Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III - Strona 30 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-12-07, 10:43   #871
aga89s
Rozeznanie
 
Avatar aga89s
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: w-wa
Wiadomości: 887
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
Ja idę stąd, bo mnie JMO kusicie :P
Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Na stronie producenta masz do kupienia próbki.Każda sztuka to koszt 2 zł.Szampony i odżywki mają aż po 10 ml.Zawsze możesz kupić więcej sztuk,przetestować i zdecydować czy warto wydać na pełnowymiarowe opakowanie
jak ładnie poprosisz to na estyl dostaniesz kilka sztuk próbek gratis, a do tego mają trochę niższe ceny JMO jak byś chciała kupować
__________________
Smile! life is beautiful

5w1 [SIZE=1]

Żywienie - praca, pasja, całe życie
http://przepisnik-vita.blogspot.com/
aga89s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-07, 10:45   #872
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Piękne zrobiłyście zakupy i do tego jedna wygrana Gratuluję.

Trochę ostatnio mnie tu nie było, działo się u mnie, oj działo. Szkoda, że nic dobrego. Wczoraj przykładowo od Mikołaja dostałam rózgę - moje auto dwa razy podskoczyło i zaniemogło

Co do kosmetyków, podkład kuomaye z tego co czytam nie dla mnie, straszny bledziuch ze mnie. Ale szkoda Oprócz minerałków, nie znalazłam nawet poprawnego podkładu naturalnego.

Zrobiłam też dzisiaj eksperyment. Proszę nie śmiejcie się. Umyłam włosy mydełkiem LF, spłukałam płukanką z octem jabłkowym i na końcówki nałożyłam odżywkę (żeby się nie plątały) Zapaszek moich włosów był powalający. Po wysuszeniu nadal włosy pachniały octem i były jakieś dziwne, jakby niedopłukane . Napiszcie proszę jak robicie płukanki?

Acha zapomniałam dodać moich kilka słów o kosmetykach z Sanoflore. Jak na razie jestem zadowolona. Masło do ciała, choć pachnie (lubię kosmetyki bezzapachowe) całkiem nieźle radzi sobie z moją suchą, kapryśną skórą. Chociaż jedno podrażnienie mam, ale taka już moja uroda. Może gdyby było ciut bardziej tłuste Olejek jest bardzo fajny, aczkolwiek z nakładaniem go na włosy trzeba bardzo uważać. Kremik do ust też przyjemny. Nie drapie mnie w gardle. Wiem może to dość nietypowe, ale balsamy do ust (prawie wszystkie) jakoś dziwnie drażnią mnie w gardle
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl

Edytowane przez margoltka
Czas edycji: 2011-12-07 o 10:58
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-07, 11:12   #873
T'ai
Zakorzenienie
 
Avatar T'ai
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 24 494
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

ja sobie zaszłam właśnie do rossmanna w sumie bez celu ale skusiłam się na pomadkę noni care
pierwsze wrażenie sprawia dużo lepsze niż eco cosmetics
T'ai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-07, 11:37   #874
aga89s
Rozeznanie
 
Avatar aga89s
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: w-wa
Wiadomości: 887
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez T'ai Pokaż wiadomość
ja sobie zaszłam właśnie do rossmanna w sumie bez celu ale skusiłam się na pomadkę noni care
pierwsze wrażenie sprawia dużo lepsze niż eco cosmetics
a te pomadki mają certyfikat? i jak skład? wkleiłabyś?
__________________
Smile! life is beautiful

5w1 [SIZE=1]

Żywienie - praca, pasja, całe życie
http://przepisnik-vita.blogspot.com/
aga89s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-07, 11:53   #875
T'ai
Zakorzenienie
 
Avatar T'ai
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 24 494
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez aga89s Pokaż wiadomość
a te pomadki mają certyfikat? i jak skład? wkleiłabyś?
jest na pudełku znaczek BDIH

skład zaraz uzupełnię
Helianthus Annuus Seed Soil, Cera Alba, Cocos Nucifera Oil, Candelilla Cera, Olea Europaea Oil, Butyrospermum Parkii Butter Extract, Hydrogenated Coco-Glycerides, Lanolin, Theobroma Cacao Seed Butter, Tocopheryl Acetate, Glyceryl Oleate, Morinda Citrifolia Fruti Extract, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Ananas Sativus Friut Extract, Carica Papaya Friut Extract, Citrus Grandis Friut Extract, Vanilla Planifolia Friut Extract, Parfum*, Benzyl Benzoate*, Citral*, Linalool*,Limonene*
*z naturalnych olejków eterycznych

Edytowane przez T'ai
Czas edycji: 2011-12-07 o 12:00
T'ai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-07, 12:04   #876
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Na razie odpuszczę JMO, wypróbuję najpierw Laverę
Użyłam próbki kremu tonującego Madary moon flower, ale niestety za ciemny jest sun flower jest jeszcze ciemniejszy, prawda?
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-07, 12:51   #877
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Dziękuję Dziewczyny za gratulacje. Relacje oczywiście zdam.

Poza tym chciałam powiadomić, że u mnie pomadka z Alterry średnio daje radę. Na początku było okay, ale teraz kiedy pogoda jest taka sobie, a moje usta wyjątkowo (nie wiem od czego) suche to rady sobie nie daje, a szkoda, szkoda.
Właśnie, dlatego nie oceniłam jej na KWC, bo chciałam do zimy poczekać i zobaczyć jak się sprawdzi.

---------- Dopisano o 13:51 ---------- Poprzedni post napisano o 13:50 ----------

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
Wachlarzyku- piękna nagroda daj znać jak balsam, jak już go dostaniesz

Dziewczyny, po oleju z pachnotki moja buzia jest jak marzenie rozjaśniona, pory pozamykane, nawilżona jak na razie jestem zachwycona

A ja miałam olej z pachnotki i mnie po nim strasznie wysypywało (pisałam już kiedyś o tym) i nie mam pojęcia czemu, bo jest to rzekomo olej do mojej cery. Nie używałam w czasie używania tego oleju czegoś innego, nowego więc to musiał być on. Może kupiłam jakiś wadliwy, sama nie wiem.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100


Edytowane przez SekretnyWachlarz
Czas edycji: 2011-12-07 o 12:58
SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-07, 13:29   #878
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Poza tym chciałam powiadomić, że u mnie pomadka z Alterry średnio daje radę. Na początku było okay, ale teraz kiedy pogoda jest taka sobie, a moje usta wyjątkowo (nie wiem od czego) suche to rady sobie nie daje, a szkoda, szkoda.
Właśnie, dlatego nie oceniłam jej na KWC, bo chciałam do zimy poczekać i zobaczyć jak się sprawdzi.
Mam the same odczucia w stosunku do tej pomadki. Nie dość, że "drapie w gardle", to jeszcze z pielęgnacją u niej średnio. Używam jej czasami na noc.
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-07, 13:34   #879
T'ai
Zakorzenienie
 
Avatar T'ai
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 24 494
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość


Poza tym chciałam powiadomić, że u mnie pomadka z Alterry średnio daje radę. Na początku było okay, ale teraz kiedy pogoda jest taka sobie, a moje usta wyjątkowo (nie wiem od czego) suche to rady sobie nie daje, a szkoda, szkoda.
Właśnie, dlatego nie oceniłam jej na KWC, bo chciałam do zimy poczekać i zobaczyć jak się sprawdzi.

ja jeszcze z Alterry nie wypróbowałam ale ktoś tu chyba ją jednak polecał
T'ai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-07, 13:45   #880
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez T'ai Pokaż wiadomość
ja jeszcze z Alterry nie wypróbowałam ale ktoś tu chyba ją jednak polecał
Poleca ją wiele osób i w ogóle na KWC ma bardzo dobre opinie. Moim ustom naprawdę wiele nie trzeba, rzadko mam z ustami problemy.

