Twarz - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-11-29, 14:10   #1
zygy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 50

Twarz


Byłem niedawno na konsultacji u dr Krawczyńskiego- poniżej wrzucam zdjęcia z konsultacji i symulacje planowanego zabiegu (implant brody+ wypełnienie twarzy tłuszczem). Co o tym sądzicie?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Mati.jpg (17,1 KB, 65 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Mati2.jpg (14,6 KB, 59 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Mati3.jpg (14,7 KB, 49 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Mati4.jpg (15,7 KB, 74 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Mati5.jpg (14,7 KB, 79 załadowań)

Edytowane przez zygy
Czas edycji: 2012-11-29 o 14:12
zygy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-29, 15:24   #2
gagad
Raczkowanie
 
Avatar gagad
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 31
Dot.: Twarz

nie potrafię na tych zdjęciach rozróżnić stanu faktycznego i symulacji po zabiegu więc wniosek jest jeden: przesadzasz i nie potrzebna Ci żadna operacja

Pozdrawiam
gagad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-29, 20:31   #3
zygy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 50
Dot.: Twarz

Dla mnie jest spora zmiana- zwłaszcza jeśli się porówna profile boczne. Proponuję powiększyć zdjęcia, aby dostrzec różnice. Zastanawiam się też nad ścięciem garbu na nosie i delikatnym jego zmniejszeniem, ale będę to jeszcze konsultował z lekarzem.
zygy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-30, 10:13   #4
gagad
Raczkowanie
 
Avatar gagad
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 31
Dot.: Twarz

Cytat:
Napisane przez zygy Pokaż wiadomość
Dla mnie jest spora zmiana- zwłaszcza jeśli się porówna profile boczne. Proponuję powiększyć zdjęcia, aby dostrzec różnice. Zastanawiam się też nad ścięciem garbu na nosie i delikatnym jego zmniejszeniem, ale będę to jeszcze konsultował z lekarzem.

A ja proponuję naprawdę nie przesadzać Jedyne co u Ciebie jest widoczne to podkrążone, zmęczone oczy. Reszta wygląda normalnie.

Pozdrawiam
gagad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-30, 19:30   #5
apows
Zadomowienie
 
Avatar apows
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 168
Dot.: Twarz

Cytat:
Napisane przez zygy Pokaż wiadomość
Byłem niedawno na konsultacji u dr Krawczyńskiego- poniżej wrzucam zdjęcia z konsultacji i symulacje planowanego zabiegu (implant brody+ wypełnienie twarzy tłuszczem). Co o tym sądzicie?
Nie wiem po co TOBIE operacja. Jesteś fajnym facetem, nie przesadzaj ze skalpelem bo to wciąga
__________________
Zapraszam na mój blog http://podwierzba.blogspot.com/
apows jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-01, 03:52   #6
zygy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 50
Dot.: Twarz

Nikt tu nie mówi o żadnej operacji, tylko o drobnym zabiegu mającym na celu poprawę pewnych mankamentów. A jako, że zabieg przeszczepu tłuszczu na twarz trzeba przynajmniej 1raz w ciągu następnych 6-12miesięcy powtórzyć, więc być może zdecyduję się jeszcze na drobną korektę nosa, tzn., ścięcie garbu za tym 2razem. Bo w końcu jeśli mam już się decydował ponownie na narkozę, to czemu nie poprawić i tego. Myślę jednak, że na tych 2zabiegach się skończy, bo lepsze jest podobno wrogiem dobrego i trzeba uważać, żeby czasem nie przedobrzyć.
zygy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-07, 23:19   #7
agnieszka_kak
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 608
Dot.: Twarz

Masz normalna brodę. Opcja z wystająca brodą rzeczywiscie wygląda inaczej (tak, jest róznica), ale wcale nie wygląda lepiej- ani to nie odejmuje urody, ani jej nie poprawia. Stąd zupelnie nie rozumiem celu operacji.
agnieszka_kak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-08, 01:02   #8
zygy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 50
Dot.: Twarz

Moim zdaniem profil po wstawieniu implantu wygląda na dużo bardziej zrównoważony, niż obecnie. Choć dalej uważam, że bez ścięcia garbu na nosie i delikatnym jego zmniejszeniu też się nie obejdzie, choć to mam zamiar zrobić dopiero za jakiś czas. Wpierw chciałbym zobaczyć jak wyglądam po tym 1zabiegu i dopiero wówczas podejmę kolejne decyzje. Chciałbym też zaznaczyć, że konsultowałem swój przypadek z co najmniej 4-5cenionymi chirurgami plastycznymi, a także szczękowymi w całej Polsce i generalnie ich opinie były bardzo zbieżne, tzn., zmniejszamy nos i wsadzamy implant w brodę (ew. wypełniamy kwasem, bądż tłuszczem zapadnięte policzki), więc nie mam raczej zastrzeżeń co do słuszności tego zabiegu.

