Mamy lipcowe 2018 cz. IV - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-04-11, 13:22   #61
kitosa
Zadomowienie
 
Avatar kitosa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 296
Dot.: Mamy lipcowe 2018 cz. IV

Rudy Kot Dziękuję!
Oto mój koszyk. Wybaczcie, że kopiuj/wklej, nie chce mi się bawić.
AKUKU CHŁONNE WKŁADKI LAKTACYJNE 84 SZT. MEGAPAK
Dół formularza

13,64 zł
··
AKUKU PODKŁADY PODKŁAD DO PRZEWIJANIA PIANKA PEVA
6,37 zł
··

AKUKU SILIKONOWY GRYZAK CHŁODZĄCY WODNY ZĄBKOWANIE
5,98 zł
za sztukę 2,99 zł
··

AKUKU SZCZOTKA DO BUTELEK Z GĄBKĄ A0340 + HACZYK

2,91 zł
··

BABYONO OKRYCIE KĄPIELOWE RĘCZNIK 76x76 CM FROTTE

71,50 zł
za sztukę 35,75 zł
··
··
BECIK ROŻEK MINKY DUŻY DWUSTRONNY OTULACZ BAWEŁNA
26,20 zł
··

BUTELKA ANTYKOLKOWA AVENT NATURAL 260 ml KOLORY
23,43 zł
··

CANPOL SZCZOTKA DO WŁOSÓW + GRZEBYK NEWBORN BABY

z 96271 sztuk
12,42 zł
··

CANPOL WKŁADKI LAKTACYJNE ULEPSZONE ŻELUJĄCE 60szt

z 90625 sztuk
13,41 zł
··

DZIDZIUŚ ŻEL PŁYN DO MYCIA BUTELEK SMOCZKÓW 500 ML

z 93705 sztuk
10,99 zł
··

KATAREK ASPIRATOR DO NOSA DO ODKURZACZA Z ATESTAMI

z 90990 sztuk
37,69 zł
··
··

LAKTATOR RĘCZNY AKUKU ODCIĄGACZ POKARMU + BUTELKA

z 98164 sztuk
29,24 zł
··

LOVI SMOCZEK DYNAMICZNY 2 SZT 6-18m NOWA KOLEKCJA

z 92025 sztuk
35,34 zł
za sztukę 17,67 zł
··

MATERACYK DO KĄPIELI GĄBKA MATA DO WANNY + 2 GĄBKI

z 89126 sztuk
8,60 zł
··
··

PIELUCHA TETROWA PIELUCHY TETROWE BAW.100% 60x80

z 50739 sztuk
9,25 zł
za sztukę 1,85 zł
··



PIELUCHY FLANELOWE KOLOROWE PIELUCHA FLANELOWA PL

z 43975 sztuk
20,95 zł
za sztukę 4,19 zł
··

PIELUCHY TETROWE PREMIUM KOLOROWE PIELUCHA TETROWA

z 17118 sztuk
15,95 zł
za sztukę 3,19 zł
··

PIELUSZKA BAMBUSOWA PIELUCHA BAMBUS 100% 75x75 cm

z 93710 sztuk
23,62 zł
··


··
PRZEŚCIERADŁO POKROWIEC NA PRZEWIJAK 70x50 FROTTE

z 78953 sztuk
8,74 zł
··

SZUMIŚ SZUMIĄCY MIŚ NA SEN KOLKĘ USPOKAJA GŁÓWKA

z 98456 sztuk
76,39 zł
__________________
Miłość...wziąć ją w dłonie i przenieść przez całe życie...
W radości i w smutku mój dom jest w Twoich ramionach
kitosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-11, 13:24   #62
MalaGosia88
Zakorzenienie
 
Avatar MalaGosia88
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 3 006
Dot.: Mamy lipcowe 2018 cz. IV

Nesska faktycznie jaka już waga, wow! Cieszę się, że wszystko dobrze u Was
__________________
Jestem mamą!
MalaGosia88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-11, 13:25   #63
emma90
Wtajemniczenie
 
Avatar emma90
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 842
Dot.: Mamy lipcowe 2018 cz. IV

emma90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-11, 13:32   #64
xxxbursztynekxxx
Zadomowienie
 
Avatar xxxbursztynekxxx
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1 278
Dot.: Mamy lipcowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez nesska89 Pokaż wiadomość
Ja już po wizycie, mały nie chciał współpracować jak zawsze wszystkie przepływy są idealne, a bardzo mnie to stresowalo. Mały ma już 1200kg więc pewnie znowu będzie duży jak jego starszy brat dostałam tabletki na infekcje ja wyprawkę na terminu będę robić pod koniec kwietnia tzn. Mam już wszystko w koszyku, i ciągle coś dorzucam. A to dla mnie, a to dla starszaka i już mam ponad 350zl :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dobrze że wszystko w porządku, no dzidzia już spora a który masz dokładnie tydzień?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
xxxbursztynekxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-11, 13:32   #65
xXBlankaXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXBlankaXx
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 14 694
Dot.: Mamy lipcowe 2018 cz. IV

Dziękuję dziewczyny za miłe słowa co do nowego wątku

Uzupełniłam o wizyty,o które prosiłyście. Jak coś mi umknęło, to pisać.
Dopisać komuś model wózka czy fotelika na pierwszą stronę ??


