Najlepsze tabletki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-03-11, 15:11   #1
Żmija
Raczkowanie
 
Avatar Żmija
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 133

Najlepsze tabletki


Witam was goraco Mama pytanie od zawsze miałam problemy z okrese zawsze nieregularny od jakiegos czasu mam jeszcze dodatkowo mnoswto innych dolegliwosci...wyjechalam za granice i nie wiem czy to stres czy co ale przez 2 miesiace nie mialam okresu potem nagle cudownie sie pojawil...wczesniej jak mis ie spoznial lekarz przepisywal mi tabletki na jego wywolanie ale teraz bylam poza krajem wiec musiaalm czekac no is ie doczekalam...wiele razy myslalm ze jestem w ciazy bo bylo mi slabo mdlilo mnie ale bez ywmiotow krecilo sie w glowie itd ale za kazdym razem wychodzilo ze nie jestem w ciazy...bralam rozne tabletki ale wszystkie mi szkodzily...pierwsze okresy byly w pozadku potems ie zaczelo ze przestaly znow byc regularne...po sotatniej przerwie okresowej ktora trwala 2 miesiace jak okres sie pojawil mysle ze byl normalny tzn taki jak przed zazywaniem tabletek...skonczyl sie...i...coz mam jeden problem doszlo miedzy mna i moim chlopakiem do seksu bez zabezpieczenia...bylo to 4 dni przed dniami plodnymi bardzo sie boje ze moge byc w ciazy gdyz jest mi bardzo czesto niedobrze slabo kreci mi sie w glowie...ale wiem ze juz wiele razy tak mialam tyle ze nie z az takim ansileniem wiec mamnadzieje ze to tylko zle interpretowane objawy...w dodatku urosl mi biust i brzuch cho c np nogi wydawalo mi sie ze mi schudly...ale strach jest tak silny ze postanowilam wrocic do tabletek tylko jakich? Boje sie ze znow mi jakies nie przypasuja jestem obecnie na etapie szukania dobrego ginekologa i dobrych tabletek, wiem ze to indywidualna sprawa ale moze mozecie mi cos doradzic...jestem z chlopakiem dluuugo i w sumie chcielismy dzidzi ale teraz jak o tym mysle ze moge byc boje sie i czuje ze nie jestem na to gotowa tym bardziej ze zaczynamy dopiero ukladac sobie zycie poza granicami kraju...jestem teraz chwilowo w polsce i chce to jak najszybciej zalatwic prosze doradzcie cos Pozdrawiam
__________________
Wszystko jest dobrem i cudem jeśli tylko spojrzymy na to oczyma, które wypelnia miłość
Żmija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-11, 15:24   #2
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: Najlepsze tabletki

nie mozemy Ci doradzic moze to zrobic tylko lekarz po badaniach... wiec lec do lekarza
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-11, 16:04   #3
et-ka
Zakorzenienie
 
Avatar et-ka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 6 202
GG do et-ka
Dot.: Najlepsze tabletki

może najpierw zrób test, a dopiero później myśl o tabletkach?
tabletkach, które dobierze Ci lekarz, a nie wizażanka.
__________________

Dyskretnej troski trzeba mi..
et-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-12, 22:12   #4
spray
KWC
 
Avatar spray
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 990
Dot.: Najlepsze tabletki

cięzko coś doradzić, bo jak sama wiesz- każdy organizm reaguje inaczej. Tabletki, które polecała mi siostra okazały się dla mnie totalną porażką, a pigułki, które ja brałam przez 3 lata, w czwartym roku nagle przestały mi służyć.
Musisz porozmawiac z lekarzem, wyłuszczyć mu całą sprawę, to jak reagowałaś na hormony, on najlepiej się orientuje co i jak i przepisze Ci coś z odpowiednią dawką estrogenów.
Mój lekarz bardzo zachęca mnie do plastrów Evra, twierdzi, że są najmniej inwazyjne. Może pomyśl o plastrach własnie.
spray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:45.