Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II - Strona 108 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-07-19, 19:30   #3211
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

a mi sie podobaja:
masquerade regency, minuet i coquette,
panache cleo charlie i robyn
panache: tango classic, chantilly, verona (wszystkie plunge)

a tak w ogole to racze sie winkiem, i juz zaczynam odczuwac jego skutki.... trzeba zaraz polozyc corke i samej w kime walnac. musialam jakos odreagowac nerwy po ostatnim dniu z tesciowa. jedza tak mnie wpienila na koniec pobytu. ta co pozjadala wszystkie rozumy, wszystko najlepiej wie, zna sie na wychowaniu dzieci (mimo ze do najlepszych matek nie nalezy) i przy rozmowie probuje swoje argumenty przeforsowac. jak ja nienawidze kiedy ktos mi wpiera swoje racje. owszem mozna dyskutowac ale nalezy miec szacunek do odmiennego zdania drugiego czlowieka, a nie zachowywac sie jakby sie we wszytskim mialo racje!

Edytowane przez 86Paula
Czas edycji: 2009-07-19 o 19:53
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-19, 20:49   #3212
adusiadu
Wtajemniczenie
 
Avatar adusiadu
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 144
GG do adusiadu
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Paula, szacun, że przetrwałaś

Ostatnio "upichciłam" sobie paste cukrowa (pod waszym wpływem ). W tym tygodniu przetestuję. Bedzie moze lepiej niż w zeszłym roku, bo wtedy też się w to bawiłam, tylko nie wyszło za bardzo, chyba za mało podgrzewałam

Uff, dzisiaj na rolkach z 5 km zrobiłam i chyba mnie przewiało trochę taka pogoda była, ze raz słonce prażyło, a za chwilę lał deszcz.

Edytowane przez adusiadu
Czas edycji: 2009-07-19 o 20:58
adusiadu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-19, 20:55   #3213
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

adusiadu dzieki i nie dawaj sie chorobie!
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-19, 21:01   #3214
mamaNiny
Zakorzenienie
 
Avatar mamaNiny
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 637
GG do mamaNiny
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez adusiadu Pokaż wiadomość
Paula, szacun, że przetrwałaś

Ostatnio "upichciłam" sobie paste cukrowa (pod waszym wpływem ). W tym tygodniu przetestuję. Bedzie moze lepiej niż w zeszłym roku, bo wtedy też się w to bawiłam, tylko nie wyszło za bardzo, chyba za mało podgrzewałam

Uff, dzisiaj na rolkach z 5 km zrobiłam i chyba mnie przewiało trochę taka pogoda była, ze raz słonce prażyło, a za chwilę lał deszcz.
ooooo, koniecznie napisz jak ta pasta ja nie robiłam drugiego podejścia dziś przejechałam po sobie depilatorem
__________________
NINA
z zamiłowania Koronkarka

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-19, 21:08   #3215
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez 86Paula Pokaż wiadomość
a mi sie podobaja:
masquerade regency, minuet i coquette,
panache cleo charlie i robyn
panache: tango classic, chantilly, verona (wszystkie plunge)

a tak w ogole to racze sie winkiem, i juz zaczynam odczuwac jego skutki.... trzeba zaraz polozyc corke i samej w kime walnac. musialam jakos odreagowac nerwy po ostatnim dniu z tesciowa. jedza tak mnie wpienila na koniec pobytu. ta co pozjadala wszystkie rozumy, wszystko najlepiej wie, zna sie na wychowaniu dzieci (mimo ze do najlepszych matek nie nalezy) i przy rozmowie probuje swoje argumenty przeforsowac. jak ja nienawidze kiedy ktos mi wpiera swoje racje. owszem mozna dyskutowac ale nalezy miec szacunek do odmiennego zdania drugiego czlowieka, a nie zachowywac sie jakby sie we wszytskim mialo racje!
ale wyjechała już chyba

co do staników, to ja mam Cleo Robyn i on robi takie kulki niesamowite, że najchętniej to bym tylko ten stanik nosiła (a wygląda tak niepozornie), ale babeczka w sklepie ostatnio mi mówiła, ż eon jest tylko sezonowy i nie będzie kontynuowany przynajmniej tej jesieni Szkoda, że nie mam kaski na drugi taki sam
Adusia nie daj się, jakąś witaminkę C zarzuć w durzej ilości i połóż się wcześniej spać
A ja dzisiaj ponownie ukręciłam balsam telocapil (dziękuję Ilonko ), bo cała moja rodzinka zaczęła go używać z wielką nadzieją Oprócz tego zrobiłam sobie olejek myjący z Crommolientem i w trakcie tego kręcenia ułożyłam sobie listę zakupów biochemicznych na następny miesiąc
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-19, 21:12   #3216
adusiadu
Wtajemniczenie
 
Avatar adusiadu
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 144
GG do adusiadu
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Paula, będę walczyć jak Ty z teściową

Cytat:
Napisane przez mamaNiny Pokaż wiadomość
ooooo, koniecznie napisz jak ta pasta ja nie robiłam drugiego podejścia dziś przejechałam po sobie depilatorem
Jasne ja depilatora jakoś nie mogę używać naczynka mi pękaja na potęge (łydki + całe uda), bo mam skłonności odziedziczone + tabsy anty, a depilator tylko pogarszał sprawę.
Mam nadzieję, ze tym razem mi się uda z ta pasta, bo moja przyjaciolka uzywa i bardzo sobie chwali.

Dominko
, właśnie nic nie mam żeby wziąć, bo jestem poza domem - wakacje
ale może jakąs herbatę z cytryna i malinami wymyślę
co do Cleo Robyn, poluje na niego na allegro i właśnie utwierdziłas mnie, ze słusznie robię

Edytowane przez adusiadu
Czas edycji: 2009-07-19 o 21:15
adusiadu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-19, 21:38   #3217
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez adusiadu Pokaż wiadomość
Jasne ja depilatora jakoś nie mogę używać naczynka mi pękaja na potęge (łydki + całe uda), bo mam skłonności odziedziczone + tabsy anty, a depilator tylko pogarszał sprawę.
Mam nadzieję, ze tym razem mi się uda z ta pasta, bo moja przyjaciolka uzywa i bardzo sobie chwali.

Dominko
, właśnie nic nie mam żeby wziąć, bo jestem poza domem - wakacje
ale może jakąs herbatę z cytryna i malinami wymyślę
co do Cleo Robyn, poluje na niego na allegro i właśnie utwierdziłas mnie, ze słusznie robię
Ja mam identycznie Od lat używam tylko kremów do depilacji, ale też chcę wypróbować tą pastę. Co najlepsze, na twarzy mam chyba jedno naczynko pęknięte, a na nogach jakaś masakra
Kupuj Cleo Robyn, będziesz mega zadowolona
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-19, 21:39   #3218
martwa papuga
Zakorzenienie
 
Avatar martwa papuga
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Granatowe Góry
Wiadomości: 3 219
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Hu huuu, weszłam po raz pierwszy po długim niepobycie, a tu staniki na topie melduję się zatem jako fanka Sahara Masquerade i HotMilk'ów. Na Cleo Robyn jakoś nie zwróciłam uwagi, zniechęcała mnie kolorystyka zdjęć reklamowych.


Byłam na wakacjach, opaliłam się na Buttered Tan.
martwa papuga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-19, 21:43   #3219
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez martwa papuga Pokaż wiadomość
Hu huuu, weszłam po raz pierwszy po długim niepobycie, a tu staniki na topie melduję się zatem jako fanka Sahara Masquerade i HotMilk'ów. Na Cleo Robyn jakoś nie zwróciłam uwagi, zniechęcała mnie kolorystyka zdjęć reklamowych.


Byłam na wakacjach, opaliłam się na Buttered Tan.
Bo Cleo Robyn wygląda niepozornie i mało kto zwraca na niego uwage, ale wystarczy przymierzyć i stanik jest sprzedany
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-19, 21:45   #3220
atoja
Zadomowienie
 
