:*:*:*Dla tych, które się doczekały... (z wątku zazdrośnic:D):*:*:* - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-12-02, 20:49   #1
domi7ks
Zakorzenienie
 
Avatar domi7ks
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 16 173

:*:*:*Dla tych, które się doczekały... (z wątku zazdrośnic:D):*:*:*


Kochane zapraszam Was wszystkie zazdrośnice mam nadzieje że doczekacie się szybko wymarzonych zaręczynbo ja tu sama nie chce siedzieć
__________________
pierwszy Skarb- 22.12.2009
drugi Skarb-8.12.2011

domi7ks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-02, 21:00   #2
chilanes
Zakorzenienie
 
Avatar chilanes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 11 126
Dot.: :*:*:*Dla tych, które się doczekały... (z wątku zazdrośnic:D):*:*:*

tooo ja to jaaaa nooo w końcu będziemy miały gdzie plotkować

Jeszcze raz gratuluję serdecznie
__________________
chilanes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-02, 21:10   #3
domi7ks
Zakorzenienie
 
Avatar domi7ks
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 16 173
Dot.: :*:*:*Dla tych, które się doczekały... (z wątku zazdrośnic:D):*:*:*

o jak milutko, że jesteś dziękuję i również gratuluje Tobie jeszcze raz

to co, czekamy na reszte dziewczyn?
__________________
pierwszy Skarb- 22.12.2009
drugi Skarb-8.12.2011

domi7ks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-02, 21:15   #4
chilanes
Zakorzenienie
 
Avatar chilanes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 11 126
Dot.: :*:*:*Dla tych, które się doczekały... (z wątku zazdrośnic:D):*:*:*

oczywiście! Mam nadzieję, że szybko do nas dołączą
To teraz zacznie się już planowanie

Mnie czeka zapoznanie rodziców, prawdopodobnie wyjdzie to w Boże Narodzenie lub okolicach, chociaż niebardzo to widzę, a wręcz panicznie się boję ;/
Wasi się znają? Przeraża mnie to ;( Pomyślałam, że w związku z tym, że takich oświadczyn przy Rodzicach nie chcę i nie było (czego moja mama trochę żałuje i przykro jej, że Tż nie zapytał ich o zdanie i zgodę), to Rodzice Tż powinni z nim przyjechać do mojego domu. Ciekawe tylko, czy "Teściowie" zechcą się ruszyć i przyjechać, bo dzieli nas 150 km ;/
__________________

Edytowane przez chilanes
Czas edycji: 2008-12-02 o 21:19
chilanes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-02, 21:49   #5
domi7ks
Zakorzenienie
 
Avatar domi7ks
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 16 173
Dot.: :*:*:*Dla tych, które się doczekały... (z wątku zazdrośnic:D):*:*:*

U mnie sie nie znają jeszcze. A miało dojść do spotkania już na wakacjach. Mojego Tż rodzice bardzo nalegali, żeby moi do nich przyszli i się w końcu zapoznali (nasze mieszkania są w odległości jakieś 5 min drogi) Było to w lipcu, czyli przed naszym wyjazdem do Anglii. Powiem szczerze, że moi rodzice jakoś za bardzo chętni nie byli, zreszta jeszcze różnie mogło być, ponieważ mieslismy przez 3 miesiące razem mieszkać, pracować. Więc była to próba dla nas, bo obawiałam sie tego wyjazdu. Więc do spotkania nie doszło. Myślę, że rodzice Tż będa nalegać, jak się tylko dowiedzą o zaręczynach (jutro mamy sie im pochwalić). Powiem szczerze, że raczej zaręczyn takich, że mój Tż przychodzi do moich rodziców nie planujemy

chilanes macie już date ślubu wogóle ustaloną???liste gości i te sprawy???
__________________
pierwszy Skarb- 22.12.2009
drugi Skarb-8.12.2011

domi7ks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-03, 00:43   #6
kasia083
Zadomowienie
 
Avatar kasia083
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 817
GG do kasia083
Dot.: :*:*:*Dla tych, które się doczekały... (z wątku zazdrośnic:D):*:*:*

W wątku dla zazdrośnic nie siedziałam (ale tylko dla tego, że na niego nie trafiłam), ale myślę, że mogę się przyłączyć

Też już sie nie mogłam doczekać swojego pierścionka, ale w końcu

Gratuluje wam dziewczyny, że i wy jesteście w tym gronie

U mnie nasze rodzinki się jeszcze nie znają. Datę ślubu to ustaliliśmy tylko tak mniej/więcej. Ale jeśli chodzi o plany, to my je już od jakiegoś czasu robiliśmy, ale na razie takie, przy których nie trzeba się z nikim umawiać, ani informować o czymś...
Dużo nie ruszyliśmy teraz z planami, myślę, że jeszcze mamy czas na ustalenie tych większych i ważniejszych rzeczy
__________________
Od dawna nie korzystam z tego profilu na wizażu tylko z innego.
kasia083 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-03, 06:27   #7
domi7ks
Zakorzenienie
 
