Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV - Strona 49 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-07-08, 21:38   #1441
Violka33
Raczkowanie
 
Avatar Violka33
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 308
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Napaliłam się na zakupy na Truskawie, nawet wyrobię sobie wkrótce kartę kredytową. Ale mam do Was jeszcze parę pytań: czy wszystkie przesyłki są darmowe? czy tylko pierwsza i te powyzej chyba 100$? jaki jest system rabatów? czy to zamawianie jest obecnie problematyczne i są nadal problemy z naszymi - polskimi kartami? czy opłaca się zamawiać perfumy, czy te 10% + ewentualne cło nie spowodują, że zapachy taniej znajdzie się na allegro? Dziewczyny, pomóżcie proszę.
Violka33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-08, 22:23   #1442
*nulka*
Zakorzenienie
 
Avatar *nulka*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 5 034
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez Violka33 Pokaż wiadomość
Napaliłam się na zakupy na Truskawie, nawet wyrobię sobie wkrótce kartę kredytową. Ale mam do Was jeszcze parę pytań: czy wszystkie przesyłki są darmowe? czy tylko pierwsza i te powyzej chyba 100$? jaki jest system rabatów? czy to zamawianie jest obecnie problematyczne i są nadal problemy z naszymi - polskimi kartami? czy opłaca się zamawiać perfumy, czy te 10% + ewentualne cło nie spowodują, że zapachy taniej znajdzie się na allegro? Dziewczyny, pomóżcie proszę.
wszystkie przesylki sa darmowe, procz perfum, do ktorych dolicza sie 10% wartosci. system rabatow wyjasniony jest na stronie Truskawki! zamawianie wcale nie jest problematyczne a przesylki ostatnio docieraja w super tempie
__________________




*nulka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-08, 22:30   #1443
Serenite_
Zakorzenienie
 
Avatar Serenite_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 066
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez Lipglossjunkie Pokaż wiadomość
Masz promordiale pod oczy to możesz i na całą twarz Od 25 czy od 24 - co za różnica I tak już odkładam na botoks jak dorosnę Jak na razie jestem baaardzo zadowolona. Miałam najpierw słoiczek na dzień mini 15ml - i byłam tez bardzo zadowolona. Postanowiłam więc zainwestować w nocnik Prawde mówiąć na temat jego działania przeciwzmarszczkowego nie moge się wypowiedzieć. Wiem jedno - nawilża na dłuugo, odżywia buzię, nie zapycha i ma piękne opakowanie
Polecam
Prawda to

Cytat:
Napisane przez *nulka* Pokaż wiadomość
no to czuje sie zachecona zwlaszcza ze jestem baaardzo zadowolona z tego pod oczka!! no i ze piszesz ze nie zapycha, a to dla mnie b.wazne

na pewno sie na niego skusze jak tylko wykoncze swoj obecny specyfik na noc, olejek Hauschki moze bede juz wtedy blizej 25 hihih

wpisuje go na swoja wish liste!

Klikaj go, bo to cudo

Cytat:
Napisane przez olciawalczak Pokaż wiadomość
czesc dziewczyny i kamisio....szukam jakiegos dobrego podkladu...teraz uzywam guerlaina fleur de teint ale jakos mi nie podpasowal...za malo kryje moje przebarwienia...i mam po nim w nie ktorych miejscach suche placki...mam kolor 540...buzie mam jasna chlodna z domieszka rozowego...ale nie blada dosyc sucha...myslicie ze forever diora byl by ok??i jak jest z tymi kolorami bo wydaja sie dosyc ciemne...czy 020 byly okej...??czytalam ze jest dosyc ciemny...i teraz nie wiem...pomozcie...prosze. .. pozdrawiam
Double Wear Estee Lauder-mój ideał. Trwały, mam pięknie dobrany odcień, nie robi maski, lekki, świetny efekt.

