Gry - w co teraz gramy? Polecamy/odradzamy i dyskutujemy. - Strona 23 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Komputery, telefony, smartfony, tablety > Gry komputerowe

Notka

Gry komputerowe Grasz? Nie wiesz w co grać? Co kupić? Która gra jest fajna? Pytaj, czytaj! :)

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2017-09-17, 15:13   #661
Tassarinian
Kotełke

Dot.: Gry - w co teraz gramy? Polecamy/odradzamy i dyskutujemy.

Ja się nawet boję obejrzeć ten filmik, oj nieeee, nie lubię być przestraszana

Tassarinian jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-22, 18:58   #662
AnnaVanDort
Czerwonousty Mod

Dla zainteresowanych: na Humblu jest poprzedni Outlast z DLC za darmo

AnnaVanDort jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-23, 00:43   #663
OldWorldBlues
Youngster

Cytat:
Napisane przez AnnaVanDort Pokaż wiadomość
Dla zainteresowanych: na Humblu jest poprzedni Outlast z DLC za darmo
Tassarinian pewno już dawno wzięła.

Na dniach kupuję Divinity: Original Sin II; obok takich recenzji ciężko przejść obojętnie - podobno perełka.
Stary 2017-09-23, 00:50   #664
Tassarinian
Kotełke

Taaaaa, lecę

Tassarinian jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-23, 22:39   #665
AnnaVanDort
Czerwonousty Mod

Cytat:
Napisane przez OldWorldBlues Pokaż wiadomość
Tassarinian pewno już dawno wzięła.

Na dniach kupuję Divinity: Original Sin II; obok takich recenzji ciężko przejść obojętnie - podobno perełka.
Albo można wziąć i sprzedać na Allegro już handlują

Stary 2017-09-24, 15:03   #666
Olushka
Zakorzenienie

Czy ktoś z Was grał już w nowe Destiny? Jak wrażenia?

Wysłane z iPhone

Skrzypokrzywa - 0. dzień

Olushka jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-28, 14:02   #667
Gameover2017
Przyczajenie

Polecam oczywiście Settlersów, FiFę i Euro Truck
Gameover2017 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-29, 14:18   #668
Roberto89
Przyczajenie

W Destiny jeszcze nie grałem, ale za biorę się właśnie za The Last Guardian na PS4. Piekielnie podkręciła mnie ta gra za klimat, piękną atmosferę i doznania estetyczno-wizualne. Jak wasze wrażenia?
Roberto89 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-30, 19:57   #669
kalor
Gazela inteligencji

A grał ktoś w pillars of eternity? Przeszukałam wątek, ale nic nie znalazło. Moje zeszłoroczne RPG-owe odkrycie. Aż mi się z baldurs Gate skojarzyło, klimatyczne grałam kilka dni bez przerwy

Tak bardzo chciałabym pograć w mass effect andromeda, ale nie ciągnie mi na laptopie wiem, ze tymi grami sobie tylko zajeżdżam tego laptopa, ale nie stać mnie na nic lepszego, a gry kuszą!

Uwielbiam wszystko bioware, grałam we wszystkie części dragon age (o dziwo inquisition poszło, i to nawet płynnie), 3 części mass effect, oba baldurs gate, jade empire... Nie grałam jeszcze w neverwinter nights, ale może kiedyś, tylko KOTOR mnie jakoś nie ciągnie.

Bardzo podobało mi się tez dishonored, muszę zagrać w dwójkę, mam nadzieje, ze pójdzie. Chciałabym coś podobnego, albo podobnie klimatyczny świat, albo podobna mechanika. Zastanawiałam się nad thief, co myślicie?

OOOO KURDE, przypomniało mi się, aż sie podekscytowalam!!! Grał ktoś w vampire the masquerade: bloodlines? Stara gra, ale miała taki mega potencjał! MARZĘ o remake, ale to się chyba nigdy nie zisci. To jest w ogóle mój ulubiony sposób przedstawienia wampirów, world of darkness RZĄDZI, nie mam znajomych, żeby pograć z nimi, ale swego czasu zaczytywałam się w podręcznikach, historie świetne.