Avatar domi7ks
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 16 173
Dot.: :*:*:*Dla tych, które się doczekały... (z wątku zazdrośnic:D):*:*:*

Witam Kasia083 a jak długo byliście ze soba, zanim Tz Ci się oświadczył?
__________________
pierwszy Skarb- 22.12.2009
drugi Skarb-8.12.2011

domi7ks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-03, 07:27   #8
chilanes
Zakorzenienie
 
Avatar chilanes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 11 126
Dot.: :*:*:*Dla tych, które się doczekały... (z wątku zazdrośnic:D):*:*:*

Witam serdecznie kasia083 :kwiatek: Opowiadaj jak wyglądały zaręczyny i pochwal się pierścionkiem

Jako taką datę mamy ustaloną, tzn wybraliśmy 25 wrzesień 2010, ale chyba się ona na sierpień przesunie, o ile sale będą miały miejsce Jeżdżę teraz i oglądam sale. Przekrój widokowo-cenowy jest ogromny, do tego w niektórych jest już sporo miejsc na 2010 zajętych Na razie euforia miesza się z przerażeniem

Co do takich "oficjalnych zaręczyn przy Rodzicach", to my też tego nie chcemy Po prostu u nas kiedyś taka właśnie była tradycja, że kawaler szedł najpierw z bukietem dla mamy i flachą dla ojca i pytał, czy nie mają nic przeciw, by poślubił ich córkę No i mojej mamie takie zaręczyny się marzyły, bo moi bracia tak właśnie robili, że pierścionki zaręczynowe wręczane były przy Rodzicach obu strony
Mi wystarczy stresu związanego z organizacją takiego spotkania, bo to wiadomo... nie każdy każdemy musi podpasować, a wolałabym, by Rodzice i Teściowie się polubili
__________________

Edytowane przez chilanes
Czas edycji: 2008-12-03 o 07:44
chilanes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-03, 09:05   #9
gabriellao0
Zakorzenienie
 
Avatar gabriellao0
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 901
Dot.: :*:*:*Dla tych, które się doczekały... (z wątku zazdrośnic:D):*:*:*

Dominisia
gratuluję bardzo, z całego serduszka.
Pochwal się nie tylko kwiatami ale i pierścionkiem!
Czekamy na foto
i jeszcze raz gratulacje i miłych nerwowych (hi) przygotowań.
gabriellao0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-03, 09:42   #10
chilanes
Zakorzenienie
 
Avatar chilanes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 11 126
Dot.: :*:*:*Dla tych, które się doczekały... (z wątku zazdrośnic:D):*:*:*

gabriellao0 pierścionek pokazywała w wątku o zazdroszczących
__________________
chilanes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-03, 10:16   #11
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: :*:*:*Dla tych, które się doczekały... (z wątku zazdrośnic:D):*:*:*

hehe dziewczynki z tego co wiem to i ja raz moze napisałam w tym wątku no a na pewno wiedzialam o jego istnieniu pierscień noszę juz 3 miesiące eeehhhh ale ten czas leci
a jesli chodzi o spotkanie rodzicow to podpowiem wam jak to ładnie dyplomatycznie rozegrac ja tez nie chcialam zaręczyn przy rodzicach bo miala byc to chwila tylko nasza i tylko ja i z i nikt inny i tak tez sie stało ale po powrocie z wakacji, na których tż mi się oświadczył jeszcze tego samego dnia tż przyjechał do mojej mamy z bukietem kwiatów i szampanem i powiedział coś w rodzaju że skoro ja się juz zgodziłam zostac jego żoną to cos tam cos tam czy rodzice nie mają nic przeciwko i takie pierdółki wiadomo że nic nie mieli i sie śmiali jak tż to mówił ale było im bardzo miło że uczynił ten gest tym bardziej ze mama bardzo chciala aby tak ładnie to było.. no wiec był i wilk syty i owca cala ja mialam zareczyny tylko we dwoje a rodzice tez zostali potem troszkę włączeni i wszyscy zadowoleni u mnie to rodzice sami się dogadali ze się spotykają i my się juz po fakcie dokonanym dowiedzielismy hehe bo bylismy za granicą a w Polsce rodzice juz sami zadzialali dogadali się wszystkiego i juz za 2 dni mialam zaklepaną salę i orkiestre no i poznałam datę ślubu
dodam jeszcze że jeśli chcecie wesele w wakacje 2010 to musicie podzwonic bo moze się okazac że juz ostatnie wolne terminy zostały.. na mojej sali nie mam juz nic na wakacje.. ale nie bójcie się i nie przerażajcie bo najfajniejszy okres w zyciu nas czeka
buziaki narzeczone!! no i zapraszam oczywiscie do watku panny młode 2010
__________________
21.08.2010 ślub
02.10.2013 Dzidzia
26.07.2016 Dzidziol
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-03, 12:05   #12
kasia083
Zadomowienie
 
