Tabletki antykoncepcyjne - Kraków - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-11-17, 13:57   #1
guuuuusiaaaaaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11

Tabletki antykoncepcyjne - Kraków


Witam, niestety zabrakło mi tabletek antykoncepcyjnych, których pilnie potrzebuję. Czy zna ktoś może jakiegoś lekarza w Krakowie, który za wypisanie recepty nie bierze 80 zł? Obdzwoniłam już chyba wszystkich i niestety jedynymi odpowiedziami, które usłyszałam to, że albo nie jestem pacjentką tegoż lekarza i nie mam na co liczyć lub ma mnie to kosztować 80 zł. Gdyby ktoś miał namiary na lekarza, który nie bierze tylu pieniędzy to proszę o napisanie. Z góry bardzo serdecznie dziękuję za odpowiedź.
Pozdrawiam.
guuuuusiaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-17, 14:02   #2
Ewelinka_00
Raczkowanie
 
Avatar Ewelinka_00
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 439
Dot.: Tabletki antykoncepcyjne - Kraków

A nie możesz iść do swojego ginekologa, u którego jesteś zapisana?
Rozumiem, że są terminy, ale jeśli powiesz mu, że potrzebujesz pilnie tabletek, to przyjmie cie te 5 minut po godzinach przyjmowania, albo w czasie, gdy nie ma innej pacjentki.
Albo idź spróbuj rodzinnego poprosić.
Ewelinka_00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-17, 14:09   #3
Black Rainbow
Zadomowienie
 
Avatar Black Rainbow
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 1 641
Dot.: Tabletki antykoncepcyjne - Kraków

Cytat:
Napisane przez Ewelinka_00 Pokaż wiadomość
A nie możesz iść do swojego ginekologa, u którego jesteś zapisana?
Gdyby mogła iść do swojego ginekologa, to chyba by poszła, prawda?
Widzę, że nie dla wszystkich jest to zrozumiałe...

Może ginekolog jest na urlopie? To chyba oczywiste, że jeśli chodzi o receptę, to nawet jeśli nie jest się umówioną na wizytę - lekarz ją wypisze.

A może lekarz bierze od niej pieniądze za receptę i to spore, dlatego pyta o kogoś tańszego.

Edytowane przez Black Rainbow
Czas edycji: 2010-11-17 o 14:11
Black Rainbow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-17, 14:39   #4
Ewelinka_00
Raczkowanie
 
Avatar Ewelinka_00
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 439
Dot.: Tabletki antykoncepcyjne - Kraków

Cytat:
Napisane przez Black Rainbow Pokaż wiadomość
Gdyby mogła iść do swojego ginekologa, to chyba by poszła, prawda?
Widzę, że nie dla wszystkich jest to zrozumiałe...
A czy nie napisałam o terminach, bo obstawiałam, że to jest problemem?
Czasem może lepiej darować sobie uszczypliwości, jak samemu nie daje się rady doczytać/zrozumieć kolejnej części czyjejś wypowiedzi

Edytowane przez Ewelinka_00
Czas edycji: 2010-11-17 o 14:41
Ewelinka_00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-17, 15:12   #5
agusiamyszka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 2 255
Dot.: Tabletki antykoncepcyjne - Kraków

jesli ktos chce isc po recepte to powinien sie zarejestrowac zeby lekarz mial karte pacjenta i kupony. obstawiam taka sytuacje - przychodzi pacjentka na nfz, mowi ze chce sie zarejestrowac bo potrzebuje recepty. pani w rejestracji mowi ze jest komplet na dzisiaj i prosze przyjsc kiedy indziej. pies pogrzebany bo rejestratorka nie przyjmie pacjentki, nie okaze karty pacjenta a jesli nie ma kuponow w karcie pacjenta to nic nie mozna zdzialac bo rejestratorka nie wydrukuje ich z racji kompletu dziennego. ginekolog moze najwyzej poprosic o karte pacjenta ale trzeba isc pod pokoj i uzerac sie z reszta oczekujacych, mowiac "ze ja na chwile" a panie z poczekalni odp : "tak, wszystkie to znamy. a pani bedzie siedziec na kawce"

ja to tak widze w swojej przychodni, mozliwe ze inne dziewczyny maja podonie


gusia - a lekarze na nfz? I kontaktu?

