Jak podkreślić jasną cerę? - Strona 58 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-09-26, 14:47   #1711
Wisnia
Wtajemniczenie
 
Avatar Wisnia
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: [SG]
Wiadomości: 2 518
GG do Wisnia
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Jest taki liliowy puder z EL, zacytuję co ma robić:



http://allegro.pl/item130034352_este...ry_2_w_1_.html
troche mi się to kłóci - bo czemu liliowy mialby sie nazywac Yellow? toz to jest zólty kolor...? a moze on neutralizuje zólty odcien buzi?

ale dzięki za naprowadzenie
Wisnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-26, 15:03   #1712
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

jako neutralizowanie żółtego, niezdrowego kolorytu
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-26, 15:07   #1713
Wisnia
Wtajemniczenie
 
Avatar Wisnia
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: [SG]
Wiadomości: 2 518
GG do Wisnia
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
jako neutralizowanie żółtego, niezdrowego kolorytu

no tak. doczytalam na stronie EL.
hmmm.. chyba sie skusze
Dzieki za pomoc
Wisnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-26, 15:43   #1714
IlonaMarianna
Raczkowanie
 
Avatar IlonaMarianna
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 124
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

cześć pozwolę sobie podrzucić info o nowości kosmetycznej, która napewno zainteresuje Was tak jak mnie dzisiaj byłam w sklepie Golden Rose (konkretnie w CH Wileńska w Warszawie, ale ta firma ma wiele stoisk w całej Polsce). chciałam kupić potrójne szare cienie, ale na żywo nie spodobały mi się kolory - i zauważyłam przypadkiem dwie nowości tej firmy sypkie pudry - 01 jest zdaje się zupełnie białe (w elektrycznym świetle), a 02 to delikatny porcelanowo kremowy kolor - jak Max Factor LP 100 Fair. dokładnie taki. opakowanie kosztuje 21.90.

są też przepiękne sypkie cienie - po 14,70 (są większe niż APC, w ładnych opakowaniach z jakby siteczkiem z trzema dziurkami) jest i opalizująca czerń, i dwa niesamowite odcienie srebra, i ogólnie bardzo ciekawa gama kolorów - i perłowych i iskrzących.
IlonaMarianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-26, 16:06   #1715
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Cytat:
Napisane przez Wisnia Pokaż wiadomość
no tak. doczytalam na stronie EL.
hmmm.. chyba sie skusze
Dzieki za pomoc
tutaj Vril napisała o zielonym EL:
http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...postcount=3142

cała przyjemność po mojej stronie
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-26, 16:33   #1716
nANcY:*
Zadomowienie
 
Avatar nANcY:*
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 1 606
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Cytat:
Napisane przez IlonaMarianna Pokaż wiadomość
cześć pozwolę sobie podrzucić info o nowości kosmetycznej, która napewno zainteresuje Was tak jak mnie dzisiaj byłam w sklepie Golden Rose (konkretnie w CH Wileńska w Warszawie, ale ta firma ma wiele stoisk w całej Polsce). chciałam kupić potrójne szare cienie, ale na żywo nie spodobały mi się kolory - i zauważyłam przypadkiem dwie nowości tej firmy sypkie pudry - 01 jest zdaje się zupełnie białe (w elektrycznym świetle), a 02 to delikatny porcelanowo kremowy kolor - jak Max Factor LP 100 Fair. dokładnie taki. opakowanie kosztuje 21.90.

są też przepiękne sypkie cienie - po 14,70 (są większe niż APC, w ładnych opakowaniach z jakby siteczkiem z trzema dziurkami) jest i opalizująca czerń, i dwa niesamowite odcienie srebra, i ogólnie bardzo ciekawa gama kolorów - i perłowych i iskrzących.
A czy ten puder sypki zawiera jakieś drobinki? Służy na kości policzkowe czy na cała twarz?
Osobiście posiadam słynne kuleczki Vollare, perłowe. Nadają srebrny połysk (na bardzo jasnej cerze ładnie wyglądają). Tyle, że w mocnym świetle czy też słońcu widać drobinki brokatu, a to mi troche przeszkadza
Może znacie coś podobnego, co nadaje srebrzysty efekt ale bez migoczących drobinek?
Pzdr
__________________



Be happy. It drives people crazy.
nANcY:* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-26, 19:06   #1717
Kajtuś
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 17
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Dziewczyny, a jakbym tak mogła poprosić jeszcze o krótkie korepetycje pisałyście o podkładach Max Factor Lasting Performance 100 i 101 (Ivory cośtam). Niestety w perfumeriach nie znalazłam tak jasnych odcieni najjaśniejszy mają 102 - i już za ciemny dla mnie. Czy różnica pomiędzy tymi kolorami polega na tym, że jeden jest do cery jaśniutkiej ciepłej (z różem - ten 101) a drugi do cery chłodnej (100) - tak w uproszczeniu??

w sephorze pani polecała jeszcze Clinique perfectly real 02 - ale kolor coś nie tak... :/
Kajtuś jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-09-26, 19:17   #1718
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

nie, odcień 101 jest nieco ciemniejszy i bardziej różowy od niemal białego odcienia nr 100 z kroplą różu
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-26, 19:30   #1719
Lovisa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 5 742
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Cytat:
Napisane przez IlonaMarianna Pokaż wiadomość
ja też proszę bardzo o podanie tego linku do aukcji na allegro, gdzie można jeszcze kupić 100tkę LP Maxa Factora.. potwierdzam - już jej nie produkują.. mało tego! wycofano też odcień 101! najjaśniejszy dostępny to 102.

w najbliższym czasie przejdę się do drogerii z resztą mojego MF, kapnę nim na dłoń i porównam z testerem najjaśniejszego Revlonu. zajrzę też do sklepu Kryolana. coś się musi znaleźć dla mnie np ten kolor Gosha - Porcelain - jest za ciemny. wszystkie obecne Maybelline też. Isa Dora ledwo ledwo, Revlon jest jasniejszy - ale z Isa Dory polecam puder w kamieniu. chyba nawet jaśniejszy niż Manhattan 0 Soft Compact Natural Look. Ładne jasne kolory mają jeszcze podkłady Lumene, ale waham się, bo matujący ma słabe recenzje, a tani nie jest. jeśli nie uda mi się kupić mojego ukochanego MF, to niedługo będę w kropce :/
Ja przedwczoraj kupiłam Revlon Colorstay nr 001 Ivory. Byłam zdziwiona, bo wydawało mi się, że w Polsce nie ma tego koloru. 1,5 roku temu, gdy go kupiłam po raz pierwszy, numeracja była od 002, więc takowy zakupiłam. Ale był za ciemny, 001 jest zdecydowanie taki jak trzeba
__________________
Na stałę w USA[nie udzielam się już na forum, więc proszę do mnie nie pisać, opcja pw została wyłączona.]
Lovisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-26, 19:40   #1720
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Cytat:
Napisane przez Lovisa Pokaż wiadomość
Ja przedwczoraj kupiłam Revlon Colorstay nr 001 Ivory. Byłam zdziwiona, bo wydawało mi się, że w Polsce nie ma tego koloru. 1,5 roku temu, gdy go kupiłam po raz pierwszy, numeracja była od 002, więc takowy zakupiłam. Ale był za ciemny, 001 jest zdecydowanie taki jak trzeba
Loviso, a nie wpada w różowy? A jeśli tak - jak bardzo? Bo taką delikatną kroplę zniosę, ale więcej już nie
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-26, 19:47   #1721
mylady21
Wtajemniczenie
 
Avatar mylady21
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 529
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

"Ależ, moja droga Mylady, tak robię. Tyle że mam cerę z dużą ilością blizn i minimalna ilość podkładu (no chyba że dermacolu, którego jeszcze nir próbowałam i nie zamierzam stosować jako podkład) zwyczajnie mi się nie sprawdzi, nawet stosowana na korektory. Do tego dochodzi pot, rozgrzanie w atańcu i od alkoholu, przytulanie się i całowanie. Wiesz, jakoś nie lubię samozwańczych mistrzyń makijażu, więc proszę nie udzielaj mi więcej rad (moja kolejna lekcja ) "