Avatar kasia083
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 817
GG do kasia083
Dot.: :*:*:*Dla tych, które się doczekały... (z wątku zazdrośnic:D):*:*:*

To mnie trochę dziewczyny zaskoczyłyście, że na wesele w 2010 już trzeba zaklepywać salę, orkiestrę itd...

A my jeszcze nie mam konkretnej daty...

A zaręczyny opisałam już następnego dnia w tym miejscu:
Cytat:
Napisane przez kasia083 Pokaż wiadomość
...
Wiedziałam, że zaręczyny będa dzisiaj, ale nie wiedziałam dokładnie kiedy, ani w jakim miejscu (bo miały być we Wrocławiu, ale z powodu pogody to nie wypaliło).
Mój TŻ do mnie przyjechał z samego rana, wypiliśmy kawe i wyciągnął mnie na sesję fotograficzną. Powiedział, że wziął aparat by uwiecznic nasza rocznicę i miał zamiar porobić trochę fotek w domu, ale skoro tak ładnie wyglądam (odstawiłam sie na max) to jest okazja by cos popstrykać w plenerze w zimowej aurze
Więc chodziliśmy we wszystkie fajne miejsca i robiliśmy zdj: byliśmy na murach obronnych, w parku, nad jeziorkiem, w lasku... ja podejrzewałam, że szuka jakiegoś miejsca na oświadczyny, ale w pewnym momencie to już zwątpiłam... na końcu poszliśmy na skały, które są obok mojego domu, są duże, piękne i widać z nich panoramę całego miasta. Mój TŻ wszedł na skałę "zakochanych" (dodam, że ma lęk wysokości i nigdy nie podchodził tak blizko urwiska i do tego nie wiedział, że akurat ta skała która wybrał jest skała zakochanych, bo nie mieszka w okolicy). Jak zobaczyłam, że tam wszedł wiedziałam juz co się święci. Zawołał mnie do siebie, spytał, czy to miejsce jest romantyczne (PYTANIE) a potem nagle klęknął na tej skale (mimo, że ma chore kolano) i spytał czy chciałabym zostać jego żoną
Ja ostatnio tyle się naczytałam i oglądałam zaręczyn, ale w tym momencie nie wiedziałam jak sie zachować Najpierw bez słowa złapałam za pierścionek ,ale szybko go odłożyłam, bo to on miał mi go włożyć, więc tylko wystawiłąm mu rękę, on nie wiedział co się dzieje, a ja nagle sobie przypomniałam, że przecież jeszcze się muszę zgodzić ale coś mi utknęło w gardle ale w końcu odpowiedziałam, że oczywiście, że chcę, a on mi nałożył pierścionek Potem się przytuliliśmy a ja sie rozpłakałam ze wzruszenia... Nawet nie sądziłam, że to wywoła we mnie aż takie emocje... Do tej pory co jakiś czas jeszcze lecą mi łzy jak o tym pomyślę...
Ten dzien opisałam tez tutaj:
Cytat:
Napisane przez kasia083 Pokaż wiadomość
...
i w paru jeszcze innych miejscach
__________________
Od dawna nie korzystam z tego profilu na wizażu tylko z innego.

Edytowane przez kasia083
Czas edycji: 2008-12-03 o 12:09
kasia083 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-03, 12:50   #13
daget
Zakorzenienie
 
Avatar daget
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wałbrzych/Pruszków/Legionowo
Wiadomości: 4 411
GG do daget
Dot.: :*:*:*Dla tych, które się doczekały... (z wątku zazdrośnic:D):*:*:*

Gratuluje wszystkim swiezo zareczonym i zazdroszcze... przezylabym to jeszcze raz . Ja juz 3 miesiace po slubie....
Cytat:
Napisane przez chilanes Pokaż wiadomość
Wasi się znają? Przeraża mnie to ;( Pomyślałam, że w związku z tym, że takich oświadczyn przy Rodzicach nie chcę i nie było (czego moja mama trochę żałuje i przykro jej, że Tż nie zapytał ich o zdanie i zgodę), to Rodzice Tż powinni z nim przyjechać do mojego domu. Ciekawe tylko, czy "Teściowie" zechcą się ruszyć i przyjechać, bo dzieli nas 150 km ;/
150 km to bulka z maslem... U nas bylo 420 km. Zareczylismy sie 18 sierpnia 2007r. a na 22 listopada zamowilismy msze narzeczenska na ktorej byli obecni rodzice mojej Milosci i wtedy bylo pierwsze spotkanie rodzicow. Przegadali ze soba caly weekend. A zeby podrozy bylo za dosc 4 maja 2008r. moi rodzice pojechali z kontrwizyta do nich. Bylo naprawde sympatycznie.

