Prezenty dla chłopaka :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Prezenty

Notka

Prezenty Jest to forum poświęcone pomysłom na świąteczne prezenty. Gorąco prosimy dzielić się na tym forum wszelkimi problemami i pomysłami związanymi z prezentami.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2017-11-13, 21:43   #1
biala_porzeczka
Przyczajenie

Prezenty dla chłopaka :)

Drodzy moi!

Poszukuję pomysłu na prezent na Gwiazdkę dla mojego chłopaka, tak do 250 zł max
Na mikołajki kupuję mu szczoteczkę soniczną, ponieważ obchodzimy również wtedy 4 rocznicę związku -> w związku z tym mam również pytanie, jaki model polecacie?

Co do Gwiazdki - perfumy, portfel, Fifę ma :P
Myślałam może o jakiejś innej fajnej grze na PSa albo czymś inny fajnym, ale kompletnie nie mam pomysłu....

proszę o podpowiedzi
biala_porzeczka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-14, 11:37   #2
VeganDay
Raczkowanie

Dot.: Prezenty dla chłopaka :)

Cytat:
Napisane przez biala_porzeczka Pokaż wiadomość
Drodzy moi!

Na mikołajki kupuję mu szczoteczkę soniczną, ponieważ obchodzimy również wtedy 4 rocznicę związku -> w związku z tym mam również pytanie, jaki model polecacie?

Myślałam może o jakiejś innej fajnej grze na PSa albo czymś inny fajnym, ale kompletnie nie mam pomysłu....

proszę o podpowiedzi
Ze szczoteczek bardzo polecam philips Sonicare - bardzo długo trzyma baterię, ma trzy tryby mycia: czyszczenie, wybielanie i masaż. My kupiliśmy je w zestawie (2 sztoczeczki + chyba 4 końcówki). Może uda Ci się gdzieś dorwać na promocji
Co do prezentów - ja rok temu kupiłam mu grę na playstation, a dwa lata temu torbę na komputer, mój chłopak lubi użyteczne prezenty z gier to oprócz fify może coś samochodowego np. Forza?

Edytowane przez VeganDay
Czas edycji: 2017-11-14 o 11:38
VeganDay jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-14, 11:52   #3
domi_f
Raczkowanie

Ja też chętnie zaczerpnę od innych jakieś fajne pomysły moja kreatywność niestety leży w tym roku
domi_f jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-14, 17:51   #4
Jak_nie_my_to_kto
Raczkowanie

Kubek termiczny
Kamerka samochodowa
Powerbank
Jakies przeżycie ( przejazd sportowym autem, lot paralotnia)
Koszula - zawsze dobry pomysł
Kostki kamienne do whisky + zestaw szklanek i oczywiście dobry alkohol
Moze gra planszowa ? Polecam Pan tu nie stał i jeszcze nieplanszowa - Jenga

Jak_nie_my_to_kto jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-16, 14:58   #5
Klaudiag88
Przyczajenie

Ja mojemu kupiłam ostatnio prawdziwą gwiazdę z nieba ze strony www.kingdomofuniverse.com Dostałam po kilku dniach oryginalnie zapakowane dokumenty, na których były wszystkie dane i certyfikat, że mój chłopak jest właścicielem. Była też opcja nazwania gwiazdy. Tomek się mega ucieszył. Teraz planuję kupić mu coś równie niesztampowego na Mikołajki więc chętnie poobserwuję dyskusję
Klaudiag88 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-23, 21:33   #6
kropunka
Przyczajenie

Szczoteczki soniczne philips ma fajne a co do prezentu to może coś przydatnego z elektroniki? Faceci to jednak gadżeciaże. Ja tż uraczyłam na urodziny słuchawkami bezprzewodowymi. Trochę miałam problem z wyborem marki bo sama się za bardzo nie znam, na szczęście brat mnie poratował :P i wybraliśmy skullcandy. Prezent spotkał się z mega radością ze strony tż, w sumie na co dzień teraz tych słuchawek używa Przydatne prezenty są najlepsze.
Stary 2017-11-25, 19:29   #7
little_redhead
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez kropunka Pokaż wiadomość
Szczoteczki soniczne philips ma fajne a co do prezentu to może coś przydatnego z elektroniki? Faceci to jednak gadżeciaże. Ja tż uraczyłam na urodziny słuchawkami bezprzewodowymi. Trochę miałam problem z wyborem marki bo sama się za bardzo nie znam, na szczęście brat mnie poratował :P i wybraliśmy skullcandy. Prezent spotkał się z mega radością ze strony tż, w sumie na co dzień teraz tych słuchawek używa Przydatne prezenty są najlepsze.
Ooo, też mam od nich słuchawki ale takie douszne do biegania Fajnie grają. Popieram pomysły z elektroniką, ew. jakimś ciekawym droższym alkoholem. Musisz się jakoś delikatnie zorientować co mu będzie najbardziej potrzebne

We dance round in a ring and suppose,
But the Secret sits in the middle and knows.

little_redhead jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-28, 20:07   #8
Jamajka007
Zakorzenienie

Jeśli chodzi o prezent dla facet to zapraszam do wątku: http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=718957&page=43 sporo pomysłow się tam już przewinęło

"Każdy popełnia głupstwa, kiedy jest nieszczęśliwy.."

Jamajka007 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-01, 13:53   #9
agat2113
Przyczajenie

Witajcie! Poszukuję prezentu dla mojego chłopaka. Z zawodu jest on barmanem i bardzo lubi swoją pracę dlatego chciałabym kupić mu coś z działu wyposażenie baru[/URL]. Macie jakieś pomysły?

