Fryzjer - Lublin - Strona 28 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-03-18, 07:14   #811
Wojtusia
Zakorzenienie
 
Avatar Wojtusia
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 6 456
Dot.: fryzjer - LUBLIN

A slyszalyscie cos o salonie Laura Christina na bursztynowej? Bo chcialam sie do nich wybrac, bo pracuja na matrixe. ale nigdy tam nie bylam....

Chyba ze polecicie jakis inny salon w którym mają farby do wlosów matrixa?
Wojtusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-18, 17:04   #812
lolitaj
Raczkowanie
 
Avatar lolitaj
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z kątowni
Wiadomości: 168
Dot.: Fryzjer stylista z lublina poszukiwany

Cytat:
Napisane przez sue. Pokaż wiadomość
A gdzie ten salon jest? Ile zapłaciłaś za ścięcie? Ja na razie okupuję Montownię, niedługo jestem tam umówiona, ale myślę, że na następne ścięcie wybiorę się gdzie indziej.


Zapłaciłam 30 złotych i to jest na osiedlu Felin ul. Władysława Jagiełły 16
__________________

Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić.
Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć.
Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem.

19.08.09 prawko
01.10.09 studentka
lolitaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-26, 13:52   #813
Błękitny Frędzelek
Raczkowanie
 
Avatar Błękitny Frędzelek
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 198
Dot.: dekoloryzacja .Lublin

Wydaje mi się, ze w każdym większym salonie zrobią ci dekoloryzację przed farbowaniem, jesli faktycznie będzie to konieczne. Nie wiem ile to dokładnie kosztuje, ale myślę, że sama dekoloryzacja to jakieś 50zł
Błękitny Frędzelek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-27, 12:33   #814
nicky_1981
Rozeznanie
 
Avatar nicky_1981
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 729
Dot.: fryzjer - LUBLIN

Witam! Dziewczyny a co myślicie o salonie Prestiż na Bursztynowej i o p. Uli? Była moze tam któras z Was?
Pozdrawiam
nicky_1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-27, 15:42   #815
kajka270
Raczkowanie
 
Avatar kajka270
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 153
Dot.: fryzjer - LUBLIN

Ja dostałam namiary na zakład fryzjerski Anna na Bursztynowej, ale sama osobiscie nie byłam, podobno bardzo dobry fryzjer. Jesli ktoras z was korzystala z uslug tego zakladu, piszcie jakie wrazenie na was wywarl. Potrzebuje opinii, gdyz chcialam sie tam uczesac na slub
kajka270 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-28, 15:16   #816
reniakk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 2
Dot.: Najlepszy salon fryzjerski w Lublinie

Byłam we wtorek w salonie miracle art na andersa i rzeczywiście musze przyznac ze po wyjsciu bardzo sie ucieszyłam. Zmieniłam kolorek i ładnie mam ściete włoski. Byłam tam pierwszy raz po przeczytaniu powyższych postów na temat tego salonu, akurat (nawet nie wiedziałam która to pani) trafiłam do pani Marty, och zna sie na rzeczy i jest przesympatyczna. Naprawde polecam.
reniakk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-28, 18:12   #817
madcat83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 2
Re: fryzjer - LUBLIN

Polecam Salon Fryzjerski Ewa przy ul. Millenijnej na Czechowie-zresztą jak zauważyłam nie tylko ja ;-)). Korzystam i wysyłam tam wszystkie koleżanki.
madcat83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-28, 20:26   #818
Quillaja
Rozeznanie
 
Avatar Quillaja
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: ...lublin..
Wiadomości: 642
Dot.: fryzjer - LUBLIN

a czy słyszałyście o salonie przy ul. Nowowiejskiego 6G?
podobno tam fajnie strzygą
__________________


Quillaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-28, 21:35   #819
koczkodanek
Raczkowanie
 
Avatar koczkodanek
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 138
Dot.: fryzjer - LUBLIN

Cytat:
Napisane przez nicky_1981 Pokaż wiadomość
Witam! Dziewczyny a co myślicie o salonie Prestiż na Bursztynowej i o p. Uli? Była moze tam któras z Was?
Pozdrawiam
Ja tam chodzę i jestem zadowolona opinie o salonie sa rozne jedni sa zadowoleni inni nie, zalezy kto co lubi Mi sie osobiscie podoba, bo moje geste, krecone włosy juz parokrotnie zostały tam bardzo dobrze "potraktowane". Akurat na moich wlosach linia ciecia trzyma sie dlugo, i kształt fryzury tez. Ale co czlowiek to opinia. na brak ruchu nie narzekaja, bo bylam sie umowic to obecnie trzeba czekac jakies 1,5-2 tygodni. Spróbowac mozna Pracuja na produktach firmy Kadus, bo to własnie salon firmowy Kadusa.
koczkodanek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-28, 22:03   #820
lapus
Wtajemniczenie
 
