Test kremu ujędrniającego Isana z Q10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > ROSSMANNiaczki

Notka

ROSSMANNiaczki Forum ROSSMANNiaczki to miejsce, w którym znajdziesz informacje o promocjach sieci Rossmann, konkursach, kodach promocyjnych przeznaczonych tylko dla Wizażanek.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-04-27, 07:56   #1
19d9a824e3767f2b71b4a4cbe4e93053c3758402
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 3

Test kremu ujędrniającego Isana z Q10


Witam
20 kwietnia odebrałam z Rossmanna swój krem Isana za 1 gr. Przez cały tydzień sumiennie smarowałam nim swoje ciałko a dziś przedstawię Wam swoje spostrzeżenia na temat tego produktu.

Opakowanie - plastikowy, okrągły słoik z zakrętką. W środku folia zabezpieczająca. Pojemność dosyć spora bo aż 300 ml. Opakowanie bardzo poręczne ponieważ kosmetyk możemy zużyć do samego końca, a nie musimy walczyć z tubami w celu wyciśnięcia ostatniej kropli, a i tak resztki zostaną. Jedyny minus to brak opisu kremu, jest tylko skład.

Konsystencja - zwarta, pozwala na swobodne nabranie kremu na dłoń bez rozlewania jej na boki.

Zapach - wyrazisty, kremowy, długo utrzymujący się na skórze. Jednakże może być dla niektórych na dłuższy okres drażniący

Właściwości - krem dobrze się wchłania, po wchłonięciu skóra od razu jest nawilżona, miękka, bardzo przyjemna w dotyku. Po kilku zastosowaniach miejsca szorstkie zostają wygładzone. Krem mnie nie podrażnił, stosowałam go po depilacji, ani nie uczulił. Dzięki bardzo dobremu nawilżeniu skóra stała się jędrniejsza. Jeśli chodzi o cellulit to jest trochę mniej widoczny ale to ze względu na to, że skóra się wygładziła, jednakże wiadomo, że krem cudów nie czyni i nie wystarczy się tylko smarować (i chodzi mi o wszelkiego rodzaju kremy anty - cellulitowe), trzeba również ruszać się

Podsumowanie - krem Isana z Q10 jest godnym polecenia produktem. Atrakcyjna cena i bardzo dobre właściwości sprawią, że zagości on na dłużej w mojej kosmetyczce.
19d9a824e3767f2b71b4a4cbe4e93053c3758402 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum ROSSMANNiaczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:03.