Konkurs Wella - ogolny - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Techniczne forum

Notka

Techniczne forum Forum techniczne - obszar całe forum. Tutaj można zgłaszać uwagi techniczne, problemy dotyczące całego forum, problemy z hasłem i dostępem i inne…

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-09-22, 20:02   #31
mnka
Zakorzenienie
 
Avatar mnka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 927
Dot.: Konkurs Wella - uzytkowniczki z zeroma postami

Cytat:
Napisane przez zlosliwiec Pokaż wiadomość
Napisz maila z prosba o usuniecie na maila redakcja@wizaz.pl prosze
Na poprzednie pytania nie dostaniemy odpowiedzi?
mnka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-22, 21:01   #32
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Konkurs Wella - uzytkowniczki z zeroma postami

Cytat:
Napisane przez siulka Pokaż wiadomość
Wygląda na to, że już nie obowiązuje, a nawet zgłaszanie takich postów jakoś nic nie daje... To trochę, a nawet bardzo, niesprawiedliwe, że mamy na wizażu zasadę równych i równiejszych. Czyżby Złoś zaczął przymykać oko na takie sprawy? A może dotyczy to tylko niektórych wizażanek?
W watku znajduje sie odpowiedz na te kwestie.

---------- Dopisano o 21:58 ---------- Poprzedni post napisano o 21:54 ----------

Cytat:
Napisane przez mnka Pokaż wiadomość
Na poprzednie pytania nie dostaniemy odpowiedzi?
Nie. Agabil zamiescila o ile widze wszystkie odpowiedzi. Nie widze sensu w ich przepisywaniu.

---------- Dopisano o 21:59 ---------- Poprzedni post napisano o 21:58 ----------

Cytat:
Napisane przez speare Pokaż wiadomość
Okej w takim razie dobrze wiedzieć co można a co nie chociaż dobrze by było, żeby redakcja to wyraźnie zamieściła w regulaminie konkursu, bo nie każdemu przeciez Złoś jest w stanie to po kolei tłumaczyć.

A tamten konkurs to już dawno było-minęło, więc nieważne. Po prostu nie chciałabym znów wylecieć za taką bzurę jak pochwalenie sie koleżankom, że biorę udział
Kazdy konkurs jest coraz lepiej zabezpieczany przez technikami spamowania. Ten rowniez i na pewno nie bedziemy informowac jakie to techniki.

---------- Dopisano o 22:01 ---------- Poprzedni post napisano o 21:59 ----------

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
w ostatnim konkursie też można było prosić o głosy ale:
jeśli nie spamowało się to prośbą całego forum
jeśli prośba o głos była tylko dodatkiem do postu
jeśli takich próśb było niewiele a nie w co drugim poście danej osoby

Czyli ewentualnie można poprosić w luźnych wątkach społecznościowych w których się udziela , nie wolno spamować gdzie się popadnie na forum i przez PW no i nie wolno z góry narzucać oceny-tzn poprosić o głos ok ale sugerować że się chce max gwiazdek-już nie.
Ostrzegam przed offtopami, bo za to moga poleciec punkty. Jesli ktos prosi na pw, mailu, gg to nie ma niebezpieczenstwa.
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-22, 21:47   #33
mnka
Zakorzenienie
 
Avatar mnka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 927
Dot.: Konkurs Wella - uzytkowniczki z zeroma postami

Cytat:
Napisane przez zlosliwiec Pokaż wiadomość


Nie. Agabil zamiescila o ile widze wszystkie odpowiedzi. Nie widze sensu w ich przepisywaniu.
Nie wszystkie

Cytat:
Napisane przez Carolajna24 Pokaż wiadomość
A ja mam pytanie z troche innej beczki
Wyniki miały być ogłoszone znacznie wcześniej-więc tak sie zastanawiam czy średnia była obliczana w dniach w których miały być owe wyniki, czy dopiero teraz przed ogłoszeniem
mnka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-23, 08:56   #34
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Dot.: Konkurs Wella - uzytkowniczki z zeroma postami

Dziewczyny nie oczekujcie proszę, że do każdego konkursu będziemy tworzyć setki paragrafów, bo i tak nie zabezpieczymy się przed wszelkimi "sprytnymi" obejściami. Są ogólne zasady forum i same musicie dbać o jego porządek. My nie mamy z tym problemu, że prosicie o głosy, ale same doskonale wiecie, że do tego macie narzędzia:
- podpisy pod profilem;
- kluby
- tematyczne wątki

My Wam tego nie zabraniamy, wręcz namawiamy Ale na pewno nie możemy dopuścić do tego, żeby w każdym poście usera pojawiałam się prośba o zagłosowanie. To jest niszczenie forum i nie musimy tego chyba dodatkowo podkreślać?

