Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II - Strona 133 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-10-18, 19:14   #3961
PannaX
Rozeznanie
 
Avatar PannaX
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: z przeszłości
Wiadomości: 947
GG do PannaX
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

Cytat:
Napisane przez leelee Pokaż wiadomość
Też mam straszny przesusz na brodzie. Na razie nawilżam tak jak przed kuracją, ale mam zamiar kupić żel z aloesu flos-leku. Może się polepszy...
Też myślałam o tym żelu...

Cytat:
Napisane przez leelee Pokaż wiadomość
Vitella Ictamo? Wyglada na to, że nasza pani dermatolog przepisuje nam to samo..
Taa... Vitella Ictamo. Zdaje się, że ma jakiś schemat postępowania który "wdraża" wszystkim pacjentom hmm...
PannaX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-18, 20:02   #3962
milon
Rozeznanie
 
Avatar milon
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 518
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

A ja w ogle narazie nie nawilżam ;p i możecie sobie wyobrazić co u mnie się dzieje - skorupa tylko na dzień emulsja soraya 45 + minerały i wyglądam strasznie, okropne są te czerwone oczy, ludzie się pytają co mi się stało? czy płakałam itd.
a dzisiaj pierwszy dzień bez mycia włosów nanana

PannaX jakiego podkładu używasz? bo pomimo łuszczącej się skóry to i tak dobrze to wygląda. Nie boisz się natłuszczania cery oliwką podczas kuracji?

Jeśli nie nawilżam na noc twarzy to wystarczy że rano przetrze ją wodą termalną?
__________________




Edytowane przez milon
Czas edycji: 2011-10-18 o 20:20
milon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-18, 20:31   #3963
PannaX
Rozeznanie
 
Avatar PannaX
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: z przeszłości
Wiadomości: 947
GG do PannaX
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

Cytat:
Napisane przez milon Pokaż wiadomość
A ja w ogle narazie nie nawilżam ;p i możecie sobie wyobrazić co u mnie się dzieje - skorupa tylko na dzień emulsja soraya 45 + minerały i wyglądam strasznie, okropne są te czerwone oczy, ludzie się pytają co mi się stało? czy płakałam itd.
a dzisiaj pierwszy dzień bez mycia włosów nanana
Gratulacje A ta skorupa wygląda podobnie jak u mnie?

Cytat:
Napisane przez milon Pokaż wiadomość
PannaX jakiego podkładu używasz? bo pomimo łuszczącej się skóry to i tak dobrze to wygląda. Nie boisz się natłuszczania cery oliwką podczas kuracji?
Dobrze?? ekhm... wg mnie tragicznie! (choc rano, jeszce ze 2 godz po nalozeniu faktycznie wyglada znosnie). Wlasciwie to nie normalny podklad bo mam tyle do zakrycia, ze uzywam korektora na całą twarz :P uzywam korektora Miss Sporty So Clear, lubię jego gęstą konsystencję. Zaden "normalny" podkład w rozsądnej cenie się do tej pory u mnie nie sprawdził...

Co do natłuszczania oliwką - nie wiem czy się bać i czego właściwie się bać, w ulotce ani w książeczce nic na ten temat nie było albo cos przeoczyłam.

Edytowane przez PannaX
Czas edycji: 2011-10-18 o 20:59
PannaX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-18, 21:07   #3964
agacior89
Zakorzenienie
 
Avatar agacior89
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 3 227
GG do agacior89
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

Cytat:
Napisane przez anielska diablica Pokaż wiadomość
Ja za 60 tabletek Aknenorminu ( też w najtańszej aptece w Tarnowie ) 10 mg płacę 139,17 zł a za 20 mg 155 zł (30 szt. kosztuje połowę powyższych cen ). Jak za 60 tabsów płacisz 139 zł to rzeczywiście tania apteka.

"Widze ze niektóre z Was kupują Aknenormin- w mojej aptece w najbardzije ekonimicznym opakowaniu (tj. 90 tabl) wychodzi po 95 zł... "- no tutaj nawet jeśli jest to cena za 10 mg to i tak bardzo tanio. A można wiedzieć gdzie są tak tanie apteki ?
po 95 za tj. "jedno opakowanie", czyli 90 tabsów kosztuje 285.

piratte, PannaX- to naprawde tanio! Ja płace w sumie 175zł/ miesiac

Dziewczyny, znacie jakąś aptekę gdzie jest tania izo w Warszawie?
agacior89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-19, 11:20   #3965
anielska diablica
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 615
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

[QUOTE=agacior89;30030975]po 95 za tj. "jedno opakowanie", czyli 90 tabsów kosztuje 285.[QUOTE]

No ja to zrozumiałam inaczej, że już 90 tabsów tyle kosztuje, ale mam pytanie z serii tych bardzo głupich mianowicie , jeżeli mam krostke z białym czybkiem lub gule wypełnioną krwią i ropą i jeśli je wycisne to całe to " paskudztwo" z środka wydostaje się na zewnątrz a co dzieje się z zawartością krosty jeśli nic z nią nie robię ? ( jak wygląda taki mechanizm zmniejszania się i zaniku krosty ? ). Tylko nie bijcie, że o takie głupoty pytam.

Edytowane przez anielska diablica
Czas edycji: 2011-10-19 o 11:22
anielska diablica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-19, 14:18   #3966
Marzena17
Rozeznanie
 
Avatar Marzena17
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: lubin/wrocław
Wiadomości: 638
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

[QUOTE=anielska diablica;30037925][QUOTE=agacior89;30030975]po 95 za tj. "jedno opakowanie", czyli 90 tabsów kosztuje 285.
Cytat:

No ja to zrozumiałam inaczej, że już 90 tabsów tyle kosztuje, ale mam pytanie z serii tych bardzo głupich mianowicie , jeżeli mam krostke z białym czybkiem lub gule wypełnioną krwią i ropą i jeśli je wycisne to całe to " paskudztwo" z środka wydostaje się na zewnątrz a co dzieje się z zawartością krosty jeśli nic z nią nie robię ? ( jak wygląda taki mechanizm zmniejszania się i zaniku krosty ? ). Tylko nie bijcie, że o takie głupoty pytam.
Takie krosty bardzo często same pękają (przynajmniej u mnie), a jeśli nie pęka to niestety nie wiem, może się jakoś wchłania.