Odebrałam dziś Mańkę I cienie podwójne Stila, są cudne Doleciał tez DW EL i właśnie kliknęłam kolejny na zapas
Serenite_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-08, 22:33   #1444
olciawalczak
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 2 300
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Ja też go kupiłam i muszę powiedzieć, że jest rewelacyjny. Trzyma się cały dzień. Nie ciemnieje, nie złazi plackami. Jak się go nakłada to przyjemnie chłodzi mam kolor 40. Bałam się, że będzie za ciemny. Jest bombowy
to coraz bardziej sie nad nim zastanawiam...ale czytalam tez o tym Vitalumiere.... i tez zaczyna mi sie podobac...a Double wear...??bedzie dobry dla suchej skory??z przebarwieniam...??kurcze za duzo tych podkladow nie wiadomo na co sie zdecydowac...
olciawalczak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-08, 22:37   #1445
Serenite_
Zakorzenienie
 
Avatar Serenite_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 066
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez olciawalczak Pokaż wiadomość
to coraz bardziej sie nad nim zastanawiam...ale czytalam tez o tym Vitalumiere.... i tez zaczyna mi sie podobac...a Double wear...??bedzie dobry dla suchej skory??z przebarwieniam...??kurcze za duzo tych podkladow nie wiadomo na co sie zdecydowac...

Nie mam suchej, więc nie wiem, ale jeśli chodzi o przebarwienia to DW świetnie kryje.
Serenite_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-08, 22:44   #1446
olciawalczak
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 2 300
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez Serenite_ Pokaż wiadomość
Nie mam suchej, więc nie wiem, ale jeśli chodzi o przebarwienia to DW świetnie kryje.
ja to mam sucha strasznie na policzkach....i czole...i teraz jak uzywam gurlaina to mam takie plamy....a on tez w sumie prawie wogle nie kryje...nie wiem na co sie zdecydowac...musze jakos te probki zdobyc...a jaki masz kolor z DW??jaki to odcien mozesz troszku opisac...
olciawalczak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-08, 22:45   #1447
*nulka*
Zakorzenienie
 
Avatar *nulka*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 5 034
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez Serenite_ Pokaż wiadomość
Prawda to
Klikaj go, bo to cudo



Double Wear Estee Lauder-mój ideał. Trwały, mam pięknie dobrany odcień, nie robi maski, lekki, świetny efekt.

Odebrałam dziś Mańkę I cienie podwójne Stila, są cudne Doleciał tez DW EL i właśnie kliknęłam kolejny na zapas
Serenitko, klikne na pewno tylko juz nie w tym miesiacu...

ale dzisiaj paczuszek dostalas od Tru, zazdroszcze ja czekam na swoje, moze jutro dotra
__________________




*nulka* jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-08, 22:55   #1448
Serenite_
Zakorzenienie
 
Avatar Serenite_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 066
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez olciawalczak Pokaż wiadomość
ja to mam sucha strasznie na policzkach....i czole...i teraz jak uzywam gurlaina to mam takie plamy....a on tez w sumie prawie wogle nie kryje...nie wiem na co sie zdecydowac...musze jakos te probki zdobyc...a jaki masz kolor z DW??jaki to odcien mozesz troszku opisac...
Mam pierwszy raz w życiu idealnie dobrany kolor, bo mam żółtawy odcień cery. Mój DW to Sand 36, średnio jasny, wyraźnie żółtawy, bez pomarańczu, różu.

Cytat:
Napisane przez *nulka* Pokaż wiadomość
Serenitko, klikne na pewno tylko juz nie w tym miesiacu...

ale dzisiaj paczuszek dostalas od Tru, zazdroszcze ja czekam na swoje, moze jutro dotra

No I bez UC Twoje przyjdą jutro
Serenite_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-08, 22:57   #1449
olciawalczak
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 2 300
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

[quote=Serenite_;8154447]Mam pierwszy raz w życiu idealnie dobrany kolor, bo mam żółtawy odcień cery. Mój DW to Sand 36, średnio jasny, wyraźnie żółtawy, bez pomarańczu, różu.