I jeszcze: zna ktoś taka rosyjska grę pathologic? Mega ciekawa, ale tez stara, nie dałam rady się wciągnąć. Słyszałam, ze ma być wlasnie remake, nie wiem, czy już jest, muszę sprawdzić. W nową wersje bym tak bardzo grała!

---------- Dopisano o 19:57 ---------- Poprzedni post napisano o 19:56 ----------

Zaraz przeczytam cały wątek xd
Stary 2017-10-04, 14:38   #670
MaciekSX
Przyczajenie

Ja tam wolę grać w coś prostszego, nie mam czasu na PC więc gram na telefonie. Najlepiej wspominam własnie takie klasycznego RPGi jak w Baldurs Gate i właśnie Pillars of Eternity, która jest jedną z najfajniejszych produkcji tego typu od lat. Zastanawia mnie jeszcze na ile dobry jest Planescape 2, ale jeszcze się nie zabrałem, by grę kupić. Jak kogoś interesują proste gry RPG, gdzie można dołączyć do gildii, popisać i wspólnie powalczyć to polecam grę Obrońcy Galaktyki

https://play.google.com/store/apps/d...roncygalaktyki

Albo wersje webową (przeglądarka) https://obroncygalaktyki.pl
MaciekSX jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-08, 15:29   #671
AnnaVanDort
Czerwonousty Mod

Niedawno przeszłam ,,Contrast'' i ,,Shelter 2 Paws'' pierwsza gra ma u mnie dużego plusa za muzykę, klimat noir, ogólnie dawniejszych czasów, kabaretów itp. Bardzo ciekawy pomysł z zabawą cieniem.
Mam wszystkie ,,zwierzaczkowe'' gry od Might and Delight, kocham je ciekawa grafika i motyw survivalu własnych młodych, lub granie samym młodym. Trochę jakby rytualna muzyka i tajemniczość natury daje tym grom coś niesamowitego.

Stary 2017-10-10, 12:42   #672
Allosia_wawa
Raczkowanie

Talking Dot.: Gry - w co teraz gramy? Polecamy/odradzamy i dyskutujemy.

Cytat:
Napisane przez kalor Pokaż wiadomość
A grał ktoś w pillars of eternity? Przeszukałam wątek, ale nic nie znalazło. Moje zeszłoroczne RPG-owe odkrycie. Aż mi się z baldurs Gate skojarzyło, klimatyczne grałam kilka dni bez przerwy
No i dobrze Ci się skojarzyło O ile dobrze kojarzę, to na 2 było dość mocno wzorowane, tylko w innym uniwersum. Osobiście uwielbiam i czekam na najnowszy dodatek.

A ja bym się chciała spytać, czy ktoś w Guild Wars 2 gra? Bo wyszedł nie tak dawno temu nowy, drugi dodatek i zdecydowanie jest co robić
Stary 2017-11-04, 23:10   #673
kalor
Gazela inteligencji

A ja odkryłam tyranny (dużo czasu mi to zajęło biorąc pod uwagę to, jak podobało mi się pillars of eternity) i podoba się pozytywnie zaskakuje mnie, ile wyborów można podjąć, ostatnie rpg mają tę wadę, że niby wybory są, ale i tak niezbyt różnią się od siebie

Tylko kurde nie mając świadomości podjęłam nie te wybory, których bym chciała dokończę te rozgrywkę, ale chyba będę musiała zagrać jeszcze raz!

Ale wciąż mam nadzieję, że obsidian podejmie się kolejnego Vampire the Masquerade na to czekam najbardziej w świecie gier
Stary 2017-11-05, 09:47   #674
Olushka
Zakorzenienie

Kupił ktoś z Was nowego Assassina? miałam okazje kupić za 160 zł ale się spóźniłam i czekam na nowe okazje

Wysłane z iPhone

Skrzypokrzywa - 0. dzień

Olushka jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-05, 12:00   #675
AnnaVanDort
Czerwonousty Mod

Teraz gram w ,,The Dream Machine'' figurki z gliny, animowane techniką poklatkową, mega oryginalny pomysł

Edytowane przez AnnaVanDort
Czas edycji: 2017-11-05 o 12:02
Stary 2017-11-06, 16:05   #676
OldWorldBlues
Youngster

