Szyja pomocy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Masaż

Notka

Masaż Tematy związane z masażami wyszczuplającym, zdrowotnym.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2017-11-13, 09:12   #1
KarolinaWisniew099
Przyczajenie

Szyja pomocy

Cześć
Chciałabym się Was zapytać czy polecacie jakąś poduszkę do spania? Od jakiegoś czasu boli mnie szyja i szukam czegoś godnego uwagi.
Z góry dziękuję za odpowiedzi.
KarolinaWisniew099 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-15, 16:20   #2
Shanaya
Shan-tażystka trolli

Dot.: Szyja pomocy

Cytat:
Napisane przez KarolinaWisniew099 Pokaż wiadomość
Cześć
Chciałabym się Was zapytać czy polecacie jakąś poduszkę do spania? Od jakiegoś czasu boli mnie szyja i szukam czegoś godnego uwagi.
Z góry dziękuję za odpowiedzi.
Polecam poznać przyczynę a nie jedynie reagować na objaw.
"Wszyscy tego chcą. Czysta karta, nowy początek. Jakby tak miało być łatwiej. Spytaj o to gościa, który wtacza głaz pod górę. Nie ma nic łatwego w zaczynaniu od nowa...Absolutnie nic." - Meredith Grey

Shanaya jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-20, 15:35   #3
matylda894
Raczkowanie

A w jakiej pozycji spisz? Ja dobrałam sobie poduszkę i wszystkie bóle mineły. Dowiedziałam się od znajomego fizjoterapeuty ze moje bole były spowodowane napięciem w szyi. Radzę Ci się przejść do fizjoterapeuty.
matylda894 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-20, 15:38   #4
KarolinaWisniew099
Przyczajenie

Wiem wiem, do lekarza pójde swoją drogą ale poduszke tez bym chciała Matylda894 - jak dobrałas poduszkę i jaka firme?
KarolinaWisniew099 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-21, 09:55   #5
matylda894
Raczkowanie

Na stronie dr sapporo. Tam bez problemu możesz dobrać sobie poduszkę w zaleznosci o pozycji spania itp. ja zdecydowałam sie na swing bo spie na boku i czasem na plecach. zajrzyj sobie na ta strone
matylda894 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-28, 14:04   #6
tasmanska
Raczkowanie

Najlepsze są te zapamiętujące chyba, memory foam czy jakoś tak. No ale też przy takich ciągłych problemach to fizjoterapia albo akupunktura http://akupunkturapokrywka.pl/gabinet-akupunktury/, bo to trzeba działać na te mięśnie posklejane, napięte. Pomaga naprawdę, jak ten problem znam niestety z życia.

Edytowane przez tasmanska
Czas edycji: 2017-12-18 o 14:54
tasmanska jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-29, 11:52   #7
alabbss73
Przyczajenie

Tak ja też polecam zainwestowanie w poduszkę. Mój mąż miał problemy z chrapaniem i zakupiliśmy poduszkę PIANO od dr sapporo - widziałam, że ta nazwa się już przewijała w komentarzach. poduszka pomogła a ja sama postanowiłam wybrać coś dla siebie wybór mają duży, ceny sa atrakcyjne a co dla nas najważniejsze to fakt, że to polska firma. A my wspieramy poslkich producentow
alabbss73 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-30, 08:12   #8
SynergiaM
Przyczajenie

Cześć Pytanie brzmi czy w ostatnim czasie zmieniłaś poduszkę? Jeśli nie a szyja nagle zaczęła dokuczać to jej zmiana raczej nie wpłynie na dolegliwości. Spróbuj na początku zmienić poduszkę na jakąkolwiek inną - niech to będzie najzwyklejszy jasiek - dla testu czy dolegliwości się zmienią. Co innego jeśli np zmieniamy łóżko/ poduszkę i jest nam zwyczajnie w nowym miejscu nie wygodnie a co innego jeśli okazuje się, że na 5 kolejnych poduszkach boli nas tak samo. Również polecam skontaktować się z fizjoterapeutą w celu znalezienia przyczyny bólu. Czasem wystarcza jedna wizyta i okazuje się, że sprawa zostaje rozwiązana, a poduszka nie ma nic do rzeczy. Im dłużej czekamy z problemem tym później trudniej będzie go rozwiązać - potrzeba będzie więcej wizyt, więcej zaangażowania w ćwiczenia w domu i co za tym idzie większych nakładów finansowych. Polecam szybko uderzyć w problem i mieć go z głowy (i z szyi )
SynergiaM jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Masaż

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości