włosy rozjaśniane - jak odświezyć kolor - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-08-13, 12:29   #1
xxxxx20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 39

włosy rozjaśniane - jak odświezyć kolor


Około 4 miesiecy temu kolezanka robiła mi pasemka rozjasniaczem do pasemek - oczywiscie po pierwszych dniach był super kolor blond - teraz włosy wygladaja fatalnie - ni to sie ten blond wypukał czy co ? ale włosy nie dosc ze zrobiły sie zólte to podchodzące pod rudy. I tera zpytanie co moge zrobić ? by odzywic ten kolor? by włosy znów były w normalnym blondzie ??? Sa takie sposoby ? dodam ze uzywam szamponu do włosów rozjasnianych gdzie nadaje platynowy odcien oraz płukanke srebrna ale nie daja takich super efektów.. co zrobić? narazie nie zafarbuje bo ostatnio robiłam odrosty na takie białe pasemka i tu włosy mega super .. a druga połowa włosów jest w tym rozjasniaczu i to głupio wyglada ...
co radzicie?

Edytowane przez xxxxx20
Czas edycji: 2009-08-13 o 12:30
xxxxx20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-13, 12:38   #2
darking
Przyczajenie
 
Avatar darking
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 8
Dot.: włosy rozjaśniane - jak odświezyć kolor

Sproboj po umyciu wlosow przeplukac wlosy fioletowa plukanka... niwelizuje ona zolto-rudy kolor. Moglabys rowniez pofarbowac wlosy szamponetka.. nie niszczy ona tak wlosow jak farba
__________________
"Wierz mi są dusze dla siebie stworzone niech je w przeciwną los potrąci stronę one wbrew losom w tym lub tamtym świecie znajdą, przyciągną i złączą przecie"
darking jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-13, 13:18   #3
xxxxx20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 39
Dot.: włosy rozjaśniane - jak odświezyć kolor

Cytat:
Napisane przez darking Pokaż wiadomość
Sproboj po umyciu wlosow przeplukac wlosy fioletowa plukanka... niwelizuje ona zolto-rudy kolor. Moglabys rowniez pofarbowac wlosy szamponetka.. nie niszczy ona tak wlosow jak farba
właściwie to ta płukanka mało co daje chyba ze mam jakąs złą, lub kiepskiej firmy.... a szaponetka no nie wiem czy mi wyjdzie na moich włosach bo jestem ogólem szatynka farbowana i na blond i czekoladowy brąz...
xxxxx20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:51.