Dobry Fryzjer - Łódź - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-01-27, 21:11   #361
lavenderfay
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 544
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

Dziewczyny bardzo proszę o opinię o salonie Le Grand. Chciałabym zrobić dekoloryzację i farbowanie a nie bardzo wiem do którego z pracowników się umawiać.

I jeszcze drugie pytanie, który fryzjer w Łodzi robi dobrze dekoloryzację czymś innym niż rozjaśniacz na bazie wody utlenionej?

Edytowane przez lavenderfay
Czas edycji: 2012-01-28 o 15:58 Powód: Dopisek
lavenderfay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-06, 14:03   #362
monia55598
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 212
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

Cytat:
Napisane przez Nelkomama Pokaż wiadomość
Zna któraś z Was salon MK-styl? On znajduje się na Retkini, na Batalionów Chłopskich... nie mogę nic znaleźć w necie o tym salonie...

Nie idz dawałam szanse parę razy bo mieszkam obok ale cena ani jakoś nie zachęca..
monia55598 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-07, 09:06   #363
Ewak-p
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

Cytat:
Napisane przez Aveqiu Pokaż wiadomość
Czy któraś z Was dziewczyny, była w salonie Le Grand i mogłaby mi cokolwiek o nim powiedzieć?
Zerknij na mój post:
2011-12-26, 11:57
Napisałam parę krytycznych słów nt LG
Ewak-p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-07, 09:38   #364
Nelkomama
Rozeznanie
 
Avatar Nelkomama
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 657
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

Cytat:
Napisane przez monia55598 Pokaż wiadomość
Nie idz dawałam szanse parę razy bo mieszkam obok ale cena ani jakoś nie zachęca..
To nie za specjalni...?
A może jest jakiś salon na retkini, który mogłabyś polecić?
W kwietniu mam wesele Siostry i szukam jakiegoś fryzjera, który mógłby zrobić mi upięcie... Mam swoją ukochaną fryzjerkę, na Dąbrowie, ale za daleko mi będzie tam jechać, bo wtedy będę miała małe dziecko. Dlatego zależy mi, żeby znaleźć fryzjera gdzieś blisko, żeby jak najmniej czasu mi to zajęło.


A salon CAMEA na batalionów chłopskich 14? Ktoś korzystał?
__________________
Nasz ślub 22.09.2007
Nelka urodziła się 06.07.2008
Inia urodziła się 29.02.2012

Edytowane przez Nelkomama
Czas edycji: 2012-02-08 o 15:30
Nelkomama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-08, 20:10   #365
magga1604
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

HELP!!!! czy któraś z Was wie gdzie teraz pracuje fryzjer Tomek, który do tej pory pracował w Studiu Urody u Jacques Olejniczaka na Piotrkowskiej 51
magga1604 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-09, 13:32   #366
taisa26
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

drogie wizażanki jestem po wizycie w salon luisse wcześniej chodziłam do salonu le grand na piotrkowskiej. zawsze zwracam uwage na estetycznośc ludzi i miejsca w salonie fryzjerskim. salon le grand nie do końca mnie satysfakcjonował, dziwna atmosfera i mało fachowe podejście fryzjerski do której chodziłam. natomiast zmiana na salon luisse zupełnie mnie usatysfakcjonowala. fajny fryzjer, ekslukzywny salon i bardzo fajny efekt farbowania, choc nie ukrywam miałam spore obawy. naprawde polecam.
taisa26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-12, 08:38   #367
whitechocolateraspberry
Zadomowienie
 
Avatar whitechocolateraspberry
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 966
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

Czy możecie mi polecić jakiegoś fryzjera z Łodzi, który podciąłby mi włosy 1cm, same końcówki, bez cieniowania i żadnych udziwnień i naprawdę podciąłby mi ten 1cm a nie np. 10...
Zawsze kiedy proszę fryzjera/fryzjerkę o podcięcie włosów 1cm to i tak mi ścinają sporo więcej, a ja chciałabym jednak tylko 1cm (tak około), bo włosy mi dość wolno rosną. No i oczywiście we w miare przystepnej cenie - ostatnio sie przeraziłam, bo w realu na piłsudskiego chcieli ode mnie 80zł za samo podcięcie koncówek...
__________________
Truth has no path. Truth is living, and therefore, changing. It has no resting place, no form, no organized institution, no philosophy.
whitechocolateraspberry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-13, 11:46   #368
Nelkomama
Rozeznanie
 
Avatar Nelkomama
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 657
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

Cytat:
Napisane przez whitechocolateraspberry Pokaż wiadomość
Czy możecie mi polecić jakiegoś fryzjera z Łodzi, który podciąłby mi włosy 1cm, same końcówki, bez cieniowania i żadnych udziwnień i naprawdę podciąłby mi ten 1cm a nie np. 10...
Pisałam stronę wcześniej
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=329
__________________
Nasz ślub 22.09.2007
Nelka urodziła się 06.07.2008
Inia urodziła się 29.02.2012
Nelkomama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-23, 08:36   #369
aaaneczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 20
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

Cytat:
Napisane przez krolewna1986 Pokaż wiadomość
podbijam pytanie! czy któraś z Was była w tym salonie Rafael? też planuję ufarbowanie na brąz (z blondu).
Odpowiem jednym zdaniem "MASAKRA"! Mogę powołać się tylko na doświadczenia koleżanki, która poszła do "pana właściciela" na strzyżenie włosów średniej długości. Zamysł- asymetryczna rfyzura z wydłużonym jednym bokiem a z drugiej strony głowy wygolone przy uchu. Efekt- wyszarpanie włosów na "zapałkę" z pejsami jak u żyda.
Wysyłając ją do fryzjera powiedziałam "gorzej być nie może". Po tym co zobaczyłam okazało się, że może !!!

---------- Dopisano o 09:36 ---------- Poprzedni post napisano o 09:31 ----------

Cytat:
Napisane przez lavenderfay Pokaż wiadomość
Dziewczyny bardzo proszę o opinię o salonie Le Grand. Chciałabym zrobić dekoloryzację i farbowanie a nie bardzo wiem do którego z pracowników się umawiać.

I jeszcze drugie pytanie, który fryzjer w Łodzi robi dobrze dekoloryzację czymś innym niż rozjaśniacz na bazie wody utlenionej?
Jeśli chodzi o dekoloryzację, to spróbuj zadzwonić do "Studio Farouk" (667367051) Z tego co się orientuję to był taki zabieg w ich ofercie
aaaneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-24, 21:37   #370
lavenderfay
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 544
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

Cytat:
Napisane przez aaaneczka Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o dekoloryzację, to spróbuj zadzwonić do "Studio Farouk" (667367051) Z tego co się orientuję to był taki zabieg w ich ofercie
Wielkie dzięki
lavenderfay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-28, 08:22   #371
aniuska_90
Raczkowanie
 
Avatar aniuska_90
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 423
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

Czy ktoras z Was ma jakas opinie na temat salonu Sebastiana Noela na Targowej ?? Bo zamierzeam tam sie udac moze na dekoloryzacje a moze na samo sciecie a nie chcialabym wyjsc potem zawiedziona ;p Prosze o opinie jesli ktos tam byl
__________________
"Brak perfekcji jest piękny, szaleństwo jest geniuszem i lepiej być absolutnie niedorzecznym niż absolutnie nudnym..."
aniuska_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-04, 15:44   #372
Nasturcja P
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

1. Tomasz Stańczak - zdecydowanie nie polecam nikomu. Fatalne strzyżenie, głównie przy pomocy nożyczek z ząbkami, po którym włosy nie układają się zupełnie. Rano muszę poświecić mnóstwo czasu żeby JAKOŚ wyglądać, a nie o to mi chodziło. Tak naprawdę nie wiem co robić, męczyć się dwa miesiące czy iść po ratunek do innego fryzjera. Dodam, że podczas mojego farbowania pan Tomek zdążył obstrzyc kolegę i koleżankę. Upiekł trzy pieczenie na jednym ogniu. Za farbowanie i strzyżenie zapłaciłam 140 zł i to chyba jest jedyna pozytywna rzecz, którą mogę powiedzieć.
2. Łukasz z salonu Louisse - było bardzo miło i sympatycznie. Strzyżenie i fryzura poprawne, bez uniesień. Z czasem, gdy włosy odrastają nie za bardzo chcą się układać, ale można wytrzymać. Cena - 190 zł za strzyżenie i farbowanie trochę mnie rozczarowały.
3. Inga z Le Grand - Strzyżenie u niej to zawsze wielka niewiadoma, ale nigdy, nigdy nie miałam kłopotu z ułożeniem włosów w domu po jej cięciu. Strzyżenie i farbowanie - 200 zł.
4. Agnieszka Szymańska z salonu Zofia, ul. Stefana 5b - strzyżenie w porządku, byłam u niej kilka razy. Tylko trzeba wziąć pod uwagę, że godzina na którą się umawiasz nie ma żadnego znaczenie, zawsze czekałam i czekałam i czekałam, pierwszeństwo zawsze mają koleżanki, znajome, i inni. Ty czekasz. Cena zadowalająca.
Nadal szukam dobrego fryzjera. Chyba wrócę z podkulonym ogonem do Ingi z Le Grand. Tylko ta cena....
Nasturcja P jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-24, 16:02   #373
CzerwonaKokarda
Zakorzenienie
 
Avatar CzerwonaKokarda
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 10 117
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

Hej!