Co sie wściekasz?Chyba masz zanizone poczucie wartosci?Jestem wizazystką (i na pewno nie samozwańczą") i znam się chyba troche lepiej na specjalistycznych problemach skóry niz przeciatny "zjadacz chleba",wiec mam prawo użyc slowa "lekcja"
mam nawet w planach dalekosieznych za 2-3 lata załozenie szkoły wizazu.

dlaczego podkład kryolana?
Bo podkłady innych firm zawierają do 15% pigmentu a ten ma 30% + superkryje,jest superlekki i ja osobiscie nie znam podkładu tak swietnego.
W zasadzie moze naprawde nie powinnam sie tym dzielić tym na forum bo podkład ten jest jednym z moich najwiekszym sekretów,który sprawia,ze klientka wybiera mnie,a nie inna wizażystkę.Bo ma perfekcyjną cerę bez maski.
Kryolan (jako fabryka) robi podkłady (i nie tylko) wszystkim tym firmom w których kosztują 150-200zł....(bo płacisz za logo + honorarium modelce która ów reklamuje)
Kryolan nie wycofuje kolorów.Sa zawsze.moje ulubione alabaster ,ivory i olive,
alabaster jest gotycki,ivory tez .b jasny ale z odrobina rózu a olive -jasny naturalny.Jest tez (dla spragnionych hardcoru )wihte i tv wihte .
załaczam karte kolorów
Co do alkoholu,potu,pocałunków i tańca to po to własnie wymyslono fixery!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20.jpg (80,7 KB, 108 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 596.jpg (55,1 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 475.jpg (28,7 KB, 41 załadowań)
__________________
Im dalej w las, tym więcej drzew.
mylady21 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-26, 19:56   #1722
Lovisa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 5 742
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Loviso, a nie wpada w różowy? A jeśli tak - jak bardzo? Bo taką delikatną kroplę zniosę, ale więcej już nie
Ja też bardzo nie lubię jak podkład wpada w różowy. Ten chyba raczej nie wpada, z tego, co widzę. Załączam zdjęcie. Jutro zrobię w dziennym świetle, będzie lepiej widać
Jeszcze się nim nie malowalam, więc nie wiem, jak wygląda na twarzy, ale wydaje się ok, jutro zrobię próbę z makijażem
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz 1959.jpg (58,0 KB, 55 załadowań)
__________________
Na stałę w USA[nie udzielam się już na forum, więc proszę do mnie nie pisać, opcja pw została wyłączona.]
Lovisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-26, 20:23   #1723
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Cytat:
Napisane przez mylady21 Pokaż wiadomość
Co sie wściekasz?Chyba masz zanizone poczucie wartosci?Jestem wizazystką (i na pewno nie samozwańczą") i znam się chyba troche lepiej na specjalistycznych problemach skóry niz przeciatny "zjadacz chleba",wiec mam prawo użyc slowa "lekcja"
mam nawet w planach dalekosieznych za 2-3 lata załozenie szkoły wizazu.
Proszę, bez argumentów ad personam bo zainteresują się Tobą moderatorzy. Szczerze mówiąc zwisa mi Twoja opinia i porady po pewnym sławnym wątku o mój Mesjaszu Wizażu podkreślam - nie prosiłam Cię o lekcję i chyba mało kto Cię o nią prosi. Nie odzywaj się do mnie - tak będzie prościej.
Ach - nawet Mesjasza obowiązuje wyszukiwarka (to w niawiązaniu do wątku o rimmelu jaki ostatnio założyłaś) i jako humanistka znam się zapewne trochę lepiej na ortografii niż przeciętna wizażystka. No ale to jest przecież zabronione na wizażu, więc przyjacielsko sugeruję - spójrz na swój podpis

Cytat:
Napisane przez mylady21 Pokaż wiadomość
dlaczego podkład kryolana?
Bo podkłady innych firm zawierają do 15% pigmentu a ten ma 30% + superkryje,jest superlekki i ja osobiscie nie znam podkładu tak swietnego.
W zasadzie moze naprawde nie powinnam sie tym dzielić tym na forum bo podkład ten jest jednym z moich najwiekszym sekretów,który sprawia,ze klientka wybiera mnie,a nie inna wizażystkę.Bo ma perfekcyjną cerę bez maski.
Kryolan (jako fabryka) robi podkłady (i nie tylko) wszystkim tym firmom w których kosztują 150-200zł....(bo płacisz za logo + honorarium modelce która ów reklamuje)
Kryolan nie wycofuje kolorów.Sa zawsze.moje ulubione alabaster ,ivory i olive,
alabaster jest gotycki,ivory tez .b jasny ale z odrobina rózu a olive -jasny naturalny.Jest tez (dla spragnionych hardcoru )wihte i tv wihte .
załaczam karte kolorów
Co do alkoholu,potu,pocałunków i tańca to po to własnie wymyslono fixery!
Wspaniale! I co jeszcze? Bo ostatnio wnioskuję, że jesteś chodzącą reklamą Kryolana.
A w spray utrwalający kryolana miałam się zamiar zaopatrzyć bez Twojej pomocy - bo na pudrach które wg. Ciebie miały wspaniale utrwalić makijaż już się zawiodłam (również fixatorach)
Pa! Buziaczki!




Loviso - dzięki za relację, zaczekam na relację z makijażu
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-26, 20:30   #1724
mylady21
Wtajemniczenie
 
Avatar mylady21
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 529
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

NO a co najgorsze nie mam z tego zadnych korzysci Po prostu mam dobre serce a sama męczyłam sie dwa lata w poszukiwaniu podkładu idealnego(gothce jest cięzko).
Jestem tez reklama screen face i MAC'a.(mac tez ma jeden za... podkład ale dla opalonych i ni ma go na razie w Polsce)
Po prostu nie rozumiem po co kupowac cos drogiego i beznadziejnego jak mozna cos kupic w rozsadnej cenie i supper!

Ja p/// niektóre panny na tym forum sa tak przewrazliwione że nie wiem!
Tylko im cos PORADZIĆ a to jest forum z poradami to oczy by wydrapały...

Zlitujcie się.
A co do mojego podpisu... pisze sie makijarz tak? Jak ja lubie czepianie sie o pisownię z braku argumentów,
I Admin raczej tobą zainteresuje bo "mesjasz" to dla mnie słowo obrazliwe,bo jestem niewierzaca i antyklerykalna
a "lekcja " chyba jest słowem neutralnym chyba,że mimo celowania w ortografii masz /miałaśproblemy w szkole i zle Ci sie to słowko kojarzy...
a moze boli jak nie jestes w czyms najlepsza?

Taki fajny i miły watęk był...

Ja bym Ci radziła zakupienie jeszcze pewnego duzego warczacego przyrządu bo tak zachowują sie dziewczeta które odczuwają pustkę w życiu
__________________
Im dalej w las, tym więcej drzew.
mylady21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-26, 20:49   #1725
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Cytat:
Napisane przez mylady21 Pokaż wiadomość
A co do mojego podpisu... pisze sie makijarz tak? Jak ja lubie czepianie sie o pisownię z braku argumentów,
toś błysnęła...

Cytat:
Napisane przez mylady21 Pokaż wiadomość
I Admin raczej tobą zainteresuje bo "mesjasz" to dla mnie słowo obrazliwe,bo jestem niewierzaca i antyklerykalna
a "lekcja " chyba jest słowem neutralnym chyba,że mimo celowania w ortografii masz /miałaśproblemy w szkole i zle Ci sie to słowko kojarzy...
a moze boli jak nie jestes w czyms najlepsza?

Taki fajny i miły watęk był...

Ja bym Ci radziła zakupienie jeszcze pewnego duzego warczacego przyrządu bo tak zachowują sie dziewczeta które odczuwają pustkę w życiu
Przeczytaj siebie jeszcze raz - ze zrozumieniem

ps. kolejna lekcja polskiego - Mesjasz jako symbol
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-26, 21:23   #1726
IlonaMarianna
Raczkowanie
 
Avatar IlonaMarianna
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 124
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Nancy - o ile się orientuję, jeśli nie zmyliła mnie krótkowzroczność i elektryczne światło - chyba wszystkie te pudry Golden Rose są normalne, matowe, bez brokatów, poświat, i efektów specjalnych. normalny sypki puder do wykończenia makijażu.

Mylady21 - mam sypki biały puder Kryolana i jest rzeczywiście najlepszy na świecie, a do używania innych pcha mnie tylko pęd do próbowania różnych nowości. ostatnio z miesiąc temu skusiłam się na sypki puder Vipery odbijający światło - miły jasny kolor i zapach różany zgadzam się też w kwestii jakości i cen kosmetyków Kryolan. 60g białego pudru = koło 40zł w sklepie; 15g najjaśniejszego pudru Lumene = 60zł. jest różnica.

trochę żałuję, że rzuciłam się na ostatnią chyba aukcję allegro, gdzie można było kupić MF Lasting Performance 100kę - kupiłam dwa opakowania, więc jeszcze dwa lata nie będę zmieniać podkładu (chyba, że wcześniej jedno opakowanie wymienię na wizażu ), ale jak już będę musiała, to zdecyduję się na Kryolan'a. nie sądzę, żeby do tego czasu przestali istnieć póki co, niedługo wybiorę się do ich sklepu w Warszawie po czarną kredkę do oczu. może wreszcie coś mi się nie będzie rozmazywać..
IlonaMarianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-26, 21:30   #1727
Pogoda
Rozeznanie
 
Avatar Pogoda
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 683
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Proszę Dziewczyny nie wszczynajcie tu żadnych incydentów. Mylady jak to jest, że wszędzie gdzie się pojawiasz rozpętują sie kłótnie? Postaraj się by to zmienić, bycie wyrozumiałym nie boli, nie wszyscy zawsze będą się z Tobą zgadzać, (my tutaj mamy różne patenty na urodę i z regóły nie toczymy ze sobą z tego powodu wojen) i musisz się z tym pogodzić.
Jest to naprawdę naprawdę bardzo fajny wątek i chyba wszystkie chcemy by tak zostało. Prawda?
Dla mnie ten wątek to taki mój dom na wizażu, a Wy Bladolice jesteście moją wizażową rodziną. Więc staram się gryźć w język i reaguję tylko w skrajnych sytuacjach i to delikatnie, a nie od razu z grubej rury. Ludzie to istoty myślące, pojmują sens aluzji. Pamiętajcie o tym proszę.

Z góry dziękuję.
__________________
"Nigdy nie śnię o niedorzeczności moich myśli w stanie czuwania" Hobbes
Pogoda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-26, 21:40   #1728
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Dla uściślenia - nie mówię, że produkty firmy Kryolan są złe, ba - sama zamierzam się w nie zaopatrzyć. Za to już w pierwszej odpowiedzi w związku z "lekcją" Mylady poprosiłam, by zwyczajnie się do mnie nie odzywała.

Cytat:
Napisane przez IlonaMarianna Pokaż wiadomość
Mylady21 - mam sypki biały puder Kryolana i jest rzeczywiście najlepszy na świecie, a do używania innych pcha mnie tylko pęd do próbowania różnych nowości. ostatnio z miesiąc temu skusiłam się na sypki puder Vipery odbijający światło - miły jasny kolor i zapach różany zgadzam się też w kwestii jakości i cen kosmetyków Kryolan. 60g białego pudru = koło 40zł w sklepie; 15g najjaśniejszego pudru Lumene = 60zł. jest różnica.
Bazując na tej recenzji: http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...recenzja=85956 chcę zasugerować, że jeszcze taniej możesz sama "ukręcić" swój puder matujący. Połączenie skrobi z talkiem jest mocno matujące (i wybielające), stąd używanie skrobi kukurydzianej zmodyfikowanej dry flo przez "filtromaniaczki". Dry flo znajduje się w wielu pudrach z górnej półki a woreczek 100g możesz mieć już za niecałe 9zł
http://mazidla.com/index.php?page=sh...mart&Itemid=27
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-27, 06:59   #1729
IlonaMarianna
Raczkowanie
 
