VENEZIA - opinie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-09-17, 19:24   #1
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276

VENEZIA - opinie


Upatrzyłam buty, dziś pojechała po nie moja mama, ale nie kupiła, bo nie ma możliwości zwrotu lub wymiany. Jak na dzisiejsze czasy podejrzane, więc zerknęłam na google, czy sa jakieś opinie o sklepie.

Na kilku forach jest po parenaście postów o rozwalających się po miesiącu, dwóch butach (odpadajace obcasy, odpadajace zelowki, dziury, pekajaca skora), nieuznawaniu reklamacji, ciąganiu się po sądach. Każdy pisze mniej więcej to samo, wiec zdjęłam kurtkę, siedzę i myślę Buty śliczne, ale troche się boję wywalić 330zl w błoto.

Pytanie do Was, jak jest w rzeczywistości z trwałościa?
Jakie macie doświadczenia z ta firma?
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-17, 19:39   #2
201606201122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 972
Dot.: VENEZIA potrzebuję waszych opinii

mam 2 pary kozaków tej firmy nie rozwaliły się, jedne skórzane wyglądają jak nowe a są sprzed roku, drugie zamszowe wytarł się trochę zamsz ale to dlatego że ich nie oszczędzałam... Mam jeszcze klapki na lato z zeszłego roku, nosiłam i w tym , świetnie się trzymają.
201606201122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-17, 19:44   #3
tutaj
Zakorzenienie
 
Avatar tutaj
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 500
Dot.: VENEZIA potrzebuję waszych opinii

Moja mama ma klasyczne czarne skórzane czółenka już drugi rok i wyglądaja jak nowe. Nic się nie odkleiło, nic nie przetarło. Jest zadowolona.

Ale czy brak zwrotów i reklamacji nie łamie praw konsumenta? Dziwi mnie bardzo polityka tego sklepu.
Może to tylko w tym salonie? Można spróbować w innym, gdzie panie są mlsze?
__________________
tutaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-17, 20:44   #4
fikandra
Raczkowanie
 
Avatar fikandra
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 88
Dot.: VENEZIA potrzebuję waszych opinii

Ja właśnie mam problem z Venezią. Buty sie rozwaliły (obcas się odkleił) i mają problem z uznaniem reklamacji. Odrzucają i jak czytałam w necie wiele osób ma podobny problem. Myślę,ze zakup tam to strata czasu i pieniędzy.
__________________
"Kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały wszechświat działa potajemnie, by udało ci się to osiągnąć. "
Paulo Coelho, Alchemik
fikandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-17, 20:54   #5
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: VENEZIA potrzebuję waszych opinii

Cytat:
Napisane przez pushit Pokaż wiadomość
Pytanie do Was, jak jest w rzeczywistości z trwałościa?
Jakie macie doświadczenia z ta firma?
Firmy Venzezia, Prima Moda i Kazar zaopatrują się w obuwie w hurtowniach włoskich; kupują buty firm "no name" (tzn. firmy mają jakieś tam nazwy, ale żadne znane) i doklejają jedynie swoje wkładki z nazwą firmy. Dlatego nie można tez określić jakości butów firmy Venezia, bo tak naprawdę to są różne buty różnych firm jedynie z przyklejoną wkładką. Latam często do Mediolanu i tam tych hurtowni jest na pęczki i przywożę sobie buty, które w Venezii kosztują np. 650 zł (skórzane kozaki) za ... 40 euro. Z jakością więc bywa różnie, w zależności od jakości firmy "no name". Mam kilka par szpilek które trzymają się całkiem nieźle (modele firmy "Style" przeważnie), a mam kilka par sandałków na przykład, które wyrzuciłam po 2-3 razach. Więc za każdym razem buty musisz poważnie i dokładnie obejrzeć - jak są klejone czy są szyte, jaką mają grubość podeszwy, jakiej jakości materiał, czy obcas się dobrze trzyma i czy jest stabilny, czy jest z drewna czy plastiku. I wtedy musisz ocenić czy buty są warte pieniędzy, które chcesz wydać.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-17, 20:56   #6
margitta
Zakorzenienie
 
