Jak podkreślić jasną cerę? - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-04-14, 18:11   #151
Joey
Zakorzenienie
 
Avatar Joey
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 390
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Cytat:
Napisane przez Moonlight
ostatnio powiedziałam jednej koleżance, że nie podobam się sobie kiedy jestem opalona i chciałabym mieć jeszcze jaśniejszą cerę to ta koleżanka się przeraziła...
Miałam identyczną sytuację

Nie lubię siebie opalonej, dlatego, że po pierwsze - nie podoba mi się kolor na jaki się opalam. Jest jakby zbyt... pomarańczowy. A po drugie - zawsze jak jestem opalona to strasznie przeszkadza mi, że tu jestem ciemniejsza, a tam bledsza. A ja chcę mieć skórę w jednym kolorze na całym ciele.
Joey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-14, 19:03   #152
Moonlight
Wtajemniczenie
 
Avatar Moonlight
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 994
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

ja chyba jedak będę musiała się odrobinkę opalić... przynajmniej nogi bo ze względu na moją bladość i cienką skórę wszelkie żyłki na nogach są bardzo widoczne, a jak lekko się opalę to już mniej je widać na razie nie mam innego pomysłu jak się pozbyć tych paskudnych żyłek przebijających przez skórę

a co do jednolitego koloru skóry na całym ciele - ostatnio pod pachami (tak z przodu) pojawiły mi się jakieś brązowe plamy wyglądam jakbym się nierównomiernie posmarowała samoopalaczem a samoopalacza nawet na oczka nie widziałam...
nie mam pojęcia co to może być. może jakichś witamin mi brakuje czy coś? zdarzyło Wam się kiedys takie coś?
chyba założę na plotkowym wątek o tym jak się pozbyć tych brzydkich plam i skąd one się w ogóle wzięły... uwielbiam bluzki na ramiączkach, niedługo ciepło będzie ale chyba się tak nie pokazę ludziom
__________________
Czasami starczy tylko splunąć na szczęście.
Moonlight jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-14, 19:11   #153
mimbi
Zakorzenienie
 
Avatar mimbi
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 109
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Cytat:
Napisane przez Joey
Przezłośliwa Jak ja Cię dawno nie widziałam...

A jeszcze a propos tematu - bladą skórę ślicznie podkreślają odpowiednie kolory ubrań. Np. delikatne przybrudzone róże, fiolety, szarości, błękity, biel. Skóra wygląda naprawdę pięknie, tak świeżo, czysto, szlachetnie. Osobiście przy bladej cerze niezbyt lubię nosić czerń i intensywne kolory typu krwista czerwień, chociaż niektórzy lubią właśnie takie połącznia.
No ja o wiele lepiej wygladam w kolorach intensywnych typu niebieski, rozowy, zielony (wszystkie cieple) niz w takich bladych - w jasnych fioletach i blekitach moja cera w ogole nie odroznia sie od ubrania i wtedy to juz naprawde wygladam jak zwloki.
mimbi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-14, 19:17   #154
Joey
Zakorzenienie
 
Avatar Joey
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 390
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Cytat:
Napisane przez mimbi
No ja o wiele lepiej wygladam w kolorach intensywnych typu niebieski, rozowy, zielony (wszystkie cieple) niz w takich bladych - w jasnych fioletach i blekitach moja cera w ogole nie odroznia sie od ubrania i wtedy to juz naprawde wygladam jak zwloki.
Tak? Widocznie różnie z tym bywa. U mnie właśnie intensywne kolory sprawiają, że wyglądam jak trup. A jesteś typem ciepłym (skoro pasują Ci ciepłe kolory) ?

edit - Właśnie przeglądam style.com i znalazłam fajny przykład, że rzeczywiście tak jest, że u ciepłych typów te delikatne fiolety, róże itp. nie podkreślają zbyt ładnie bladej cery. Ta modelka wygląda niezbyt korzystnie w takich kolorach. Za to w tych brązowych bluzkach - przepięknie
Joey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-14, 19:45   #155
mimbi
Zakorzenienie
 
Avatar mimbi
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 109
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

No jestem cieplym typkiem, bladym, ale cieplym. W zimnym makijazu i ciuchach wygladam naprawde nienajlepiej, jakos w cieplych kolorach mam wrazenie, ze nie wygladam jak trup i jakos mam takie 'zdrowsze'kolory
mimbi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-14, 20:17   #156
Przezlosliwa
Zakorzenienie
 
Avatar Przezlosliwa
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: The middle of nowhere ..
Wiadomości: 3 302
GG do Przezlosliwa
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Joey. Te ostatnie zdjęcia wklejone przez Ciebie to kolejny dowód na to, że blade jest piękne. Ach, gdyby dało się jakoś ten różowy usunąć .... A znacie jakieś fajne balsamy rozświetlające? Broń Boże od brązujących.

