Wybielanie dłoni.. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-05-15, 20:05   #1
Agatusiek
Raczkowanie
 
Avatar Agatusiek
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: daleki wschód
Wiadomości: 470
GG do Agatusiek

Wybielanie dłoni..


Jesli podobny watek juz byl to z gory przepraszam ale nie natrafilam sie na niego.. Tylko tego nie komentujcie, jak cos to podajcie link albo poradzcie cos No a więc poszukuje porady na wybielenie dloni.. Sa one u mnie jakies czerwone, z przebarwieniami itp.. napewno nie zostaly odmrozone bo rekawiczki nosilam Co zrobic zeby byly takie gladziutkie, blade? Bo brzydko to wyglada ;( jakies kremy? maseczki? domowe sposoby? Z gory dzieki za odp. Czekam i pozdrawiam
Agatusiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-15, 22:14   #2
Fisiasia
Rozeznanie
 
Avatar Fisiasia
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 846
Dot.: Wybielanie dłoni..

ja robilam sobie peeling dloni, tzn bralam sobie taki co do twarzy stosuje ale gruboziarnisty, mysle ze wystarczy je nawilzac a dojda do siebie ja osobiscie uzywam tylko i jedynie zwyklego kremu do rak z gliceryna inne niewiadomo jakie firmy typu jonhson&jonhson sa dla mnie przereklamowane, rece mnie szczypaly i malo nawilzaly je ;p kumpela mi co tylko mowila, ze te kremy z Norweską formula sa dobre, chyba nutrogena? czy jakos tak...

slyszalam tez o takim sposobie: nalozyc sobie duza ilosc kremu (np. typu taki z gliceryna) i zalozyc sobie foliowe rekawiczki, oczywiscie to na noc... pamietajmy, ze gliceryna pochlania wilgoc, to pewno przez ta noc i folie ktora nie przepusci powietrza zatrzyma w dloniach duzo wilgocie... sprobuj moze cos podziala...

czasami tez mam takie czerwone, przesuszone, suche rece jak u babci... ale krem z gliceryna i po sprawie, przynajmniej u mnie tak jest pozdrowka

Edytowane przez Fisiasia
Czas edycji: 2010-05-15 o 22:15
Fisiasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-15, 23:32   #3
Ceith
korzonek
 
Avatar Ceith
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Z gór i równin.
Wiadomości: 6 010
Dot.: Wybielanie dłoni..

Jest taki krem PharmaCF - Cztery Pory Roku - cytrynowy i pisze na nim, że jest nawilżający-wybielający
__________________
Wymiana kosmetyków:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1273210
Ceith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-16, 09:13   #4
muscat
Rozeznanie
 
Avatar muscat
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 699
GG do muscat
Dot.: Wybielanie dłoni..

Kremy typu cztery pory roku niekoniecznie zadziałają
Ja proponuję wizytę w gabinecie kosmetycznym i serię zabiegów parafinowych. Najlepiej jakby połączyć maskę wybielającą z kompresem parafinowym, bo parafina powoduje "otwarcie" skóry, więc wszystko co się pod nią wsmaruje zostanie dokładnie wchłonięte przez skórę.
Kolejną rzeczą którą można zrobić to kwas migdałowy, który ma zastosowanie przez cały rok i to oczywiście też w gabinecie.
Natomiast sama to możesz zadziałać kremami, które mają w składzie wyciąg z ogórka, limonki, ale ja bym to raczej potraktowała jako wspomaganie
muscat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-16, 22:52   #5
Chilli Pepper
Wtajemniczenie
 
Avatar Chilli Pepper
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 037
Dot.: Wybielanie dłoni..

to jaki dlonie maja kolor zalezy od Twojej karnacji czerwone dlonie zazwyczaj maja osoby o jasnej cerze wtedy rowniez naczynka sa bardzo widoczne bo skora jest prawie przezroczysta.Nie wiem czy na to jest jakis sposob moze jakis krem dla naczynkowcow,chyba ze piszesz o dloniach czerwoych z podraznienia??
Chilli Pepper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-17, 15:26   #6
Agatusiek
Raczkowanie
 
Avatar Agatusiek
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: daleki wschód
Wiadomości: 470
GG do Agatusiek
Dot.: Wybielanie dłoni..

nie. nie mam ani cery naczynkowej, ani jasnej.. mam wlasnie ciemna karnacje.. i nie sa to tez podraznenia raczej... Poprostu nie wiem. moja przyjaciolka ma niezaleznie od sytuacji jasne, jednolite dlonie. a ja mam jakies plamy. Są brazowe, czerwone.. Jak jest goraco, jak jest zimno.. taka uroda? dodam fotke.
Agatusiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-17, 20:41   #7
muscat
Rozeznanie
 
Avatar muscat
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 699
GG do muscat
Dot.: Wybielanie dłoni..