dziekuje bardzo ja bym chciala taki czysty bez... przede wszystkim bez odcienia rozu...
olciawalczak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-08, 23:00   #1450
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez Serenite_ Pokaż wiadomość
Seria Eclat nie ma działania przeciwzmarszczkowego. Hydramax również. Natomiast ma takie Beaute Initiale W ogóle ten krem, to najlepszy krem na dzień, jaki miałam. Nie mogę się doczekać, aż wykończę wszystkie zapasy i kupię go ponownie
jak mówicie o pielęgnacji Chanel, to ja niestety nie lubię jej wcale. Hydramax+ nie zachwycił w żadnej wersji. jakaś maska do twarzy też nie i zapach żaden uwielbiam natomiast pielęgnację lancome i shiseido. lancome cudnie pachnie, a shiseido jest po prostu skuteczne, chociaż opakowania przeciętne, żadnych zachwytów. Czytałam gdzieś kiedyś coś takiego, że tak naprawdę, to w zależności od stanu nawilżenia naszej skóry krem albo wchłonie się natychmiast, jak skóra odwodniona, albo pozostanie warstwa, jak skóra zbyt odżywiona. Generalnie na każdej skórze ten sam kosmetyk, nawet przy tym samym rodzaju cery będzie się sprawował odmiennie. u jednego nawilży bardzo, u drugiego nie zrobi nic. ja tak miałam z flavo-c - nie dość, że uczulił, podrażnił, to nic nie zrobił, a u innych cuda jakieś - rozjaśnienie etc. miałam też próbkę jakiejś maski przeciwzmarszczkowej chanel - odżywczej i u mnie było zero efektu, ale kobiety z suchą, zwiotczałą skórą są ponoć zachwycone także skóra wchłonie to, co chce i nic ponadto, stąd rozbieżności w ocenach kosmetyków. Seri..czy BI masz w wersji z samoopalaczem? fajny ten krem, zgodzę się, tylko drogaśny okropnie, droższy od primordiale na tru.

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
serum Eclat kupilam wlasnie po to zeby troche rozswietlal bo mam wlasnie probke kremiku i podoba mi sie..Hydramax sie lepi i to mi sie nie podoba,jak na krem nawilzajacy troszke za gesty. echh dzieki za porady
potrzebuje kremu na noc bo na dzien zapominam po prostu .
u mnie hydramax co ciekawe nie lepił się, a gęste lubię bardzo

Cytat:
Napisane przez Gothic_Daisy Pokaż wiadomość
Co Wam się lepi??

Zużywam któreś z kolei opakowanie serum i nic mi się nigdy nie lepiło
Moja skóra wypija go w trybie natychmiastowym, jest gładziutka, nawilżona i taka milusia

A może ja mam bardziej suchą skórę po prostu?
I absolutnie nie jest dla mnie za gęste - ani krem, ani serum Wprost przeciwnie bym powiedziała
Ja na noc sobie zakupiłam Avene Ystheal - na razie mam próbeczki, ale jestem zadowolona
to masz suchą skórę jak nic. Gothic, czy Ty jesteś zadowolona z pielęgnacji Chanel? a zresztą pamiętam, kiedyś o tym rozmawiałyśmy, mnie hydramax pod oczy uczulił, miałam czerwoną, piekącą skórę, a Ty nie.

Cytat:
Napisane przez olciawalczak Pokaż wiadomość
czesc dziewczyny i kamisio....szukam jakiegos dobrego podkladu...teraz uzywam guerlaina fleur de teint ale jakos mi nie podpasowal...za malo kryje moje przebarwienia...i mam po nim w nie ktorych miejscach suche placki...mam kolor 540...buzie mam jasna chlodna z domieszka rozowego...ale nie blada dosyc sucha...myslicie ze forever diora byl by ok??i jak jest z tymi kolorami bo wydaja sie dosyc ciemne...czy 020 byly okej...??czytalam ze jest dosyc ciemny...i teraz nie wiem...pomozcie...prosze. .. pozdrawiam
dior forever we fluidzie jest dość dobrym podkładem. bardzo ładnie kryje, ale w stopniu średnim, raczej ujednolica, jest dość gęsty, choć na początku opakowania bardzo rzadki - zależy na jaki trafisz tester. Moim zdaniem to dobry podkład na zimę, chociaż teraz też go używam, bo blada jestem jak trup. po zimie chyba nawet bledsza, solarkę jakąś muszę zapodać, bo już strach mam nr 020 - to jasny beż, nie dla truposza, ale jest naprawdę jasny, bez obaw. forever kiedy masz suchą skórę też może jednak wysuszać niektóre partie, bo ma chyba alkohol albo coś innego wysuszającego, ktoś mi to tłumaczył skład. nie ma podkladów idealnych, każdemu pasuje coś innego. kolory tego diora są jednak naprawdę udane. zawsze można też pomyśleć o jakimś lancomie, chociaż skreśl adaptive - beznadzieja
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-08, 23:14   #1451
Serenite_
Zakorzenienie
 
Avatar Serenite_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 066
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

[quote=olciawalczak;815447 3]
Cytat:
Napisane przez Serenite_ Pokaż wiadomość
Mam pierwszy raz w życiu idealnie dobrany kolor, bo mam żółtawy odcień cery. Mój DW to Sand 36, średnio jasny, wyraźnie żółtawy, bez pomarańczu, różu.

dziekuje bardzo ja bym chciala taki czysty bez... przede wszystkim bez odcienia rozu...
To sprawdź w perfumerii, albo pytaj jeszcze na forum, bo ja znam jeszcze tylko Pebble, ale jest dość ciemny.