Mnie będzie trochę mniej,przez 2dni bo mam zabiegany czas,ale podczytuję na bieżąco.
U nas wszystko ok,ta zmiana magnezu to był strzał w 10. Nospy już nie biorę bo nie ma potrzeby. Jedynie to trochę cięzko mi się chodzi,tak jak jakbym straciła siłę w nogach, no i zaczynam chodzić jak kaczka

Widzę,że u was kompletowanie wyprawki idzie pełną para
Super ! Śliczne kocyki, też musze coś takiego kupić.

Kupiłam wczoraj 3szt, legginsów ciążowych. Bluzek nie kupuję,bo mieszczę sie w swoje, sukienek też mam dużo takich elastycznych.
Wrzucę wam wieczorem ubranka dla małej, muszę tylko dokupić opaski

Nesska super,że po wizycie wszystko ok ! Duży maluch

Edytowane przez xXBlankaXx
Czas edycji: 2018-04-11 o 13:35
xXBlankaXx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-11, 13:34   #66
zUa_tysica
Wtajemniczenie
 
Avatar zUa_tysica
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 670
Dot.: Mamy lipcowe 2018 cz. IV

Nesska super, że wszystko ok ! infekcje szybciutko wyleczysz, zobaczysz

Kitosa i Emma - moje koszykowe boginie ! Pokłony !
zUa_tysica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-11, 13:36   #67
nesska89
Raczkowanie
 
Avatar nesska89
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 363
Dot.: Mamy lipcowe 2018 cz. IV

Dzięki dziewczyny u mnie 26t3d pierwszy syn miał 3800 kg więc drugi nie może być gorszy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
D

K
nesska89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-04-11, 13:38   #68
folinka
Zadomowienie
 
Avatar folinka
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 1 775
Dot.: Mamy lipcowe 2018 cz. IV

Witam się ładnie w nowym wątku, choć z czytaniem jestem hohooo do tyłu - poprawiłyście się więc tradycyjnie dziś, kiedy idę do pracy, raczej nie doczytam wszystkiego. Mam nadzieję, że same dobre wieści już tu są!

Więc na razie tylko tyle...

Cytat:
Napisane przez kropka_nad_i Pokaż wiadomość
Folinko co do udzielania sie, to faktycznie cos tu ostatnio ucichlo... ja tam nigdy nie bylam top gadula, ale lubie jak cos sie dzieje na wątku Ale dzisiaj towarzystwo rozkrecilo się mimo pogody- więc po prostu jak jest za cicho to trzeba ponarzekac na to!!!
Haha, na to wychodzi!
Ja też nie łapię się do top 5, choć bywałam zaraz za... Ale nawet jak jestem rzadziej, to nie mogę bez Was żyć na dłuższą metę
I tak teraz bardzo się ograniczam z moim pisaniem, bo chciałabym niemal każdemu zdanie czy dwa napisać... czy 20 , ale nie mogę sobie pozwolić na 2 godz dziennie czy więcej przy kompie...

Cytat:
Napisane przez xxxbursztynekxxx Pokaż wiadomość
Dziewczyny witam się z oddziału patologii ciąży musiałam jechać bo te bóle były coraz silniejsze i nie dawało mi to spokoju i mnie zostawili. Jestem po badaniach wyszło że mam trochę za mało wód płodowych i mam obserwować co się będzie działo. Maleństwo dostało pierwszą dawkę sterydów na płuca gdyby coś się zaczęło dziać, więc do środy na pewno tu zostanę bo mam 4 dawki co 12 h. Jest ułożona miednicowo na razie i waży 1051 g w 27 + 3. Plus jest taki że lekarz zlecił mi naprawdę wszystkie badania łącznie z wymazem z szyjki i nawet odbytu więc posprawdzają wzdłuż i wszerz.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dobrze, że jesteś pod opieką i wspaniale, że nastawiasz się pozytywnie. Oby pobyt szybko zleciał i sytuacja się poprawiła

Cytat:
Napisane przez norka93 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, do czego tak naprawdę przydają się patyczki do uszu? Bo na pewno nie do wtykania woskowiny z powrotem.
Uszka na pewno delikatnego czyszczenia wymagają, ale jednak.
Jeszcze do pępka Sporo się tam jeszcze gromadzi po odpadnięciu kikuta.

