Udostępnianie kart lojalnościowych osobom trzecim - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-04-22, 11:33   #31
kasiunia788742
Zakorzenienie
 
Avatar kasiunia788742
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 11 903
Dot.: Udostępnianie kart lojalnościowych osobom trzecim

Cytat:
Napisane przez jaksy Pokaż wiadomość
W sumie to nie wiem co tego Rossmanna tak zabolało. Może ona sama nie zebrała tych punktów, ale kurde, to nie były z tego co zrozumiałam punkty za zakupy, których nie było. Przecież ta kasa i tak została wydana w tym sklepie przez te osoby i sklep na nich zarobił.
Co do mnie, nie udostępniam kart, które mam w jednym egzemplarzu, bo i nikt mnie o to nie prosi. Te karty, które dają w kilku, owszem. Np. miniaturkę mojej kart Tesco ma tż, ja mam miniaturkę karty Biedronki kogoś z rodziny. I szczerze myślałam, że po to dają je w takiej ilości (normalna plus dwie miniaturki), żeby cała rodzina mogła zbierać punkty. Ale może nie po to, tylko żeby ją mieć "zawsze przy sobie"? No nie wiem, nigdy się nad tym specjalnie nie zastanawiałam.

Wysłane z mojego Redmi Note 5A przy użyciu Tapatalka
L)
Ale ona sama napisała do Rossmanna, że udostępniła kartę. Wtedy zaczęli blokować karty bo jakoś musieli zareagować.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
kasiunia788742 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-22, 12:28   #32
jaksy
Zasiedzenie
 
Avatar jaksy
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 627
Dot.: Udostępnianie kart lojalnościowych osobom trzecim

Cytat:
Napisane przez kasiunia788742 Pokaż wiadomość
Ale ona sama napisała do Rossmanna, że udostępniła kartę. Wtedy zaczęli blokować karty bo jakoś musieli zareagować.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
A czemu właściwie napisała?
Nie wiem, jak dla mnie możliwość zrobienia promocyjnych zakupów na tych samych zasadach co wszyscy, tylko trochę wcześniej, to wątpliwa nagroda, za pozostawienie tylu pieniędzy w tym sklepie. A i sama ta promocja (jeśli mówimy o kolorówce) jest dla mnie wątpliwa, biorąc pod uwagę, że wiele z tych produktów ma pierwsze ceny często zawyżone. Ale jasne, jeśli w regulaminie jest napisane, że karty nie można udostępniać, to sklep miał prawo cofnąć te punkty.

Wysłane z mojego Redmi Note 5A przy użyciu Tapatalka
__________________
Nie ma złych roślin, są tylko źli ludzie.
jaksy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-22, 13:23   #33
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Udostępnianie kart lojalnościowych osobom trzecim

Cytat:
Napisane przez jaksy Pokaż wiadomość
A czemu właściwie napisała?
Bardzo możliwe, że wystraszyła się jakichś konsekwencji za złamanie regulaminu bo wydanie kwoty 650 tysięcy w ciągu kilku dni pewnie wzbudziłoby podejrzenie Rossmanna. Myślę, że nie spodziewała się takiej kwoty i gdyby było mniej to by nie napisała.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-22, 22:39   #34
kasiunia788742
Zakorzenienie
 
Avatar kasiunia788742
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 11 903
Dot.: Udostępnianie kart lojalnościowych osobom trzecim

Cytat:
Napisane przez jaksy Pokaż wiadomość
A czemu właściwie napisała?
Nie wiem, jak dla mnie możliwość zrobienia promocyjnych zakupów na tych samych zasadach co wszyscy, tylko trochę wcześniej, to wątpliwa nagroda, za pozostawienie tylu pieniędzy w tym sklepie. A i sama ta promocja (jeśli mówimy o kolorówce) jest dla mnie wątpliwa, biorąc pod uwagę, że wiele z tych produktów ma pierwsze ceny często zawyżone. Ale jasne, jeśli w regulaminie jest napisane, że karty nie można udostępniać, to sklep miał prawo cofnąć te punkty.