Zapewniam, że nie równych i równiejszych. Ale są na pewno bardziej i mniej popularni userzy. To jest naturalne w sajtach społecznościowych.
Na pewno nie wiem kto wygra nagrodę główną. Komisja, a w tym przedstawiciele Wella będą decydować o laureatce.
Natomiast przed ogłoszeniem wyników na pewno sprawdzimy rzetelność zgłoszenia.

Proszę potraktujcie ten i inne konkursy z większym dystansem. Ja najchętniej Wam wszystkim przyznałabym nagrody, ale nie mogę
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-23, 21:09   #35
mnka
Zakorzenienie
 
Avatar mnka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 927
Dot.: Konkurs Wella - uzytkowniczki z zeroma postami

Aga, dziewczynom chodziło o jeden konkretny przypadek kiedy to speare napisała o swoim udziale w konkursie na wątku plotkowym (czyli tematycznym) i zrobiła to jeden jedyny raz, a jej zdjęcia zostały za to usunięte. Chodziło o konkurs Braun.

Wierzę, że pracujecie nad takimi konkursami, fajnie że w ogóle jakieś się pojawiają. Wydaje mi się, że różnica w traktowaniu userów wynika z tego, że nie zajmuje się tym jedna osoba, a cała grupa w której każdy z was może mieć inne spojrzenie na daną sprawę i np. ukarze kogoś, za co ktoś inny od was by tej osoby nie ukarał. Wiem, że nie można każdego przypadku rozpatrywać w całej waszej grupie, bo problemów jest mnóstwo, ale np. podanie dwóch różnych dat kiedy możemy się spodziewać wyników było waszym niedopatrzeniem Na stronie dodawania zdjęć był to 6 września, na głównej stronie 13, a wyniki ostatecznie podano 20. I nie chcę wam wytykać błędów- po prostu zwróćcie uwagę na takie szczegóły przy następnych konkursach, bo macie później więcej pracy z odpowiadaniem na takie właśnie pytania.

mnka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-28, 15:17   #36
suri34
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1
Dot.: Konkurs Wella - uzytkowniczki z zeroma postami

OffTop

Edytowane przez zlosliwiec
Czas edycji: 2010-09-29 o 06:05
suri34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-30, 07:12   #37
dottoressa
Zakorzenienie
 
Avatar dottoressa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 13 552
Dot.: Konkurs Wella - uzytkowniczki z zeroma postami

Witam

Mam pytanie odnośnie maila, który ma być wysłany do laureata w celu okazania dowodu zakupu dwóch produktów Wella .
Nie wiem czy dobre interpretuję te słowa z regulaminu:

Cytat:
Laureaci powiadomieni zostaną o wygranej poprzez ogłoszenie na stronie serwisu wizaz.pl w sekcji konkursowej Wella oraz poprzez mail zgłoszeniowy najpóźniej w ciągu 3 dni od daty rozwiązania Konkursu.
Czy chodzi o trzy dni od daty ogłoszenia jednostkowego wyniku czy od daty całkowitego zakończenia konkursu? Nie wiem czy nagrody rozsyłane będą sukcesywnie czy zbiorowo, w grudniu...
__________________
Książką można czytelnikowi głowę, owszem przemeblować o tyle, o ile jakieś meble już w niej
przed lekturą stały.







ROZLICZENIA: klik
dottoressa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-01, 10:04   #38
sydunia
Zakorzenienie
 
Avatar sydunia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 20 264
Dot.: Konkurs Wella - uzytkowniczki z zeroma postami

Cytat:
Napisane przez dottoressa Pokaż wiadomość
Czy chodzi o trzy dni od daty ogłoszenia jednostkowego wyniku czy od daty całkowitego zakończenia konkursu? Nie wiem czy nagrody rozsyłane będą sukcesywnie czy zbiorowo, w grudniu...
Może już wiesz, ale napiszę na wszelki wypadek: nagrody będą rozsyłane sukcesywnie
sydunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-01, 10:28   #39
dottoressa
Zakorzenienie
 
Avatar dottoressa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 13 552
Dot.: Konkurs Wella - uzytkowniczki z zeroma postami

Cytat:
Napisane przez sydunia Pokaż wiadomość
Może już wiesz, ale napiszę na wszelki wypadek: nagrody będą rozsyłane sukcesywnie
dzięki za odpowiedź
a czy dostałaś już może maila z prośbą o przesłanie skanu dowodu zakupu? jeśli tak to po jakim to było czasie od daty ogłoszenia Twojej wygranej?
__________________
Książką można czytelnikowi głowę, owszem przemeblować o tyle, o ile jakieś meble już w niej
przed lekturą stały.