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
jak mówicie o pielęgnacji Chanel, to ja niestety nie lubię jej wcale. Hydramax+ nie zachwycił w żadnej wersji. jakaś maska do twarzy też nie i zapach żaden uwielbiam natomiast pielęgnację lancome i shiseido. lancome cudnie pachnie, a shiseido jest po prostu skuteczne, chociaż opakowania przeciętne, żadnych zachwytów. Czytałam gdzieś kiedyś coś takiego, że tak naprawdę, to w zależności od stanu nawilżenia naszej skóry krem albo wchłonie się natychmiast, jak skóra odwodniona, albo pozostanie warstwa, jak skóra zbyt odżywiona. Generalnie na każdej skórze ten sam kosmetyk, nawet przy tym samym rodzaju cery będzie się sprawował odmiennie. u jednego nawilży bardzo, u drugiego nie zrobi nic. ja tak miałam z flavo-c - nie dość, że uczulił, podrażnił, to nic nie zrobił, a u innych cuda jakieś - rozjaśnienie etc. miałam też próbkę jakiejś maski przeciwzmarszczkowej chanel - odżywczej i u mnie było zero efektu, ale kobiety z suchą, zwiotczałą skórą są ponoć zachwycone także skóra wchłonie to, co chce i nic ponadto, stąd rozbieżności w ocenach kosmetyków. Seri..czy BI masz w wersji z samoopalaczem? fajny ten krem, zgodzę się, tylko drogaśny okropnie, droższy od primordiale na tru.


u mnie hydramax co ciekawe nie lepił się, a gęste lubię bardzo


to masz suchą skórę jak nic. Gothic, czy Ty jesteś zadowolona z pielęgnacji Chanel? a zresztą pamiętam, kiedyś o tym rozmawiałyśmy, mnie hydramax pod oczy uczulił, miałam czerwoną, piekącą skórę, a Ty nie.


dior forever we fluidzie jest dość dobrym podkładem. bardzo ładnie kryje, ale w stopniu średnim, raczej ujednolica, jest dość gęsty, choć na początku opakowania bardzo rzadki - zależy na jaki trafisz tester. Moim zdaniem to dobry podkład na zimę, chociaż teraz też go używam, bo blada jestem jak trup. po zimie chyba nawet bledsza, solarkę jakąś muszę zapodać, bo już strach mam nr 020 - to jasny beż, nie dla truposza, ale jest naprawdę jasny, bez obaw. forever kiedy masz suchą skórę też może jednak wysuszać niektóre partie, bo ma chyba alkohol albo coś innego wysuszającego, ktoś mi to tłumaczył skład. nie ma podkladów idealnych, każdemu pasuje coś innego. kolory tego diora są jednak naprawdę udane. zawsze można też pomyśleć o jakimś lancomie, chociaż skreśl adaptive - beznadzieja
Juz dawno mi się skończył, niestety, ale miałam w wersji bez samoopalacza. I nie emulsję, ale krem. Nie był tłusty, idealnie się wchłaniał, pięknie pachniał i wyglądał. Świetnie nawilżał i wygładzał. Na pewno do niego wrócę.
Serenite_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-09, 06:21   #1452
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
to masz suchą skórę jak nic. Gothic, czy Ty jesteś zadowolona z pielęgnacji Chanel? a zresztą pamiętam, kiedyś o tym rozmawiałyśmy, mnie hydramax pod oczy uczulił, miałam czerwoną, piekącą skórę, a Ty nie.
Tak, z pielęgnacji Chanel jestem zadowolona Ale w sumie miałam tylko kremy na dzień, na noc czy sera, nie stosowałam nigdy masek ani kremów pod oczy Chanel - muszę sprawdzić