Czasami trzeba rodzicom podpowiedziec i po cichu we dwoje popchnac pewne sprawy. Trzymam kciuki za Was i wasze planowania. Niech sie spelnia wasze najpiekniejsze marzenia dotyczace TEGO DNIA. Ale pamietajcie o jednym nie zatraccie w tym wszystkim waszej milosci.
daget jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-03, 18:36   #14
domi7ks
Zakorzenienie
 
Avatar domi7ks
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 16 173
Dot.: :*:*:*Dla tych, które się doczekały... (z wątku zazdrośnic:D):*:*:*

Cytat:
Napisane przez gabriellao0 Pokaż wiadomość
Dominisia
gratuluję bardzo, z całego serduszka.
Pochwal się nie tylko kwiatami ale i pierścionkiem!
Czekamy na foto
i jeszcze raz gratulacje i miłych nerwowych (hi) przygotowań.


Dziękuję Gabimam nadzieje, że obejrzałaś mój pierscionek


Cytat:
Napisane przez daget Pokaż wiadomość
Gratuluje wszystkim swiezo zareczonym i zazdroszcze... przezylabym to jeszcze raz . Ja juz 3 miesiace po slubie....


150 km to bulka z maslem... U nas bylo 420 km. Zareczylismy sie 18 sierpnia 2007r. a na 22 listopada zamowilismy msze narzeczenska na ktorej byli obecni rodzice mojej Milosci i wtedy bylo pierwsze spotkanie rodzicow. Przegadali ze soba caly weekend. A zeby podrozy bylo za dosc 4 maja 2008r. moi rodzice pojechali z kontrwizyta do nich. Bylo naprawde sympatycznie.

Czasami trzeba rodzicom podpowiedziec i po cichu we dwoje popchnac pewne sprawy. Trzymam kciuki za Was i wasze planowania. Niech sie spelnia wasze najpiekniejsze marzenia dotyczace TEGO DNIA. Ale pamietajcie o jednym nie zatraccie w tym wszystkim waszej milosci.

Daget gratulacje, jak sie czujesz jako mężatka? A jak długo byliście razem z Tz, zanim się zaręczyliście i wzięliście ślub????MOże jakięs rady udzielisz niedoświadczonym narzeczonym???
__________________
pierwszy Skarb- 22.12.2009
drugi Skarb-8.12.2011

domi7ks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-03, 22:12   #15
nestka
Raczkowanie
 
Avatar nestka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 476
Dot.: :*:*:*Dla tych, które się doczekały... (z wątku zazdrośnic:D):*:*:*

o tu mnie nie może zabraknąć dziewczyny jeszcze raz gratuluję i już nie zazdroszczę

rany jak ten czas leci w ten weekend to już miesiąc będzie, teraz będziemy rozglądać się po kalendarzu a dziś TŻ tak popatrzył na mnie i mówi " i po co ja Ci się wcześniej nie oświadczyłem" a ja " dobre pytanie"
nestka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-03, 23:16   #16
kasia083
Zadomowienie
 
Avatar kasia083
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 817
GG do kasia083
Dot.: :*:*:*Dla tych, które się doczekały... (z wątku zazdrośnic:D):*:*:*

Cytat:
Napisane przez nestka Pokaż wiadomość
...a dziś TŻ tak popatrzył na mnie i mówi " i po co ja Ci się wcześniej nie oświadczyłem" a ja " dobre pytanie"
Słodkie
Mój TŻ cały czas obstaje przy tym, że wybrał idealny moment i ani za wcześnie ani za późno
A ja w sumie nie narzekam, chociaz o pierścionku to marzyłam od dawna, a jak się jeszcze wygadał, że planuje zaręczyny... to już sie doczekac nie mogłam
__________________
Od dawna nie korzystam z tego profilu na wizażu tylko z innego.
kasia083 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-04, 07:23   #17
domi7ks
Zakorzenienie
 
Avatar domi7ks
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 16 173
Dot.: :*:*:*Dla tych, które się doczekały... (z wątku zazdrośnic:D):*:*:*

Nam dopiero minęło kilka dnijak narazie to oswajamy się z moim Tż i mówimy do siebie w żartach:chodź tu moja Narzeczono, mój Narzeczony, przyszła żono

Dziewczyny zmieniła się sytuacja między Wami Waszymi Tż po zaręczynach???

