Obgryzanie paznokci - jak z nim walczyć? Zbiorczy. - Strona 54 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Pokaż wyniki sondy: Czy może mi coś pomóc??
tipsy 114 19,45%
silna wola 397 67,75%
płyn 31 5,29%
-- 44 7,51%
Głosujący: 586. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-03-10, 12:37   #1591
201612060923
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 6 533
Dot.: Obgryzanie paznokci - jak z nim walczyć? Zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez muffin96 Pokaż wiadomość
Abisans-dzięki, rozejrzę się za tym lakierem.
Tak, na samo szczęście zapuszczam - chyba jakoś od drugiej gimnazjum do tego przywykłam, bo wcześniej takie długości jak mam teraz były dla mnie wyczynem. Nigdy nie miałam jednak paznokci długich "poza palec", a pięknie wyglądają. Staram się pozytywnie myśleć tak jak mówisz, a dodatkową motywacją jest dziewczyna, która spotykam w autobusie w czasie jazdy do szkoły - jest ona posiadaczką idealnych czerwonych paznokci, tak ślicznie wypiłowanych nigdy nie widziałam... Wstyd mi wtedy za moje, bo to po prostu tragedia, co mam palcach - jak ją widzę to wciskam dłonie do kieszeni. :/ Dzięki Bogu pominęły mnie białe plamki, o których kiedyś tak dużo słyszałam. I skórki tak samo, spotykałam takie przypadki - strasznie wyglądały te palce, jakby były ciągle zakrwawione.
No to jesteśmy w równym wieku (nie wiem kiedy masz urodziny, bo mi ostatniego marca stuka 17 ). Przez to też się dziwnie czuje, bo pozbyłam się już trądziku, a paznokcie nie zadbane - dłońmi się też zajmuje, ale co mi z tego, skoro i tak przez obgryzanie to nieestetycznie wygląda.
Mi stuka 17 pierwszego sierpnia-nie wiem co mnie podkusiło żeby wpisać że jestem z piątego maja-przyznaję się bez bicia, że takie drobne oszustwo zrobiłam, nie lubię swojej prawdziwej daty...
Białe plamki brzydka rzecz, kiedyś miałam takie-były paskudne, a fe. Od kiedy używam mojej ukochanej odżywki z Eveline to białych plamek u siebie na oczęta nie widziałam. Nawet teraz kiedy jej nie używam od 1,5 miesiąca-paznokcie nadal są ładne Moje skórki ogółem są w miarę w miarę, ale jak zobaczę zadziorka...normalnie wtedy szarpię tego zadziorka i odrywam całą skórkę...Do krwi. To mój najgłupszy nawyk, wiecznie dłubię przy tych skórkach. Aktualnie pielęgnuję je wazeliną białą Ziai i jest o.k, zobaczymy co będzie za jakiś czas
201612060923 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-10, 14:31   #1592
Naomi21
Zakorzenienie
 
Avatar Naomi21
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 10 085
Dot.: Obgryzanie paznokci - jak z nim walczyć? Zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Bee88 Pokaż wiadomość
No jak rok już wytrzymujesz to myślę, że masz spokój
Oj, niekoniecznie Ja raz wytrzymałam 3 lata, potem znowu zaczęłam w okresie matur Drugi raz nie obgryzałam 2 lata, złamały mnie problemy z chłopakiem. Wydaje mi się, że jak ktoś ma taki nawyk, to zawsze istnieje niebezpieczeństwo powrotu do niego w trudnych chwilach.
__________________
Książki 2021 98
(2020-125, 2019 - 67, 2018 - 87, 2017 - 108, 2016 - 56, 2015 - 54, 2014 - 42, 2013 - 66)
Naomi21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-10, 15:00   #1593
201612060923
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 6 533
Dot.: Obgryzanie paznokci - jak z nim walczyć? Zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Naomi21 Pokaż wiadomość
Oj, niekoniecznie Ja raz wytrzymałam 3 lata, potem znowu zaczęłam w okresie matur Drugi raz nie obgryzałam 2 lata, złamały mnie problemy z chłopakiem. Wydaje mi się, że jak ktoś ma taki nawyk, to zawsze istnieje niebezpieczeństwo powrotu do niego w trudnych chwilach.
Próby sił...Ja miałam tak chyba ze trzy lata po skończeniu obgryzania-chciałam je obgryzać jak szalona. Ciągle żyję w stresie, więc było ciężko. Ale byłam silna i nie dawałam się. Dziś już nawet nie myślę o obgryzaniu
201612060923 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-10, 20:17   #1594
muffin96
Przyczajenie
 
