Seks - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-03-15, 16:22   #1
N:A:T:A:L:I:A
Raczkowanie
 
Avatar N:A:T:A:L:I:A
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 133

Seks


WitaM!
MAM 14 LAT I JESTEM Z CHLOPAKIEM JUZ 2MIESIACE. MAM ZAMIAR Z NIM WSPOLZYC ALE ZE TAK POWIEM ZEBY MAMA NIEWIEDZIALA. CZYLI CO POWINNAM OTYM WIEDIEC JAK SIE ZABEZPIECZYC ITP I CZY NIEBEDZIE PO STOSUNKU ZADNYCH KONPLIKACJI POZA EWENTUALNA CIAZA?? JAKIE JEST PRAWDOPODOBIENSTWO ZE W NIA ZAJDE?
N:A:T:A:L:I:A jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-15, 16:32   #2
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: Seks

OMG...
dziewczyno... wspolyzcie w wieku 14 lat po dwoch miesiacach z chlopakiem? mam nadzieje, ze to zart...
dla Ciebie najlepsze zabezpieczenie to szklanka wody, ale zamiast seksu...
z ciekawosci, ile Twoj chlopak ma lat?
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-15, 16:34   #3
SzpiegZKrainyDeszczowców
Zakorzenienie
 
Avatar SzpiegZKrainyDeszczowców
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 656
Dot.: Seks

OMFG!
Proponuje powiedziec o tym mamie, pomoze ci lepiej od nas.
__________________
handmade

-A ty kto?
-Dobra wróżka.
-Z siekierą?
-A widzisz jak ty mało wiesz o dobrych wróżkach?

SzpiegZKrainyDeszczowców jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-15, 16:38   #4
Asienka83
Zadomowienie
 
Avatar Asienka83
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 745
Dot.: Seks

Znasz go dwa miesiące...? Radziłabym przemyśleć jeszcze raz to co chcesz zrobić...już pomijam fakt że masz dopiero 14 lat
__________________
I love dance
Asienka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-15, 16:41   #5
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: Seks

1. Na forum nie piszemy duzy literami. (zawarte jest to w regulaminie forum)
2. jelsi boisz sie co na to rodzice to znaczy, ze nie jestes gotowa do tak POWAZNEGO kroku w doroslosc jakim jest sex.
3. w ciaze mozna zajsc zawsze, nawet jesli jest sie zabezpieczonym
4. tak, moga byc inne konsekwencje niz tylko ciaza, jest to np. chorob weneryczna, ktora ciezko i dlugo sie leczy, moze to byc AIDS, urazy mechaniczne, zapalenia pecherza i wiel wiele innych, przez co czesto mozna przebywac u lekarzy (akurat jestes w takim wieku, ze bez rodzicow do lekarza nie pojdziesz, tak wiec jakby cos sie stalo to i tak by sie dowiedzieli co ich coreczka robi; a antykoncepcje tez dobiera sie razem z lekarzem)
5. jesli zalezy ci na tym facecie to nie pozwol na zblizenie przynajmniej na 2 lata. Jesli ktos sie dowie, ze wspolzyjecie moze trafic za to na kilka dobrych lat do WIEZIENIA! Bedzie uwazany za PEDOFILA!

6. PRZEMYSL TO JESZCZE RAZ. Zastanow sie, czy na pewno chcesz to zrobic. JEstes mloda. W tym wieku nie ma milosci tylko zauroczenie, a facet najprawdopodobniej chce cie tylko wykorzystac. Wykorzysta i rzuci, a chyba tego nie chcesz

SZANUJ SIE DZIEWCZYNO a najlepiej oprozmawiaj z mama na ten temat. Powinna Ci najlepiej doradzic
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-15, 16:47   #6
laura87
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: kielce/kraków
Wiadomości: 3 474
Dot.: Seks

(...)CZYLI CO POWINNAM OTYM WIEDIEC JAK SIE ZABEZPIECZYC ITP .........