Ja już jestem po całej kuracji, dwa tygodnie temu wzięłam ostatnią tabletkę. Przed okresem pojawiła się jakaś jedna mała krosteczka, ale szybko się ulotniła Niestety nadal mam plamy, ślady po trądziku, widać to, chociaż ponoć nie rzuca się w oczy. Ja tam widzę wszystko. Pojawiło się też kilka zaskórników, mam nadzieję, że na tym się skończy. Moja skumulowana dawka wyniosła 120 mg/kg. Teraz w zasadzie nie muszę używać żadnego kremu, tylko tonik, chyba że czuję, że mam ściągniętą skórę.
Podkładu używam tego
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...e-make-up.html
na początku kuracji bardzo uwidoczniał skórki, ale teraz nie mam takich problemów. Kryje całkiem dobrze i nie jest ciężki, nie zapycha. W trakcie wysuszu niestety nie polecam., bo będziecie wyglądały jak ciesteczkowy potwór
__________________
"Czuj się dzielny, działaj tak, jakbyś był dzielny...
Jest bardzo prawdopodobne, że atak odwagi zastąpi atak lęku."
William James
Marzena17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-19, 16:29   #3967
leelee
Raczkowanie
 
Avatar leelee
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 240
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

Cytat:
Napisane przez agacior89 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, znacie jakąś aptekę gdzie jest tania izo w Warszawie?
Od swojej dermatolog dostałam ulotkę, gdzie najtaniej można dostać Izotek w Warszawie.
Apteka 36,6 ul. Lasek Brzozowy 1
Apteka Aralia ul. Krochmalna 3
Apteka Aralia ul. Fieldorfa 40
Apteka Herba Bonis Avibus ul. Chłodna 20
Apteka Herba Bonis Avibus ul. St. Zjednoczonych 72 lok. 8
Apteka Herba Bonis Avibus ul. Wrocławska 7a
Apteka pod Skrzydłami ul. Grójecka 107
Apteka Prywatna ul. Keniga 14
Apteka przy Domaniewskiej ul. Domaniewska 22a
Apteka Syrenka ul. Kasprowicza 20
Apteka ZIKO ul. Jana Pawła II 45a
Apteka ZIKO ul. KEN 105
Apteka ZIKO ul. Puławska 101a/21
Apteka ZIKO ul. Piękna 31/37
Super-Pharm CH Arkadia
Super-Pharm CH Blue City
Super-Pharm CH Promenada
Super-Pharm CH Złote Tarasy
Super-Pharm CH Galeria Mokotów
leelee jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-19, 16:35   #3968
mejzi05
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 17
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

Hej, możecie mi coś polecić na zajady? Strasznie mi się robią podczas kuracji, a nigdy nie miałam z tym problemów. Teraz nie mogę się tego pozbyć. Strasznie boli, ciągnie i wygląda fatalnie. Czy Wy też macie taki problem z zajadami?
mejzi05 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-19, 18:21   #3969
marcin32
Raczkowanie
 
Avatar marcin32
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: WLKP
Wiadomości: 39
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

czym polecacie myć buźke ? Boje się troche cetaphilu derma poleciła mi serie emolium .. Nie znam za bardzo kosmetyków tej serii więc pytam tutaj bo mydło siarkowe odpada (przesusz zasusz i nie wiem jeszcze jak to nazwac :P )i żel dermedica normativ tez słabo sie spisuje. Chciałbym cos delikatnego konkretnego i może nawet być drogie a i jeszcze pytanie za 100pkt czy podczas kuracji moge robic sobie maseczki z zielonej glinki i soraya drożdzowa ?Przyznam sie bez bicia że już je robię i zwłaszcza ta soraya fajnie "odsusza" tą skóre
marcin32 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-19, 18:25   #3970
PannaX
Rozeznanie
 
Avatar PannaX
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: z przeszłości
Wiadomości: 947
GG do PannaX
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

Cytat:
Napisane przez mejzi05 Pokaż wiadomość
Hej, możecie mi coś polecić na zajady? Strasznie mi się robią podczas kuracji, a nigdy nie miałam z tym problemów. Teraz nie mogę się tego pozbyć. Strasznie boli, ciągnie i wygląda fatalnie. Czy Wy też macie taki problem z zajadami?
Tak... Ale juz mi przeszły przynajmniej narazie. Smarowałam trochę maścią alantan plus ale nie wiem czy to jej zasługa bo prócz tego smarowałam je jescze pomadką do ust.
PannaX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-19, 18:45   #3971
mejzi05
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 17
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

niestety pomadka nie pomaga nic a nic... mam jakiś specyfik od zajadów i też nie daje rady :/
Ja twarz myję mydłem z Clinique, nie jest to tania sprawa ale kostka starcza na pół roku. Wybierasz odpowiednio do typu cery i sprawdza się naprawdę dobrze
mejzi05 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-19, 18:57   #3972
spika
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 218
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