Cytat:
Napisane przez Allosia_wawa Pokaż wiadomość
A ja bym się chciała spytać, czy ktoś w Guild Wars 2 gra? Bo wyszedł nie tak dawno temu nowy, drugi dodatek i zdecydowanie jest co robić
Żeś mi kobieto przypomniała. Tyle czasu co ja w Guild Wars 2 straciłem to ciężko nawet zliczyć. Od paru lat trzymam się od MMO najdalej jak się da bo wiem w jaki sposób mogłoby się to dla mnie i mojego wolnego czasu skończyć.
Cytat:
A ja odkryłam tyranny (dużo czasu mi to zajęło biorąc pod uwagę to, jak podobało mi się pillars of eternity) i podoba się pozytywnie zaskakuje mnie, ile wyborów można podjąć, ostatnie rpg mają tę wadę, że niby wybory są, ale i tak niezbyt różnią się od siebie

Tylko kurde nie mając świadomości podjęłam nie te wybory, których bym chciała dokończę te rozgrywkę, ale chyba będę musiała zagrać jeszcze raz!

Ale wciąż mam nadzieję, że obsidian podejmie się kolejnego Vampire the Masquerade na to czekam najbardziej w świecie gier
Obsidian Entertainment to prawdziwi mistrzowie w swoim fachu, zdecydowanie moje ulubione studio obok CDP-u jeśli chodzi o scenę RPG-ową. Trochę szkoda, że studio jakiś czas już temu opuścił prawdziwy Pan Pisarz przez duże "P" tej branży - Chris Avellone - ale jak widać jego brak nie zakłóca studiu jakoś szczególnie pracy.

Ja mam nadzieję, że pewnego pięknego dnia Obsidian podejmie się kolejnego Fallouta. Również czekam na to najbardziej w świecie gier, co za przypadek. No a póki co z bardziej realnych rzeczy - czekam na drugą część Pillars of Eternity.
Cytat:
Napisane przez Olushka Pokaż wiadomość
Kupił ktoś z Was nowego Assassina? miałam okazje kupić za 160 zł ale się spóźniłam i czekam na nowe okazje
Żem kupił, i żem się wypieniężył - 230zł.
Sama gra póki co robi na mnie dobre wrażenie, no ale przecież prawie zawsze tak jest na początku. Myślę, że z czasem tytuł dopadnie większa lub mniejsza powtarzalność (jak w przypadku każdego AC). Widać jakieś wpływy Wiedźmina 3 - elementy RPG, forma eksploracji - gra różni się od poprzednich części w dość znacznym stopniu. Historia póki co nudna jak flaki z olejem, ale później ma się podobno w fajny sposób rozwinąć. Osobiście liczę na wyczerpujące opowiedzenie historii powstawania Bractwa oraz o początku ich konfliktu z Templariuszami. Graficznie gra jest przepiękna. Klimat i dbałość o detale - najwyższa półka. Soundtrack również.
Myślę, że warto dać grze szansę.
Cytat:
Teraz gram w ,,The Dream Machine'' figurki z gliny, animowane techniką poklatkową, mega oryginalny pomysł

Po Steamie i postach wnioskuję, że mainstream nie jest dla Ciebie i Twoją uwagę zwracają raczej te bardziej osobliwe formą gry.
Słyszałaś o Cupheadzie?
Stary 2017-11-06, 19:58   #677
AnnaVanDort
Czerwonousty Mod

Cytat:
Po Steamie i postach wnioskuję, że mainstream nie jest dla Ciebie i Twoją uwagę zwracają raczej te bardziej osobliwe formą gry.
Słyszałaś o Cupheadzie?
Czytałam trochę o mainstreamie, ale mój poprzedni komp by tego nie udźwignął odkąd mam nowego to jakoś poodkrywałam inne gatunki, twórców i wsiąkłam Lubię jakieś nietypowce
Nie słyszałam, ale sprawdzę.

Z popularnych gier to np. całym serduszkiem kocham znienawidzonego Watch_Dogsa 1 i Simsy 4. Wiedźmina też mam w planach, bo mimo wszystko czasem przyjemniej jest popatrzeć na jakąś wysokobudżetową grafikę.
Aaa i jestem w trakcie przechodzenia Watch_Dogsa 2, grafika i grywalność to dla mnie cudo, ale za to fabuła i postacie leżą.