Wysłane z mojego Redmi Note 5A przy użyciu Tapatalka
Ogladałam z ciekawosci filmik jej na ten temat i tam mówiła, że źle się czuła z taką ilością punktów, które nie są jej i to nie jest fair w stosunku do innych klubowiczów.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
kasiunia788742 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-22, 23:11   #35
Koci Pazur
Rozeznanie
 
Avatar Koci Pazur
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 823
Dot.: Udostępnianie kart lojalnościowych osobom trzecim

Tak, udostępniam znajomym np. moją kartę ze zniżką do fajnego miejsca z sushi. Mamie użyczam aplikacji rossmana, bo sama nie ogarnia. Z kolei moi rodzice udostępniają mi Ikea Family, bo zawsze jeździmy razem i nie widzę sensu zakładania pięciu kart. I od mamy biorę kartę CCC. W dodatku mamy kartę Leroy Merlin w 3 egzemplarzach, gdzie punkty się wymienia na zniżkę i już drugą budowę domu moja rodzina tym ogarnia, nie mówiąc już o tym, że moje mieszkanie z tymże rabatem też było wykańczane.

Żadna firma jeszcze od tego nie zbankrutowała
__________________
"W ramach występów artystycznych planuję zaprosić jakiegoś człowieka, co uprawia sport i wtedy on będzie uprawiał sport, a my będziemy z niego szydzić, jak to nie jest świetna zabawa, to nie wiem, co nią jest."

-16kg - 5/8kg to go
Koci Pazur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-22, 23:12   #36
ZamyslonaRoztargniona
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 5 580
Dot.: Udostępnianie kart lojalnościowych osobom trzecim

Nie wiedzę problemu w ewentualnym udostępnieniu komuś karty.

Sytuacja z Rosmanem jest dla mnie kuriozalna. Każda z tych osób mogła ściągnąć aplikacje i zrobić te same zakupy tydzień później (albo mniejsze, bo mniej towaru), straty dla sieci Nie widzę.
ZamyslonaRoztargniona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-22, 23:16   #37
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Udostępnianie kart lojalnościowych osobom trzecim

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Bardzo możliwe, że wystraszyła się jakichś konsekwencji za złamanie regulaminu bo wydanie kwoty 650 tysięcy w ciągu kilku dni pewnie wzbudziłoby podejrzenie Rossmanna. Myślę, że nie spodziewała się takiej kwoty i gdyby było mniej to by nie napisała.
Wytłuszczone - myślę, że tak właśnie było.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-04-23, 06:26   #38
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Udostępnianie kart lojalnościowych osobom trzecim

Treść usunięta

Edytowane przez Timon i Pumba
Czas edycji: 2023-12-19 o 20:37
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-23, 06:44   #39
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 101
Dot.: Udostępnianie kart lojalnościowych osobom trzecim

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Też nie ogarniam, ceny kolorówki jaką oferuje Rossmann na wyprzedażach często jest nadal wyższa niż ceny regularne w e-sklepach.

I nie są to żadne lux i unikalne marki.

A jeszcze wiele e sklepów prowadzi systemy punktowe pozwalające na darmowa dostawę przy nawet niewielkich zakupach.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams

Edytowane przez cava
Czas edycji: 2018-04-23 o 06:47
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-23, 08:12   #40
bernikula
mOLDerator
 
Avatar bernikula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 10 359
Dot.: Udostępnianie kart lojalnościowych osobom trzecim

Udostępniam przyjaciółce, ale nie w celu zbierania jakichkolwiek punktów, ale by miała zniżki, np w Empiku, dzwoni wtedy i pyta, czy może użyć, podaje mój nr tel przy kasie i tyle. Nie widzę w tym problemu, natomiast udostępnianie, by ktoś zebrał mi punkty w ilości milion uważam trochę za śmieszne i nie dziwię się, że wspomniany Rossmann unieważnił te punkty
__________________


