własny depilator laserowy - Strona 28 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-04-15, 17:35   #811
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Rio LAHR Laser Hair Removal System

Jak wejdziesz na saturn albo mediamarkt to wyswietli ci sie kupon ktory obniza cene. Daj znac czy sie zdecydowalas)
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-26, 12:31   #812
Nicky UK
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 47
GG do Nicky UK
Dot.: własny depilator laserowy

Cześć dziewczyny,

przebrnęłam przez cały wątek, który jest ogromną skarbnicą wiedzy. Co prawda po tym jak już zakupiłam fotodepilator, ale było warto.
Po pierwsze muszę napisać o moim problemie z owłosieniem. Mam jasną skore i ciemnobrązowe włosy na ciele. nie wrastają, nie są gęste, ale za szybko rosną! muszę się golić codziennie i to rano, bo jak ogolę się na wieczor to następnego dnia rano juz widac odrastające włoski przez codzienne golenie bikini i pachy są podrażnione, więc wygląda to nieciekawie... probowałam depilatora, ale nie jestem w stanie wytrzymac bólu, a po wosku mam 2 dni czerwone nogi i krosty, takze to nie dla mnie.

Zakupiłam sobie philips lumea i póki co zrobiłam sobie 3 zabiegi w tygodniowych odstępach. laserowalam łydki, pachy i bikini. na razie nie moge sie wypowiedziec o efektach bo nic nie widac, ale jestem cierpliwa i systematyczna i będę was informowac na bieżąco pierwszy i drugi zabieg robilam łydki na 4, a pachy i bikini na 3, a na trzeci laserowalam wszytsko na 5. nie czuje zadnego bolu, w niektórych miejscach takie ciepełko, szczegolnie gdy trafie na jakis samotny włos ktory ominełam podczas golenia.

Co jeszcze mogę napisać... mój model lumei to SC2002/01, na stronie philipsa kosztuje 400 funtów, ja kupiłam na ebayu za 290, mozna nim usuwac owłosienie na twarzy. myślałam żeby laserować sobie wąsik, ale poczekam i zobacze rezultaty na laserowanych aktualnie partiach ciała i dopiero później zdecyduje.
Nicky UK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-18, 10:16   #813
aniazg
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 27
Dot.: własny depilator laserowy

No i jak tam efekty ?

Sama chce sobie kupić laser do domowego użytku ale nie wiem co wybrać. W internecie opinie są podzielone. Czasami wypowiadają się sprzedawcy produktów i podają jednostronne opinie. Który z tych laserów jest najlepszy , żeby kasy w błoto nie wyrzucić.
aniazg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-18, 11:52   #814
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Rio LAHR Laser Hair Removal System

Ja sie troche przestraszylam i na razie odpuszczam. Mam problemy z wrastajacymi wloskami i bluznami. Boje sie ze jak zaczna odrastac po ipl to bedzie jeszcze gorzej bo beda slabsze.
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-18, 17:17   #815
Twiggy22
Raczkowanie
 
Avatar Twiggy22
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 255
Dot.: Rio LAHR Laser Hair Removal System

Cytat:
Napisane przez kennedy Pokaż wiadomość
Ja sie troche przestraszylam i na razie odpuszczam. Mam problemy z wrastajacymi wloskami i bluznami. Boje sie ze jak zaczna odrastac po ipl to bedzie jeszcze gorzej bo beda slabsze.
Ja miałam wrastające włoski, całe nogi miałam w szramach i bliznach od paznokci - tak mnie to swędziało. Po laserze mam w końcu normalną skórę na nogach, nie swędzi, nie mam czerwonych krost, ani włosów rzecz jasna
Twiggy22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-18, 19:01   #816
aniazg
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 27
Dot.: własny depilator laserowy

jaki laser ?
aniazg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-18, 23:25   #817
Twiggy22
Raczkowanie
 
Avatar Twiggy22
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 255
Dot.: własny depilator laserowy

Cytat:
Napisane przez aniazg Pokaż wiadomość
jaki laser ?
Ja mam akurat Silk'n Pro ale ten o ktorym pisze Nicky UK tez bedzie ok, musisz poczytac i wybrac taki ktory Tobie bedzie pasowl
Twiggy22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-20, 23:57   #818
Nicky UK
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 47
GG do Nicky UK
Dot.: własny depilator laserowy

To czas na efekty.