Avatar margitta
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 482
Dot.: VENEZIA potrzebuję waszych opinii

Moja mama od lat kupuje tylko w tym sklepie i jeszcze żadnym się nic nie stało. NIe słyszałam o braku zwrotów, ale za to są zwykle dwa albo trzy lata gwarancji.
__________________
Bo reszta nie jest milczeniem, ale należy do nas
Boję się ludzi bez poczucia humoru
margitta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-17, 20:57   #7
domininia
Rozeznanie
 
Avatar domininia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 868
Dot.: VENEZIA potrzebuję waszych opinii

fikandra jak to nie uznaja reklamacji?Jesli niechca oddac pieniedzy to masz prawo albo dostac nowe albo maja naprawic w nich to co sie zepsulo,jesli obsluga sie zapiera to pros o kierownika nie ma czegos takiego jak brak reklamacji.Milo nie chca to trzeba wyciagnac armaty,w Polsce niestety widze ze sie jeszcze nie nauczyli szanowania klienta.

pushit na pewno maja w sklepie jakis regulamin dotyczacy zwrotow,wazne zeby bylo na pismie,pojedz i przeczytaj a jak niechca dac to tez do kierownika.Ja z trwalosci tych butow bylam zadowolona ale nigdy nic nie wiadomo moze trafi sie jakis felerny model.Nawet w CCC mozna zwrocic buty lub oddac do reklamacji jak sie rozwala wiec w Venezi nie wierze zeby bylo inaczej.
domininia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-17, 20:59   #8
Linkaa_007
Raczkowanie
 
Avatar Linkaa_007
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Dreaming Land
Wiadomości: 115
Dot.: VENEZIA potrzebuję waszych opinii

Trudno mi powiedzieć, bo nie mam żadnych butów z Venezii, ale zawsze wydawało mi się, że są to buty dobrej jakości oglądając je w sklepie poza tym ta ich cena... no, ale wiadomo, cena nie zawsze znaczy jakość
Linkaa_007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-17, 21:12   #9
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: VENEZIA potrzebuję waszych opinii

Jak dotąd - jestem zadowolona ze wszystkich par butów, które kupiłam w Venezii Nigdy nie musiałam ich reklamować.
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-17, 21:43   #10
gosiaczek6
Zakorzenienie
 
Avatar gosiaczek6
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 15 914
Dot.: VENEZIA potrzebuję waszych opinii

ja mam dwie pary..siostra nie wiem ile bo uwielbia te firme i nic z naszymi butami sie nie dzieje złego
gosiaczek6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-17, 21:52   #11
april:)
Zakorzenienie
 
Avatar april:)
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 3 470
Dot.: VENEZIA potrzebuję waszych opinii

Ani z moimi butami ani z butami mojej mamy z tej firmy nic złego się nie dzieje
april:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-17, 23:33   #12
Sz.
Rozeznanie
 
Avatar Sz.
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Milanówek/Warszawa
Wiadomości: 731
Dot.: VENEZIA potrzebuję waszych opinii

Złamał mi się obcas, ale nie robili żadnych problemów z reklamacją.
Sz. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-17, 23:58   #13
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: VENEZIA potrzebuję waszych opinii

Cytat:
Napisane przez pushit Pokaż wiadomość
Upatrzyłam buty, dziś pojechała po nie moja mama, ale nie kupiła, bo nie ma możliwości zwrotu lub wymiany. Jak na dzisiejsze czasy podejrzane, więc zerknęłam na google, czy sa jakieś opinie o sklepie.

Na kilku forach jest po parenaście postów o rozwalających się po miesiącu, dwóch butach (odpadajace obcasy, odpadajace zelowki, dziury, pekajaca skora), nieuznawaniu reklamacji, ciąganiu się po sądach. Każdy pisze mniej więcej to samo, wiec zdjęłam kurtkę, siedzę i myślę Buty śliczne, ale troche się boję wywalić 330zl w błoto.