Cytat:
Napisane przez marcin32 Pokaż wiadomość
czym polecacie myć buźke ? Boje się troche cetaphilu derma poleciła mi serie emolium .. Nie znam za bardzo kosmetyków tej serii więc pytam tutaj bo mydło siarkowe odpada (przesusz zasusz i nie wiem jeszcze jak to nazwac :P )i żel dermedica normativ tez słabo sie spisuje. Chciałbym cos delikatnego konkretnego i może nawet być drogie a i jeszcze pytanie za 100pkt czy podczas kuracji moge robic sobie maseczki z zielonej glinki i soraya drożdzowa ?Przyznam sie bez bicia że już je robię i zwłaszcza ta soraya fajnie "odsusza" tą skóre
Polecany był chyba już kilka razy żel uniwersalny Babydream (z Rossmanna, seria dzieciaczkowa). Ja nie jestem do niego przekonana, bo jeszcze przed kuracją zaczęłam go używać po skończeniu Ziai antybarteryjnej (która mi super wszystko domywała i nie szczypała w oczy), a Babydream mam wrażenie że nie radzi sobie tak dobrze z makijażem no i szczypie w ślepia.
Ja jestem zdziwiona, bo nie mam ogromnych zmian skórnych, wielkiego przesuszu czy zajadów. Zastanawiam się tylko czy cieszyć się z braku tych skutków ubocznych czy retinoidy na mnie nie działają (przypomnę, biorę 20 dzień 40mg/dobę).
spika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-19, 19:01   #3973
piratte
Zadomowienie
 
Avatar piratte
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 058
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

Cytat:
Napisane przez marcin32 Pokaż wiadomość
czym polecacie myć buźke ? Boje się troche cetaphilu derma poleciła mi serie emolium .. Nie znam za bardzo kosmetyków tej serii więc pytam tutaj bo mydło siarkowe odpada (przesusz zasusz i nie wiem jeszcze jak to nazwac :P )i żel dermedica normativ tez słabo sie spisuje. Chciałbym cos delikatnego konkretnego i może nawet być drogie a i jeszcze pytanie za 100pkt czy podczas kuracji moge robic sobie maseczki z zielonej glinki i soraya drożdzowa ?Przyznam sie bez bicia że już je robię i zwłaszcza ta soraya fajnie "odsusza" tą skóre
Ja myję albo żelem babydream z rossmana albo żelem micelarnym z biedronki, oba są bardzo delikatne, nie podrażniają ani nie wysuszają dodatkowo skóry.
A co do maseczek to też jestem ciekawa czy można
piratte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-19, 20:02   #3974
agacior89
Zakorzenienie
 
Avatar agacior89
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 3 227
GG do agacior89
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

Cytat:
Napisane przez leelee Pokaż wiadomość
Od swojej dermatolog dostałam ulotkę, gdzie najtaniej można dostać Izotek w Warszawie.
Apteka 36,6 ul. Lasek Brzozowy 1
Apteka Aralia ul. Krochmalna 3
Apteka Aralia ul. Fieldorfa 40
Apteka Herba Bonis Avibus ul. Chłodna 20
Apteka Herba Bonis Avibus ul. St. Zjednoczonych 72 lok. 8
Apteka Herba Bonis Avibus ul. Wrocławska 7a
Apteka pod Skrzydłami ul. Grójecka 107
Apteka Prywatna ul. Keniga 14
Apteka przy Domaniewskiej ul. Domaniewska 22a
Apteka Syrenka ul. Kasprowicza 20
Apteka ZIKO ul. Jana Pawła II 45a
Apteka ZIKO ul. KEN 105
Apteka ZIKO ul. Puławska 101a/21
Apteka ZIKO ul. Piękna 31/37
Super-Pharm CH Arkadia
Super-Pharm CH Blue City
Super-Pharm CH Promenada
Super-Pharm CH Złote Tarasy
Super-Pharm CH Galeria Mokotów
O,. dzięki wilekie! a orientujesz się w jakich cenach jest izo w tych aptekach? W ojej Izotek jest droższy nieco on Tretinexu/Acnenorminu...

Cytat:
Napisane przez marcin32 Pokaż wiadomość
czym polecacie myć buźke ? Boje się troche cetaphilu derma poleciła mi serie emolium .. Nie znam za bardzo kosmetyków tej serii więc pytam tutaj bo mydło siarkowe odpada (przesusz zasusz i nie wiem jeszcze jak to nazwac :P )i żel dermedica normativ tez słabo sie spisuje. Chciałbym cos delikatnego konkretnego i może nawet być drogie
najtańszy z możliwych: żel do mycia twarzy BABYDREAM z Rossmana
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...el.html&next=1
kosztuje grosze i jest naprawdę bardzo łagodny, polecam!

Cytat:
Napisane przez spika Pokaż wiadomość
(...)Ja nie jestem do niego przekonana, bo jeszcze przed kuracją zaczęłam go używać po skończeniu Ziai antybarteryjnej (która mi super wszystko domywała i nie szczypała w oczy), a Babydream mam wrażenie że nie radzi sobie tak dobrze z makijażem no i szczypie w ślepia.
Niestety najpierw trzeba zmyć makijaż delikatnym mleczkiem/płynem do demakijażu, Babydream nie zawiera detergentów wiec tym samym nie zmyje warstwy tłustego podkładu. Jak dla mnie to plus, przynajmniej nie wysusza i nie ściaga skóry- zwłaszcza na izo go doceniam!