---------- Dopisano o 14:45 ---------- Poprzedni post napisano o 14:44 ----------

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Mam the same odczucia w stosunku do tej pomadki. Nie dość, że "drapie w gardle", to jeszcze z pielęgnacją u niej średnio. Używam jej czasami na noc.
Na początku pamiętam nie cierpiałam jej smaku to pewnie przez olejek rycynowy, ale w końcu się przyzwyczaiłam.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-07, 13:45   #881
mariolasl
Zakorzenienie
 
Avatar mariolasl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 10 668
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
a czym myjesz włosy? odżywkami, mydłem?
wiesz, ja jakos mocno blada tez nie jestem (lumier light/medium golden, lauress soft/pure gold, meow abyssinian-3). Jak na mój gust to najciemniejszy najjasniejszy podkład, z jakim sie spotkałam w ofertach różnych firm.
Odzywka
Poludzic zawsze sie moge, nie? . Tak serio, to bardzo chcialabym znalezc jakis dobry podklad naturalny.
Podarowany podkład Inika jest fajnym kremem koloryzujacym, ktory ladnie sie rozsmarowywuje i stapia z cera. Czasami potrzebuje czegos mocniejszego, niz tylko fajny krem koloryzujacy. Inika zostatnie jednak przeze mnie zuzyty i to z przyjemnoscia.
Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
ja na razie czekam na polecany przez Ciebie serum z róży z Balm Balm i maskę z kiełków

ale jak tylko skończę jakiś mój krem to kupię coś z JMO
Jaka maske z kielkow?
Nawracasz sie na naturalna pielegnacje? Ja przemyslalam wiele, kiedy Antosiowi nie pomagaly najlepsze apteczne specyfiki na jego skore i po naturalnych widzialam ogromna poprawe. Poza tym po naturalnych kosmetykach widze efekty na sobie i to niekiedy lepsze niz po wysokopolkowych kremach, czy szamponach/odzywkach.
__________________
O książkach
mariolasl jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-07, 14:05   #882
magnesita
Zadomowienie
 
Avatar magnesita
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 660
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Wachlarzyku gratuluję nagrody

anulka cieszę się że Tobie przypadł do gustu szampon ja jeszcze nie używałam swojego bo dzisiaj przypada dzień mycia moich włosówa ja byłam u fryzjera na koloryzacji i mycie za 3 dni....
__________________
Radości życia rodzinnego,są najpiękniejsze na świecie, a radość, jakiej rodzice doświadczają na widok swych dzieci, jest najświętsza.
Johann Heinrich Pestalozzi

Spełniona w związku.Szczęśliwa w życiu.
magnesita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-07, 14:25   #883
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

http://eveline.eu/categories/cat_id/488 Właśnie widziałam na wizażu i od razu w necie zaczęłam szukać i znowu widzę zastosowany chwyt, bo składniki certyfikowane przez ecocert to nie to samo, co certyfikat nadany kremowi.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-07, 14:35   #884
Derella
Raczkowanie
 
Avatar Derella
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Poza tym chciałam powiadomić, że u mnie pomadka z Alterry średnio daje radę. Na początku było okay, ale teraz kiedy pogoda jest taka sobie, a moje usta wyjątkowo (nie wiem od czego) suche to rady sobie nie daje, a szkoda, szkoda.
Gratuluję wygranej!

Ja z pomadki Alterry też jestem średnio zadowolona. Niby zostawia dosyć trwałą warstwę ochronną, ale moje usta bardzo łatwo się przesuszają, a ta pomadka w ogóle nie daje nawilżenia.
Wdaje mi się, że ona głównie może nadawać się jako ochrona przed mrozem, ale nie poprawi kondycji już wysuszonych, czy spierzchniętych ust.

Dotarły do mnie obie przysyłki z zakupami z okazji DDD.
Kupiłam w jednym sklepie głównie testery: zestaw minaturek do twarzy Balm Balm (kokosowy płyn do demakijażu, tonik z wyciągiem z oczaru wirginijskiego, serum do twarzy z dzikiej róży, maseczka hibiskusowa, muślinowa chusteczka do oczyszczania twarzy), maseczka peelingująca Alva Sanddorn i pomadka regenerujaca z witaminami Lavery. Dostałam też gratis dwie próbki: krem pod oczy i+m oraz krem odżywczy na noc Absolute Organic.
W drugim sklepie zamówiłam same produkty do włosów: olejek Sesa przeciwłupieżowy, maska do włosów Hesh Brahmi, maska do włosów Hesh Amla i henna cassia Khadi. Dostałam gratis próbki podkładu Lavery, kremu antiaging BiO2You, kremu do rąk z Q10 Lavery, kremu na dzień i na noc, oraz mleczka i żelu z serii Regeneration AnneMarie Borlind.