Avatar atoja
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: M.M.
Wiadomości: 1 938
GG do atoja
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

jejciuniu, nat zwariował na te niecałe 2 dni i kupę czytania mam!
Ilonka, a ja nie widzę oczka chlip, chlip
Co do staników to ja też musze się jeszcze spoooorrrrooooo podszkolić, a zakupy muszę koniecznie zrobić, bo nagle nie mam w czym nosić... Powiedzcie, czy gdy uda mi się zapiąć nowiutki na ostatnią haftkę to nie może tak być? prawda?
mam jedyny panache venus 30FF, (a moje wymiary 71/92) i mogę w miseczki od góry 2 dłonie na płasko włożyć lub pięść. Fiżbiny jakby za szerokie o jakieś 2 cm. W co celować???? Jaki model? Lubię fiszbinki i sztywne miseczki
atoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-19, 21:46   #3221
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez martwa papuga Pokaż wiadomość
Byłam na wakacjach, opaliłam się na Buttered Tan.
no to mamy podobną karnację
__________________


I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-19, 21:47   #3222
atoja
Zadomowienie
 
Avatar atoja
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: M.M.
Wiadomości: 1 938
GG do atoja
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

ooo ja mam podobny do robyn triumpha i też niezły jest!!!
atoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-19, 21:49   #3223
mamaNiny
Zakorzenienie
 
Avatar mamaNiny
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 637
GG do mamaNiny
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez adusiadu Pokaż wiadomość
Jasne ja depilatora jakoś nie mogę używać naczynka mi pękaja na potęge (łydki + całe uda), bo mam skłonności odziedziczone + tabsy anty, a depilator tylko pogarszał sprawę.
Mam nadzieję, ze tym razem mi się uda z ta pasta, bo moja przyjaciolka uzywa i bardzo sobie chwali.

Dominko
, właśnie nic nie mam żeby wziąć, bo jestem poza domem - wakacje
ale może jakąs herbatę z cytryna i malinami wymyślę
co do Cleo Robyn, poluje na niego na allegro i właśnie utwierdziłas mnie, ze słusznie robię
no ja również mam strasznie naczynka popękane na nogach-po ciąży mi się tak zrobiło, dlatego szukam alternatywy dla depilatora.. ale dziś po prostu już musiałam go użyć, bo kremy na mnie nie działają, a maszynki muszę używać codziennie
Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Ja mam identycznie Od lat używam tylko kremów do depilacji, ale też chcę wypróbować tą pastę. Co najlepsze, na twarzy mam chyba jedno naczynko pęknięte, a na nogach jakaś masakra
Kupuj Cleo Robyn, będziesz mega zadowolona
u mnie na udach totalna porażka.. w ogóle to zastanawiam się nad pójściem do specjalisty z tym. tylko nie wiem kiedy to zrobię
hmm kusisz tym biustonoszem a ja muszę oszczędnie do zakupów podchodzić (1 stanik na mc )
Cytat:
Napisane przez martwa papuga Pokaż wiadomość
Hu huuu, weszłam po raz pierwszy po długim niepobycie, a tu staniki na topie melduję się zatem jako fanka Sahara Masquerade i HotMilk'ów. Na Cleo Robyn jakoś nie zwróciłam uwagi, zniechęcała mnie kolorystyka zdjęć reklamowych.


Byłam na wakacjach, opaliłam się na Buttered Tan.
witaj zazdraszczam opalenizny
__________________
NINA
z zamiłowania Koronkarka

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-19, 21:49   #3224
Hanneke
Rozeznanie
 
Avatar Hanneke
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 956
GG do Hanneke
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Bo Cleo Robyn wygląda niepozornie i mało kto zwraca na niego uwage, ale wystarczy przymierzyć i stanik jest sprzedany
Dokładnie, Robyn jest niesamowicie wygodna i robi świetny kształt. Idealny stanik na co dzień (jak się przełknie kolorystykę).
Ja jeszcze z Cleo mam Harrego, słodki jest no i w sumie kusić też w nim można, planuję też nabyć Brooke.
Hanneke jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-19, 21:53   #3225
mamaNiny
Zakorzenienie
 
Avatar mamaNiny
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 637
GG do mamaNiny
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez atoja Pokaż wiadomość
jejciuniu, nat zwariował na te niecałe 2 dni i kupę czytania mam!
Ilonka, a ja nie widzę oczka chlip, chlip
Co do staników to ja też musze się jeszcze spoooorrrrooooo podszkolić, a zakupy muszę koniecznie zrobić, bo nagle nie mam w czym nosić... Powiedzcie, czy gdy uda mi się zapiąć nowiutki na ostatnią haftkę to nie może tak być? prawda?
mam jedyny panache venus 30FF, (a moje wymiary 71/92) i mogę w miseczki od góry 2 dłonie na płasko włożyć lub pięść. Fiżbiny jakby za szerokie o jakieś 2 cm. W co celować???? Jaki model? Lubię fiszbinki i sztywne miseczki
ja bym celowała w rozmiar mniej to jest 30F albo nawet 28FF, ale nie jestem specjalistką
ja kupiłam ostatnio 32f przy 75/95 i jest ciasny.. teraz poluję na 32ff jakiś
__________________
NINA
z zamiłowania Koronkarka

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-19, 21:56   #3226
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez mamaNiny Pokaż wiadomość
u mnie na udach totalna porażka.. w ogóle to zastanawiam się nad pójściem do specjalisty z tym. tylko nie wiem kiedy to zrobię
hmm kusisz tym biustonoszem a ja muszę oszczędnie do zakupów podchodzić (1 stanik na mc )
ja byłam na skleroterapii, ale jedyne co mi z tego wyszło to przebarwienia naczynka nie zniknęły poza tym ja mam dużo, ale raczej cieniutkie więc może raczej laser byłby lepszy, ale to droga sprawa i odkładam cały czas
I też jeden stanik na miesiąc kupuję
Cytat:
Napisane przez Hanneke Pokaż wiadomość
Dokładnie, Robyn jest niesamowicie wygodna i robi świetny kształt. Idealny stanik na co dzień (jak się przełknie kolorystykę).
Ja jeszcze z Cleo mam Harrego, słodki jest no i w sumie kusić też w nim można, planuję też nabyć Brooke.
Właśnie o Harry też cały czas ciepło myślę, ale czy on nie jest wysoko zabudowany? Bo na fotkach dziwnie mi to wygląda, a jakoś jeszcze nie miałam okazji przymierzyć. I jeszcze właśnie Brooke turkusowy albo Charlie też turkusowy
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-19, 21:56   #3227
martwa papuga
Zakorzenienie
 
Avatar martwa papuga
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Granatowe Góry
Wiadomości: 3 219
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Teraz pytanie, czy idealny kształt wynagrodziłby mi ten różowy kolor i guziczki

Winly ażem zdziwiona, że tak zbrązowiałam (mimo filtrów), bo zimowy kolor to Olive Fair. Wystarczyło 10 dni nad Bałtykiem.


Jeszcze muszę dodać, że zajrzałam z linka na blog Cathy i jestem zdumiona pięknymi makijażami.
Od kiedy przyszły, jeden po drugim, moje pędzle do malowania oczu, próbuję się odważniej maziać brązami i beżami taupe. I kiedy mam oczy otwarte, efekt jest nawet-nawet jakby sarni ale jak tylko zamknąć powieki - akwarela przedszkolaka.
martwa papuga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-19, 21:58   #3228
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez martwa papuga Pokaż wiadomość
Teraz pytanie, czy idealny kształt wynagrodziłby mi ten różowy kolor i guziczki
oj wynagrodziłby

Atoja ja mam 75 i kupuję 30 to chyba Ty powinnaś 28 Dobrze by było gdyby Ewelinka nam się Tu wypowiedziała
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-19, 22:03   #3229
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez martwa papuga Pokaż wiadomość

Winly ażem zdziwiona, że tak zbrązowiałam (mimo filtrów), bo zimowy kolor to Olive Fair. Wystarczyło 10 dni nad Bałtykiem.
skoroś oliwka, zimą olive fair, to opaliłaś się na sandy olive a nie buttered tan (ja teraz "nosze" sandy olive, według mnie jest niemal identyczny jak BT tylko że w oliwkowych tonach, w wątku EDm robiłam porównanie )
__________________


I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-19, 22:08   #3230
martwa papuga
Zakorzenienie
 
Avatar martwa papuga
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Granatowe Góry
Wiadomości: 3 219
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

A bo ja tam wiem, mam pudło Buttered Tan i na twarzy wygląda na idealnie dopasowane Sandy Olive nie znaju, Light Olive mam sampla i jest na mnie zbyt jasno-pomarańczowe.

A na pierwsze promyki wiosennego słońca naszam Buff FLN, taki ze mnie cudok.
martwa papuga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-19, 22:09   #3231
mamaNiny
Zakorzenienie
 
Avatar mamaNiny
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 637
GG do mamaNiny
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

lecę spać dzieweczki bo jestem bliska kliknięcia tego różowego z guziczkami..
__________________
NINA
z zamiłowania Koronkarka

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-19, 22:31   #3232
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez atoja Pokaż wiadomość
jejciuniu, nat zwariował na te niecałe 2 dni i kupę czytania mam!
Ilonka, a ja nie widzę oczka chlip, chlip
Co do staników to ja też musze się jeszcze spoooorrrrooooo podszkolić, a zakupy muszę koniecznie zrobić, bo nagle nie mam w czym nosić... Powiedzcie, czy gdy uda mi się zapiąć nowiutki na ostatnią haftkę to nie może tak być? prawda?
mam jedyny panache venus 30FF, (a moje wymiary 71/92) i mogę w miseczki od góry 2 dłonie na płasko włożyć lub pięść. Fiżbiny jakby za szerokie o jakieś 2 cm. W co celować???? Jaki model? Lubię fiszbinki i sztywne miseczki
Dominiko Mówisz- masz. Przepraszam dziewczyny, że tak rzadko piszę, głównie podczytuję, ostatnio jestem kompletnie nie do życia. Jak któraś uważa, że mogę w czymś pomóc, to najszybciej mnie dorwać na PW, posta zawsze mogę przegapić itd.

Atoju, jeśli fiszbiny są "jakby za szerokie o jakieś 2 cm", to prawdopodobnie będziesz szerokofiszbinowa, także Panache jak najbardziej dla Ciebie Przy 71 pod biustem, to zdecydowanie w 28 celować, ewentualnie podszywać, no i musi być luz w miseczce na migrację, ale żeby dało się stanik nosić, więc ja bym spróbowała 28G.
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-19, 22:39   #3233
atoja
Zadomowienie
 
Avatar atoja
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: M.M.
Wiadomości: 1 938
GG do atoja
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
Dominiko Mówisz- masz. Przepraszam dziewczyny, że tak rzadko piszę, głównie podczytuję, ostatnio jestem kompletnie nie do życia. Jak któraś uważa, że mogę w czymś pomóc, to najszybciej mnie dorwać na PW, posta zawsze mogę przegapić itd.

Atoju, jeśli fiszbiny są "jakby za szerokie o jakieś 2 cm", to prawdopodobnie będziesz szerokofiszbinowa, także Panache jak najbardziej dla Ciebie Przy 71 pod biustem, to zdecydowanie w 28 celować, ewentualnie podszywać, no i musi być luz w miseczce na migrację, ale żeby dało się stanik nosić, więc ja bym spróbowała 28G.
Dzięki, o panie Domi iEveli
szerokofiszbinowa??? łoludzie cototakiego??? hhh, już się domyślam...
To znaczy się tak:na środku jest ok (udaje mi się bimbałki nawet w dupcię zebrać) ale od pach cycole definitywnie kończą się i jeszcze 2 cm z boku zostaje skóry, jakby pod pachy za daleko włazi, tj z tej strony za bardzo jakby hmm rozgięte. A w tym panache to wiszą( znaczy się nie mam obwisłego) mi jakbym wogóle nic nie miała, nawet ciutek mi nie podnosi nie trzyma, to w G celować????
atoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-19, 22:46   #3234
gadmarka
Zakorzenienie
 
Avatar gadmarka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 215
GG do gadmarka
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

no proszę a one znowu o stanikach Minerałki jedne
ja mam freyę pipę 30 d i za mała i fiszbiny za wąskie, natomiast maskaradka aragon jest gut, choć górą troszkę odstaje
__________________
Starsza pani po trzydziestce
gadmarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-19, 22:51   #3235
Hanneke
Rozeznanie
 
Avatar Hanneke
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 956
GG do Hanneke
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Właśnie o Harry też cały czas ciepło myślę, ale czy on nie jest wysoko zabudowany? Bo na fotkach dziwnie mi to wygląda, a jakoś jeszcze nie miałam okazji przymierzyć. I jeszcze właśnie Brooke turkusowy albo Charlie też turkusowy
Na pewno jest mocniej zabudowany niż Robyn i z dekoltów będzie wystawał, poza tym ta koronka jest ciut za wysoka i na samej górze nie przylega idealnie do piersi (nie widać tego pod bluzką) po prostu ten typ tak ma, ale ja jako perfekcjonistka zrobiłam mini zaszewki przy ramiączkach i jest idealnie, a zaszewek w ogóle nie widać. Jednak biust wygląda w nim fenomenalnie, nawet sutki się nie odznaczają. Noi jest wygodny, ale bardziej ścisły od Robyn.