Witaj Nestka absolutnie nie może Cię tu zabraknąć, nawet pisałam w wątku"zazdroszcze..." że czekamy na Ciebie. Dodatkowo jesteś założycielka tego słynnego wątku
__________________
pierwszy Skarb- 22.12.2009
drugi Skarb-8.12.2011

domi7ks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-04, 09:36   #18
daget
Zakorzenienie
 
Avatar daget
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wałbrzych/Pruszków/Legionowo
Wiadomości: 4 411
GG do daget
Dot.: :*:*:*Dla tych, które się doczekały... (z wątku zazdrośnic:D):*:*:*

Cytat:
Napisane przez domi7ks Pokaż wiadomość
Daget gratulacje, jak sie czujesz jako mężatka? A jak długo byliście razem z Tz, zanim się zaręczyliście i wzięliście ślub????MOże jakięs rady udzielisz niedoświadczonym narzeczonym???
Tutaj mozesz poczytac nasza historie https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...3&postcount=68 troche tego jest .
A jak sie czuje jako mezatka, w koncu jako mezatka gdyz po slubie nadal mieszkalismy osobno przez 2 miesiace. Odleglosc robi swoje musialam pozamykac jedne sprawy aby moc sie przeprowadzic. A od miesiaca juz jestesmy razem. wiadomo, ze kazdego dnia poznajemy si ena nowo gdyz to jest tajemnica milosci, nie mozna dac sie drugiej osobie poznac na wylot. Milosc musi umiec zaskakiwac to jest moja rada. Kobieta jest niezglebiona tajemnica i taka powinna pozostac .
A co do narzeczenstwa....Jest to wspanialy czas, czas intensywnego poznawania siebie, w roznych sytuacjach, w trakcie wspolnego dzialania i kompromisow. Lecz jest to rowniez czas w ktorym mozna zatracic siebie. Znam kilka par, ktore przygotowujac sie do slubu i wesela zagubilo swoja relacje, takze swoj start malzenski zaczynali od odbudowywania milosci, bo gdzies sie po drodze pogubili. . Cieszcie sie soba, planujcie, wybierajcie, lecz miejcie czas tylko dla was , bo im blizej slubu tym bedzie trudniej i bardziej stresogennie. Trzymam kciuki i jak pozwolicie to czasem jakas podpowiedzia rzuce
daget jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-04, 10:03   #19
chilanes
Zakorzenienie
 
Avatar chilanes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 11 126
Dot.: :*:*:*Dla tych, które się doczekały... (z wątku zazdrośnic:D):*:*:*

Cytat:
Napisane przez daget Pokaż wiadomość
Gratuluje wszystkim swiezo zareczonym i zazdroszcze... przezylabym to jeszcze raz . Ja juz 3 miesiace po slubie....


150 km to bulka z maslem... U nas bylo 420 km. Zareczylismy sie 18 sierpnia 2007r. a na 22 listopada zamowilismy msze narzeczenska na ktorej byli obecni rodzice mojej Milosci i wtedy bylo pierwsze spotkanie rodzicow. Przegadali ze soba caly weekend. A zeby podrozy bylo za dosc 4 maja 2008r. moi rodzice pojechali z kontrwizyta do nich. Bylo naprawde sympatycznie.

Czasami trzeba rodzicom podpowiedziec i po cichu we dwoje popchnac pewne sprawy. Trzymam kciuki za Was i wasze planowania. Niech sie spelnia wasze najpiekniejsze marzenia dotyczace TEGO DNIA. Ale pamietajcie o jednym nie zatraccie w tym wszystkim waszej milosci.
Wiem, wszystkie km są do przebucia w dzisiejszych czasach
Ale i taka jakaś tam obawa jest, mam nadzieję, że u mnie też będzie znoście

Cytat:
Napisane przez nestka Pokaż wiadomość
o tu mnie nie może zabraknąć dziewczyny jeszcze raz gratuluję i już nie zazdroszczę

rany jak ten czas leci w ten weekend to już miesiąc będzie, teraz będziemy rozglądać się po kalendarzu a dziś TŻ tak popatrzył na mnie i mówi " i po co ja Ci się wcześniej nie oświadczyłem" a ja " dobre pytanie"
a pamiętam, jak jeczałyśmy

