solarium czy samoopalacz... - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-02-23, 19:46   #31
AliceTigra
Raczkowanie
 
Avatar AliceTigra
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 111
Talking Dot.: solarium czy samoopalacz...

Samoopalacza używałam przez bardzo krótki czas, bo zostawial smugi a niekiedy nawet zółtawy odcień dlatego przerzuciłam się na balsamy brązujące - nie są aż tak intensywne jak samoopalacze a mają moim zdaniem o wiele lepszy efekt lecz i tu mogą czychać pułapki - trzeba trafić na dobry balsam , bo niektóre to istna tragedia... a bo to zbyt intensywny zapach (nieraz niedozniesienia), albo właśnie smugi.. dlatego mogę Wam Kobitki z Głębi Serduszka polecić brązująco-ujędrniający balsam do ciała "Lirene" Dr Ireny Eris jestem baaaaaaaardzo z niego zadowolona a co do solarium to korzystam z niego raz na miesiąc , bo jednak samoopalacz ani balsam b. nie opali nas równomiernie a solarium daje taką możliwość ale oczywiście - nie ma to jak prawdziwe słoooooneczko
AliceTigra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-23, 20:42   #32
agnes23
BAN stały
 
Avatar agnes23
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 1 939
Dot.: solarium czy samoopalacz...

Ja też wybrałam solarium. Nie ufam samoopalaczom, chociaż ten w sprayu z AVONU nie jest taki zły, a balsamy brązujące brudzą bieliznę i nie tylko. Zaczynam po mału chodzić na solarium. Podczas jednej wizyty opalam się przez 12 minut. Byłam już z 3 razy i mam buzię, ramiona, dekolt i brzuch ładnie brązowe, ale ręce i nogi nadal blade. Dziwne..powinno równo opalać. Ale to pewnie najwrażliwsze miejsca tak szybko chwytają. Tak 1-2 razy w tygodniu (pewnie z dłuższymi finansowymi przerwami) wystarczy, byle do lipca...
agnes23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-24, 08:55   #33
frida110
Zakorzenienie
 
Avatar frida110
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 998
Dot.: solarium czy samoopalacz...

Ja też wybrałam solarium. Wszystkie samoopalacze i kremy brązujące, które stosowałam zostawiały ślady na ubraniach, a tego NIE LUBIĘ!!!. Ponieważ mój ślub był organizowany w dosć krótkim czasie do solarium chodziłam codziennie po 6-9 minut (zawsze najpierw różowieję, dopiero potem jestem brązowa) przez półtora tygodnia. Ostatnia wizyta w środę w tygodniu ślubu.

Ponieważ chodziłam do solarium, znajdujacego się w gabinecie kosmetycznym pani kosmetyczka doradziła mi co robić, żeby skóra na ciele nie była przesuszona (oczywiście krem intensywnie nawilżający na noc), a na twarz peeling enzymatyczny,a potem maska silnie nawilżająca.
frida110 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-25, 11:52   #34
oliczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 402
Dot.: solarium czy samoopalacz...

ja tez zdecydowanie wybrałam solarium, bo samoopalacz brudzi. Planuję zacząć chodzić 2 tygodnie przed ślubem. Pierwsze 2 razy po 5 minut, później 3 razy po 10 minut i reszta po 15 minut. Ostatnia wizyta w czwartek przed ślubem. Oczywiście buzi nie opalam, tylko samo cialo. Buzie smaruję blokerem i zasłaniam ręcznikiem i bluzką (mam problemy naczynkowe na twarzy)
oliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-26, 13:54   #35
mary lu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 184
Dot.: solarium czy samoopalacz...

Dziewczynki a macie namiary na jakieś dobre solarium natryskowe w warszawie?
mary lu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-03, 13:14   #36
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: solarium czy samoopalacz...