ROZLICZENIA: klik
dottoressa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-01, 10:39   #40
sydunia
Zakorzenienie
 
Avatar sydunia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 20 264
Dot.: Konkurs Wella - uzytkowniczki z zeroma postami

Cytat:
Napisane przez dottoressa Pokaż wiadomość
dzięki za odpowiedź
a czy dostałaś już może maila z prośbą o przesłanie skanu dowodu zakupu? jeśli tak to po jakim to było czasie od daty ogłoszenia Twojej wygranej?
Nie dostałam, ale skan przesłałam wczoraj (bo wcześniej mnie nie było, o czym poinformowałam mailowo przed wyjazdem) i dzisiaj dostałam w odpowiedzi informację, że w przyszłym tygodniu zostanie wysłana nagroda Także po prostu go wyślij na maila redakcji
sydunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-01, 10:40   #41
dottoressa
Zakorzenienie
 
Avatar dottoressa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 13 552
Dot.: Konkurs Wella - uzytkowniczki z zeroma postami

Cytat:
Napisane przez sydunia Pokaż wiadomość
Nie dostałam, ale skan przesłałam wczoraj (bo wcześniej mnie nie było, o czym poinformowałam mailowo przed wyjazdem) i dzisiaj dostałam w odpowiedzi informację, że w przyszłym tygodniu zostanie wysłana nagroda Także po prostu go wyślij na maila redakcji
o proszę, tak to wymyślili dobrze, już się biorę za skanowanie dziękuję
__________________
Książką można czytelnikowi głowę, owszem przemeblować o tyle, o ile jakieś meble już w niej
przed lekturą stały.







ROZLICZENIA: klik
dottoressa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-04, 13:29   #42
Katka20
Rozeznanie
 
Avatar Katka20
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: tam nie tutaj
Wiadomości: 945
GG do Katka20
Dot.: jak usunać profil z konkursu ZOSTAŃ TWARZĄ WELLA

Dwa produkty Welli muszą byc na jednym paragonie czy moga być na dwóch?
Katka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-14, 00:24   #43
HotterThanFire
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 12 065
jak zmienić fotke w zostań twarzą wella? pomocy:((((

hej, dodawałam fotki do konkursu i dodałam przypadkiem 2 zdjęcia twarzy bo zdjęcie sylwetki miałam tak samo opisane jak twarzy, tym samym numerkiem.. da sie jakoś zmienić fotke twarzy na sylwetki czy musze zakladać tu nowe konto i brać udział z niego? baaardzo bardzo proszę o pomoc

---------- Dopisano o 01:15 ---------- Poprzedni post napisano o 01:13 ----------

mam nadzieje że się jakoś da ... jak nie to zaloże nowe konto, ale to z kolei będzie głupio że mam zero postów,..

---------- Dopisano o 01:24 ---------- Poprzedni post napisano o 01:15 ----------

znając życie się nie da, więc od razu zrobie sobie nowe konto..;p
HotterThanFire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-16, 09:14   #44
mnka
Zakorzenienie
 
Avatar mnka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 927
Dot.: Konkurs Wella - uzytkowniczki z zeroma postami

Dostałam suszarkę i zestaw Welli, dziękuję
mnka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-02, 15:11   #45
keyma
Przyczajenie
 
Avatar keyma
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: z miasta
Wiadomości: 18
Nie mogę wziąć udziału w konkursie wella

Kiedy naciskam przycisk 'biore udzial' to przekierowuje mnie na strone glowna wizazu, mimo ze jestem zalogowana.
keyma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-02, 20:35   #46
Pablu
Przyczajenie
 
Avatar Pablu
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 21
Dot.: Nie mogę wziąć udziału w konkursie wella

Już naprawione
Pablu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-10, 14:33   #47
kruczek2710
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2
Dot.: Konkurs Wella - uzytkowniczki z zeroma postami

Hej jestem nowa i ciekawi mnie dlaczego nie moge glosowac na uczestniczki tego konkursu?? może ktoś już miał taki problem i go zrowiązał??