Avatar muffin96
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: InoLove
Wiadomości: 25
Dot.: Obgryzanie paznokci - jak z nim walczyć? Zbiorczy.

Ja używam tego różowego kremu z Garniera do skóry normalnej i suchej (ogólnie mam małą obsesję na punkcie dłoni, myję je chyba z 50 razy dziennie). Szukam od jakiegoś czasu też takiego, który będzie działał na paznokcie.
__________________
muffin96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-10, 20:30   #1595
201612060923
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 6 533
Dot.: Obgryzanie paznokci - jak z nim walczyć? Zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez muffin96 Pokaż wiadomość
Ja używam tego różowego kremu z Garniera do skóry normalnej i suchej (ogólnie mam małą obsesję na punkcie dłoni, myję je chyba z 50 razy dziennie). Szukam od jakiegoś czasu też takiego, który będzie działał na paznokcie.
Ja tez używam różowego kremu Garniera-noszę go do szkoły, ponieważ wchłania się szybciej niż jego czerwony brat, którego kocham miłością dozgonną. I wzajemną
Ja ze swojej strony mogę ci polecić krem rumiankowy do rąk Green Pharmacy. Bardzo fajnie odżywia i natłuszcza paznokcie-moje to bardzo lubią
201612060923 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-16, 09:21   #1596
antonina_bielska
Polka Ogarniaczka
 
Avatar antonina_bielska
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: słoikowo
Wiadomości: 8 106
Odp: Obgryzanie paznokci - jak z nim walczyć? Zbiorczy.

Ja mam znów fazę kiedy pojedyncze palce non stop mecze i nie umiem ich zapuscic (wstyd). Nie wiem co robić, czasem przy czytaniu czy oglądaniu tv moze z nerwów, a moze z nudów to robię

Spróbuje z ta odzywka s.o.s, musze koniecznie zapuscic ładne pazurki do ślubu

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Lubię czytać

„Leć tam gdzie miłość głaszcze Cię dłonią, nie płacz za tymi, co miłość Twą trwonią”
antonina_bielska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-20, 14:08   #1597
Naomi21
Zakorzenienie
 
Avatar Naomi21
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 10 085
Dot.: Obgryzanie paznokci - jak z nim walczyć? Zbiorczy.

Ja się póki co trzymam Od dawna nie miałam tak długiej przerwy. Co prawda, paznokcie wyglądają jeszcze źle (na szczęście już nie tragicznie), ale myślę, że do czerwca będą śliczne I nawet mnie nie korci, aż ciężko uwierzyć.

Kupiłam sobie utwardzacz do paznokci Paese, pilnik, kilka lakierów - też mnie to jakoś dodatkowo zmotywowało
__________________
Książki 2021 98
(2020-125, 2019 - 67, 2018 - 87, 2017 - 108, 2016 - 56, 2015 - 54, 2014 - 42, 2013 - 66)
Naomi21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-21, 02:45   #1598
cu.Kinia
Wtajemniczenie
 
Avatar cu.Kinia
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 009
GG do cu.Kinia
Dot.: Obgryzanie paznokci - jak z nim walczyć? Zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Naomi21 Pokaż wiadomość
Ja się póki co trzymam Od dawna nie miałam tak długiej przerwy. Co prawda, paznokcie wyglądają jeszcze źle (na szczęście już nie tragicznie), ale myślę, że do czerwca będą śliczne I nawet mnie nie korci, aż ciężko uwierzyć.