Cytat:
Napisane przez asiaczek Pokaż wiadomość
Hej ho.
Ja już po wizycie, a na niej nudy,bo wszystko jest ok mała miała nogę na głowie i tak sobie siedziała.
Mnie w zasadzie też nic nie boli,nic nie twardnieje i w poprzedniej ciąży do końca mi się macica nie stawiała.
Wspaniale, że takie nudy - gratki!
Obyśmy wszystkie tak miały

Cytat:
Napisane przez norka93 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, nad tymi tematami wyprawkowymi długo myślałam i wydumałam, że chętnie będę sypać, ale już bez podsumowań, bo to one chyba mnie trochę tak ciągną na dno. Po prostu każda sama sobie podsumuje i wywnioskuje co najlepsze. Dla ułatwienia zamiast podsumowań, można dawać na pierwszą stronę odnośniki do rozpoczynających się tematów, żeby można było prześledzić dyskusję. Co Wy na to?

Jeszcze okien nie myłam, ale mam zamiar jutro. Woda z octem, szmatka z mikrofibry i heja! Jakie tam nudy? Każda wizyta z dobrymi wiadomościami to powód do świętowania!
Kiedyś musi być ten pierwszy raz. Ja mimo mego ostatniego no.. też się załapałam, co tylko potwierdza, że przydałby się odwyk. Już kolejny raz lody! Zaraz przez Ciebie będę musiała pójść do sklepu...
noruś, nic się nie przejmuj i nie czuj zobowiązana do niczego. Wyjdzie samo jakieś podsumowanie to ok, nie to nie, jak trafi się jakiś link, ktoś wyhaczy, to damy na pierwszą stronę, nie to nie
Wiem, że nie Ty pytałaś o okna, ale nie mam "oryginalnego" cytatu
Ja myłam, wszystko ogólnie robię normalnie, ciężko mi przypomnieć sobie coś z prac domowych czy innych z czego bym zrezygnowała, może tyle że najcięższych toreb z zakupami nie noszę, ale takie do 10 kg spokojnie, tyle co wnieść do domu z auta. W końcu Lidka ma już 11 kg, a ją noszę ciąglę... Ale te różne prace nieraz robię trochę wolniej i na raty jak trzeba, tak z głową, żeby nie przesadzić.

Cytat:
Napisane przez norka93 Pokaż wiadomość
Folinko, wcale nie wróciłaś popołudniem! Tak sobie czytam o butelkach. Mimo iż chcę karmić tylko piersią, to zakupię jedną butelkę, żeby mała mogła wypić odciągnięte mleko, kiedy nie będzie mnie w domu. Pisząc o butelkach Avent Classic, miałaś na myśli tę ---> https://www.aptekagemini.pl/avent-bu...scf560-17.html ?
Yyy, a miałam? Wybacz... Jakiegoś drobnego posta chyba jeszcze skrobnęłam. Jakoś mi się roboty nazbierało, zakupy codzienne, itp. I teraz już mam prawie dwa dni zaległe do przeczytania.
Tak, taka butelka. Ale droga w gemini... W ogóle na tyle co patrzyłam, to prawie wszystko mi się tam z akcesoriów dzieciowych drogie wydawało. Jedynie leki owszem tanie.

Ja też bardzo mam ochotę na chustę, zresztą od dawna. Zleciłam ten temat tż, tak o, niech coś ma Zresztą sam by na pewno korzystał, bo on dużo też z dziećmi spaceruje czy robi w domu i ciągle powtarza przy różnych dziwnych czynnościach albo jak robi coś z Lidką na rękach, że wprawia się w noszeniu dwójki na raz
Rzadko to robię, bo sama lubię wszelkie tematy dzieciowe, a i tak większość decyzji podejmujemy wspólnie, ale niech będzie raz większym specjalistą ode mnie w czymś dzieciowym Już się chyba trochę wkręcił. Myślę, że po porodzie wybierzemy się na jakieś warsztaty i pożyczymy chustę na początek

Buziaki, Kochane! Lecę coś zjeść i do pracy
folinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-11, 13:39   #69
RudyKotBialyKot
Raczkowanie
 
Avatar RudyKotBialyKot
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 401
Dot.: Mamy lipcowe 2018 cz. IV

Kitosa, Emma- jesteście kochane Dziewczyny

nesska dużo zdrówka- walcz z infekcją dobrze że Mały (chociaż wcale nie taki mały ) zdrowy i wszytko ok
RudyKotBialyKot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-11, 13:55   #70
zUa_tysica
Wtajemniczenie
 
Avatar zUa_tysica
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 670
Dot.: Mamy lipcowe 2018 cz. IV

