Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 30 - Strona 93 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-05-22, 15:15   #2761
201707261519
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 683
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 30

Cytat:
Napisane przez Cotton2015 Pokaż wiadomość
Powiem Wam dziewczyny, że milion razy bardziej wolałabym zrobić od razu okrągłe, niż potem upychać anatomy push upami, żeby mieć ten efekt wypełnienia. Jeszcze raz powtarzam, że push upy nie są wskazane dla piersi z implantami. Dla naturalnych również nie są zbyt zdrowe.
Mi się nie podoba efekt push up, nie noszę takich staników nawet. Dlatego ja sobie robię zjeżdżalnie. Jak mi wyjdzie push to sie załamię.
201707261519 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-22, 15:27   #2762
ismenka
Zakorzenienie
 
Avatar ismenka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 761
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 30

Demona ja okazjonalnie lubię podnieść je do gory. Ale generalnie uwielbiam efekt zjezdzalni. Piękne są takie naturalnie zjezdzajace piersi. Mogłabym nawet lekkie zwisy mieć, byle nie piłki
__________________
Było: A/72/83/167/54
A.K.11.04.2016r. sebbin 325cc 11,5/10,5/5,5
Jest: D-E/71/89/167/53
ismenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-22, 15:53   #2763
maleficenta
Zadomowienie
 
Avatar maleficenta
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1 440
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 30

Cytat:
Napisane przez Cotton2015 Pokaż wiadomość
Malefi, do efektu push up musiałyby być okrąglasy. Czemu właściwie nie chcesz okrągłych? Ja coś widzę, że Ty kochana masz podobny gust do mnie. Dużo i konkretnie Mam nadzieję, że nie będę żałowała tych anatomów

Kinia, nie pamiętam czy już pytałam. Czemu jesteś bardziej za Polytechami niż za Silimed?

Powiem Wam dziewczyny, że milion razy bardziej wolałabym zrobić od razu okrągłe, niż potem upychać anatomy push upami, żeby mieć ten efekt wypełnienia. Jeszcze raz powtarzam, że push upy nie są wskazane dla piersi z implantami. Dla naturalnych również nie są zbyt zdrowe.
Cotton ja mam swoje piersi za nisko.21 cm od mostka do sutka to za dużo na okrąglaki. Vanessita ma dokładnie tyle co ja i choć ma piękne okrąglasy,ale wg mnie są za nisko.Ja nie chciałabym takiego efektu.Wg mnie pushup powinien być wysoko a nie w połowie klatki piersiowej... nie mówiąc już o grawitacji,z czasem czy to silikon czy natural bedzie zjeżdżał... i wtedy co pushup nad pępkiem? 4 lekarzy mi to odradzało...plus długi tułów no muszę mieć anatomy.Ale o tak lubię duże i... lekko sztuczny efekt
Ty nawet miałaś wyjściówkę do mojej podobną

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:52 ---------- Poprzedni post napisano o 16:51 ----------

Cytat:
Napisane przez demona1979 Pokaż wiadomość
Dzięki koleżanko

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:53 ---------- Poprzedni post napisano o 16:52 ----------

Cytat:
Napisane przez ismenka Pokaż wiadomość
Maleficenta będziesz miała cudne piersi zobaczysz. Masz swojej tkanki też trochę,475xh trochę pusp up dadza. A Tu chcesz wyższe niż szersze,więc też to powinno dac efekt piersi od gory.
JA Ż kolei chciałam tak ,żeby zjeżdżalnia była i to taka bardzo naturalna . Na szczęście się udalo. Zalamalabym się mając push up bez stanika. Nie wyszlabym bez stanika nigdy. Hehe. Ale ja ż tych cnotek co się wstydza nawet makijażu jak jest za mocny
No po takich rozkminach,gdybaniu i poświęconym czasie na te cholerne cycki nie może być inaczej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Konsultacje:
10.03.2015r T.K anatomy 360cc lub 390cc hp
14.09.2016r A.K anatomy 380cc hp
22.11.2016r A.Z anatomy 375cc hp
31.01.2017r A.B anatomy 475cc xhp
Operacja: 10.09.2018r A.B anatomy 535 xhp
maleficenta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-22, 15:58   #2764
kinia00sokp
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 639
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 30