Edytowane przez agusiamyszka
Czas edycji: 2010-11-17 o 15:14
agusiamyszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-17, 15:24   #6
Młoda86
Wtajemniczenie
 
Avatar Młoda86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Wiadomości: 2 635
Dot.: Tabletki antykoncepcyjne - Kraków

ja bym zrobiła inaczej. idź po prostu do pierwszej lepszej apteki i zapytaj czy ci nie sprzedadzą bo jesteś w połowie cyklu a zgubiłaś opakowanie z tabletkami, a nie jesteś z tego miasta tylko z innego i nie masz jak dostać recepty u swojego ginekologa, jak pójdziesz do prywatnej apteki a nie sieciówki typu doz czy ziko to może się udać. ja miałam dwie takie sytuacje i się udało
Pozdrawiam
Młoda86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-17, 16:42   #7
Black Rainbow
Zadomowienie
 
Avatar Black Rainbow
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 1 641
Dot.: Tabletki antykoncepcyjne - Kraków

Cytat:
Napisane przez Ewelinka_00 Pokaż wiadomość
A czy nie napisałam o terminach, bo obstawiałam, że to jest problemem?
Czasem może lepiej darować sobie uszczypliwości, jak samemu nie daje się rady doczytać/zrozumieć kolejnej części czyjejś wypowiedzi
Ależ ja doskonale zrozumiałam kolejną część Twojej wypowiedzi. To Ty nie rozumiesz, że "terminy" nie są jakąś straszną przeszkodą, która nie pozwala na otrzymanie recepty?

Sorry, ale u mnie to wygląda tak: mój lekarz, który przyjmuje na NFZ ma obok swojego gabinetu, gabinet pielęgniarki, która takim sprawami jak recepty się zajmuje. On spokojnie przyjmuje pacjentki, a pielęgniarka za ścianą wypisuje recepty bez problemu.

Mój drugi ginekolog, do którego chodzę prywatnie robi tak, że po 2, 3 pacjentkach wychodzi do poczekalni i pyta: "któraś z pań po receptę?" jeśli tak, to wypisuje w ciągu minuty i przyjmuje dalej.

Także to, że ona nie ma umówionej wizyty jest jak dla mnie błahym problemem, którego nie biorę pod uwagę.

Zdarzało mi się, że nie miałam recepty, szłam do prywatnego ginekologa, pytałam grzecznie: "czy ja mogę wejść tylko po receptę?" i problemu nie było. Kobiety w ciąży mnie przepuszczały i w dodatku uśmiechały się.

Poza tym gdyby to, że nie umówiła się wcześniej na wizytę było przeszkodą, mogłaby po prostu wziąć telefon i zadzwonić z pytaniem czy mógłby jej wypisać receptę, a ona podejdzie i ją odbierze, bo źle sobie obliczyła i jest jej potrzebna już teraz.

Dlatego twierdzę, że Twoje pytanie: "czy nie możesz iść do swojego ginekologa, do którego jesteś zapisana?" - jest troszkę głupie (bez obrazy).

Edytowane przez Black Rainbow
Czas edycji: 2010-11-17 o 16:45
Black Rainbow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-17, 17:07   #8
Ewelinka_00
Raczkowanie
 
Avatar Ewelinka_00
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 439
Dot.: Tabletki antykoncepcyjne - Kraków

U ciebie jest tak, u innych inaczej.
U mnie to tylko lekarz przepisuje recepty i trzeba czekać w kolejce, by do niego się dostać...
Parę raz raz spotkałam się z dziewczynami (nawet na innych forach), które nie wiedziały co zrobić, gdy potrzebują szybko recepty i są przekonane, że trzeba czekać na wolny termin u swojego gina.
Wiec twoje zdanie jest "troszkę" nieobiektywne i zbędne.
Ewelinka_00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-17, 17:28   #9
guuuuusiaaaaaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11
Dot.: Tabletki antykoncepcyjne - Kraków

W Krakowie studiuję, a moja Pani ginekolog jest 400 km stąd. Wykupiłam ostatnie opakowanie tabletek z recepty i gdy poszłam po kolejną okazało się, że Pani jest chora i nie będzie jej ponad 2 tygodnie (ja do świąt niestety muszę zostać tutaj).

Dzwoniłam w Krakowie do przychodni, wyjaśniłam jaka jest sytuacja i niestety najbliższy termin jaki dostałam to 26 listopada, dzwoniłam również do prywatnych lekarzy i wszędzie odesłano mnie z kwitkiem, bądź powiedziano, że 60 zł za wizytę + 20 zł za wypisanie recepty, razem z tabletkami kosztowałoby mnie to ponad 100 zł na miesiąc, bo więcej niż 1 opakowania też nikt mi nie wypisze (budżet studencki mi na to nie pozwala :P). Dlatego zadałam swoje pytanie, nie dlatego, że mi się nie chce stać w kolejce..