to pytanie świadczy o tym że jestes niedorosła niedojrzała,poprostu dziecko. po dwoch miesiacach wskoczyc z chlopakiem do łóżka jeszcze w tym wieku ahaaaaaaaaa normalnie tragedia co dzieci wyczyniaja
laura87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-15, 16:49   #7
SzpiegZKrainyDeszczowców
Zakorzenienie
 
Avatar SzpiegZKrainyDeszczowców
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 656
Dot.: Seks

Przeczytalam inne watki tej wizazanki. I coz, widze o co chlopakowi chodzilo z udowadnianiem milosci.
__________________
handmade

-A ty kto?
-Dobra wróżka.
-Z siekierą?
-A widzisz jak ty mało wiesz o dobrych wróżkach?

SzpiegZKrainyDeszczowców jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-03-15, 16:56   #8
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: Seks

nom... i jeszcze w wieku 14 lat kolczyk w pepku...
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-15, 16:58   #9
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: Seks

Cytat:
Napisane przez SzpiegZKrainyDeszczowców Pokaż wiadomość
Przeczytalam inne watki tej wizazanki. I coz, widze o co chlopakowi chodzilo z udowadnianiem milosci.
czyli, ze mialam nosa piszac, ze chlopak chce ja wykorzystac...

Wykorzysta i rzuci, to jest pewne jak 2x2
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-15, 17:00   #10
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: Seks

Cytat:
Napisane przez jaga_2001 Pokaż wiadomość
czyli, ze mialam nosa piszac, ze chlopak chce ja wykorzystac...

Wykorzysta i rzuci, to jest pewne jak 2x2
a jak nie wykorzysta to i tak rzuci:P
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-15, 17:18   #11
margitta
Zakorzenienie
 
Avatar margitta
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 482
Dot.: Seks

Cytat:
Napisane przez Marwari Pokaż wiadomość
a jak nie wykorzysta to i tak rzuci:P
a jak rzuci to i tak nie wykorzysta


Oj, dziecko nie dawaj się. Bądź na tyle dorosła, żeby podejmować sama za siebie decyzje, nawet pod presją. Zaraz będzie wątek z jakimś problemem, a ty sama nawet nie będziesz mogła iść do ginekologa. Już nie mówiąc o ciąży w tym wieku, na którą zawsze jest szansa, nawet z prezerwatywą. Bo tabletek i tak ci nikt nie przepisze.
__________________
Bo reszta nie jest milczeniem, ale należy do nas
Boję się ludzi bez poczucia humoru
margitta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-15, 17:34   #12
zaba84
Raczkowanie
 
Avatar zaba84
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Białystok / Śląsk
Wiadomości: 425
Dot.: Seks

moze to zabrzmi troche wulgarnie ale dopoki nie ukonczysz 15-go roku zycia prokurator czuwa nad twoim kroczem!!! jesli twoj "chlopak" ma ma mniej niz 15 lat to mozecie sie ciupciac do woli (chulaj dusza piekla nie ma). jesli ma wiecej niz 15 a mnie niz 17 lat to sad dla nieletnich, a jak ma wiecej niz 17 to odpowiada z art 200 kk w normalnym sadzie karnym jak dorosly. a tak poza tym to wez dziecko duzy rozped i biegnij - sciana zawsze sie znajdzie. rany boskie!

Edytowane przez zaba84
Czas edycji: 2007-03-15 o 17:52 Powód: dopisek
zaba84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-15, 17:35   #13
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: Seks

Cytat:
Napisane przez Marwari Pokaż wiadomość
a jak nie wykorzysta to i tak rzuci:P
jeszcze jest taka opcja, ze wykorzysta, ale wezmie sila i dopiero rzuci...