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
dior forever we fluidzie jest dość dobrym podkładem. bardzo ładnie kryje, ale w stopniu średnim, raczej ujednolica, jest dość gęsty, choć na początku opakowania bardzo rzadki - zależy na jaki trafisz tester. Moim zdaniem to dobry podkład na zimę, chociaż teraz też go używam, bo blada jestem jak trup. po zimie chyba nawet bledsza, solarkę jakąś muszę zapodać, bo już strach mam nr 020 - to jasny beż, nie dla truposza, ale jest naprawdę jasny, bez obaw. forever kiedy masz suchą skórę też może jednak wysuszać niektóre partie, bo ma chyba alkohol albo coś innego wysuszającego, ktoś mi to tłumaczył skład. nie ma podkladów idealnych, każdemu pasuje coś innego. kolory tego diora są jednak naprawdę udane. zawsze można też pomyśleć o jakimś lancomie, chociaż skreśl adaptive - beznadzieja
Ja mam od Ciebie próbkę tego Forever () i jest fajny Może ciut ciemny ale jest ok. Wysuszania u siebie nie zauważyłam.
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-09, 06:57   #1453
iizabelaa
Zakorzenienie
 
Avatar iizabelaa
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 12 927
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Wczoraj doszedł do mnie PI, który truskawa wysłała mi zamiast tego zniszczonego.

Także sprawa została załatwiona pomyślnie

Ja miałam próbkę Beauty Initiale tego lekkiego kremu i poprostu mnie zachwycił, muszę go kupić, ale czekam aż w sierpniu będę w strefie wolnocłowej

Bo w sephorze cena straszna
__________________
iizabelaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-09, 07:34   #1454
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Shiseido nie probowalam natomiast przypomnialao mi sie ze mam probke
mi natomiast DW nie podszedl,mysle ze dla suchej cery on nie jest dobry,ja mam mieszana i strasznie sciagal mi poliki

ja Beaute Initiale kupie na Tru - edit:zakupilam ,teraz oglaszam odwyk no i czekam na 5 paczuszek z Tru i jedna z Allegro ( zakupilam sobie krem ujedrniajacy Nuxe,mam nadzieje ze dobry )
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-09, 08:16   #1455
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez Gothic_Daisy Pokaż wiadomość
Tak, z pielęgnacji Chanel jestem zadowolona Ale w sumie miałam tylko kremy na dzień, na noc czy sera, nie stosowałam nigdy masek ani kremów pod oczy Chanel - muszę sprawdzić
Ja mam od Ciebie próbkę tego Forever () i jest fajny Może ciut ciemny ale jest ok. Wysuszania u siebie nie zauważyłam.
no i to jest dla mnie niespodzianka, bo ja odbieram 020 jako naprawdę jasny beż dla prawie-bladziochów
sprawdź lepiej bio-performance shiseido, super-ekstra kremowa, gęsta konsystencja i niespotykana wydajność 3-4 m-cy. z pompką! to mój kwc.
jak zaczęłam używać sinskin erisowej - dostałam nowy z wymianki, to różnica jest ogromna. chociaż ten sinskin to cenowo niczego sobie, ok. 80 zł. ale jest znacznie rzadszy i nie taki bogaty, poza tym nie robi nic nie wiem, po co robić kremy, które nie robią nic
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-09, 08:20   #1456
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
no i to jest dla mnie niespodzianka, bo ja odbieram 020 jako naprawdę jasny beż dla prawie-bladziochów
sprawdź lepiej bio-performance shiseido, super-ekstra kremowa, gęsta konsystencja i niespotykana wydajność 3-4 m-cy. z pompką! to mój kwc.
jak zaczęłam używać sinskin erisowej - dostałam nowy z wymianki, to różnica jest ogromna. chociaż ten sinskin to cenowo niczego sobie, ok. 80 zł. ale jest znacznie rzadszy i nie taki bogaty, poza tym nie robi nic nie wiem, po co robić kremy, które nie robią nic
Jak wykończę te wszystkie kremidła ( ciekawe kiedy), spróbuję shiseido
A co do Erisa - miałam kremik z serii Young&Unique i był fajny Nawilzał, odżywiał i ładnie pachniał. Moja mama ma też jakieś erisowe kremy i tez jest zadowolona, a potrafi być wymagająca
Może po prostu masz zbyt dobrą skórę na tego erisa? i dlatego nic nie robi?
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-09, 08:52   #1457
dżiza
Raczkowanie
 
Avatar dżiza
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 315
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Zamówiłam sobie...Bronze goddess matte EL w końcu Wiem, wiem- jestem koszmarnie niezdecydowana...
Wybrałam go, mimo, że miałam kupić terracottę dla blondynek- miałam jednak okazję zobaczyć skamieniałą terracottę i zrezygnowałam- wyglądała koszmarnie- z dziurami po łatkach, które się wcześniej skończyły i zupełnie twarda.