Avatar IlonaMarianna
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 124
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

może i spróbuję skrobii, tylko wiesz.. jak się bierze mączkę ziemniaczaną do rąk, to ona jest taka jakby śliska - i jakby.. no jak to określić - taka jakaś ciężkawa? chociaż może kukurydziana będzie inna.. a talk - można gdzieś kupić czysty? bez żadnych dodatków? na próbę bym sobie zrobiła malutką ilość, tak na kilka razy muszę przyznać - choćby i dało się zastąpić "domowym" pudrem kupowane, to mam tak ogromną słabość do ładnych rzeczy (także opakowań :/ ), że pewnie i tak nie oparłabym się jakimś przyjemnym nowinkom kosmetycznym

poza tym, w jakimś artykule o historii makijażu czytałam o używaniu kiedyś mączki ryżowej. i podobno było to szkodliwe, bo chyba zapychało pory - albo z jakiegoś innego powodu, nie jestem w stanie sobie teraz przypomnieć, jeśli ktoś wie, niech mnie oświeci wogóle teraz mamy dobrze, kiedyś podobno białe pudry zawierały ołów :/
IlonaMarianna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-27, 07:22   #1730
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Cytat:
Napisane przez Lovisa Pokaż wiadomość
Ja przedwczoraj kupiłam Revlon Colorstay nr 001 Ivory. Byłam zdziwiona, bo wydawało mi się, że w Polsce nie ma tego koloru. 1,5 roku temu, gdy go kupiłam po raz pierwszy, numeracja była od 002, więc takowy zakupiłam. Ale był za ciemny, 001 jest zdecydowanie taki jak trzeba
Nie chcę Was martwić, ale nie będzie już "starego" podkładu Revlon colorstay. Zmienili formułę. Zostało jeszcze ich troszkę w magazynie Baltica, ale to już koniec Bardzo go lubiłam na zimę
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-27, 08:09   #1731
Kajtuś
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 17
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Lovisa i IlonaMarianna - tu są linki na allegro gdzie można kupić 100 i 101 Max Factora LP http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=128718544 i http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=128899209

agnieska - dziękuję
Kajtuś jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-27, 08:47   #1732
Lovisa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 5 742
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Kajtuś - dzięki za link, ale raczej MF już nie kupię. Kolor jest fajny, ale ten podkład bardzo szybko przestaje matowić moją skórę. Dwa użycia i świecę się niemal natychmiast po nałożeniu. To jego spora wada, niestety
AgaZ - jakto? Ja tez własnie kupiłam go z myślą o zimie, czyżbym miała już nowszą wersję? (może wreszcie się nim pomaluję, to zobaczę, czy jest różnica )
__________________
Na stałę w USA[nie udzielam się już na forum, więc proszę do mnie nie pisać, opcja pw została wyłączona.]
Lovisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-27, 08:48   #1733
Wisnia
Wtajemniczenie
 
Avatar Wisnia
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: [SG]
Wiadomości: 2 518
GG do Wisnia
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
tutaj Vril napisała o zielonym EL:
http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...postcount=3142

cała przyjemność po mojej stronie


Agniesko, poczytalam, kupilam taki liliwoy bo ostatnio zamiast ładniej bladej buzki mam ładniej zółkniętą i zmeczona
Jak tylko do mnie dojedzie (obstawiam, ze za jakis tydzien) to sprawdze jego dzialanie.
Wyglada mi na to, ze te pozostale wersje pudrow burzuja to tak jakby (albp bardzo tak jakby) odpowiednieki EL - ale te pewnie jak sie burzuj nie sprawdzi to pojade testowac do sephory.