Cytat:
Napisane przez Cotton2015 Pokaż wiadomość
Malefi, do efektu push up musiałyby być okrąglasy. Czemu właściwie nie chcesz okrągłych? Ja coś widzę, że Ty kochana masz podobny gust do mnie. Dużo i konkretnie Mam nadzieję, że nie będę żałowała tych anatomów

Kinia, nie pamiętam czy już pytałam. Czemu jesteś bardziej za Polytechami niż za Silimed?

Powiem Wam dziewczyny, że milion razy bardziej wolałabym zrobić od razu okrągłe, niż potem upychać anatomy push upami, żeby mieć ten efekt wypełnienia. Jeszcze raz powtarzam, że push upy nie są wskazane dla piersi z implantami. Dla naturalnych również nie są zbyt zdrowe.
Polytechy wydają mi się bardziej miękkie a takie lubię. Jeszcze mam troszkę czasu więc będę sobie czytała o tych dwóch firmach i coś wybiorę.

---------- Dopisano o 16:57 ---------- Poprzedni post napisano o 16:56 ----------

Cytat:
Napisane przez ismenka Pokaż wiadomość
Demona ja okazjonalnie lubię podnieść je do gory. Ale generalnie uwielbiam efekt zjezdzalni. Piękne są takie naturalnie zjezdzajace piersi. Mogłabym nawet lekkie zwisy mieć, byle nie piłki
Ja też uwielbiam efekt zjeżdzalni
Ale i tak najważniejsze żebyśmy same się z cycuszkami dobrze czuły

Swoją drogą nie wiem czemu A.B. mi odradzał okrągłe

---------- Dopisano o 16:58 ---------- Poprzedni post napisano o 16:57 ----------

Cytat:
Napisane przez maleficenta Pokaż wiadomość
Cotton ja mam swoje piersi za nisko.21 cm od mostka do sutka to za dużo na okrąglaki. Vanessita ma dokładnie tyle co ja i choć ma piękne okrąglasy,ale wg mnie są za nisko.Ja nie chciałabym takiego efektu.Wg mnie pushup powinien być wysoko a nie w połowie klatki piersiowej... nie mówiąc już o grawitacji,z czasem czy to silikon czy natural bedzie zjeżdżał... i wtedy co pushup nad pępkiem? 4 lekarzy mi to odradzało...plus długi tułów no muszę mieć anatomy.Ale o tak lubię duże i... lekko sztuczny efekt
Ty nawet miałaś wyjściówkę do mojej podobną

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:52 ---------- Poprzedni post napisano o 16:51 ----------


Dzięki koleżanko

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:53 ---------- Poprzedni post napisano o 16:52 ----------


No po takich rozkminach,gdybaniu i poświęconym czasie na te cholerne cycki nie może być inaczej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Będzie ślicznie
Jak Twoje zdrówko?
kinia00sokp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-22, 15:59   #2765
maleficenta
Zadomowienie
 
Avatar maleficenta
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1 440
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 30

Cytat:
Napisane przez kinia00sokp Pokaż wiadomość
Polytechy wydają mi się bardziej miękkie a takie lubię. Jeszcze mam troszkę czasu więc będę sobie czytała o tych dwóch firmach i coś wybiorę.