Stary 2017-11-06, 21:18   #678
regularkate
Zadomowienie

Cytat:

Z popularnych gier to np. całym serduszkiem kocham znienawidzonego Watch_Dogsa 1 i Simsy 4. Wiedźmina też mam w planach, bo mimo wszystko czasem przyjemniej jest popatrzeć na jakąś wysokobudżetową grafikę.
Aaa i jestem w trakcie przechodzenia Watch_Dogsa 2, grafika i grywalność to dla mnie cudo, ale za to fabuła i postacie leżą.
Pionaaaaa Też się zachwycałam WD1 na tym wątku jakiś czas temu. Tak mi się spodobało, że wysoki poziom sceptycyzmu względem dwójki nie pozwala mi się za nią wziąć. To coś jak sytuacja, gdy córka rozstaje się z facetem, którego bardzo, bardzo lubisz i już traktowałaś go jak zięcia, a potem zaczyna spotykać się z nowym, niedorastającym mu do pięt

Ja odświeżam w nielicznych wolnych chwilach Warcrafta III, także etap: wykopaliska

Encore Precission Bass Player.
Lancia Kappa 2.0 driver.

regularkate jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-06, 21:32   #679
kalor
Gazela inteligencji

2 część Pillars of eternity na szczęście już zapowiedziana, ale niestety usunęłam pierwszą część, żeby zrobić miejsce na kompie i głupia nie zachowałam zapisów... Chyba to będzie kontynuacja opowieści, więc jak skończę Tyranny, to muszę jeszcze raz za jedynkę się zabrać

Czekam jeszcze na następną część Pizza Connection czy Pizza Syndicate, nie wiem, pod którą nazwą będzie nowa część, ale jestem bardzo ciekawa. Grało się w Pizza Syndicate za gówniarza

A jak mówimy o tych popularnych jak Sims 4, to ja uwielbiam Sims 2. najlepsza część jak dla mnie, ale z lepszym kompem chętnie grałabym też w 3

Kurczę, chyba za dużo gram jak na studentkę medycyny przydałoby się więcej posiedzieć przy książkach, a nie przy kompie!
Stary 2017-11-07, 09:41   #680
Emanuelle_Noire
szlochająca lunatyczka

Kiedy wychodzi nowa Pizza?

Aktualnie zagrywam się w Arka, The Forest, 7 days to die, Outlast 2.

Może ktoś gra w ARK Survival Evolved?

---------- Dopisano o 09:41 ---------- Poprzedni post napisano o 09:31 ----------

Cytat:
A jak mówimy o tych popularnych jak Sims 4, to ja uwielbiam Sims 2. najlepsza część jak dla mnie, ale z lepszym kompem chętnie grałabym też w 3

Kurczę, chyba za dużo gram jak na studentkę medycyny przydałoby się więcej posiedzieć przy książkach, a nie przy kompie!
Moja córka zagrywa się simsami i nie ma znaczenia czy to 1 czy 4. Dla mnie najlepsza była 3.

'' Życie jest proste- albo masz wyj***** albo masz przeje****''

"Każdego człowieka trzeba poznać trzy razy : osobno, w towarzystwie i gdy jest pijany".

Edytowane przez Emanuelle_Noire
Czas edycji: 2017-11-07 o 09:38
Emanuelle_Noire jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-07, 14:26   #681
AnnaVanDort
Czerwonousty Mod

Cytat:
Napisane przez regularkate Pokaż wiadomość
Pionaaaaa Też się zachwycałam WD1 na tym wątku jakiś czas temu. Tak mi się spodobało, że wysoki poziom sceptycyzmu względem dwójki nie pozwala mi się za nią wziąć. To coś jak sytuacja, gdy córka rozstaje się z facetem, którego bardzo, bardzo lubisz i już traktowałaś go jak zięcia, a potem zaczyna spotykać się z nowym, niedorastającym mu do pięt

Ja odświeżam w nielicznych wolnych chwilach Warcrafta III, także etap: wykopaliska
Piona

I przy okazji teraz jest za darmo 1 część - https://freetrial.ubisoft.com/promot...atch-dogs-1/8/

Hahah rozumiem, ale dla grywalności i grafiki warto sięgnąć, ja częściej robiłam misje jeżdżąc po mieście, niż główne, bo mnie nie kręciły no i przede wszystkim brakowało mi ambiendowej ścieżki dźwiękowej i ogólnie bardziej melancholijnego klimatu. Druga część nie daje mi szans, by zastanowić się nad postaciami i sensem głównej misji, a w 1 było o czym myśleć według mnie.

