Dobry Fryzjer - Łódź - Strona 22 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-05-17, 15:27   #631
Anja92
Wtajemniczenie
 
Avatar Anja92
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 523
GG do Anja92
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

Czy znacie kogoś kto z farbowanych na brąz (krótkich) włosów zrobiłby mi czysty blond podczas jednej wizyty?
Nie chcę wyjść z żółtkiem na głowie albo męczyć się z pasemkami.
__________________

Anja92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-18, 23:42   #632
Nelkomama
Rozeznanie
 
Avatar Nelkomama
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 657
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

Cytat:
Napisane przez franka72 Pokaż wiadomość
Ja bym z kolei bardzo ładnie prosiła o polecenie kogoś kto zrobi mi ładne ombre za które nie zapłacę wiecej niż 200zł (włosy do ramion).

Z kolei ja mogę się wypowiedzieć co do Łukasza ze Studia 10 lutego. Wiele osób mi go polecało, co prawda zapłaciłam w miarę przyzwoitą cenę za kolor+cięcie ale przyszłam tam z zupełnie innym pomysłem, który Łukasz troche zignorował i to co zostało na mojej głowie to raczej była wizja tylko jego.

Aneta z salonu Skarabeusz (Na Odyńca - Dąbrowa). Polecam z całego serca
__________________
Nasz ślub 22.09.2007
Nelka urodziła się 06.07.2008
Inia urodziła się 29.02.2012
Nelkomama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-20, 13:45   #633
Nephalem
Raczkowanie
 
Avatar Nephalem
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 52
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

Czy ktoś może korzystał z usług w salonie fryzjerskim w Galerii Łódzkiej? To dobry punkt czy lepiej trzymać się od niego z daleka?
Nephalem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-20, 21:09   #634
e6a2c94443f966d5bdb1fa7d483e1d75b7ed128e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 3 063
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

Polecam nowo otwarty salon na ul. Koplowicza 1. Pani Sylwia w swoim salonie tnie rewelacyjnie i zawsze byłam mega zadowolona. Posiada tytuł mistrza, więc nie każda w tak młodym wieku fryzjerka ma ten tytuł, do tego Pani Sylwia ciągle się doszkala i śledzi nowinki fryzjerskie. Polecam, warto przejechać nawet w drugi koniec miasta! Ceny normalne Dobry salon - to mało powiedziane, jest mega świetny. Zajrzyjcie na FB, koko loko
e6a2c94443f966d5bdb1fa7d483e1d75b7ed128e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-21, 08:32   #635
kredka87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 8
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

Nie mam pojęcia. Wiem że zmienił już pracę i pracuje gdzieś na wyszyńskiego. Na farbie byłam u Jarka z zebry. Super mi zrobił i teraz wracam w czwartek za tydzien Do Adasia śmignę na keratynę w czerwcu. Wtedy będę go lokalizować
kredka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-23, 12:16   #636
Nephalem
Raczkowanie
 
Avatar Nephalem
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 52
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

Cytat:
Napisane przez Nephalem Pokaż wiadomość
Czy ktoś może korzystał z usług w salonie fryzjerskim w Galerii Łódzkiej? To dobry punkt czy lepiej trzymać się od niego z daleka?
Podbijam pytanie. Chciałabym jeszcze spytać, czy ktoś miał okazję korzystać z usług salonu Wdowiak.
Nephalem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-23, 16:05   #637
Karola1302
Raczkowanie
 
Avatar Karola1302
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Starachowice\Łódź
Wiadomości: 173
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

A wiecie może gdzie fryzjer zrobi mi na prawdę ładne flamboyage (lub refleksy jak kto woli)? Może któraś z Was już próbowała?
Mam ciemno-brązowe malowane włosy do pasa i zależy mi na ładnym naturalnym efekcie.
Coś jak na fotce w załączniku.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg pasemka-na-coemnych-wlosach.jpg (48,4 KB, 35 załadowań)
Karola1302 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-06-27, 21:41   #638
franka72
Raczkowanie
 
Avatar franka72
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 41
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

Zrobiłam w domu ombre i nie dość, że wyszło zbyt rude to jeszcze porobiły mi się plamy ehhh. Prooszę, polećcie mi kogoś kto to naprawi - wyrówna mi ładnie kolor i jakoś go ochłodzi. Zależy mi też by nie kosztowało mnie to więcej niż 250zł, mam włosy do ramion...
franka72 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-28, 13:52   #639
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

nieaktualne

Nie polecam nikomu jednak Eweliny "zloty wlos' na fb, zero szacunku do klienta, robi po swojemu, jest bardzo opryskliwa... bylam zadowolona ale tylko jednorazowo