---------- Dopisano o 16:57 ---------- Poprzedni post napisano o 16:56 ----------



Ja też uwielbiam efekt zjeżdzalni
Ale i tak najważniejsze żebyśmy same się z cycuszkami dobrze czuły

Swoją drogą nie wiem czemu A.B. mi odradzał okrągłe

---------- Dopisano o 16:58 ---------- Poprzedni post napisano o 16:57 ----------




Będzie ślicznie
Jak Twoje zdrówko?
Właśnie może dlatego,że lubisz zjeżdżalnie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Konsultacje:
10.03.2015r T.K anatomy 360cc lub 390cc hp
14.09.2016r A.K anatomy 380cc hp
22.11.2016r A.Z anatomy 375cc hp
31.01.2017r A.B anatomy 475cc xhp
Operacja: 10.09.2018r A.B anatomy 535 xhp
maleficenta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-22, 16:00   #2766
kinia00sokp
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 639
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 30

Cytat:
Napisane przez fleurdeluce Pokaż wiadomość
No właśnie Nity piersi są piękne! Co prawda ona ma Ergonomix, czyli te, które w pionowej pozycji mają mieć kształt łezki, więc moje mogą mieć trochę inny kształt, ale znalazłam na realself taką dziewczynę https://www.realself.com/review/glas...rofile-unders# i jej kształt baaaardzo mi się podoba, nie wyglądają przesadnie sztucznie, także chyba powinnam przestać się martwić muszę tylko pomyśleć, czy nie spróbować może namówić doktora chociaż na o rozmiar większe implanty, żeby nie wyszły jakieś maluszki to jest straszne, ja sama nie wiem czego chcę, raz mam ochotę na 350, raz na 250 hahaha (z tym 350 to może przesada, ale 315 i 295 bym nie pogardziła)

---------- Dopisano o 12:16 ---------- Poprzedni post napisano o 12:15 ----------



Nie masz za co przepraszać, inaczej się tego nie da nazwać😂
łoj, ja jak nie mam stanika i jestem w bokserce to odstają.. sutki
kinia00sokp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-22, 16:00   #2767
maleficenta
Zadomowienie
 
Avatar maleficenta
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1 440
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 30

Cytat:
Napisane przez maleficenta Pokaż wiadomość
Właśnie może dlatego,że lubisz zjeżdżalnie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dobrze myślę, dziękuję.Ale powinno być już ok.Na drugi tydz.robie badania

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Konsultacje:
10.03.2015r T.K anatomy 360cc lub 390cc hp
14.09.2016r A.K anatomy 380cc hp
22.11.2016r A.Z anatomy 375cc hp
31.01.2017r A.B anatomy 475cc xhp
Operacja: 10.09.2018r A.B anatomy 535 xhp
maleficenta jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-05-22, 16:01   #2768
kinia00sokp
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 639
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 30

Cytat:
Napisane przez maleficenta Pokaż wiadomość
Właśnie może dlatego,że lubisz zjeżdżalnie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jeszcze wtedy tego nie wiedział
kinia00sokp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-22, 16:02   #2769
maleficenta
Zadomowienie
 
Avatar maleficenta
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1 440
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 30

Cytat:
Napisane przez kinia00sokp Pokaż wiadomość
Jeszcze wtedy tego nie wiedział
Skurczybyk ma intuicję

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Konsultacje:
10.03.2015r T.K anatomy 360cc lub 390cc hp
14.09.2016r A.K anatomy 380cc hp
22.11.2016r A.Z anatomy 375cc hp
31.01.2017r A.B anatomy 475cc xhp
Operacja: 10.09.2018r A.B anatomy 535 xhp
maleficenta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-22, 16:05   #2770
kinia00sokp
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 639
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 30

Cytat:
Napisane przez maleficenta Pokaż wiadomość
Skurczybyk ma intuicję

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Taaak dokładnie
Jak weszłam po fotce dla Vectry powiedział tak: "Pani chyba woli mieć większe niż mniejsze piersi?"
kinia00sokp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-22, 17:06   #2771
crippled
Wtajemniczenie
 
Avatar crippled
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 829
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 30

