jak przekonac rodzicow do slubu? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-07-30, 14:55   #61
Klariska
Wtajemniczenie
 
Avatar Klariska
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 336
Dot.: jak przekonac rodzicow do slubu?

Przeczytalam kawalek watku(dokladnie 2ga strone) i dziwie sie troche podejscia do niektorych spraw. Sama myslalam ze by wziasc slub to trzeba miec skonczone studia, pozniej dobra prace, zamieszkac razem i dopiero slub(tak wiem pewnie bede po 30stce). Nie chcialabym narazac rodzicow na wszelkie koszty itp., wrecz wolalabym pomoc im. Skoro chce sie byc razem trzeba brac odpowiedzialnosc za druga osobe, nie liczyc juz na rodzicow. Rozpoczyna sie samodzielne zycie.

Heh... ciekawe jak stara bede jak bede brac slub (mam 20lat) Sama mam czasem dosc rodzicow, chcialabym sie wyprowadzic. Jednak mam swiadomosc tego ze nie mam za co, a nawet jesli dostalabym prace, to pewnie bym na rachunki i normalne zycie nie miala dosc pieniedzy.
__________________

Klariska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-12, 21:14   #62
agulamaciula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 42
Dot.: jak przekonac rodzicow do slubu?

hej Flofferku! Wiesz my mamy ustaloną datę ślubu, opłaconą salę...ale tak szczerze to nie mamy narazie żadnego mieszkanka na oku.....oboje uczymy w szkole...więc kokosów nie zarabiamy...ale zamierzamy zacząć rozglądać się za wynajmem mieszkanka na wiosnę...myślę , że wynajem też okaże sie dobry na 2-3 latka..a potem będziemy myslec o kredycie i czymś swoim na stałe.Także jeśli masz jakieś obawy to zacznij najpierw od mieszkania...jesli coś pewnego mieć bedziecie wtedy pomyslcie o ślubie.
agulamaciula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:20.