Stary 2017-11-07, 22:40   #682
OldWorldBlues
Youngster

Wątek odżył!
Cytat:
To ja z całego swojego serca polecam Wiedźmina 3. Jeden z niewielu tytułów który nie jest przehypowany - wszystkie zachwyty jak najbardziej są w tym przypadku zasłużone i uzasadnione. Ten tytuł to jedna z najlepszych rzeczy jaka się przytrafiła tej branży, bo CDP zawiesił innym studiom poprzeczkę piekielnie wysoko (oksymoron? ) i wszyscy muszą się teraz starać dwa razy bardziej, żeby choćby do ich poziomu się zbliżyć. Tylko jedno ostrzeżenie; gra jest bardzo obszerna i długa, z dodatkami czas na jej przejście to naprawdę kawał życia.
Watch_Dogs było bardzo przyjemne (bo ponure). Klimat dwójki kompletnie mnie nie kupuje (bo młodzieżowy).

Cytat:

Ciekawe porównanie. Myślę, że Watch_Dogs oberwało się za kłamstwa Ubisoftu i duży graficzny downgrade. Gra sama w sobie była naprawdę dobra, tylko ludzie spodziewali się GTA w Chicago - a to jednak co innego.
Cytat:
2 część Pillars of eternity na szczęście już zapowiedziana, ale niestety usunęłam pierwszą część, żeby zrobić miejsce na kompie i głupia nie zachowałam zapisów... Chyba to będzie kontynuacja opowieści, więc jak skończę Tyranny, to muszę jeszcze raz za jedynkę się zabrać
To właśnie jest cała magia. Przenoszenie zapisów to piękna sprawa, a Obsidian to studio, które zrealizuje to na pewno w sposób satysfakcjonujący. I znam ten ból; utknąłem ze zbyt niskim poziomem przy samej końcówce - nie było powrotu i w efekcie nie skończyłem przygody - teraz czekam na moment w którym zachce mi się klasycznego RPGa i odpalam Pillarsy z wszystkimi dodatkami.
Cytat:
Uwierz - student dwóch kierunków też wcale lekko nie ma.
Stary 2017-11-09, 03:23   #683
AnnaVanDort
Czerwonousty Mod

Cytat:
Wątek odżył!

To ja z całego swojego serca polecam Wiedźmina 3. Jeden z niewielu tytułów który nie jest przehypowany - wszystkie zachwyty jak najbardziej są w tym przypadku zasłużone i uzasadnione. Ten tytuł to jedna z najlepszych rzeczy jaka się przytrafiła tej branży, bo CDP zawiesił innym studiom poprzeczkę piekielnie wysoko (oksymoron? ) i wszyscy muszą się teraz starać dwa razy bardziej, żeby choćby do ich poziomu się zbliżyć. Tylko jedno ostrzeżenie; gra jest bardzo obszerna i długa, z dodatkami czas na jej przejście to naprawdę kawał życia.
Watch_Dogs było bardzo przyjemne (bo ponure). Klimat dwójki kompletnie mnie nie kupuje (bo młodzieżowy).

Ciekawe porównanie. Myślę, że Watch_Dogs oberwało się za kłamstwa Ubisoftu i duży graficzny downgrade. Gra sama w sobie była naprawdę dobra, tylko ludzie spodziewali się GTA w Chicago - a to jednak co innego.

Uwierz - student dwóch kierunków też wcale lekko nie ma.
Wiedźmina 3 mam na kompie i z pewnością będę grać ogólnie bardzo się odnajduję w tych klimatach.

Również mnie nie jara klimat WD2, ale miasto przecudne.