Insta
bernikula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-23, 10:34   #41
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Udostępnianie kart lojalnościowych osobom trzecim

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;8308608 1]Bez problemu dzielę się kartami, które mam. Kto poprosi, ten dostaje. Piczka zasadniczka to nie ja.[/QUOTE]
Mam tak samo. W Rossmanie w trakcie promocji udzieliłam swojej aplikacji pani przy kasie, żeby mogła sobie kupić taniej. Jak dostanę jakiś kupon rabatowy i sama nie skorzystam lub jest na więcej niż jedną rzecz - bardzo chętnie się dzielę. Jak pracowałam w popularnej sieciówce i miałam megazniżki, bo zapraszałam znajomych do skorzystania. Mnie od tego nie ubyło, a ktoś zaoszczędził.
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-04-23, 10:47   #42
3ebdb6c370169ce1a39c163fc8d64643247d9f80
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 9 219
Dot.: Udostępnianie kart lojalnościowych osobom trzecim

Swoją drogą te punkty w rossmanie na coś się wymienia? Czy zbiera, aby zbierać, a czy jest ich 20 czy 20000 to jeden wuj? Wydawało mi się, że zniżki na określone artykuły są dla posiadaczy aplikacji w ogóle. Ale może o czymś nie wiem, jakoś strasznie uważnie tych wszystkich promocji i programów nie śledzę.
3ebdb6c370169ce1a39c163fc8d64643247d9f80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-23, 10:52   #43
0235a76bf37a0c9e786a33d682e03cfb1aa33c8b_653ef22455ebf
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 7 615
Dot.: Udostępnianie kart lojalnościowych osobom trzecim

[1=3ebdb6c370169ce1a39c163 fc8d64643247d9f80;8311450 6]Swoją drogą te punkty w rossmanie na coś się wymienia? Czy zbiera, aby zbierać, a czy jest ich 20 czy 20000 to jeden wuj? Wydawało mi się, że zniżki na określone artykuły są dla posiadaczy aplikacji w ogóle. Ale może o czymś nie wiem, jakoś strasznie uważnie tych wszystkich promocji i programów nie śledzę.[/QUOTE]
teraz można wymienić na kupony zniżkowe. generalnie śmiech na sali, bo ja teraz mam kupon na podkłady i tusze, za 400 punktów. i zniżka polega na tym, że drugi, tańszy produkt, mogę kupić za połowę ceny dziękuję za taką promocję drogi Rossmannie. te kupony są różne u różnych użytkowników, ich 'cena' też.
0235a76bf37a0c9e786a33d682e03cfb1aa33c8b_653ef22455ebf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-23, 10:56   #44
3ebdb6c370169ce1a39c163fc8d64643247d9f80
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 9 219
Dot.: Udostępnianie kart lojalnościowych osobom trzecim

[1=0235a76bf37a0c9e786a33d 682e03cfb1aa33c8b_653ef22 455ebf;83114636]teraz można wymienić na kupony zniżkowe. generalnie śmiech na sali, bo ja teraz mam kupon na podkłady i tusze, za 400 punktów. i zniżka polega na tym, że drugi, tańszy produkt, mogę kupić za połowę ceny dziękuję za taką promocję drogi Rossmannie. te kupony są różne u różnych użytkowników, ich 'cena' też.[/QUOTE]

OK, to już wyższy poziom zaawansowania dla mnie. Trochę zaczyna to przypominać biedronkowy burdel z ichniejszymi dziwnymi 'promocjami' smsowymi dla wybranych, które i tak nie działają
3ebdb6c370169ce1a39c163fc8d64643247d9f80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-23, 10:58   #45
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 723
Dot.: Udostępnianie kart lojalnościowych osobom trzecim

Nie mam apki rossmanna, bo na moim telefonie żadna apka więcej się nie zmieści

Co do udostępniania ogólnie. Zdarzyło mi się, że byłam w decathlonie na zakupach z koleżanką, która miała kartę (a ja nie). Swoje zakupy doliczyłam do jej karty, pan przy kasie widział, że podajemy sobie kartę, ale nie robił problemu. Tam trzeba wydać chyba ze 2000 zł żeby mieć jakiś rabat przy kolejnych zakupach, ale zarejestrowanie zakupu na karcie wydłużało również czas na zwrot towaru.