Kupiłam sobie utwardzacz do paznokci Paese, pilnik, kilka lakierów - też mnie to jakoś dodatkowo zmotywowało
Kwestia czasu, warto poczekać Pokazuj jak Ci idzie zapuszczanie
cu.Kinia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-22, 18:39   #1599
Naomi21
Zakorzenienie
 
Avatar Naomi21
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 10 085
Dot.: Obgryzanie paznokci - jak z nim walczyć? Zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez cu.Kinia Pokaż wiadomość
Kwestia czasu, warto poczekać Pokazuj jak Ci idzie zapuszczanie
Na razie to się wstydzę Przeglądałam wątek dla zapuszczających paznokcie i chyba żadna dziewczyna nie miała tak tragicznie obgryzionych paznokci jak miałam jaMistrz
__________________
Książki 2021 98
(2020-125, 2019 - 67, 2018 - 87, 2017 - 108, 2016 - 56, 2015 - 54, 2014 - 42, 2013 - 66)
Naomi21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-22, 23:29   #1600
doleo
Zakorzenienie
 
Avatar doleo
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 4 074
Dot.: Obgryzanie paznokci - jak z nim walczyć? Zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Naomi21 Pokaż wiadomość
Na razie to się wstydzę Przeglądałam wątek dla zapuszczających paznokcie i chyba żadna dziewczyna nie miała tak tragicznie obgryzionych paznokci jak miałam jaMistrz
Tragicznie, tzn.? Od kiedy nie obgryzasz?


Dziewczyny, robicie co jakiś czas zdjęcia paznokciom? Jakiś czas temu udało mi się zapuść rekordową długość, potem przerwa na "ogryzki" Ostatnio znalazłam to zdjęcie i dostałam takiego kopa, że skoro wtedy potrafiłam, to dlaczego teraz temu nie dorównać? I nieźle się trzymam
__________________
gdyby wszyscy mieli po cztery jabłka
gdyby wszyscy byli silni jak konie
gdyby wszyscy byli jednakowo bezbronni w miłości
gdyby każdy miał to samo
nikt nikomu nie byłby potrzebny
doleo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-23, 07:30   #1601
antonina_bielska
Polka Ogarniaczka
 
Avatar antonina_bielska
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: słoikowo
Wiadomości: 8 106
Odp: Obgryzanie paznokci - jak z nim walczyć? Zbiorczy.

Ja mam aktualnie jednego ogryzka, prawa ręka, palec wskazujący reszta różnej długości, ale jest (wczoraj mi sie środkowy zahaczył i oczywiście musiałam podgrysc :/)

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Lubię czytać

„Leć tam gdzie miłość głaszcze Cię dłonią, nie płacz za tymi, co miłość Twą trwonią”
antonina_bielska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-24, 12:49   #1602
Naomi21
Zakorzenienie
 
Avatar Naomi21
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 10 085
Dot.: Obgryzanie paznokci - jak z nim walczyć? Zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez doleo Pokaż wiadomość
Tragicznie, tzn.? Od kiedy nie obgryzasz?
Praktycznie w ogóle paznokci nie miałam Nie obgryzam jakiś miesiąc i dopiero po takim czasie wyglądają względnie normalnie, ale nie nadają się jeszcze do malowania ani nic
__________________
Książki 2021 98
(2020-125, 2019 - 67, 2018 - 87, 2017 - 108, 2016 - 56, 2015 - 54, 2014 - 42, 2013 - 66)
Naomi21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-25, 11:35   #1603
Marewana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 56
Dot.: Obgryzanie paznokci - jak z nim walczyć? Zbiorczy.