Własnie przeżyłam pierwszy wyprawkowy szok. Aspirator katarek podłącza się do odkurzacza. SERIO?! hhahahahahahahaa nie wyrobie, do odkurzacza kufa?! xD Leże i kwicze.
zUa_tysica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-11, 13:56   #71
aniama6
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 244
Dot.: Mamy lipcowe 2018 cz. IV

Witam i ja na nowym wątku.
Emma jak zwykle piękne zakupy, też planuje kocyki z Lullalove i tez obczajam teraz otulacze, kocyki, pieluszki bambusowe, muślinowe itp.
W ogóle jak już pisałam piękne rzeczy kupujesz i chwal się ile możesz, bo przyznam się że odgapiam od Ciebie
Dziewczyny jakbyście mogły to wrzucajcie swoje koszyki z Gemini bo w sumie nie mam pojecia co może zajmować az 40-50 pozycji, pewnie nie mam pojęcia o jakichś sprawach,
Co do karmienia piersią/ sztucznego to uważam,że przesada w żadną stronę nie jest dobra, i dokarmianie bez zgody rodziców oczywiście nie, ale tez karmienie piersią nie zawsze i za wszelką cenę jest możliwe i dobre. Przede wszystkim edukacja i wsparcie dla mamy.
Nie chce się za bardzo tu upubliczniać ale mam kontakt zawodowy z noworodkami, niemowlakami i naprawdę różnie to wygląda i wiele jest różnych historii. I tak jak przez pierwsze miesięcy większość dzieci jest karmiona wartosciowo czy to mm czy naturalnie to potem niestety tragedia i brak wiedzy- te wszystkie danonki i kubusie- tragedia. Wczoraj rozmawiałam z mamą trzylatka który rzekomo ma słaby apetyt i boli go brzuch, po dopytaniu okazało się że wypija dziennie ok 3 litry soków typu Kubuś.
aniama6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-04-11, 13:59   #72
Sandam13
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 754
Dot.: Mamy lipcowe 2018 cz. IV

Dziewczyny ja mam do Was pytanie.. Czy wszystkie robicie te usg trzeciego trymestru? Bo mi lekarz powiedział na polowkowych że wszystko jest idealnie, i jeżeli mój gin nie powie, że coś go niepokoi to tego 3 usg nie ma potrzeby robić.. Ale z tego co czytam sporo z Was robi i niewiem czy jednak zrobić te badanie czy nie? Za tydzień pogadam jeszcze z ginem co on o tym myśli..

Wysłane z mojego SLA-L22 przy użyciu Tapatalka
Sandam13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-11, 14:26   #73
kitosa
Zadomowienie
 
Avatar kitosa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 296
Dot.: Mamy lipcowe 2018 cz. IV

Neska gratuluję dużego urwiskai zdrówka życzę
Zua no ja będę musiała mieć jakiś słabo zasysający odkurzacz, bo mózg zassie
Sandam ja robię, toć to obowiązkowe i ujawnia wady występujące w III trym.
__________________
Miłość...wziąć ją w dłonie i przenieść przez całe życie...
W radości i w smutku mój dom jest w Twoich ramionach
kitosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-11, 14:44   #74
aniama6
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 244
Dot.: Mamy lipcowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez Sandam13 Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja mam do Was pytanie.. Czy wszystkie robicie te usg trzeciego trymestru? Bo mi lekarz powiedział na polowkowych że wszystko jest idealnie, i jeżeli mój gin nie powie, że coś go niepokoi to tego 3 usg nie ma potrzeby robić.. Ale z tego co czytam sporo z Was robi i niewiem czy jednak zrobić te badanie czy nie? Za tydzień pogadam jeszcze z ginem co on o tym myśli..

Wysłane z mojego SLA-L22 przy użyciu Tapatalka
Ja raczej będę robić, chociaż lekarz z USG powiedział mi na połowkowym" do zobaczenia na porodówce", i chyba za darmoche ze względu na wiek już mi nie przysługuje, ale zrobie bo myśle ze to wazne badanie. Choc jesli ktoś ma lekarza prowadzącego z dobrym sprzetem i dokladnie oceniającego wszelkie parametry na usg to moze to wystarczy. A w którym tygodniu to jest zalecane?
aniama6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-11, 15:07   #75
emma90
Wtajemniczenie
 