Z mamą dzielę się kartą Inglota, ale tam o ile dobrze pamiętam to trzeba wydać 600 zł żeby otrzymać 30 zł zniżki przy kolejnych zakupach. Innych profitów nie ma.

Koleżanka ostatnio poratowała mnie kuponem do mc donalds.

W jednej z grup na fb ludzie wymieniają się kodami rabatowymi do księgarni z ebookami (każdy kod obniża cenę ebooka o 10 zł, na zakup jednej pozycji można wykorzystać jeden bon; bony są przyznawane za każde wydane 10 zł- jeśli książka kosztuje np. 23 zł, obniżamy cenę o 10 zł, płacimy 13, a 10 ląduje jako rabat na kolejne zakupy).

Wszystkie te sytuacje, tak obiektywnie rzecz ujmując, są oszustwem, bo albo posiadacz karty zbiera punkty lojalnościowe za zakupy osoby trzeciej, albo osoba trzecia korzysta z rabatów i zniżek posiadacza karty, na które sama nie zapracowała. Od afery z rossmannem i vlogerką różni się to głównie skalą zjawiska. I tak, mam świadomość, że dzieląc się z kimś kartą, kodem, albo korzystając z czyichś kart oszukuję system (bo w regulaminie pewnie jest, że posiadacz nie może udostępniać karty dalej), to z nieznanych mi powodów aferę rossmannową oceniam źle, natomiast w swoim zachowaniu takiego zła nie widzę...

Są jeszcze karty lojalnościowe na okaziciela. Np. w jednym ze sklepów z winami w Lublinie zbiera się na numer karty, a karta nie jest przypisana do nikogo konkretnego. Sama pani w sklepie mi powiedziała, że mogę ją dawać rodzinie, koleżankom, bo gdyby chcieli prowadzić bazę danych stałych klientów, to mieliby za dużo papierologii.
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-23, 11:00   #46
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 053
Dot.: Udostępnianie kart lojalnościowych osobom trzecim

[1=0235a76bf37a0c9e786a33d 682e03cfb1aa33c8b_653ef22 455ebf;83114636]teraz można wymienić na kupony zniżkowe. generalnie śmiech na sali, bo ja teraz mam kupon na podkłady i tusze, za 400 punktów. i zniżka polega na tym, że drugi, tańszy produkt, mogę kupić za połowę ceny dziękuję za taką promocję drogi Rossmannie. te kupony są różne u różnych użytkowników, ich 'cena' też.[/QUOTE]Ja właśnie dostałam kolorowanie włosów za 350 pktów drugi -50%.

Trochę śmiech na sali.

One są chyba dopasowane, bo rzeczywiście dużo farb u nich kupuję, ale taki kupon to tyłka nie urywa, jak człowiek ma ponad tysiąc punktów na koncie i przed promocją na kolorówkę też miał i tego "szybszego" wejścia nie doświadczył.

Chyba się żegnam z Rossmannem i przenoszę się na Hebe i Jasmin na stałe.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-23, 11:51   #47
Czarna2000
Inez
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 4 346
Dot.: Udostępnianie kart lojalnościowych osobom trzecim

Ja na promocji w Rossmanie lubię przede wszystkim ich marki własne. Uwielbiam żółty tusz lovely czy rozświetlacze Wibo. Ich nie da się kupić nigdzie indziej.
Ceny innych rzeczy rzeczywiście są wysokie, ale z -55% zniżką wypada całkiem nieźle.
W internecie jest taniej, ale ja lubię sobie wszystko sprawdzić, pomacać. Kilka zł w tą czy tą nie robi aż takiej straszniej różnicy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czarna2000 jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-23, 12:08   #48
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Udostępnianie kart lojalnościowych osobom trzecim