Edytowane przez agacior89
Czas edycji: 2011-10-19 o 20:08
agacior89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-19, 20:33   #3975
leelee
Raczkowanie
 
Avatar leelee
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 240
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

Cytat:
Napisane przez mejzi05 Pokaż wiadomość
Hej, możecie mi coś polecić na zajady? Strasznie mi się robią podczas kuracji, a nigdy nie miałam z tym problemów. Teraz nie mogę się tego pozbyć. Strasznie boli, ciągnie i wygląda fatalnie. Czy Wy też macie taki problem z zajadami?
myślę, że linomag może pomóc

Cytat:
Napisane przez marcin32 Pokaż wiadomość
czym polecacie myć buźke ? Boje się troche cetaphilu derma poleciła mi serie emolium .. Nie znam za bardzo kosmetyków tej serii więc pytam tutaj bo mydło siarkowe odpada (przesusz zasusz i nie wiem jeszcze jak to nazwac :P )i żel dermedica normativ tez słabo sie spisuje. Chciałbym cos delikatnego konkretnego i może nawet być drogie a i jeszcze pytanie za 100pkt czy podczas kuracji moge robic sobie maseczki z zielonej glinki i soraya drożdzowa ?Przyznam sie bez bicia że już je robię i zwłaszcza ta soraya fajnie "odsusza" tą skóre
polecam żel do mycia Ziaja Ulga
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...la.html&next=1
naprawdę delikatny, wydajny i tani

Cytat:
Napisane przez agacior89 Pokaż wiadomość
O,. dzięki wilekie! a orientujesz się w jakich cenach jest izo w tych aptekach? W ojej Izotek jest droższy nieco on Tretinexu/Acnenorminu...
Niestety w Izo się nie orientuję. Ja biore Axotret, płacę za 20 mg 69 zł - 30 tabletek
leelee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-19, 20:46   #3976
brenda89
Raczkowanie
 
Avatar brenda89
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Dolnyśląsk
Wiadomości: 235
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

Jezu masakra! Zeszła mi ta głupia wysypka, ale został świąd skóry! Tak mnie ciało swędzi, że nie mogę się nie drapać! Sama robię sobie rany na ciele. Babol powiedział, żebym stosowała emulsję do ciała z "emolium". Niestety, ona rezultatów nie daje! Nie wytrzymam do kolejnej wizyty, bo mam ją za miesiąc, a niestety płacę za wizyty, więc też nie chcę tak cały czas latać. Generalnie, jestem cała podrapana, bo drapię się przez sen. Czy może któraś, -eś z Was było w podobnej sytuacji?!

Ja już kiedyś miałam wysypkę, ale jakoś po 2 tygodniach swędzenia zeszła namaszczana oliwką dla dzieci i w sumie nie swędziała mnie już później skóra.
Może macie na to jakiś sposób?
brenda89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-19, 21:32   #3977
aktogimka
Zakorzenienie
 
Avatar aktogimka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 10 225
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

Cytat:
Napisane przez marcin32 Pokaż wiadomość
czym polecacie myć buźke ? Boje się troche cetaphilu derma poleciła mi serie emolium .. Nie znam za bardzo kosmetyków tej serii więc pytam tutaj bo mydło siarkowe odpada (przesusz zasusz i nie wiem jeszcze jak to nazwac :P )i żel dermedica normativ tez słabo sie spisuje. Chciałbym cos delikatnego konkretnego i może nawet być drogie a i jeszcze pytanie za 100pkt czy podczas kuracji moge robic sobie maseczki z zielonej glinki i soraya drożdzowa ?Przyznam sie bez bicia że już je robię i zwłaszcza ta soraya fajnie "odsusza" tą skóre
Cytat:
Napisane przez piratte Pokaż wiadomość
Ja myję albo żelem babydream z rossmana albo żelem micelarnym z biedronki, oba są bardzo delikatne, nie podrażniają ani nie wysuszają dodatkowo skóry.
A co do maseczek to też jestem ciekawa czy można
Do mycia polecam wymieniony już przez dziewczyny niebieski żel Babydream. Cudowny, uniwersalny, wydajny i tani!

A co do maseczek - w czasie kuracji nie robiłam ani razu, pierwszą zrobiłam chyba miesiąc po skończeniu tabletek i buzię miałam niesamowicie podrażnioną, czerwoną, piekącą i nie wiedziałam, gdzie mam szukać ratunku. Pamiętam, że to była oliwkowa maseczka Rival de Loop, która przed leczeniem nie robiła mi żadnej krzywdy.
__________________
...and then she'd say: It's OK, I got lost on the way
but I'm a Supergirl and Supergirls don't cry!

aktogimka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-19, 22:24   #3978
ssskakankaaa
Przyczajenie
 
Avatar ssskakankaaa
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: warmia
Wiadomości: 25
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

Cytat:
Napisane przez brenda89 Pokaż wiadomość
Jezu masakra! Zeszła mi ta głupia wysypka, ale został świąd skóry! Tak mnie ciało swędzi, że nie mogę się nie drapać! Sama robię sobie rany na ciele. Babol powiedział, żebym stosowała emulsję do ciała z "emolium". Niestety, ona rezultatów nie daje! Nie wytrzymam do kolejnej wizyty, bo mam ją za miesiąc, a niestety płacę za wizyty, więc też nie chcę tak cały czas latać. Generalnie, jestem cała podrapana, bo drapię się przez sen. Czy może któraś, -eś z Was było w podobnej sytuacji?!

Ja już kiedyś miałam wysypkę, ale jakoś po 2 tygodniach swędzenia zeszła namaszczana oliwką dla dzieci i w sumie nie swędziała mnie już później skóra.
Może macie na to jakiś sposób?

Witaj, mnie dziś w pracy tak zaczęły swędzieć nogi, że masakra. Nie wiedziałam co się dzieje, nie mam widocznej wysypki, w ogóle nic się nie pojawiło ale czuję, że zaczyna mnie swędzieć reszta ciała. Jutro zadzwonie do mojej dermy i mi coś poradzi, z Nią mam dobrze bo powiedziała, że pacjenci przyjmujący Izo wchodzą bez kolejki i bez rejestrowania się na wizytę. Jak czegoś się dowiem to dam znać. pozdrawiam
ssskakankaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-20, 07:30   #3979
brenda89
Raczkowanie
 
Avatar brenda89
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Dolnyśląsk
Wiadomości: 235
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

