Dziewczyny! Który z prezentów wg was będzie fajniejszy? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Prezenty

Notka

Prezenty Prezenty to coś co lubimy otrzymywać i dawać. Podpowiadamy jak wyszukać odpowiedni prezent. Gdzie kupić po okazyjnej cenie prezenty świąteczne i nie tylko.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-04-02, 17:37   #1
afrodytek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 077

Dziewczyny! Który z prezentów wg was będzie fajniejszy?


Mój chłopak ma na dniach urodziny. Myślałam żeby mu kupić bransoletkę srebrną, jednak takie ładne widziałam za około 200zł ( nie chcę kupować za 80 zł jakiejś cienkiej, wole poczekać i kupić efektowną )... Niestety na dzień dzisiejszy nie mogę zafundować mu takiego prezentu ( może za rok,albo na inna okazję jak będę miała przypływ kaski)

Muszę kupić coś innego i mam dwa pomysły.

1. koszulkę z krótkim rękawem, np w kratkę, zapinana na guziczki
( coś w stylu tej z załącznika) - koszt 60-80zł , do tego jakieś specjalne piwo ( którego nie kupi się w jakimś markecie zwykłym)

2.
A). maszynkę do golenia WILKINSON QUATTRO TITANIUM z kompletem 4 wymiennych ostrzy ( akurat jest promocja w drogerii;4 ostrza(45zł) i maszynka systemowa (15zł)) do tego jakiś t-shirt jakby mi sie udało kupic tak za koło 30zł.
B). Maszynkę w.w. i coś do tego też około 30 zł ( ale już nie mam pomysłu co)

Jak myślicie co będzie lepsze?? dla mnie obydwa są ok, ale nie umiem sie zdecydować

Hmmm... Powiem tyle, że chciałabym mu kupic koszulkę 1. bo fajnie by wyglądał w lecie, ale z drugiej strony chyba nigdy nie miał takiej maszynki z wymiennymi ostrzami i pewnie ucieszył by sie z takiego gadgetu w końcu to facet Tylko własnie nie wiem czy taka maszynka bedzie dobrze wygladała jako prezent urodzinowy.. czy nie tak byle jak. Bo ja w sumie też nie znam się na maszynkach męskich. Może macie facetów , i wiecie czy uzywaja i czy sa zadowoleni
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg koszulka.jpg (62,0 KB, 9 załadowań)
afrodytek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-02, 19:16   #2
Matzi34
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 24
Dot.: Dziewczyny! Który z prezentów wg was będzie fajniejszy?

Maszynka to raczej średni pomysł na urodziny. Koszula jest bardziej odpowiednia
Matzi34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-03, 12:26   #3
kubbal
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1
Dot.: Dziewczyny! Który z prezentów wg was będzie fajniejszy?

Ja swojemu facetowi kupiłam maszynkę i od tego czasu powtarza mi że to był najwspanialszy prezent świata! Koniec z pianką do golenia i staniem przy lustrze! Poranna pobudka, odpala "kosiarkę", 3minuty i po sprawie! )
kubbal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-04, 14:46   #4
sasqnia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 169
Dot.: Dziewczyny! Który z prezentów wg was będzie fajniejszy?

Koszulka chyba bardziej standardowo. A maszynka bardziej oryginalnie. Np. mój facet napewno ucieszyłby się z maszynki (chociaż koszulka zawsze się przyda). Ostatecznie postawiłabym na maszynkę
sasqnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-05, 16:30   #5
wild_horse
Zakorzenienie
 
Avatar wild_horse
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 855
Dot.: Dziewczyny! Który z prezentów wg was będzie fajniejszy?

Czy ja wiem... w sumie i to i to jest ok i pewnie obie rzeczy sprawią mu radość . Wiesz, Ty najlepiej znasz swojego faceta - pomyśl, z czego najbardziej się ucieszy.

Z jednej strony dodatkowa koszula zawsze się przyda, ale to dość oklepany prezent.

Z drugiej strony, maszynka będzie bardziej "oryginalna" (w sensie chyba bardziej go zaskoczy, pewnie przyjemnie), tym bardziej jeśli nie ma żadnej porządnej. Tylko że hmm.. z maszynkami sprawa ma się podobno jak z bransoletkami - zastanów się, czy nie dozbierać i na inną okazję nie kupić mu porządnej, na inną okazję.

Reasumując, stawiam na koszulkę
__________________
love
wild_horse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Prezenty


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:47.