Ps. Kiedyś gdzieś czytałam Twoją wypowiedź, że jesteś podobna do Joey, dlatego zawsze wyobrażałam sobie, że masz ciemną karnację.
__________________
68- 66.5 - 63.9 - 62.2 - 60.9 - 58.5 -56.8 - 55.6 - 54.0 - 50 (164 cm)

Agencja Interaktywna Poznań

21.02.11 - start

"Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie"

Żadne jedzenie nie jest aż tak dobre, by było warte chociażby kilograma
Przezlosliwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-14, 20:28   #157
Joey
Zakorzenienie
 
Avatar Joey
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 390
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Cytat:
Napisane przez Przezlosliwa
Ps. Kiedyś gdzieś czytałam Twoją wypowiedź, że jesteś podobna do Joey, dlatego zawsze wyobrażałam sobie, że masz ciemną karnację.
O ile dobrze pamiętam chodziło o to, że jestem podobna do niej z charakteru, nie z wyglądu
Joey jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-04-14, 20:34   #158
Lovisa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 5 742
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

__________________
Na stałę w USA[nie udzielam się już na forum, więc proszę do mnie nie pisać, opcja pw została wyłączona.]
Lovisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-14, 20:39   #159
FirstLady
Rozeznanie
 
Avatar FirstLady
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 666
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

podobno (sama nie uzywalam) dobry jest ten z serii AA Oceanic na razie z tej firmy planuje kupic krem chlodzacy do oczu i ostatecznie z serii metamorfoza na wiosne calkowicie zmieniam makijaz - dlugie czarne rzesy, czarne kreski i usta pomalowane Maybelline Wet Shine Liquid jeszcze nie zdecydowalam jaki kolor i jaka firma wedlug was jest lepsza Maybelline czy Rimmel?
FirstLady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-14, 21:40   #160
Lovisa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 5 742
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Na stronie z gotyckimi ubraniami i akcesoriami mozna kupić biały podkład. Nie jest on chyba kryjący, bo z opisu wynika, że rozjasnia cerę, sa tez inne kolory - np. zółty do zbyt żóltej cery, zielony do cery ze zmarszkami etc.
__________________
Na stałę w USA[nie udzielam się już na forum, więc proszę do mnie nie pisać, opcja pw została wyłączona.]
Lovisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-14, 21:46   #161
Przezlosliwa
Zakorzenienie
 
Avatar Przezlosliwa
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: The middle of nowhere ..
Wiadomości: 3 302
GG do Przezlosliwa
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Cytat:
Napisane przez Joey
O ile dobrze pamiętam chodziło o to, że jestem podobna do niej z charakteru, nie z wyglądu
Moglam coś pokręcić. Ale chyba było to w wątku o naszych nickach.
__________________
68- 66.5 - 63.9 - 62.2 - 60.9 - 58.5 -56.8 - 55.6 - 54.0 - 50 (164 cm)

Agencja Interaktywna Poznań

21.02.11 - start

"Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie"

Żadne jedzenie nie jest aż tak dobre, by było warte chociażby kilograma
Przezlosliwa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-14, 21:48   #162
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Cytat:
Napisane przez Lovisa
Na stronie z gotyckimi ubraniami i akcesoriami mozna kupić biały podkład. Nie jest on chyba kryjący, bo z opisu wynika, że rozjasnia cerę, sa tez inne kolory - np. zółty do zbyt żóltej cery, zielony do cery ze zmarszkami etc.
To polska strona?...
Fajny taki bialutki podkład
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-14, 21:50   #163
Lovisa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 5 742
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Niemiecka : http://www.x-tra-x.de/ fajne tam są niektóre rzeczy, biały puder też jest
__________________
Na stałę w USA[nie udzielam się już na forum, więc proszę do mnie nie pisać, opcja pw została wyłączona.]
Lovisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-14, 21:56   #164
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Cytat:
Napisane przez Lovisa
Niemiecka : http://www.x-tra-x.de/ fajne tam są niektóre rzeczy, biały puder też jest
A wiesz, z ciekawości zajrzałam na polską stronę:
http://www.rockmetalshop.pl/go/_cate...php?idc=18_164
i tam też coś się znajdzie
A nigdy jak byłam na tej stronie nie pomyślałam, żeby na kosmetyki zajrzeć
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-14, 22:01   #165
Lovisa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 5 742
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Cytat:
Napisane przez rachela
A wiesz, z ciekawości zajrzałam na polską stronę:
http://www.rockmetalshop.pl/go/_cate...php?idc=18_164
i tam też coś się znajdzie
A nigdy jak byłam na tej stronie nie pomyślałam, żeby na kosmetyki zajrzeć
Tę stronkę znam, mialam nawet kiedyś tam biały puder zamówić, ale jakoś rozmyślilam sie, bo bardziej zależałoby mi na podkładzie jednak.
Edit: oo, widzę, że podkład tez się pojawił, to chyba się nie oprę
__________________
Na stałę w USA[nie udzielam się już na forum, więc proszę do mnie nie pisać, opcja pw została wyłączona.]
Lovisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-14, 22:04   #166
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Cytat:
Napisane przez Lovisa
Tę stronkę znam, mialam nawet kiedyś tam biały puder zamówić, ale jakoś rozmyślilam sie, bo bardziej zależałoby mi na podkładzie jednak.
Mmm, podkład też jest (i zaczyna porządnie kusić, skoro jest w zasięgu ).
Lecę poszukać czarnej szminki, bo Sephorowska dawno wyszła