A to, że nigdy nie będę jakiś super- przystojny, to się już z tym pogodziłem, bo nie można aż tak radykalnie zmienić wyglądu, zaś te planowane korekty mają tylko maksymalnie możliwie poprawić moją twarz.

---------- Dopisano o 02:02 ---------- Poprzedni post napisano o 01:46 ----------

Jeśli chodzi o te cienie pod oczami, to mam je od wczesnego dzieciństwa i naprawdę nie wiem od czego to się zrobiło. Opinie się podzielone, tzn., część lekarzy uważa, że to taka uroda, inni sugerują, że to może być jakaś choroba np., chlamydia lub jeszcze coś innego. Ja osobiście wątpię w to drugie i uważam, że jest to bardziej problem dla kosmetyczki, ewentualnie dla dermatologa- estetycznego. Swego czasu miałem nawet propozycję, żeby przeprowadzić serię zabiegów na bazie kwasów i dodatkowo jeszcze ostrzykać ten obszar jakimiś preparatami. Być może się na to zdecyduję, ale wpierw chciałem zrobić te wszystkie korekty z zakresu chirurgii plastycznej i dopiero wtedy zająć się tym, choć tak między nami mówiąc, to nie stanowi to dla mnie jakiegoś większego problemu. Kwestia przezwyczajenia? Sam już nie wiem

Edytowane przez zygy
Czas edycji: 2012-12-08 o 02:12
zygy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-08, 07:40   #9
gagad
Raczkowanie
 
Avatar gagad
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 31
Dot.: Twarz

nie karmić TROLLA !!!!!!!
gagad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-08, 10:02   #10
zygy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 50
Dot.: Twarz

Jak ci się nie podoba mój wątek, to nie musisz tutaj wchodzić, bo twój ostatni wpis kompletnie nic nie wniósł do dyskusji... Poza tym kto tu jest trollem i nabija sobie posty, żenada... Przyznam się szczerze, że od wielu lat pisuję po różnych forach i gronach, ale z taką bezczelnością i chamstwem to się jeszcze nie spotkałem. Zamierzam to zgłosić do administratora, bo internet rządzi się co prawda swoimi sprawami, ale nikt nie będzie mnie bezpodstawnie obrażał, ani pomawiał.



nie pozdrawiam

Edytowane przez zygy
Czas edycji: 2012-12-08 o 10:19
zygy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-08, 11:07   #11
gagad
Raczkowanie
 
Avatar gagad
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 31
Dot.: Twarz

Cytat:
Napisane przez zygy Pokaż wiadomość
Jak ci się nie podoba mój wątek, to nie musisz tutaj wchodzić, bo twój ostatni wpis kompletnie nic nie wniósł do dyskusji... Poza tym kto tu jest trollem i nabija sobie posty, żenada... Przyznam się szczerze, że od wielu lat pisuję po różnych forach i gronach, ale z taką bezczelnością i chamstwem to się jeszcze nie spotkałem. Zamierzam to zgłosić do administratora, bo internet rządzi się co prawda swoimi sprawami, ale nikt nie będzie mnie bezpodstawnie obrażał, ani pomawiał.



nie pozdrawiam
Ktoś cie obraża i pomawia? Oj to koniecznie to zgłoś do administratora KONIECZNIE ps. czy planujesz, aby Pan Doktor (przy okazji wstrzykiwania ci tłuszczu w twarz)wstrzyknął ci też coś w mózg i również go wypełnił ?

Pozdrawiam
gagad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-08, 12:52   #12
zygy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 50
Dot.: Twarz

Owszem, ty mnie obraziłaś swoim wcześniejszym postem, a teraz zrobiłaś to po raz kolejny. A tak na marginesie, to śmieszą mnie tacy ludzie, co zakładają sobie jakieś anonimowe konta w internecie, a potem jazda z bluzgami na całego. Trochę pokory i szacunku wobec innych, przemądrzała panienko.




ps. a administrator już został poinformowany i mam nadzieję, że dostaniesz bana, choć i tak pewnie niewiele to da, bo sobie kolejne- fikcyjne konto założysz. Żal mi takich ludzi, jak ty.