Mimo, ze nigdy w życiu nie byłam na solarium , mój pierwszy raz napewno bedzie przed slubem.Mam tylko małe wachania, bo boją sie o swoją cere.Z natury jest bardzo wrażliwa, sucha należy sie z nią obchodzic jak z jajkiem i mam obawe czy solar jakoś niekorzystnie nie wpłynie na nią np. nie przesuszy itp. Niewiem jeszcze czym najlepiej ją nawilżyc w trosce o jej stan.Ale na szczęście mam jeszcze dużo czasu, żeby sie dokształcic w tym temacie.
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-03, 13:42   #37
muszka66
Rozeznanie
 
Avatar muszka66
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 863
Dot.: solarium czy samoopalacz...

ja tez stawiam na solarium. opalenizna bardziej rownomierna,. nie brudzaca. ale jest problem, zle sie czuje w solarium ale musze sie pomeczyc... dziewczyny, kiedy najlepiej zaczac chodzic jak slub mam we wrzesniu? wiem, ze beda wakacje i moge sie troche opalic ale boje sie, ze mi skora zejdzie (jak co roku choc nie mam jasnej karnacji), i bede miec plamy brzydkie
muszka66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-03-04, 17:59   #38
agnes23
BAN stały
 
Avatar agnes23
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 1 939
Dot.: solarium czy samoopalacz...

Cytat:
Napisane przez m.a.r.t.a Pokaż wiadomość
Mimo, ze nigdy w życiu nie byłam na solarium , mój pierwszy raz napewno bedzie przed slubem.Mam tylko małe wachania, bo boją sie o swoją cere.Z natury jest bardzo wrażliwa, sucha należy sie z nią obchodzic jak z jajkiem i mam obawe czy solar jakoś niekorzystnie nie wpłynie na nią np. nie przesuszy itp. Niewiem jeszcze czym najlepiej ją nawilżyc w trosce o jej stan.Ale na szczęście mam jeszcze dużo czasu, żeby sie dokształcic w tym temacie.
Witaj!
Jeśli masz delikatną twarz to unikaj solarium, a jak już na nie pójdziesz to nie opalaj twarzy. Ja chodziłam ostatnio i popękały mi naczynka. Jak odwiedziłam ostatnio kosmetyczkę to odradziła mi solarium, a poleciła na twarz balsamy brązujące, picie soczków marchwiowych i betakaroten w tabletkach. Solarium może być z umiarem, ze 3-4 razy przed ślubem.
agnes23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-04, 18:10   #39
oliczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 402
Dot.: solarium czy samoopalacz...

ja tez staram sie unikać solarium, bo mam twarz naczynkwą, ale przed samym ślubem skorzystam z solarium, ale nie bede opalać twarzy, ją sobie szczelnie zakryję, a żeby była opalona jak reszta ciała, to posmaruję chusteczkami samoopalającymi
oliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-05, 20:17   #40
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: solarium czy samoopalacz...

Cytat:
Napisane przez agnes23 Pokaż wiadomość
Witaj!
Jeśli masz delikatną twarz to unikaj solarium, a jak już na nie pójdziesz to nie opalaj twarzy. Ja chodziłam ostatnio i popękały mi naczynka. Jak odwiedziłam ostatnio kosmetyczkę to odradziła mi solarium, a poleciła na twarz balsamy brązujące, picie soczków marchwiowych i betakaroten w tabletkach. Solarium może być z umiarem, ze 3-4 razy przed ślubem.
Dzieki za rade Chyba naprawde skusze sie na jakiś balsam jesli chodzi o twarz, a reszta niech sie smaży (rozsądnie ).
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-07, 12:59   #41
Dzinks_Dz
Rozeznanie
 
Avatar Dzinks_Dz
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 758
GG do Dzinks_Dz
Dot.: solarium czy samoopalacz...

Mimo że unikam solarium to przed moim ślubem na pewno zaliczę kilka seansów. Opalenizna bez smug i pomarańczowego odcienia
Dzinks_Dz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-09, 17:46   #42
lilly78
Zadomowienie
 
Avatar lilly78
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 400
GG do lilly78
Dot.: solarium czy samoopalacz...

ja tydzień temu właśnie zaczęłam opalanie przedślubne, do ślubu niecałe 2 miesiące i póki co planuję wizyty w solarium co tydzień, dziewczyny, które piszecie o wizytach codziennie, nie piecze was nic? nie macie przesuszonej i zniszczonej przez to skóry?
__________________

* * * * *
moja pasja
* * * * *
ja na facebooku

[B]* * * * *
azjatyckie kosmetyki oddam - wymianka
lilly78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-16, 10:24   #43
frida110
Zakorzenienie
 
Avatar frida110
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 998
Dot.: solarium czy samoopalacz...

Cytat:
Napisane przez lilly78 Pokaż wiadomość
dziewczyny, które piszecie o wizytach codziennie, nie piecze was nic? nie macie przesuszonej i zniszczonej przez to skóry?
Moja skóra robiła się sucha, ale używałam co wieczór kremu z garniera do suchej skóry i już po chwili było ok.
frida110 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-10, 11:14   #44
olivka_7
Zakorzenienie
 
Avatar olivka_7
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 5 592
Dot.: solarium czy samoopalacz...

Ja też nie rzykowałabym samoopalacza, zostaja po nim często smugi. A nie chciałabym takich mieć na swoim ślubie
olivka_7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-10, 12:27   #45
mary lu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 184
Dot.: solarium czy samoopalacz...

A ja dziewczynki tydzien temu byłam na probie opalania natryskowego i jestem bardzo zadowolona. Bardzo naturalna i delikatna opalenizna bez smug, zacieków i wysuszenia skóry na solarce Gorąco polecam
mary lu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-10, 14:08   #46
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: solarium czy samoopalacz...

Cytat:
Napisane przez mary lu Pokaż wiadomość
A ja dziewczynki tydzien temu byłam na probie opalania natryskowego i jestem bardzo zadowolona. Bardzo naturalna i delikatna opalenizna bez smug, zacieków i wysuszenia skóry na solarce Gorąco polecam

A mogłabym spytać w jakich granicach kształtuje sie u Ciebie w mieście cena natryskowego opalania?
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-10, 14:43   #47
mary lu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 184
Dot.: solarium czy samoopalacz...

za całe ciało zapłaciłam 80 zł
mary lu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-11, 22:21   #48
czekoladka79
Zadomowienie
 
Avatar czekoladka79
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 388
Dot.: solarium czy samoopalacz...

A ja dziewczyny polecam nasmarowanie ciała 30 min przed wizytą w solarium filtrem, promienie w solarium są bardzo podobne do tych słonecznych, opalicie się troszkę wolniej, ale będzie to trwalsza opalenizna i znacznie zdrowsza. Po opalaniu nie powinno się myć ze 3 godziny, bo opalnizna się "wypłukuje" ... (trudno to wytłumaczyć racjonalnie ale tak jest. No i bardzo intensywne nawilżanie i natłuszczanie skóry po opalaniu sprawi, że długo będziecie się cieszyły piękną opalenizną.

P.S. Obserwacje te zebrałam przez 3 lata pracy w fitness clubie wśród moich klientek - były tam 3 solaria i najtrwalsza i najładniejsza opalenizna była z najsłabszego solarium (mała moc lamp) gdzie spokojnie można było leżeć nawet 30 min. Bardzo szybko schodzi opalenizna z łóżek o bardzo mocnych lampach gdzie max można sie opalać 10-15 min i jest taka trochę nienaturalna ( żółtawo-pomarańczowa).
czekoladka79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-21, 21:32   #49
mojito
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 277
Dot.: solarium czy samoopalacz...

niestety nie podzielam waszego zachwytu solarka, na moja skora dziala potwornie.dlatego uzywam samoopalaczy, ne mam problemow ze smugami ani pomaranczowym kolorem. to pierwsze to pewnie efekt wprawy, co do kolloru to najlepiej odpowiada mi dove, kolor jest raczej zlocisty niz pomaranczowy. ale niektore samoopalacze faktycznie funduje taki kolorek
mojito jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-24, 11:31   #50
Laurence
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 38
Dot.: solarium czy samoopalacz...

Ja właśnie zaczęłam chodzić na solarium a ślub mam 2 czerwca nie odważylabym się na samoopalacz bo zostawia smugi A pozatym raz się nałoży i jest ok a raz nie Więc przed tak ważnym dniem nie mam zamiaru ryzykować
Laurence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-24, 11:52   #51
olivka_7
Zakorzenienie
 
Avatar olivka_7
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 5 592
Dot.: solarium czy samoopalacz...

dokładnie.a wiecie jak to jest zawsze wtedy gdy zalezy nam żeby wszystko było super to coś wypadnie
olivka_7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-25, 08:38   #52
musicman
Zadomowienie
 
Avatar musicman
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 806
Dot.: solarium czy samoopalacz...