Pytanie do Was, jak jest w rzeczywistości z trwałościa?
Jakie macie doświadczenia z ta firma?
Informacje tego typu podawane przez sklepy sa bezprawne wiesz
Zwrot towaru niewadliwego owszem lezy w gesti sklepu - jezeli nie chca przyjmowac zwrotow dobrego towartu to nie musza tego robic.
Reklamacja wadliwego obowia to inna sprawa i trzeba pamietać, że sprzedawca odpowiada za towar ( w przypadku butow na pewno taki okres) przez 24 miesiace czyli az 2 lata z tym, ze musimy zglosic znaleziona wade w ciagu dwoch miesiecy od jej wykrycia - tak wiec masz po zakupie dwa lata na znalezienie wady w obuwiu
Reklamacje itp najlepiej skladac na pismie, miec potwierdzenie wszystkich dat - sprzedawca ma 2 tygodnie na odniesienie sie do reklamacji i jak tego nie zrobi to jednoczesnie zgadza sie na przyjecie tejze reklamacji.


Ja bym kupila buty i sie nie obawiala ( o ile jestes pewna ze nie bedziesz ich chciala zwrocic nieuzywanych bo ci sie przestana podobac ;P ) - w razie czego gdyby nie chcieli rozmawiac o reklamacji postraszyla rzecznikiem praw obywatelskich. Gdyby dalej nie chcieli wspolpracowac to bym podjela odpowiednie kroki - akurat argument, ze oni sobei napisali, ze reklamacji nie przyjmuja nic im nie pomoze bo to po prostu nie ma zadnej wartosci prawnej i tyle.
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-18, 08:10   #14
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: VENEZIA potrzebuję waszych opinii

dzieki dziewczyny za info

ja wiem, ze bezprawnie, tylko walka z takim sklepem jest pozniej dluga i upierdliwa, a naczytałam sie takich rzeczy :

http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.ht...016114&v=2&s=0
http://www.female.pl/forum/viewtopic.php?p=5480
http://www.odradzamy.tutej.pl/ogloszenia/pokaz/446

Niby nigdy zadne buty mi sie nie popsuły. Tez zastanawiam sie, czy jakosc zimowych nie jest jednak lepsza niz letnich czolenek, bo te na ogol sa bardzo delikatne.
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-18, 08:12   #15
norana
Zadomowienie
 
Avatar norana
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: fajne miasto
Wiadomości: 1 338
Dot.: VENEZIA potrzebuję waszych opinii

Cytat:
Napisane przez eyo Pokaż wiadomość
Informacje tego typu podawane przez sklepy sa bezprawne wiesz
Zwrot towaru niewadliwego owszem lezy w gesti sklepu - jezeli nie chca przyjmowac zwrotow dobrego towartu to nie musza tego robic.
Reklamacja wadliwego obowia to inna sprawa i trzeba pamietać, że sprzedawca odpowiada za towar ( w przypadku butow na pewno taki okres) przez 24 miesiace czyli az 2 lata z tym, ze musimy zglosic znaleziona wade w ciagu dwoch miesiecy od jej wykrycia - tak wiec masz po zakupie dwa lata na znalezienie wady w obuwiu
Reklamacje itp najlepiej skladac na pismie, miec potwierdzenie wszystkich dat - sprzedawca ma 2 tygodnie na odniesienie sie do reklamacji i jak tego nie zrobi to jednoczesnie zgadza sie na przyjecie tejze reklamacji.