Avatar lapus
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: skądinąd
Wiadomości: 2 651
Dot.: Najlepszy salon fryzjerski w Lublinie

ja polecam top trendy na głębokiej, ale scinałam, a nie farbowałam, więc nie wiem jak tamz farbowaniem jest.
__________________

Gonna walk because it would save me
And my fragility could kill me
Is this the best I can be?
Is this the best I can give?
lapus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-29, 06:46   #821
karoolaaa
Zakorzenienie
 
Avatar karoolaaa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Edinburgh/Lbn
Wiadomości: 3 641
Dot.: Najlepszy salon fryzjerski w Lublinie

Cytat:
Napisane przez lapus Pokaż wiadomość
ja polecam top trendy na głębokiej, ale scinałam, a nie farbowałam, więc nie wiem jak tamz farbowaniem jest.

ja tam farbowalam Polecam P.Magde (taka z ciemnymi włosami)
karoolaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-29, 09:07   #822
Quillaja
Rozeznanie
 
Avatar Quillaja
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: ...lublin..
Wiadomości: 642
Dot.: fryzjer - LUBLIN

kurczę, cięzko się zdecydować tyle opinii..
a szczególnie gdy ma się długaśne włoski nieścinane ... szmat czasu
Quillaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-29, 12:03   #823
>>jamajka<<
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 35
Dot.: fryzjer - LUBLIN

byłam 2razy w montowni u Pawła i z lekko falowanych włosów zrobił kręcone, tyle że zawsze wychodziłam z krótkimi tzn takim powyżej ramion. Teraz mam włosy do łopatek i są takie jakby falowane ale bliżej im do prostych. Zapuszczam włosy i chcę tylko pozbyć się zniszczonych końcówek i ściąć włosy z wierzchu żeby się ładnie kręciły/falowały. Bo z moimi jest tak że im dłuższe to prostsze.

Planuje po raz kolejny wybrać się do montownii tylko nie wiem który z chłopkaów spełni moją prośbę. Zostać przy Pawle? Czy u innego spróbować? bo nie chce mieć krótkich chce pozostać przy tej długości co mam
>>jamajka<< jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-29, 16:04   #824
Quillaja
Rozeznanie
 
Avatar Quillaja
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: ...lublin..
Wiadomości: 642
Dot.: fryzjer - LUBLIN

kuczę, nie wiem, co poradzić, bo sama poszukuję wciąz TEGO/ TEJ wymarzonej fryzjerki, która w końcu dobierze mi fajną fryzurkę..
w montowni.. byłam kiedyś u Włodka.. i kurdę, zrobił fajnie, ale fajnie to było tyl;ko 1. dnia. .. potem bez prostownicy ani rusz....

i znów jestem w kropce.
Quillaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-29, 20:34   #825
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: fryzjer - LUBLIN

polecam pana Łysola z miasteczka akademickiego.
Ścina tak, ze włosy układają się same a przy tym jest człowiekiem o pięknej duszy. To poeta nie fryzjer, a przyjmuje w małej kanciapce i ma niskie ceny.

poza tym pani Żanetka w La Beaute Spa na konstantynowie, jestem bardzo zadowolona z jej usług
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-30, 10:34   #826
Ewelka222
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6
Dot.: fryzjer - LUBLIN

Drogie wizażystki ja wczoraj wróciłam z Akademii Pięknych Włosów na Placu Dworcowym. Ścinał mnie Sebastian i jestem baaaaaaaaardzo zadowolona. Poratował mnie po spartaczonym ścięciu w Plazie i teraz moje włoski wyglądają tak jak chciałam czyli bob z grzyweczką (taka fryzurka na Nicole Richie). To co podoba mi się w Akademi to indywidualne podejście do klienta. Sebastian przed strzyżeniem zawsze rozmawia ze mną o mojej koncepcji fryzury i otwacie mówi czy pasuje ona do mojej twarzy czy nie. Ponadto jest ogromnym perfekcjonistą, ostatnio ścinał mnie prawie 2godz, gdyż lubi ażeby każdy włosek wyglądał tip-top. Ja już napewno nie zamienię go na żadnego innego fryzjera.
Moja fryzurka wygląda identycznie jak ta poniżej.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg nicole-richie-vogue-japan-01.jpg (17,4 KB, 176 załadowań)
Ewelka222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-03, 12:40   #827
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: fryzjer - LUBLIN

wlasnie wrocilam z PRO ARTE przy al. Racławickich
scinal mnie pan ktory zrobil to super
graficzne ciecie do uszu asymetryczne z krotka grzywka jestem bardzo zadowolona bo dobrze mi doradzil
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-04, 08:09   #828
Asiulak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 21
Dot.: Fryzjer stylista z lublina poszukiwany

