O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV - Strona 106 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-03-09, 17:55   #3151
Kaveri
Spaceroholiczka
 
Avatar Kaveri
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 27 526
Dot.: O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV

Cytat:
Napisane przez Kathinna Pokaż wiadomość
Ja się nie mogę zdecydować, coś na 100% może jakiś oleo krem i cuś basil elements i jakiś szampon z delikatniejszych plus oleidło jakieś, hmm kto wie
Ja oleidła mam, oleokremy mnie nie kuszą, ale przez Ciebie właśnie oglądam te produkty Basilcośtam.

Cytat:
Napisane przez paulownia Pokaż wiadomość
Wez mi nie przypominaj ze istnieje Rossman i promocje bo trafia mnie szlag pt. " Psiakosc, nie mieszkam w Polsce!"
U mnie jest raczej: "Psiakość, szkoda, że mieszkam w Polsce."!

Ilekroć pojawią nowa promocja, a pojawia się za często wyglądam tak:
17934446_1815646132089000_607767834075856896_n.jpg
__________________
Kaveri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-16, 08:18   #3152
Kathinna
Zakorzenienie
 
Avatar Kathinna
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 115
GG do Kathinna
Dot.: O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV

No i w żadnym rossmanie w mieście nie ma basil elements, dziady jedne.
__________________
Handmade: Wyplatane OpowieściPierniczki: Wypiekane Opowieści
Słodkie wyzwania: Słodka Misja
Kathinna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-17, 12:42   #3153
Kaveri
Spaceroholiczka
 
Avatar Kaveri
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 27 526
Dot.: O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV

Cytat:
Napisane przez Kathinna Pokaż wiadomość
No i w żadnym rossmanie w mieście nie ma basil elements, dziady jedne.
U mnie też nie ma, a szkoda, bo chciałam skorzystać z drugiej karty i sobie coś dokupić. Na razie kupiłam dwa szampony Petal Fresh - winogrono i granat, jedna odżywka też z Petal Fresh - z różą i micelarny szampon Nivea.


Edit: Chciałam jeszcze pochwalić się Wam awansem. Po czterech dniach pracy
__________________

Edytowane przez Kaveri
Czas edycji: 2018-03-17 o 19:13
Kaveri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-18, 08:40   #3154
Kathinna
Zakorzenienie
 
Avatar Kathinna
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 115
GG do Kathinna
Dot.: O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV

Cytat:
Napisane przez Kaveri Pokaż wiadomość
U mnie też nie ma, a szkoda, bo chciałam skorzystać z drugiej karty i sobie coś dokupić. Na razie kupiłam dwa szampony Petal Fresh - winogrono i granat, jedna odżywka też z Petal Fresh - z różą i micelarny szampon Nivea.


Edit: Chciałam jeszcze pochwalić się Wam awansem. Po czterech dniach pracy
Gratulacje
__________________
Handmade: Wyplatane OpowieściPierniczki: Wypiekane Opowieści
Słodkie wyzwania: Słodka Misja
Kathinna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-11, 21:57   #3155
spodkoldry
Zadomowienie
 
Avatar spodkoldry
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 399
Dot.: O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV

odkopałam wątek - cześć kochane, co u Was?
spodkoldry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-12, 08:17   #3156
paulownia
Zakorzenienie
 
Avatar paulownia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Asarum/Karlshamn, Sweden
Wiadomości: 3 861
Dot.: O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV

Cytat:
Napisane przez spodkoldry Pokaż wiadomość
odkopałam wątek - cześć kochane, co u Was?
Nic nowego włosy rosną, wiosna za oknami, praca, wszystko w porządku.
paulownia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-12, 08:20   #3157
Kathinna
Zakorzenienie
 
Avatar Kathinna
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 115
GG do Kathinna
Dot.: O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV

Nooo u mnie jakby... 9 rano
__________________
Handmade: Wyplatane OpowieściPierniczki: Wypiekane Opowieści
Słodkie wyzwania: Słodka Misja
Kathinna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-04-12, 09:30   #3158
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV

Praca cały dzień :/ włosy hmm, muszę kupić drugie opakowanie biotebalu, 20 robię encanto pierwszy raz 😆potem farbowanie henna.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-15, 13:26   #3159
zywieczdroj
Zakorzenienie
 
Avatar zywieczdroj
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 11 439
Dot.: O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV

Dziewczyny, pierwszy raz w życiu zauważyłam wypadanie włosów. Macie jakieś sprawdzone specyfiki na wzmocnienie?
zywieczdroj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-17, 08:02   #3160
Nieszka__
Zadomowienie
 
Avatar Nieszka__
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: .
Wiadomości: 1 020
Dot.: O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV

Czy któraś z was chciałaby odkupić krem do włosów kręconych, aktywator loków Creightons The Curl Company?