swoja droga patrzac na ulice i dziwiac sie tym zimą 'ładnie' opalonym dziewczynom jakos nie zauwazylam, zeby tak wiele bylo kobiet ktore pielegnuja swoja bladosc. Ja nawet jakbym chciala to sie nie oplale. Moja skora sie spiecze, poboli i dalej jestem blada. wiece lepiej sie nie opalac

i tak czytam i czytam i juz sporo sie od Was dowiedzialam ale narazie powykanczam moje wszytskie podklady i pdury i pojde szukac tego co radzicie - wtedy bede 'rasowym' bladolicym rudzielcem. Szkoda tylko, ze bez piegów
Wisnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-27, 09:05   #1734
Kajtuś
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 17
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

A ja dalej nie wiem czy zdecydowac się na 100 czy 101 MF a jak po 101 wyjde jak blady prosiaczek - skoro jest bardziej różowy? bo boję się że 100 jednak będzie zbyt jasna ...
102 próbowałam - w sephorze - na pewno jest za ciemny... czemu tych jasnych nie ma w sklepach???!
Kajtuś jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-27, 09:09   #1735
Lovisa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 5 742
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Moim zdaniem lepiej kupić 100 i ewentualnie mieszać go z czymś ciemniejszym. Miałam obydwa odcienie i 101 jest naprawdę różowy, mnie zdecydowanie kolorystycznie odpowiadał 100. Byłam w nim bardzo blada, ale po nałożeniu pudru kolor nieco ciemniał (postaram się znaleźc zdjęcie mojej twarzy w tym podkładzie, bo pamietam, że mialam takowe)

Edit: oto i ono. Prosze nie zwracać uwagi na włosy, już nie mam tak ciemnych
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg MK03.JPG (25,0 KB, 176 załadowań)
__________________
Na stałę w USA[nie udzielam się już na forum, więc proszę do mnie nie pisać, opcja pw została wyłączona.]
Lovisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-27, 09:39   #1736
niv_
Zakorzenienie
 
Avatar niv_
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 831
Red face Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Dawno nic nie pisałam,ale starałam się czytać Was na bierząco
Jeszcze nie zdecydowałam się na żaden podkład a właśnie jest mi bardzo potrzebny
Oglądałyście może ostatnio "Rozmowy w toku" były W.Rosati i M.Brodka nieżle spalone i K.Malinowska ślicznie blada i wyglądała 100x lepiej od nich
niv_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-27, 09:39   #1737
Kajtuś
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 17
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Dziękuję bardzo oj ładna z ciebie dziewczyna ja kolorystycznie podobnie ale oczy szaro-niebieskie
Kajtuś jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-27, 09:48   #1738
Lovisa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 5 742
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Nie ma za co To zdjęcie akurat jest takie niezbyt, bo mam tylko podkład, a oczy nie pomalowane, brwi mialam wtedy trochę za cienkie. Ale cera jasna, to się nie zmienia u mnie w ogóle
__________________
Na stałę w USA[nie udzielam się już na forum, więc proszę do mnie nie pisać, opcja pw została wyłączona.]
Lovisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-27, 09:55   #1739
niv_
Zakorzenienie
 
Avatar niv_
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 831
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Lovisa śliczna jesteś .A wiesz,że ja sobie Ciebie całkiem inaczej wyobrażałam??
niv_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-27, 09:58   #1740
Lovisa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 5 742
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Ale wiesz, na tym zdjęciu nie wyglądam tak, jak "na codzien". To jest fotka sprzed prawie dwóch lat, obecnie mam rude włosy (choć będe przyciemniac za niedługo znów ), ogólnie jestem teraz nieco inna
__________________
Na stałę w USA[nie udzielam się już na forum, więc proszę do mnie nie pisać, opcja pw została wyłączona.]
Lovisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:41.