Avatar emma90
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 842
Dot.: Mamy lipcowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez aniama6 Pokaż wiadomość
Witam i ja na nowym wątku.
Emma jak zwykle piękne zakupy, też planuje kocyki z Lullalove i tez obczajam teraz otulacze, kocyki, pieluszki bambusowe, muślinowe itp.
W ogóle jak już pisałam piękne rzeczy kupujesz i chwal się ile możesz, bo przyznam się że odgapiam od Ciebie
Dziewczyny jakbyście mogły to wrzucajcie swoje koszyki z Gemini bo w sumie nie mam pojecia co może zajmować az 40-50 pozycji, pewnie nie mam pojęcia o jakichś sprawach,
Co do karmienia piersią/ sztucznego to uważam,że przesada w żadną stronę nie jest dobra, i dokarmianie bez zgody rodziców oczywiście nie, ale tez karmienie piersią nie zawsze i za wszelką cenę jest możliwe i dobre. Przede wszystkim edukacja i wsparcie dla mamy.
Nie chce się za bardzo tu upubliczniać ale mam kontakt zawodowy z noworodkami, niemowlakami i naprawdę różnie to wygląda i wiele jest różnych historii. I tak jak przez pierwsze miesięcy większość dzieci jest karmiona wartosciowo czy to mm czy naturalnie to potem niestety tragedia i brak wiedzy- te wszystkie danonki i kubusie- tragedia. Wczoraj rozmawiałam z mamą trzylatka który rzekomo ma słaby apetyt i boli go brzuch, po dopytaniu okazało się że wypija dziennie ok 3 litry soków typu Kubuś.
Bardzo mi miło po to się tym z Wami dzielę, żeby była to inspiracja

---------- Dopisano o 16:07 ---------- Poprzedni post napisano o 15:59 ----------

Cytat:
Napisane przez Sandam13 Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja mam do Was pytanie.. Czy wszystkie robicie te usg trzeciego trymestru? Bo mi lekarz powiedział na polowkowych że wszystko jest idealnie, i jeżeli mój gin nie powie, że coś go niepokoi to tego 3 usg nie ma potrzeby robić.. Ale z tego co czytam sporo z Was robi i niewiem czy jednak zrobić te badanie czy nie? Za tydzień pogadam jeszcze z ginem co on o tym myśli..

Wysłane z mojego SLA-L22 przy użyciu Tapatalka
Ja robię, jestem umówiona za 2tyg mój lekarz ma te certyfikaty i mocno trzyma się zaleceń PTG
emma90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-11, 15:14   #76
Elaaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Elaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 024
Dot.: Mamy lipcowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez MalaGosia88 Pokaż wiadomość
Jestem przeciwna dokarmiania dziecka bez zgody rodzica, faktycznie słyszy się o przypadkach gdzie mm jest nadużywane w szpitalach. Ale co z kobietami, które nie chcą karmić piersią?
Chociaż sama nie miałam z karmieniem problemów to co z kobietami, które je mają? Dochodzi stres i emocje po porodzie szczególnie przy pierwszym dziecku i o depresję nie trudno . A wątpię żeby na każdym oddziale wraz z wejściem nowych przepisów zatrudniono szereg doradców laktacyjnych żeby jakoś wesprzeć matki na początku drogi ;-). Lepiej mi się żyje że świadomością, że mogę w razie czego wesprzeć się mm jak już i mnie i dziecku braknie sił.
zgadzam się!

Cytat:
Napisane przez nesska89 Pokaż wiadomość
Ja już po wizycie, mały nie chciał współpracować jak zawsze wszystkie przepływy są idealne, a bardzo mnie to stresowalo. Mały ma już 1200kg więc pewnie znowu będzie duży jak jego starszy brat dostałam tabletki na infekcje ja wyprawkę na terminu będę robić pod koniec kwietnia tzn. Mam już wszystko w koszyku, i ciągle coś dorzucam. A to dla mnie, a to dla starszaka i już mam ponad 350zl :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
jaki duży synuś gratki!

mój koszyk, ciągle zmieniany i uzupełniany
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: png gemini 1.png (67,1 KB, 61 załadowań)
Rodzaj pliku: png gemini 2.png (64,4 KB, 52 załadowań)
Rodzaj pliku: png gemini 3.png (55,8 KB, 49 załadowań)
Rodzaj pliku: png gemini 4.png (28,8 KB, 51 załadowań)
__________________
"Nie ma drogi do szczęścia. Szczęście jest drogą"
Elaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-11, 15:18   #77
kropka_nad_i
Wtajemniczenie
 
Avatar kropka_nad_i
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 240
Dot.: Mamy lipcowe 2018 cz. IV

Hej! Zapisuję sie do watku! Szalony ale pozytywnie szalony dzien! Moze wieczorem odezwę się!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Inaczej serce żąda, inaczej myśl sądzi, inaczej świat spogląda, inaczej los rządzi.