Ilość sesji: 7
Częstotliwość: raz na tydzień
Urządzenie: Philips Lumea

Tak więc po 3 sesji zauważyłam że moje nogi są w "cętkach", czyli mam takie miejsca, gdzie włoski nie rosną. oprócz tego zaczęły wolniej odrastac.
Po 6 sesji widze ze włoski odrastają jeszcze wolniej, czyli moge sie golić co trzy dni zamiast codziennie. poza tym na wewnętrznej stronie łydek nie mam prawie wcale włosków. a reszcie łydek mam dużo pustych miejsc z pojedynczymi włoskami. na nogach ogólnie najszybciej widac u mnie efekty, ponieważ laseruje je na najwyższej mocy - 5.
pachy tez odrastaja duzo wolnej, widze po pasku na środku, które niedokładnie wylaserowałam
najlepiej zapuścić troche włoski zeby odrosły to wtedy najlepiej widać gdzie odrastają a gdzie są puste miejsca. planuje nie golić sie tydzien od ostatniego zabiegu to lepiej bede mogla ocenic efekty mojego laserowania.
najstepny w kolejce do depilacji jest moj chłopak - planuje depilacje klaty

jedyną wadą mojego fotodepilatora jest słaba bateria (czy co tam jest), nie starcza żeby na raz zrobić pachy, bikini i nogi. zazwyczaj nie starcza mi na drugą nogę i muszę znowu ładować i dopiero kończyć.
Nicky UK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-21, 10:18   #819
domicelka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 6
Dot.: własny depilator laserowy

Kupiłam na promocji na gruponie za 500zł ok i jestem mega niezadowolona Nie działał i trzeba było punktowo w każdy włosek celnąć
domicelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-21, 16:22   #820
Twiggy22
Raczkowanie
 
Avatar Twiggy22
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 255
Dot.: własny depilator laserowy

Cytat:
Napisane przez domicelka Pokaż wiadomość
Kupiłam na promocji na gruponie za 500zł ok i jestem mega niezadowolona Nie działał i trzeba było punktowo w każdy włosek celnąć
To pewnie był któryś Rio i zapewne nie IPL... Jaki kupiłaś?

Edytowane przez Twiggy22
Czas edycji: 2014-05-22 o 11:34
Twiggy22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-21, 23:26   #821
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: własny depilator laserowy

ja kupilam Elle MacPherson IPL Hair Removal Machine zobaczymy....
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-22, 16:17   #822
aniazg
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 27
Dot.: własny depilator laserowy

Można w PL gdzieś kupić najmocniejsze Silk'n IPL ?
aniazg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-22, 17:11   #823
Twiggy22
Raczkowanie
 
Avatar Twiggy22
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 255
Dot.: własny depilator laserowy

Cytat:
Napisane przez aniazg Pokaż wiadomość
Można w PL gdzieś kupić najmocniejsze Silk'n IPL ?
Ja kupiłam na allegro, używany Silk'n Pro. Wiem, ze to ryzykowne posunięcie, ale zaryzykowałam i maszyna jest jak nowa - oczywiście dokupiłam nowe lampy i śmiga jak dziki!
Twiggy22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-22, 20:35   #824
aniazg
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 27
Dot.: własny depilator laserowy

Ja myslę o tym bardzo mocno - RIO IPL PRO
aniazg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-24, 15:08   #825
aniazg
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 27
Dot.: własny depilator laserowy

A ma ktoś to ? Me My Elos Pro Ultra
aniazg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-25, 15:50   #826
aniazg
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 27
Dot.: własny depilator laserowy

Cytat:
Napisane przez GinaVice Pokaż wiadomość
Jak ostatnio przeglądałam neta to właśnie mi wychodzi dokładnie to samo ,powody
1.moc 7-8 J/cm2
większa niż u innych np. Philips 5-6
Rio IPL 8000-6,5
tylko RIO IPL PRO ma 8,6
a reszta mniej od nich
2.
bardzo duża żywotność lampy 65 tys błysków
3.
dodatkowa końcówka na twarz

nie widzę faktycznie na rynku lepszej alternatywy

PS.
a gdzie jest za 999 ?
Dość dobre opinie ma to urządzenia. A z kupnem dodatkowej lamy nie ma problemów ?
aniazg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-26, 11:35   #827
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: własny depilator laserowy

dziewczyny gdzie kupujecie lapmy?
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-26, 18:52   #828
aniad5
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 69
Dot.: własny depilator laserowy

Cytat:
Napisane przez aniazg Pokaż wiadomość
Dość dobre opinie ma to urządzenia. A z kupnem dodatkowej lamy nie ma problemów ?
Dzwoniłam do serwisu remingtona i pani mnie zapewniła że lampy będa dostępne w sprzedaży już wkrótce w cenie najprawdopodobniej ok. 300 zł, choć według niej właściwie nie powinno byc potrzeby jej wymieniania jeśli urządzenie użytkuje 1 osoba.
aniad5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-29, 19:30   #829
aniazg
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 27
Dot.: własny depilator laserowy

A może ktoś uzywa MyMeElnos pro ultra ? Jakie opinie.