Ja bym kupila buty i sie nie obawiala ( o ile jestes pewna ze nie bedziesz ich chciala zwrocic nieuzywanych bo ci sie przestana podobac ;P ) - w razie czego gdyby nie chcieli rozmawiac o reklamacji postraszyla rzecznikiem praw obywatelskich. Gdyby dalej nie chcieli wspolpracowac to bym podjela odpowiednie kroki - akurat argument, ze oni sobei napisali, ze reklamacji nie przyjmuja nic im nie pomoze bo to po prostu nie ma zadnej wartosci prawnej i tyle.

doładnie tak tylko tym się zajmuje rzecznik praw konsumenta- nie praw obywatelskich ( to tak na marginesie) a reszta się zgadza
__________________
http://suwaczki.slub-wesele.pl/20101016310113.html

lubisz zwierzęta- nie bądź obojętny- tylko człowiek może im pomóc- podpisz petycję- okrucieństwo wobec zwierząt- http://www.petycjeonline.pl/petycja/...ia-wolnosci/66

norana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-18, 08:17   #16
fikandra
Raczkowanie
 
Avatar fikandra
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 88
Dot.: VENEZIA potrzebuję waszych opinii

Cytat:
Napisane przez domininia Pokaż wiadomość
fikandra jak to nie uznaja reklamacji?Jesli niechca oddac pieniedzy to masz prawo albo dostac nowe albo maja naprawic w nich to co sie zepsulo,jesli obsluga sie zapiera to pros o kierownika nie ma czegos takiego jak brak reklamacji.Milo nie chca to trzeba wyciagnac armaty,w Polsce niestety widze ze sie jeszcze nie nauczyli szanowania klienta.

wiem, że muszą i że takie są prawa już się dużo naczytałam na ten temat no i własnie dziś wyciągam armaty z garażu
widać nie nauczyli się, ale co zrobić... więcej butów tam nie kupię i tyle.
__________________
"Kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały wszechświat działa potajemnie, by udało ci się to osiągnąć. "
Paulo Coelho, Alchemik
fikandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-18, 08:35   #17
mysia111
Zadomowienie
 
Avatar mysia111
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 204
Dot.: VENEZIA potrzebuję waszych opinii

Mam 5 par butów z Venezi. Przede wszystkim na co musisz zwrócić uwagę to na podeszwę danego buta. I jeżeli podeszwa jest skórzana to najlepiej iść do dobrego szewca w celu podzelowania w przeciwnym razie jeżeli wyjdziesz na deszcz w tych butach podeszwa się rozwali. Wiem, bo tak rozwaliłam swoje japonki gdy złapał mnie deszcz. Byłam w sklepie powiedziano mi że przyjmą je do reklamacji i skleją. Nie dałam do reklamacji skleiłam sobie sama klejem do skóry i się trzymają.
Jeżeli podeszwa jest z innego tworzywa niż skóra nie powinno być problemów. (przynajmniej mi się nic nie dzieje). A buty firma ma po prostu boskie i tak dobrze wyprofilowane, że bez problemu chodzę pół dnia w szpilkach 11 cm.
mysia111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-18, 10:19   #18
Dewjani
Zadomowienie
 
Avatar Dewjani
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Varsovia Optima Maxima
Wiadomości: 1 288
Dot.: VENEZIA potrzebuję waszych opinii

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
Firmy Venzezia, Prima Moda i Kazar zaopatrują się w obuwie w hurtowniach włoskich; kupują buty firm "no name" (tzn. firmy mają jakieś tam nazwy, ale żadne znane) i doklejają jedynie swoje wkładki z nazwą firmy. Dlatego nie można tez określić jakości butów firmy Venezia, bo tak naprawdę to są różne buty różnych firm jedynie z przyklejoną wkładką. Latam często do Mediolanu i tam tych hurtowni jest na pęczki i przywożę sobie buty, które w Venezii kosztują np. 650 zł (skórzane kozaki) za ... 40 euro. Z jakością więc bywa różnie, w zależności od jakości firmy "no name". Mam kilka par szpilek które trzymają się całkiem nieźle (modele firmy "Style" przeważnie), a mam kilka par sandałków na przykład, które wyrzuciłam po 2-3 razach. Więc za każdym razem buty musisz poważnie i dokładnie obejrzeć - jak są klejone czy są szyte, jaką mają grubość podeszwy, jakiej jakości materiał, czy obcas się dobrze trzyma i czy jest stabilny, czy jest z drewna czy plastiku. I wtedy musisz ocenić czy buty są warte pieniędzy, które chcesz wydać.

a to oszuści!!!
__________________
Mój awatar jest chroniony prawem autorskim. Zabrania się go kopiować i/lub rozpowszechniać.