Cytat:
Napisane przez demona1979 Pokaż wiadomość
Mi się nie podoba efekt push up, nie noszę takich staników nawet. Dlatego ja sobie robię zjeżdżalnie. Jak mi wyjdzie push to sie załamię.
Ja mam tak samo push up podoba mi się u innych ale sama nigdy nie chciałabym osiągnąć takiego efektu. Nawet będąc kompletną deską nosiłam staniki bez puszapa (miałam tylko jeden biustonosz z gąbką i nosiłam go od wielkiego dzwonu)
Na szczęście mamy na rynku tyle silikonów, że każda znajdzie coś dla siebie
__________________
crippled jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-05-22, 17:23   #2772
Cotton2015
Raczkowanie
 
Avatar Cotton2015
 
Zarejestrowany: 2017-05
Lokalizacja: Berlin
Wiadomości: 404
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 30

Maleficenta, rozumiem to. Masz rację, anatomy jednak dadzą wypełnienie góry przy biuście nisko osadzonym.

Kinia nasz dr przeważnie proponuje anatomy, chyba że któraś dziewczyna chce koniecznie okrąglasy. U mnie pierwsze pytanie padło, czy będę się upierać przy okrągłych hehe. A ja stwierdziłam, że nie będę i że może tym razem cosik innego Z tymi kurcze markami to i ja mam problem. Niby Silimedy bym wolała, a zaraz dwa dni Polytechy i o. Ciągle w kółko.

Miałam na myśli tylko to, że szkoda sobie niszczyć piersi przez upychanie ich push upem. Mi lekarz po pierwszej operacji powiedział wprost, że nie są one zalecane. "Poza tym nie po to sobie pani robiła piersi, żeby dalej nosić gąbki". I w sumie się z tym zgadzam
__________________
14.04.2015 dr P.N., ES 400 hp
19.06.2017 poprawka i wymiana implantów dr A.B. Polytech 600 SL TXS
Cotton2015 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-22, 17:29   #2773
maleficenta
Zadomowienie
 
Avatar maleficenta
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1 440
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 30

Cytat:
Napisane przez Cotton2015 Pokaż wiadomość
Maleficenta, rozumiem to. Masz rację, anatomy jednak dadzą wypełnienie góry przy biuście nisko osadzonym.

Kinia nasz dr przeważnie proponuje anatomy, chyba że któraś dziewczyna chce koniecznie okrąglasy. U mnie pierwsze pytanie padło, czy będę się upierać przy okrągłych hehe. A ja stwierdziłam, że nie będę i że może tym razem cosik innego Z tymi kurcze markami to i ja mam problem. Niby Silimedy bym wolała, a zaraz dwa dni Polytechy i o. Ciągle w kółko.

Miałam na myśli tylko to, że szkoda sobie niszczyć piersi przez upychanie ich push upem. Mi lekarz po pierwszej operacji powiedział wprost, że nie są one zalecane. "Poza tym nie po to sobie pani robiła piersi, żeby dalej nosić gąbki". I w sumie się z tym zgadzam
To jest mój koszmar... jakbym miała nosić te gąbczaste pushupy na silikony to bym sie załamała...autentycznie.. . no nie wyobrażam sobie,żeby przejść przez taki ból i wydać tyle kasy,żeby dalej te cycki upychać w gąbki!
O to w tym wszystkim chodzi,aby w końcu ubrać piękny,koronkowy staniczek i mieć w nim pełny i seksowny dekolt

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Konsultacje:
10.03.2015r T.K anatomy 360cc lub 390cc hp
14.09.2016r A.K anatomy 380cc hp
22.11.2016r A.Z anatomy 375cc hp
31.01.2017r A.B anatomy 475cc xhp
Operacja: 10.09.2018r A.B anatomy 535 xhp
maleficenta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-22, 17:35   #2774
fleurdeluce
Raczkowanie
 
Avatar fleurdeluce
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 348
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 30