Atoja, ja bym jednak spróbowała coś o węższych fiszbinach też. Jakąś Freye, czy Maskaradkę albo Cleo od Panache, Z resztą są przecież inne firmy. No i trzeba wygarniać, obwód 28 zdecydowanie, co do miseczki musisz pomierzyć.
Hanneke jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-19, 23:11   #3236
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez atoja Pokaż wiadomość
Dzięki, o panie Domi iEveli
szerokofiszbinowa??? łoludzie cototakiego??? hhh, już się domyślam...
To znaczy się tak:na środku jest ok (udaje mi się bimbałki nawet w dupcię zebrać) ale od pach cycole definitywnie kończą się i jeszcze 2 cm z boku zostaje skóry, jakby pod pachy za daleko włazi, tj z tej strony za bardzo jakby hmm rozgięte. A w tym panache to wiszą( znaczy się nie mam obwisłego) mi jakbym wogóle nic nie miała, nawet ciutek mi nie podnosi nie trzyma, to w G celować????
Teraz to ja nic nie zrozumiałam. Jeśli chodzi o kawałek skóry pod pachami (rany, jak to brzmi), to wg mnie do wygarnięcia. W G dlatego, że przy zmniejszeniu obwodu o oczko, zwiększa się miseczkę o dwa oczka, ale że Tobie 30FF z luźne w misce, to powinnaś celować w 30F, a że też za luźne pod biustem, to wychodzi 28G

Swoją drogą Venus jest specyficzny jeśli chodzi o fiszbiny, są strasznie miękkie i przez to rozciągliwe. Maskaradki i Cleo mają już bardziej stabilne fiszbiny, a z superbra to jeszcze Lilly możesz wypróbować, w niej też nie odginają się aż tak mocno.

Oczywiście możesz spróbować innych firm, tak jak radzi Hanneke, mnie się tylko tak nasunęło z Twojego opisu.

Generalnie z tych najpopularniejszych to idzie tak (od najwęższych):
- Freya (ale od GG zaczynają być porównywalne z Panache
- Maskaradki
- Cleo
- Curvy Kate i Panache Superbra
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-19, 23:15   #3237
atoja
Zadomowienie
 
Avatar atoja
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: M.M.
Wiadomości: 1 938
GG do atoja
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

dziękuję baaardzoooo, wysłałam ci PW
atoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-19, 23:30   #3238
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez atoja Pokaż wiadomość
dziękuję baaardzoooo, wysłałam ci PW
Bardzo proszę PW już poszło. I jeszcze tak dla porównania- mam pod biustem 72,5 i też powinnam nosić 60, większość moich 65 mam popodszywanych, więc tym bardziej Ty powinnaś szukać 28 Ale ja jestem ewenementem, lubię, jak mnie ściska

Ok, dziewczynki, idę lulu, bo jak się jutro spóźnie, to mnie kierowniczka z praktyk wyrzuci
Milych snów

Edytowane przez evelinek_r
Czas edycji: 2009-07-19 o 23:33
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-20, 06:22   #3239
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

czaiłam się na Robyn ale ten kolor, o guziczkach nie wspomnę
teraz kusi mnie Charli, w sumie efekt powinien dać podobny
Harry`ego mam i faktycznie to koronka dość wysoko jest i ciut odstaje ale biust jest ładnie eksponowany
z krojem plunge jakos się nie polubiłam, zdecydowanie wole balkoniki
aha, i jeszcze po przymiarkach kilku rozmiarów Freya Rio okazalo się że ta moja fuksja 34 jest jakimś ewenementem - jest tak ścisła jak 32
i weź tu człowieku traf
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-20, 08:14   #3240
Krystle Carrington
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 565
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

To jest jakaś zmowa kilka dni temu WI mnie uświadamiała w kwestii staników a teraz Wy kusicie
właśnie rozpoczęłam urlop, miałam co prawda sprzątać po specach od mebli kuchennych ale nie dopisali więc zajmę się wyborem pierwszej uświadomionej bielizny
Krystle Carrington jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:35.