Edytowane przez kisielova
Czas edycji: 2017-12-02 o 18:27 Powód: link, reklama
agat2113 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-04, 15:44   #10
gosia91krk
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez agat2113 Pokaż wiadomość
Witajcie! Poszukuję prezentu dla mojego chłopaka. Z zawodu jest on barmanem i bardzo lubi swoją pracę dlatego chciałabym kupić mu coś z działu wyposażenie baru[/URL]. Macie jakieś pomysły?
Może takie butelki specjalne do trenowania Flair czy jak to się tam nazywa? Kiedyś bawiłam się czymś takim - to butelki z takiego materiału, który nie tłucze się jak upadnie, więc można śmiało nimi rzucać
Stary 2017-12-05, 17:23   #11
balbinnka
Przyczajenie

Kupiłaś już tę szczoteczkę? Ja mam taką z Philipsa chyba ogólnie soniczne są najlepsze, moja się sprawdza od 1,5 roku, odpukać, działa dobrze.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg philipssoniczna.jpg (109,4 KB, 37 załadowań)
balbinnka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-07, 09:09   #12
Cannabis99
Raczkowanie

Cytat:
Drodzy moi!

Co do Gwiazdki - perfumy, portfel, Fifę ma

proszę o podpowiedzi
Dołączam sie do pytania kochane wizazanki @biala_porzeczka -> my tez mamy rocznice w mikolajki ^.^ tzn wczoraj co prawda pierwsza ale mielismy. I To najlepszy prezent na mikołajki jaki mozma miec. Pozdrawiam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cannabis99 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-07, 09:36   #13
lovebird
Zakorzenienie

Cytat:
Drodzy moi!

proszę o podpowiedzi
Jeśli dużo gra na PS, to warto kupić jakąś grę. Byle byś tylko trafiła w jego gust i żeby nie miał już podobnej. Możesz w takiej sytuacji podpytać jakiegoś jego kolegę, bo pewnie lepiej będzie się orientował w temacie. U mnie w mieście jest komis gier i tam można kupić jakąś i w ciągu chyba 24 godzin wymienić na inną, jeśli się nie spodobała. Pytanie tylko, na ile taki prezent z komisu będzie się w Waszym przypadku nadawał, bo ludzie mają różne podejścia, choć uważam, że faceci raczej luźne i dla nich liczy się to, żeby gra była fajna i działała. Jak masz jakiś sklep tylko z grami albo sprzętem, to może karta podarunkowa do takiego sklepu? Ewentualnie do jakiegoś marketu gdzie też można dostać gry (nie wiem, Media Expert czy coś) i dopisz tam na jakiejś ładnej karteczce, że to na grę.

Przyszłość zaczyna się dzisiaj. Nie jutro.

Wymiana książkowa
Wymienię sukienki S-M
Wish

lovebird jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-10, 22:17   #14
mirabelka31
Raczkowanie

A co sądzicie o biżuterii dla chłopaka? Ostatnio wpadły mi w oko bransoletki np. z czarnego agatu i przyznaję, że wygląda to całkiem ciekawie Cena też całkiem przyzwoita.
mirabelka31 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-10, 22:28   #15
lovebird
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez mirabelka31 Pokaż wiadomość
A co sądzicie o biżuterii dla chłopaka? Ostatnio wpadły mi w oko bransoletki np. z czarnego agatu i przyznaję, że wygląda to całkiem ciekawie Cena też całkiem przyzwoita.
Jak nosi, to ok, ale w ciemno bym nie kupowała

Przyszłość zaczyna się dzisiaj. Nie jutro.

Wymiana książkowa
Wymienię sukienki S-M
Wish

lovebird jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-12, 08:52   #16
mirabelka31
Raczkowanie

W ciemno to faktycznie ryzyko kupować, nawet dla dziewczyny, jeśli nie zna się jej stylu Mój TŻ nosi rzemyki i koraliki jak już, więc pomyślałam, że taki agat będzie w klimacie, a jednak nieco bardziej elegancki.
mirabelka31 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-12, 12:34   #17
rochelle_
Mów mi Rosia :)

Cytat:
Napisane przez mirabelka31 Pokaż wiadomość
W ciemno to faktycznie ryzyko kupować, nawet dla dziewczyny, jeśli nie zna się jej stylu Mój TŻ nosi rzemyki i koraliki jak już, więc pomyślałam, że taki agat będzie w klimacie, a jednak nieco bardziej elegancki.
Jeśli nosi koraliki to kupuj Zapewne przyda mu się wersja elegancka do stroju mniej na luzie

Ja wiem, że mojemu małżonowi w życiu bym nie kupiła biżuterii, bo uznaje jedynie zegarek i obrączkę...

Złap Rośkę w sieci!
nowy wpis! ---> www.rzeklam.pl
Instagram
Stream, czyli giereczki
rochelle_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-17, 10:12   #18
Chocoloco
Raczkowanie

A jakieś fajne gadżety elektroniczne? Faceci mają na tym punkcie zazwyczaj trochę bzika

Mojego brata zawsze cieszą jakieś takie relewacje technologiczne i w sumie w tej kwocie którą dysponujesz można się zamknąć.
Jeszcze ewentualnie pomysł, który zrealizowałam swojemu chłopakowi na urodziny, to jakaś fajna torba męska. Modeli jest dużo i to już kwestia tego jaki Twój chłopak ma styl i czy ubiera się bardziej na sportowo czy elegancko. Tutaj sa np. takie saszetki: xxx jeżeli to typ sportowy, ale mi osobiscie bardziej podobają się torby

No i jeszcze jest rozwiązanie zafundowania mu jakichś wrażeń Strzelnica, skok na bungee i te sprawy - to jest radocha i wspomnienia na całe życie

Edytowane przez neyra
Czas edycji: 2018-01-15 o 22:10 Powód: reklama
Chocoloco jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Prezenty

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości