kolor włosów dla jasnej karnacji - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-04-01, 23:37   #1
tofilla
Raczkowanie
 
Avatar tofilla
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 31
Unhappy

kolor włosów dla jasnej karnacji


witam,
jestem blondynką o bardzo jasnej karnacji, ale nie brzoskwiniowej, tylko mlecznej przechodzącej w róż, kolor włosów raczej mysi i bardzo jasna opraw oczu. Ostatnio fryzjerka powiedziała mi że dobrze by mi było w kolorze czekoladowym, bo przyciemniam sobie oczy henną i podobno jasna cera fajni wygląda z czekoladą. Zawsze robiła sobie jasne pasemka, ale wyglądałam bardzo blado, no chyba ze sie opaliłam, ale z tym kiepsko bo z solarium nie korzystam. Nie wiem co zrobić. Zaryzykować czy nie? Włosy niby odrastają,ale nie chce wyglądać śmiesznie:/ Proszę o odp. Pozdrawiam
tofilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-02, 09:56   #2
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: kolor włosów dla jasnej karnacji

Cytat:
Napisane przez tofilla Pokaż wiadomość
witam,
jestem blondynką o bardzo jasnej karnacji, ale nie brzoskwiniowej, tylko mlecznej przechodzącej w róż, kolor włosów raczej mysi i bardzo jasna opraw oczu. Ostatnio fryzjerka powiedziała mi że dobrze by mi było w kolorze czekoladowym, bo przyciemniam sobie oczy henną i podobno jasna cera fajni wygląda z czekoladą. Zawsze robiła sobie jasne pasemka, ale wyglądałam bardzo blado, no chyba ze sie opaliłam, ale z tym kiepsko bo z solarium nie korzystam. Nie wiem co zrobić. Zaryzykować czy nie? Włosy niby odrastają,ale nie chce wyglądać śmiesznie:/ Proszę o odp. Pozdrawiam
Wklej zdjecie - bedzie latwo doradzic I zapraszam Cie do watku bladolicych Wpisz w wyszukiwarkę: jak podkreślić jasną cerę III Znajdziesz tam wiele dziewczyn uwielbiających swoj mleczny kolor skory
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-03, 09:07   #3
siusan89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 129
GG do siusan89
Dot.: kolor włosów dla jasnej karnacji

ja na Twoim miejscu bym nie robila odrazu calych wlosow na czekolade bo nie mialas tego koloru i nie wiadomo jak to bedzie a po drugie czekolada z Twoich jasnych bedzie sie zpierac i bedziesz miala rudawe. zrob sobie lepiej pasemka jasne i dodaj ciemnych duzo. np dwa jasne i jeden ciemny.....
siusan89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-11, 15:07   #4
ewelina121
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: okolice leszna
Wiadomości: 223
Dot.: kolor włosów dla jasnej karnacji

ja tak samo jak i TY jestem blondynka o jasnej cerze i oprawie oczu.zaryzykowalam i zrobilam sobie pewnego dnia cale wloski hebanowym brazem. wyszedl...(nie bede ukrywac) prawie czarny,wszyscy mowia,ze bardzo mi ladnie w ciemnych wlosach... wiec moja rada jest taka- chcesz czekoladke? to sobie ja zrob, wlosy nie zeby-odrastaja. jak nie pofarbujesz klaczków to nie bedziesz wiedziec czy Ci ladnie w brazie czy nie.. wiec ja zycze odwagi i zadowolenia z efektu...
__________________
ewelina121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-12, 16:58   #5
Daenerys
Wtajemniczenie
 
Avatar Daenerys
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kiedys Wlkp teraz Eng
Wiadomości: 2 898
Dot.: kolor włosów dla jasnej karnacji

Tez sie nad tym zastanawiam. Mam jasna, blada cere, ale wlasnie popadajaca w rozowy, kolor moich wlosow to mysi blond. Wlosy rozjasniam na cieply blond i zastanawiam sie, czy jakis inny ma w ogole sens.
__________________




Daenerys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-12, 22:01   #6
ewelina121
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: okolice leszna
Wiadomości: 223
Dot.: kolor włosów dla jasnej karnacji

moim zdaniem to tylko kwestia przyzwyczajenia
zawsze mozna sobie zrobić jakis fajny makijazyk... brwi podkreślić henną itd... ja wam radze-eksperymentujcie dopóki możecie
możecie też iść do drogerii np i tam maja próbki kolorów na włosach syntetycznych(chyba;P) wybierzcie taki jak wam się podoba, przyłóżcie do swojej buźki i już
__________________
ewelina121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-14, 10:04   #7
tofilla
Raczkowanie
 
Avatar tofilla
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 31
Dot.: kolor włosów dla jasnej karnacji

Dziewczyna bardzo wam dziekuje,
na dniach ide do fryzjera i dam znac co mam na glowie
tofilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:01.