Uczę się cierpliwości
kropka_nad_i jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-11, 15:28   #78
aaska92
Zadomowienie
 
Avatar aaska92
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 1 342
Dot.: Mamy lipcowe 2018 cz. IV

Ale już macie wyprawki ogarnięte, ja jestem daleko w tyle. Jedynie zorientowałam się jaki materac i łóżeczko wybrać, parę śpioszków mam i na tym stanęło. Myślę się zabrać solidnie od połowy maja dopiero. Teraz i tak za bardzo nie mamy gdzie to trzymać, aż zakończymy remont i wprowadzimy się z powrotem do siebie.
aaska92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-11, 15:38   #79
emma90
Wtajemniczenie
 
Avatar emma90
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 842
Dot.: Mamy lipcowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez Elaaaa Pokaż wiadomość
zgadzam się!



jaki duży synuś gratki!

mój koszyk, ciągle zmieniany i uzupełniany
Zaraz do swojego coś dodam

Ja już po wizycie, wszystko ok szyjka zamknięta 33mm, wyniki morfologi w normie dla ciężarnych, a Maluszek w 26+6 ma już 970g jest ciągle na 47centylu i oby tak został do porodu

Edytowane przez emma90
Czas edycji: 2018-04-11 o 16:08
emma90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-04-11, 16:18   #80
zgrusia
Raczkowanie
 
Avatar zgrusia
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 229
Dot.: Mamy lipcowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez Sandam13 Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja mam do Was pytanie.. Czy wszystkie robicie te usg trzeciego trymestru? Bo mi lekarz powiedział na polowkowych że wszystko jest idealnie, i jeżeli mój gin nie powie, że coś go niepokoi to tego 3 usg nie ma potrzeby robić.. Ale z tego co czytam sporo z Was robi i niewiem czy jednak zrobić te badanie czy nie? Za tydzień pogadam jeszcze z ginem co on o tym myśli..

Wysłane z mojego SLA-L22 przy użyciu Tapatalka
Ja robię bo mój gin ma takie sobie usg + na polówkowych mi powiedzieli, że część wad ujawnia się po 25 tyg. dopiero (np. Serca, ukladu moczowego czy pokarmowego). Dodatkowo wolę, żeby co jakiś czas drugi lekarz zobaczył czy wszystko jest ok + chcę w końcu iść na usg 3d 😁
Cytat:
Napisane przez nesska89 Pokaż wiadomość
Ja już po wizycie, mały nie chciał współpracować jak zawsze wszystkie przepływy są idealne, a bardzo mnie to stresowalo. Mały ma już 1200kg więc pewnie znowu będzie duży jak jego starszy brat dostałam tabletki na infekcje ja wyprawkę na terminu będę robić pod koniec kwietnia tzn. Mam już wszystko w koszyku, i ciągle coś dorzucam. A to dla mnie, a to dla starszaka i już mam ponad 350zl :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jaki już duży 😍
Cytat:
Napisane przez emma90 Pokaż wiadomość
Zaraz do swojego coś dodam

Ja już po wizycie, wszystko ok szyjka zamknięta 33mm, wyniki morfologi w normie dla ciężarnych, a Maluszek w 26+6 ma już 970g jest ciągle na 47centylu i oby tak został do porodu
Jak ładnie rośnie 😍
zgrusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-11, 16:39   #81
emma90
Wtajemniczenie
 
Avatar emma90
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 842
Dot.: Mamy lipcowe 2018 cz. IV

Blanka proszę o wpisanie wizyty na 10.05
emma90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-11, 16:47   #82
zUa_tysica
Wtajemniczenie
 
Avatar zUa_tysica
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 670
Dot.: Mamy lipcowe 2018 cz. IV

emma super, ze wszystko dobrze Kochana !!!!
Dziewczyny, a ile podkładów poporodowych zamawiacie? chciałam wziąć te z belli, na gemini są 10szt za 4,59 ale nie wiem czy ten jeden rodzaj w większej ilości starczy, czy np jeszcze jakieś inne trzeba by było wziąc...
zUa_tysica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-11, 17:03   #83
fioletowe okulary
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 305
Dot.: Mamy lipcowe 2018 cz. IV

Sadam mój lekarz, gdy zapytałam o USG 3 trym. Powiedział że w zasadzie mam je wykonywane co wizytę- bo co wizytę lekarz bada czy dziecko dobrze rośnie, jakie ma wymiary, jak bije serce oraz ile jest wód plodowych. Więc on nie widzi potrzeby żebym szła do innego lekarza bo na tym UG3T głównie bada się te parametry. Więc też mam zagwostke czy to posłuchać czy jednak iść po kryjomu do innego lekarza, ale skłaniam się mu temu żeby mu zaufać
__________________
fioletowe okulary jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-11, 17:04   #84
nesska89
Raczkowanie
 