Cytat:
Napisane przez maleficenta Pokaż wiadomość
To jest mój koszmar... jakbym miała nosić te gąbczaste pushupy na silikony to bym sie załamała...autentycznie.. . no nie wyobrażam sobie,żeby przejść przez taki ból i wydać tyle kasy,żeby dalej te cycki upychać w gąbki!
O to w tym wszystkim chodzi,aby w końcu ubrać piękny,koronkowy staniczek i mieć w nim pełny i seksowny dekolt

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Mam tutaj dużo wiadomości, na które chcę odpisać i zaraz to po kolei zrobię, ale zgadzam się - ja chyba wolę jednak lekko sztuczny efekt, niż żebym w ubraniach nadal czuła się jak deska, a mam zamiar po operacji nosić na co dzień tylko miękkie staniki.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
✨ 07.06.17 - Motiva okrągłe Full 255/275 ✨
fleurdeluce jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-22, 17:41   #2775
ismenka
Zakorzenienie
 
Avatar ismenka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 761
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 30

Fleurdeluce i bedziesz ja codziennie biegam w miękkich stanikach bez fiszbin. Odkąd powyciagalan fiszbinu to wszystkie staniki są takie wygodne jakbym nic na sobie nie miała. Nawet gdybym chciała chodzić w push upach to nie dalabym rady. Są po prostu niewygodne. Mam 3 szt. Jednego nie nosiłam wcale a 2 pozostałe miałam na sobie łącznie z 4 razy na jakichś imprezach rodzinnych . MIĘKKIE STANICZKI to jest to! Po tylu latach gabek a wcześniej nawet zakochania wata jest to coś cudownego! A ile miejsca w walizce zostaje jak się gdzieś pakuje. MIĘKKIE staniczki zajmują malutko miejsca . A te gąbki grube pół walizki zawsze zabieraly
__________________
Było: A/72/83/167/54
A.K.11.04.2016r. sebbin 325cc 11,5/10,5/5,5
Jest: D-E/71/89/167/53
ismenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-22, 17:42   #2776
crippled
Wtajemniczenie
 
Avatar crippled
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 829
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 30

Cytat:
Napisane przez fleurdeluce Pokaż wiadomość
Mam tutaj dużo wiadomości, na które chcę odpisać i zaraz to po kolei zrobię, ale zgadzam się - ja chyba wolę jednak lekko sztuczny efekt, niż żebym w ubraniach nadal czuła się jak deska, a mam zamiar po operacji nosić na co dzień tylko miękkie staniki.
Nieważne jaki rodzaj implantu wybierzesz i tak będziesz wyglądała sto razy lepiej niż w puszapie i na pewno nie będziesz czuła się jak deska
__________________
crippled jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-22, 17:54   #2777
fleurdeluce
Raczkowanie
 
Avatar fleurdeluce
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 348
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 30

Cytat:
Napisane przez pamaaa Pokaż wiadomość
Fleurdeluce, ale zauwaz ze ta laska z realself ma implanty 375 i dual plane, to jest zdecydowanie inaczej niz ma byc u Ciebie. Ty nie otrzymasz takiego biustu jak ona, bo roznica w implancie i technice jest ogromna.
Ja na Twoim miejscu wzielabym szersze implanty zdecydowanie i wieksza objetosc. Twoje dadza Ci na serio maly biust. Wg mnie bedziesz marudzic po operacji ze sa za male ja mam 290 przy jakims tam cycku daly male c podczas okresu duze c projekcja 4,4 to jest mega malutko. ja mam 5,6 i widze ze to na serio nie wyglada dziwnie i zle.
MOja kolezanka chciala 290 zrobic, ale jak zobaczyla moj biust, to namowilam ja na 450 u A.B.