Edytowane przez zygy
Czas edycji: 2012-12-08 o 12:54
zygy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-08, 12:58   #13
gagad
Raczkowanie
 
Avatar gagad
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 31
Dot.: Twarz

Po pierwsze -nie mam fikcyjnego konta. Po drugie chciałam Ci tylko uświadomić (tak, jak kilka innych osób, które odpowiedziały na twoj post), że wymyslasz i zalozyles ten watek tylko po to, żeby trollować forum bzdurnymi wypowiedziami niestety, jsk widac nikt nie przyklaskuje próżny chłopczyku, a tłuszcz w twarzy nie pomoże ci znaleźć sobie dziewczyny bo oprocz tluszczu w policzkach i i implantu w brodzie, trzeba mieć jeszcze cos w głowie - coś czego tobie z pewnościa brakuje (czytaj zdrowy rozsądek)
gagad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-08, 15:00   #14
zygy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 50
Dot.: Twarz

Dla mnie brak jakiegokolwiek zdjęcia, ani choćby informacji o swojej osobie, to nic innego, jak fikcyjne konto i tyle w temacie. Uciekasz w wirtualną rzeczywistość, bo boisz się ponosić konsekwencji swoich wypowiedzi, tudzież wpisów w tym przypadku, co w realnym świecie byłoby nie do pomyślenia. Na dodatek jesteś bezczelna, wredna i złośliwa, zaś twoje personalne wycieczki pod moim adresem tylko to potwierdzają. Prawdziwym trollem jesteś ty, bo wchodzisz na nie swoje wątki i zamiast pisać na temat, to tylko siejesz ferment i nabijasz sobie liczbę postów. Dla mnie to żenujące zachowanie, więc pozwolę sobie zakończyć tą bezowocną i nie prowadzącą absolutnie do niczego dyskusję z osobą, która nie dorosła poziomem do swojego rozmówcy. Zresztą, jest takie powiedzenie, żeby nie gadać z idiotami, bo cię sprowadzą do swojego poziomu i pokonają doświadczeniem, więc nie mam zamiaru popełnić tego błędu.






ps. już ty się lepiej o moje relacje z dziewczynami nie martw, tylko zajmij się sobą, najlepiej. Bo wyglądasz mi na kogoś, kto ma problemy w realnym życiu, więc próbuje się dowartościować robiąc docinki innym, na dodatek pod przykrywką jakiegoś anonimowego nicku w cyberprzestrzeni. Jak na mój gust, to tobie jest potrzebny jakiś psycholog, a nie internet, bo on tylko pogłębi twoją złość i frustrację. Tyle mojej rady, a co z nią zrobisz, to już twoja sprawa.
zygy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-12, 12:51   #15
Carillon
Zadomowienie
 
Avatar Carillon
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 126
GG do Carillon
Dot.: Twarz

Moim zdaniem ten pomysł z operacją jest zbyteczny. Bo nic konkretnego nie wnosi do twojej urody, a moim zdaniem brzydki nie jesteś.
Proponowałabym się zająć się cerą, tymi oczami i to wiele by zmieniło. Szkoda wydawać kasy
Carillon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-12, 20:14   #16
fantazja__
Raczkowanie
 
Avatar fantazja__
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 116
Dot.: Twarz

rowniez uwazam ze operacja jest Ci niepotrzebna
fantazja__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-12, 23:35   #17
lubuss
Raczkowanie
 
Avatar lubuss
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 198
Dot.: Twarz

to już jest śmieszne, nie potrzebujesz żadnej operacji, może po prostu nie masz co zrobić z pieniedzmi i stad takie pomysly...
__________________
Mentor HP 400cc dr.M.M.K 2 styczeń 2013
lubuss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-13, 13:54   #18
gagad
Raczkowanie
 
Avatar gagad
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 31
Dot.: Twarz

Cytat:
Napisane przez lubuss Pokaż wiadomość
to już jest śmieszne, nie potrzebujesz żadnej operacji, może po prostu nie masz co zrobić z pieniedzmi i stad takie pomysly...

Popieram no ale może chłopak chciał się dowartościować, więc teraz z pewnością jest usatysfakcjonowany - wszyscy na forum odradzają mu operację
gagad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:35.