EDIT: http://www.rockmetalshop.pl/go/_info/?id=5051

Coś mi się wydaje, że ja na tej stronce coś niedługo kupię. Marzy mi się koszulka TON Ale chyba zanadto odbiegam od tematu
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-15, 08:57   #167
leva84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 65
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Zawsze jak wchodzę na Wizaż to po paru dniach ubywa mi sporo kasy z portfela. tym razem chyba też tak będzie. czy ktoś już używał tego puderku białego, albo zamierza zamówić. szkoda tylko,że jest go tak mało, ale jak się kupi 2 to wychodzi taniej.
leva84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-15, 16:28   #168
FirstLady
Rozeznanie
 
Avatar FirstLady
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 666
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

ale te podklady sa biale bedziecie wygladaly jak trupy, nie przesadzajcie! ale to oczywiscie wasza sprawa. mnie sie wydaje ze ta nasza bladosc wynika z lenistwa, co wam szkodzi troche posiedziec na sloncu, ja chyba lepiej wygladam jak mam jakies kolorki.
FirstLady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-15, 16:33   #169
Lovisa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 5 742
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

A ja bardzo lubie swoją bladość, opalenizna jest dla mnie pospolita, więc slońca w nadmiarze zdecydowanie unikam
__________________
Na stałę w USA[nie udzielam się już na forum, więc proszę do mnie nie pisać, opcja pw została wyłączona.]
Lovisa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-15, 16:34   #170
Blablak
Zadomowienie
 
Avatar Blablak
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 959
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Cytat:
Napisane przez FirstLady
ale te podklady sa biale bedziecie wygladaly jak trupy, nie przesadzajcie! ale to oczywiscie wasza sprawa. mnie sie wydaje ze ta nasza bladosc wynika z lenistwa, co wam szkodzi troche posiedziec na sloncu, ja chyba lepiej wygladam jak mam jakies kolorki.

Z lenistwa? Nie każdemu pasuje opalenizna i nie każdy lubi być opalonym, więc po co na siłe "upiększać" się słońcem, samoopalaczami itp. Poza tym, kto powiedział że opalone = piękne?
Blablak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-15, 16:35   #171
Lovisa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 5 742
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Cytat:
Napisane przez Blablak
Z lenistwa? Nie każdemu pasuje opalenizna i nie każdy lubi być opalonym, więc po co na siłe "upiększać" się słońcem, samoopalaczami itp. Poza tym, kto powiedział że opalone = piękne?
O, dobrze powiedziane Tez nie widzę związku z lenistwem, wrecz przeciwnie - nieźle trzeba się napracowac, żeby utrzymać bladą cerę i dobrze wykonać makijaż, który ją podkresli
__________________
Na stałę w USA[nie udzielam się już na forum, więc proszę do mnie nie pisać, opcja pw została wyłączona.]
Lovisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-15, 16:46   #172
FirstLady
Rozeznanie
 
Avatar FirstLady
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 666
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

no to moze nie z lenistwa, ale wiekszosc facetow na pytanie czy woli dziewczyny opalone czy blade odpowie ze opalone. i gdyy mieli wybierac miedzy taka po solarium a blada tez by wybrali ta po solarium. konsultowalam to juz z wieloma chlopakami. i utrzymanie takiej cery rzeczywiscie jest trudne, widac na niej kazda niedoskonalosc. ale opalenizne tez ciezko utrzymac
FirstLady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-15, 16:50   #173
Lovisa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 5 742
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Nie będe się opalac tylko dlatego, że jacys tam faceci wolą opalone kobiety Ja poznałam jak do tej pory tylko takich, którzy wolą blade lepiej byc oryginalnym, niż brązowym na pokaz i wbrew sobie
__________________
Na stałę w USA[nie udzielam się już na forum, więc proszę do mnie nie pisać, opcja pw została wyłączona.]
Lovisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-15, 16:53   #174
FirstLady
Rozeznanie
 