Cytat:
Napisane przez kajka270 Pokaż wiadomość
Asiulak a czy mogłabyś podac jakiś telefon do tego salonu? Byłabym ci wdzieczna


Przepraszam ze tak późno, dawno tu nie zaglądałam nr tel do salonu MMD do Kasi 0817540770

Naprawdę polecam ta dziewczynę, jest świetna.
Asiulak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-04, 17:41   #829
kajka270
Raczkowanie
 
Avatar kajka270
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 153
Dot.: fryzjer - LUBLIN

Dzięki!!
kajka270 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-06, 10:52   #830
Lylu
Raczkowanie
 
Avatar Lylu
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 75
Dot.: Najlepszy salon fryzjerski w Lublinie

Czytam i czytam różne lubelskie wątki fryzjerskie, więc może sama się w końcu wypowiem. Znalezienie dobrego fryzjera to dla mnie ogromny problem od dłuższego już czasu. Mam kręcone, cienkie i puszące się włosy i mało kto sobie z nimi radzi. Z własnych doświadczeń mogę powiedzieć, że odwiedziłam:
1. Salon "Imaginer", p. Edyta - za pierwszym razem było super, włoski wycieniowane, ładnie się układały, zapłaciłam 50zł za strzyżenie włosów do ramion. Drugi raz też było w miarę ok, chociaż włosy nie układały już się tak fajnie. Trzeci raz to już była porażka - widać było, że pani bardzo się śpieszyła, ścięła mi mało co, właściwie wyszłam z taką fryzurą jaką przyszłam, na dodatek zapłaciłam 65zł. I tak zakończyłam swoją przygodę z tym salonem.
2. Salon "Gabriel" (NIE "Gabriel Proffessional") na Jana Sawy 10, nie pamiętam, jak nazywała się pani, która mnie obcinała (blondynka, proste włosy do ramion), ale nie bardzo poradziła sobie z moimi lokami. Miałam straszną szopę po wyjściu, góra mało wycieniowana sterczała na wszystkie strony. Dobrze, że kosztowało mnie to tylko 35zł.
3. Salon "Prestiż" na Bursztynowej 17, p. Ula - moim zdaniem miłośniczka awangardowych cięć. Najpierw powiedziała mi, że dużo mnie nie obetnie, bo do mojej buzi nie będą pasować krótkie włosy, a potem tak mnie wycieniowała, że na czubku i po bokach przy twarzy miałam 3cm kosmyki! Cięcie było baaardzo udziwnione, totalna asymetria, ale takie krótkie loki są niesamowicie trudne w ułożeniu, po prostu robią, co chcą. Dlatego nie mogę powiedzieć, że wyszłam z tego salonu zadowolona. Dopiero po 2 miesiącach od tego czasu włosy jako tako mi się układały . Zapłaciłam 50 zł. Polecam tylko odważnym i lubiącym krótkie fryzurki.

Teraz sama nie wiem, gdzie pójść z moimi lokami. Może wy dziewczyny kogoś polecicie?
Lylu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-06, 22:31   #831
iza84
Raczkowanie
 
Avatar iza84
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 124
Dot.: fryzjer - LUBLIN

ile może kosztować zrobienie pasemek-refleksów na długich włosach w Pierre? i na jakich farbach pracują?
iza84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-07, 12:38   #832
emerigano
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1
Dot.: fryzjer - LUBLIN

Witam!Czy ktos byl u p.Iwony w PRO ARTE?
emerigano jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-07, 13:22   #833
Daisy_80
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 288
Dot.: fryzjer - LUBLIN

Cytat:
Napisane przez emcia23 Pokaż wiadomość
Witam! czy mógłby mi ktoś polecić salon w którym ładnie robią, czeszą fryzury ślubne? pilne
Przyłączam się do pytania... gdzie w Lublinie robią ciekawe fryzury ślubne.. wolałabym raczej gdzieś fryzjera z okolic centrum... Ślub mam we wrześniu, ale jak narazie nie mam pojęcia gdzie mam się skierować nawet na czesanie próbne..
__________________
6 wrzesień 2008




Daisy_80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-08, 00:13   #834
MangaVu
Przyczajenie
 
Avatar MangaVu
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1
Dot.: fryzjer - LUBLIN

Witam.chciałabym wszystkim polecic salon Pierre przy kapucynskiej.nie jest tanio ale jeszcze nie widzialam zeby ktos wychodzil z niego zle obciety. naprawde polecam stylistow 2 czy 3 stopnia natomiast odradzam uczacych sie ktorzy czesto obcinaja za darmo ..chociaz jak ktos lubi ryzykowac.. natomiast tak jak mowilam fryzjerzy bardzo dbaja o kazdy najmniejszy detal fryzury pelny profesjonalizm warty swojeje ceny
__________________
,, kto pyta nie błądzi"... no to pytam
MangaVu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-08, 14:33   #835
iza84
Raczkowanie
 