Kobiety myślałam, że masz problem z wierzchem dłoni :P To pewnie taka uroda, choć ja takie czerwony plamy miałam przed laty jak chorowałam na nadczynność tarczycy. Teraz są ok. Oczywiście nie sugeruję, że u Ciebie musi być tak samo, tylko stwierdzam fakt, że moje tak wtedy wyglądały.
muscat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-18, 13:59   #8
Agatusiek
Raczkowanie
 
Avatar Agatusiek
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: daleki wschód
Wiadomości: 470
GG do Agatusiek
Dot.: Wybielanie dłoni..

wierzch jest w miare ok.. Jasny nie jest, raczej brazowy ale to dlatego, ze mam ciemna karnacje.. Wewntarz mam taki problem..Mam nadzieje, ze nie tarczyca .. Nie no, wiedzialabym
Agatusiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-18, 14:36   #9
muscat
Rozeznanie
 
Avatar muscat
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 699
GG do muscat
Dot.: Wybielanie dłoni..

Spokojnie, nie nakręcaj się aczkolwiek jeśli nigdy nie sprawdzałaś jak się ma Twoja tarczyca to w sumie nie zaszkodzi jak jednak sprawdzisz, dość często ludzie dowiadują się o tym przypadkiem.
muscat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-19, 04:21   #10
Heroldin
Zakorzenienie
 
Avatar Heroldin
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4 627
Dot.: Wybielanie dłoni..

Agatusiek - "oprę się" na własnym doświadczeniu. Bardzo dobrze robi dłoniom moczenie ich w lekko podgrzanej oliwie. Ot - raz w tygodniu. Wybielająco działa sok z cytryny. Trochę wysusza, ale krem do rąk np. Mypa - z masłem karite poradzi sobie z tym doskonale. Ostatnio testuję / używam maski do rąk i stóp firmy Bielenda.. Może nie jest ona per se do "wybielania", ale znakomicie natłuszcza i - przynajmniej w moim przypadku - zaczerwienienia znikają.
Heroldin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-19, 06:56   #11
muscat
Rozeznanie
 
Avatar muscat
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 699
GG do muscat
Dot.: Wybielanie dłoni..

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Agatusiek - "oprę się" na własnym doświadczeniu. Bardzo dobrze robi dłoniom moczenie ich w lekko podgrzanej oliwie. Ot - raz w tygodniu. Wybielająco działa sok z cytryny. Trochę wysusza, ale krem do rąk np. Mypa - z masłem karite poradzi sobie z tym doskonale. Ostatnio testuję / używam maski do rąk i stóp firmy Bielenda.. Może nie jest ona per se do "wybielania", ale znakomicie natłuszcza i - przynajmniej w moim przypadku - zaczerwienienia znikają.
...ale rozumiem, że masz na myśli zewnętrzną część dłoni? a problem leży po jej wewnętrznej stronie
muscat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-20, 05:12   #12
Heroldin
Zakorzenienie
 
Avatar Heroldin
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4 627
Dot.: Wybielanie dłoni..

Cytat:
Napisane przez muscat Pokaż wiadomość
...ale rozumiem, że masz na myśli zewnętrzną część dłoni? a problem leży po jej wewnętrznej stronie
Wiem, czytałam .
W laikowości wiedzy swej {wszak specjalistą od plam na skórze nie jestem} wykoncypowałam : jeśli nie jest to jakowaś choroba skórna {czego z w żadnym przypadku nie życzę} lub ewentualny problem z tarczycą {tfu, tfu, tfu !} , to być może kosmetyki, które wybielają "z zewnątrz", pomogą i "na wewnątrz".
I obiema rękoma podpisuję się pod Twoją sugestią : badania tarczycy {i może : wątroby} jeszcze nikomu nie zaszkodziły i warto zrobić.
Heroldin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:00.