Cytat:
Napisane przez kasia083 Pokaż wiadomość
Słodkie
Mój TŻ cały czas obstaje przy tym, że wybrał idealny moment i ani za wcześnie ani za późno
A ja w sumie nie narzekam, chociaz o pierścionku to marzyłam od dawna, a jak się jeszcze wygadał, że planuje zaręczyny... to już sie doczekac nie mogłam
Ja też nie, cieszę się, że się zdecydował Kombinował kilka miesięcy :P

Cytat:
Napisane przez domi7ks Pokaż wiadomość
Nam dopiero minęło kilka dnijak narazie to oswajamy się z moim Tż i mówimy do siebie w żartach:chodź tu moja Narzeczono, mój Narzeczony, przyszła żono

Dziewczyny zmieniła się sytuacja między Wami Waszymi Tż po zaręczynach???

Witaj Nestka absolutnie nie może Cię tu zabraknąć, nawet pisałam w wątku"zazdroszcze..." że czekamy na Ciebie. Dodatkowo jesteś założycielka tego słynnego wątku
Może trochę, jestem bardziej spokojna pod względem tego, że Tz chce ze mną być. Na razie zadnych sprzeczek nie było

PS Dziewczyny sale mnie załamują ;( te co mis ię podobają, to cholera drogie, a te w przystępnych cenach, to takie jakieś nijakie ;(

PS 2 domi7ks - co słychać? jakminoł dzień?
PS 3
Cytat:
Napisane przez daget Pokaż wiadomość
Tutaj mozesz poczytac nasza historie https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...3&postcount=68 troche tego jest .
A jak sie czuje jako mezatka, w koncu jako mezatka gdyz po slubie nadal mieszkalismy osobno przez 2 miesiace. Odleglosc robi swoje musialam pozamykac jedne sprawy aby moc sie przeprowadzic. A od miesiaca juz jestesmy razem. wiadomo, ze kazdego dnia poznajemy si ena nowo gdyz to jest tajemnica milosci, nie mozna dac sie drugiej osobie poznac na wylot. Milosc musi umiec zaskakiwac to jest moja rada. Kobieta jest niezglebiona tajemnica i taka powinna pozostac .
A co do narzeczenstwa....Jest to wspanialy czas, czas intensywnego poznawania siebie, w roznych sytuacjach, w trakcie wspolnego dzialania i kompromisow. Lecz jest to rowniez czas w ktorym mozna zatracic siebie. Znam kilka par, ktore przygotowujac sie do slubu i wesela zagubilo swoja relacje, takze swoj start malzenski zaczynali od odbudowywania milosci, bo gdzies sie po drodze pogubili. . Cieszcie sie soba, planujcie, wybierajcie, lecz miejcie czas tylko dla was , bo im blizej slubu tym bedzie trudniej i bardziej stresogennie. Trzymam kciuki i jak pozwolicie to czasem jakas podpowiedzia rzuce
Będzie nam miło, jak zajżysz do nas i udzielisz rad A to co napisałaś - piękne!
__________________

Edytowane przez chilanes
Czas edycji: 2008-12-04 o 21:36
chilanes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-04, 21:41   #20
domi7ks
Zakorzenienie
 
Avatar domi7ks
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 16 173
Dot.: :*:*:*Dla tych, które się doczekały... (z wątku zazdrośnic:D):*:*:*

Czesc My będziemy sali szukać może w przyszłym tygodniu, narazie jeszcze odpoczywamy po zaręczynach podobno w moich okolicach na październik jest prawie wszytsko wolne, zaś właśnie lato to może za dwa lata by się udało coś zarezerwować. A nam odpowiada jak najbardziej październik, nie jest jeszcze tak zimno, gorąco też nie (mój Tz jak najabardziej che pażdziernik, bo ma wtedy urodziny). Poza tym będziemy robić w restauracji, tak, żeby nie zamawiać tylko sali, osobno kucharki i innych detalów. Z Zakopanem pomysł odpada, koszty byłyby dwa razy droższe


daget zabieram się za Twoja historie zaraz
__________________
pierwszy Skarb- 22.12.2009
drugi Skarb-8.12.2011

domi7ks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-04, 23:08   #21
nestka
Raczkowanie
 
Avatar nestka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 476
Dot.: :*:*:*Dla tych, które się doczekały... (z wątku zazdrośnic:D):*:*:*

cześć Dziewczyny
hmm no u mnie są zmiany po zaręczynach nadal chodzę promieniejąca, TŻ-owi to też się podoba, Rodzice poważniej podchodzą do Nas, ostatnio TŻ opijał z przyszłym teściem "tranzakcje" Nawet TŻ planuje żebyśmy razem spędzili Wigilię co do tej pory się nie zdarzało, bo to u niego w domu bardzo kameralny wieczór, wszelkie spotkania były w pierwszy dzień świąt no i z uśmiechem na twarzy ostatnio oglądaliśmy obrączki a kiedyś uciekał przed jubilerami
jutro ide załatwić coś dla TŻta tzn chcę mu dać coś na pamiątkę ja mam pierśionek a on nic.. mam już pomysł mam nadzieję, że uda się go zrealizować

