Zmiany na WIZAŻU. Wcześniej, a obecnie. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-07-05, 11:08   #1
cbc6429be45513368b51b71e340d921ce6d338a3
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 769

Zmiany na WIZAŻU. Wcześniej, a obecnie.


Zastanawiałam się nad tytułem tego wątku.
W wyniku mojej inwencji twórczej wyszło, to co wyszło.

Ostatnio otrzymuję dużo wiadomości od różnych osób mniej lub bardziej widocznych, które stąd po prostu uciekają.

Uciekają, bo uważają, że kiedyś atmosfera była tu inna, użytkownicy bardziej przyjaźni, poruszało się inne tematy.
Różne są przyczyny tych ucieczek.
Tymczasowych rozstań.
Mam nadzieję, że tymczasowych.

Po ostatniej tak zwanej wielkiej burzy osobiście zauważam tu... pustkę.
Osoby, które najwięcej wnosiły pod względem treści wypowiedzi na forum albo już tu się nie pojawiają, albo są banowane albo po prostu przestają interesować się tym, co tu się dzieje.
Dodam, że w mojej opinii najwięcej wnosiły, po to żeby nikogo nie urazić i jednocześnie nie dać Wam powodów do rozważań poza meritum wątku.

Dla mnie forum tworzą użytkownicy, to dzięki nim "żyje" i rozwija się.


Zakładam wątek, choć nie wiem, czy się przyjmie, a ponadto nie będę mogła w nim przez parę dni uczestniczyć.
Mimo to zapraszam do dyskusji.
Jak Wam się podoba obecny WIZAŻ w porównaniu do lat poprzednich?
Jego szata, tematyka, ludzie?
cbc6429be45513368b51b71e340d921ce6d338a3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-05, 11:21   #2
cal
Raczkowanie
 
Avatar cal
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: twin peaks
Wiadomości: 352
Dot.: Zmiany na WIZAŻU. Wcześniej, a obecnie.

forum plotkowe popsuło się strasznie po zbanowaniu całkiem-spoko i cześki ,
wieje tu nudą.fresa chyba też uciekła,może nie ma się juz z kim kłócić?nie wiem.

całe szczęście,że tylko plotkowe się zmieniło
reszty bym chyba nie przeżyła

Edytowane przez cal
Czas edycji: 2008-07-05 o 11:22 Powód: lit
cal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-05, 11:21   #3
Tusio
Wtajemniczenie
 
Avatar Tusio
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 631
Dot.: Zmiany na WIZAŻU. Wcześniej, a obecnie.

jesli chodzi o kwestie techniczna forum-bardzo sie ostatnimi czasy rozbudowalo, moze nawet za bardzo.

jestem tu od trzech lat. czasem udzielam sie czesciej, czasem nie napisze posta przez kilka miesiecy.
przez ten czas rzeczywiscie wiele sie zmienilo, nie widuje juz osob, ktorych posty lubilam czytac (lovisy czy aeterny).
obecnie forum przypomina mi troche...smietnik. oprocz watkow dosc ciekawych, wiele jest po prostu zbytecznych i bezsensownych (przynajmniej ja tak uwazam).
masz racje, atmosfere forum tworza uzywtkownicy. ja jednak wiekszosci juz kompletnie nie kojarze.
__________________
"Zważcie plemienia waszego przymioty; / Nie przeznaczono wam żyć jak zwierzęta, / Lecz poszukiwać i wiedzy, i cnoty..."
Tusio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-05, 11:37   #4
cbc6429be45513368b51b71e340d921ce6d338a3
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 769
Dot.: Zmiany na WIZAŻU. Wcześniej, a obecnie.

Cytat:
Napisane przez Tusio Pokaż wiadomość
obecnie forum przypomina mi troche...smietnik. oprocz watkow dosc ciekawych, wiele jest po prostu zbytecznych i bezsensownych (przynajmniej ja tak uwazam).
masz racje, atmosfere forum tworza uzywtkownicy. ja jednak wiekszosci juz kompletnie nie kojarze.
To prawda, tylko problem w tym, że jednemu wątek może wydawać się/wydaje się zbędny, a dla innego/innej to po prostu kwestia "życia lub śmierci".

