nieszczęsna praca licencjacka. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-01-14, 21:38   #1
cocomademoisellee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 2
Cześć Kobietki, chciałam Was się poradzić, pogadać, bo w sumie to nie mam z kim tego przedyskutować. W tym roku bronię się i piszę pracę na temat bezpieczeństwa kobiet w krajach muzułmańskich. Odnośnie mojej pracy, ponieważ jestem na bezpieczeństwie wew. to praca musi być powiązana z kierunkiem i generalnie plan jest taki: 3 rozdziały, pierwszy ogolnie religia, jak kobieta jest przedstawiona w koranie itd., 2 rozdział - tu chcę zawrzeć kwestie bezpieczeństwa kobiet na i rozłożyć je na czynniki pierwsze, tzn jak bezpieczeństwo finansowe, czy mogą sie uczyć, pracować itp., 3 rozdział to stanowisko świata do tego tematu, oraz stanowiska wszystkich organizacji, wiecie głownie walczące o prawa kobiet itd. Teraz mam dwa pytania: Jak sformułować temat , żeby było dobrze: "Bezpieczeństwo kobiet w krajach muzułmańskich" czy może "Kobieta w islamie - różne aspekty bezpieczeństwa kobiet w krajach muzułmańskich" Co Kobietki o tym sądzicie, czy to w ogole ma sens, bo jestem zieeelona, a chciałbym nie wyjść na kretyna no i moje drugie pytanie odnośnie bibliografii - rozmawiałam ostatnio z ludźmi z roku i trochę mnie przerazili, czy na prawdę musi być aż tyle książek w tej bibliografii - czy to raczej specyfika tematu o tym decyduje? Na mój temat jest trochę książek, ale chciałam też oprzeć się na filmach dokumentalnych, artykułów, wykładów czy konferencji prowadzonych na ten temat. Bardzo proszę o odpowiedź, bo to dla mnie sprawa, która przez ostatnie dni spędza mi sen z powiek...

Edytowane przez cocomademoisellee
Czas edycji: 2014-01-14 o 22:42
cocomademoisellee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-14, 21:47   #2
LunatyczkaBB
Zakorzenienie
 
Avatar LunatyczkaBB
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 6 407
Dot.: nieszczęsna praca licencjacka.

A rozmawiałaś o tym z promotorem? Jeżeli go poprosisz to zapewne pomoże Ci sformułować odpowiednio temat . Pytania o bibliografię itp powinnaś również kierować do niego. On od tego jest
__________________
Bloguję

LunatyczkaBB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-14, 21:58   #3
cocomademoisellee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 2
Dot.: nieszczęsna praca licencjacka.

zamykam wątek, już wszystko wiem

Edytowane przez cocomademoisellee
Czas edycji: 2014-01-14 o 23:03
cocomademoisellee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-14 22:58:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:32.