Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V - Strona 100 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-09-25, 05:36   #2971
Naleigh
Raczkowanie
 
Avatar Naleigh
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 36
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Hej Kochane!
Może Wy mi doradzacie, bo mam kompletny chaos w głowie. Aktualnie przebywam w Japonii, więc myślę, ze większego problemu z zakupieniem odpowiedniego produktu nie będzie, ale...no właśnie. Jeżeli chodzi o tematykę azjatyckich bb to czytam wiele, ale wciąż poniekąd raczkuję w tej kwestii czy mogłaby któraś z Was doradzić mi jakis krem nieco kryjący, który w miarę możliwości wyrówna koloryt i nie będzie się świecił jak psu jajca po godzinie? Moja cera jest dość problematyczna, skłonna do zapychania, świecąca się. Wrażliwa. Walczę z trądzikiem od dłuższego czasu. Zmagam się rownież z przebarwieniami, wiec zależy mi na czymś, co mi cery nie zmęczy. Na noc używam kremu Sylveco z nagietkiem, brzozą i betuliną, ale nie wiem, czy to w jakikolwiek sposób ratuje moją skórę...
Naleigh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-25, 07:08   #2972
2cats
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 56
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez Naleigh Pokaż wiadomość
Hej Kochane!
Może Wy mi doradzacie, bo mam kompletny chaos w głowie. Aktualnie przebywam w Japonii, więc myślę, ze większego problemu z zakupieniem odpowiedniego produktu nie będzie, ale...no właśnie. Jeżeli chodzi o tematykę azjatyckich bb to czytam wiele, ale wciąż poniekąd raczkuję w tej kwestii czy mogłaby któraś z Was doradzić mi jakis krem nieco kryjący, który w miarę możliwości wyrówna koloryt i nie będzie się świecił jak psu jajca po godzinie? Moja cera jest dość problematyczna, skłonna do zapychania, świecąca się. Wrażliwa. Walczę z trądzikiem od dłuższego czasu. Zmagam się rownież z przebarwieniami, wiec zależy mi na czymś, co mi cery nie zmęczy. Na noc używam kremu Sylveco z nagietkiem, brzozą i betuliną, ale nie wiem, czy to w jakikolwiek sposób ratuje moją skórę...
Gdzie jestes w Japonii? Chcesz produktow koreanski czy japonski? Jaki masz kolor cery i w jakich podtonach?
Chcesz BB czy tylko cc czy podklad?

Za malo informacji, zeby Ci cos doradzic.

Sent from my SHL24 using Tapatalk
2cats jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-25, 14:19   #2973
Naleigh
Raczkowanie
 
Avatar Naleigh
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 36
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Tokio, moze byc bb i cc, chce tylko troszkę przykryć niedoskonałości i używać czegos, co jeśli nie poprawi stanu mojej skory, to chociaż niech go nie pogarsza, nie zapycha, nie powoduje nowych wyprysków. Cerę mam jasną, od zawsze miałam problem z doborem koloru, bo wszystkie podkłady były dla mnie za ciemne bądź za żółte.
Naleigh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-25, 14:34   #2974
evek
Wtajemniczenie
 
Avatar evek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 201
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez Naleigh Pokaż wiadomość
Tokio, moze byc bb i cc, chce tylko troszkę przykryć niedoskonałości i używać czegos, co jeśli nie poprawi stanu mojej skory, to chociaż niech go nie pogarsza, nie zapycha, nie powoduje nowych wyprysków. Cerę mam jasną, od zawsze miałam problem z doborem koloru, bo wszystkie podkłady były dla mnie za ciemne bądź za żółte.