Zebys nie zalowala jak polowa tutaj :P hahahaah
Jeśli chodzi o rozmiar to jasne, jest duża różnica, ale jeśli chodzi o metodę, to też myślałam, że wszyscy teraz stosują Dual Plane, ale w sumie teraz nie jestem pewna 🤔
Masz rację, że Ty miałaś trochę swojej piersi, ale mi trochę mniejsze niż Twoje by pasowały, chociaż ja w ogóle mam z tym problem, że naprawdę ciężko jest mi sobie wyobrazić jakiekolwiek piersi na sobie 😩 patrząc na zdjęcia innych w sumie nie jestem w stanie stwierdzić, jak to będzie wyglądało u mnie, jak na takich piersiach leżałyby moje ubrania itd.
fleurdeluce jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-22, 17:57   #2778
maleficenta
Zadomowienie
 
Avatar maleficenta
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1 440
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 30

Cytat:
Napisane przez komtesa Pokaż wiadomość
Od jakiegoś czasu poszukiwałam fajnego bikini - takiego, w którym nie będzie widać, że cycki mam sztuczne i jednocześnie nie tego typu, co w zeszłym roku, żeby jednak opalić trochę dekolt. Powiem Wam, że trudne to zadanie. Rozmiary 70d jakieś takie babcine. Szukałam opaski, ale te fajne na ogół są zapinane pod biustem i wiadomo - jak obwód dobry, to miski za małe. Pozostają wiązane. Dzisiaj kupiłam w Etam, ale i tak widać, że cycki sztuczne. Majtki 36, a stanik 44 były dobre miseczki, tylko wtedy pionowe boczne fiszbiny miałam prawie na plecach. Wzięłam stanik 42.

Zdjęcie zrobię, jak zgram stare, bo mi wyskakuje, że brak miejsca.

Wkleiłam na razie tamten czarny Calvina Kleina, który w kwietniu kupiłam.
Komti mam coś dla Ciebie blink blink 1495472222648.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Konsultacje:
10.03.2015r T.K anatomy 360cc lub 390cc hp
14.09.2016r A.K anatomy 380cc hp
22.11.2016r A.Z anatomy 375cc hp
31.01.2017r A.B anatomy 475cc xhp
Operacja: 10.09.2018r A.B anatomy 535 xhp
maleficenta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-22, 18:01   #2779
fleurdeluce
Raczkowanie
 
Avatar fleurdeluce
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 348
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 30

Cytat:
Napisane przez komtesa Pokaż wiadomość
Fleurdeluce, współczuję Ci. Sama nie wiedziałabym, co robić. Chyba wzięłabym po prostu zdjęcie moich wymarzonych piersi i powiedziała, że mają wyjść dokładnie takie, a jak nie, to będziesz mu potem codziennie pod gabinetem stała i płakała.
Z założenia jest to świetny pomysł, tyle że ja naprawdę jestem jakaś upośledzona jeśli chodzi o wyobrażenie sobie jakichś piersi na sobie i jak zapisałam sobie na dysku trochę "wymarzonych" zdjęć, to mam wrażenie, że na każdym z tych zdjęć biust jest całkowicie inny😅

---------- Dopisano o 18:59 ---------- Poprzedni post napisano o 18:58 ----------

Cytat:
Napisane przez kinia00sokp Pokaż wiadomość
łoj, ja jak nie mam stanika i jestem w bokserce to odstają.. sutki
No ja mam dokładnie tak samo 😊

---------- Dopisano o 19:01 ---------- Poprzedni post napisano o 18:59 ----------