Osób, które ja kojarzę ubywa...
cbc6429be45513368b51b71e340d921ce6d338a3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-05, 11:38   #5
201710120930
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 741
Dot.: Zmiany na WIZAŻU. Wcześniej, a obecnie.

Z reguły jest tak,że kiedyś to było lepiej
Moze i było.
Ale prawdą jest tez to,ze pamieta sie osoby z którymi się.. hm zaczynało.
Czuje sie do nich sentyment.
Wiem tez ,ze nie ma osób niezastąpionych;jak zbanowano Cocci ojej ojej a teraz jakoś nikt jej nie wspomina.
Każdy kogoś tam lubi mniej lub bardziej/na ile forum pozwala / i jeśli polecą punkciki czy baniki komuś to w graj a komuś nie.
Sądy sądami a sprawiedliwość musi być po naszej stronie

Ja sie powtórzę-mi naprawdę brakuje tylko Tamy.
Ta lekkość pióra i wysoka kultura osobista !
Ech
201710120930 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-05, 11:38   #6
Tusio
Wtajemniczenie
 
Avatar Tusio
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 631
Dot.: Zmiany na WIZAŻU. Wcześniej, a obecnie.

Cytat:
Napisane przez backie Pokaż wiadomość
To prawda, tylko problem w tym, że jednemu wątek może wydawać się/wydaje się zbędny, a dla innego/innej to po prostu kwestia "życia lub śmierci".

Osób, które ja kojarzę ubywa...
wiadomo, dlatego zaznaczylam, ze ja tak uwazam.
__________________
"Zważcie plemienia waszego przymioty; / Nie przeznaczono wam żyć jak zwierzęta, / Lecz poszukiwać i wiedzy, i cnoty..."
Tusio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-05, 11:40   #7
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Zmiany na WIZAŻU. Wcześniej, a obecnie.

Wiele nowych userek, zwłaszcza młodziutkich nastolatek (podst., pierwsza gimnazjum). Wiele głupiutkich postów. Wiele odezwań w tematach, o których nic się nie wie.

I zbyt mało osób w moim/zbliżonym wieku. Starszych userek nie przybywa, w rezultacie forum staje się miejscem dla nastolatek. Oczywiście, są również mądre dziewczyny młode, i głupie stare. Ale niepokojąco zwiększa się liczba dziewczynek lubiących pokemonowe pisanie, pytających po pocałunku "czy jestem w ciąży"...

Nie zaprzyjaźniłam się tu z nikim szczególnie, choć było wiele osób, które lubiłam czytać. Aete, Fresa, Aniieliica i inne. Nie ma ich, a w to miejsce przychodzą nowe, nie zawsze uprzejme, często pyskate nie na miejscu.
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-05, 11:45   #8
bloondyna
Zakorzenienie
 
Avatar bloondyna
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lublin .
Wiadomości: 13 124
Dot.: Zmiany na WIZAŻU. Wcześniej, a obecnie.

ja uważam , że wina nie tylko leży po stronie użytkowniczek ..
fakt niektóre lubią się kłócić ..

wina lezy również po stronie moderatorów ..
banują za wszystko co się da .. a sami są nie lepsi

moderatorka L_V też powinna przemyśleć swoje zachowanie ..
skoro jest moderatorką wcale nie znaczy że docinki typu : " oooo tipsiara " są na miejscu ?

dlaczego tylko użytkownicy mogą być zbanowani ? ..
bloondyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-05, 11:49   #9
cbc6429be45513368b51b71e340d921ce6d338a3
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 769
Dot.: Zmiany na WIZAŻU. Wcześniej, a obecnie.

Nie chciałabym żeby wątek zmienił się w ataki skierowane przeciwko komukolwiek, więc w pierwszym poście pogrubiłam zdania, które dotyczą według mnie meritum.

Niestety muszę Was opuścić, ale mam nadzieję, że dyskusja wniesie coś ciekawego, a nie sprawi, że kolejna część użytkowniczek stąd przymusowo, bądź z własnej woli umknie.