Avatar nesska89
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 363
Dot.: Mamy lipcowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez zUa_tysica Pokaż wiadomość
emma super, ze wszystko dobrze Kochana !!!!
Dziewczyny, a ile podkładów poporodowych zamawiacie? chciałam wziąć te z belli, na gemini są 10szt za 4,59 ale nie wiem czy ten jeden rodzaj w większej ilości starczy, czy np jeszcze jakieś inne trzeba by było wziąc...
Jeśli chodzi o te duże podpaski to jedna paczka powinna wystarczyć, później lepiej kupić podpaski na noc. Są wygodniejsze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
D

K
nesska89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-11, 17:23   #85
KarolinaK
Zakorzenienie
 
Avatar KarolinaK
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: CairnLand
Wiadomości: 16 938
Dot.: Mamy lipcowe 2018 cz. IV

O rany nic nie wiem... co to jest podkład poporodowy ???
KarolinaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-11, 17:37   #86
Elaaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Elaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 024
Dot.: Mamy lipcowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez emma90 Pokaż wiadomość
Zaraz do swojego coś dodam

Ja już po wizycie, wszystko ok szyjka zamknięta 33mm, wyniki morfologi w normie dla ciężarnych, a Maluszek w 26+6 ma już 970g jest ciągle na 47centylu i oby tak został do porodu
gratuluje !
__________________
"Nie ma drogi do szczęścia. Szczęście jest drogą"
Elaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-11, 17:58   #87
asiaczek
Zakorzenienie
 
Avatar asiaczek
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 720
Dot.: Mamy lipcowe 2018 cz. IV

Ja tylko na szybko.. po porodzie syna zużyłam ok 15 tych podkładów Bella, następnie zużyłam jedną paczkę tych z Canpola a potem przeszłam na podpaski na noc.

Gratuluję wszystkim udanych wizyt

Ja będę robiła usg III trymestru. Mój lekarz aż tak dokładnie nie sprawdza wszystkiego na wizycie,więc to usg to dla mnie obowiązek



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jeśli kiedyś jakiś facet złamie kobiecie skrzydła to później zostaje jej latanie na miotle

Edytowane przez asiaczek
Czas edycji: 2018-04-11 o 18:02
asiaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-11, 18:13   #88
RudyKotBialyKot
Raczkowanie
 
Avatar RudyKotBialyKot
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 401
Dot.: Mamy lipcowe 2018 cz. IV

Dziewczyny ja już po wizycie. Ogólnie bez zmian szyja trochę krótka i miękka ale nie ma co panikować, Młoda rośnie (serducho jej jak dzwon bije &#128571, mam kontynuować leki i się nie przemęczać ( i nadal szlaban na seksy &#128554
Co do usg 3trym. my się wybierzemy bo nie na każdej wizycie mam robione USG (a i sprzęt nie urywa dupy) więc będę chciała jeszcze się upewnić że wszystko jest ok 😉
RudyKotBialyKot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-11, 18:16   #89
Radena
Zadomowienie
 
Avatar Radena
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 1 776
Dot.: Mamy lipcowe 2018 cz. IV

Hejka, melduję się!
Tak mi przykro, ale chyba trafię niedługo do zaginionych mam nie mam w ogóle jak czytać przy tej mojej Małpie. Teraz śpi to korzystam (ale będzie armagedon wieczorem), jak nie śpi to chce oglądać na tel youtuba, a lapka wyłącza...
Gratuluje udanych wizyt, współczuję szpitali, tak mi mignęło, że ktoś jest
U mnie na razie zastój z wyprawką, muszę się za to wziąć, bo pewnie migusiem zleci, a ja jestem w ciemnej Tylko ogarniam porządki w różnych szafkach, wyrzucam niepotrzebne rzeczy, bo z wielkim brzuchem nie dam rady tego zrobić. W sumie całkiem niewiele mi zostało. Planuję uruchomić składowanie pod łóżkiem, bo za wiele tam nie ma, a już mam trochę rzeczy na szafie na wierzchu, których nie używam, no i też trochę niepotrzebnie w szufladach, a Młoda ciągle wyciąga.To tak jakby ktoś szukał miejsca u siebie w domu
Radena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-11, 18:23   #90
Camelitos
Wtajemniczenie
 
Avatar Camelitos
 
Zarejestrowany: 2017-11
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 2 467
Dot.: Mamy lipcowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez nesska89 Pokaż wiadomość
Ja już po wizycie, mały nie chciał współpracować jak zawsze wszystkie przepływy są idealne, a bardzo mnie to stresowalo. Mały ma już 1200kg więc pewnie znowu będzie duży jak jego starszy brat dostałam tabletki na infekcje ja wyprawkę na terminu będę robić pod koniec kwietnia tzn. Mam już wszystko w koszyku, i ciągle coś dorzucam. A to dla mnie, a to dla starszaka i już mam ponad 350zl :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nesska gratki co dostałaś na tą infekcję?