Widziałam po wyjściu gry ten downgrade i wg. mnie to było zbędne, bo grafika wcale nie była zła przynajmniej na ultra. Potem wyszły patrze usprawniające, w tym grafikę. Miałam to, tak samo jak mody postaci, uwielbiałam od nowa grać Damieniem czy Clarą

Co studiujesz?

Stary 2017-11-09, 23:45   #684
OldWorldBlues
Youngster

Cytat:
Wiedźmina 3 mam na kompie i z pewnością będę grać ogólnie bardzo się odnajduję w tych klimatach.
W tych oznacza słowiańskich czy erpegowych?

Cytat:
Również mnie nie jara klimat WD2, ale miasto przecudne.
Jedyny powód dla którego mógłbym sięgnąć po WD2 to właśnie miasto. Ale raczej nie sięgnę.

Cytat:
Widziałam po wyjściu gry ten downgrade i wg. mnie to było zbędne, bo grafika wcale nie była zła przynajmniej na ultra. Potem wyszły patrze usprawniające, w tym grafikę. Miałam to, tak samo jak mody postaci, uwielbiałam od nowa grać Damieniem czy Clarą
Ja nic nie zauważyłem tak naprawdę; grafika musi być naprawdę bardzo przestarzała albo nieestetyczna, żebym zwrócił na nią jakąkolwiek uwagę. (Wcale nie mówię, że nie jest przyjemnie popatrzać na ładną grę - w nowym AC to można stać w jednym miejscu i tylko gapić się na krajobraz.)
Ja jestem zupełnie antymodowy. Rzadko się w bawię w mody - nawet nie wiedziałem, że gry Ubi można modować.
Cytat:
Co studiujesz?
Ekonomię i język angielski.
Stary 2017-11-14, 19:38   #685
AnnaVanDort
Czerwonousty Mod

Cytat:
W tych oznacza słowiańskich czy erpegowych?

Jedyny powód dla którego mógłbym sięgnąć po WD2 to właśnie miasto. Ale raczej nie sięgnę.

Ja nic nie zauważyłem tak naprawdę; grafika musi być naprawdę bardzo przestarzała albo nieestetyczna, żebym zwrócił na nią jakąkolwiek uwagę. (Wcale nie mówię, że nie jest przyjemnie popatrzać na ładną grę - w nowym AC to można stać w jednym miejscu i tylko gapić się na krajobraz.)
Ja jestem zupełnie antymodowy. Rzadko się w bawię w mody - nawet nie wiedziałem, że gry Ubi można modować.

Ekonomię i język angielski.
Słowiańskich

Właśnie w W1 miałam misję przy zachodzie słońca i z boską ambientową muzyką, też stałam i się gapiłam (misja ,,The Bunker'', gdy się wejdzie na szczyty)

Ja się ucieszyłam, gdy zobaczyłam jakieś screeny, no i fajna zabawa przy cutscenkach.
Jeśli ktoś chce luknąć, to ponad rok temu zrobiłam galerię - https://imgur.com/a/EPptM Clara

Stary 2017-11-14, 19:54   #686
regularkate
Zadomowienie

Cytat:
Słowiańskich

Właśnie w W1 miałam misję przy zachodzie słońca i z boską ambientową muzyką, też stałam i się gapiłam (misja ,,The Bunker'', gdy się wejdzie na szczyty)

Ja się ucieszyłam, gdy zobaczyłam jakieś screeny, no i fajna zabawa przy cutscenkach.
Jeśli ktoś chce luknąć, to ponad rok temu zrobiłam galerię - https://imgur.com/a/EPptM Clara
Fajna galeria! Ciekawie to wygląda po zastosowaniu modów, niektóre momenty wyglądają zaskakująco Ale Damien w aucie z Jacksonem akurat prezentuje się co najmniej niepokojąco
Ja należę chyba do mniejszości, której postać Aidena bardzo, bardzo podeszła. Zupełnie nie rozumiem zarzutów, że płaski, mało wyrazisty, nudny. Dla mnie właśnie powściągliwość tego bohatera zupełnie przekonywała mnie do większości poglądów, które gdzieś tam się przewijały w grze. No i do klimatu Chicago

Pewnie więc dla tej grywalności skuszę się na WD2, choć z oporami.