Nie zycze tego tej dziewczynie, ale zycie sporo mnie nauczylo...
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-15, 17:36   #14
N:A:T:A:L:I:A
Raczkowanie
 
Avatar N:A:T:A:L:I:A
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 133
Dot.: Seks

Cytat:
Napisane przez Marwari Pokaż wiadomość
OMG...
dziewczyno... wspolyzcie w wieku 14 lat po dwoch miesiacach z chlopakiem? mam nadzieje, ze to zart...
dla Ciebie najlepsze zabezpieczenie to szklanka wody, ale zamiast seksu...
z ciekawosci, ile Twoj chlopak ma lat?
16lat a co? to niezart czemu nie?
N:A:T:A:L:I:A jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-15, 17:37   #15
spray
KWC
 
Avatar spray
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 990
Dot.: Seks

Jak miałam 14 lat to dopiero zaczynałam myśleć o całowaniu się z chłopakiem

Jesteś jeszcze zdecydowanie ZA MŁODA na seks.

Jeśli się jednak zdecydujesz to pamiętaj o prezerwatywie i DOPILNUJ żeby Twój partner ją założył. Znałam kiedyś 16-latkę, która zaszła w ciążę, bo jej facet tylko poszeleścił papierkiem, ale gumy nie założył, bo nie umiał
Globulek plemnikobójczych dopochwowych nie polecam, z resztą nie sprzedadzą Ci ich w aptece, za młoda jesteś Na pigułki tez jesteś za młoda, pewnie cykl Ci się jeszcze nie uregulował...

Nie trać cnoty z byle kim, nie warto, nawet jeśli chłopak wydaje się FAJNY. To za mało. Będziesz żałowała po czasie.

Poza tym 16-letni chłopcy myślą tylko o seksie i szukają byle naiwnej, która im da. Mój TŻ wspomina, że jak miał 17 lat to chciał się oświadczyć koleżance, bo ta mu powiedziała, że zrobi to tylko z ukochanym narzeczonym.. Taki był zdesperowany..
spray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-15, 17:38   #16
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: Seks

Cytat:
Napisane przez N:A:T:A:L:I:A Pokaż wiadomość
16lat a co? to niezart czemu nie?
czyli sad dla nieletnich nad nim wisi jak nic do poprawczaka moze za to pojsc I tyle bedzie z waszego kopulowania... On moze miec o to do ciebie pozniej zal. Moze sie mscic...

ech, co ja tu bede pisac... :/

EDIT:

N:A:T:A:L:I:A, dziecko drogie, Ty sie lepiej za nauke wez a nie o ciurlaniu myslisz!
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-15, 17:43   #17
N:A:T:A:L:I:A
Raczkowanie
 
Avatar N:A:T:A:L:I:A
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 133
Dot.: Seks

Kurcze ja bym chciala tego tylko sie boje mamy a pozatym niekoniecznie musi mnie rzucic chyba ze sie znudzimy soba czy cos ale niekoniecznie odrazu potym. I bardzo boje sie o ciąze. a jak powinnam mu powiedziec ze niechce?? bo mozliwe ze tego chce z ciekawosci jak to jest sama niewiem. Jak tego niezrobie to moze byc ze np go niekocham albo cos mozliwe to tylko zauroczenie ale niechce go stracic,
N:A:T:A:L:I:A jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-15, 17:45   #18
N:A:T:A:L:I:A
Raczkowanie
 
Avatar N:A:T:A:L:I:A
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 133
Dot.: Seks

Cytat:
Napisane przez jaga_2001 Pokaż wiadomość
czyli sad dla nieletnich nad nim wisi jak nic do poprawczaka moze za to pojsc I tyle bedzie z waszego kopulowania... On moze miec o to do ciebie pozniej zal. Moze sie mscic...

ech, co ja tu bede pisac... :/

EDIT:

N:A:T:A:L:I:A, dziecko drogie, Ty sie lepiej za nauke wez a nie o ciurlaniu myslisz!
Jak on sam to zaproponowal a nie ze ja sama z tym wyskoczylam
N:A:T:A:L:I:A jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-15, 17:46   #19
zaba84
Raczkowanie
 