Cytat:
Napisane przez xXBlankaXx Pokaż wiadomość
Dziękuję dziewczyny za miłe słowa co do nowego wątku

Uzupełniłam o wizyty,o które prosiłyście. Jak coś mi umknęło, to pisać.
Dopisać komuś model wózka czy fotelika na pierwszą stronę ??


Mnie będzie trochę mniej,przez 2dni bo mam zabiegany czas,ale podczytuję na bieżąco.
U nas wszystko ok,ta zmiana magnezu to był strzał w 10. Nospy już nie biorę bo nie ma potrzeby. Jedynie to trochę cięzko mi się chodzi,tak jak jakbym straciła siłę w nogach, no i zaczynam chodzić jak kaczka

Widzę,że u was kompletowanie wyprawki idzie pełną para
Super ! Śliczne kocyki, też musze coś takiego kupić.

Kupiłam wczoraj 3szt, legginsów ciążowych. Bluzek nie kupuję,bo mieszczę sie w swoje, sukienek też mam dużo takich elastycznych.
Wrzucę wam wieczorem ubranka dla małej, muszę tylko dokupić opaski

Nesska super,że po wizycie wszystko ok ! Duży maluch
Ja czekam na fotki ubrań
W sumie to mnie możesz dopisać na 1 stronę fotelik MaxiCosi CabrioFix plus Baza Isofix bo już mamy w domu
Jaki magnez teraz bierzesz?

Cytat:
Napisane przez Sandam13 Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja mam do Was pytanie.. Czy wszystkie robicie te usg trzeciego trymestru? Bo mi lekarz powiedział na polowkowych że wszystko jest idealnie, i jeżeli mój gin nie powie, że coś go niepokoi to tego 3 usg nie ma potrzeby robić.. Ale z tego co czytam sporo z Was robi i niewiem czy jednak zrobić te badanie czy nie? Za tydzień pogadam jeszcze z ginem co on o tym myśli..

Wysłane z mojego SLA-L22 przy użyciu Tapatalka
Moja gin jest mega dokładna ale mimo wszystko robię to usg tak jak pisały dziewczyny wykrywa wady po 25 tygodniu

Cytat:
Napisane przez emma90 Pokaż wiadomość
Zaraz do swojego coś dodam

Ja już po wizycie, wszystko ok szyjka zamknięta 33mm, wyniki morfologi w normie dla ciężarnych, a Maluszek w 26+6 ma już 970g jest ciągle na 47centylu i oby tak został do porodu
Emma

---------- Dopisano o 18:22 ---------- Poprzedni post napisano o 18:21 ----------

Cytat:
Napisane przez RudyKotBialyKot Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja już po wizycie. Ogólnie bez zmian szyja trochę krótka i miękka ale nie ma co panikować, Młoda rośnie (serducho jej jak dzwon bije ��), mam kontynuować leki i się nie przemęczać ( i nadal szlaban na seksy ��)
Co do usg 3trym. my się wybierzemy bo nie na każdej wizycie mam robione USG (a i sprzęt nie urywa dupy) więc będę chciała jeszcze się upewnić że wszystko jest ok ��
Kocie super że wszystko ok

---------- Dopisano o 18:23 ---------- Poprzedni post napisano o 18:22 ----------

Cytat:
Napisane przez Radena Pokaż wiadomość
Hejka, melduję się!
Tak mi przykro, ale chyba trafię niedługo do zaginionych mam nie mam w ogóle jak czytać przy tej mojej Małpie. Teraz śpi to korzystam (ale będzie armagedon wieczorem), jak nie śpi to chce oglądać na tel youtuba, a lapka wyłącza...
Gratuluje udanych wizyt, współczuję szpitali, tak mi mignęło, że ktoś jest
U mnie na razie zastój z wyprawką, muszę się za to wziąć, bo pewnie migusiem zleci, a ja jestem w ciemnej Tylko ogarniam porządki w różnych szafkach, wyrzucam niepotrzebne rzeczy, bo z wielkim brzuchem nie dam rady tego zrobić. W sumie całkiem niewiele mi zostało. Planuję uruchomić składowanie pod łóżkiem, bo za wiele tam nie ma, a już mam trochę rzeczy na szafie na wierzchu, których nie używam, no i też trochę niepotrzebnie w szufladach, a Młoda ciągle wyciąga.To tak jakby ktoś szukał miejsca u siebie w domu
Radena nie przejmuj się, pisz kiedy masz czas

Pola bo nie wiem czy zarejestrowałam... jak tam po wizycie?

Edytowane przez Camelitos
Czas edycji: 2018-04-11 o 18:37
Camelitos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-06-02 19:59:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:03.