Pochwalę się zarwaniem z nałogiem Obryzałam przez 8 lat, teraz nie obgryzam 2 lata Płytka sie zdecydowanie poprawiła, jeszcze mam problem ze skórkami. Wklejam zdjęcia, kiedy obgryzałam i obecne.
http://i36.tinypic.com/b7dszo.jpg
http://tinypic.com/view.php?pic=152l1u8&s=6
Marewana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-30, 10:43   #1604
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Obgryzanie paznokci - jak z nim walczyć? Zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Marewana Pokaż wiadomość
Pochwalę się zarwaniem z nałogiem Obryzałam przez 8 lat, teraz nie obgryzam 2 lata Płytka sie zdecydowanie poprawiła, jeszcze mam problem ze skórkami. Wklejam zdjęcia, kiedy obgryzałam i obecne.
http://i36.tinypic.com/b7dszo.jpg
http://tinypic.com/view.php?pic=152l1u8&s=6
Brawo Świetny przykład na to, że się da! Rzeczywiście miałaś mocno obgryzione, a teraz masz śliczną płytkę, długą i równą

Kiedyś udzielałam się więcej w wątku, a od tego czasu prawie nie obgryzam Zdarza mi się tylko w jakiejś mocno stresowej sytuacji, teraz mam na przykład jednego ogryzka, bo rozdwoiłam paznokieć do połowy Ale generalnie poprawa jest!
Używam odżywki Eveline 8w1 (u mnie sprawiła cuda, ale nie dla każdego jest dobra i ja nie używam jej cały czas, bo jednak wysusza płytkę, więc po każdej buteleczce przerwa na inną odżywkę), maluję paznokcie na mocne kolory, brokatowe i rzucające się w oczy - wszelkie kolory nude czy po prostu mało pstrokate nadal zdarza mi się zedrzeć z płytką.
Teraz noszę króciutkie, więc mogę nałożyć tonę brokatu i nie będzie tandetnie
I do tego smaruję skórki maścią tranową i łykam czosnek w kapsułkach

Szczerze mogę powiedzieć, że jeśli uda mi się zapuścić i ładnie spiłować, są piękne, a ludzie nie wierzą mi, że to moje naturalne Tylko skórki pozostawiają wiele do życzenia, ale z tym też wygram.

Przez ostatnie lata stosowałam właśnie odżywkę Eveline, poza tym odżywki Senique są bardzo fajne, miałam odżywkę Wibo tą taką, która się wchłania Odżywki Barbry mirrową i z olejkiem z drzewa herbacianego.
Piłam drożdże, siemię lniane, pokrzywę. Myślę, że to wszystko wpłynęło na stan moich paznokci
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-30, 17:17   #1605
laza
Zakorzenienie
 
Avatar laza
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 345
Dot.: Obgryzanie paznokci - jak z nim walczyć? Zbiorczy.

witajcie dziewczyny, obgryzłam paznokcie, a zapuszczałam je przez miesiąc... jestem na siebie taka zła, zawsze jak uda mi się zapuścić paznokcie, dbam o nie i robię wszystko żeby dalej rosły to one zaczynają się zadzierać/łamać/rozdwajac i jak już jeden pójdzie to reszta tez... nie mam juz sily do tego, obgryzam kilkanascie lat, moze nie obgryzam juz tak czesto jak kiedys ale jednak nadal nie udaje mi sie zapuscic paznokci za opuszek
__________________
jeśli spodziewasz się zbyt wiele,
to nic nie jest w stanie Cię zadowolić,
kiedy niczego nie oczekujesz
– wszystko może Cię uszczęśliwić.
laza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-30, 17:38   #1606
antonina_bielska
Polka Ogarniaczka
 
Avatar antonina_bielska
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: słoikowo
Wiadomości: 8 106
Odp: Obgryzanie paznokci - jak z nim walczyć? Zbiorczy.

Dla motywacji wkleje tu zdjęcia moich obecnych, co prawda każdy innej długości, ale sa

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Lubię czytać

„Leć tam gdzie miłość głaszcze Cię dłonią, nie płacz za tymi, co miłość Twą trwonią”
antonina_bielska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-03, 12:03   #1607
Naomi21
Zakorzenienie
 
Avatar Naomi21
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 10 085
Dot.: Obgryzanie paznokci - jak z nim walczyć? Zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Marewana Pokaż wiadomość
Pochwalę się zarwaniem z nałogiem Obryzałam przez 8 lat, teraz nie obgryzam 2 lata Płytka sie zdecydowanie poprawiła, jeszcze mam problem ze skórkami. Wklejam zdjęcia, kiedy obgryzałam i obecne.
http://i36.tinypic.com/b7dszo.jpg
http://tinypic.com/view.php?pic=152l1u8&s=6
Rzeczywiście miałaś mocno obgryzione (choć nie aż tak jak ja). Widać tylko, że gryziesz skórki, walcz z tym

Ja jestem z siebie dumna, pazury rosną i rosną - aż żałuję, że nie zrobiłam im wcześniej zdjęć, żeby pokazać Wam efekt przed i po Właściwie już wyglądają zwyczajnie, ze skórkami na szczęście nigdy nie miałam problemów
__________________
Książki 2021 98
(2020-125, 2019 - 67, 2018 - 87, 2017 - 108, 2016 - 56, 2015 - 54, 2014 - 42, 2013 - 66)
Naomi21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-04, 12:26   #1608
lifeviolin
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 6
Dot.: Obgryzanie paznokci - jak z nim walczyć? Zbiorczy.

Witam to znowu ja dawno mnie tutaj nie było i widzę, że temat jest nadal aktualny nie wiem jak wam ale mi się udało...czasem mnie kusi ale trzeba się powstrzymywać w czerwcu mam wesele i muszę zapuścić paznokcie aczkolwiek jest źle bo mi się cały czas łamią ale zdarza się ważne, że same się odrywają a nie je obgryzam
po ostatnich zdjęciach jakie tutaj swoje widziałam to widzę poprawę małą ale widzę. Mam nadzieję, że Was wszystkie zmotywuje swoimi paznokciami aczkolwiek nie są jeszcze takie ładne jakbym chciała ale mimo wszystko jestem z nich dumna! życzę Wa m wszystkim wytrwałości!:przytu l:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg paznokcie.jpg (33,5 KB, 66 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1301_04-05-13.jpg (75,1 KB, 45 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1300_04-05-13.jpg (86,4 KB, 36 załadowań)
lifeviolin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-04, 15:06   #1609
agaszak
Zakorzenienie
 
Avatar agaszak
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 487
Dot.: Obgryzanie paznokci - jak z nim walczyć? Zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez asiaklara Pokaż wiadomość
4 doby bez wkladania do dzioba ! Uzywam Eveline 6w1. Do tego łykam Calcium pantothenicum 4 tabletki dziennie , wcieram olejek rycynowy i wyciskam na skorki capivit a+e.
No własnie nie dosć ze pazurów nie mam , to jeszcze mam twarde ,bolace skorki .! jak moge im jeszcze pomoc ? Pliss !
Na paznokciach jest temat o olejowaniu i zobacz co to robi ze skórkami i przyrostem - zresztą dziewczyny, zdjęcia Majowej Rosy mówią same za siebie .
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=687679
__________________
Zawsze wybieraj najtrudniejszą drogę. Tam nie ma konkurencji.
-Charles de Gaulle
9/2016
agaszak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-06, 08:27   #1610
antonina_bielska
Polka Ogarniaczka
 
Avatar antonina_bielska
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: słoikowo
Wiadomości: 8 106
Dot.: Obgryzanie paznokci - jak z nim walczyć? Zbiorczy.