Edytowane przez ckin2u
Czas edycji: 2015-08-13 o 13:10
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-29, 01:12   #640
_Fanaberia_
Raczkowanie
 
Avatar _Fanaberia_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 315
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

Hej Wam Szukam jakiegoś dobrego fryzjera (najlepiej zachodnia część Bałut, ew. Śródmieście i północna część Polesia), co wie ile to jest 2cm i nie zedrze ze mnie za zwykłe podcięcie końcówek, ewentualnie podcięcie na kształt 'U'. Pytam, bo od lat nie byłam u fryzjera, więc wolę poradzić się kogoś, kto był i wie.
Kiedyś chodziłam do Tesco na Pojezierskiej do Laufera, ale tam już się chyba ekipa zmieniła od tamtej pory.
__________________


Zapuszczam - 63cm............70cm
Skrzypokrzywa: 24.07 - 14.08
_Fanaberia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-04, 18:08   #641
Anja92
Wtajemniczenie
 
Avatar Anja92
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 523
GG do Anja92
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

Czy wiecie może ile kosztowałoby farbowanie u Małgorzaty Sidorkiewicz lub Agnes Płoszaj? Mam bardzo krótkie włosy, nawet nie nachodzą na uszy.
__________________

Anja92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-09, 15:42   #642
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

A czy ktoś może się wypowiedzieć o Beauty Hair? Przymierzam się do pójścia i nie wiem, czy warto.

Ze swojej strony polecam salon Baranowski&Król na Gdańskiej 96 - nigdy w życiu nie miałam tak dobrze obciętych włosów, niestety to fryzjer z nastawieniem "wszystko robisz źle, tylko ja zrobię dobrze"
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-17, 08:59   #643
Lady_O_o
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1
Dot.: Fryjer Łódź - Rafael lub Karina Witkowska

Karina jest super. Zawsze byłam zadowolona z efektów jej pracy. Niestety coś strzeliło mi do głowy i ostatnio skorzystałam z usług Iwony w Derach Hair& Body na Widzewie - koszmar. Poszłam z zamiarem rozjaśnienia mojego ciemnego blondu na jaśniejszy naturalny odcień. Pani za pierwszym razem zafundowała mi miedziane ombre- taką miała wizję. Wyglądało to fatalnie. Złożyłam reklamację. Umówiłam się na kolejną wizytę i zaczął się mój koszmar. Rozjaśniono mi włosy na bardzo jasny platynowy blond z żółtą poświatą u nasady - nie ma to nic wspólnego z naturalnym odcieniem blondu. Wyglądam jakbym sama w domu nałożyła sobie rozjaśniacz z Joanny ( Panie z bram noszą identyczne odcienie blondu). Zgłosiłam kolejną reklamację. Pani zachowała się w sposób arogancki stwierdziła że spełniła moje oczekiwania -zrobiła mi na głowie piękny jasny blond ( piekno pojęcie względne). Stwierdziła bym sobie poszukała nowej fryzjerki bo Ona więcej włosów farbować mi nie będzie. Profesjonalna obsługa hehe ...Do tego sugerowała, że wyszłam z salonu z pięknym blondem, a później sama z nim kombinowałam coś.... Zakończyło się reklamacją u właścicela salonu - czekam obecnie na wizytę by naprawił to co ta Pani zrobiła. Od tygodnia nie wychodzę z domu bo po prostu wstyd. Urlop również musiałam przełożyć pomimo złożonych wcześniej rezerwacji. Odradzam korzystanie z usług Iwony u Deracha

Edytowane przez Lady_O_o
Czas edycji: 2015-07-17 o 09:01
Lady_O_o jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-03, 13:03   #644
agaklimek
Raczkowanie
 
Avatar agaklimek
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: tu i tam
Wiadomości: 135
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

Potrzebuję fryzjera, który podetnie mi same końcówki. Chciałabym wyglądać potem jak człowiek i miec jeszcze coś w portfelu Ktoś poleca kogoś? Przyznam, że interesowałby mnie ktoś na Bałutach, lub śródmieściu.
__________________
Ludzie tęsknią za całkowitą odmianą, a jednocześnie pragną, by wszystko pozostało takie jak dawniej.
agaklimek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-03, 15:29   #645
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

