==> Fryzurka <== - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-03-27, 17:12   #1
illusion_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Sz-n
Wiadomości: 2
Smile

==> Fryzurka <==


Hmm..zauważyłam że wielu dziewczynom pomogłyscie więc ja tez spróbuje Niestety nie mam mozliwości dodac zdjęć, i zdaje sobie sprawe ze bedzie ciezko ale moze jednak uda Wam sie coś mi poradzić A więc tak.. Pod koniec tygodnia, mam zamiar sie ściąc. Od wielu lat mam długie proste włosy, na dodatek są grube i ciężkie ;/ Wyglada to nie ciekawie, szczególnie ze mam pociągła twarz i wydaje mi sie ze ta fryzura jeszcze bardziej to uwydatnia Nie moge już po prostu na nie patrzeć ;/ Chciałabym jakąś inna fryzurke, ale nie chce za duzo skracać.. :p I nie wiem czy powinnam zmienic kolor czy jakies pasemka ;> Mam naturalny dosc ciemny brazowy kolor wlosow, lekko rozjasniany i zielone oczy Jezeli macie jakies pomysły to prosze o odp
illusion_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-27, 18:00   #2
myShaczeQ
Zadomowienie
 
Avatar myShaczeQ
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 767
GG do myShaczeQ
Dot.: ==> Fryzurka <==

ja bym proponowala sciac je z grubosci jak jest ich tak duzo tzn intensywnie pocieniowac i "poschodkowac" od polowy glowy i wtedy wloski nabiora przyjemnej lekkosci pozatym pociagla twarz skraca grzywka, wiec moze sie na nia skusisz ? bedzie sie ladnie komponowala z pocieniowanymi wloskami. mozesz je wtedy prostowac, ewentualnie "czochrac" czy co tam sobie wymyslisz powodzenia
__________________





myShaczeQ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-27, 18:24   #3
illusion_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Sz-n
Wiadomości: 2
Dot.: ==> Fryzurka <==

Nio tak myślałam własnie o grzywce, ale takiej dłuższej..na ukos.. Jak myślicie może taka byc? Chyba sie troche boje bo nigdy grzywki nie mialam.. No i ten kolorek..Jeszcze jakies pomysły moze macie..?
illusion_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:30.