Cytat:
Napisane przez ssskakankaaa Pokaż wiadomość
Witaj, mnie dziś w pracy tak zaczęły swędzieć nogi, że masakra. Nie wiedziałam co się dzieje, nie mam widocznej wysypki, w ogóle nic się nie pojawiło ale czuję, że zaczyna mnie swędzieć reszta ciała. Jutro zadzwonie do mojej dermy i mi coś poradzi, z Nią mam dobrze bo powiedziała, że pacjenci przyjmujący Izo wchodzą bez kolejki i bez rejestrowania się na wizytę. Jak czegoś się dowiem to dam znać. pozdrawiam
O Jeny! Super, dziękuję Ci! Jesteś jedyną osobą, która w ogóle zainteresowała się tym... Jak mnie swędziała skóra, to pojawiło mi się zaczerwienienie potem wysypka. Smarowałam oliwką dla dzieci, ale derma powiedziała, że nie jest to najlepszy sposób. Kurcze! Ale ostatnio zadziałał, bo jak 1 raz miałam wysypkę i świąd to po oliwce wszystko zeszło. A mam wrażenie, że po tym emolium jeszcze bardziej swędziała mnie skóra jak się wysmarowałam ;/
brenda89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-20, 08:34   #3980
Marzena17
Rozeznanie
 
Avatar Marzena17
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: lubin/wrocław
Wiadomości: 638
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

Cytat:
Napisane przez mejzi05 Pokaż wiadomość
Hej, możecie mi coś polecić na zajady? Strasznie mi się robią podczas kuracji, a nigdy nie miałam z tym problemów. Teraz nie mogę się tego pozbyć. Strasznie boli, ciągnie i wygląda fatalnie. Czy Wy też macie taki problem z zajadami?
Ja stosowałam Triderm i nawet pomagał. Genialnie się sprawdzał alantandermoline z wit. A (myślę,że taka ilość nie zaszkodzi)

Cytat:
Napisane przez marcin32 Pokaż wiadomość
czym polecacie myć buźke ? Boje się troche cetaphilu derma poleciła mi serie emolium .. Nie znam za bardzo kosmetyków tej serii więc pytam tutaj bo mydło siarkowe odpada (przesusz zasusz i nie wiem jeszcze jak to nazwac :P )i żel dermedica normativ tez słabo sie spisuje. Chciałbym cos delikatnego konkretnego i może nawet być drogie a i jeszcze pytanie za 100pkt czy podczas kuracji moge robic sobie maseczki z zielonej glinki i soraya drożdzowa ?Przyznam sie bez bicia że już je robię i zwłaszcza ta soraya fajnie "odsusza" tą skóre
Ja myłam buzię żelem z Rival de Loop, taki zielony, chyba z ogórkiem, teraz mam żel z kauflanda, w białym opakowaniu, bardzo tani, sprawdza się świetnie. Firma to chyba Blanchette (taka kauflandowa )

Cytat:
Napisane przez brenda89 Pokaż wiadomość
Jezu masakra! Zeszła mi ta głupia wysypka, ale został świąd skóry! Tak mnie ciało swędzi, że nie mogę się nie drapać! Sama robię sobie rany na ciele. Babol powiedział, żebym stosowała emulsję do ciała z "emolium". Niestety, ona rezultatów nie daje! Nie wytrzymam do kolejnej wizyty, bo mam ją za miesiąc, a niestety płacę za wizyty, więc też nie chcę tak cały czas latać. Generalnie, jestem cała podrapana, bo drapię się przez sen. Czy może któraś, -eś z Was było w podobnej sytuacji?!


Ja już kiedyś miałam wysypkę, ale jakoś po 2 tygodniach swędzenia zeszła namaszczana oliwką dla dzieci i w sumie nie swędziała mnie już później skóra.
Może macie na to jakiś sposób?
Też tak miałam, i o dziwo nadal tak mam, najbardziej swędzą łopatki, dół pleców, pośladki i całe nogi. Nie jest to zbyt tanie rozwiązanie, ale pomagała mi bardzo emulsja do kąpieli Emolium. Wtedy nawet czasem nie musiałam używać balsamu i było super. To ta emulsja
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...o-kapieli.html
Balsamy i emulsje z emolium do wcierania nie sprawdzały się.
Czasami też na mokra skórę nakładałam oliwkę i to działało o wiele lepiej niż wszelkie balsamy. Zwróć też uwagę na proszek i płyn do płukania. Ja podczas kuracji byłam bardziej wrażliwa na detergenty zawarte w proszkach i na zapachy proszkowe.
__________________
"Czuj się dzielny, działaj tak, jakbyś był dzielny...
Jest bardzo prawdopodobne, że atak odwagi zastąpi atak lęku."
William James

Edytowane przez Marzena17
Czas edycji: 2011-10-20 o 08:36 Powód: niedziałający link
Marzena17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-20, 10:54   #3981
SheWolfYuko
Raczkowanie
 
Avatar SheWolfYuko
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 38
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

Cytat:
Napisane przez marcin32 Pokaż wiadomość
czym polecacie myć buźke ? Boje się troche cetaphilu derma poleciła mi serie emolium .. Nie znam za bardzo kosmetyków tej serii więc pytam tutaj bo mydło siarkowe odpada (przesusz zasusz i nie wiem jeszcze jak to nazwac :P )i żel dermedica normativ tez słabo sie spisuje. Chciałbym cos delikatnego konkretnego i może nawet być drogie a i jeszcze pytanie za 100pkt czy podczas kuracji moge robic sobie maseczki z zielonej glinki i soraya drożdzowa ?Przyznam sie bez bicia że już je robię i zwłaszcza ta soraya fajnie "odsusza" tą skóre
Ja osobiście polecam Ci żel z serii AA do cery atopowej



P.s 3 dzień bez nawilżania, czuje się jak jeden wielki strupek.
__________________
Przyczajona mała brunetka..