Na trądzik to krem z filtratem ślimaka. Do codziennej pielęgnacji moze pianka do mycia z Hadalabo AHA+BHA w wersji Acne
evek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-25, 14:34   #2975
2cats
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 56
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez Naleigh Pokaż wiadomość
Tokio, moze byc bb i cc, chce tylko troszkę przykryć niedoskonałości i używać czegos, co jeśli nie poprawi stanu mojej skory, to chociaż niech go nie pogarsza, nie zapycha, nie powoduje nowych wyprysków. Cerę mam jasną, od zawsze miałam problem z doborem koloru, bo wszystkie podkłady były dla mnie za ciemne bądź za żółte.
Bedziesz miec ten sam problem tutaj. Wszystkich bedzie albo za zolte, albo za ciemne.
Jesli obawiasz sie pogorszenia stanu cery, to siegnij po marki dermo-kosmetyczne. NOV jest jedna z nich, niestety nie maja w ofercie ani BB ani cc. Maja podklady i korektor.
Acseine to rowniez marka dermo-kosmetykow specjalizujaca sie w cerach problematycznych, wrazliwych i tradzikowych. Maja w ofercie podklady, sa tez dosyc jasne.
HABA jest rowniez warta sprobowania. Podobnie jak House of Rose.
DHC, jesli pojdziesz do sklepu firmowego, ma cale linie kosmetykow, ktore nie sa dostepne w zwyklych drogeriach. Maja tez jasne kolory.

Warto pamietac, ze japonskie podklady bardziej maja sie ku koreanskim BB niz europejskim podkladom.
Z cc, ktore nie sa ciemne, moge z czystym sumieniem polecic SK-II Aura cc cream.
I z Shiseido maquillage ten nowy peach cc. Ale moze byc za rozowy.

Idz do Ainz&Tulpe w Harajuku i zacznij macac.

PS. Do pielegnacji przyjrzyj sie marce Minon. Dostepna w kazdej drogerii, cenowo przystepna.


Jesli chcesz krem ze slimakiem, to poza Shin Okubo bedziesz miec problemy ze znalezieniem. A i nawet w Shin Okubo oferta bedzie limitowana.
Slimak nie jest tu popularny (ogolnie jest malo popularny w Azji, wbrew temu co sie slyszy na zachodzie; glownie marki, ktore specjalizuja sie w kosmetykach na eksport sa znane ze slimakow).
U nas w tej chwili kroluje placenta i jest szal na ceramidy i sake.



Sent from my SHL24 using Tapatalk

Edytowane przez 2cats
Czas edycji: 2015-09-25 o 14:53 Powód: by dodac wiecej
2cats jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-26, 11:16   #2976
evek
Wtajemniczenie
 
Avatar evek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 201
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez Naleigh Pokaż wiadomość
Tokio, moze byc bb i cc, chce tylko troszkę przykryć niedoskonałości i używać czegos, co jeśli nie poprawi stanu mojej skory, to chociaż niech go nie pogarsza, nie zapycha, nie powoduje nowych wyprysków. Cerę mam jasną, od zawsze miałam problem z doborem koloru, bo wszystkie podkłady były dla mnie za ciemne bądź za żółte.

A probowalas BB dla mezczyzn? One przewaznie sa bladziutkie. Probowalam kiedys Bb meskiego z hery i byl bardzo jasny i jeszcze bielil
evek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-27, 17:26   #2977
nevershoutnever
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 253
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Hej dziewczyny, czy któraś z Was kupowała kiedyś u sprzedawcy roseroseau? Mają bardzo konkurencyjne ceny w stosunku do rubyruby76. Wiem, wiem, że trzeba uważać na podróbki. Chciałam kupić kosmetyki firmy Benton, które wydawały mi się zawsze takie bardziej niszowe ze względu na ekologiczny skład, i łudziłam się, że może akurat one nie są podrabiane, no ale sama nie wiem.
nevershoutnever jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-09-28, 00:19   #2978
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez nevershoutnever Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, czy któraś z Was kupowała kiedyś u sprzedawcy roseroseau? Mają bardzo konkurencyjne ceny w stosunku do rubyruby76. Wiem, wiem, że trzeba uważać na podróbki. Chciałam kupić kosmetyki firmy Benton, które wydawały mi się zawsze takie bardziej niszowe ze względu na ekologiczny skład, i łudziłam się, że może akurat one nie są podrabiane, no ale sama nie wiem.
Ja bym sie bała kupic po regularnych aferach jakikolwiek kosmetyk bentona, mialam raz serum i sie cieszylam, ze udalo mi sie kupic z partii nieskazonej
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-28, 07:21   #2979
nevershoutnever
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 253
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Oo dziękuję Ci, kupowałam te kosmetyki parę lat temu i nie słyszałam o całej tej aferze. Rzeczywiście, lepiej zrezygnuję z zakupu.
Znacie może coś, co w jakimś stopniu pomogło na blizny?
nevershoutnever jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-28, 22:00   #2980
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez nevershoutnever Pokaż wiadomość
Oo dziękuję Ci, kupowałam te kosmetyki parę lat temu i nie słyszałam o całej tej aferze. Rzeczywiście, lepiej zrezygnuję z zakupu.
Znacie może coś, co w jakimś stopniu pomogło na blizny?
Spróbowałabym OST z witaminą C albo w wersji starej 20% albo w nowej 21,5 %. Ma moc
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-07, 09:17   #2981
Palala
Raczkowanie
 
Avatar Palala
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 154
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Hej, mam nadzieję, że mi pomożecie
Szukam jasnego koreańskiego (i tak wszystkie będą za ciemne, więc zamierzam dodać do nich bialy podkład) średnio/dobrze kryjącego bb kremu tylko zależy mi żeby nie był żółty - kolorystyczne jestem zimą, więc jasny beż wpadający w róż byłby świetny.
Mam cerę normalną, wrażliwą, na brodzie skłonną do zapychania. Krycia potrzebuję do zamaskowania przebarwień potrądzikowych.
Używałam Missha Signature Real Complete #13, ale mnie zapychał i Dr. G Gowoonsesang Total Active Dual bb cream - ten byłby idealny, ale niestety cena na ebay, jest jak dla mnie zbyt wysoka.

Zastanawiałam się na Etude House: Blooming Fit oraz Cotton Fit

Edytowane przez Palala
Czas edycji: 2015-10-07 o 18:32
Palala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-08, 08:01   #2982
evek
Wtajemniczenie
 
Avatar evek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 201
Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Spróbuj próbek Hera CC #1 i męskiego Hera homme Multi bb. Męskie wersje sa przewaznie jaśniutkie, mocno bielą. Jest jeszcze seria z firmy the saem kosmetyków do cery trądzikowej i tam był bb dosyć jasny z tego co pamietam.

A w ogole to zapraszam na wątek rozbiórkowy, podczas kolejnych zakupow mozesz zaopatrzyć sie w probki gornopolkowych marek (su:m37, Hera, sulwhasoo itp.) Moze znajdziesz cos dla siebie.

Edytowane przez evek
Czas edycji: 2015-10-08 o 08:03
evek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-08, 08:13   #2983
2cats
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 56
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Meskie wresje odpowiadaja mniej wiecej kolorze Hera21 w poduszkach. Dla okolo NC 15 moga pasowac. Dla jasniejszej cery beda za ciemne.

Sent from my SHL24 using Tapatalk
2cats jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-08, 13:45   #2984
Palala
Raczkowanie
 
Avatar Palala
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 154
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Dzięki dziewczyny! Z tym kolorem to raczej bez problemu, gdyż dosłownie wszystko jest dla mnie za ciemne. Nawet Missha Signature RC #13 (która wydaje się jednym z najjaśniejszych bebików), więc nauczyłam się kupować ewentualnie ciemniejszy bb krem i dodawać do niego biały podkład
Obecnie używam podkładu mineralnego na poziomie 0, ale nie jestem zadowolona, więc dlatego chcę wrócić do bb kremów. Sprawdzałam swatche tego męskiego Hery i wydaje się ciemny, ale sprawdzę go, tylko chciałabym coś jeszcze zamówić, żeby mnieć porównanie, dlatego myślałam własnie o tym Etude House. Ma całkiem dobre opinie, wydaje mi się, że kiedyś dostałam próbkę z roseroseshop i był nie najgorszy (ale nie pamiętam jaki miałam wariant :P).
Palala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-08, 13:57   #2985
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez Palala Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny! Z tym kolorem to raczej bez problemu, gdyż dosłownie wszystko jest dla mnie za ciemne. Nawet Missha Signature RC #13 (która wydaje się jednym z najjaśniejszych bebików), więc nauczyłam się kupować ewentualnie ciemniejszy bb krem i dodawać do niego biały podkład
Obecnie używam podkładu mineralnego na poziomie 0, ale nie jestem zadowolona, więc dlatego chcę wrócić do bb kremów. Sprawdzałam swatche tego męskiego Hery i wydaje się ciemny, ale sprawdzę go, tylko chciałabym coś jeszcze zamówić, żeby mnieć porównanie, dlatego myślałam własnie o tym Etude House. Ma całkiem dobre opinie, wydaje mi się, że kiedyś dostałam próbkę z roseroseshop i był nie najgorszy (ale nie pamiętam jaki miałam wariant :P).
Etude House aż takich jasnych bb nie ma. Bright fit ma dość beżowo różową tonację, wersja Cotton fit jest jaśniejsza Pamiętam że Cotton Fit NO2 był mniej różowy, jaśniejszy o bardziej neutralno kremowym odcieniu niż bright fit
Męskie bb są faktycznie zwykle jaśniejsze od damskich ale prawie nic nie kryją
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-08, 14:04   #2986
Palala
Raczkowanie
 