Avatar iza84
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 124
Dot.: fryzjer - LUBLIN

MangaVu--------) a możesz napisać ile mniej więcej kosztują pasemka/refleksy na długich włosach?
i na jakich farbach pracują?
iza84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-09, 10:29   #836
DOMINIKA2004
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 34
Dot.: fryzjer - LUBLIN

Cytat:
Napisane przez Daisy_80 Pokaż wiadomość
Przyłączam się do pytania... gdzie w Lublinie robią ciekawe fryzury ślubne.. wolałabym raczej gdzieś fryzjera z okolic centrum... Ślub mam we wrześniu, ale jak narazie nie mam pojęcia gdzie mam się skierować nawet na czesanie próbne..
Cześć
Mogę Wam polecić salon Loreala Miracle Art na Andersa a dokładniej Panią Martę , która tam pracuje. Dla mnie i wielu moich koleżanek to jedna z najlepszych stylistek w Lublinie. Przepięknie czesze koki według gustu klientki. Oczywiście zapewne mozna się wcześniej zapisać na czesanie próbne , które ja polecam byśmy byli w dniu ślubu mega zadowolene.
Telefon pewnie jest w sieci na GOOGLE.
Dominika
DOMINIKA2004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-09, 10:47   #837
Nea75
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 120
Wyślij wiadomość przez MSN do Nea75 Send a message via Skype™ to Nea75
Dot.: fryzjer - LUBLIN

A ja sie umówiłam na 21 kwietnia po raz pierwszy do Pani Edyty z Imaginera i bardzo jestem ciekawa co z tego wyjdzie :P trzymajcie kciuki xD
__________________
"Fashion Is Everything To Me. I Breathe Expensive Perfume, I Eat Delicious Lip-gloss And I Make Love To My Couture Gowns"
V.B.
Nea75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-09, 13:22   #838
Daisy_80
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 288
Dot.: fryzjer - LUBLIN

Cytat:
Napisane przez DOMINIKA2004 Pokaż wiadomość
Cześć
Mogę Wam polecić salon Loreala Miracle Art na Andersa a dokładniej Panią Martę , która tam pracuje. Dla mnie i wielu moich koleżanek to jedna z najlepszych stylistek w Lublinie. Przepięknie czesze koki według gustu klientki. Oczywiście zapewne mozna się wcześniej zapisać na czesanie próbne , które ja polecam byśmy byli w dniu ślubu mega zadowolene.
Telefon pewnie jest w sieci na GOOGLE.
Dominika
Akurat tą fryzjerkę znam.. byłam u niej na ścięciu włosów kilkakrotnie.. za każdym razem super zadowolona wychodziłam z salonu.. Co do czesania ślubnego.. nawet nie wiedziałam, że pieknie czesze koki.. Trzeba będzie się zastanowić i może zapisać na czesanie próbne.. Orientujecie się w jakich granicach cenowych jest czesanie próbne??
__________________
6 wrzesień 2008




Daisy_80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-11, 18:27   #839
koczkodanek
Raczkowanie
 
Avatar koczkodanek
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 138
Dot.: fryzjer - LUBLIN

wydaje mi sie ze najlepiej poszperac w watkach dotyczacych lubelskich panien mlodych tam napewno orientuja sie najlepiej
__________________
Kobieta zadbana to kobieta szczęśliwa


Biegam
1-->2-->3-->4-->5-->6-->7-->8-->9-->10-->11-->12 tyg ;-)
Z każdym dniem czuję się coraz lepiej i lepiej i lepiej
koczkodanek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-12, 11:21   #840
DooooDi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 3
Dot.: "Montownia" Lublin

To moze ja tez cos dodam na temat wyzej wymienionego salonu... 2 miesiace temu zapisalam sie na wizyte do Emila (slyszalam o nim wiele dobrego, poza tym to fryzjer z wieloletnim doswiadczeniem... ), koncepcja fryzury byla jak najbardziej ok ale wykonanie pozostawia bardzo wiele do zyczenia! Najpierw byl masaz glowy, a raczej powinien byc... bowiem pan, ktory to robil byl bardzo niedelikatny, potem emil przystapil do strzyzenia. Jak juz wyzej napisalam koncepcja ok. Jednak dzisiaj rano umylam i wyprostowalam wlosy i co sie okazalo... zarowno tyl jak i przod byl krzywo sciety :/:/. Wlasnie wrocilam od innego fryzjera, ktory musial poprawic strzyzenie emila...i ta watpliwa przyjemnosc w montowni kosztowala mnie 75zl a wielki pan fryzjer po strzyzeniu nawet mi wlosow nie wymodelowal. Zenada
DooooDi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-09-21 16:37:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:31.