buty - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda > Szafa - komentarze

Notka

Szafa - komentarze Tutaj komentujemy wieszaki powieszone w naszej Szafie.

 
 
Narzędzia
Stary 2011-08-12, 18:23   #1
lipstick
Raczkowanie
 
Avatar lipstick
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 155

buty


Mam te buty w kolorze czarnym i planuje założyc je na wesele do sukienki intensywnie różowej lub tez intensywnie zielonej. Nie widze innej możliwości jak pomalować paznokcie na czarno bo bede miala czarne dodatki. Czy uważacie ze czarny lakier do tych butów moze byc błedem ?

ZOBACZ KOMENTOWANY WIESZAK
lipstick jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-12, 18:40   #2
Thelipterys
Raczkowanie
 
Avatar Thelipterys
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 495
GG do Thelipterys
Dot.: buty

Nie wiem, czy pomalowanie paznocki na czarno bedzie bledem, natomiast wedlug mnie, idac na wesele lepiej byloby zalozyc jednak bardziej klasyczne szpilki . Na platformie lub bez, zabudowane, na smuklym obcasie. Takie buty jak ze zdjecia , nie za bardzo pasuja na wesele, wedlug mnie. Ale moze sie myle Nikt nie jest nieomylny
Thelipterys jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-12, 19:26   #3
Muskato
Rozeznanie
 
Avatar Muskato
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Rymanów
Wiadomości: 652
Dot.: buty

Cytat:
Napisane przez Thelipterys Pokaż wiadomość
Nie wiem, czy pomalowanie paznocki na czarno bedzie bledem, natomiast wedlug mnie, idac na wesele lepiej byloby zalozyc jednak bardziej klasyczne szpilki . Na platformie lub bez, zabudowane, na smuklym obcasie. Takie buty jak ze zdjecia , nie za bardzo pasuja na wesele, wedlug mnie. Ale moze sie myle Nikt nie jest nieomylny
Moim zdaniem jedyne co na wesele nie pasuje to założenie białej lub kremowej sukienki jeżeli występuje się w roli gościa. Cała reszta dopuszczalna!
Szkoda, że nie pokazałaś sukienki, ale skoro jest różowa to czarne buciki jak najbardziej są ok.
Co do paznokci - ja bym pomalowała na czarno Sama ostatnio kupiłam sobie czarny lakier mat i perłowy. I mogę śmiało doradzić perłowy. Na pewno będzie wyglądał bardzo elegancko.
__________________
Z aparatem w ręce
i kotem pod pachą.

Dobrze mi z tym


BLOG
Muskato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-12, 20:50   #4
Thelipterys
Raczkowanie
 
Avatar Thelipterys
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 495
GG do Thelipterys
Dot.: buty

Cytat:
Napisane przez Muskato Pokaż wiadomość
Moim zdaniem jedyne co na wesele nie pasuje to założenie białej lub kremowej sukienki jeżeli występuje się w roli gościa. Cała reszta dopuszczalna!
Szkoda, że nie pokazałaś sukienki, ale skoro jest różowa to czarne buciki jak najbardziej są ok.
Co do paznokci - ja bym pomalowała na czarno Sama ostatnio kupiłam sobie czarny lakier mat i perłowy. I mogę śmiało doradzić perłowy. Na pewno będzie wyglądał bardzo elegancko.
Podejme polemike Otoz racja, wszystko w czym sie dobrze czujemy moze byc odpowiednie na wesele. Natomiast moze zle ujalem sens, ale chodzilo mi o to, ze mi sie bardziej podobaja wlasnie szpilki klasyczne. Dodatkowo nie lubie czarnego lakieru do panzokci, czarnych szminek i calego gothic look Kazdy lubi co innego i moze isc w czym chce to nie ulega watpliwosci. A kwestia tego, ze niby nie wolno isc w bialej sukience na wesele to tez mocno dyskusyjna.
Thelipterys jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-12, 21:12   #5
Oldziunia
Rozeznanie
 
Avatar Oldziunia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 529
Dot.: buty

ale czarny lakier do paznokci nie wystylizuje Cię przecież na gotha, także spokojnie, czarny lakier będzie pasował nawet do zwiewnej sukieneczki.

a co do białej sukienki-wszystko zależy od panny młodej i jej poglądu. Niektóre faktycznie mogą czuć się urażone, że nie wyróżniają się kolorem na tle tłumu. Chociaż moim zdaniem to głupie założenie, każdy gośc może ubrać taki kolor jaki mu się podoba, i tak wszystkie oczy będą zwrócone na pannę młodą
__________________

Oldziunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-12, 21:52   #6
amelial
Rozeznanie
 
Avatar amelial
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 955
Dot.: buty

W moim odczuciu malowanie na czarno paznokci na wesele jest jak ubranie sie na bialo na pogrzeb.
Ale to tylko moje odczucia...
amelial jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-12, 22:02   #7
Anna Antonina
Wtajemniczenie
 
Avatar Anna Antonina
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 161
Dot.: buty

Cytat:
Napisane przez amelial Pokaż wiadomość
W moim odczuciu malowanie na czarno paznokci na wesele jest jak ubranie sie na bialo na pogrzeb.
Ale to tylko moje odczucia...
Mi też czarny lakier kojarzył się źle. Z dziećmi ubierającymi się w stylu emo i ich poobgryzanymi paznokciami, z resztkami czarnej emalii. Aż sama nie pomalowałam pazurków na ten kolor... Czerń na zadbanych paznokciach i w połączeniu z normalnymi ciuszkami jest bardzo elegancka. W moim odczuciu
Anna Antonina jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-12, 22:10   #8
takaja13
Zakorzenienie
 
Avatar takaja13
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: w Szczecinie urodzona/obecnie UK
Wiadomości: 5 384
Dot.: buty

Cytat:
Napisane przez Anna Antonina Pokaż wiadomość
Mi też czarny lakier kojarzył się źle. Z dziećmi ubierającymi się w stylu emo i ich poobgryzanymi paznokciami, z resztkami czarnej emalii. Aż sama nie pomalowałam pazurków na ten kolor... Czerń na zadbanych paznokciach i w połączeniu z normalnymi ciuszkami jest bardzo elegancka. W moim odczuciu
Podpisuje sie
__________________
pozdrawiam Aska

http://www.youtube.com/watch?v=cAk34...watch_response
takaja13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-12, 22:53   #9
Oldziunia
Rozeznanie
 
Avatar Oldziunia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 529
Dot.: buty

Cytat:
Napisane przez amelial Pokaż wiadomość
W moim odczuciu malowanie na czarno paznokci na wesele jest jak ubranie sie na bialo na pogrzeb.
Ale to tylko moje odczucia...
nie, moim zdaniem nie ma w tym nic złego. To jakby tak brnąć w to dalej to nie można mieć czarnych butów, czarnej torebki, a tym bardziej czarnej sukienki...
__________________

Oldziunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-12, 23:41   #10
amelial
Rozeznanie
 
Avatar amelial
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 955
Dot.: buty

Cytat:
Napisane przez Anna Antonina Pokaż wiadomość
Mi też czarny lakier kojarzył się źle. Z dziećmi ubierającymi się w stylu emo i ich poobgryzanymi paznokciami, z resztkami czarnej emalii. Aż sama nie pomalowałam pazurków na ten kolor... Czerń na zadbanych paznokciach i w połączeniu z normalnymi ciuszkami jest bardzo elegancka. W moim odczuciu
Może i masz rację
ale akurat na wesele czarne paznokcie?
rozumiem czarne buty, torebka se eleganckie, do wszystkiego pasuja
ale dlaczego akurat paznokcie? jest tyle fajnych kolorów, można z nimi eksperymentować, robić wzory, połączenie czarnego z innym kolorem - ok, ale całe czarne... ja się nie mogę do tego przekonać
amelial jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-13, 00:01   #11
Elmok
Raczkowanie
 
Avatar Elmok
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 225
Dot.: buty

mam te buty i szczerze powiedziawszy jakoś mi się nie widzą na wesele

Obcas ma jakies 13,5 cm wiec cięęężko sie w tym chodzi mimo iż na codzień latam w 11cm. Ale jeśli potrafisz i dobrze się w nich czujesz- czemu nie

Ja trafiłam na jakąś dziwna parę- zamki z tyłu były chyba nie do końca wykończone po kilka razy zadrapały mi nogi do krwi- do dziś mam blizny nad pietą. Zaatakowałam je pilnikiem do paznokci i na chwile było okej, ale potem znowu drapały
to chyba będą buty jednego wyjścia o ile jakiegoś w ogóle, bo na razie chciałam je tylko w domu wypróbować

mam nadzieję, że Ty masz 'normalna' parę żeby były w miarę wygodne jeśli będziesz w nich tańczyć


(w każdym razie- jak ktoś już wyżej napisał, ja też skłaniałabym sie do jakichś bardziej klasycznych szpilek )

zapomniałam o lakierze
nie wydaje mi się żeby czarny kolor nie był odpowiedni ze względu na to, że to wesele.
Inna sprawa, że ja pomalowałabym je na jakiś inny, bardziej żywy kolor- dobrany np pod kolor sukienki

Edytowane przez Elmok
Czas edycji: 2011-08-13 o 00:06 Powód: skleroza
Elmok jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-19, 15:07   #12
lipstick
Raczkowanie
 
Avatar lipstick
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 155
Dot.: buty

Cytat:
Napisane przez Elmok Pokaż wiadomość

Obcas ma jakies 13,5 cm wiec cięęężko sie w tym chodzi mimo iż na codzień latam w 11cm. Ale jeśli potrafisz i dobrze się w nich czujesz- czemu nie

Ja trafiłam na jakąś dziwna parę- zamki z tyłu były chyba nie do końca wykończone po kilka razy zadrapały mi nogi do krwi- do dziś mam blizny nad pietą. Zaatakowałam je pilnikiem do paznokci i na chwile było okej, ale potem znowu drapały
to chyba będą buty jednego wyjścia o ile jakiegoś w ogóle, bo na razie chciałam je tylko w domu wypróbować

mam nadzieję, że Ty masz 'normalna' parę żeby były w miarę wygodne jeśli będziesz w nich tańczyć
moje buty sa bardzo wygodne , nigdy w życiu nie miałam tak mieciutkich butów i na dodatek tak dobrze dobranych rozmiarem. i wlasnie to ze sie w nich wspaniale czuje skłoniło mnie zeby założyc je na wesele. u mnie z suwakami jest wszystko ok w ogole mi nie przeszkadzaja.

i chyba faktycznie pomaluje paznokcie pod kolor sukienki.
dziekuje za wszytskie komentarze

a i kolor czarny na paznokciach nie ma mnie stylizowac na gotha jakiegos tylko po prostu mi sie podoba
lipstick jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-24, 22:09   #13
xxKasiax
Wtajemniczenie
 
Avatar xxKasiax
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 761
Dot.: buty

Tez mam te buty
W kolorze niebieskim, tylko zastanawiam sie z czym je nosic ???
xxKasiax jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Szafa - komentarze


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:36.