Avatar Palala
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 154
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
Etude House aż takich jasnych bb nie ma. Bright fit ma dość beżowo różową tonację, wersja Cotton fit jest jaśniejsza Pamiętam że Cotton Fit NO2 był mniej różowy, jaśniejszy o bardziej neutralno kremowym odcieniu niż bright fit
Męskie bb są faktycznie zwykle jaśniejsze od damskich ale prawie nic nie kryją
Ufff to teraz jestem w kropce co zamówić
Może coś polecisz, niekoniecznie bardzo jasnego
Palala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-10, 08:37   #2987
evek
Wtajemniczenie
 
Avatar evek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 201
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
Męskie bb są faktycznie zwykle jaśniejsze od damskich ale prawie nic nie kryją

fakt, sa lżejsze i bardziej wodniste ale ja akurat wole słabsze krycie. Te cięższe powodują ze wygladam staro a cera jest zmęczona. Wole użyć lżejszego a do zamaskowania korektora punktowo niz mega ciężkiego bb czy cc
evek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-15, 20:55   #2988
Anasan70
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

A co mogłybyście polecić dla kobiet 40+ cera nie problematyczna oprócz zmarszczek , czytam o kosmetykach azjatyckich i mam mętlik totalny pomózcie .Miałam Lirikos Marine Botoxin i był bardzo fajny

Anasan70 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-20, 20:58   #2989
MuniMuni
Raczkowanie
 
Avatar MuniMuni
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 327
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Dziewczyny pędzę do was z moim odkryciem! W Warszawie w Galerii Mokotów jest stoisko firmy it's skin! Nawet nie wiedzie jak się zdziwiłam jak to zobaczyłam i jak pani sprzedająca się zdziwiła że znam te produkty i używam od dawna xD Wreszcie widziałam to na własne oczy i mogłam pomacać a nie tylko pooglądać na monitorze komputera
MuniMuni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-20, 21:07   #2990
evek
Wtajemniczenie
 
Avatar evek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 201
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez MuniMuni Pokaż wiadomość
Dziewczyny pędzę do was z moim odkryciem! W Warszawie w Galerii Mokotów jest stoisko firmy it's skin! Nawet nie wiedzie jak się zdziwiłam jak to zobaczyłam i jak pani sprzedająca się zdziwiła że znam te produkty i używam od dawna xD Wreszcie widziałam to na własne oczy i mogłam pomacać a nie tylko pooglądać na monitorze komputera

Oooo... Jestem ciekawa jak oni poradzili sobie z ustawa o kosmetykach. Przecież ilosc tych dokumentow i badan jest zatrważająca.
evek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-22, 10:00   #2991
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Mogłybyście polecić jakiś krem na dzień/lotion do cery tłustej? Mam swoje typy na noc, ale na dzień przy przetłuszczającej się cerze nie mogę nic dobrać.

Btw., często zdarza wam się zaginięcie paczki? Mnie ostatnio dwie wsiąkły, każda do $15 i dostałam refund, ale zastanawiałam się czy to częsta przypadłość.
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-22, 10:50   #2992
evek
Wtajemniczenie
 
Avatar evek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 201
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
Mogłybyście polecić jakiś krem na dzień/lotion do cery tłustej? Mam swoje typy na noc, ale na dzień przy przetłuszczającej się cerze nie mogę nic dobrać.