Dewjani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-18, 11:33   #19
cheshire-cat
Zadomowienie
 
Avatar cheshire-cat
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 149
Dot.: VENEZIA potrzebuję waszych opinii

mam kilka par butów z venezi, od klapek przez czółenka do kozaków i nigdy nie miałam z nimi problemu. Wszystkie bardzo wygodne, dobrze wykonane.
Jeśli chodzi o skórzane podeszwy to raczej oczywiste, że trzeba się z nimi wybrać do szewca. Takie buty są dobre na czerwony dywan a nie na polskie chodniki.
A który model planujesz kupić, pokaż zdjęcie?
cheshire-cat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-18, 11:44   #20
czarna.noc
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna.noc
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: wow city
Wiadomości: 2 908
Dot.: VENEZIA potrzebuję waszych opinii

Moim butom tez sie nigdy nic nie stalo, mam kozaki od roku i klapki od 4! Poza tym jak kupowalam kozaki to pani poinformowala mnie o gwarancji plus dostajesz ksiazeczke z data, wiec chocby ta ksiazeczka mozesz sie posilkowac w razie jakiegos problemu.
czarna.noc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-18, 12:02   #21
whyata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 132
GG do whyata
Dot.: VENEZIA potrzebuję waszych opinii

Rok temu kupiłam w outlecie Venezi kozaki skórzane na obcasie... super do tej pory. Żadnej wady produkcyjnej i trzymają się rewelacja. Gwarancje dostałam na dwa lata...
whyata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-18, 12:15   #22
divin
Zadomowienie
 
Avatar divin
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 970
Post Dot.: VENEZIA potrzebuję waszych opinii

Mam 2 pary butów tej firmy i jestem z nich zadowolona
__________________
Cel: zrzucić 2kg


Silence is of the gods...


If you live in my heart, you live rent-free...
divin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-18, 12:25   #23
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: VENEZIA potrzebuję waszych opinii

Cytat:
Napisane przez norana Pokaż wiadomość
doładnie tak tylko tym się zajmuje rzecznik praw konsumenta- nie praw obywatelskich( to tak na marginesie) a reszta się zgadza
o tego mi zabrakło wiedziałam, że cos z tym moim rzecznikiem nie tak a przypomnieć sobie słowa nie mogłam
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-18, 14:54   #24
pafnucja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 412
Dot.: VENEZIA potrzebuję waszych opinii

Ja już nigdy tam nie kupię butów. Kupiłam w tym roku klapki, skórzane, przesliczne. I Tyle. po jednym dniu podeszwa zaczęła mi się wycierać. Pełnia lata, zaraz wczasy, zostawiłam je. A na wczasach, odkeiła mi się podeszwa. Nie reklamowałam, przykleiłam sama. Wzory mają ładne, ale nie warte kompletnie tej ceny.
pafnucja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-18, 16:52   #25
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: VENEZIA potrzebuję waszych opinii

Cytat:
Napisane przez Dewjani Pokaż wiadomość
a to oszuści!!!
Czemu oszuści ? Po prostu dla Venezii są to podwykonawcy i tyle. A że mają popyt za wywindowane ceny - co widać chociażby po tym wątku, że wiele osób kupuje buty w takich cenach to ... Ważne tylko żeby dokładnie buty oglądać i tyle.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-20, 16:33   #26
MartaZw
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1
VENEZIA potrzebuję waszych opinii