Pozdrawiam.
guuuuusiaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-17, 17:42   #10
Black Rainbow
Zadomowienie
 
Avatar Black Rainbow
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 1 641
Dot.: Tabletki antykoncepcyjne - Kraków

Cytat:
Napisane przez Ewelinka_00 Pokaż wiadomość
Wiec twoje zdanie jest "troszkę" nieobiektywne i zbędne.
Nie chcę się kłócić, ale po to jest chyba forum, żeby wyrazić swoje zdanie i opinie. No, ale pewnie się mylę.

Jasne - za to Twoje zdanie jest niezbędne Dziewczyna pisze, że nie może sobie załatwić recepty, a Ty udzielasz jej rady "idź do swojego ginekologa". Dobre.

Ja napisałam jak jest u mnie, nie twierdziłam, że tak musi być u wszystkich. Ja uważam, że jeśli ginekolog nie jest chory, nie poszedł na urlop lub nie umarł, to zawsze tą receptę da się jakoś załatwić (oczywiście jeśli jest się w mieście, w którym się mieszka, a nie studiuje jak np. autorka)

Ponadto jeśli jest się stałą pacjentką jakiegoś lekarza, to on ma raczej obowiązek wypisać nam receptę, skoro zdecydował się na przepisanie nam hormonów. Jest odpowiedzialny również za ważne dla NAS terminy (czyli rozpoczęcie nowego opakowania), gdyby chciał nas spławić lub odmówił (ze względu na nadmiar pacjentek) to nie jest lekarz, ale jakiś konował...

Autorka zresztą już wyjaśniła w czym rzecz.

I jeszcze pytanie do założycielki wątku: ta ginekolog, do której chodzisz w Krakowie, to jest lekarzem prywatnym?

Jeśli tak, to może mogłabyś spróbować w jakieś przychodni studenckiej, akademickim ośrodku zdrowia?

Edytowane przez Black Rainbow
Czas edycji: 2010-11-17 o 17:45
Black Rainbow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-17, 18:13   #11
Ewelinka_00
Raczkowanie
 
Avatar Ewelinka_00
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 439
Dot.: Tabletki antykoncepcyjne - Kraków

Cytat:
Nie chcę się kłócić, ale po to jest chyba forum, żeby wyrazić swoje zdanie i opinie. No, ale pewnie się mylę.
Udzielać swojej opinii na temat, w którym się wypowiada, a nie pisać uszczypliwości do innych użytkowników
I widzisz, gdybyś sobie darowała zbędny komentarz w kierunku mojego rozumienia postów, to by nie było dalszych tych niewnoszących nic do tematu wywodów.

Cytat:
Dziewczyna pisze, że nie może sobie załatwić recepty, a Ty udzielasz jej rady "idź do swojego ginekologa". Dobre.
Patrz pierwszy post naszej dyskusji i sprawę z terminami.

Tyle ode mnie, bo niektórzy jak się uprą przy swoim, to będą cały dzień stękać
Ewelinka_00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-17, 18:29   #12
Black Rainbow
Zadomowienie
 
Avatar Black Rainbow
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 1 641
Dot.: Tabletki antykoncepcyjne - Kraków

Cytat:
Napisane przez Ewelinka_00 Pokaż wiadomość
Tyle ode mnie, bo niektórzy jak się uprą przy swoim, to będą cały dzień stękać
Niektórzy nie są w stanie zrozumieć, że problem z otrzymaniem recepty nie wynika tylko z tego, że nie ma się umówionej wizyty u lekarza.

I choćby ktoś inny stękał cały dzień i tłumaczył, że pewnie autorka ma poważniejszy problem, niż wizyta, której nie umówiła, to one dalej swoje i jeszcze kota ogonem odwracają.

A z autorki robią dziewczynkę, która nie potrafi się do własnego lekarza przejść i prosić o receptę.

Już naprawdę koniec.
Black Rainbow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-17, 18:34   #13
guuuuusiaaaaaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11
Dot.: Tabletki antykoncepcyjne - Kraków

Ejj... nie kłóćcie się dziewczyny

Sęk w tym, że od niedawna tu studiuję i myślałam, że dam radę pogodzić lekarza w miejscowości w której mieszkam i studiowanie, dlatego w Krakowie jeszcze nie znalazłam nikogo odpowiedniego. Dzwoniłam do lekarzy (jedynie w związku z tymi tabletkami, gdyż bez nich mam tak bolesny okres, że kilkakrotnie znalazłam się w szpitalu). Numery znalazłam na wizażu w polecanych

