archiwistyka czy ktoś studiuje? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja > Studia

Notka

Studia Miejsce dla osób, które są zainteresowane studiami. Chcesz dowiedzieć się jak wygląda życie studenckie? Dołącz do nas, podziel się doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-01-28, 18:34   #1
mania00
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 21

archiwistyka czy ktoś studiuje?


witam, chce wybrać się na kierunek związany z archiwistyką, pracuje jako pracownik biurowy i chce się kształcić a na administracje nie chce iść... czy jest ktoś kto STUDIUJE lub STUDIOWAŁ? czy ciężko jest na takich studiach? bardzo proszę o opinie to mój mail malanki2008@wp.pl
z góry dziękuje. Marta

Edytowane przez mania00
Czas edycji: 2014-01-28 o 18:35
mania00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-05, 21:31   #2
haylinpink
Raczkowanie
 
Avatar haylinpink
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 62
Dot.: archiwistyka czy ktoś studiuje?

Cześć, studiuję archiwistykę już trzeci rok....wybierając ten kierunek nie wiedziałam czego tak naprawdę on dotyczy, dowiedziałam się w trakcie, kierunek nie jest strasznie trudny ale jest dużo historii - na co nie byłam przygotowana, a że nie przepadam za historią to było to dla mnie wyzwanie i ciągle jest...boje się jednak o pracę po archiwistycę - bo prawdopodobnie będzie z tym ciężko...jesli idzie sie na archiwistykę to najrozsądniej byłoby wybrać specjalizację typowo dotyczącą archiwistyki: na UMK w Toruniu są dwie: zarządzanie dokumentacją albo archiwalno-naukową (chodzi o tą)...jakbyś chciała o coś dopytać to proszę bardzo
__________________
haylinpink
haylinpink jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-10, 13:53   #3
Saddie
Przyczajenie
 
Avatar Saddie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1
Dot.: archiwistyka czy ktoś studiuje?

Cytat:
Napisane przez haylinpink Pokaż wiadomość
Cześć, studiuję archiwistykę już trzeci rok....wybierając ten kierunek nie wiedziałam czego tak naprawdę on dotyczy, dowiedziałam się w trakcie, kierunek nie jest strasznie trudny ale jest dużo historii - na co nie byłam przygotowana, a że nie przepadam za historią to było to dla mnie wyzwanie i ciągle jest...boje się jednak o pracę po archiwistycę - bo prawdopodobnie będzie z tym ciężko...jesli idzie sie na archiwistykę to najrozsądniej byłoby wybrać specjalizację typowo dotyczącą archiwistyki: na UMK w Toruniu są dwie: zarządzanie dokumentacją albo archiwalno-naukową (chodzi o tą)...jakbyś chciała o coś dopytać to proszę bardzo
ja chciałabym się więcej dowiedzieć! jeśli można prosić o więcej informacji jak to wygląda "od środka".
Saddie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Studia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-10 14:53:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:31.