łączenie plików worda w jedno - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Komputery, telefony, tablety

Notka

Komputery, telefony, tablety Masz problem z komputerem, telefonem lub tabletem? Potrzebujesz fachowej porady na temat oprogramowania? Masz wiedzę i chcesz pomóc innym? Dołącz.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-01-07, 22:57   #1
halucynogenna
Raczkowanie
 
Avatar halucynogenna
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 389

łączenie plików worda w jedno


Mam następujący problem: posiadam napisaną pracę w wordzie, ale ostatnio dowiedziałam się, że na pierwszej stronie ma być narzucona już strona tytułowa, więc wygląda to tak, że stronę tytulową mam w osobnym pliku worda. Jak to wstawić do pliku z napisaną pracą, aby tworzyło całość?
Udało mi się tylko utworzyć pustą stronę... Wiem, że później można złączyć pdfy, ale muszę to mieć połączone w wordzie, ze względu na spis treści...
halucynogenna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-08, 15:21   #2
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 18 638
Dot.: łącznie plików worda w jedno

Kopiuj, wklej, enter?
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-08, 16:45   #3
voice_of_silence
Zakorzenienie
 
Avatar voice_of_silence
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 378
Dot.: łącznie plików worda w jedno

Cytat:
Napisane przez halucynogenna Pokaż wiadomość
Mam następujący problem: posiadam napisaną pracę w wordzie, ale ostatnio dowiedziałam się, że na pierwszej stronie ma być narzucona już strona tytułowa, więc wygląda to tak, że stronę tytulową mam w osobnym pliku worda. Jak to wstawić do pliku z napisaną pracą, aby tworzyło całość?
Udało mi się tylko utworzyć pustą stronę... Wiem, że później można złączyć pdfy, ale muszę to mieć połączone w wordzie, ze względu na spis treści...
A nie wystarczy stanąć na tej pierwszej stronie, tzn. zaraz przed pierwszym znakiem, i wybrać z menu opcję insert -> blank page? Korzystam z angielskiego menu ale przypuszczam że po polsku to będzie wstaw -> pusta strona. I już.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kocham luksus. A luksus polega nie na bogactwie i ornamentach, ale na braku wulgarności.

Coco Chanel

Wyzwanie czytelnicze 2019
voice_of_silence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-08, 18:47   #4
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: łącznie plików worda w jedno

Obydwa podane już sposoby powinny zadziałać. Drugi jest bezpieczniejszy (menu -> wstawianie -> pusta strona), jeżeli chodzi o "przesuwanie się" tekstu.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-08, 19:06   #5
Veredise
Zakorzenienie
 
Avatar Veredise
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 493
Dot.: łącznie plików worda w jedno

Najprościej - kopiuj, wklej.

Poza tym jaki to ma wpływ na spis treści, bo nie rozumiem? Przecież nie umieszczasz w spisie traści strony tytułowej, a numerację zaczynasz od 2 strony. Zamiana pliku z tekstem na pdf i strony tytułowej na pdf i połączenie ich w najprostszym programie do łączenia pdfów też powinno zadziałać.
__________________
- Ah elle aime bien ça les stratagemes!
- Oui...
- En fait, elle est un peu lache. Je crois que c'est pour ça que j'ai du mal a saisir son regard.




Veredise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-20, 13:32   #6
trefnoknus
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 16
Dot.: łączenie plików worda w jedno

Można też ustawić się na samym początku tekstu, wcisnąć jednocześnie lewy ctrl+shift+ enter i wtedy cały tekst przeniesie się i zacznie na drugiej stronie. Wtedy z drugiego dokumentu zaznaczasz całą str tytułową, kopiujesz i wklejasz na pierwszej stronie z pracą. Nic nie powinno się wówczas "rozjechać"
trefnoknus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Komputery, telefony, tablety


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-06-20 14:32:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:25.