Kupiłam w Rossmannie za ok. 30 zł, jednak nie sprawdził się na moich włosach. Widocznie moje hery potrzebują zupełnie czegoś innego. Kosmetyk niemal nietknięty

---------- Dopisano o 09:02 ---------- Poprzedni post napisano o 09:01 ----------

Cytat:
Napisane przez zywieczdroj Pokaż wiadomość
Dziewczyny, pierwszy raz w życiu zauważyłam wypadanie włosów. Macie jakieś sprawdzone specyfiki na wzmocnienie?
Ja łykam suplementy, Biotebal, Revalid + wcierki kilka razy w tygodniu. Z czasem pomaga.
Nieszka__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-24, 12:41   #3161
veronika92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 2
Dot.: O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV

Hej dziewczyny ! Ostatnio w biedronce widziałam promocje na biotne na włosy z krzemem za 17,99 z 30 zł !
Sprawdziłam też ofertę na noblehealth i na ich insta. Jeśli się kupi jeden produkt drugi gratis.. Skład jest fajny niska cena. Co sądzicie? Kupowałyście już?
veronika92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-04-30, 05:49   #3162
olamastfora
Raczkowanie
 
Avatar olamastfora
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 241
Dot.: O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV

Dziewczyny czy ktoras z was mogła by mi powiedzieć czy kosmetyki petal fresh są naturalne ? Mam bardzzooo zniszczone włosy i chciałabym zmienić całkowicie swoja pielęgnację na bardziej świadomą, naturalną,i się zastanawiam nad tą marka bo wiem ze ich kosmetyki są raczej chwalone ale nie wiem jak wyglądają skladowo, i czy moich i tak bardzo zniszczonych włosów nie przesuszy ani mnie pogorszył ich stanu jeszcze bardziej. Z gory dziękuje ! a i dodam jeszcze, ze włosy muszę myć niestety codziennie dlatego szczególnie mi zależy by kosmetyk był delikatny,naturalny
olamastfora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-02, 20:50   #3163
Kaveri
Spaceroholiczka
 
Avatar Kaveri
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 27 526
Dot.: O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV

Cytat:
Napisane przez olamastfora Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy ktoras z was mogła by mi powiedzieć czy kosmetyki petal fresh są naturalne ? Mam bardzzooo zniszczone włosy i chciałabym zmienić całkowicie swoja pielęgnację na bardziej świadomą, naturalną,i się zastanawiam nad tą marka bo wiem ze ich kosmetyki są raczej chwalone ale nie wiem jak wyglądają skladowo, i czy moich i tak bardzo zniszczonych włosów nie przesuszy ani mnie pogorszył ich stanu jeszcze bardziej. Z gory dziękuje ! a i dodam jeszcze, ze włosy muszę myć niestety codziennie dlatego szczególnie mi zależy by kosmetyk był delikatny,naturalny
Przepraszam, ale dla mnie "naturalne" mogą być jedynie orzechy piorące :brzydal"

Niemniej, z Petal Fresh jestem bardzo zadowolona. Używam szamponów i odżywek, codziennie myję włosy, mam ŁZS, nic nie podrażnia, nie wysusza włosów, najbardziej lubię wersję z zielonych winogron, a odżywkę z różą.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kaveri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-07, 11:08   #3164
miranda122
Zakorzenienie
 
Avatar miranda122
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 6 668
Dot.: O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV

Wchodzę na wątek, a tu jeden post, cisza ostatnio
__________________
"Najlepszym kosmetykiem dla kobiety jest radość życia"
Rosalind Russell



Blog



miranda122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-07, 11:09   #3165
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV

Mogę używać kosmetyków vianek po prostowaniu keratynowym?

Wysłane z mojego ASUS_X00DD przy użyciu Tapatalka
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-09, 12:04   #3166
Kaveri
Spaceroholiczka
 
Avatar Kaveri
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 27 526
Dot.: O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV

Cytat:
Napisane przez miranda122 Pokaż wiadomość
Wchodzę na wątek, a tu jeden post, cisza ostatnio
Bo się nie odzywacie

U mnie dziś przed myciem maska Garniera oil repair 3 butter, masło shea, odżywka waniliowa Isana i olejek do brody Barbero. Mycie BD, d/s Garnier oleo repair, b/s Joanna z pokrzywą i na końce olejek Isana.
Akcja-regeneracja, bo w czerwcu znów będę rozjaśniała włosy, a teraz za często je prostuję.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kaveri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-09, 12:31   #3167
Kathinna
Zakorzenienie
 
Avatar Kathinna
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 115
GG do Kathinna
Dot.: O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV

U mnie dziś olejowanie bd i figowy kalosz.
I słońce za oknem
__________________
Handmade: Wyplatane OpowieściPierniczki: Wypiekane Opowieści
Słodkie wyzwania: Słodka Misja
Kathinna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-09, 13:22   #3168
Kaveri
Spaceroholiczka
 