Cytat:
Napisane przez ismenka Pokaż wiadomość
Fleurdeluce i bedziesz ja codziennie biegam w miękkich stanikach bez fiszbin. Odkąd powyciagalan fiszbinu to wszystkie staniki są takie wygodne jakbym nic na sobie nie miała. Nawet gdybym chciała chodzić w push upach to nie dalabym rady. Są po prostu niewygodne. Mam 3 szt. Jednego nie nosiłam wcale a 2 pozostałe miałam na sobie łącznie z 4 razy na jakichś imprezach rodzinnych . MIĘKKIE STANICZKI to jest to! Po tylu latach gabek a wcześniej nawet zakochania wata jest to coś cudownego! A ile miejsca w walizce zostaje jak się gdzieś pakuje. MIĘKKIE staniczki zajmują malutko miejsca . A te gąbki grube pół walizki zawsze zabieraly
Nie mogę się tego doczekać! Tak naprawdę u mnie push upy i tak nic nie dają w kwestii podniesienia, bo nie mają czego podnosić 😛 jedyne co, to po prostu tworzą iluzję (w ubraniach bez dekoltu oczywiście), że jednak coś tam w staniku mam... ale dla mnie już teraz są potwornie niewygodne i nie noszę jakichś super push upów, po prostu usztywnione staniki z małymi gąbkami, no bo i tak mi to nic nie daje, a jak męczy 😕
fleurdeluce jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-05-22, 19:05   #2780
KKrajanka
Raczkowanie
 
Avatar KKrajanka
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 275
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 30

Cytat:
Napisane przez demona1979 Pokaż wiadomość
A to wszyscy nie robią dual plane??? Myślałam, że to powszechna metoda.
Chyba trochę spóźniona odpowiedz, ale ponoć to jest najczęstsza metoda gwarantująca najbardziej naturalny efekt (tak mnie ściemniał mój dr ). Ja tak mam.

---------- Dopisano o 19:05 ---------- Poprzedni post napisano o 18:55 ----------

Ja push upow za bardzo nie moge. Tzn upchał he tam i rowek wyjdzie ale ciasno i niewygodnie. To samo ze stanikami bez ramiączek. Dla mnie sa koszmarnie ściskające. Nosze takie staniki na cienkich gąbkach żeby mi tylko sutki nie przebijały.

Nie kumam czemu mi sie posty zaczęły dublować.
__________________
Anatomiczne Mentor 295 i 330 ml

Edytowane przez KKrajanka
Czas edycji: 2017-05-22 o 19:06
KKrajanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-22, 19:08   #2781
Cotton2015
Raczkowanie
 
Avatar Cotton2015
 
Zarejestrowany: 2017-05
Lokalizacja: Berlin
Wiadomości: 404
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 30

ja tu zamawiam stroje bo można górę inny rozmiar i dół inny rozmiar
https://www.she.pl/

zamawiała może któraś z Was z tej stronki? Jestem ciekawa.
http://www.brazilianbikinishop.com/p...kie-bikini-22/
__________________
14.04.2015 dr P.N., ES 400 hp
19.06.2017 poprawka i wymiana implantów dr A.B. Polytech 600 SL TXS
Cotton2015 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-22, 19:16   #2782
nikisa
Zakorzenienie
 
Avatar nikisa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: centralna
Wiadomości: 11 570
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 30

Cytat:
Napisane przez maleficenta Pokaż wiadomość
To jest mój koszmar... jakbym miała nosić te gąbczaste pushupy na silikony to bym sie załamała...autentycznie.. . no nie wyobrażam sobie,żeby przejść przez taki ból i wydać tyle kasy,żeby dalej te cycki upychać w gąbki!
O to w tym wszystkim chodzi,aby w końcu ubrać piękny,koronkowy staniczek i mieć w nim pełny i seksowny dekolt

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dokładnie, zgadzam się w 100%!
Upatrzyłam sobie w hm taki kostium w paski i mówię, pójdę do galerii i zobaczę, bo za cholere teraz nie wiem w co celować, a tam nic ciekawego
__________________
Nadal myślimy nad tym, co kupujemy

Piękno rodzi się w bólach niestety
290cc anatomy 29.04.2017 piękna data


Edytowane przez nikisa
Czas edycji: 2017-05-22 o 20:00
nikisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-22, 19:16   #2783
Nita6
Zakorzenienie
 
Avatar Nita6
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 6 195
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 30

