Sex - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-02-07, 10:27   #1
Niki_00
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 10

Sex


Mam chłopaka, za miesiąc będzie rok jak się znamy. Wszystko jest między nami w porządku, ale kłócimy się o sex. Ja mam 17 lat, on 19. Chciałabym zaczekać z tym do 18 i zdaję sobie sprawę, że to bardzo długo, ale po prostu nie potrafię się przełamać. Cały czas się o to kłócimy, a nie chciałabym, żeby to było powodem rozstania, bo naprawdę bardzo go kocham. Co mam robić?
Niki_00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-07, 12:01   #2
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Sex

Kopnąć w doope idiotę, który nalega na seks.
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-07, 15:15   #3
7cd1d0bf3fc279e4e45587f61c3d7242fa9c0a30
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 4 812
Dot.: Sex

Na pewno nie zmuszać się z powodu chłopaka. Musisz być gotowa i tego chcieć. Nie z przymusu, nie poświęcenia dla związku. A jeśli twój chłopak ma problem ze zrozumieniem tej kwestii to nie jest wart twojego czasu ani tym bardziej pierwszego razu.
7cd1d0bf3fc279e4e45587f61c3d7242fa9c0a30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-07, 16:36   #4
camino34
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Lokalizacja: Tarnow
Wiadomości: 2
Dot.: Sex

To nic nowego, chlopcy zawsze szukaja milosci we wrazeniach seksualnych a dziewczyny milosci opartej na glebszych uczuciach,i zawsze w tym miejscu rodzi sie dylemat.Co mozesz zrobic??szczera rozmowa,jesli pomoze to super,jesli nie to zacznij szukac nowego partnera zyciowego.
No istnieje jeszcze trzecia mozliwosc /dla mnie nie do przyjecia/zostac poddana i niewolnica,i godzic sie na wszystko.
Decyzja nalezy do Ciebie.
camino34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-07, 19:39   #5
Martaxdeee
Raczkowanie
 
Avatar Martaxdeee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 66
Dot.: Sex

jeśli sama czujesz że to nieodpowiedni moment to czekaj. Mężczyzna nie może wymagać od Ciebie współżycia bo on ma ochotę. On nie ma prawa na Ciebie naciskać. Wiedział na co się decyduje. Jak to się mówi jak kocha to poczeka i jeśli naprawdę mu na tobie zależy to nie powinien nawet się z Tobą o to kłócić. W żadnym wypadku nie ulegaj jeśli nie czujesz sie na siłach bo może to mieć fatalne skutki i może wyrządzić u Ciebie szkody psychiczne. A jeśli nie będzie potrafił tego uszanować kopnij go w D... bo taki chłopak jest nic nie wart i zależy mu nie na tobie, a tylko na tym żeby cie zaliczyć i mieć satysfakcje że miał dziewice.
Martaxdeee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-02-07 20:39:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:51.