Kart nie udostepniam bo: 1. nie mam komu, 2. mam je w wersji elektronicznej na telefonie. Gdyby ktos znajomy poprosil, to nie widzialabym problemu w udostepnieniu kart zeby dostac znizki.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-23, 13:38   #49
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Udostępnianie kart lojalnościowych osobom trzecim

Mam niewiele kart lojalnościowych. Zdarza mi się często robić zakupy promocyjne kosmetyków w SP np. dla mamy czy cioci, ale idę na nie osobiście. Gdyby jednak byłą taka potrzeba im bym pożyczyła. Jako rodzinną (choć wystawiona na mnie) traktujemy też kartę do Apart.

Zbieram punkty w pewnej knajpie z jedzeniem (1pieczątka za każde wydane 10 zł, 10 pieczątek = 10 zł przy okazaniu podbitej karty). Tutaj jeśli jestem ze znajomymi, którzy są np. spoza mojego miasta/nie mają takich kart daję im kartę kiedy robią swoje zamówienie. Nie widzę w tym nic złego.
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-04-23, 19:41   #50
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Udostępnianie kart lojalnościowych osobom trzecim

[1=0235a76bf37a0c9e786a33d 682e03cfb1aa33c8b_653ef22 455ebf;83114636]teraz można wymienić na kupony zniżkowe. generalnie śmiech na sali, bo ja teraz mam kupon na podkłady i tusze, za 400 punktów. i zniżka polega na tym, że drugi, tańszy produkt, mogę kupić za połowę ceny dziękuję za taką promocję drogi Rossmannie. te kupony są różne u różnych użytkowników, ich 'cena' też.[/QUOTE]

O rany. To mnie przerasta. Zupełnie niejasne te zasady.

To już logiczniejsze ma Sephora, bo za zbieranie punktów dostajesz kolejno: białą, czarną i złotą kartę z programu lojalnościowego i z każdym "awansem" ma się określone z góry korzyści i przywileje, takie same dla wszystkich na kolejnym etapie. I to ma sens, moim zdaniem.

Zniżka polegająca na tym, że do jednego produktu można sobie dobrać inny, tańszy to jakieś czary z mleka. Zwyczajne naciąganie, moim zdaniem.

---------- Dopisano o 19:41 ---------- Poprzedni post napisano o 19:34 ----------

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość

Chyba się żegnam z Rossmannem i przenoszę się na Hebe i Jasmin na stałe.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wcale się nie dziwię.

W sumie też nad tym rozmyślam, ale Hebe i Naturę mam w pewnej odleglości od domu, natomiast na trasie praca-dom mam trzy Rossmany.

Nie posiadam aplikacji Rossmanowej, zresztą kupuję tam jedynie żele pod prysznic i chemię gospodarczą.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-23, 19:45   #51
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 053
Dot.: Udostępnianie kart lojalnościowych osobom trzecim

Cytat:
Napisane przez Mijanou Pokaż wiadomość
O rany. To mnie przerasta. Zupełnie niejasne te zasady.

To już logiczniejsze ma Sephora, bo za zbieranie punktów dostajesz kolejno: białą, czarną i złotą kartę z programu lojalnościowego i z każdym "awansem" ma się określone z góry korzyści i przywileje, takie same dla wszystkich na kolejnym etapie. I to ma sens, moim zdaniem.

Zniżka polegająca na tym, że do jednego produktu można sobie dobrać inny, tańszy to jakieś czary z mleka. Zwyczajne naciąganie, moim zdaniem.

---------- Dopisano o 19:41 ---------- Poprzedni post napisano o 19:34 ----------



Wcale się nie dziwię.