Dziiewczyny pytanie, czy obchodzicie Mikołajki? kupujecie/robicie jakiś drobiazg ?
nestka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-05, 06:50   #22
chilanes
Zakorzenienie
 
Avatar chilanes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 11 126
Dot.: :*:*:*Dla tych, które się doczekały... (z wątku zazdrośnic:D):*:*:*

Cytat:
Napisane przez domi7ks Pokaż wiadomość
Czesc My będziemy sali szukać może w przyszłym tygodniu, narazie jeszcze odpoczywamy po zaręczynach podobno w moich okolicach na październik jest prawie wszytsko wolne, zaś właśnie lato to może za dwa lata by się udało coś zarezerwować. A nam odpowiada jak najbardziej październik, nie jest jeszcze tak zimno, gorąco też nie (mój Tz jak najabardziej che pażdziernik, bo ma wtedy urodziny). Poza tym będziemy robić w restauracji, tak, żeby nie zamawiać tylko sali, osobno kucharki i innych detalów. Z Zakopanem pomysł odpada, koszty byłyby dwa razy droższe


daget zabieram się za Twoja historie zaraz
No neistety, w dzisiejszych czasach u większości osób każdy grosz się liczy My też chyba nie będziemy mieli tam, gdzie bym chciała, bo mają drogo ;/
Mi też chodzi o restaurację lub salę z pełną obsługą, bo nie mam zaufanej i znanej mi kucharki, bym mogła jej zaufać i nie martwić się, jakby to wypadło

Cytat:
Napisane przez nestka Pokaż wiadomość
cześć Dziewczyny
hmm no u mnie są zmiany po zaręczynach nadal chodzę promieniejąca, TŻ-owi to też się podoba, Rodzice poważniej podchodzą do Nas, ostatnio TŻ opijał z przyszłym teściem "tranzakcje" Nawet TŻ planuje żebyśmy razem spędzili Wigilię co do tej pory się nie zdarzało, bo to u niego w domu bardzo kameralny wieczór, wszelkie spotkania były w pierwszy dzień świąt no i z uśmiechem na twarzy ostatnio oglądaliśmy obrączki a kiedyś uciekał przed jubilerami
jutro ide załatwić coś dla TŻta tzn chcę mu dać coś na pamiątkę ja mam pierśionek a on nic.. mam już pomysł mam nadzieję, że uda się go zrealizować

Dziiewczyny pytanie, czy obchodzicie Mikołajki? kupujecie/robicie jakiś drobiazg ?
Mój przekonywał do siebie pijąc "wkupne" z bratem Teraz został tylko ojciec i drugi brat Normalnie, jak na targu A co planujesz mu kupić? W sumie, to mily pomysł, by Tż też coś miał na pamiątkę teo wydarzenia

Co do Mikołajek, Dnia Chłopaka, Dnia Kobiet, Walentynek... my tego jakoś specjalnie nie obchodzimy. Wolę, gdy Tż kupi mi kwiatka i zabierze na kolację bez okazji
__________________

Edytowane przez chilanes
Czas edycji: 2008-12-05 o 06:52
chilanes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-05, 07:58   #23
domi7ks
Zakorzenienie
 
Avatar domi7ks
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 16 173
Dot.: :*:*:*Dla tych, które się doczekały... (z wątku zazdrośnic:D):*:*:*

Czesc
My z moim Tż mieliśmy sobie nie robić Mikołajek, bo ostatnio prezentów było dużo i spłukliśmy się troche w Zakopanem. Ale jak wczoraj byłam na uczelni, to w przerwie na zajęcia kupiłam portfel skórzany bo wiem, że bardzo chciał (przy okazji sobie samej prezent zrobiłam, bo kupiłam rurki szare)
MY już powiedzieliśmy o zaręczynach rodzicom Tż, oni chcą, żeby moi rodzice przyszli w drugi dzień Swiąt a potem zrobić Sylwestra u Tż w domu. Moi nie są zbyt towarzyscy, ale mam nadzieje, że się zgodzą
__________________
pierwszy Skarb- 22.12.2009
drugi Skarb-8.12.2011

domi7ks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-05, 09:43   #24
chilanes
Zakorzenienie
 
Avatar chilanes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 11 126
Dot.: :*:*:*Dla tych, które się doczekały... (z wątku zazdrośnic:D):*:*:*