Avatar Kaveri
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 27 526
Dot.: O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV

Cytat:
Napisane przez Kathinna Pokaż wiadomość
U mnie dziś olejowanie bd i figowy kalosz.
I słońce za oknem
Też mam tego Kalosza, ale znudził mi się i czasem mam po nim przyklap

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kaveri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-09, 20:51   #3169
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11 372
Dot.: O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV

Elo elo, ja popijam skrzyp w pracy i wracam do porządnej pielęgnacji, nawet dzisiaj kupiłam odżywkę bs z GlissKur zobaczymy jak się sprawdzi


Wysłano przez gołębia
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-05-10, 05:57   #3170
paulownia
Zakorzenienie
 
Avatar paulownia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Asarum/Karlshamn, Sweden
Wiadomości: 3 861
Dot.: O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV

Ja dziś zaserwuje sobie olej migdałowy a po myciu Biovaxa Gold.
Farbowałam w niedziele, jezdem ruda w przyszłym tygodniu idę do fryzjera

.....
Aktualizuje klaki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_1456.JPG (185,8 KB, 25 załadowań)

Edytowane przez paulownia
Czas edycji: 2018-05-10 o 18:18
paulownia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-10, 18:37   #3171
edytah10
Wtajemniczenie
 
Avatar edytah10
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: tosh.
Wiadomości: 2 888
GG do edytah10
Dot.: O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV

Elo elo, ja się cieszę z uroków 3. roku

Dzisiaj było rypanko, potem Kalosz Keratin a pod niego na końcówki żel aloesowy, potem jakaś emolientowa maska Marion (podkradłam Mamie, nie pamiętam co to mogło być, a łazienka daleko), Ziaja Intensywne Wygładzanie b/s i silikony na końcówki. Schnę
edytah10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-04, 11:04   #3172
saxgirl
Przyczajenie
 
Avatar saxgirl
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 3
Dot.: O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV

Cześć dziewczyny! Tak dużo tutaj tych stron, że szkoda czasu na przeglądanie i szukanie Piszecie o pielęgnacji włosów, stąd moje pytanie - kiedyś fryzjerka powiedziała mi, że przy zniszczonych włosach i rozdwajających się końcówkach nie można używać jedwabiu. Nie wyjaśniła jednak dlaczego, bo jakoś nie było na to czasu. Czy to prawda?
saxgirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-04, 19:00   #3173
paulownia
Zakorzenienie
 
Avatar paulownia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Asarum/Karlshamn, Sweden
Wiadomości: 3 861
Dot.: O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV

Cytat:
Napisane przez saxgirl Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny! Tak dużo tutaj tych stron, że szkoda czasu na przeglądanie i szukanie Piszecie o pielęgnacji włosów, stąd moje pytanie - kiedyś fryzjerka powiedziała mi, że przy zniszczonych włosach i rozdwajających się końcówkach nie można używać jedwabiu. Nie wyjaśniła jednak dlaczego, bo jakoś nie było na to czasu. Czy to prawda?
Myśle, ze to zależy jaki " jedwab" miała na myśli .
Preparaty nazywane jedwabiem czasem maja w składzie alkohol , np Biosilk, wtedy dają więcej szkody niż pożytku przy zniszczonych włosach.
Typowe serum silikonowe na końcówki na pewno dobrze zadziała. Za to kosmetyki z jedwabiem hydrolizowanym tez się sprawdza jako kuracja proteinowa.
paulownia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-06, 07:34   #3174
saxgirl
Przyczajenie
 
Avatar saxgirl
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 3
Dot.: O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV

Cytat:
Napisane przez paulownia Pokaż wiadomość
Myśle, ze to zależy jaki " jedwab" miała na myśli .
Preparaty nazywane jedwabiem czasem maja w składzie alkohol , np Biosilk, wtedy dają więcej szkody niż pożytku przy zniszczonych włosach.
Typowe serum silikonowe na końcówki na pewno dobrze zadziała. Za to kosmetyki z jedwabiem hydrolizowanym tez się sprawdza jako kuracja proteinowa.
Dzięki wielkie za odpowiedź! Jak tylko wrócę do domu, sprawdzę skład swojego jedwabiu, chociaż i tak pewnie będę musiała kupić nowy, bo ten jest dosyć już stary... :P
saxgirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-07, 17:45   #3175
pannalandau
Przyczajenie
 
Avatar pannalandau
 
Zarejestrowany: 2018-05
Lokalizacja: Zakład Karny w Sztumie
Wiadomości: 27
Dot.: O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV

Witam nowe koleżanki, no hejka!