W sumie też nad tym rozmyślam, ale Hebe i Naturę mam w pewnej odleglości od domu, natomiast na trasie praca-dom mam trzy Rossmany.

Nie posiadam aplikacji Rossmanowej, zresztą kupuję tam jedynie żele pod prysznic i chemię gospodarczą.
Lepiej. Farba, którą kupuję w Rossmannie kosztuje 20,99. Kupuję ją co tydzień, jedno, czasem dwa opakowania.

Z tym kuponem zapłacę 30zł, dokładnie tyle, ile dwie tubki tej samej farby kosztują w Kauflandzie bez łachy.

I ile zaoszczędzę? 10zł. Za wydanie 350zł w Rossmannie. Trochę nieproporcjonalnie. A nie oszukujmy się - mało kto rzeczywiście ma potrzebę kupienia dwóch _różnych_ farb (oczywiście muszą być różne), jeśli już się kupuje, to jeden kolor.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-23, 23:32   #52
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Udostępnianie kart lojalnościowych osobom trzecim

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
A nie oszukujmy się - mało kto rzeczywiście ma potrzebę kupienia dwóch _różnych_ farb (oczywiście muszą być różne), jeśli już się kupuje, to jeden kolor.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No to już logika level:master ze strony Rossmana. Dwie różne farby? Przy założeniu, że kasztanowy kolor z dwóch różnych farb może okazac się zupełnie innym kasztanem, taka promocja to naprawdę śmiech na sali. I bardzo wiele mówi o szacunku do klienta, któremu wciska się aplikacje a potem zniżki, z których nie może skorzystać w przypadku dwóch różnych farb do włosów.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-23, 23:36   #53
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 50 575
Dot.: Udostępnianie kart lojalnościowych osobom trzecim

Cytat:
Napisane przez Mijanou Pokaż wiadomość
No to już logika level:master ze strony Rossmana. Dwie różne farby? Przy założeniu, że kasztanowy kolor z dwóch różnych farb może okazac się zupełnie innym kasztanem, taka promocja to naprawdę śmiech na sali. I bardzo wiele mówi o szacunku do klienta, któremu wciska się aplikacje a potem zniżki, z których nie może skorzystać w przypadku dwóch różnych farb do włosów.
Zawsze można zmieszać 2 brązy i nałożyć na całość Wyjdzie ani jeden ani drugi tylko taki mieszany, ale lepsze to niż rozrabiać 2 farby osobno i nakładać 2 osobne odcienie
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-23, 23:58   #54
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Udostępnianie kart lojalnościowych osobom trzecim

[1=b3e038722b79d57d9174818 9c48a0d4b42934a7c_612ac00 51d267;83131481]Zawsze można zmieszać 2 brązy i nałożyć na całość Wyjdzie ani jeden ani drugi tylko taki mieszany, ale lepsze to niż rozrabiać 2 farby osobno i nakładać 2 osobne odcienie [/QUOTE]

No, może też wyjść zgniłozielony
W każdym razie nie chciałabym tak eksperymentować tylko dlatego, że tę drugą farbę można kupić taniej. Od razu doliczyłabym koszty fryzjera, który naprawiłby to, co ewentualnie z takiej mieszanki by wyszło.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-24, 01:05   #55
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 053
Dot.: Udostępnianie kart lojalnościowych osobom trzecim

Cytat:
Napisane przez Mijanou Pokaż wiadomość
No to już logika level:master ze strony Rossmana. Dwie różne farby? Przy założeniu, że kasztanowy kolor z dwóch różnych farb może okazac się zupełnie innym kasztanem, taka promocja to naprawdę śmiech na sali. I bardzo wiele mówi o szacunku do klienta, któremu wciska się aplikacje a potem zniżki, z których nie może skorzystać w przypadku dwóch różnych farb do włosów.
Ja często mieszam kremy koloryzacyjne.

Ale takich zwykłych farb też bym się nie odważyła. W ogóle ich nie używam ze względu na sole metaliczne, ale gdybym postanowiła, to na pewno nie dwie różne.