Natomiast obejrzałam kilkakrotnie w perfumerii Bronze Goddess i spodobał mi się- ma fajny, chłodny kolor- zupełnie inny niż bambus. Ponadto nawet ten matowy ma drobinki, któych ponoć na twarzy nie widać, ale domniemam, że jednak gdzieś tam są i dyskretnie rozświetlają. Wersja shimmer natomiast jest przeraźliwie nadrobinkowana i na tą bym się nie skusiła. Dziś dostałąm ss, więc pewnie we wtorek przyleci do mnie
dżiza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-09, 09:06   #1458
sugarfree87
Zadomowienie
 
Avatar sugarfree87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 912
GG do sugarfree87
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez *nulka* Pokaż wiadomość
wszystkie przesylki sa darmowe, procz perfum, do ktorych dolicza sie 10% wartosci. system rabatow wyjasniony jest na stronie Truskawki! zamawianie wcale nie jest problematyczne a przesylki ostatnio docieraja w super tempie
Ja niestety nie posiadam kart kredytowej, czy mogę wpłacić pieniądze przelewem pocztowym?
__________________
Wymienię 2 nowe błyszczyki NYX
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post24997463
sugarfree87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-09, 09:12   #1459
Ajsun
Rozeznanie
 
Avatar Ajsun
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 901
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez margaretka02 Pokaż wiadomość
Zdecydowałam się na szybki odwyk po tym, jak przeczytałam, że od nowego roku mają wejść nowe przepisy dotyczące obowiązku clenia wszystkich przesyłek spoza UE.
Robię zapasy i kupuję te wszystkie rzeczy, których zakup odkładałam na później
Na Caprice czaiłam się już od dłuższego czasu Już się nie mogę doczekać

Resztę znam tylko z opisów i zdjęć, ale mam wielką ochotę na te rzeczy.

A dziękuję
Łowy będą duże

Zdam relację

Mozesz dac znac date produkcji rozu Chanel jak doleci? Czaje sie na Narcisse.

A te przepisy napewno wejda od nowego roku? Czy to jeszcze nie jest pewnie?



Cytat:
Napisane przez olciawalczak Pokaż wiadomość
ja to mam sucha strasznie na policzkach....i czole...i teraz jak uzywam gurlaina to mam takie plamy....a on tez w sumie prawie wogle nie kryje...nie wiem na co sie zdecydowac...musze jakos te probki zdobyc...a jaki masz kolor z DW??jaki to odcien mozesz troszku opisac...

DW jest raczej dla skor mieszanych. Podkresla suche skorki. Nie wyglada ladnie na suchesj skorze. Ale ktos polecal do suchej skory Diora.


Cytat:
Napisane przez Serenite_ Pokaż wiadomość
Mam pierwszy raz w życiu idealnie dobrany kolor, bo mam żółtawy odcień cery. Mój DW to Sand 36, średnio jasny, wyraźnie żółtawy, bez pomarańczu, różu.

No I bez UC Twoje przyjdą jutro
Serenite a jaka konsystencje ma Twoj Sand? Wlasnie tez sie nad nim zastanawialam ale wzielam Bone i jest strasznie gesty jak na podklad w butelce. Mialam tez 39 Ivory Beige i konsystencje mial prawie, ze lejaca. Ale byl ciut za ciemny. Masz porownanie swojego kolorku do innych DW?
Jakbys kiedys mogla to prosze wstaw fotke kropelki na dloni tego podkladu do watku Estee Lauder. Ja zamawiam w ciemno bo nie mozna sobie tych jasnych kolorkow sprawdzic w perfumerii niestety.
Ajsun jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-09, 09:21   #1460
Arwena84
Zadomowienie
 
Avatar Arwena84
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 638
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Heh a u mnie 3 paczki i 3 wpadki na cle :/
__________________
MAComania mnie dopadla, choroba ciezka, przewlekla i obawiam sie ze nieuleczalna.
Arwena84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-09, 09:29   #1461
julkast6
Raczkowanie
 
