prezent na otwarcie własnego lokalu - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Prezenty

Notka

Prezenty Prezenty to coś co lubimy otrzymywać i dawać. Podpowiadamy jak wyszukać odpowiedni prezent. Gdzie kupić po okazyjnej cenie prezenty świąteczne i nie tylko.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-12-11, 21:51   #1
klusek78
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 96
Arrow

prezent na otwarcie własnego lokalu


Hej!
Mój przyjaciel w weekend otwiera swój lokal gastronomiczny, taki bar. Jest oczywiście wielkie otwarcie, no i pomyślałam, że miło by było, gdybym sprawiła mu jakiś mały prezent z tej okazji. Coś niewielkiego, symbolicznego, na powodzenie interesu. Myślałam może o czymś do wnętrza, ale poki co, nie byłam tam i nie wiem, co może pasować, jakie są kolory itp. Lokal to nie jakaś wykwintna restauracja, po prostu takie miejsce gdzie można dobrze zjeść, taki bar (chociaż nie lubię tego słowa, bo kojarzy mi się z pijanymi ludźmi zamawiającym kolejne browary).
Macie może jakieś pomysły na ten prezent?
Z góry dziękuję
klusek78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-12, 14:18   #2
anius_7
Wtajemniczenie
 
Avatar anius_7
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 365
Dot.: prezent na otwarcie własnego lokalu

Może jakiś symbol powodzenia? Drzewka z grosikami, słonik albo podkowa? Albo skarbonka na napiwki Ewentualnie przychodzi mi na myśl jakaś zabawna koszulka z napisem 'szef wszystkich szefów' albo 'kierownik zamieszania'
anius_7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-12, 14:26   #3
hanna_f
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 671
Dot.: prezent na otwarcie własnego lokalu

Może kup mu kieliszki do szampana jakieś fajne? Mi się bardzo te podobają. Do tego dobrego szampana, nie Dorato I od razu ochrzcicie otwarcie. A kieliszki niech postawi na honorowym miejscu w lokalu, niech błyszczą jako pierwsze w których ktoś pierwszy raz w historii lokalu wzniósł tam toast.
Albo kup dużą ramę, wywołaj obrazek z typu "keep calm and drink...vodka/beer/on etc." i daj mu do powieszenia w knajpie.
hanna_f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-12, 16:05   #4
klusek78
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 96
Dot.: prezent na otwarcie własnego lokalu

Jutro mam zamiar wybrać się na zakupy, także dziękuję Wam bardzo za podpowiedzi, na pewno się przydadzą też myślałam o skarbonce na napiwki, zobaczymy co jutro wpadnie mi w oko.
klusek78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-14, 22:21   #5
karolkao89
Zadomowienie
 
Avatar karolkao89
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 030
Dot.: prezent na otwarcie własnego lokalu

ja rysowałam kiedys karykature własnie dla wlasciciela na otwarcie jego restauracji, aczkolwiek myślę, że świnia skarbonka na napiwki jest najlepszym pomysłem
karolkao89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-15, 02:03   #6
Julenia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 66
Dot.: prezent na otwarcie własnego lokalu

karykatura w antyramie to swietny pomysł)))) ewentualnie z tanszych rzeczy to moze jakis kubek szefa czy thirt z fajnym napisem np z jego zdjęciem w czapie kucharskiej a z praktycznych rzeczy to moze smieszny zegar scienny? albo jakis fajny organizer z kalendarzem na 2013r?
Julenia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-29, 13:38   #7
dagonia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: NiemcyNRW Geilenkirchen
Wiadomości: 19
Send a message via Skype™ to dagonia
Dot.: prezent na rocznice salonu fryzjerskiego

Witam wszystkich, moj znajomy bedzie obchodzil 2 rocznice otwarcia salonu fryzjerskiego , zamowil torty i dekoracje . Chciala bym mu cos sprezentowac z tej okazji ale tak szczerze nic mi do glowy nie przychodzi. Moze ktoras z was byla w podobnej sytuacji albo ma ciekawy pomysl i mogla by mi cos doradzic.
dagonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Prezenty


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-05-29 14:38:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:02.