańsku?

Edytowane przez zgagunia1104
Czas edycji: 2009-08-02 o 20:41
zgagunia1104 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-02, 00:11   #2
listopadowa80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: dwie ryby przebite srebrnym mieczem
Wiadomości: 5 297
Dot.: dr Renkielska Alicja

Cytat:
Napisane przez zgagunia1104 Pokaż wiadomość
Witam.Czy ktoś miał operowany nosek u pani doktor Alicji Renkielskiej w Gdańsku?
Tak - moja koleżanka Kilka lat temu...

Zdecydowanie polecam dr Grobelny (przyjmuje w Perfect medica w Gdańsku) - to najlepsza specjalistka od nosków w Trójmieście (jedynym minusem jest to, że dr Grobelny nie robi zabiegu na kości i chrząstce podczas tego samego zabiegu, ale to naprawdę geniusz od nosów).
listopadowa80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-02, 20:36   #3
zgagunia1104
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 17
Dot.: dr Renkielska Alicja

Cytat:
Napisane przez listopadowa80 Pokaż wiadomość
Tak - moja koleżanka Kilka lat temu...

Zdecydowanie polecam dr Grobelny (przyjmuje w Perfect medica w Gdańsku) - to najlepsza specjalistka od nosków w Trójmieście (jedynym minusem jest to, że dr Grobelny nie robi zabiegu na kości i chrząstce podczas tego samego zabiegu, ale to naprawdę geniusz od nosów).
Dzięki bardzo za odpowiedz..a taka moja ciekawośc to CZy udała się operacja za pierwszym razem i nie trzeba było robić poprawek??
I Twoja koleżanka robiła w szpitalu na kasę chorych czy prywatnie ??
zgagunia1104 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-02, 23:31   #4
listopadowa80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: dwie ryby przebite srebrnym mieczem
Wiadomości: 5 297
Dot.: dr Renkielska Alicja

Cytat:
Napisane przez zgagunia1104 Pokaż wiadomość
Dzięki bardzo za odpowiedz..a taka moja ciekawośc to CZy udała się operacja za pierwszym razem i nie trzeba było robić poprawek??
I Twoja koleżanka robiła w szpitalu na kasę chorych czy prywatnie ??
Pierwszą op. noska kumpela przeszła jak była nastolatką - robiła ją właśnie dr Renkielska - efekt był fatalny. Zabieg płatny, wykonany w AMG. Nie sugeruję, że ta dr jest słabym fachowcem, bo przecież nawet dobremu chirurgowi może coś nie wyjść (życie...). Niemniej jednak ja widziałam jeden nos i jedne uszy od dr Renkielskiej i nos wyszedł strasznie (nie przesadzając - nos Jacksonowski - więc to mówi samo za siebie), natomiast uszy były zrobione bezbłędnie

Ta sama kumpela od nosa poprawiała go rok temu u dr Grobleny - świetny specjalista, robi (chyba) najlepsze noski w 3City. Efekt totalnie 'skopanego' wcześniej nosa przeszedł oczekiwania wszyskich - i mojej koleżanki, znajomych i nawet samej dr Grobelny. Teraz jest cudowny. Nos po pierwszej op. (u dr Renkielskiej) stał się jednym wielkim kompleksem kumpeli, teraz (po poprawce u Grobelny)dziewczyna naprawdę odżyła. Niedawno sama leżałam w klinice, gdzie przyjmuje i operuje m.in dr Grobelny i wszystkie panie pielęgniarki nie mogły się wyjść z zachwytu z geniuszu tej dr jeśli chodzi o poprawianie nosów. Mam nadzieję, że troszkę ułatwiłam Ci wybór. Niemniej jednak poczytaj troszkę o dr Grobleny i Renkielskiej na forum beautywpolsce (kopalnia wiedzy).
Pozdrawiam i życzę trafnego wyboru

---------- Dopisano o 00:31 ---------- Poprzedni post napisano o 00:28 ----------

Aha - kumpela u dr Grobelny miała jeden zabieg - pani dr zrobiła jej nos raz a dobrze. Oczywiście zabieg odpłatny (nie pamiętam dokładnej ceny ale jakoś tak 6-7tys.zł)
listopadowa80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:23.