Ja w Wieśku 3 uwielbiałam oglądać wschody słońca na trawiastych polanach. Niewiele brakowało do prawdziwego widoku, a tyle dobrego, że nie trzeba się było zrywać wcześnie rano

Encore Precission Bass Player.
Lancia Kappa 2.0 driver.

regularkate jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-14, 20:04   #687
AnnaVanDort
Czerwonousty Mod

Cytat:
Fajna galeria! Ciekawie to wygląda po zastosowaniu modów, niektóre momenty wyglądają zaskakująco Ale Damien w aucie z Jacksonem akurat prezentuje się co najmniej niepokojąco
Ja należę chyba do mniejszości, której postać Aidena bardzo, bardzo podeszła. Zupełnie nie rozumiem zarzutów, że płaski, mało wyrazisty, nudny. Dla mnie właśnie powściągliwość tego bohatera zupełnie przekonywała mnie do większości poglądów, które gdzieś tam się przewijały w grze. No i do klimatu Chicago

Pewnie więc dla tej grywalności skuszę się na WD2, choć z oporami.

Ja w Wieśku 3 uwielbiałam oglądać wschody słońca na trawiastych polanach. Niewiele brakowało do prawdziwego widoku, a tyle dobrego, że nie trzeba się było zrywać wcześnie rano
Dzięki bywały błędy, np. cienie na czołach, bo Aiden miał czapkę z daszkiem, Clara (bo niższa) trzymała pistolet czy telefon w powietrzu, ale reszta ok

Mnie tak samo, dla mnie jest taki anty-hero mimo wszystko a zakończenie gry jest słodko - gorzkie, bo zemsta tak naprawdę nic nie zmieniła, w zależności od spojrzenia mogła polepszyć lub pogorszyć, zapewnia dosyć moralne rozmyślenia. Tam chyba nie było typowo złej lub dobrej postaci (nie licząc dziadka psychopaty ) Aiden jest chyba największym wrogiem samego siebie tak naprawdę. Dla mnie on, Damien, Clara i Raymond to po prostu dobrze napisane postaci. Ogólnie bardzo kocham też dodatek Bad Blood, miałam niezły mindfuck zwłaszcza na końcówce.

Zgadzam się z Tobą

W Wieśka jeszcze nie grałam, ale nawet bez tego dzięki opiniom robi na mnie coraz lepsze wrażenie

Stary 2017-11-14, 20:35   #688
OldWorldBlues
Youngster

Cytat:
U mnie norma. Gry jak żadne inne medium pozwalają na dyktowanie sobie własnego tempa historii - film można zatrzymać, a książkę na pewien czas odłożyć - ale to już przecież nie to samo. To w grach jest właśnie piękne; po prostu oglądanie widoków i towarzysząca temu imersja. (No ale rzeczywiste podróże już deklasują pod tym względem nawet gry. Niemniej zawsze jakaś interaktywna namiastka.)
Takie gapienie się na widoki bardzo pobudza wyobraźnię. Z bardzo dobrym i klimatycznym ambientem w tle to już w ogóle kosmos.

Cytat:
Ciekawe, momentami mogło być zabawnie.
Patrząc na te screeny i pojawiające się w nich samochody od razu przypomniałem sobie swój największy zarzut wobec Watch_Dogs - model jazdy. Drętwy jak cholera.
Cytat:
Wiedźmin 3 robi to bardzo dobrze - gra barw niezaprzeczalnie cudowna, środowisko bardzo żywe, na horyzoncie zawsze coś ciekawego do oglądania (Skellige, wieże Novigradu albo Oxenfurtu, zamek w Touissant).
Dla mnie to po prostu najprawdziwsza sztuka. Trochę niedoceniana bo chyba nie znam drugiej osoby tak namiętnie lustrującej wszystkie widoki w grach wideo.
Macie pod tym względem ulubione gry? Mnie jakiś czas temu zachwycił świat przedstawiony w Everspace. Cu-do!
Stary 2017-11-16, 10:42   #689
Roberto89
Przyczajenie

A ja mogę Wam polecić FARM DAYS na przeglądarkę. Fajna gierka
Roberto89 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Gry komputerowe

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości