dziurka po kolczyku - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-08-21, 21:40   #1
Martiq:)
Zadomowienie
 
Avatar Martiq:)
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 1 453

dziurka po kolczyku


nie wiem czy to pytanie powinno być skierowane do p.doktora i czy zawiera sie w panskich kompetencjach więc z góry przepraszam jesli nie. więc zastanawiam się nad zrobieniem kolczyka w języku, jednak słyszałam wiele niepochlebnych opini na ten temat (niszczy szkliwo, powoduje zanik dziąseł, liczne problemy z zagojeniem się). jesli moge prosic o opinie pana doktora na ten temat to byłabym wdzieczna. mam równiez pytanko, czy jesli po jakims czasie (prawdopodobnie po paru latach) zrezygnowałabym z kolczyka to czy dziurka zarośnie czy bede skazana na nią do konca zycia? język to mięsnień wiec podejrzewam ze zarośnie, jednak nie mam pewności. pozdrawiam
__________________
Nie staraj sie zrozumieć wszystkiego,
bo wszystko stanie się niezrozumiałe...
Martiq:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-21, 21:40   #2
Martiq:)
Zadomowienie
 
Avatar Martiq:)
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 1 453
dziurka po kolczyku

nie wiem czy to pytanie powinno być skierowane do p.doktora i czy zawiera sie w panskich kompetencjach więc z góry przepraszam jesli nie. więc zastanawiam się nad zrobieniem kolczyka w języku, jednak słyszałam wiele niepochlebnych opini na ten temat (niszczy szkliwo, powoduje zanik dziąseł, liczne problemy z zagojeniem się). jesli moge prosic o opinie pana doktora na ten temat to byłabym wdzieczna. mam równiez pytanko, czy jesli po jakims czasie (prawdopodobnie po paru latach) zrezygnowałabym z kolczyka to czy dziurka zarośnie czy bede skazana na nią do konca zycia? język to mięsnień wiec podejrzewam ze zarośnie, jednak nie mam pewności. pozdrawiam
__________________
Nie staraj sie zrozumieć wszystkiego,
bo wszystko stanie się niezrozumiałe...
Martiq:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-23, 20:58   #3
pskupin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 697
Re: dziurka po kolczyku

Witam,

Ja rowniez naleze do grupy lekarzy nie pochwalajacych, a wrecz odradzajacych tego typu zabiegi. Dotyczy to zarowno najblizszych jak i moich Pacjentow.

Pozdrawiam.
pskupin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-23, 20:58   #4
pskupin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 697
Re: dziurka po kolczyku

Witam,

Ja rowniez naleze do grupy lekarzy nie pochwalajacych, a wrecz odradzajacych tego typu zabiegi. Dotyczy to zarowno najblizszych jak i moich Pacjentow.

Pozdrawiam.
pskupin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:15.