Dobry wieczór

dzisiaj mnie coś gniótł stanik w pracy , i wiecie co jest cudowne ? po prostu go ściągnęłam bez obaw że cycki znikną !!!! pushupom mówimy NIE
__________________
18.08.16. Motiva Ergonomix 245cc
Nita6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-22, 19:46   #2784
ismenka
Zakorzenienie
 
Avatar ismenka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 761
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 30

Cotton dzieki Ci kochana!!! Ja kiedyś przed ciążą kupowałam stroje she. Są dobrej jakosci. A potem zapomniałam o tej marce. Widzę że mają świetne jednoczesciowki!!!! Boskie. Tylko gdzie je dorwać stacjonarnie...
__________________
Było: A/72/83/167/54
A.K.11.04.2016r. sebbin 325cc 11,5/10,5/5,5
Jest: D-E/71/89/167/53
ismenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-22, 20:27   #2785
Cotton2015
Raczkowanie
 
Avatar Cotton2015
 
Zarejestrowany: 2017-05
Lokalizacja: Berlin
Wiadomości: 404
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 30

Ismenka oni chyba tylko internetowe mają, ale szyją na zamówienie. I w razie czego możesz oddać. Dwa ostatnie które mam od nich to te:
https://www.she.pl/produkt/evita-stroj-kapielowy-630 właśnie w turkusie i ten:
https://www.she.pl/produkt/lena-stroj-kapielowy-530
Pięknie zapakowane, solidnie i starannie uszyte, mąż ten drugi uwielbia A jak paczka przyjdzie to aż sam się uśmiech pojawia na twarzy taki śliczny pakuneczek Naprawdę robią dobrą robotę.
__________________
14.04.2015 dr P.N., ES 400 hp
19.06.2017 poprawka i wymiana implantów dr A.B. Polytech 600 SL TXS

Edytowane przez Cotton2015
Czas edycji: 2017-05-22 o 20:29
Cotton2015 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-22, 21:07   #2786
Nita6
Zakorzenienie
 
Avatar Nita6
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 6 195
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 30

ONA - gdzieś ty ?
__________________
18.08.16. Motiva Ergonomix 245cc
Nita6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-22, 21:13   #2787
maleficenta
Zadomowienie
 
Avatar maleficenta
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1 440
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 30

Cytat:
Napisane przez Nita6 Pokaż wiadomość
ONA - gdzieś ty ?
Pewnie w nowym domu

A Dziubas?
__________________
Konsultacje:
10.03.2015r T.K anatomy 360cc lub 390cc hp
14.09.2016r A.K anatomy 380cc hp
22.11.2016r A.Z anatomy 375cc hp
31.01.2017r A.B anatomy 475cc xhp
Operacja: 10.09.2018r A.B anatomy 535 xhp
maleficenta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-23, 06:51   #2788
Nita6
Zakorzenienie
 
Avatar Nita6
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 6 195
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 30

Dzień dobry

KAWA ?
__________________
18.08.16. Motiva Ergonomix 245cc
Nita6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-23, 07:05   #2789
crippled
Wtajemniczenie
 
Avatar crippled
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 829
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 30

Kawa i herbatniki
__________________
crippled jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-23, 07:14   #2790
Sonka29
Zadomowienie
 
Avatar Sonka29
 
Zarejestrowany: 2016-12
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 278
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 30

Dzień dobry

Poproszę kawkę ;-)

Miłego dnia

---------- Dopisano o 07:14 ---------- Poprzedni post napisano o 07:11 ----------

No właśnie ona kto kolejny (.)(.) ??? ;-)
Dziubasku co u Ciebie ???
Nadasana co u Ciebie jak synuś ?
Agataa dawno się też nie odzywała i Karolcia Hop Hop dziewczynki !
__________________
Już są
Polytech replicon 425 CC
12/12/6,1
27.12.16 B-B J.S.
158 cm, 50 kg
Sonka29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-08-28 20:14:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:30.