Buty Venezia sprzedawane w Polsce są wątpliwej jakości. A jeszcze gorsza jest obsługa sklepów Venezia, szczególnie sklepu VENEZIA w PLAZIE w Poznaniu przy ul. Drużbickiego. Nie dość, że sprzedają wadliwy towar, to jeszcze zmieniają żądanie reklamacji. Kupiłam półbuty za 389 zł, po ok. 2 tyg. chodzenia w nich wyłącznie w biurze rozkleiły się. Żądałam wymiany, ponieważ nie były użytkowane nawet w warunkach do tego przewidzianych. I co? Dopiero 14 dnia otrzymałam telefon, że obuwie zostało ... naprawione. Żenada !!! Złożyłam odwołanie powołując się na prawa w ustawie, gwarancję wysokiej jakości. A Sklep załatwił sobie opinię rzeczoznawcy i ma głęboko w ... klienta. Skasować kilkaset złotych za buty, owszem, ale ponieść konsekwencje, to już nie. Jedynie można złożyć sprawę do sądu konsumenckiego. Już nigdy więcej nie kupię butów Venezia w polskich sklepach. I przekazałam tę informację wszystkim moim współpracownikom w firmie. Cóż, jak tak się traktuje klienta, to traci się więcej.

---------- Dopisano o 17:33 ---------- Poprzedni post napisano o 17:23 ----------

Naprawdę, lepiej kupić bilet lotniczy tanich linii Wizzair czy Ryanair i polecieć do Włoch, Hiszpanii czy do Londynu nawet po 1 parę butów. Może wtedy cena butów wraz z biletem wyjdzie na to samo, ale towar będzie wysokiej jakości i nie zarobią oszuści w polskich sklepach.
MartaZw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-20, 16:46   #27
Arissa
Zadomowienie
 
Avatar Arissa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 1 781
Dot.: VENEZIA potrzebuję waszych opinii

Ja nie polecam tej firmy
Wykonanie pozostawia sobie wiele do życzenia.Rok temu kupiłam japonki które ''natychmiastowo'' uległy zniszczeniu,kamyczki itp same poodpadały.Podobną sytuacje miałam z botkami skóra traciła kolor itd.
Arissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-03, 22:51   #28
Anna1232319
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1
Thumbs down Dramat-venezia

VENEZIA TO NAJGORSZY SKLEP Z BUTAMI JAKI TYLKO MOŻE BYĆ!! Obsługa jest dramatyczna i beszczelna ! nie dość że kupiłam tam buty za 450 zł to jeszcze po niecałych 2 tygodniach były do wyrzucenia ! na dodatek jak przyszłam złożyć reklamacje to pracownice zaczęły się wyśmiewać
Anna1232319 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-04, 09:20   #29
yossi86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 92
Dot.: VENEZIA potrzebuję waszych opinii

Niestety też nie mam dobrego zdania o Venezii - miałam od nich dwie pary butów, pierwsze japonki przetrwały dokładnie 2 miesiące, a kozaki zaczęły przeciekać na pierwszym deszczu. Oczywiście obie pary oddałam do reklamacji i w obu wypadkach uslyszałam, ze źle obchodziłam sie z butami. Powaliła mnie na kolana opinia rzeczoznawcy z Venezii, który w przypadku skórzanych kozaków, napisał mi że mają prawo a wręcz powinny mi przeciekać (gdyż "prawdziwe" skórzane obuwie może wytrzymać na deszczu do 10 min!!!!!!! nie przeciekając), a ja po prostu nie umiem impregnować skóry (wolne żarty). Więc delikatnie rzecz ujmując mam olbrzymi uraz do tej firmy. Co do wspomnianej obsługi - jest bardzo sympatyczna gdy kupujesz obuwie. Za to gdy przychodzisz do sklepu załatwić jakąkolwiek inna rzecz (typu reklamacja) podejście pań za ladą zmienia się diametralnie tyle ode mnie
yossi86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-29, 10:10   #30
faef9704a6c44fedc68045b11e8633a09e493006_5f6d2523abdaf
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 12
Dot.: VENEZIA potrzebuję waszych opinii

Zostałam skutecznie zniechęcona do zakupów w tym sklepie APAGE! ;-)
faef9704a6c44fedc68045b11e8633a09e493006_5f6d2523abdaf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-09-01 22:55:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:27.