Avatar julkast6
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Haga
Wiadomości: 74
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

witam serdecznie
Mam pytanie odnosnie podkladu DW - EL - i rowniez jasnych kolorkow, uzywam zwykle 20 diora sculpt, ale teraz jest za jasna potrzebuje ciut ciemnijeszego odcienia, w perfumerii niestety tylko kolory od 1 - fresco ktora jest za ciemna , zastanawialam sie nad 39- ivory ale nie wiem cyz nie bedzie za jasny, moze ktos cos poradzi????
I jeszcze jedno pytanko odnosnie cieni hydro z shiseido, zakupilam na tru kolor h11 - piekny róż ale juz na powiece wcale nei widoczny szybko sie sicera i ogolnie w porownaniu z tym w perfumerii wyglada na powiece zupelnie inaczej? Moze ktoras z Was ma te cienie z tru i jest zadowolona a kolor nie odbiega i konsystencja i polysk od testerow shiseido
z gory wielkie dzieki
Julkast6
julkast6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-09, 10:14   #1462
Serenite_
Zakorzenienie
 
Avatar Serenite_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 066
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez Ajsun Pokaż wiadomość
Mozesz dac znac date produkcji rozu Chanel jak doleci? Czaje sie na Narcisse.

A te przepisy napewno wejda od nowego roku? Czy to jeszcze nie jest pewnie?






DW jest raczej dla skor mieszanych. Podkresla suche skorki. Nie wyglada ladnie na suchesj skorze. Ale ktos polecal do suchej skory Diora.




Serenite a jaka konsystencje ma Twoj Sand? Wlasnie tez sie nad nim zastanawialam ale wzielam Bone i jest strasznie gesty jak na podklad w butelce. Mialam tez 39 Ivory Beige i konsystencje mial prawie, ze lejaca. Ale byl ciut za ciemny. Masz porownanie swojego kolorku do innych DW?
Jakbys kiedys mogla to prosze wstaw fotke kropelki na dloni tego podkladu do watku Estee Lauder. Ja zamawiam w ciemno bo nie mozna sobie tych jasnych kolorkow sprawdzic w perfumerii niestety.
Mój jest rzadki i lejący. Wkleję wieczorem te fotki
Serenite_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-09, 11:03   #1463
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

sluchajcie mam problem :/
dostalam dzis listem poleconym wiadomosc z Zabrza z rozdzielni ze Tru zle wypelnila rachunek czy cos tam i w efekcie musze przeslac e-mailem potwierdzenie zlozenia zamowienia i specyfikacje (nie wiem co to).Czy Order Confirmation wystarczy? Czy cos jeszcze mam wyslac? Niestey nie mam SS na ta paczke bo Tru juz nie daje mi SS.


sugarfree nie mozesz przelewem zamow sobie karte przedplacona ja mamtaka z ING i dziala w Paypalu
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-09, 11:03   #1464
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez Gothic_Daisy Pokaż wiadomość
Jak wykończę te wszystkie kremidła ( ciekawe kiedy), spróbuję shiseido
A co do Erisa - miałam kremik z serii Young&Unique i był fajny Nawilzał, odżywiał i ładnie pachniał. Moja mama ma też jakieś erisowe kremy i tez jest zadowolona, a potrafi być wymagająca
Może po prostu masz zbyt dobrą skórę na tego erisa? i dlatego nic nie robi?
Gothic, uwielbiam Cię tak, to napewno za dobra skóra

Cytat:
Napisane przez dżiza Pokaż wiadomość
Zamówiłam sobie...Bronze goddess matte EL w końcu Wiem, wiem- jestem koszmarnie niezdecydowana...
Wybrałam go, mimo, że miałam kupić terracottę dla blondynek- miałam jednak okazję zobaczyć skamieniałą terracottę i zrezygnowałam- wyglądała koszmarnie- z dziurami po łatkach, które się wcześniej skończyły i zupełnie twarda.
Ha! Będziesz zadowolona! i dobrze, że mat, jest baardzo fajny zazdraszczam, mimo że mam sama dwa bronzerki, bo zawsze to tak raźniej, jakby trzy były do pary a poza tym moje bronzerki się smucą, bo ich pędzlunie siedzą w UC i ani widu ani słychu. Wcześniej nie było kontroli w W-wie, a teraz się rozbestwili na shimmerka - też laurka i alkapone wzięła na siebie trud w moim imieniu wydostania go z kostropatych łap celników. Mam nadzieję, że przynajmniej nikt się nie będzie nim maział
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-09, 11:08   #1465
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
sluchajcie mam problem :/
dostalam dzis listem poleconym wiadomosc z Zabrza z rozdzielni ze Tru zle wypelnila rachunek czy cos tam i w efekcie musze przeslac e-mailem potwierdzenie zlozenia zamowienia i specyfikacje (nie wiem co to).Czy Order Confirmation wystarczy? Czy cos jeszcze mam wyslac? Niestey nie mam SS na ta paczke bo Tru juz nie daje mi SS.


