Fryzjer w Rzeszowie - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-05-23, 12:26   #181
JA-MAJKA
Przyczajenie
 
Avatar JA-MAJKA
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 26
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

Cytat:
Napisane przez basiawlg Pokaż wiadomość
Ja prostowalam włosy chemicznie w Dębicy jakies 45 km od Rzeszowa kosmetykami alfaparf (chyba nie napisalam tego dobrze) i zapłaciłam 80 zł. włosy mam do ramion i nie sa farbowane. Jestem bardzo zadowolona i poleciłabym każdej dziewczynie taki zabieg Jak sie pytałam jeszcze kiedys w hotelu Rzeszów (teraz juz gruzach) tam na dole w salonie fryzjerskim to mi powedzieli ze w hotelu prezydenckim to mi laska powiedziala ze no cos ok 200zł porażka



a gdzie w Dębicy prostowałas sobie włosy???? w ktorym salonie?
JA-MAJKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-16, 17:18   #182
kbac
Raczkowanie
 
Avatar kbac
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 89
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

Chodziłam koło tego salonu, chodziłam aż w końcu się skusiłam. Mowa o salonie Pani Błażkowskiej na ul. Kolejowej .
Po pierwsze, jak dzwoniłam to pytałam czy używają farb Welli - tak, używają więc umówiłam się do właścicielki.
PRzyszłam na umówiona godzinę i czekałam jakieś pół godziny. No nic... Jak usiadłam już na fotelu okazało się, że nie używają kosmetyków Welli tylko Joico. A z doświadczenia wiem, że żadna farba, oprócz welli nie trzyma się na moich włosach. No ale skoro już przyszłam... Chciałam odrobinę zmienić kolor włosów na troszkę chłodniejszy. Pani Błażkowska usilnie mnie namawiała że taki jest modny i ze nei powinnam nic robić. Gdy w końcu doszłyśmy do kompromisu pokazała mi farbę, która na palecie wyglądała na popielato-fioletowawy bardzo bardzo jasny blond (ale zostałam uspokojona że taki nie wyjdzie). FArba nałożona na głowę zrobiła się czarna. Ja już całkowicie wpdadłam w panikę bo przeciez dopiero co robiłam dekoloryzacje. Ale po umyciu głowy na szczescie okazało się, że jest mniej wiecej to co miało być. Szkoda tylko, że utrzymało się jakieś cztery dni...
Na koniec zafundowałam sobie regeneracje Joico po której włosy miałam szorstkie i sztywne, sianko.
Trzeba dodać, że w tym czasie, kiedy ja siedziałam na fotelu, oprócz mnie Pani Błażkowska obsługiwała jeszcze dwie inne osoby.
Oprócz właścicielki były tam jeszcze dwie fryzjerki, jedna z nich widać, że wiedziała o co chodzi ale trzecia...współczułam kobiecie, która dostała się w jej ręce.
Podsumowując nie polecam.
Jak kolor całkowicie się wypłukał to poszłam znowu do cholernie drogiego Soho do mojej Pani Basi i jak zwykle jestem super zadowolona. Gdyby nie te ceny...
kbac jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-24, 11:11   #183
bP_rz
Przyczajenie
 
Avatar bP_rz
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 16
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

Dziewczynyyyy!
nie wiecie moze gdzie teraz urzeduje znaczy pracuje rafal z bylego STUDIO 04!!!!!!! dajcie znacccc
ja mam falowane puszace sie wlosyyy .... i juz nie mam ochoty co dzien traktowac ich prostownica... a kiedys p.rafal obcial mnie tak ze mialam nawet i grzywke przy moich falowanych wlosach i wszytsko razem fajnie wygladalo tooo dlatego pragne zawitac raz jeszcze u niegooo
bP_rz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-24, 13:08   #184
Anuska77
Zadomowienie
 
Avatar Anuska77
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 128
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

