Truskawki 2012 Niemcy! Nazwa firmy - Appel Spargel - u. Erdbeerhof GmbH&Co KG in - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-03-04, 18:53   #1
Baty34
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3

Truskawki 2012 Niemcy! Nazwa firmy - Appel Spargel - u. Erdbeerhof GmbH&Co KG in



Edytowane przez Baty34
Czas edycji: 2012-07-29 o 18:37
Baty34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-13, 11:49   #2
Maki32
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1
Dot.: Truskawki 2012 Niemcy! Nazwa firmy - Appel Spargel - u. Erdbeerhof GmbH&Co KG i

Cytat:
Napisane przez Baty34 Pokaż wiadomość
Appel Spargel - u. Erdbeerhof GmbH & Co KG in Sallach

Bardzo proszę osoby, które pracowały przy zbiorze truskawek dla tej firmy o opinie, za każdą odpowiedź będę bardzo wdzięczna, ponieważ w maju mam zamiar wyjechac właśnie tam do pracy, niestety w internecie na temat tego przedsiębiorstwa nie są zamieszczone żadne informacje
Witaj ! przypadkowo weszłam na tę stronę , tez szukałam informacji o tej firmie ale nic nie znalazłam. Również jadę na truskawki i chciałam się więcej coś dowiedzieć. Zobaczyłam że masz takie zapytanie ? I czy ktoś Ci odpisał ? Jeśli tak byla bym bardzo wdzięczna. A w ogóle skąd jesteś. Ja koło Rzeszowa.
Maki32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-17, 23:07   #3
Baty34
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3
Dot.: Truskawki 2012 Niemcy! Nazwa firmy - Appel Spargel - u. Erdbeerhof GmbH&Co KG i

Hey Napisz mi na maila Patrysia34@poczta.fm, Jestem z Krakowa- Pozdrawiam
Baty34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-23, 15:45   #4
chichotek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1
Dot.: Truskawki 2012 Niemcy! Nazwa firmy - Appel Spargel - u. Erdbeerhof GmbH&Co KG i

Byłam w tym roku na truskawce w Sallach koło Rain nie polecam tego pracodawcy , mieszka się w kontenerach za które pobiera siedem euro są czarne listy, stopy wykorzystywanie ludzi na maksa najgorszemu wrogowi nie życzę tam pracować jeśli ktoś się będzie wybierał niech się dobrze zastanowi.
chichotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-03, 16:30   #5
ordeal
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1
Dot.: Truskawki 2012 Niemcy! Nazwa firmy - Appel Spargel - u. Erdbeerhof GmbH&Co KG i

Witam, również pracowałam przy zbiorze truskawek w Sallach. Mieszka się w barakach po trzy osoby, płaci się 7 euro za dzień. Praca od poniedziałku do niedzieli, chyba że mocno pada/leje deszcz, wtedy się czeka, ale gdy tylko przestaje padać, jedzie się w pole. Ten sezon był nieciekawy pod względem ilości truskawki, ale można było w trzy tygodnie zarobić lekko ponad 1k euro na czysto. Jeżeli chodzi o "stopa", dostają go osoby, co mocno imprezują po nocach, mało zbierają itp. Z wykorzystywaniem ludzi się nie spotkałam, trzeba robić i tyle. Na polu praktycznie nie ma Niemców, więc jest luz. Pracodawca wypłacalny, można brać zaliczki, gdy komuś zabraknie kasy. Prawdopodobnie w przyszłym roku ma być mniej pól truskawki oraz opłata za barak wyniesie 10e dziennie, tak więc mniej osób będzie jechać, lub będzie to mało opłacalne jeżeli chodzi o zarobki.
ordeal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:39.