sugarfree nie mozesz przelewem zamow sobie karte przedplacona ja mamtaka z ING i dziala w Paypalu
czyli dostałaś laurke :-(

Truskawa nigdy nie wpisuje na specyfikacji kwoty i w UC nie wiedza od jakej kwoty liczyć vat.
ja zawsze wklejam OC do worda, tłumaczę najważniejsze rzeczy )choc niektórzy nawet nie tłumaczą i wysyłam na podany przez nich adres mailowy.

Ty nie musisz wysyłac specyfikacji, tylko oni chcą żebyś przysłała rachunnek (OC) do rzeczy która jest zamieszona w specyfikacji (tej od tru,któerą dostałaś z laurką, bo ktoś może czekać na kilka paczek więc musi wiedzieć które oc wysłać)

Potem musisz uzbroić się w cierpliwość i czekac na (prawdopodobnie) ocloną paczuszkę
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić



evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-09, 11:26   #1466
atka8
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 29
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
sluchajcie mam problem :/
dostalam dzis listem poleconym wiadomosc z Zabrza z rozdzielni ze Tru zle wypelnila rachunek czy cos tam i w efekcie musze przeslac e-mailem potwierdzenie zlozenia zamowienia i specyfikacje (nie wiem co to).Czy Order Confirmation wystarczy? Czy cos jeszcze mam wyslac? Niestey nie mam SS na ta paczke bo Tru juz nie daje mi SS.


sugarfree nie mozesz przelewem zamow sobie karte przedplacona ja mamtaka z ING i dziala w Paypalu
witaj w klubie, ja też dziś coś takiego dostałam, mam nadzieje że mi szybko przyślą paczke jak już im pośle tego maila
co za .... dali by spokój ludziom!
atka8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-09, 11:28   #1467
*nulka*
Zakorzenienie
 
Avatar *nulka*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 5 034
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

teraz Tru zaczela juz wpisywac wartosc paczki!!! ja mam ostatnio na kazdej! i jest to wartosc rzeczywista, tzn. taka jaka sie zaplacilo.
__________________




*nulka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-09, 11:45   #1468
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez Ajsun Pokaż wiadomość
Serenite a jaka konsystencje ma Twoj Sand? Wlasnie tez sie nad nim zastanawialam ale wzielam Bone i jest strasznie gesty jak na podklad w butelce. Mialam tez 39 Ivory Beige i konsystencje mial prawie, ze lejaca. Ale byl ciut za ciemny. Masz porownanie swojego kolorku do innych DW?
Jakbys kiedys mogla to prosze wstaw fotke kropelki na dloni tego podkladu do watku Estee Lauder. Ja zamawiam w ciemno bo nie mozna sobie tych jasnych kolorkow sprawdzic w perfumerii niestety.
Cytat:
Napisane przez Serenite_ Pokaż wiadomość
Mój jest rzadki i lejący. Wkleję wieczorem te fotki
DW Fresco 01 i Shell Beige 05 też są bardzo gęste. Też jestem ciekawa koloru Sand 36, ale jakoś wolno do mnie leci.
A czy któraś z Was używała koloru 37 Tawny?
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-09, 12:19   #1469
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

ok dziekuje,czyli wysle im te OC mailem i bede czekac a to pech
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-09, 12:21   #1470
alkapone
Rozeznanie
 
Avatar alkapone
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 607
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez *nulka* Pokaż wiadomość
teraz Tru zaczela juz wpisywac wartosc paczki!!! ja mam ostatnio na kazdej! i jest to wartosc rzeczywista, tzn. taka jaka sie zaplacilo.
Nulko, masz wartość na specyfikacji w paczce?
alkapone jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:19.