Ja jakoś boję się solarium, nigdy nie byłam a do tego mam bardzo jasną, wrażliwą , naczynkową skórę. Opalam się trudno i raczej się oparzę niż zbronzowieję. Z samoopalaczami też jakoś mi nie wychodzi, boję się smug i dziwnego pomarańczowego kolorku.
POwiedzicie mi proszę kiedy powinnam zacząć chodzić do solarium, bo śłub mam 30 czerwca?
Może już powinnam zacząć?
musicman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-25, 13:25   #53
papryczka
Wtajemniczenie
 
Avatar papryczka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 590
Dot.: solarium czy samoopalacz...

Cytat:
Napisane przez musicman Pokaż wiadomość
Ja jakoś boję się solarium, nigdy nie byłam a do tego mam bardzo jasną, wrażliwą , naczynkową skórę. Opalam się trudno i raczej się oparzę niż zbronzowieję. Z samoopalaczami też jakoś mi nie wychodzi, boję się smug i dziwnego pomarańczowego kolorku.
POwiedzicie mi proszę kiedy powinnam zacząć chodzić do solarium, bo śłub mam 30 czerwca?
Może już powinnam zacząć?
hej. jesli masz jasna cere, mozesz zaczac juz teraz, ale bardzo powoli i nie za czesto. na poczatek nawet 2-3 minuty wystarcza (i niech cie nie przekona zadna panna obslugujaca solarium, ze to strasznie krotko i inni zaczynaja od 5 minut), potem ten czas wydluazj. tylko nie zbyt gwlatownie - obserwuj skore, jak reaguje, jak sie mocno czerwieni, to znaczy, ze przesdaizlas.
i najlepiej uzywaj dobryvh kosmetykow, ktore chronia skore przed niekorzytsnym wplywem solarium.
papryczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-25, 15:21   #54
musicman
Zadomowienie
 
Avatar musicman
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 806
Dot.: solarium czy samoopalacz...

Cytat:
Napisane przez papryczka Pokaż wiadomość
hej. jesli masz jasna cere, mozesz zaczac juz teraz, ale bardzo powoli i nie za czesto. na poczatek nawet 2-3 minuty wystarcza (i niech cie nie przekona zadna panna obslugujaca solarium, ze to strasznie krotko i inni zaczynaja od 5 minut), potem ten czas wydluazj. tylko nie zbyt gwlatownie - obserwuj skore, jak reaguje, jak sie mocno czerwieni, to znaczy, ze przesdaizlas.
i najlepiej uzywaj dobryvh kosmetykow, ktore chronia skore przed niekorzytsnym wplywem solarium.
dzięki, jutro się zapiszę bo też uważam że powinnam, ale nie ma to jak rady bardziej doświadczonych koleżanek
musicman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-11, 13:03   #55
estranea
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 59
Dot.: solarium czy samoopalacz...

nie uwazam zeby solarium bylo "bezpieczniejsze" od kremow i balsamow. tu wystepuje ryzyko poparzenia itd. swoja droga jak sie umie nakladac samoopalacz to nie zostawia smug i przebarwien. przynajmniej z moim dovem nigdy nie mialam takiego problemu
estranea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-11, 13:11   #56
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: solarium czy samoopalacz...

Cytat:
Napisane przez estranea Pokaż wiadomość
nie uwazam zeby solarium bylo "bezpieczniejsze" od kremow i balsamow. tu wystepuje ryzyko poparzenia itd. swoja droga jak sie umie nakladac samoopalacz to nie zostawia smug i przebarwien. przynajmniej z moim dovem nigdy nie mialam takiego problemu

Dokładnie jak jeszcze rok temu używałam balsamów brązujących, odpowiednie wklepanie było podstawą oczekiwanego rezultatu.Zawsze robiłam to dokładnie i nigdy nie miałam ciała w panterke
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-11, 13:38   #57
unbearable
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 29
Dot.: solarium czy samoopalacz...

Chodzilam do solarium czesto i zauwazylam zmiany na ciele nagle sie zrobilo szorstkie, suche i wogole blee postanowilam kupic takie balsamy brazujace typu nivea, dove, jonhson i nie zaluje cialo jest delikatne, nawilzone i opalone
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=187970 mój wątek
unbearable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:46.