Cytat:
Napisane przez bP_rz Pokaż wiadomość
Dziewczynyyyy!
nie wiecie moze gdzie teraz urzeduje znaczy pracuje rafal z bylego STUDIO 04!!!!!!! dajcie znacccc
ja mam falowane puszace sie wlosyyy .... i juz nie mam ochoty co dzien traktowac ich prostownica... a kiedys p.rafal obcial mnie tak ze mialam nawet i grzywke przy moich falowanych wlosach i wszytsko razem fajnie wygladalo tooo dlatego pragne zawitac raz jeszcze u niegooo
Hej,
Ja byłam w zeszłym tygodniu u pana Rafała w salonie Vogue na Króla Augusta, ale nie wiem czy to ten, którego poszukujesz. Ten, u którego byłam jest młody, strasznie szczupły, bardzo wysoki i blondyn (raczej farbowany), ale dla mnie rewelacja. Super delikatny (masaż głowy długi i mmmmm), nie robi z włosami nic, na co klientka by się nie zgodziła, świetnie doradzi. Fakt, że strasznie powolny, ale dla mnie to jest tylko zaleta, ponieważ strzyże dokładnie i wszystko ma dopracowane. Polecam.
ps. Umówiłam się na refleksy, choć dotąd nie farbowałam włosów, ale do nowej fryzurki (którą mi stworzył, i z której jestem zdowolona) będą świetnie pasować...a co tam, raz się żyje
Anuska77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-25, 11:51   #185
eva
Raczkowanie
 
Avatar eva
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 54
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

Tak znam iCeCe polecam tam panią Ewę- czarne włosy. Ceny nie za wysokie.

Edytowane przez eva
Czas edycji: 2007-06-25 o 12:14
eva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-25, 11:53   #186
eva
Raczkowanie
 
Avatar eva
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 54
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

Cytat:
Napisane przez askaas Pokaż wiadomość
hej chcialam sie zapytac gdzie jest ten "twój styl " i ten facet na piłsuckiego który ładnei strzyze ja tez onim słyszlam duzo dobrego ale nei wiem gdzie dokladnei sie miesci jego salon . prosze odpiszcie
wybieram sie do fryzjera ale jakos mam opoer bo mam długie włosy i boje sie ze jakis fryzjer moze je spartolic
Gośc na Piłsudskiego dwa razy spitolił mi fryzurę. Strasznie krótko tnie!
eva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-25, 12:00   #187
eva
Raczkowanie
 
Avatar eva
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 54
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

Podajcie Koleżanki nr telefonu do Pana Rafała i Voque Już drugi rok nie moge się zdecydowac co zrobić z długimi włosami i chyba tam pójdę.

Ale póki co to moge Wam z czystym sumieniem polecić Panią Monikę na ul. Hetmańskiej (zakłąd tez nazywa się Monika). Szczupła brumetka -ma super ceny i ładnie robi balejaż (bo tlyko na to się umawiałam do tej pory, własnie z uwagi na ceny, na długich włosach-80 zł.).
Co do cięcia, to nie wypowiadam sie bo nie wiem.
eva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-06-25, 21:55   #188
Anuska77
Zadomowienie
 
Avatar Anuska77
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 128
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

Cytat:
Napisane przez eva Pokaż wiadomość
Podajcie Koleżanki nr telefonu do Pana Rafała i Voque Już drugi rok nie moge się zdecydowac co zrobić z długimi włosami i chyba tam pójdę.