Avatar zaba84
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Białystok / Śląsk
Wiadomości: 425
Dot.: Seks

to ze chcesz mu dac nie wylacza tego ze wspolzycie z osoba ponizej 15 roku zycia jest przestepstwem. czy przypadkiem 14 lat i milosc to nie sa pojecia wzajemnie sie wykluczajace...
zaba84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-15, 17:48   #20
giraffe
Zadomowienie
 
Avatar giraffe
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 556
Dot.: Seks

Cytat:
Napisane przez N:A:T:A:L:I:A Pokaż wiadomość
Kurcze ja bym chciala tego tylko sie boje mamy a pozatym niekoniecznie musi mnie rzucic chyba ze sie znudzimy soba czy cos ale niekoniecznie odrazu potym. I bardzo boje sie o ciąze. a jak powinnam mu powiedziec ze niechce?? bo mozliwe ze tego chce z ciekawosci jak to jest sama niewiem. Jak tego niezrobie to moze byc ze np go niekocham albo cos mozliwe to tylko zauroczenie ale niechce go stracic,
Miłość w tak młodym wieku wyraża się czymś innym a nie SEKSEM. Zapamiętaj to sobie. Seks nie jest i nie powinien być dowodem miłości wymaganym przez partnera bo to wtedy znaczy tylko, tyle że zależy mu JEDYNIE na tym...

Powiedzi mu tak jak on mówi tobie; " Jeśli mnie kochasz, to nie nalegaj na seks, bo je nie jestem jeszcze gotowa" i TYLE - żadna filozofia. Jesli kocha poczeka.... PROSTE
__________________

"You may say i'm a dreamer, but i'm not the only one..."
giraffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-15, 17:49   #21
zaba84
Raczkowanie
 
Avatar zaba84
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Białystok / Śląsk
Wiadomości: 425
Dot.: Seks

skoro sam zaproponowal to jeszcze lepiej! bo to nie tylko bedzie wspolzycie z maloletnim ponizej 15 roku zycia ale w dodatku zmuszanie maloletniego do kontaktow seksualnych. jak ja kocham takie kazusy
zaba84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-15, 17:49   #22
spray
KWC
 
Avatar spray
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 990
Dot.: Seks

Cytat:
Napisane przez N:A:T:A:L:I:A Pokaż wiadomość
Kurcze ja bym chciala tego tylko sie boje mamy a pozatym niekoniecznie musi mnie rzucic chyba ze sie znudzimy soba czy cos ale niekoniecznie odrazu potym. I bardzo boje sie o ciąze. a jak powinnam mu powiedziec ze niechce?? bo mozliwe ze tego chce z ciekawosci jak to jest sama niewiem. Jak tego niezrobie to moze byc ze np go niekocham albo cos mozliwe to tylko zauroczenie ale niechce go stracic,
Jeśli z Tobą zerwie, bo z nim nie wskoczysz do łóżka, to znaczy, że to dupek i że szkoda na niego nawet splunięcia. A jesli powie: kochanie, rozumiem, poczekam dla Ciebie nawet 100 lat, to znaczy, że to superfacet i że Cię kocha szczerze i prawdziwie.

Młoda jesteś bardzo i jeszcze nie wiesz jacy faceci są beznadziejni czasami. Szkoda tylko, że chcesz się o tym przekonać tak szybko.
spray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-15, 17:58   #23
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: Seks

Cytat:
Napisane przez N:A:T:A:L:I:A Pokaż wiadomość
Kurcze ja bym chciala tego tylko sie boje mamy a pozatym niekoniecznie musi mnie rzucic chyba ze sie znudzimy soba czy cos ale niekoniecznie odrazu potym. I bardzo boje sie o ciąze. a jak powinnam mu powiedziec ze niechce?? bo mozliwe ze tego chce z ciekawosci jak to jest sama niewiem. Jak tego niezrobie to moze byc ze np go niekocham albo cos mozliwe to tylko zauroczenie ale niechce go stracic,
dziecko drogie czy ty wiesz co napisalas? Przecztaj jeszcze raz to moze zrozumiesz. Z twoich wypowiedzi WPROST widac, ze do seksu jeszcze nie doroslas! Czlowiek nie powinien kierowac sie ciekawoscia! Kochac sie z kims to oddawac siebie w calosci, ale komus kogo sie kocha, kto jest wart tego, by oddac mu swoja najcenniejsza "rzecz" - siebie samego! To nie jest zabawa! To sie liczy z ogromna odpowiedzialnoscia!
Boisz sie ciazy? Boisz sie rodzicow, bo jak oni zareaguja, gdy sie dowiedza? Juz po tym powinnas ei zorientowac, ze seks JESZCZE NIE JEST DLA CIEBIE!