Na jednym blogu kiedyś pani testowała to urządzenia. Po kilku zabiegach efekty znikome. W porównaniu do remingtona ma o wiele większą moc.
aniazg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-29, 20:37   #830
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: własny depilator laserowy

a ja nie wiem moze sobie wymyslam,ale juz po 1 sesji wkosy rosna wolniej, plus na piszczelach jest ich jakby mniej...?mozliwe to po 1 sesji(sesja okolo 10 dni temu)
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-05, 20:07   #831
aniazg
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 27
Dot.: własny depilator laserowy

Poczytałam trochę w internecie na temat tych domowych depilatorów IPL . Wszystkie działają w mniejszym lub większym stopniu doraźnie. Żaden z nich nie zagwarantuje pozbycie się problemu na zawsze lub nawet na te 5-10 lat. Dobrze wiecie , że przy stosowaniu depilatorów domowych zdarza się , że nie czuć wcale bólu. To oznacza , że laser działa słabo. W profesjonalnych gabinetach lekarskich jest sprzęt za 160 tys zł do depilacji laserowej. Taki sprzęt gwarantuje efekty. Opini w internecie bardzo dużo i wiekszosc jest bardzo zadowolona. Co do depilatorów domowych za 2 tys zł to na niezależnych forach piszą, że to wyrzucanie pieniedzy w błoto. Ja póki co straciłam zapał do zakupu takiego urządzenia do domu. Szukam salonu w mojej okolicy. I może odważę się pójść.
aniazg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-06, 08:52   #832
fatatina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 75
Dot.: własny depilator laserowy

Ja nie uważam, że zakup mojego Rio Pro to pieniądze wyrzucone w błoto. Wręcz przeciwnie - kupiłabym go jeszcze raz gdybym miała dokonać ponownie wyboru. Wypróbowałam na sobie już prawie wszystkiego (oprócz lasera aleksandrytowego i Nd Yag, które są rzadziej spotykane w salonach). Oto moje refleksje:

DWIE STRONY MEDALU
Laser light sheer w profesjonalnych salonach jest bardzo dobry, ale drogi, nie każda może sobie na takie zabiegi pozwolić, a w dodatku starcza najczęściej na 1 rok, nie na 5 czy 10. Jest też ryzyko, że trafimy na kosmetyczkę czy rzadziej dermatologa, którzy wykonują zabiegi niezbyt dokładnie, co i mnie się zdarzyło w jednym z salonów (dermatolog w gabinecie była nawet ok). Poza tym wiele osób ma problemy z owłosieniem nie tylko na jednej części ciała, jak sądzę. U mnie dotyczyło to przynajmniej 5 miejsc nie wliczając nóg, które każda z nas goli. Gdybym chciała te wszystkie owłosione części ciała potraktować u dermatologa Light Sheerem, musiałabym wziąć chyba kredyt z chałupą pod zastaw .

Taki domowy IPL, który niszczy włosy na ok 2 miesiące, jest mimo wszystko bardzo praktyczny i ekonomiczny. Poza tym można go kupić na raty. Fakt, lampy sa wymienne i kosztują niemało, ale uważając i nie przegrzewając takiej lampy, można jej używać bardzo długo..

Tak więc, zależy kto jakie ma problemy z owłosieniem.. I radziłabym: nie skreślajcie tak od razu domowych sprzęcików, bo wcale nie są one takie głupie.. Nie spodziewajmy się cudów, tak jak w przypadku reklam kremów odmładzających, gdzie 60-letnie panie stają się 20-latkami! Żaden laser nie usunie włosów na wieki, tym bardziej IPL, ale przynajmniej domowym sprzętem w każdej chwili można samemu dokonać poprawek (co jest niesamowicie ważne, bo np. w salonach niedociągnięcia często się zdarzają i nie ma mowy by po tygodniu iść na usunięcie "niedobitków" )
i pstryknąć tam gdzie w danej chwili jest konieczne.

Edytowane przez fatatina
Czas edycji: 2014-06-06 o 08:56
fatatina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-06, 16:57   #833
aniazg
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 27
Dot.: własny depilator laserowy

Ok. Rio Pro czy MeMyElnos który byś wzieła na ten moment. Nie sugerując się kasą. . Elnos jest najdroższy z tych wszystkich domowych depilatorów i reklamowany jako najlepszy a pochodzi z Izraela.