Ale póki co to moge Wam z czystym sumieniem polecić Panią Monikę na ul. Hetmańskiej (zakłąd tez nazywa się Monika). Szczupła brumetka -ma super ceny i ładnie robi balejaż (bo tlyko na to się umawiałam do tej pory, własnie z uwagi na ceny, na długich włosach-80 zł.).
Co do cięcia, to nie wypowiadam sie bo nie wiem.
Vogue - tel.:017-862-01-82
Anuska77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-26, 09:23   #189
bP_rz
Przyczajenie
 
Avatar bP_rz
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 16
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

mhm no tak tak o Rafale z Vogue... duzo slyszalam i sama sie przekonalam moj chłopak juz od dluzszego czasu chodzi do niego i zawsze jest ok (a dodam ze nie sa to fryzurki typu:prosze 2 mm :p)
ja jak dotad bywalam u niego na podcinaniu grzywki ... jak na razie zapuszczam po feralnej grudniowej wizycie u mariussa --> moze i modnie bylo ale calkowicie nie moj styl:p
no ale wracajac Dziewczyny do Rafała ze STUDIO 04... to moze jednak ktoras wie gdzie on teraz jest ! bardzo miiiii zalezy a nigdzie na necie nie moge znalezc
bP_rz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-27, 16:04   #190
hasska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 45
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

Widzę że ostro poszukujesz Rafała a więc prowadzi on teraz własny salon fryzjerski nie pamiętam jaka jest to ulica ale postaram sie ci wytłumaczyć na pewno wiesz gdzie jest w Rzeszowie basen odkryty koło torów A wiec jak jest główne wejście na basen po przeciwnej stronie są takie szeregów ki w jednej jest salo urody a obok jest salon Rafała

Osobiście nie byłam z niego zadowolona bo trzeba trafić na dobry dzień u Rafała wtedy sie stara i cos fajnego wymyśli a jeśli mam gorszy dzień to tak byle było Oczywiście samo ścięcie kosztuje 100zl myślę ze jest to stanowczo za dużo jak na to ze trzeba trafić na jego dobry humorek Ale jeśli chcesz to już wiesz gdzie się udać myślę ze trafisz bez problemu.

Ja polecam salon Vogue na ul. Kr. Augusta 29 jest bardzo fajnie i fryzjerzy super nic dodać nic ująć po prostu ok
hasska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-28, 07:58   #191
bP_rz
Przyczajenie
 
Avatar bP_rz
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 16
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

aaaaa! baaaaardzo Ci dziekuje Hasska wiem o tym ze trzeba natrafic na jego huumor--> juz sie przygotowalam na to czyli.. wydrukowalam ta moja stara fryzurke i powiem mu ze ma mi tak samo zroobic heheh!
a salon Vogue tez jest super, masz racje
bP_rz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-28, 08:58   #192
monyka27
Przyczajenie
 
Avatar monyka27
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 7
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

cześć dziewczyny! szukałam szukałam i trafiłam na szczęście tutaj, mam nadzieję że pomożecie mi!!!
potrzebuję namiary na dobrego fryzjera, który potrafi wyczarować dobrą fryzurkę - dokładnie chodzi o uczesanie na ślub, zostało mi juz niedużo czasu, niewiele ponad miesiąc, a ja nadal nie mam umówionej wizyty w dzień ślubu
z tego co zorientowałam się dobrze strzyżą w salonie na kr. Augusta ale co z czesaniem? (długie włosy)
proszę o sugestie
__________________
Miłość
cierpliwa jest... łaskawa jest... nie zazdrości...
monyka27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-28, 09:15   #193
monyka27
Przyczajenie
 
Avatar monyka27
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 7
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

mam jeszcze jedno pytanko - a co myślicie o pani Wiesi z salonu na ul. Kopernika - bądź Kosiuszki (boczna Grunwaldzkiej, kolo sklepu z kosmetykami, biżuterią i torebkami) słyszałam że ścina dobrze i czesze też nieźle ... może któraś z was była u niej i wyszła zadowolona
__________________
Miłość
cierpliwa jest... łaskawa jest... nie zazdrości...
monyka27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-30, 15:45   #194
Fryzjerka Monia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

Cytat:
Napisane przez monyka27 Pokaż wiadomość
-cut-
potrzebuję namiary na dobrego fryzjera, który potrafi wyczarować dobrą fryzurkę - dokładnie chodzi o uczesanie na ślub, zostało mi juz niedużo czasu, niewiele ponad miesiąc, a ja nadal nie mam umówionej wizyty w dzień ślubu -cut-
proszę o sugestie
Dobrym rozwiązaniem byłoby wypróbowanie fryzjera wcześniej, proponuję umowić się na czesanie próbne. A teraz odrobina autoreklamy Możemy się umówić na czesanie próbne u Pani w domu, ja przyjadę z całym sprzętem. Więcej informacji pod nr. tel 515-945-650 lub na stronie www.monia.com.pl
Fryzjerka Monia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-30, 19:30   #195
Shade666
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 179
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

Cytat:
Napisane przez Glamour_girl Pokaż wiadomość
Dziewczynki a wiecie kto w miare tanio przedluza wlosy w Rzeszowie albo okolicach?? Tylko nie salon Avangarda w Ameryce... plisss pozmozcie

A czemu nie ? Ja ten salon lubię najbardziej ze wszystkich w jakich byłam Tylko ceny zabijają Ale warto i ze swojego doświadczenia polecam bardzo Miła obsługa, b.dobre kosmetyki, nie ma żadnych negocjacji pt. ja chcę tak a fryzjerka mnie tak nie chce uczesać/farbować, bo ma swoje widzimisię.. Raczej jest ostrzeżenie, że taka czy inna fryzurka/kolor mogą nie pasować, ale jak klient chce mieć taką, to zrobią.

Mniej podobał mi się salon fryzjerski położony przy ulicy Warszawskiej w domu handlowym. Z farbowania nie moge być nie zadowolona, bo nie zniszczyło mi włosów, kolor się trzyma, ale te negocjacje i pertaktacje przed farbowaniem... Czułam się jak jakaś idiotka, która ma jakieś dziwne fanaberie...
Ale tak zostałam uraczona tylko przez szefową zakładu, dziewczyny po prostu odwaliły swoją robotę i były przy tym bardzo miłe. Tak więc szefowa sobie reklamy nie narobiła.. Nie rozumiem w ogóle takiego zachowania-chce mieć tak czy tak ufarbowane włosy, to moja sprawa i denerwuje mnie, jak ktoś mnie traktuje jak kretynkę i narzuca swój gust i zdanie..
Shade666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-01, 20:44   #196
hasska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 45
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

Cytat:
Napisane przez monyka27 Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny! szukałam szukałam i trafiłam na szczęście tutaj, mam nadzieję że pomożecie mi!!!
potrzebuję namiary na dobrego fryzjera, który potrafi wyczarować dobrą fryzurkę - dokładnie chodzi o uczesanie na ślub, zostało mi juz niedużo czasu, niewiele ponad miesiąc, a ja nadal nie mam umówionej wizyty w dzień ślubu
z tego co zorientowałam się dobrze strzyżą w salonie na kr. Augusta ale co z czesaniem? (długie włosy)
proszę o sugestie

Hej mam nadzieje ze Ci pomoge polecam salon Vogue na ul. Kr Augusta tel (017) 8620182 polecam Gosie super czesze fryzurki ślubne i nie tylko Fachowa obsługa, bardzo miła oraz to trzeba dodac cierpliwa. Mozna sie wczesniej umowic na czesanie probne Moge polecic i wiem ze na pewno bedziesz zadowolona ale nie czekaj z tym za długo bo to jest wyjatkowy dzien i musi byc wyjatkowa fryzurka jak wszystko
hasska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-11, 12:59   #197
monyka27
Przyczajenie
 
Avatar monyka27
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 7
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

dzięki serdeczne za sugestię p. Gosi na kr. Sugusta, muszę zajrzeć tam i zobaczyć co mo żna stworzyć z moich włosów, jakaś sensowną prostą fryzurkę ... masz rację próbna koniecznie musi być
__________________
Miłość
cierpliwa jest... łaskawa jest... nie zazdrości...
monyka27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-14, 17:06   #198
Panna Joanna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 19
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

O i ja też jestem z Rzeszowa ;P
Tez szukam dobrego i sprawdzonego fryzjera bądź salon. Gdzie ścinają za rozsądne ceny
Panna Joanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-19, 09:12   #199
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

a moze ktos napisac jakie sa ceny w vouge??
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-25, 15:55   #200
kbac
Raczkowanie
 
Avatar kbac
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 89
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

Cytat:
Napisane przez monyka27 Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny! szukałam szukałam i trafiłam na szczęście tutaj, mam nadzieję że pomożecie mi!!!
potrzebuję namiary na dobrego fryzjera, który potrafi wyczarować dobrą fryzurkę - dokładnie chodzi o uczesanie na ślub, zostało mi juz niedużo czasu, niewiele ponad miesiąc, a ja nadal nie mam umówionej wizyty w dzień ślubu
z tego co zorientowałam się dobrze strzyżą w salonie na kr. Augusta ale co z czesaniem? (długie włosy)
proszę o sugestie
4 dni temu wyszłam za mąż. Na ślubie wszyscy zachwycali się moją fryzurą i makijażem. Wszystko miałam robione w Parisette w Hotelu Prezydenckim. Gorąco polecam!! Fryzurka wytrzymała całonocną zabawę.
kbac jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-25, 17:02   #201
Patrycja1983
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2
Dot.: NAJLEPSZY salon fyzjerski-RZESZÓw

Pan Rafał pracował w salonie ''studio nr 4'' kiedys była tam moja znajoma i stwierdziła ze nic nadzwyczajnego jej nie zrobili a zapłaciła za farbowanie i obciecie 240zł ja chciałabym pójsć do salonu Camille Albane ale chyba został przeniesiny z ul Sokoła w rzeszowie moze ktos wie gdzie??????????????:confu sed:
Patrycja1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-28, 17:21   #202
porcuposerean
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 10
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

Cytat:
Napisane przez ktsw Pokaż wiadomość
a moze ktos napisac jakie sa ceny w vouge??
tak tak, jakie sa ceny i TERMINY. i kogo polecacie poza wspomnianym rafalem..
porcuposerean jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-29, 13:34   #203
hasska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 45
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

Vogue pracuje na kosmetykach Kadusa
Ceny strzyżyzenie ( z myciem i modelowaniem)od 35 chyba do 60 zl
farbowanie kosztuje mniej wiecj na dlugich wlosach od 160 do 200 przynajmniej tak kosztowalo 4 miesiece temu jak mialam dlugie włosy i oczywiscie zalezalo to od tego czy mialam jeden kolor czy balejage Obecnie mam wloski do ramion i nie robie tylko jeden kolor i ostatnio jak bylam to zaplacilam 150 zl oczywiscie w tym bylo juz wliczone strzyzenie oraz farbowanie Za mozliwe róznice w cenach przepraszam bo oczywiscie nie jest sie wstanie zapamietac wszystkich cen Ale dla chetnych podaje nr tel do salonu mozna zadzwonic spytac sie co ile kosztuje i sprawdzic jakie sa terminy

Edytowane przez hasska
Czas edycji: 2008-06-24 o 16:33
hasska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-01, 12:49   #204
aga1985m2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 15
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

Hej Dziewczyny!

Powiem coś o tym chemicznym prostowaniu! Otóż Ja prostowalam chemicznie wlosy w salonie La Beaute na uul. Bernardyńskiej. Usluga kompletnie za darmo poniewaz skorzystałam wtedy ze szkolenia jakie bylo wtedy przeprowadzone na kosmetykach ALFAPARF. Jednak teraz chyba nie stosują tych zabiegów w salonie...niestety nie wiem dlaczego Ale poprzedniczka pisala ze prostują na tych kosmetykach w Debicy, wiec nie ma problemu.

Powiem Wam cos, ze jesli mialabym wybrac jeszcze raz to wybralabym dokladnie te same kosmtyki!!! Tak sie wydaje ze kazde prostowanie to jest to samo,,, nic bardziej mylnego :/

Znajoma prostowala Lorealem - niby taki dobry a wlosy byly proste przez pierwsze kilka dni! Pozniej to tragedia. Nie dosc ze znisczone to wogole nie proste, tylko kazde w inna strone sie odwijaly. Za Ta kase nie polecam!

Tak samo mi fryzjerka mowila w La Beaute (bo tam w sumie ciagle chodze - ps.do P. Lucyny) ze klientka przyszla po prostowaniu Lorealem i tak samo beznadzieja, i jeszcze nastepna robila na jkichs kosmetykach ,ale nie pamietam nazwy i trwala byla tylko miesiac widoczna.

Ja mialam prostowane rok temu w sierpniu. Do tej pory wlosow nie prostuje ( co prawda mialam wlosy puszace sie i odwijaly mi sie kosmyki) i jestem bardzo zadowolona z efektu. Nie musze sie meczyc codziennie z prostownica.

Fakt ! wlosy sa zniszczone, ale stosuje rozne odzywki i maski. Nie jest tragicznie! Lamia mi sie koncowki, i troche rozdwajaja. Wiadomo - zawsze tak jest po kazdej trwalej.

Ta fryzjerka za kazdym razem jak przyjde dziwi sie ze jeeszcze mam proste wlosy, zawsze mnie dopadają i patrzą chociaz teraz dopiero widze ze zaczynaja sie puszyc. Pewnie dlatego ze juz kilka razy podcinalam. Bo podobno ta trwala trzyma sie do sciecia wlosow, a wiec od roku czasu juz mi duzy odrost na pewno urusl, wiec tak sie dzieje . Normalne.
Ale itak nie zamierzam teaz prostowac, bo nie mam takiej potrzeby, wlosy sa dalej "efektowne" niz byly wczesniej.

A wiec, moja sugestia co do porostowania chemicznego to ja wybralabym sprawdzona na wlasne j skorze (bylam krolikiem doswiadczalnym ) metode i kosmetyki.

A zabieg trwal moze 1,5 godz. dokladnie juz nie pamietam. I wlosy nie mogly byc wczesniej rozjasniane ani nic takiego, bo by pewnie wypadly w tyc h miejscach. Ja sie nie znam ale tak mi mowila kkobieta od szkolenia (podobno jakas mistrzyni polski w ktoryms roku,ae tym si enie interesowalam)

Wybór nalezy do was! :P
aga1985m2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-02, 16:03   #205
skarbeczeQ
Raczkowanie
 
Avatar skarbeczeQ
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 85
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

mieszkam w Dębicy ale nie słyszalam w ktorym salonie robia chemiczne prostowanie bardzo chetnie bym sobie zrobila za taka cene? 80 to nie 400 zlotcyh ! Pani ktora tam prostowala chemicznie wlosy PROSZĘ napisac ktory to byl zaklad!
__________________
okropna ta czcionka na nowej stronie!
skarbeczeQ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-09, 16:13   #206
gosia1351
Raczkowanie
 
Avatar gosia1351
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 114
GG do gosia1351 Send a message via Skype™ to gosia1351
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

Hej!!
Czy któraś z Was wie co się stało z salonem Amarei na ulicy Fircowskiego?? To ulica, która odchodzi od 3 Maja... Dzisiaj byłam tam i nic nie ma :| Nie wiem czy został zlikwidowany, czy jakiś remont jest... Gdyby któraś z Was coś wiedziała to proszę o odpowiedź... Bardzo zależało mi na tym salonie, bo wiem, że tam wykonywali trwałe prostowanie włosów metodą Farouk. A może gdzieś w Rzeszowie jeszcze robią ten zabieg??...
Pozdrawiam
gosia1351 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-13, 16:12   #207
xalpen
Raczkowanie
 