A może jest ktoś kto wybiera się do ginekologa w niedługim czasie i mógłby wziąć mi receptę? Mogłabym zapłacić, byle by nie musieć płacić za wizytę, bo myślę, że 80 zł za 2 minuty to duża przesada :/
guuuuusiaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-17, 18:50   #14
basikagniezno
Zadomowienie
 
Avatar basikagniezno
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań, miasto pseudodoznań
Wiadomości: 1 437
Dot.: Tabletki antykoncepcyjne - Kraków

Cytat:
Napisane przez guuuuusiaaaaaaa Pokaż wiadomość
Ejj... nie kłóćcie się dziewczyny

Sęk w tym, że od niedawna tu studiuję i myślałam, że dam radę pogodzić lekarza w miejscowości w której mieszkam i studiowanie, dlatego w Krakowie jeszcze nie znalazłam nikogo odpowiedniego. Dzwoniłam do lekarzy (jedynie w związku z tymi tabletkami, gdyż bez nich mam tak bolesny okres, że kilkakrotnie znalazłam się w szpitalu). Numery znalazłam na wizażu w polecanych

A może jest ktoś kto wybiera się do ginekologa w niedługim czasie i mógłby wziąć mi receptę? Mogłabym zapłacić, byle by nie musieć płacić za wizytę, bo myślę, że 80 zł za 2 minuty to duża przesada :/
a nie możesz poprosić koleżankę/mamę/kogokolwiek z Twojego rodzinnego miasta,żeby udała się do Twojej lekarki i wzięła recepte,następnie priorytetem wysłała?
Ja tak robię koleżance. Chodzimy do tego samego lekarza,ona mieszka teraz daleko,więc lekarz wypisuje i mi i jej,a ja jej wysyłam. Zadzwoń do Twojej lekarki i poproś ją o takie rozwiązanie.
basikagniezno jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-17, 19:28   #15
AgusiaczeQ___
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: GLIWICE
Wiadomości: 88
GG do AgusiaczeQ___
Dot.: Tabletki antykoncepcyjne - Kraków

gusia a jakie tabletki bierzesz??
AgusiaczeQ___ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-17, 19:45   #16
Black Rainbow
Zadomowienie
 
Avatar Black Rainbow
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 1 641
Dot.: Tabletki antykoncepcyjne - Kraków

Cytat:
Napisane przez basikagniezno Pokaż wiadomość
a nie możesz poprosić koleżankę/mamę/kogokolwiek z Twojego rodzinnego miasta,żeby udała się do Twojej lekarki i wzięła recepte,następnie priorytetem wysłała?
Ja tak robię koleżance. Chodzimy do tego samego lekarza,ona mieszka teraz daleko,więc lekarz wypisuje i mi i jej,a ja jej wysyłam. Zadzwoń do Twojej lekarki i poproś ją o takie rozwiązanie.
To też jest jakiś pomysł. Tylko jeśli to by się udało, to niech ktoś Ci wyśle poleconym priorytetem (polecony raczej nie zginie).

Tak jak pisałam wyżej, może studencka przychodnia?
Jak studiowałam w Lublinie, to zapisałam się w takiej właśnie przychodni do ginekologa (wystarczył dowód osobisty i legitymacja). Zakładanie karty trwało 2 minuty i już mogłam iść ustawić się w kolejce do lekarza.
Black Rainbow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-17, 20:40   #17
basikagniezno
Zadomowienie
 
Avatar basikagniezno
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań, miasto pseudodoznań
Wiadomości: 1 437
Dot.: Tabletki antykoncepcyjne - Kraków

Cytat:
Napisane przez Black Rainbow Pokaż wiadomość
To też jest jakiś pomysł. Tylko jeśli to by się udało, to niech ktoś Ci wyśle poleconym priorytetem (polecony raczej nie zginie).

Tak jak pisałam wyżej, może studencka przychodnia?
Jak studiowałam w Lublinie, to zapisałam się w takiej właśnie przychodni do ginekologa (wystarczył dowód osobisty i legitymacja). Zakładanie karty trwało 2 minuty i już mogłam iść ustawić się w kolejce do lekarza.
ja wysyłam normalnym i też dochodzi ;-)
a koleżanka co pół roku przyjeżdża na badanie (bo takie wymogi ma mój lekarz na nfz )
basikagniezno jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-17, 21:49   #18
Black Rainbow
Zadomowienie
 
Avatar Black Rainbow
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 1 641
Dot.: Tabletki antykoncepcyjne - Kraków

Cytat:
Napisane przez basikagniezno Pokaż wiadomość
ja wysyłam normalnym i też dochodzi ;-)
a koleżanka co pół roku przyjeżdża na badanie (bo takie wymogi ma mój lekarz na nfz )
Ja miałam raz sytuację, że potrzebne mi było zaświadczenie o ubezpieczeniu rodziców, mama wysłała priorytetem i nie doszedł.