ŁAJKO, serdeczne pozdrowienia.
cbc6429be45513368b51b71e340d921ce6d338a3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-05, 11:50   #10
201710120930
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 741
Dot.: Zmiany na WIZAŻU. Wcześniej, a obecnie.

Czytam,ze wspominacie Aete.
Przeciez to nie jest tajemnicą ,ze zmieniła nicka i jest Hultajem.
No fakt też jej nie widziałam ostatnio;może na holideju opala swe mleczne ciało

-------------
Backie-wielkie dzięki/troszke prywaty/
tylko Ty jeszcze stąd nie zwiej!
201710120930 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-05, 11:53   #11
bloondyna
Zakorzenienie
 
Avatar bloondyna
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lublin .
Wiadomości: 13 124
Dot.: Zmiany na WIZAŻU. Wcześniej, a obecnie.

nie chce nikogo atakować ..

konto mam już kilka lat .. nie było tu takich tematów jak : " czy mogę być w ciązy ? strasznie się tego boje , mam 14 lat .. dodam jeszcze , że ja byłamw majtkach i w rajtopach a chłopak w bokserkach "

no aż się gotuje .

te wątki same prowokują do dyskusji która często kończy się ostrzeżeniami dla użytkowniczek ..
nie lepiej po prostu zamknąć wątek ?
bloondyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-05, 11:58   #12
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Zmiany na WIZAŻU. Wcześniej, a obecnie.

Cytat:
Napisane przez ŁAJKA Pokaż wiadomość
Czytam,ze wspominacie Aete.
Przeciez to nie jest tajemnicą ,ze zmieniła nicka i jest Hultajem.
No fakt też jej nie widziałam ostatnio;może na holideju opala swe mleczne ciało
No wiem, ale jakoś jak myślę o niej, to jako o Aeternie

Cytat:
Napisane przez bloondyna Pokaż wiadomość
nie chce nikogo atakować ..

konto mam już kilka lat .. nie było tu takich tematów jak : " czy mogę być w ciązy ? strasznie się tego boje , mam 14 lat .. dodam jeszcze , że ja byłamw majtkach i w rajtopach a chłopak w bokserkach "

no aż się gotuje .

te wątki same prowokują do dyskusji która często kończy się ostrzeżeniami dla użytkowniczek ..
nie lepiej po prostu zamknąć wątek ?
Proponuję w Seksie na górze utworzyć przyklejony i zamknięty temat, na różowo/czerwono: kiedy ZACHODZI się w ciążę. Napisać ogromnymi literami możliwości, jak też kiedy NIE ZACHODZI się. Wówczas przy powstaniu kolejnego głupiego wątku podać odnośnik do tego tematu a głupi temat zamknąć.
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-05, 12:01   #13
ushia
Zadomowienie
 
Avatar ushia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 802
Dot.: Zmiany na WIZAŻU. Wcześniej, a obecnie.

a moze lepiej sie ugryzc w jezyk i jak nie masz ochoty tlumaczyc po raz setny po prostu olac głupie pytania zamiast sie wyzlosliwiac?

krotko tu jestem, podoba mi sie srednio

ale z doswiadczenia wiem, ze jeki i biadolenia "bo kiedys bylo lepiej" "forum sie stacza" to normalne w przypadku tzw "starych" uzytkownikow
ushia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-05, 12:02   #14
moee
Zakorzenienie
 
Avatar moee
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 6 544
Dot.: Zmiany na WIZAŻU. Wcześniej, a obecnie.