Można ew. na Cruellę - po pół głowy w innym kolorze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-24, 06:57   #56
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 101
Dot.: Udostępnianie kart lojalnościowych osobom trzecim

Cytat:
Napisane przez Czarna2000 Pokaż wiadomość
Ja na promocji w Rossmanie lubię przede wszystkim ich marki własne. Uwielbiam żółty tusz lovely czy rozświetlacze Wibo. Ich nie da się kupić nigdzie indziej.
Ceny innych rzeczy rzeczywiście są wysokie, ale z -55% zniżką wypada całkiem nieźle.
W internecie jest taniej, ale ja lubię sobie wszystko sprawdzić, pomacać. Kilka zł w tą czy tą nie robi aż takiej straszniej różnicy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tusze lovely kupisz na Minti po 10, 39 zł , rozświetlacze wibo to samo ( 9 lub 11 zależy który) i nie musisz czekać na z łaski promocje bo tyle tam kosztują , a w Rossmannie chodzą jak widzę po 1/3 więcej w cenie regularnej.

A jaj pogrzebiesz po sieci za kodami promocyjnymi do Minti to kupisz go w tam jeszcze taniej.

No i jakim cudem lovely i wibo niby tylko w rossmanie? Ich szafy stoją po sklepach nawet typu Tesco.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-24, 07:05   #57
Czarna2000
Inez
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 4 346
Dot.: Udostępnianie kart lojalnościowych osobom trzecim

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Tusze lovely kupisz na Minti po 10, 39 zł , rozświetlacze wibo to samo ( 9 lub 11 zależy który) i nie musisz czekać na z łaski promocje bo tyle tam kosztują , a w Rossmannie chodzą jak widzę po 1/3 więcej w cenie regularnej.

A jaj pogrzebiesz po sieci za kodami promocyjnymi do Minti to kupisz go w tam jeszcze taniej.

No i jakim cudem lovely i wibo niby tylko w rossmanie? Ich szafy stoją po sklepach nawet typu Tesco.
Serio są w Tesco? Nie miałam o tym pojęcia, nigdy ich tam nie widziałam, w taki razie przepraszam za wprowadzenie w błąd.
Nie jestem jakąś maniaczką kosmetyków, nie mam tego strasznie dużo. Jak dwa razy do roku kupię przy okazji innych rzeczy jakiś rozświetlacz czy róż to i tak jest sukces. Nie mam (i nie potrzebuję kupować) jakiejś większej ilości tych kosmetyków, więc i w zamawianie przez internet dla jednego produktu nie chce mi się bawić. Kosmetyki innych firm np. maxfactor kupuję częściej na promocjach w SP czy Hebe, tam jest znacznie mniej ludzi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czarna2000 jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-25, 16:39   #58
Mojwa
zuy mod
 
Avatar Mojwa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23 352
GG do Mojwa
Dot.: Udostępnianie kart lojalnościowych osobom trzecim

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Nieprawda. Chodziło o możliwość zakupów wcześniej.

Sama nabiłam koleżance z neta punkty na kartę Rossa, bo dostała wcześniej możliwość skorzystania.

Nie rozumiem czemu nie pożyczać kart, OPko, wyjaśnisz? Nie mówię o udostępnianiu w sieci, ale zwykłym pożyczeniu komuś znajomemu.
__________________


L'amore scalda il cuore.




Do. Or do not. There is no try.

23.05.2011
22.05.2017
02.12.2017
Mojwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-28, 18:17   #59
natala236
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 46
Dot.: Udostępnianie kart lojalnościowych osobom trzecim

Kiedyś pożyczyłam koleżance kartę z Superpharm bo miała kupon na podkład, który akurat ona używa
A tak to nie widzę potrzeby nikomu dawać bo zazwyczaj moi znajomi mają karty w tych samych sklepach co ja.
natala236 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-04-28 18:17:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:23.