Dlatego wolę wysyłać poleconym, bo polecony trzeba pokwitować, dlatego one praktycznie nie giną
Black Rainbow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-17, 22:17   #19
Młoda86
Wtajemniczenie
 
Avatar Młoda86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Wiadomości: 2 635
Dot.: Tabletki antykoncepcyjne - Kraków

Cytat:
Napisane przez guuuuusiaaaaaaa Pokaż wiadomość
Ejj... nie kłóćcie się dziewczyny

Sęk w tym, że od niedawna tu studiuję i myślałam, że dam radę pogodzić lekarza w miejscowości w której mieszkam i studiowanie, dlatego w Krakowie jeszcze nie znalazłam nikogo odpowiedniego. Dzwoniłam do lekarzy (jedynie w związku z tymi tabletkami, gdyż bez nich mam tak bolesny okres, że kilkakrotnie znalazłam się w szpitalu). Numery znalazłam na wizażu w polecanych

A może jest ktoś kto wybiera się do ginekologa w niedługim czasie i mógłby wziąć mi receptę? Mogłabym zapłacić, byle by nie musieć płacić za wizytę, bo myślę, że 80 zł za 2 minuty to duża przesada :/


moja lekarka bierze 20 zl za recepte jak chcesz to dam ci namiary na nią na priv
Młoda86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-18, 14:40   #20
guuuuusiaaaaaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11
Dot.: Tabletki antykoncepcyjne - Kraków

Cytat:
Napisane przez Młoda86 Pokaż wiadomość
moja lekarka bierze 20 zl za recepte jak chcesz to dam ci namiary na nią na priv
Ooo.. byłabym bardzo wdzięczna

Co do wysyłania recepty listem to niestety nie mam jej od kogo zdobyć, gdyż jak pisałam Pani doktor jest chora.. :/

A biorę tabletki Femipol
guuuuusiaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-20, 13:27   #21
Młoda86
Wtajemniczenie
 
Avatar Młoda86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Wiadomości: 2 635
Dot.: Tabletki antykoncepcyjne - Kraków

guusiaaaaaaaaa i jak?
Młoda86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-20, 21:22   #22
guuuuusiaaaaaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11
Dot.: Tabletki antykoncepcyjne - Kraków

Cytat:
Napisane przez Młoda86 Pokaż wiadomość
guusiaaaaaaaaa i jak?
Dziękuję bardzo za wiadomość, niestety dopiero teraz ją przeczytałam i zastanawiam się czy mogłabym jutro zadzwonić skoro to nagły wypadek czy lepiej napisać maila? Nie orientujesz jak to wygląda?
guuuuusiaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-20, 22:01   #23
Młoda86
Wtajemniczenie
 
Avatar Młoda86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Wiadomości: 2 635
Dot.: Tabletki antykoncepcyjne - Kraków

Spokojnie możesz dzwonić na komórkę, ta lekarka rozumie nagłe przypadki bo ja ( a podejrzewam że i inne pacjentki) dość często ją wprawiają w stan gotowości :P
Młoda86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-14, 01:08   #24
taluff
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 31
Dot.: Tabletki antykoncepcyjne - Kraków

Czy ja też mogę poprosić namiary? to pilne! powinnam zacząć opakowanie jutro, a moja gin ma urlop, drugi lekarz z placówki się rozchorował (a wypisywał za nią jak jej nie było), rodzinna też ma wolne, mogłabym iść jutro ale jutro z rana już muszę być w krk.

---------- Dopisano o 02:08 ---------- Poprzedni post napisano o 02:04 ----------

Czy ja też mogę poprosić namiary? to pilne! powinnam zacząć opakowanie jutro, pomyślałam już o tym w tamtym tygodniu, specjalnie przyjechałam do swojego miasta po czym się okazało że moja gin ma urlop, drugi lekarz z placówki się rozchorował (a wypisywał za nią jak jej nie było), rodzinna też ma wolne, mogłabym iść jutro ale jutro z rana już muszę być w krk. Prywatnie to nawet i 100zł chcieli bo odrazu z wizytą :O więc nawet by mi na tabletki juz nie starczyło :/
taluff jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-13, 20:23   #25
julkaxyz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1
Dot.: Tabletki antykoncepcyjne - Kraków

Młoda86 czy mogę prosić o pomoc na priv ? Pisałam do Ciebie, aczkolwiek nie wiem czy dostałaś owe wiadomości.
julkaxyz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:20.