Edytowane przez aniazg
Czas edycji: 2014-06-06 o 17:01
aniazg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-09, 13:08   #834
fatatina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 75
Dot.: własny depilator laserowy

Kilka dziewczyn na tym forum odradzało MeMyElos ze względu na brak możliwości naprawy nawet podczas gwarancji. Producent nie poczuwa się do żadnej odpowiedzialności.
Wiele osób zachwala też silk'n.
Trudno jest stwierdzić, który jest najlepszy, bo nie używałam sprzętu innych marek, by mieć porównanie. Ja z mojego Rio IPL Pro jestem bardzo zadowolona. I nawet jak po 2-3 miesiącach włoski zaczynają odrastać, to nie w takiej ilości, jak było przed depilacją. Są mocno przerzedzone i cieńsze, a co najważniejsze nie wrastają!!!

Edytowane przez fatatina
Czas edycji: 2014-06-09 o 13:14
fatatina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-27, 17:31   #835
Camilla1393
Przyczajenie
 
Avatar Camilla1393
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 16
Dot.: własny depilator laserowy

Kupiłam kiedyś Rio Ipl 8000 i już po 3 zabiegach widziałam rezultaty. Niestety po ok. 3 miesiącach depilator się zepsuł (kupiłam używany na allegro, bo nie miałam wtedy kasy). Ale po osiagnietych rezultatach z których byłam zadowolona stwierdziłam że kupię go jeszcze raz, tym razem nowy. Po około pół roku udało mi sie uzbierać pieniądze i kupić rio ipl.Nowy depilator stosuję juz pół roku i jeszcze żaden włos nie zniknął!!! Nie wiem o co chodzi, bo poprzedni działał na moje włosy, a nowy nie.
O co chodzi?
Camilla1393 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-28, 09:50   #836
aniazg
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 27
Dot.: własny depilator laserowy

Może jest uszkodzony. Nie czujesz żadnego bólu , ukuć , ciepła przy robieniu Rio Pro ?
aniazg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-29, 21:06   #837
sowaa5
Zakorzenienie
 
Avatar sowaa5
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 3 543
Dot.: własny depilator laserowy

Ja tez mam taki depilator, moge wreszcie ubrać szorty, nie przejmować się wrosniętymi wlosami, bliznami, podraznieniami... jest tylko jeden dosyć istotny minus, lampy. Mam IPL Remington 6000, jedna lampa to koszt 80 zl, wystarcza na 2 i pół raza, wiem że jest teraz ten Philips który nie potrzebuje wymiany lamp, jestem ciekawa jego efektów, byłabym skłonna kupić ten depilator bo i tak wydam podobna sume na te lampy...
sowaa5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-30, 20:06   #838
Camilla1393
Przyczajenie
 
Avatar Camilla1393
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 16
Dot.: własny depilator laserowy

Cytat:
Napisane przez aniazg Pokaż wiadomość
Może jest uszkodzony. Nie czujesz żadnego bólu , ukuć , ciepła przy robieniu Rio Pro ?
Nie czuje bólu, nic nie czuje. Działa tak samo jak poprzedni zanim sie zepsuł, tyle że nie usuwa włosów. Przy starym po ok. 3 miesiącach nie miałam juz połowy włosów, a przy tym nowym po pół roku nie wypadł mi żaden włos.
Camilla1393 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-05, 10:22   #839
aniazg
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 27
Dot.: własny depilator laserowy

sowa Philips nie potrzebuje wymiany lamp ale te lampy też się zużywają a wymienia się cały sprzęt.
aniazg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-09, 13:14   #840
martuunia
Zadomowienie
 
Avatar martuunia
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: uć
Wiadomości: 1 912
Dot.: własny depilator laserowy

Hej
również przymierzam się do kupna depilatora, szczególnie że mam wrastające włoski. Myślę nad philipsem, chociaż 3/4 obietnic to raczej zwykły marketing...
Jest teraz lato (wiem, że na efekty trochę poczekam) ale czy skórę po takim zabiegu można później opalać? Nie chodzi o wystawienei się bezpośrednu po zabiegu, ale na kolejny dzień? Boję się, że pojawią się przebarwienia lub takie ślady już po zejściu ze słońca
http://i.abczdrowie.pl/gallery/e9/11...ji_629x429.jpg
__________________
wymiana
martuunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-06-23 13:09:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:29.