---------- Dopisano o 15:33 ---------- Poprzedni post napisano o 15:31 ----------

kruczek2710 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-10, 19:17   #48
aniolek-tasmanski
Administrator
 
Avatar aniolek-tasmanski
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 710
Dot.: Konkurs Wella - uzytkowniczki z zeroma postami

Cytat:
Napisane przez kruczek2710 Pokaż wiadomość
Hej jestem nowa i ciekawi mnie dlaczego nie moge glosowac na uczestniczki tego konkursu?? może ktoś już miał taki problem i go zrowiązał??[COLOR=Silver]
konta:
SubtleSoul, naomi90210, kruczek2710 naleza do tej samej osoby, z czego zarejestrowane w konkursie jest: SubtleSoul , pozostale konta to klony zalozone 8.11.2010.
Konkurs zostal zabezpieczony przed oddawaniem glosow przez nowe sklonowane konta uczestniczki konkursu.
Zaglosuj z konta glownego SubtleSoul utworzonego w 2009 roku a na 100% uda Ci sie zaglosowac na wszystkie uczestniczki konkursu

Wlasnie dlatego nie mozesz glosowac z pozostalych 2 kont - klonow.

aniolek
aniolek-tasmanski jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-10, 20:51   #49
kruczek2710
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2
Dot.: Konkurs Wella - uzytkowniczki z zeroma postami

Dzieki za odp tylko wlasnie chodzi o to ze SubtleSoul to moja siostra wiec nie bede mogla na nia zagłosowac?
No szkoda
kruczek2710 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-10, 21:03   #50
dottoressa
Zakorzenienie
 
Avatar dottoressa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 13 552
Dot.: Konkurs Wella - uzytkowniczki z zeroma postami

no tak...
__________________
Książką można czytelnikowi głowę, owszem przemeblować o tyle, o ile jakieś meble już w niej
przed lekturą stały.







ROZLICZENIA: klik
dottoressa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-10, 21:03   #51
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Konkurs Wella - uzytkowniczki z zeroma postami

To jest was więcej sióstr chyba... cały zakon...
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-17, 12:27   #52
soljanek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1
Nie mogę oddać glosu konkursie Twarz Wella

Witam!
Chciałem zgłosić problem z funkcjonowaniem strony. Niestety nie mogę oddać głosu w konkursie, są problemy z pisaniem, nawet rejestracja jest mało sprawna, potwierdzene rejestracji kodem nie działa, w ogóle stronka techniczie bardzo słaba!
soljanek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-17, 12:30   #53
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Nie mogę oddać glosu konkursie Twarz Wella

Konkurs jest zabezpieczony przed głosami niepożądanymi i nie pozwala na zakładanie nowych kont tylko po to, aby oddać kolejny głos.

Rozumiem, że pozostałe uwagi wynikają z tego, że głos nie został zaliczony, bo:
- zarejestrować*się udało
- kod zadziałał
- udało się*napisać*posta z żalami...

zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-02, 22:49   #54
pannazlodzi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4
Co z konkursem "Zostań twarzą Wella?"

Zniknął konkurs ,,Zostań twarzą Wella". Jak wiadomo ostatnio wizaż nie działał ( na pewno od 29 XI). Konkurs miał trwać do 30 XI. Czy w związku, z tym, że nie każdy miał możliwość wziąć w nim udział w podanym terminie, konkurs będzie przedłużony? Narazie ani śladu po nim...
pannazlodzi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-03, 06:51   #55
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Co z konkursem "Zostań twarzą Wella?"

Cytat:
Napisane przez pannazlodzi Pokaż wiadomość
Zniknął konkurs ,,Zostań twarzą Wella". Jak wiadomo ostatnio wizaż nie działał ( na pewno od 29 XI). Konkurs miał trwać do 30 XI. Czy w związku, z tym, że nie każdy miał możliwość wziąć w nim udział w podanym terminie, konkurs będzie przedłużony? Narazie ani śladu po nim...
Zajmujemy się opracowaniem wyników.
Konkurs trwał dokładnie tyle, ile powinien.
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-03, 07:56   #56
pannazlodzi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4
Dot.: Co z konkursem "Zostań twarzą Wella?"

Pozwolę sobie się nie zgodzić, gdyż 29 XI strona nie działała, a wtedy powinna być wg regulaminu możliwość wysyłania zgłoszeń.

Dodatkowo proszę o udostępnienie na Państwa stronie regulaminu ww. konkursu.

Edytowane przez pannazlodzi
Czas edycji: 2010-12-03 o 08:10
pannazlodzi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-03, 12:11   #57
cholernarejestracja
Copyraptor
 
Avatar cholernarejestracja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 21 283
Dot.: Co z konkursem "Zostań twarzą Wella?"

Szanowna Pannozlodzi.