Avatar FirstLady
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 666
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

ja do swojej bladosci z rozem nie moge sie przyzwyczic. zbyt wiele osob mi dokucza z tego powodu. a takich co wola blade jeszcze nie spotkalam. na razie tylko spotykam takich ktore bardzo wyraznie pokazuja mi ze opalone jest lepsze i piekne
w takim razie proooooooooosze, doradzcie mi i podzielcie sie sposobami jak wy pielegnujecie i dbacie o swoja skore i jak sie malujecie bo dalej sie zastanawiam ciemny czy jasny makijaz
FirstLady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-15, 17:22   #175
Moonlight
Wtajemniczenie
 
Avatar Moonlight
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 994
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

aaa tam, kto by sie przejmował czy faceci wolą czy nie wolą opalone dziewczyny?! facet może sobie woleć "przelecieć" opaloną dziewczynę, ale wziąć za żonę bladziutką kobietkę bo jest miła, urocza i kocha ją mimo wszystko prawdziwe związki nie opierają się na opaleniźnie tylko na charakterze i dopasowaniu partnerów

poza tym naprawdę nie rozumiem co takiego pięknego jest w pomarańczowej, wysuszonej i pomarszczonej jak rodzynka skórze spieczonej na solarium? kiedyś kobiety chroniły skórę przed promieniami słońca pod parasolkami, mlecznobiała cera była symbolem arystokracji... ale kanon piękna się zmienił i teraz większość kobiet terroryzuje skórę niezdrowymi promieniami UVA i UVB. oczywiście, może komuś pasować lekka opalenizna... niektóre dziewczyny naprawdę ładnie wyglądają z lekko czekoladowym odcieniem skóry. ale nie wszystkie...

poza tym moim zdaniem opalenizna nie przystoi zimą na śmiech mnie zbiera kiedy widzę splaną do granic możliwości kobietę przedzierającą się przez zaspy śnieżne to takie naturalne... och!
__________________
Czasami starczy tylko splunąć na szczęście.
Moonlight jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-15, 17:36   #176
FirstLady
Rozeznanie
 
Avatar FirstLady
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 666
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

nie wszyscy po solarium sa pomaranczowi. powie mi ktos w koncu jak mam dbac o moja blada cere?
FirstLady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-15, 17:40   #177
Lovisa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 5 742
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Cytat:
Napisane przez FirstLady
nie wszyscy po solarium sa pomaranczowi. powie mi ktos w koncu jak mam dbac o moja blada cere?
Wątek dotyczy podkreslania bladej cery, czyli raczej makijaż etc. a nie dbania o nią. Ale może przeczytaj go od poczatku do końca, zamiast sie irytowac?
__________________
Na stałę w USA[nie udzielam się już na forum, więc proszę do mnie nie pisać, opcja pw została wyłączona.]
Lovisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-15, 17:53   #178
Lovisa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 5 742
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Załączam jeszcze parę zdjęć
__________________
Na stałę w USA[nie udzielam się już na forum, więc proszę do mnie nie pisać, opcja pw została wyłączona.]
Lovisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-15, 17:57   #179
FirstLady
Rozeznanie
 
Avatar FirstLady
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 666
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

a czym mozna ja podkreslic jak nie makijazem lub jednolitym kolorem?
FirstLady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-15, 17:57   #180
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Cytat:
Napisane przez FirstLady
ale te podklady sa biale bedziecie wygladaly jak trupy, nie przesadzajcie! ale to oczywiscie wasza sprawa. mnie sie wydaje ze ta nasza bladosc wynika z lenistwa, co wam szkodzi troche posiedziec na sloncu, ja chyba lepiej wygladam jak mam jakies kolorki.
Konam
Co ma karnacja do lenistwa?
Dodam, że siedzenie na słońcu uważam za lenistwo. Zdrowiej sobie na słoneczku pochodzić, niż się smażyć jak fryta
Cytat:
Napisane przez FirstLady
no to moze nie z lenistwa, ale wiekszosc facetow na pytanie czy woli dziewczyny opalone czy blade odpowie ze opalone. i gdyy mieli wybierac miedzy taka po solarium a blada tez by wybrali ta po solarium. konsultowalam to juz z wieloma chlopakami. i utrzymanie takiej cery rzeczywiscie jest trudne, widac na niej kazda niedoskonalosc. ale opalenizne tez ciezko utrzymac
Oooo, jeszcze czego, mam łazić na solarium po to, żeby się większości podobać? Szczerze mówiąc, to ciekawszych przedstawicieli płci męskiej spotykam w tej "nikłej" grupie lubiących biel

EDIT:
Cytat:
Napisane przez FirstLady
a czym mozna ja podkreslic jak nie makijazem lub jednolitym kolorem?
Np. kremami rozjaśniającymi i rozświetlającymi, maseczkami... Bardzo ładnie rozjaśnia maseczka z ogórka lub gotowanego ziemniaka ze śmietaną.
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:08.