A ja znowu wszystko zjadłam, jestem beznadziejna
__________________
Lubię czytać

„Leć tam gdzie miłość głaszcze Cię dłonią, nie płacz za tymi, co miłość Twą trwonią”
antonina_bielska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-06, 09:25   #1611
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Obgryzanie paznokci - jak z nim walczyć? Zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez antonina_bielska Pokaż wiadomość
A ja znowu wszystko zjadłam, jestem beznadziejna
No i trudno Nie ma co płakać, bo to najszybszy krok do ponownego obgryzienia. Spiłuj, żeby miały w miarę gładkie krawędzie, pomaluj odżywką a najlepiej też lakierem i czekaj. Odrosną
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-06, 10:27   #1612
antonina_bielska
Polka Ogarniaczka
 
Avatar antonina_bielska
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: słoikowo
Wiadomości: 8 106
Dot.: Obgryzanie paznokci - jak z nim walczyć? Zbiorczy.

Nie mogę malować, bo pracuję na kuchni no i to właśnie stanowi pokusę...
__________________
Lubię czytać

„Leć tam gdzie miłość głaszcze Cię dłonią, nie płacz za tymi, co miłość Twą trwonią”
antonina_bielska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-07, 20:52   #1613
czilala4
Raczkowanie
 
Avatar czilala4
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 445
Dot.: Obgryzanie paznokci - jak z nim walczyć? Zbiorczy.

Obgryzałam paznokcie odkąd pamiętam, tysiące razy próbowałam przestać, ale po prostu nie umiałam... Na studniówkę miałam założone tipsy, ale po jakimś czasie odpadły, były w kiepskim stanie, więc skończyło się to jak zwykle. Minął jakiś czas i już naprawdę miałam tego dość, pojawiła się pewna sytuacja na zajęciach, kiedy cała grupa przyglądała się moim dłoniom, bo musiałam coś zaprezentować. Wiecie jak mi strasznie było wstyd? I wtedy postanowiłam, że to koniec. W styczniu tego roku poszłam do kosmetyczki założyć tipsy. Każdy mi mówił, że pewnie będzie tak samo jak wtedy, szkoda tylko wywalonych pieniędzy. Zrobiła mi grube, neutralne pazurki, jak teraz patrzę na zdjęcie to były nie za piękne, ale wtedy wydawały mi się cudowne. Uzupełniłam później jeszcze raz i pod koniec lutego spiłowałam. Nadałam im w miarę równy kształt i od tego czasu są moim oczkiem w głowie Obecnie są już naprawdę długie, opiłowuję boki żeby były ładnie wydłużone, zawsze mam je pomalowane. Teraz jestem wśród znajomych znana jako posiadaczka pięknych paznokci, dla których straciłam głowę Dziewczyny, naprawdę da się przestać! Silna wola i tipsy w moim przypadku wystarczyły, spróbujcie
__________________
Jestem lekarzem


24.06.2017
czilala4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-07, 21:40   #1614
antonina_bielska
Polka Ogarniaczka
 
Avatar antonina_bielska
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: słoikowo
Wiadomości: 8 106
Dot.: Obgryzanie paznokci - jak z nim walczyć? Zbiorczy.

Mnie niby pomogły też, ale stare nawyki górą, ja to do wszelkich innych uzależnień porównuję

w każdym razie, kupiłam odżywkę 8 w 1 i będę raz na tydzień co wtorek robić fotkę, tak motywacyjnie
__________________
Lubię czytać

„Leć tam gdzie miłość głaszcze Cię dłonią, nie płacz za tymi, co miłość Twą trwonią”
antonina_bielska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-07, 23:56   #1615
doleo
Zakorzenienie
 
Avatar doleo
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 4 074
Dot.: Obgryzanie paznokci - jak z nim walczyć? Zbiorczy.

Ja muszę jakoś przeboleć, że dopóki nie skończy się maj=matury nie ma szans na odwyk... Cały stres mam "wymalowany" na paznokciach A były już takie ładne
__________________
gdyby wszyscy mieli po cztery jabłka
gdyby wszyscy byli silni jak konie
gdyby wszyscy byli jednakowo bezbronni w miłości
gdyby każdy miał to samo
nikt nikomu nie byłby potrzebny
doleo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-08, 09:50   #1616
czilala4
Raczkowanie
 
Avatar czilala4
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 445
Dot.: Obgryzanie paznokci - jak z nim walczyć? Zbiorczy.