Czy ktoś mógłby szepnąć mi parę słów o salonie "Studio Werfel" ?
CzerwonaKokarda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-25, 09:20   #374
olaunia
Raczkowanie
 
Avatar olaunia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 389
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

Cytat:
Napisane przez lilly78 Pokaż wiadomość
dziewczyny, a może któraś z Was była u Asi lub Patryka w Wojewoda studio? mam zaproszenie na strzyżenie, ale nie chciałabym źle trafić...

Jak do Wojewody to tylko i wyłącznie do Krystiana bądź Kamila. Z tego co słyszałam Asia i Patryk nie dorównują bracią
olaunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-27, 21:26   #375
iwusia1983
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 4
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

Dziewczyny,
Czy któraś z Was ma namiary na Piotra Króla, który dotychczas pracował w Lokersie przy Zachodniej? Zadzwoniłam tam, aby się umówić i dowiedziałam się, że już tam nie pracuje....((((
Tylko jemu udaje się okiełznać moje włosy;/
iwusia1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-06, 11:40   #376
s_wing
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

Dziewczyny,
i ja poszukuję fryzjerki - pani Kasi. Do niedawna pracowała w salonie "Iwona i Krzysztof" na Lnianej (Teofilów). Właściwie spokojnie mogę polecić cały salon. Sympatyczne obsługa, profesjonalnie i w przystępnych cenach. No ale ja kcę do pani Kasi.. ona jedna rozumiała, o co mi chodzi.
Nie wiecie może, gdzie się podziewa??
s_wing jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-10, 01:33   #377
uniqatka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 3
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

Czesc wszystkim

Sporo tutaj piszecie o profesjonalnych salonach w ktorych jak ktoras z Was zauwazyla ceny sa wyzsze, bo czynsz drogi Chcialam Wam z zupelnie czystym sumieniem polecic salon na Chojnach, na ul. Serdecznej, niestety nie pamietam numeru, ale jest tam tylko jeden. Wlascicielka jest Pani Marzenka, super babka i to do niej radze sie umawiac. Ogolnie, zeby "wejsc z ulicy" to nie ma mozliwosci zawsze tyle klientek. Dobrze doradzi fryzurke, nie chamra degazerkami jak wiekszosc teraz (oczywiscie jest zaznaczysz, ze tak ma byc, bo niektorym sie takie piora podobaja...). Jak sie jej mowi, ze sie zapuszcza wlosy, i zeby podciela tylko koncowki, to jest to 1 cm, gora dwa, a nie tak jak w moim ostatnim przypadku 15 Niestety ja zdradzilam, bo nie moglam czekac kilku dni na wizyte, ale strasznie tego teraz zaluje... na sredniej dlugosci wlosy - mycie, strzyzenie, modelowanie ok. 30 zl A nie raz jak musialam poczekac, bo innej klientki nie dokonczyla przed moja umowiona godzina, to mi gratis maske nakladala i czekalam z maska na wloskach Nie dosc, ze nie policzyla za nia nawet zlotowki, to jeszcze bardzo przepraszala. Jak tnie, to jest skupiona na twoich wloskach, jakby swiat poza nie istnial Jeszcze nigdy mnie nie zawiodla. Raz jak poszlam i powiedzialam, ze chce zaszalec i zrobic cos radykalnego to wogole bylam super zadowolona zobaczylam w lustrze zupelnie inna, piekna kobiete Do scinania bardzo ja polecam Niestety dzwonilam i pytalam, czy trwalej by mi nie zrobila, to powiedziala, ze u niej w salonie trwalej nie wykonuja juz ;( Moze ktoras z Was poleci mi jakiegos fryzjera do naturalnie wygladajacej trwalej? Bo boje sie isc w ciemno, a nie chce wyjsc z baranem na glowie all'a moja sasiadka co ma 70 lat Bardzo prosze jak wiecie cokolwiek to piszcie
uniqatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-10, 08:31   #378
biedronka91
Zakorzenienie
 
Avatar biedronka91
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Ziemia obiecana
Wiadomości: 5 161
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

A może znacie salon Marie Pierre, właśnie jest okazik. Zastanawiam się nad skorzystaniem z tego kuponu ale niestety nie mogę znaleźć żadnych opinii.
__________________
Żyj pełnią życia i nie bój się tego co Cię spotyka. Wszystko zawsze kończy się dobrze!
biedronka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-04, 09:39   #379
lissi1996
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1
Keratynowa rekonstrukcja włosów w Łodzi.