Btw., często zdarza wam się zaginięcie paczki? Mnie ostatnio dwie wsiąkły, każda do $15 i dostałam refund, ale zastanawiałam się czy to częsta przypadłość.

Moze ślimakowy krem z Mizona?
evek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-22, 13:42   #2993
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

evelinek
3 lotiony hada labo do mnie nie dotarły...

Edytowane przez 201605090958
Czas edycji: 2015-10-22 o 13:44
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-22, 18:41   #2994
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez evek Pokaż wiadomość
Moze ślimakowy krem z Mizona?
Dzięki, na pewno spróbuję

Ktoś ma jeszcze jakieś propozycje? Czy wszystkie oprócz mnie są szczęśliwymi posiadaczkami normalnej/suchej cery?

Cytat:
Napisane przez danusiaes Pokaż wiadomość
evelinek
3 lotiony hada labo do mnie nie dotarły...
Smutek Dla mnie najgorsze jest to, że tych kosmetyków stacjonarnie, czy na terenie PL nie dostanę, a z szukaniem zamienników wiadomo jak jest.
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-22, 19:35   #2995
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
Smutek Dla mnie najgorsze jest to, że tych kosmetyków stacjonarnie, czy na terenie PL nie dostanę, a z szukaniem zamienników wiadomo jak jest.
Dla mnie najgorsze jest to, że zamawiam miesiac przed skończeniem butelki, nagle coś nie dochodzi i niestety zanim następna dojdzie to jest kolejny miesiąc, dlatego coraz mniej zamawiam, a sprawdzone zamawiam w większych ilościach...
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-25, 12:21   #2996
KlatkaNaPtaszka
Zakorzenienie
 
Avatar KlatkaNaPtaszka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 184
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Nie wiem czy ktoś już pisała ale w Poznaniu w CH king kross jest sklep z kosmetykami MISHA
__________________
START 1.05.2013

91....................... .......................91
65....................... .......................60
86....................... .......................90
KlatkaNaPtaszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-25, 12:43   #2997
ZnamCie
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 1
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

A jakie podkłady albo kremy jak ma się alergię na prawie wszystkie kosmetyki włącznie z tuszem do rzęs ? może znacie jakieś specjalne dla alergików i ktoś stosował?
ZnamCie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-26, 18:36   #2998
reila_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 304
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez MuniMuni Pokaż wiadomość
Dziewczyny pędzę do was z moim odkryciem! W Warszawie w Galerii Mokotów jest stoisko firmy it's skin! Nawet nie wiedzie jak się zdziwiłam jak to zobaczyłam i jak pani sprzedająca się zdziwiła że znam te produkty i używam od dawna xD Wreszcie widziałam to na własne oczy i mogłam pomacać a nie tylko pooglądać na monitorze komputera
Serio? Za 2 tygodnie wybieram się do Warszawy to na pewno tam podjadę

Przebrnęłam pare stron wątku, już wiem jakie są teraz trendy i nowości
reila_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-31, 12:05   #2999
tompola
Zakorzenienie
 
Avatar tompola
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 10 120
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Witajcie Potrzebowałabym od Was porady Dziewczyny... jaki kremik/lotion pod oczy- polecacie? Dla skóry 30sto letniej, Isze zmarszczki, przesuszonej pod oczami/wrażliwej, lekkie cienie. Ratujcie!
tompola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-01, 09:22   #3000
Sugarbomb
Raczkowanie
 
Avatar Sugarbomb
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 460
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
Btw., często zdarza wam się zaginięcie paczki? Mnie ostatnio dwie wsiąkły, każda do $15 i dostałam refund, ale zastanawiałam się czy to częsta przypadłość.
Nierejestrowana dwa razy mi zaginęła, teraz wolę dopłacić za poleconą i nie zdarzyło się żeby zaginęła, jest u mnie po 5-7 dniach, a na zwykły list czasami nawet 3 tygodnie czekałam.
Sugarbomb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-12-30 10:18:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:49.