Walka Trwa Axotret
SheWolfYuko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-20, 13:32   #3982
mangha
Raczkowanie
 
Avatar mangha
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 285
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

Cytat:
Napisane przez PannaX Pokaż wiadomość
Żelem hialuronowym wymieszanym z oliwką hipp. Na noc stosuję też krem Vitella, który dermatolog poleciła mi miesiąc przed kuracją kiedy stosowałam punktowo wysuszające papki.
No to mamy winowajcę krem Vitela przy retinoidach się nie nadaje . Jest wręcz wypełniony wysuszaczami. Kwas hialuronowy jest za słaby, oliwka Hipp ma olej sezamowy, który jest moim ulubionym, ale niestety jest z grupy olejów schnących więc przy regularnym stosowaniu załatwia skórę na wiór. Więc serwujesz sobie na buzię serię zasuszaczy i do tego z retinoidami, nic dziwnego że dało taki efekt.

A gdzie krem z filtrem? Mnie moja derma poinformowała ze na dzień obowiązkowy. Nie używałam 50, jak mieszkasz w mieście i przebywasz w pomieszczeniach wystarczy 15-20. Nie jest taki tłusty. Używałam filtry Biodermy.

Na noc fajny jest żel aloesowy (wybieraj te bez alkoholu) i możesz poeksperymentować z olejem kokosowym. Jak na buzię się nie sprawdzi to zawsze możesz na włosy, działa bosko

Ja stosując taką pielęgnację przy retinoidach nie doświadczyłam ani razy skorupy na twarzy.

Cytat:
Napisane przez leelee Pokaż wiadomość
Też mam straszny przesusz na brodzie. Na razie nawilżam tak jak przed kuracją, ale mam zamiar kupić żel z aloesu flos-leku. Może się polepszy...
Ciekawy ten produkt, trochę nie podoba mi się w składzie ten propylene glikol. To dla mnie jest porażka, że producenci nadal go stosują w kosmetykach. Ja bym radziła używać po prostu czysty żel aloesowy.
Na pewno lepiej was nawilży. W sklepie Zrób sobie krem jest fajny taki ekstrakcik.

Cytat:
Napisane przez marcin32 Pokaż wiadomość
czym polecacie myć buźke ? Boje się troche cetaphilu derma poleciła mi serie emolium .. Nie znam za bardzo kosmetyków tej serii więc pytam tutaj bo mydło siarkowe odpada (przesusz zasusz i nie wiem jeszcze jak to nazwac :P )i żel dermedica normativ tez słabo sie spisuje. Chciałbym cos delikatnego konkretnego i może nawet być drogie a i jeszcze pytanie za 100pkt czy podczas kuracji moge robic sobie maseczki z zielonej glinki i soraya drożdzowa ?Przyznam sie bez bicia że już je robię i zwłaszcza ta soraya fajnie "odsusza" tą skóre
Cetaphilu nie ma co się bać. Ja go stosuję do tej pory. Zawsze można go zmywać z twarzy wodą.

Cytat:
Napisane przez mejzi05 Pokaż wiadomość
niestety pomadka nie pomaga nic a nic... mam jakiś specyfik od zajadów i też nie daje rady :/
No pomadka raczej na zajady nie pomoże. A próbowałaś witaminkę B2? Był tu pomysł z linomagiem, moim zdaniem też wart wypróbowania. Można by i jedno i drugie.

Cytat:
Napisane przez brenda89 Pokaż wiadomość
Jezu masakra! Zeszła mi ta głupia wysypka, ale został świąd skóry! Tak mnie ciało swędzi, że nie mogę się nie drapać! Sama robię sobie rany na ciele. Babol powiedział, żebym stosowała emulsję do ciała z "emolium". Niestety, ona rezultatów nie daje! Nie wytrzymam do kolejnej wizyty, bo mam ją za miesiąc, a niestety płacę za wizyty, więc też nie chcę tak cały czas latać. Generalnie, jestem cała podrapana, bo drapię się przez sen. Czy może któraś, -eś z Was było w podobnej sytuacji?!

Ja już kiedyś miałam wysypkę, ale jakoś po 2 tygodniach swędzenia zeszła namaszczana oliwką dla dzieci i w sumie nie swędziała mnie już później skóra.
Może macie na to jakiś sposób?
No niestety mi problem swędzącej skóry nóg pozostał, mimo że nie biorę już retinoidów długi czas. Stosuję kremy z mocznikiem o dość dużym stężeniu, to działa świetnie zmniejsza świąd i łuszczenie.
__________________
Wszystko jest dla ludzi, byle stosowane z głową
mangha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-20, 16:08   #3983
mejzi05
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 17
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

czy Wy też wstajecie rano całe zapuchnięte? Nie wiem, czy to wina leku, ale od jakiegoś czasu rano wyglądam koszmarnie (rano z reguły wygląda się strasznie :P no ale nie aż tak...).Miałyście podobnie?
mejzi05 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-20, 16:15   #3984
PannaX
Rozeznanie
 
Avatar PannaX
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: z przeszłości
Wiadomości: 947
GG do PannaX
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

Cytat:
Napisane przez mangha Pokaż wiadomość
No to mamy winowajcę krem Vitela przy retinoidach się nie nadaje . Jest wręcz wypełniony wysuszaczami. Kwas hialuronowy jest za słaby, oliwka Hipp ma olej sezamowy, który jest moim ulubionym, ale niestety jest z grupy olejów schnących więc przy regularnym stosowaniu załatwia skórę na wiór. Więc serwujesz sobie na buzię serię zasuszaczy i do tego z retinoidami, nic dziwnego że dało taki efekt.

A gdzie krem z filtrem? Mnie moja derma poinformowała ze na dzień obowiązkowy. Nie używałam 50, jak mieszkasz w mieście i przebywasz w pomieszczeniach wystarczy 15-20. Nie jest taki tłusty. Używałam filtry Biodermy.