Jak bylo i jak jest ?

pewnie napisze jak to ktos wczesniej wspomnial ze bylo lepiej siedze tu od 2004 wiec duzo widzialam , sporo wizazanek zamilklo , czesc odeszla - coz zycie , brak czasu, pozakladaly rodziny Jaki klimat byl kiedys ? tez sie czasami dzialo , byly jakies male aferki, obraza i foch bo "my sobie zalozymy swoje forum", tez czasami bylo hucznie
ale ..

nie bylo czegos takiego jak sie dzieje mniej wiecej od roku , najezdzanie na inne userki , sledzenie ich watkow , dogryzanie, dogadywanie , ataki na jedna userke w kilka osob, pyskowka , rozwalanie calkowicie watkow przez uzytkowniczki ..
Nie dziwie sie ze czesc osob po prostu uciekla, przestala pisac, nie odzywa sie ,moze podczytuje, ale nie pisze i to osob ktore wnosily duzoo na forum i owszem tez byly rozdawane bany , ostrzezenia - moze moderatorzy traktowali nas troszke ulgowo bo dawali ostrzezenia ostrzezenia i ostrzezenia , a to po prostu sie odbilo ?
Na zasadzie e tam dostane ostrzezenie i nic sie nie stanie wiec zaczelo sie coraz wieksze chamstwo na forum - tak czesto ludzie sa tak szczerzy ze nie rozrozniaja juz tej cienkiej granicy kiedy od szczerosci przechodzi sie do chamstwa
__________________
"Lubię być kurą domową
Do pralki wrzucić problem wraz z głową
Pralka pierze, ja nie wierzę w nic
Słodko jest nie myśleć o niczym
Się zgubić we własnej spódnicy.."
moee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-05, 13:21   #15
sammira
Zadomowienie
 
Avatar sammira
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 041
GG do sammira
Dot.: Zmiany na WIZAŻU. Wcześniej, a obecnie.

Już w innym wątku na ten temat się wypowiadałam, ale powtórzę.

Zauważyłam zmiany i to na gorsze, niektórych wątków nie da się wręcz czytać-albo przesadne słodzenie albo czepianie się szczegółów i złośliwości.

Nie wspominam już o niesprawiedliwości i niekonsekwencji w karaniu za przewinienia.

Zastanawiam się, dlaczego tak się dzieje? Czy to babskie charakterki? Czy chęć odgryzienia się, bo w necie można sobie pozwolić na większą swobodę niż w realu?

I jak temu zaradzić?
__________________
Tak, JESTEM GRZESZNICĄ!



sammira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-05, 13:48   #16
miphuhiz
Zakorzenienie
 
Avatar miphuhiz
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 033
Dot.: Zmiany na WIZAŻU. Wcześniej, a obecnie.

Cytat:
Napisane przez sammira Pokaż wiadomość
Nie wspominam już o niesprawiedliwości i niekonsekwencji w karaniu za przewinienia.

az pisac sie odechciewa :/
__________________
Rzadko inteligencja idzie w parze z urodą, ale u mnie się tak jakoś złożyło
miphuhiz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-05, 13:58   #17
narcy
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 508
Dot.: Zmiany na WIZAŻU. Wcześniej, a obecnie.

de facto jestem na forum od pazdziernika 2005 (ale zmienilam nick), wiec nawet coccinelle pamietam

obecnie na W. wkurza mnie najbardziej to, ze dziewczyny od dluzszego czasu 'chodza' grupkami i rozwalaja watki na Intymnie jakims cmokaniem, totalna prywata i malo smiesznymi zarcikami. no halo, od czegos sa te Spolecznosci :rollesyes: (i nie chodzi mi tu o grzesznice, bo one tak nie robily).

wiecej napisze potem, bo teraz musze wyjsc
__________________


aktualnie na W. tylko czytam tematy i odbieram pw, nic nie pisze.
narcy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-05, 13:59   #18
gosiaczek6
Zakorzenienie
 
Avatar gosiaczek6
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 15 914
Dot.: Zmiany na WIZAŻU. Wcześniej, a obecnie.