Boisz sie go stracis? Tego kwiatu to pol swiatu! Jak nie ten to inny. Nie wierze, ze jestes brzyudka i ze nie podobasz sie chlopakom. Moze trafi Ci sie za kilka dni jakis inny chlopak? Ladniejszy, fajniejszy? Ktorego naprawde pokochasz? Pomysl jak wtedy sie poczujesz, gdy tej cudownej chwili jaka jest pierwszy raz nie spedzilas z tym jedynym, tylko oddalas sie "byle komu"?

A tym niekoniecznie, zeCiebie rzuci to nie do konca tak jest. ZNam facetow i wiem jacy potrafia byc. Niejedna moja kolezanka w ten sposob zostala potraktowana. A facet niby chcial tylko dowodu milosci. Gdy dostal czego chcial to odszedl zostawiajac na murze napis "Kasia (czy Marysia, to obijetne) to k***a".

Szanuj siebie a bedziesz szanowana przez facetow. Bedziesz sie "szmacic" (niestetydziewczyna, ktora wczesnie zaczela i duzo miala partnerow w naszym spoleczenstwie jest tak okreslana, przykre to, bo nie zawsze jest to prawda, ale tacy sa ludzie) a wszyscy beda Ciebie tak traktowac.

Przemysl to jeszcze raz...

Cytat:
Napisane przez N:A:T:A:L:I:A Pokaż wiadomość
Jak on sam to zaproponowal a nie ze ja sama z tym wyskoczylam
Jak to on zaproponowal to badz od niego madrzejsza (a widze, ze jestes) i powiedz mu stanowcze "NIE!" Masz to powiedziec glosno i wyraznie, aby zrozumial. Jesli Ciebie szanuje, jesli na prawde cos do Ciebie czuje to Twoje slowo uszanuje. W przeciwnym razie koles nie bedzie Ciebie wart. To nawet pewnego rodzaju sprawdzenie partnera

JESLI KOCHA TO POCZEKA!
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-15, 17:59   #24
spray
KWC
 
Avatar spray
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 990
Dot.: Seks

Jaga, BARDZO mądry post! Nic dodać nic ująć.
spray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-15, 18:13   #25
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: Seks

Cytat:
Napisane przez spray Pokaż wiadomość
Jaga, BARDZO mądry post! Nic dodać nic ująć.
"kuje"
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-15, 18:39   #26
madana
Zakorzenienie
 
Avatar madana
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 17 072
Dot.: Seks

Mam wrażenie, że to troll, bo nie wierzę, że dziewczyna może być aż tak głupiutka, nie wierzę.Dziwicie się potem, gdy czytacie o ciężarnych gimnazjalistach. No i ta ilość błędów ort.! Nauka (także własnego ciała!), a nie seks.
madana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-15, 18:53   #27
kasiakkk
Zadomowienie
 
Avatar kasiakkk
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 334
Dot.: Seks