Pozwolę sobie uprzejmie zauważyć, że aby otrzymać do wglądu regulamin konkursu o którym mowa wystarczą jakieś dwa kliknięcia - trzeba go zaakceptować zanim załaduje się zdjęcia. Wydawać by się mogło, że osoba która usiłuje dyktować właścicielom portalu w jakich dniach, zgodnie z regulaminem, ma odbywać się konkurs powinna sobie zdawać z tego sprawę.

Pragnę zwrócić również Pani uwagę na drobny fakt, że cała ekipa wizażu ma teraz ostry zapieprz ze względu na fizyczne uszkodzenie serwerów i dysków, i być może jest to odrobinkę bardziej istotne niż to, że Pani nie miała możliwości dodać zdjęcia...będą jeszcze dwie edycje tego konkursu, więc zachęcam do wcześniejszego zaplanowania sobie udziału i wzięcia udziału w nich.

Przesyłam ciepłe uściski.
cholernarejestracja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-03, 17:47   #58
pannazlodzi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4
Dot.: Co z konkursem "Zostań twarzą Wella?"

Pozwolę sobie zaznaczyć, że przy całym "przychylnym" wydźwięku wiadomości, można było sobie darować zakończenie z uściskami(brzmią co najmniej dziwnie).

Nie dyktuję nikomu daty zakończenia konkursu, jednakże, gdy się takowy ogłasza i zamieszcza regulamin, warto nie dziwić się, że ktoś zwraca na to uwagę. Tym bardziej, że strona https://wizaz.pl/akcje/wellaflex.pl/widok-535896 nie działa(na której to odnośnik do regulaminu był i nie trzeba było brać w nim udziału, by go przeczytać.)

Rozumiem całą awaryjną sytuację, ale czyż nie można odpowiedzieć normalnym tonem, a nie nadzwyczaj nerwowym i mało przyjaznym.

Zastanawiać może mnie tylko to, czemu pierwsza odpowiedź mówiła, że wszystko było w najlepszym porządku, a potem taką " być może jest to odrobinkę bardziej istotne niż to, że Pani nie miała możliwości dodać zdjęcia".

Pozdrawiam i na przyszłość życzę sobie jak i innym, większego szacunku dla użytkowników serwisu.
pannazlodzi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-03, 17:59   #59
cholernarejestracja
Copyraptor
 
Avatar cholernarejestracja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 21 283
Dot.: Konkurs Wella - ogolny

A ja życzę większego szacunku do administracji portalu

Regulamin można przeczytać przed wzięciem udziału w konkursie, przecież trzeba go zaakceptować zanim się do niego przystąpi.
cholernarejestracja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-06, 11:13   #60
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Dot.: Co z konkursem "Zostań twarzą Wella?"

Cytat:
Napisane przez pannazlodzi Pokaż wiadomość
Pozwolę sobie zaznaczyć, że przy całym "przychylnym" wydźwięku wiadomości, można było sobie darować zakończenie z uściskami(brzmią co najmniej dziwnie).

Nie dyktuję nikomu daty zakończenia konkursu, jednakże, gdy się takowy ogłasza i zamieszcza regulamin, warto nie dziwić się, że ktoś zwraca na to uwagę. Tym bardziej, że strona https://wizaz.pl/akcje/wellaflex.pl/widok-535896 nie działa(na której to odnośnik do regulaminu był i nie trzeba było brać w nim udziału, by go przeczytać.)

Rozumiem całą awaryjną sytuację, ale czyż nie można odpowiedzieć normalnym tonem, a nie nadzwyczaj nerwowym i mało przyjaznym.

Zastanawiać może mnie tylko to, czemu pierwsza odpowiedź mówiła, że wszystko było w najlepszym porządku, a potem taką " być może jest to odrobinkę bardziej istotne niż to, że Pani nie miała możliwości dodać zdjęcia".

Pozdrawiam i na przyszłość życzę sobie jak i innym, większego szacunku dla użytkowników serwisu.
Szanowna Pani,
Każda uczestniczka konkursu Welli została poinformowana drogą mailową o zaistniałej sytuacji. Proszę sprawdzić swoją pocztę. Obrady jury już się odbyły zgodnie z regulaminem a laureatkę ogłosimy po dopracowaniu szczegółów technicznych związanych z sesją zdjęciową.

Zapewniam Panią, że szacunku nam nie brak, nie niestety nasza doba ma tylko 24 h i nie jesteśmy w tej awaryjnej sytuacji przywrócić na cito wszystkich podstron , podserwisów.

Pozdrawiam
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Techniczne forum


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:13.