Cytat:
Napisane przez cal Pokaż wiadomość
forum plotkowe popsuło się strasznie po zbanowaniu całkiem-spoko i cześki ,
wieje tu nudą.fresa chyba też uciekła,może nie ma się juz z kim kłócić?nie wiem.

całe szczęście,że tylko plotkowe się zmieniło
reszty bym chyba nie przeżyła
dokłądnie to samo chciałam napisac, przeczytawszy 1 post autorki

ale z drugiej strony winie niektóre wizażanki np na spolecznosciach..tworza nowe watki i sie żalą ze nigdzie ich nie chca, ze dziewczyny w innych watkach je odrzucają, ze stworzyly juz zwarte grupy i nie chca nikogo wpuszczac..ja razem z dziewczynami z mojego rocznika tez mam taki watek..misz masz, zebym nie byla goloslowna i tam naprawde panuje mila atmosfera..po 1 swiadcza o tym juz 4 czesci...gadamy o wszyskim ze wszystkimi kto sie przyłączy wystarczy zapytac tam dziewczyny, ze zostały fajnie przyjete..a jak otwieram nowy watek i pisze taka jedna z druga ze tworzymy niewiadomo jakie rodziny, siedzimy calymi dniami na wizazu i nowych wysyłamy tam gdzie pieprz rosnie to noż mi sie otwiera w kieszeni
gosiaczek6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-05, 14:04   #19
iziaczek
Zadomowienie
 
Avatar iziaczek
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 252
Dot.: Zmiany na WIZAŻU. Wcześniej, a obecnie.

Oj mi tez brakuje starego poczciwego wizażu,teraz mam wrażenie ,ze gdzie nie wejde jest jakaś mniejsza lub większa kłótnia

No ale pokolenie sie zmieniło i cóż począć
iziaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-05, 14:04   #20
cheer
Zakorzenienie
 
Avatar cheer
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 525
Dot.: Zmiany na WIZAŻU. Wcześniej, a obecnie.

Cytat:
Napisane przez backie Pokaż wiadomość
Osoby, które najwięcej wnosiły pod względem treści wypowiedzi na forum albo już tu się nie pojawiają, albo są banowane albo po prostu przestają interesować się tym, co tu się dzieje.
Hmmm...z lekka to wszystko dziwne się zaczyna robić. To chyba nie ma być w zamierzeniu wątek propagandowy? Część z osób zabanowanych tak na prawdę tylko wg nielicznych stanowiła grupę, która tutaj tak wiele wnosiła. Także nie przesadzajmy z tym. Wg Ciebie jest to jakaś strata, ale nie próbuj sugerować innym, że nią jest.

A to, że ktoś "odchodzi", czy "przestaje się interesować"? Taka jest kolej rzeczy. Po co nad tym ubolewać? Jaki w tym sens?
Ja widzę sytuację następująco: niech każdy spróbuje czerpać z obecności na forum to, co pozytywne i dla niego samego najlepsze, a nie koncentrować się na tym, co go irytuje, a już na pewno nie roztrząsać tego, co było.


---


Ostatnie słowo odnośnie tzw. "niesprawiedliwości" w "karaniu". Spróbujcie kiedyś pomoderować jakieś forum, a same zobaczycie jakie niejednokrotnie człowiek ma związane z tym rozkminy i że nie jest łatwo patrzeć na wszystko obiektywnie, kiedy człowiek kieruje się głównie subiektywnymi odczuciami, co jest całkowicie normalne.
__________________
Wymienię
cheer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-05, 14:06   #21
mary_alice_young
Wtajemniczenie
 
Avatar mary_alice_young
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 972
Dot.: Zmiany na WIZAŻU. Wcześniej, a obecnie.

jestem tu stosunkowo nowa, więc nie wiem jak kiedyś było na forum, ale postanowiłam że się wypowiem w imieniu 'drugiej strony'

Nie chciałabym tu wyjśc na jakąś rozżalnoną, zdesperwowaną osobę.. ale po przeczytaniu tego wątku odniosłam wrażenie jakby starsze wizażanki mówiły nas: po co się tu w ogóle zalogowałyście? z kimś innym było lepiej...

Czy na prawdę na forum jest teraz tak strasznie? Mi osobiście się tu całkiem podoba, oczywiście że nigdzie nie ma idealnie, ale ja widzę tu wiele fajnych i przydatnych wątków na których temat warto się wypowiedzieć..
Forum jest z założenia formą otwartą i wiadomo że nie będzie cały czas tak samo.
Czy na prawdę nowe użytkowniczki są tak beznadziejne że forum się stacza i nie warto już tu być?
__________________
WYMIANA
mary_alice_young jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-05, 14:17   #22
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Zmiany na WIZAŻU. Wcześniej, a obecnie.