Cytat:
Napisane przez N:A:T:A:L:I:A Pokaż wiadomość
Kurcze ja bym chciala tego tylko sie boje mamy a pozatym niekoniecznie musi mnie rzucic chyba ze sie znudzimy soba czy cos ale niekoniecznie odrazu potym. I bardzo boje sie o ciąze. a jak powinnam mu powiedziec ze niechce?? bo mozliwe ze tego chce z ciekawosci jak to jest sama niewiem. Jak tego niezrobie to moze byc ze np go niekocham albo cos mozliwe to tylko zauroczenie ale niechce go stracic,
tylko mamy się boisz a tego, co napisała jaga nie? ---->
Cytat:
Napisane przez jaga_2001 Pokaż wiadomość
3. w ciaze mozna zajsc zawsze, nawet jesli jest sie zabezpieczonym
4. tak, moga byc inne konsekwencje niz tylko ciaza, jest to np. chorob weneryczna, ktora ciezko i dlugo sie leczy, moze to byc AIDS, urazy mechaniczne, zapalenia pecherza i wiel wiele innych, przez co czesto mozna przebywac u lekarzy (akurat jestes w takim wieku, ze bez rodzicow do lekarza nie pojdziesz, tak wiec jakby cos sie stalo to i tak by sie dowiedzieli co ich coreczka robi; a antykoncepcje tez dobiera sie razem z lekarzem)
__________________
MOJA CÓRECZKA WALCZY O ŻYCIE

MOŻESZ JEJ POMÓC
www.serce-oliwki.pl
kasiakkk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-15, 18:56   #28
lemoorka
Zakorzenienie
 
Avatar lemoorka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lemoorland
Wiadomości: 7 072
Dot.: Seks

Ciurlanie??
TO było w jakiejs polskiej komedii

Do NATALII- sex z osobą , która nie ukończyła 15 lat jest karalny pod groźnba więzenia. Chcesz odwiedzać go za kratkami??
lemoorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-15, 19:14   #29
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Seks

Cytat:
Napisane przez N:A:T:A:L:I:A Pokaż wiadomość
WitaM!
MAM 14 LAT I JESTEM Z CHLOPAKIEM JUZ 2MIESIACE. MAM ZAMIAR Z NIM WSPOLZYC ALE ZE TAK POWIEM ZEBY MAMA NIEWIEDZIALA. CZYLI CO POWINNAM OTYM WIEDIEC JAK SIE ZABEZPIECZYC ITP I CZY NIEBEDZIE PO STOSUNKU ZADNYCH KONPLIKACJI POZA EWENTUALNA CIAZA?? JAKIE JEST PRAWDOPODOBIENSTWO ZE W NIA ZAJDE?
Cytat:
Napisane przez N:A:T:A:L:I:A Pokaż wiadomość
Kurcze ja bym chciala tego tylko sie boje mamy a pozatym niekoniecznie musi mnie rzucic chyba ze sie znudzimy soba czy cos ale niekoniecznie odrazu potym. I bardzo boje sie o ciąze. a jak powinnam mu powiedziec ze niechce?? bo mozliwe ze tego chce z ciekawosci jak to jest sama niewiem. Jak tego niezrobie to moze byc ze np go niekocham albo cos mozliwe to tylko zauroczenie ale niechce go stracic,
Też wątpię,żeby Cię rzucił od razu po tym natychmiast.
Zniknie pewnie dopiero wtedy,gdybyś teraz w ciążę z nim zaszła.
Warto ryzykować?
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-15, 19:56   #30
Cathas
Wtajemniczenie
 
Avatar Cathas
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: ポーランド
Wiadomości: 2 550
GG do Cathas
Dot.: Seks

Cytat:
Napisane przez spray Pokaż wiadomość
Jeśli z Tobą zerwie, bo z nim nie wskoczysz do łóżka, to znaczy, że to dupek i że szkoda na niego nawet splunięcia. A jesli powie: kochanie, rozumiem, poczekam dla Ciebie nawet 100 lat, to znaczy, że to superfacet i że Cię kocha szczerze i prawdziwie.
Zgadzam się. Mój [od dziś "TŻ"] czekał na mnie 4 miesiące, mimo że nie byliśmy "oficjalnie" parą. Czekałby i dłużej, ale to ja podjęłam decyzję o współżyciu. W inne rzeczy pobaw się, jak dorośniesz. A zadałaś sobie pytanie, czy on będzie w stanie utrzymać Ciebie i dziecko, w razie ewentualnej wpadki?
Cathas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:03.