Cytat:
Napisane przez agaklimek Pokaż wiadomość
Potrzebuję fryzjera, który podetnie mi same końcówki. Chciałabym wyglądać potem jak człowiek i miec jeszcze coś w portfelu Ktoś poleca kogoś? Przyznam, że interesowałby mnie ktoś na Bałutach, lub śródmieściu.
Polecam Marzenę na Tybury 1, jeśli chcesz końcówki Podcięcie ok 30 zł, wcześniej pracowała w Bajce w Teofilku, jedyna, która umiała tam obcinać
https://www.facebook.com/pages/Galer...17348858518821
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-03, 16:57   #646
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

Cytat:
Napisane przez Anja92 Pokaż wiadomość
Czy wiecie może ile kosztowałoby farbowanie u Małgorzaty Sidorkiewicz lub Agnes Płoszaj? Mam bardzo krótkie włosy, nawet nie nachodzą na uszy.
nie wiem jak z krótkimi, długie około 270 zł
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-09, 13:23   #647
Effervescing Elephant
Zadomowienie
 
Avatar Effervescing Elephant
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 375
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

Wiecie gdzie przeniosła się Małgorzata Sidorkiewicz? stary numer nie odpowiada
Effervescing Elephant jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-13, 13:05   #648
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

wiecie gdzie dobrze robia keratynowe prostowanie wlosow? w Lodzi
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-13, 19:59   #649
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

Cytat:
Napisane przez Effervescing Elephant Pokaż wiadomość
Wiecie gdzie przeniosła się Małgorzata Sidorkiewicz? stary numer nie odpowiada
teraz chyba jest na urlopie, miala być na pocztku sierpnia
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-15, 23:17   #650
littleparty
Raczkowanie
 
Avatar littleparty
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 32
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

Może jakiś godny polecenia fryzjer na Teofilowie?
littleparty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-18, 17:01   #651
Ertix
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 124
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

Chciałem się zapytać odnośnie salonów fryzjerskich przy ulicy Kurczaki/Serdeczna (obok Plus Banku i baru chińskiego), oraz Kurczaki (przy szkole podstawowej). Czy to są dobre salony? Warto je odwiedzać? Jak z cenami?
Byłem kiedyś w tym drugim żeby obciąć włosy. No niestety, ale efekt okazał się być nie taki jakiego oczekiwałem, choć innym moja nowa fryzura się spodobała. Obcinała mnie stażystka co jeszcze bardziej spotęgowało moją niechęć do fryzjerów-stylistów fryzur (bo z pielęgnacją to nie wiem jak tam u nich jest, a korci mnie żeby iść do któregoś z nich i się czegoś dowiedzieć, ale jak mniemam będę musiał za to coś zapłacić, a kasą nie dysponuję ).
Może wiecie też właśnie czy jest jakiś fryzjer w Łodzi który udzieli mi bezpłatnej porady i pomoże dobrać właściwe kosmetyki do pielęgnacji?

Edytowane przez Ertix
Czas edycji: 2015-08-18 o 17:08
Ertix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-14, 17:50   #652
Izabelusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 42
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

Poszukuję dobrego fryzjera, który przyjeżdża do domu klienta, dobrze strzyże i nie ma zbyt odległych terminów.
Izabelusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-17, 17:07   #653
Jollka85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

Cytat:
Napisane przez Nephalem Pokaż wiadomość
Podbijam pytanie. Chciałabym jeszcze spytać, czy ktoś miał okazję korzystać z usług salonu Wdowiak.
Cześć

Jeżeli chodzi o salon w Galerii Łódzkiej to ja mogę polecić Panią Ize nigdy nie zawiodłam się na jej pracy. Nie wiem jak inne dziewczyny bo nie korzystałam. Z tego co rozmawiałam z Panią Izą ma tytuł mistrza co też ma swoje znaczenie. Gorąco polecam !!!
Jollka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-21, 08:19   #654
mlecznybarek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 35
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

Hej, nie jestem z Łodzi więc z własnego doświadczenia Ci nie doradzę salonu,ale mogę Ci polecić stronę na której jest mega duża baza salonów w całej Polsce,z tego co widziałam to tez dużo właśnie w Łodzi więc może tam warto byłoby sprawdzić to tak na przyszłość bardziej bo widzę,że Ty już na coś się tam zdecydowałaś Stronka nazywa się chyba xxx więc możecie obczaić,mają tez wprowadzić aplikację więc już w ogole wygoda że z telefonu ;P