Cytat:
Napisane przez domi7ks Pokaż wiadomość
Czesc
My z moim Tż mieliśmy sobie nie robić Mikołajek, bo ostatnio prezentów było dużo i spłukliśmy się troche w Zakopanem. Ale jak wczoraj byłam na uczelni, to w przerwie na zajęcia kupiłam portfel skórzany bo wiem, że bardzo chciał (przy okazji sobie samej prezent zrobiłam, bo kupiłam rurki szare)
MY już powiedzieliśmy o zaręczynach rodzicom Tż, oni chcą, żeby moi rodzice przyszli w drugi dzień Swiąt a potem zrobić Sylwestra u Tż w domu. Moi nie są zbyt towarzyscy, ale mam nadzieje, że się zgodzą
A czemu nie do Ciebie do domu?
Ja tam się uparlam i to Teściowie mają przyjechać do moich Rodziców, jak każe tradycja
__________________
chilanes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-05, 10:12   #25
domi7ks
Zakorzenienie
 
Avatar domi7ks
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 16 173
Dot.: :*:*:*Dla tych, które się doczekały... (z wątku zazdrośnic:D):*:*:*

Chilanes sama nie wiem dlaczego moi do Teścióww gruncie rzeczy to nie moi Rodzice zaproponowali spotkanie, tylko ciągle inicjatywa wychodzi od strony rodziców Tż. Przeważnie przebywamy u Tż, on ma bardzo duży dom, ja dziele pokój z bratem, może troche przez to
__________________
pierwszy Skarb- 22.12.2009
drugi Skarb-8.12.2011

domi7ks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-05, 19:05   #26
chilanes
Zakorzenienie
 
Avatar chilanes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 11 126
Dot.: :*:*:*Dla tych, które się doczekały... (z wątku zazdrośnic:D):*:*:*

Cytat:
Napisane przez domi7ks Pokaż wiadomość
Chilanes sama nie wiem dlaczego moi do Teścióww gruncie rzeczy to nie moi Rodzice zaproponowali spotkanie, tylko ciągle inicjatywa wychodzi od strony rodziców Tż. Przeważnie przebywamy u Tż, on ma bardzo duży dom, ja dziele pokój z bratem, może troche przez to
W sumie niby nie ma znaczenia Ale, że mojej mamie marzyły się takie oficjalne zaręczyny, a ich nie będzie,to takei spotkanie może trochę pomoże :P
__________________
chilanes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-06, 11:14   #27
domi7ks
Zakorzenienie
 
Avatar domi7ks
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 16 173
Dot.: :*:*:*Dla tych, które się doczekały... (z wątku zazdrośnic:D):*:*:*

Daget no to bardzo szybko się to wszystko potoczyło u Was, praktycznie rok po chodzeniu ślub. My juz jesteśmy ze sobą przeszło dwa lata, ale ciesze się, że nie musałam czekać 5 czy 10 lat

Chilanes takie spotkanie mozna potraktować jako oficjalne zaręczyny wg mnie
__________________
pierwszy Skarb- 22.12.2009
drugi Skarb-8.12.2011

domi7ks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-07, 13:07   #28
Claris
Zakorzenienie
 
Avatar Claris
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 9 668
Dot.: :*:*:*Dla tych, które się doczekały... (z wątku zazdrośnic:D):*:*:*

Cytat:
Napisane przez domi7ks Pokaż wiadomość
Daget no to bardzo szybko się to wszystko potoczyło u Was, praktycznie rok po chodzeniu ślub. My juz jesteśmy ze sobą przeszło dwa lata, ale ciesze się, że nie musałam czekać 5 czy 10 lat

Chilanes takie spotkanie mozna potraktować jako oficjalne zaręczyny wg mnie
Coś mówiłaś o 5 latach?
Claris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-07, 13:15   #29
domi7ks
Zakorzenienie
 
Avatar domi7ks
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 16 173
Dot.: :*:*:*Dla tych, które się doczekały... (z wątku zazdrośnic:D):*:*:*

Cytat:
Napisane przez Claris Pokaż wiadomość
Coś mówiłaś o 5 latach?

Tak jak napisałam, a o co chodzi?
__________________
pierwszy Skarb- 22.12.2009
drugi Skarb-8.12.2011

domi7ks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-07, 13:32   #30
Claris
Zakorzenienie
 
Avatar Claris
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 9 668
Dot.: :*:*:*Dla tych, które się doczekały... (z wątku zazdrośnic:D):*:*:*

Hehe zajrzyj do wątku zazdrośnic i mojego ost. postu to sama zobaczysz
Btw: piekny pieszczonek, ładnie wygląda na paluszku
Claris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:17.