U mnie dzisiaj nic nie będzie, bo myję co 2 dni. Ale wczoraj był olej makadamia na podkładzie z żelu aloesowego. Potem podwójne mycie Petal Fresh Tea Tree i od ucha w dół maska Garnier Botanic Therapy Olejek rycynowy & migdał na kilka minut. I po wytarciu krem do włosów z tej samej serii. No i dzisiaj są gładkie i słodkie. Szkoda, że nie mogę używać tej maski na co mycie, za bardzo obciąża niestety.

Dlatego szukam Kalosza na wymiankę. Kusi mnie Serical Crema Al Latte. Nie przeproteinuje mi używany co 4 dni? Jak myślicie?
__________________
Włosomaniaczka od listopada 2017.
Hennomaniaczka od kwietnia 2018 (2x).
Średnioporowate i niech tak zostanie.
Zapuszczam od zawsze i zapuścić nie mogę, 17 cm do celu.
Dajcie mi wszystkie oleje, jestem olejową matką.
pannalandau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-10, 14:12   #3176
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV

Cytat:
Napisane przez pannalandau Pokaż wiadomość
Witam nowe koleżanki, no hejka!

U mnie dzisiaj nic nie będzie, bo myję co 2 dni. Ale wczoraj był olej makadamia na podkładzie z żelu aloesowego. Potem podwójne mycie Petal Fresh Tea Tree i od ucha w dół maska Garnier Botanic Therapy Olejek rycynowy & migdał na kilka minut. I po wytarciu krem do włosów z tej samej serii. No i dzisiaj są gładkie i słodkie. Szkoda, że nie mogę używać tej maski na co mycie, za bardzo obciąża niestety.

Dlatego szukam Kalosza na wymiankę. Kusi mnie Serical Crema Al Latte. Nie przeproteinuje mi używany co 4 dni? Jak myślicie?
Może spróbuj raz na 5 dni? Mnie kiedyś przeproteinował jak używałam tej maski 3 miesiące co 3 dni. A raz na tydzień jest ok.
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-16, 20:14   #3177
Kaveri
Spaceroholiczka
 
Avatar Kaveri
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 27 526
Dot.: O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV

Melduję, że poczyniłam w ostatnim czasie spore zakupy włosowe, a dziś byłam u fryzjera

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kaveri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-16, 20:27   #3178
Kathinna
Zakorzenienie
 
Avatar Kathinna
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 115
GG do Kathinna
Dot.: O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV

Ja się zawzięłam i próbuję wykończyć rzeczy zalegające na półkach, więc dziś peeling i maseczka naryjna, plus okejowanko i kalos figowy. No i podjęłam próbę zrzucenia 5kg... Słodyczy prawie nie jem, ani fast foodów, ćwiczę od miesiąca i efekty prawie żadne, ani w wadze, ani w centymetrach. Ale cóż, ćwiczę dalej. Bo od na dupie siedzenia nic się nie zmienia
__________________
Handmade: Wyplatane OpowieściPierniczki: Wypiekane Opowieści
Słodkie wyzwania: Słodka Misja
Kathinna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-16, 20:52   #3179
Kaveri
Spaceroholiczka
 
Avatar Kaveri
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 27 526
Dot.: O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV

Cytat:
Napisane przez Kathinna Pokaż wiadomość
Ja się zawzięłam i próbuję wykończyć rzeczy zalegające na półkach, więc dziś peeling i maseczka naryjna, plus okejowanko i kalos figowy. No i podjęłam próbę zrzucenia 5kg... Słodyczy prawie nie jem, ani fast foodów, ćwiczę od miesiąca i efekty prawie żadne, ani w wadze, ani w centymetrach. Ale cóż, ćwiczę dalej. Bo od na dupie siedzenia nic się nie zmienia
Ja właśnie jestem po projekcie denko - a o Kaloszach nic nie mów. Mam aktualnie litrowe baniaczki mango, blueberry, keratin, banan i figowy

Z wagą Ci nie doradzę, może pocieszę, że pewnie nie przybrałaś tyle w miesiąc, więc i w miesiąc nie zrzucisz ;-) Ja sama nie umiałam się rozprawić z ostatkami do zrzucenia i od dwóch miesięcy współpracuję z trenerem. Mam rozpisaną dietę z treningami, a waga w końcu spada.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kaveri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-16, 22:59   #3180
ikaxd16
Raczkowanie
 
Avatar ikaxd16
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 301
Dot.: O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV

Hej hej! Jeśli chodzi o wagę to u mnie najlepszym sposobem do zrzucenia zbędnych i niezbędnych kilogramów jest sesja. Nie mam ani jednej pary spodni które moge nosić bez paska, musze wybrać sie na zakupy stanikowe i ogólnie czekam aż ten młyn sie skończy, żebym nje wyglądała jak tyczka - prawie 180cm wzrostu.

Ale przychodzę do was moje drogie z inną sprawą. Jak zapobiegać "żółtknięciu" końcówek?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ikaxd16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-01-14 09:44:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:05.