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2015-12-07 o 17:25 Powód: Reklama.
mlecznybarek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-30, 21:39   #655
bubinka89
Przyczajenie
 
Avatar bubinka89
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

jakieś opinie o salonie Nowa Fala na Widzewie? Ewentualnie jaki salon w tych okolicach polecacie, gdzie za farbowanie długich włosów nie zapłacę majątku ?
bubinka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-01, 13:53   #656
maalgo
Raczkowanie
 
Avatar maalgo
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 72
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

Ja korzystałam dwa razy w Łodzi z usług fryzjerskich i zawsze wychodziłam niezadowolona. Raz miałam upięcie włosów co prawda długie są ale tylko podkręciła mi na prostownicy (jeszcze z jakim wielkim ale mi to robiła) i upięła 5cioma wsuwkami, kwota do zapłaty 70 zł gdyby nie to że mi się spieszyło i że nie miałam wyjścia bo nie było czasu na mycie i suszenie i ich po prostu zostawienie, prostych takich jakie są, a poza tym nie znam tam nikogo innego kto by mi to poprawił to musiała to tak zostawić, a po 2 godz loki się rozleciały. Druga wizyta to zwykle podcięcie grzywki "na prosto" no i zapłaciłam 10 zł! gdzie u mnie w rodzinnym mieście płace 2-5zł albo wcale, i jeszcze żeby mi to zrobiła jak należy to nie bo po co! zaczęła wyciągać dodatkowe włosy mówiła jej że nie trzeba, a ta że trzeba sprostować no to sprostowała - i tak krzywo wyszło! Dlatego Łódzkim fryzjerom mówię NIE! przyjeżdżam do rodzinnego miasta i tam udaję się do zaufanej fryzjerki bo tu to nigdy nie znajdę chyba nikogo odpowiedniego.
maalgo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-09, 15:07   #657
aniszonekk
Psiejsko czarodziejsko :)
 
Avatar aniszonekk
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 708
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

Miałam przesuszone, przeżółcone bardzo jasne blond włosy i chciałam to zmienić.
Z czystym sumieniem mogę polecić Dominika Garczyńskiego z salonu Studio 101 na Pietrynie. Chłopak ma złote ręce, stworzył mi na głowie piękne, subtelne blond ombre, dzięki któremu moja blada twarz nabrała wyrazu a kiedy będę miała odrosty, nie będą one tak widoczne. Włosy ładnie podciął i wyglądają znacznie zdrowiej.
Nie jest to może bardzo tani zabieg ( choć nie mam porównania cenowego w kwestii zabiegów ombre), ale wyszłam naprawdę zadowolona, a potem jeszcze od wielu znajomych i TŻ nasłuchałam się komplementów.
Wiem, że ma swoją stronę na fb , jest też strona salonu i tam można pooglądać efekty ich pracy.
__________________
wymianka zapachowa, kolorowa, pielęgnacyjna:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1288132

Edytowane przez aniszonekk
Czas edycji: 2015-12-09 o 15:08
aniszonekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-11, 18:10   #658
kobiecaEve
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 18
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

Witam rowniez jestem zainteresowana fryzjerem na Teofilowie,czy ktos korzystal z uslug salonu Delice?na Rojnej?
kobiecaEve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-15, 10:48   #659
hellenka2015
Przyczajenie
 
Avatar hellenka2015
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 15
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

Hej Wizazanki !
Wlasnie wyprobowalam nowego fryzjera... chwilowo zdradzilam ukochanego Wojewoda Studio na rzecz Nowej Fali na Piotrkowskiej. Bardzo mi sie tam podobalo, zwlaszcza, ze Monika, ktora obcinala mi wlosy, nie bala sie wyzwania jakim sa krecone kudelki.
Ceny atrakcyjne, zwlaszcza dla nowych klientow -20 % znizki
Pisalam tez o tym na blogu , jkaby kto chcial poczytac.
A Wy znacie jeszcze jakis dobrych fryzjerow od loczkow ?
__________________
Hellenka w Łodzi
hellenka2015 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-18, 10:45   #660
Aldo10
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 3
Dot.: Dobry Fryzjer - Łódź

Ja chodzę do salonu Obsession na Kilińskiego .Madzia to zdolniacha polecam
Aldo10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-02-24 17:28:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:56.