Cytat:
Napisane przez mary_alice_young Pokaż wiadomość
jestem tu stosunkowo nowa, więc nie wiem jak kiedyś było na forum, ale postanowiłam że się wypowiem w imieniu 'drugiej strony'

Nie chciałabym tu wyjśc na jakąś rozżalnoną, zdesperwowaną osobę.. ale po przeczytaniu tego wątku odniosłam wrażenie jakby starsze wizażanki mówiły nas: po co się tu w ogóle zalogowałyście? z kimś innym było lepiej...

Czy na prawdę na forum jest teraz tak strasznie? Mi osobiście się tu całkiem podoba, oczywiście że nigdzie nie ma idealnie, ale ja widzę tu wiele fajnych i przydatnych wątków na których temat warto się wypowiedzieć..
Forum jest z założenia formą otwartą i wiadomo że nie będzie cały czas tak samo.
Czy na prawdę nowe użytkowniczki są tak beznadziejne że forum się stacza i nie warto już tu być?
Nie.

Zawsze przychodziły i przychodzą fajne userki i bzdurne userki

Gorzej jest, gdy te stare userki, które były fajnymi, zaczynają być chamskimi userkami.

A to, że wiele naprawdę młodziutkich dziewczynek tu przychodzi i powstaje coraz więcej wątków bravo - jest faktem.
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-05, 14:18   #23
Nastukana
Raczkowanie
 
Avatar Nastukana
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 41
Dot.: Zmiany na WIZAŻU. Wcześniej, a obecnie.

Ja też byłam kiedyś miałam inny nick, wizaż znam od 2 lat.
Atmosfera zmieniła się diametralnie, nie chcę teraz nikogo obrazić, ale myślę, że większość użytkowniczek jest "na jedno kopyto" (większość! nie wszystkie). Popierające te same wzorce, styl bycia, preferencje modowe etc. Zauważam też taką .. zarozumiałość (?). W niektórych działach atmosfera jest bardzo miła, ale niektóre pozostawiają wiele do zyczenia. Przykro wchodzić. Wieczne kłótnie, dogryzki.
I te młode użytkowniczki, wyżej wspomniane są w tym wszystkim moim zdaniem "najmniej groźne", acz irytujące

No, to moje zdanie.
__________________
MY EXTREME MAKEOVER
29.06.2008
zapuszczam włosy i paznokcie
chudnę, pozbywam się cellulitu i innych świnstw
zmieniam dietę i siedzący tryb życia

odnowa cery

Bo każdy jest kowalem własnego losu
Nastukana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-05, 14:19   #24
cheer
Zakorzenienie
 
Avatar cheer
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 525
Dot.: Zmiany na WIZAŻU. Wcześniej, a obecnie.

Cytat:
Napisane przez moee Pokaż wiadomość
wiec zaczelo sie coraz wieksze chamstwo na forum - tak czesto ludzie sa tak szczerzy ze nie rozrozniaja juz tej cienkiej granicy kiedy od szczerosci przechodzi sie do chamstwa
I jak trudno jest uwierzyć w to, że ktoś może być zwyczajnie i po prostu miły...
__________________
Wymienię
cheer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-05, 14:28   #25
kyana
Zadomowienie
 
Avatar kyana
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 343
GG do kyana Send a message via Skype™ to kyana
Dot.: Zmiany na WIZAŻU. Wcześniej, a obecnie.

Cytat:
Napisane przez mary_alice_young Pokaż wiadomość

Nie chciałabym tu wyjśc na jakąś rozżalnoną, zdesperwowaną osobę.. ale po przeczytaniu tego wątku odniosłam wrażenie jakby starsze wizażanki mówiły nas: po co się tu w ogóle zalogowałyście? z kimś innym było lepiej...
Pomyślałam to samo...
Jestem tu już ok 2 lat (wcześniej miałam inny nick). Dla mnie wizaż to kopalnia wiedzy, pomocy, porady i praktyki. To on mnie nauczył wielu czynności. Stanowczo pomagał mi, doradzał. Dla mnie był jest i będzie najlepszym forum A wiadomo, że ludzie się zmieniają, wymieniają, każdy coś wnosi.
__________________
'Lawina ruszyła i za późno jest na to, by kamyki robiły głosowanie.'
kyana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-05, 14:30   #26
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Zmiany na WIZAŻU. Wcześniej, a obecnie.