Na noc fajny jest żel aloesowy (wybieraj te bez alkoholu) i możesz poeksperymentować z olejem kokosowym. Jak na buzię się nie sprawdzi to zawsze możesz na włosy, działa bosko

Ja stosując taką pielęgnację przy retinoidach nie doświadczyłam ani razy skorupy na twarzy.
Super, dzięki za profesjonalne rady Na olej kokosowy czaję się już od jakiegoś czasu No i muszę spróbować tego żelu aloesowego w takim razie. Echh Vitella kosztowała prawie 30 zł (za dość małą ilość) a nie zużyłam całej przed kuracją więc mialam nadzieję, że jeszcze się przyda. Co do filtrów, stosuję codziennie filtr 50 Lirene (tylko błagam, nie pisz o nim nic złego, nie chcę wiedzieć bo bardzo go lubię ). A co stosowałaś na dzień prócz kremu z filtrem? I dlaczego tak ostrożnie trzeba podchodzić do natłuszczania?

Cytat:
Napisane przez mejzi05 Pokaż wiadomość
czy Wy też wstajecie rano całe zapuchnięte? Nie wiem, czy to wina leku, ale od jakiegoś czasu rano wyglądam koszmarnie (rano z reguły wygląda się strasznie :P no ale nie aż tak...).Miałyście podobnie?
Nic takiego jak narazie mi się nie przydarzyło...
PannaX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-20, 17:01   #3985
brenda89
Raczkowanie
 
Avatar brenda89
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Dolnyśląsk
Wiadomości: 235
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

Cytat:
Napisane przez Marzena17 Pokaż wiadomość
Też tak miałam, i o dziwo nadal tak mam, najbardziej swędzą łopatki, dół pleców, pośladki i całe nogi. Nie jest to zbyt tanie rozwiązanie, ale pomagała mi bardzo emulsja do kąpieli Emolium. Wtedy nawet czasem nie musiałam używać balsamu i było super. To ta emulsja
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...o-kapieli.html
Balsamy i emulsje z emolium do wcierania nie sprawdzały się.
Czasami też na mokra skórę nakładałam oliwkę i to działało o wiele lepiej niż wszelkie balsamy. Zwróć też uwagę na proszek i płyn do płukania. Ja podczas kuracji byłam bardziej wrażliwa na detergenty zawarte w proszkach i na zapachy proszkowe.
No ja robię pranie tymi samymi środkami cały czas. Więc nie szukałabym tu przyczyny. Myślałam, ze derma mi coś poradzi, a dała mi tylko te próbki Emolium i nie wiem, czy po tym jeszcze bardziej nie swędzi mnie skóra ;/ Oliwka jakoś lepiej działa, a jak mi derma powiedziała "nie jest najlepszym rozwiązaniem". Szkoda, że jej "rozwiązania" nie przynoszą ulgi. Myślę jeszcze na Cetaphilem... Może on da radę?! No niestety... Szkoda mi kasy na takie drogie kosmetyki, bo wizyty mam płatne, badania też, no i leki same w sobie sporo kosztują. Ostatnio dałam 100 zł za Akne 20 mg na miesiąc ;/wcześniej smarowałam się normalnymi balsamami 2x dziennie i nic mi nie było.

---------- Dopisano o 18:01 ---------- Poprzedni post napisano o 17:57 ----------

Cytat:
Napisane przez mangha Pokaż wiadomość
No niestety mi problem swędzącej skóry nóg pozostał, mimo że nie biorę już retinoidów długi czas. Stosuję kremy z mocznikiem o dość dużym stężeniu, to działa świetnie zmniejsza świąd i łuszczenie.
Możesz tu wrzucić linki do najlepszych kremów z mocznikiem?! Ej, skoro Ci się skóra jeszcze łuszczy, to może retiny doprowadziły u Ciebie do atopowego zapalenia skóry? Bo przy tej chorobie skóra swędzi, jest czerwona i łuszczy się ;/ Brat znajomego to ma i już dość długo nie może zwalczyć ;/

U mnie skóra tylko swędzi. Miałam wysypkę, ale smarowana oliwką dla dzieci zeszła i została mi tylko swędząca skóra. Wcześniej też tak miałam na początku terapii. Smarowałam się tylko oliwką i jakoś szybko moja skóra się unormowała. Dziś już też jest lepiej, bo wczoraj na noc wysmarowałam się właśnie oliwką. A jakoś dermatolodzy ją odradzają, "bo zapycha pory". No, ale przecież twarzy nią nie sparuję, no i nie mam zamiaru się nią natłuszczać dożywotnio, tylko na czas wysypki, czy swędzenia...
brenda89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-20, 18:16   #3986
leelee
Raczkowanie
 
Avatar leelee
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 240
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

Cytat:
Napisane przez brenda89 Pokaż wiadomość
Możesz tu wrzucić linki do najlepszych kremów z mocznikiem?! Ej, skoro Ci się skóra jeszcze łuszczy, to może retiny doprowadziły u Ciebie do atopowego zapalenia skóry? Bo przy tej chorobie skóra swędzi, jest czerwona i łuszczy się ;/ Brat znajomego to ma i już dość długo nie może zwalczyć ;/

U mnie skóra tylko swędzi. Miałam wysypkę, ale smarowana oliwką dla dzieci zeszła i została mi tylko swędząca skóra. Wcześniej też tak miałam na początku terapii. Smarowałam się tylko oliwką i jakoś szybko moja skóra się unormowała. Dziś już też jest lepiej, bo wczoraj na noc wysmarowałam się właśnie oliwką. A jakoś dermatolodzy ją odradzają, "bo zapycha pory". No, ale przecież twarzy nią nie sparuję, no i nie mam zamiaru się nią natłuszczać dożywotnio, tylko na czas wysypki, czy swędzenia...
Dla mnie dobry i tani jest krem z mocznikiem z rossmanna
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...iv.html&next=1


Dzisiaj miałam wizytę u dermatolog. Wyniki dobre oprócz glukozy Niestety nadal nie chciała mi podnieść dawki do 30 mg/dzień. Spróbuję następnym razem. A następną wizytę mam za dwa miesiące.
Cieszę się, że udało mi się zmienić tabletki z Yasminelle na Novynette.
Te drugie są dużo tańsze, a wiadomo, że przy tej kuracji mało pieniędzy się nie wydaje...