Avatar xalpen
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Bp/Krk/Rz-ów
Wiadomości: 338
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

Cytat:
Napisane przez gosia1351 Pokaż wiadomość
Hej!!
Czy któraś z Was wie co się stało z salonem Amarei na ulicy Fircowskiego?? To ulica, która odchodzi od 3 Maja... Dzisiaj byłam tam i nic nie ma :| Nie wiem czy został zlikwidowany, czy jakiś remont jest... Gdyby któraś z Was coś wiedziała to proszę o odpowiedź... Bardzo zależało mi na tym salonie, bo wiem, że tam wykonywali trwałe prostowanie włosów metodą Farouk. A może gdzieś w Rzeszowie jeszcze robią ten zabieg??...
Pozdrawiam

Jak to nie ma?! To gdzie ja teraz będę obcinać włosy? przechodziłam tam kilka dni temu i wszytsko stało jak dawniej...ale z ciekawości wybiorę się i sprawdzę może jest remont, fakt wnętrze jakos mnie nigdy nie zachwycało, a z tego co zdążyłam sie zorientować, p. Monika i druga fryzjerka miały całkiem sporo klientów, więc nie sądzę, żeby miały zamykać salon.......
xalpen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-30, 11:12   #208
eva
Raczkowanie
 
Avatar eva
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 54
Smile Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

Cytat:
Napisane przez hasska Pokaż wiadomość
Vogue pracuje na kosmetykach Kadusa
Ceny strzyżyzenie ( z myciem i modelowaniem)od 35 chyba do 60 zl
farbowanie kosztuje mniej wiecj na dlugich wlosach od 160 do 200 przynajmniej tak kosztowalo 4 miesiece temu jak mialam dlugie włosy i oczywiscie zalezalo to od tego czy mialam jeden kolor czy balejage Obecnie mam wloski do ramion i nie robie tylko jeden kolor i ostatnio jak bylam to zaplacilam 150 zl oczywiscie w tym bylo juz wliczone strzyzenie oraz farbowanie Za mozliwe róznice w cenach przepraszam bo oczywiscie nie jest sie wstanie zapamietac wszystkich cen Ale dla chetnych podaje nr tel do salonu mozna zadzwonic spytac sie co ile kosztuje i sprawdzic jakie sa terminy (017) 8620182
Dzieki Hasska !!

Umówiłam się na poniedziałek do p. Gosi na konsultacje na razie ;-)
eva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-30, 14:42   #209
merinda
Przyczajenie
 
Avatar merinda
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 17
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

Cytat:
Napisane przez gosia1351 Pokaż wiadomość
Hej!!
Czy któraś z Was wie co się stało z salonem Amarei na ulicy Fircowskiego?? To ulica, która odchodzi od 3 Maja... Dzisiaj byłam tam i nic nie ma :| Nie wiem czy został zlikwidowany, czy jakiś remont jest... Gdyby któraś z Was coś wiedziała to proszę o odpowiedź... Bardzo zależało mi na tym salonie, bo wiem, że tam wykonywali trwałe prostowanie włosów metodą Farouk. A może gdzieś w Rzeszowie jeszcze robią ten zabieg??...
Pozdrawiam
No właśnie??? Czy ktoś wie co się stało z tym salonem???? Bo właśnie skusiłam się na trwałe prostowanie włosów; a salonu nie ma.......
merinda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-20, 16:33   #210
elvfik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 8
Question Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

Hej dziewczyny piszecie o vogue na króla augusta, a jest jeszcze na jabłońskiego; wiecie jak tam jest? macie jakies doswiadczenia z tego miejsca?
odnosnie studio 04, to czy w tym nowym lokalu koło basenów oprócz pana rafała z 04 jest p. iwona?
elvfik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-05-27 16:08:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:37.