Narazie wypróbowałam pomadkę Lavery i jestem z niej zadowolona. Na pewno lepiej sobie radzi z regeneracją ust niż Alterra, ma przyjemniejszy zapach i jest od niej mniej woskowa.
Super też jest serum Balm Balm, ładnie się wchłania, skóra po nim jest bardzo przyjemna w dotyku. Nakładałam na noc, a rano skóra była odżywiona i nie świeciła się.
Tonik Balm Balm też wypróbowałam i jest ok, nie wysusza skóry mimo, że ma w składzie alkohol.
Kokosowy płyn do demakijażu to jest raczej taki olejek do mycia twarzy. Muszę go jeszcze wypróbować z tą chusteczką muślinową, bo po zmyciu tylko wodą twarz miałam po nim dosyć tłustą i chyba niedomytą (po przetarciu tonikiem widziałam na płatku zabarwienie od podkładu).

Chciałabym dzisiaj przetestować olejek Sesa i mam do Was pytanie, czy jednorazowe umycie głowy szamponem wystarczy, żeby go usunąć? I jak sobie radzicie z jego nakładaniem? Ja mam bardzo długie włosy i nie wiem, jak to zrobić, żeby go w miarę dobrze rozprowadzić po ich długości. Nakładając kiedyś zwykłe oleje miałam z tym spory problem.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC06935a.jpg (78,6 KB, 69 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC06937a.jpg (94,2 KB, 56 załadowań)
__________________
‎"Aby mieć ładne usta, wypowiadaj miłe słowa,
aby posiadać piękne oczy, poszukuj dobra w ludziach,
aby mieć szczupłą figurę, podziel się swoim jedzeniem z głodnymi,
aby posiadać wspaniałe włosy, pozwalaj dziecku przeczesywać je palcami"
Audrey Hepburn
Derella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-07, 14:40   #885
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

piękne zakupy

może spróbuj nakładać olejek warstwami?
ja zmywając oleje, najpierw dokładnie przepłukuję włosy ciepłą wodą (jak najdokładniej się da), później wmasowuję szampon, zostawiam pianę na trochę na głowie i spłukuję. Zawsze wystarczy mi jednokrotne mycie. Tyle, że ja mam włosy do ramion, niezbyt gęste.

---------- Dopisano o 15:40 ---------- Poprzedni post napisano o 15:39 ----------

daj znać, jak działa maska Amla, mam na nią ochotę
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-07, 14:46   #886
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Derella, świetne zakupy i dziękuję za gratulacje.
Dziewczyny mam dwa pytania, jedno ponawiam, drugie jest nowe:
a) Jak jest ze składnikami mydeł z LF czy np. w mydle z papryką jest papryka organiczna czy zwykła ze sklepu w proszku dosypana? Albo jak jest np. z jogurtem w mydle jogurtowym, bo jeżeli to nie byłyby naturalne składniki to mijałyby się trochę te mydełka z celem.
b) Dostałam właśnie wiadomość, że wreszcie sklep wysłał moje zamówienie, co dziewczyny zrobić jak kurier przyjdzie i mnie nie zastanie? Założę się, że będzie z rana, a u nas nikogo jutro do 15 nie będzie.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-07, 14:53   #887
gayenka
Zakorzenienie
 
Avatar gayenka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 269
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Dziewczyny jakie piękne zakupy! Derella jestem ciekawa opinii o Balm Balm po dłuższym używaniu Śliczne te miniaturki!


Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Derella, świetne zakupy i dziękuję za gratulacje.
Dziewczyny mam dwa pytania, jedno ponawiam, drugie jest nowe:
a) Jak jest ze składnikami mydeł z LF czy np. w mydle z papryką jest papryka organiczna czy zwykła ze sklepu w proszku dosypana? Albo jak jest np. z jogurtem w mydle jogurtowym, bo jeżeli to nie byłyby naturalne składniki to mijałyby się trochę te mydełka z celem.
b) Dostałam właśnie wiadomość, że wreszcie sklep wysłał moje zamówienie, co dziewczyny zrobić jak kurier przyjdzie i mnie nie zastanie? Założę się, że będzie z rana, a u nas nikogo jutro do 15 nie będzie.
Wachlarzyku nic się nie przejmuj, pewnie podałaś swój numer telefonu przy składaniu zamówienia, prawda? To kurier rano zadzwoni i zapyta się kiedy będziesz w domu, albo jak przyjedzie do Ciebie to zadzwoni i się umówicie. Do mnie najczęściej dzwonią rano, czasami też zostawiają u sąsiadów paczki, albo w salonie kosmetycznym u mnie w kamienicy, ale zawsze dzwonią żeby poinformować/zapytać czy mogą.

A na pytanie o LF nikt nie odpowiedział, bo żadna z nas tego nie wie. Jeśli interesuje Cię ta kwestia to napisz do p.Ewy- na stronie jest formularz, myślę że rozwieje Twoje wątpliwości. Kontakt z nią jest bardzo dobry, jest szalenie miła i pomocna

A ja czekam na moje zamówienie z LF Miałam nadzieję, że może dzisiaj będzie a tu nic..
__________________
Se spánky z břidlicových střech
se zády rtutě na oknech,
páry z broušenýho skla,
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...



gayenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-07, 14:58   #888
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Derella bardzo fajne zakupki, nad miniaturami Balm też się zastanawiałam. Także proszę o recenzje.
Interesuje mnie też henna cassia Khadi. Wiem, że to odżywka, ale czy można ją stosować na tradycyjnie farbowanych włosach?
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-07, 15:03   #889
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Derella bardzo fajne zakupki, nad miniaturami Balm też się zastanawiałam. Także proszę o recenzje.
Interesuje mnie też henna cassia Khadi. Wiem, że to odżywka, ale czy można ją stosować na tradycyjnie farbowanych włosach?

Jest polecana przy rozjaśnianiu włosów w celu regeneracji.
I co wiesz coś o kremie z pigwy?

Derella
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-07, 15:18   #890
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
.
I co wiesz coś o kremie z pigwy?

Derella
Niestety. Wysłałam maila, ale nie odpowiada. Rozmawiałam z moją kuzynką i prawdopodobnie jest na południu Niemiec na dr.Hauschkowym szkoleniu z nowej regenerującej serii (takiej to dobrze) Podobno data na opakowaniu to data ważności i przydatności po otwarciu zarazem . Jeszcze może napiszę do dr.Hauschka Polska.
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-07, 15:22   #891
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Niestety. Wysłałam maila, ale nie odpowiada. Rozmawiałam z moją kuzynką i prawdopodobnie jest na południu Niemiec na dr.Hauschkowym szkoleniu z nowej regenerującej serii (takiej to dobrze) Podobno data na opakowaniu to data ważności i przydatności po otwarciu zarazem . Jeszcze może napiszę do dr.Hauschka Polska.
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-07, 15:24   #892
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Też mi się jakieś dziwne to wydaje. Krem do mycia przykładowo bardzo szybko zmienia swoją konsystencję Napisałam do polskiego hauschkowego
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-07, 15:29   #893
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Też mi się jakieś dziwne to wydaje. Krem do mycia przykładowo bardzo szybko zmienia swoją konsystencję Napisałam do polskiego hauschkowego
Fajnie.Czekamy
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-07, 15:41   #894
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez mariolasl Pokaż wiadomość
Odzywka
Poludzic zawsze sie moge, nie? . Tak serio, to bardzo chcialabym znalezc jakis dobry podklad naturalny.
Podarowany podkład Inika jest fajnym kremem koloryzujacym, ktory ladnie sie rozsmarowywuje i stapia z cera. Czasami potrzebuje czegos mocniejszego, niz tylko fajny krem koloryzujacy. Inika zostatnie jednak przeze mnie zuzyty i to z przyjemnoscia.

Jaka maske z kielkow?
Nawracasz sie na naturalna pielegnacje? Ja przemyslalam wiele, kiedy Antosiowi nie pomagaly najlepsze apteczne specyfiki na jego skore i po naturalnych widzialam ogromna poprawe. Poza tym po naturalnych kosmetykach widze efekty na sobie i to niekiedy lepsze niz po wysokopolkowych kremach, czy szamponach/odzywkach.

hehe, ale to zabrzmiało - "nawracasz"
na początku raczej z oszczędności zaczęłam próbować, a potem wydawało mi się, ze mam lepszą cerę i zaczęłam czytać ten wątek i jak zaczęło się kuszenie to poszło z górki - T też używa naturalnych, ale kończę jeszcze butlę Emolium, bo miałam zapas i do smarowania też kupię coś naturalnego, bo na razie różne do kąpieli próbowałam

a maska taka
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-07, 16:51   #895
mariolasl
Zakorzenienie
 
Avatar mariolasl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 10 668
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez Derella Pokaż wiadomość
Dotarły do mnie obie przysyłki z zakupami z okazji DDD.
swietne zakupy
Musze zamowic sobie przy okazji ten tonik kokosowy, wlasnie jakas mala pojemnosc bylaby swietna, bo chce sprobowac
Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
hehe, ale to zabrzmiało - "nawracasz"
na początku raczej z oszczędności zaczęłam próbować, a potem wydawało mi się, ze mam lepszą cerę i zaczęłam czytać ten wątek i jak zaczęło się kuszenie to poszło z górki - T też używa naturalnych, ale kończę jeszcze butlę Emolium, bo miałam zapas i do smarowania też kupię coś naturalnego, bo na razie różne do kąpieli próbowałam

a maska taka

myslalam, ze podejrze maske, ale nic z tego, z Safea nic u mnie nie kupie. Mam same oczyszczajace maski i przydalyby sie nawilzajaca i jakas regenerujaca czy przeciwzmarszczkowa
__________________
O książkach
mariolasl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-07, 17:22   #896
T'ai
Zakorzenienie
 
Avatar T'ai
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 24 494
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

wklejam moje ostatnie zakupy chociaż większość na prezenty dla mnie tylko 2 mydełka, olej i olejek do mycia
a więc mydełka z LF jak widać plus olejek pachnotka-migdał, olej ze słonecznika, hydrolat ze słodkich migdałów i olej ze słodkich migdałów
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC03527.jpg (132,7 KB, 55 załadowań)
T'ai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-07, 17:27   #897
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

zdjęcia mydełek z LF zawsze wywołują u mnie coś w stylu->
piękne!
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-07, 17:49   #898
T'ai
Zakorzenienie
 
Avatar T'ai
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 24 494
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

i zostawiłam sobie dosłownie kilka kropelek oleju z pachnotki
posmaruję wieczorem twarz i zobaczę jaki efekt u mnie
T'ai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-07, 18:37   #899
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
zdjęcia mydełek z LF zawsze wywołują u mnie coś w stylu->
piękne!
O tak! Mydełka z LF
Gratuluję zakupów.

A ja dzisiaj zgrzeszyłam i kupiłam kilka mydełek Tuli.
Wizaż zdecydowanie szkodzi moim finansom
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-07, 21:07   #900
kasienkuu
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 5
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Dziewczyny kochane!! Tak miło czyta się wasze dyskusje! Ja chciałabym się podzielić doświadczeniem z firmą o której niestety przeczytałam w tej czsci może raz... zastanawia mnie zatem czy jest to powiązane z tym , że nie przekonałyście się do niej ( są lepsze kosmetyki) czy może chodzi o dostępność... chodzi mi o L'ORIENT , której cudowne kosmetyki mozna nabyć na stronie www.mydlarnia.info . Uważam , że np. ich oleje 100% są bez porównania lepsze od tych z np BU... Chciałabym poznać wasze opinie...
kasienkuu jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:34.