Sypki puder w zoltym odcieniu. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-05-02, 11:14   #1
Ivvonka
Zadomowienie
 
Avatar Ivvonka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 977

Sypki puder w zoltym odcieniu.


Poszukuje sypkiego, zoltego pudru do matowienia mojej cery, ktora obecnie traktuje filtrami (Avene). Wazny jest kolor, nie moze byc w nim zadnej domieszki rozowego - koniecznie zoltawy odcien. Moze ktos uzywa pudru wlasnie w takim kolorze? Warunek musi byc jeszcze jeden: puder bardzo dorbno zmielony, niewidoczny na twarzy, ale ujednolicajacy cere i nadajacy lekkiego koloru (zoltego).

Na razie uzywam Ziemii Slonecznej w najjasniejszym kolorze, ale niestety, powoli zaczyna byc dla mnie zbyt ciemna, gdyz zaczelam chronic skore przed promieniami.

Co mi polecacie?

Zastanawiam sie nad Clinique Gentle Powder a moze Blended Face Powder - tylko ktory odcien? A moze cos zupelnie innego? Ech...
Ivvonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-02, 11:39   #2
annemon
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Krosno Odrzańskie/od 8.04.2011 Gubin
Wiadomości: 1 532
Dot.: Sypki puder w zoltym odcieniu.

Może Translucide L'Oreala, odcień 02 Light Beige? Kiedyś miałam jego próbkę i jest to właśnie żółtawy odcień. Nie wiem, jak tam u niego z kryciem, bo używałam go w b. małych ilościach ze względu na niezbyt pasujący mi kolor (mi pasują chłodne jasne odcienie). Nałożony z umiarem wyglądał naturalnie i ładnie.
annemon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-02, 16:43   #3
Ivvonka
Zadomowienie
 
Avatar Ivvonka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 977
Dot.: Sypki puder w zoltym odcieniu.

Mialam Translucide L'oreala i niestety, nie polubilismy sie. Podkreslal rozszerzone pory i nawet malenka ilosc dawala efekt tynku...

Dzisiaj w aptece przyjrzalam sie kolorom pudrow sypkich Unifiance La Roche-Posay i byl tam taki zolty odcien 04 MIMOSA ewentualnie 05 ABRICOT , ale abricotowi sie nie przyjrzalam. Kusi mnie Unifiance, ale ma dziwne recenzje na wizazu.pl - jedynie 4 w tym 2 pozytywne... Ponoc ciemnieja na wtarzy, wiec sklanialabym sie ku 04 Mimosa... Ktos moze uzywal?

Znowu Blended Face Powder ma lepsze recenzje... ale ktory kolor? Nie widze tam zadnego zoltego

Edytowane przez Ivvonka
Czas edycji: 2006-05-02 o 17:05
Ivvonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-03, 14:06   #4
Ivvonka
Zadomowienie
 
Avatar Ivvonka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 977
Dot.: Sypki puder w zoltym odcieniu.

Moze mialby ktos jeszcze jakies sugestie?
Ivvonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:03.