Chciałabym się dowiedzieć, gdzie w Łodzi taki zabieg jest wykonywany. ; )) z góry dziękuję
lissi1996 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-14, 16:38   #380
Corwinn
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1
Exclamation Bello w Łodzi

Witam
Dzis chcąc umowic sie na strzyzenie spotkala mnie dosc niemila niespodzianka, fryzjerka, p. Ania, do ktorej chodze przestala pracowac w Bello na Narutowicza w Łodzi. Moje pytanie jest nastepujace: Czy Ktokolwiek wie gdzie mozna p. Anie znalezc?
Corwinn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-11, 14:33   #381
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Bello w Łodzi

czy ktos byl w salonie NOWA FALA? w Lodzi? Na piotrkowskiej
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-12, 10:52   #382
mela1234
Zakorzenienie
 
Avatar mela1234
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Pabianice/k. Łodzi
Wiadomości: 4 957
Dot.: Bello w Łodzi

Podbijam pytanie Nowa Fala w Łodzi na Piotrkowskiej - jakie opinie?
mela1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-19, 09:34   #383
MagdalenaWS
Przyczajenie
 
Avatar MagdalenaWS
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1
Dot.: Budny Hair Design - odradzam

Kupiłam kupon na Gruperze. 3 dni dzwoniłam, żeby umówić się na wizytę. W końcu udało się - Budny wyznaczyl mi termin na za 3 tygodnie czyli na dzisiaj. Pojechałam przez pół miasta i pocałowałam klamkę. Zadzwoniłam do niego - mówi, że jest chory i nic na to nie poradzi. Rozkoszniaczek. Nawet nie zaproponował innego terminu. Kompletny brak profesjonalizmu, szczerze odradzam
MagdalenaWS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-24, 14:44   #384
mela1234
Zakorzenienie
 
Avatar mela1234
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Pabianice/k. Łodzi
Wiadomości: 4 957
Dot.: Budny Hair Design - odradzam

Byłam w Nowej Fali na rekonstrukcji włosów. Całkiem miło, choć spodziewałam się dużego salonu, a tu takie małe coś, ale bardzo przyjemne. Nie wiem jak z koloryzacją, ale na rekontrukcję i strzyżenie polecam.
mela1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-24, 22:36   #385
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Budny Hair Design - odradzam

a w izis pro ktos byl??
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-02, 10:46   #386
biedronka91
Zakorzenienie
 
Avatar biedronka91
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Ziemia obiecana
Wiadomości: 5 161
Dot.: Budny Hair Design - odradzam

Cytat:
Napisane przez mela1234 Pokaż wiadomość
Byłam w Nowej Fali na rekonstrukcji włosów. Całkiem miło, choć spodziewałam się dużego salonu, a tu takie małe coś, ale bardzo przyjemne. Nie wiem jak z koloryzacją, ale na rekontrukcję i strzyżenie polecam.
Jaka cena za strzyżenie? Jakiej długości włosy?
__________________
Żyj pełnią życia i nie bój się tego co Cię spotyka. Wszystko zawsze kończy się dobrze!
biedronka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-24, 21:58   #387
lavenderfay
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 544
Dot.: Budny Hair Design - odradzam

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
a w izis pro ktos byl??
Byłam, z koloryzacji i ze strzyżenia jestem bardzo zadowolona
lavenderfay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-25, 06:39   #388
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Budny Hair Design - odradzam

Cytat:
Napisane przez lavenderfay Pokaż wiadomość
Byłam, z koloryzacji i ze strzyżenia jestem bardzo zadowolona
wlasnie mnie to interesuje
a na jaki kolor farbowalas wlosy? tzn ciemny czy blond?
Dlugo sie trzymal kolor? jak z kondycja wlosow po farbowaniu?
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-25, 10:40   #389
lavenderfay
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 544
Dot.: Budny Hair Design - odradzam

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
wlasnie mnie to interesuje
a na jaki kolor farbowalas wlosy? tzn ciemny czy blond?
Dlugo sie trzymal kolor? jak z kondycja wlosow po farbowaniu?
Farbowałam włosy na ciemny brąz i kolor utrzymuje się bardzo długo w porównaniu z innymi farbami. Włosy są miękkie i lśniące, ale myślę, że to też trochę zależy od stanu wyjściowego włosów.
lavenderfay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-26, 20:47   #390
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Budny Hair Design - odradzam

Cytat:
Napisane przez lavenderfay Pokaż wiadomość
Farbowałam włosy na ciemny brąz i kolor utrzymuje się bardzo długo w porównaniu z innymi farbami. Włosy są miękkie i lśniące, ale myślę, że to też trochę zależy od stanu wyjściowego włosów.
Na pewno tak
o to fajnie bo ja tez chce zrobic na ciemny braz wlasnie, chce isc na poczatku wrzesnia
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-02-24 17:28:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:54.