Dla mnie też najgorzej powstrzymać się od obgryzania w trakcie nauki, niestety muszę się dość dużo uczyć na studiach, ale kiedy paznokieć ląduje w buzi to nagle się opamiętuję zresztą teraz są już dość twarde i ciężko by mi było ugryźć (ale dla chcącego nic trudnego ;P)
__________________
Jestem lekarzem


24.06.2017
czilala4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-12, 20:51   #1617
llexia
Przyczajenie
 
Avatar llexia
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 12
Dot.: Obgryzanie paznokci - jak z nim walczyć? Zbiorczy.

Mam podobny problem..kiedy zdążę się złapać na tym, że trzymam paluszki w buzi, jest już za późno. Teraz muszę się pochwalić... jestem na odwyku prawie drugi tydzień i strasznie się boję, żeby tego nie zepsuć. Chciałabym wydłużyć jakoś płytkę, są na to specjalne preparaty? albo jakieś dobre, w miarę niedrogie na pogrubienie paznokci, bo strasznie mi się rozdwajają
llexia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-13, 07:55   #1618
antonina_bielska
Polka Ogarniaczka
 
Avatar antonina_bielska
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: słoikowo
Wiadomości: 8 106
Odp: Obgryzanie paznokci - jak z nim walczyć? Zbiorczy.

Eveline odzywka 8w1, total action

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Lubię czytać

„Leć tam gdzie miłość głaszcze Cię dłonią, nie płacz za tymi, co miłość Twą trwonią”
antonina_bielska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-24, 20:57   #1619
Miniatura
Przyczajenie
 
Avatar Miniatura
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 22
Dot.: Odp: Obgryzanie paznokci - jak z nim walczyć? Zbiorczy.

Witajcie dziewczyny.

Ostatni raz na forum udzieliłam się rok temu kiedy to również walczyłam z obgryzaniem paznokci. Nie ukrywam że dużą motywacją było dla mnie oglądanie zdjęć koleżanek z forum, które wstawiały swoje rezultaty walki z nałogiem. Rok czasu nie obgryzałam, od kwietnia 2012 roku po tym jak doszło do konkretnego złamania jednego z paznokci poddałam się. I tak już obgryzłam wszystkie.. Przez kolejny rok znów maltretowałam paznokcie aż do lipca. Teraz nie obgryzam znowu dwa miesiące i jak na razie paznokcie trzymają się nieźle. Dochodzą do siebie. Może nawet jak się odważę to wstawie jakieś fotki Na szczęście nie zaczynałam totalnie od zera ponieważ ro czasu nieobgryzania paznokci pozwolił płytce się troszkę wydłużyć więc jakoś łatwiej mi teraz wychodzi ich zapuszczanie. Polecam wszystkim odżywkę Eveline 8 w 1. Ja teraz po długich poszukiwaniach praktykuje odżywkę Maksymalny wzrost paznokci. Niby producent zaleca kurację 10 dniową. Stosuję ją od 4 dni dopiero ale paznokcie na pewno są bardziej twarde piszcie jak wam idzie walka z nałogiem.
Serdecznie pozdrawiam wszystkie walczące i te, które z nałogiem wygrały.
Miniatura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-24, 21:42   #1620
antonina_bielska
Polka Ogarniaczka
 
Avatar antonina_bielska
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: słoikowo
Wiadomości: 8 106
Dot.: Odp: Obgryzanie paznokci - jak z nim walczyć? Zbiorczy.

Ja jestem w lepszej kondycji, zaraz wrzucę zdjęcie umalowanych pazurków, muszę jednak kupić jakieś witaminy lub/i odżywkę, żeby nie kwitły
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg image201308240001.jpg (70,5 KB, 54 załadowań)
__________________
Lubię czytać

„Leć tam gdzie miłość głaszcze Cię dłonią, nie płacz za tymi, co miłość Twą trwonią”
antonina_bielska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-11-13 13:00:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:30.