Znowu zapomniałam się zapytać czy mogę w trakcie kuracji pić sok z miąższu aloesu. A co wy o tym myślicie?

A co sądzicie o tym kremie? https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...lergiczny.html

Edytowane przez leelee
Czas edycji: 2011-10-20 o 18:24
leelee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-20, 19:08   #3987
PannaX
Rozeznanie
 
Avatar PannaX
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: z przeszłości
Wiadomości: 947
GG do PannaX
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

Cytat:
Napisane przez leelee Pokaż wiadomość
Dla mnie dobry i tani jest krem z mocznikiem z rossmanna
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...iv.html&next=1


Dzisiaj miałam wizytę u dermatolog. Wyniki dobre oprócz glukozy Niestety nadal nie chciała mi podnieść dawki do 30 mg/dzień. Spróbuję następnym razem. A następną wizytę mam za dwa miesiące.
Cieszę się, że udało mi się zmienić tabletki z Yasminelle na Novynette.
Te drugie są dużo tańsze, a wiadomo, że przy tej kuracji mało pieniędzy się nie wydaje...

Znowu zapomniałam się zapytać czy mogę w trakcie kuracji pić sok z miąższu aloesu. A co wy o tym myślicie?

A co sądzicie o tym kremie? https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...lergiczny.html
A spytałaś czy jest za nawilżaniem cery? Dlaczego miałabyś nie móc pić soku z aloesu? Ja się jej pytałam o sok z marchwii (wit.A) i mówiła, że spokojnie mogę pić.
PannaX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-20, 19:16   #3988
brenda89
Raczkowanie
 
Avatar brenda89
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Dolnyśląsk
Wiadomości: 235
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

Cytat:
Napisane przez leelee Pokaż wiadomość
Dla mnie dobry i tani jest krem z mocznikiem z rossmanna
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...iv.html&next=1
Dziękuję za poradę! Widzę, że to tani i dobry produkt! Ja w ogóle teraz na urodziny podostawałam tyle balsamideł, że mam niestety zapas na rok ;/ Ale mimo to chyba kupię ten, który polecasz. Jak za 7 zł, to kupię.
brenda89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-20, 20:34   #3989
amedaheda
Raczkowanie
 
Avatar amedaheda
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 161
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

Halo! Dawno mnie tu nie byl0-brak czasu na..cokolwiek.
Spiesze sie doniesc,ze u mnie jest pieeeeeeeeeknie,pieeeeeek nie. Wlosy-3lub 4 dni bez mycia wygladaja swiezo,buzia jak marzenie<serduszka> jak sie rano (ok 6)wymaluje to makijaz w takim samym stanie mam o godzinie 21-22,kiedy do nadciagne do domu.Zaznaczam,ze bez poprawek
Zajady mnie mecza co jakis czas,ale nie rozczulam sie az tak nad nimi,tyle lat lazilam z krostami na twarzy,ze taki zajadek mi nie straszny,a przymalowany blyszczykiem jest prawie niewidoczny:P
Łupiez minal.
O!wlasnie wysypka i mnie dosięgła. Na dloniach-tylko od tej kosteczki palca wskazujacego(chodzi mi o te kostki,na ktorych liczylo sie za dzieciaka ile ktory miesiac ma dni:P) do kostki kciuka. Mam juz ja drugi raz-najpierw myslalam,ze to moze od nienoszenia rekawiczek podczas pierwszej zimnicy,bo wygladalo troche jak popekana skora,ale nastepnego dnia byly to juz kropeczki.Troche pieklo jak wkladalam rece do cieplej wody.Minelo po ok 4-5 dniach.Od przedwczoraj mam to samo,ale na prawej rece(wczesniej bylo na lewej)-smaruje to kremem Bambino dla dzieciaczkow i jakby sie zmniejszalo.
Aha!Cholesterol mi skoczyl,chociaz ja mam genetycznie troszke podwyzszony,to jednak w miesiac mi skoczyl,zbijam Benecolem
marcin32 takze polecam serie AA do cery atopowej,ja uzywam mleczka i po nim juz nie nakladam kremu na noc,dopiero na dzien(filtr).
milon tez mialam jakis czas czerowne slepia,szczegolnie prawe. Kilka dni z rzedu-tak do tygodnia,ale samo przeszlo. Sprobuj maseczki na oczy z rossmana,schlodzonej-kosztyje 10zl.I jakis fajny rozswietlajacy cien,albo takiz korektor,nie bedzie tak "razic" innych
__________________
walka z kilogramami wygrana
teraz toczę bój o ładną cerę
no i tę najtrudniejszą-zaakceptować samą siebie..
amedaheda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-20, 21:53   #3990
anielska diablica
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 615
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

A ja się pochwaliłam, że mi się wysyp skończył to mnie kilka bolących krost zaatakowało na brodzie i kilka mniejszych na policzku oraz 1 podskórna gula koło nosa robi się i boli. Zauważyłam, że odkąd biorę Aknenormin mam tendencję do powstawania siniaków ( przez pierwszy miesiąc nie zakapowałam, że to od tego ) wystarczy, że się mocniej dotknę w nogę to mam ślad już nie mówiąc o gąbce do mycia i masażeru na cellulit, mam kilkanaście placków na udzie wielkości kciuka.

Od 3 dni boli mnie wieczorami głowa,ale tak dziwnie cała pulsuje ;/ miał ktoś coś takiego ;/? czy wmawiam sobie, że to może być od izo ?
anielska diablica jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:35.