Szkoda, że niektórzy wnoszą chamstwo.

Kyana - i to nie jest uwaga do Ciebie
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-05, 14:31   #27
cal
Raczkowanie
 
Avatar cal
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: twin peaks
Wiadomości: 352
Dot.: Zmiany na WIZAŻU. Wcześniej, a obecnie.

Cytat:
Napisane przez cheer Pokaż wiadomość
Hmmm...z lekka to wszystko dziwne się zaczyna robić. To chyba nie ma być w zamierzeniu wątek propagandowy? Część z osób zabanowanych tak na prawdę tylko wg nielicznych stanowiła grupę, która tutaj tak wiele wnosiła. Także nie przesadzajmy z tym. Wg Ciebie jest to jakaś strata, ale nie próbuj sugerować innym, że nią jest.
nie wiem czy ta grupa jest taka nieliczna,pojawiło się wiele głosów mówiących o tym,że ostatnimi czasy za dużo banów rozdano.
cal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-05, 14:34   #28
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Zmiany na WIZAŻU. Wcześniej, a obecnie.

Bo rozdano je w jednym czasie. I tyle. Gdyby rozdano je w ciągu miesiąca, nikt by nie zauważył.
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-05, 14:40   #29
cheer
Zakorzenienie
 
Avatar cheer
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 525
Dot.: Zmiany na WIZAŻU. Wcześniej, a obecnie.

Cytat:
Napisane przez cal Pokaż wiadomość
nie wiem czy ta grupa jest taka nieliczna,pojawiło się wiele głosów mówiących o tym,że ostatnimi czasy za dużo banów rozdano.
Wiele to znaczy ile? Kilka na kilkadziesiąt tysięcy osób to jest wiele?
A bany same z nieba nie spadają. I tak w kilku przypadkach postąpiono bardzo łagodnie, rozważano złagodzenia upomnień, itd.

Ale wróćmy do meritum wątku
__________________
Wymienię
cheer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-05, 14:40   #30
moee
Zakorzenienie
 
Avatar moee
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 6 544
Dot.: Zmiany na WIZAŻU. Wcześniej, a obecnie.

Cytat:
Napisane przez cheer Pokaż wiadomość
I jak trudno jest uwierzyć w to, że ktoś może być zwyczajnie i po prostu miły...
cheer nie mozna byc teraz milym bo podejdzie to pod lizusostwo i slodzenie

a tak naprawde to sporo dziewczyn jest sympatycznych , nie znam niektorych i nie spotkalam sie w jednym watku z wiekszoscia(ale teraz ja tez duzoo wiecej czytam niz pisze) , ale az milo sie je czyta

wiadomo wszystko sie zmienia, czasy sie zminiaja, przychodza coraz mlodsze dziewczyny, niektore chca sie wybic i pokazac jakie sa fajne wiec pisza co mysla ( jak pisalam w poprzednim poscie: zlosliwosc,chamstwo etc ukrywaja pod slowem szczerosc) niektore z natury sa jedzowate - mimo ze nie mile ale umieja pisac z sensem i nie obrazajac wszystkich w kolo , i tak przychodza i te mile

a co do banow , pkt karnych to zawsze ktos podburzy tylko dziwie sie dziewczyna ze nie umieja powiedziec pass i okazac sie madrzejsze i daja sie wciagnac w jakies dziwne potyczki slowne konczace sie ostrzezeniami , po co ?
__________________
"Lubię być kurą domową
Do pralki wrzucić problem wraz z głową
Pralka pierze, ja nie wierzę w nic
Słodko jest nie myśleć o niczym
Się zgubić we własnej spódnicy.."
moee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-06-12 10:39:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:59.