Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY - Strona 31 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-02-11, 16:13   #901
!violet!
Raczkowanie
 
Avatar !violet!
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 248
Dot.: Oleje i hydrolaty.

Cytat:
Napisane przez Maggie-79 Pokaż wiadomość
jest : (jesli ten miala Kate na mysli)


http://mazidla.com/index.php?option=...d=103&Itemid=2
O! To pewnie o ten chodzi, dzięki
!violet! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-12, 12:59   #902
zuzaankaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 286
Dot.: Oleje i hydrolaty.

witam
chcialabym sie dowiedziec co sadzicie o tej mieszance:
http://www.aquavitae.com.pl/catalog/...oducts_id=7685
czy nadaje sie on do stosowania na buzke i jak go nakladac??
dziekuje za rady, pozdrawiam
zuzaankaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-12, 13:02   #903
Marzenax
Raczkowanie
 
Avatar Marzenax
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 284
Dot.: Oleje i hydrolaty.

Dziewczyny nie jestem aż tak zaawansowaną biochemiczką jak wy, ale chciałabym trochę spróbowa stosowania naturalnych kosmetyków. Zwaszych postów wyczytałam, że można stosowa niektóre olejki z mazideł bezpośrednio na skórę. Chciałabym abyście mi poeciły jakiś olejek, kóry mogłabym stosowa w czystej postaci na noc. Dodam że mam skórę tłustą , trądzikową ale ze skłonnością do wysuszenia, alergii i podrażnień. Szukam czegoś, co będzie w stanie "uspokoi" w nocy moją buzię. Myślałam o olejku z ogórecznika. Co wy na to??
Marzenax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-12, 13:17   #904
zuzaankaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 286
Dot.: Oleje i hydrolaty.

podlacze sie pod pytanie Marzenax - czy olej z ogorecznika zakupiony w tabletkach, w aptece mozna klasc na buzke ?
zuzaankaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-12, 14:25   #905
!violet!
Raczkowanie
 
Avatar !violet!
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 248
Dot.: Oleje i hydrolaty.

A ja zapytam o coś dokładnie odwrotnego - czy olej np. z ogórecznika zakupiony w mazidłach można jeść zamiast tabletek z apteki?
!violet! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-12, 14:52   #906
schaetzchen
Rozeznanie
 
Avatar schaetzchen
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 965
Dot.: Oleje i hydrolaty.

Cytat:
Napisane przez Marzenax Pokaż wiadomość
Chciałabym abyście mi poeciły jakiś olejek, kóry mogłabym stosowa w czystej postaci na noc. Dodam że mam skórę tłustą , trądzikową ale ze skłonnością do wysuszenia, alergii i podrażnień. Szukam czegoś, co będzie w stanie "uspokoi" w nocy moją buzię. Myślałam o olejku z ogórecznika. Co wy na to??
Marzena,
nie jestem zaawansowana "w olejkach", wyczytałam w mazidłach, że olej z ogórecznika polecany jest w stężeniu do 15%. Więc ja użyłabym innego oleju - może np. z róży, jeśli chcesz ukoić skórę.
Polecam też wątek o olejkach eterycznych - kopalnia wiedzy. Możesz do tego oleju bazowego dodać kilka kropli olejków eterycznych. Do cery tłustej polecane są: cedr, jałowiec, ylang-ylang, cytryna. Trądzik i wypryski - jałowiec, rumianek (drogi), cedr, eukaliptus, lawenda, palczatka. Wejdź do tamtego wątku, znajdziesz dokładne przepisy - co i w jakich proporcjach.

Cytat:
Napisane przez zuzaankaaa Pokaż wiadomość
czy olej z ogorecznika zakupiony w tabletkach, w aptece mozna klasc na buzke ?
Coś mi się telepie po głowie, że ktoś tak robił, ale nie jestem pewna.

Cytat:
Napisane przez !violet! Pokaż wiadomość
A ja zapytam o coś dokładnie odwrotnego - czy olej np. z ogórecznika zakupiony w mazidłach można jeść zamiast tabletek z apteki?
Nie wiem ale skoro jest to olej tłoczony na zimno, to czemu nie? Tylko jak się pochorujesz to żeby nie było na mnie!!!
schaetzchen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-12, 15:19   #907
margaretka02
Wtajemniczenie
 
Avatar margaretka02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 784
GG do margaretka02
Dot.: Oleje i hydrolaty.

Cytat:
Napisane przez !violet! Pokaż wiadomość
A ja zapytam o coś dokładnie odwrotnego - czy olej np. z ogórecznika zakupiony w mazidłach można jeść zamiast tabletek z apteki?
Można go pić na pewno. Nie pamiętam już teraz ile na dzień, ale na pewno podawałam ta informację tutaj na forum, chyba nawet w tym wątku.
margaretka02 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-02-13, 14:11   #908
zuzaankaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 286
Olejki na upiększenie

witam
co myslicie o tym olejku:

http://www.aquavitae.com.pl/catalog/...oducts_id=7685

czy warto go stosowac?? jesli tak, to w jaki sposob??
bede wdziewczna za odp...pozdrawiam
zuzaankaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-13, 15:57   #909
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Dot.: Olejki na upiększenie

Cytat:
Napisane przez zuzaankaaa Pokaż wiadomość
czy warto go stosowac?? jesli tak, to w jaki sposob??
"W połączeniu z masażem, kąpielą lub inhalacją"?
__________________
Justa

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-13, 16:03   #910
zuzaankaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 286
Dot.: Olejki na upiększenie

nie sprecyzowalam pytania -
czy skladniki w nim zawarte nadaja sie do stosowania na buzke... jesli tak to w jakiej postaci...( jako tonik, maseczka)?
jesli moje pytania sa nielogiczne, to przepraszam, ale nie orientuje sie w tym temacie wcale...

Edytowane przez zuzaankaaa
Czas edycji: 2007-02-13 o 16:24
zuzaankaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-13, 16:23   #911
Smok
Wtajemniczenie
 
Avatar Smok
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 324
GG do Smok
Dot.: Olejki na upiększenie

To mieszanka olejków eterycznych, bardzo skutecznych, raczej do cery tłustej i trądzikowej, nie można używać tego bezpośrednio na twarz, tylko w oleju bazowym, na 10 ml oleju, np. słonecznikowy, winogronowy, migdałowy itd, w zależności jaki lubisz, ok. 6-8 kropli mieszanki Promix.

Tu zalecenia ze strony producenta:
Sposób użycia: -masaż: 10ml (łyżka stołowa) oleju bazowego wymieszać z 3-5 kroplami olejku, -kąpiele: 10-15 kropli olejku na 3/4 wanny ciepłej wody, -aromatyzacja: 5-10 kropli olejkuwymieszać z 2 łyżeczkami wody.
http://www.profarm.com.pl/index.php/pl/4-o/3
Smok jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-13, 16:28   #912
zuzaankaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 286
Dot.: Olejki na upiększenie

dziekuje Smoku
ost pytania:
co do zmieszania tej miksturki - czy te oleje bazowe to te zwykle, z szafki kuchennej??
gdy mieszanka bedzie gotowa - poloze ja na twarz - jak dlugo w tym chodzic, czy zmywac...??
zuzaankaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-13, 17:28   #913
mentha
Zadomowienie
 
Avatar mentha
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 247
Dot.: Olejki na upiększenie

Cytat:
Napisane przez zuzaankaaa Pokaż wiadomość
co do zmieszania tej miksturki - czy te oleje bazowe to te zwykle, z szafki kuchennej??
gdy mieszanka bedzie gotowa - poloze ja na twarz - jak dlugo w tym chodzic, czy zmywac...??
To najzwyklejsze oleje. Takie jakich używamy do celów spożywczych. Ważne, by były tłoczone na zimno; rafinowane podczas obróbki tracą na wartości.
Zajrzyj do wątku o olejach i hydrolatach, pomoże Ci on dobrać olej odpowiedni dla Twojego rodzaju skóry.
Najlepiej natłuścić tym twarz na noc.

Tej mieszanki możesz także dodać do maseczki, np. glinki.
mentha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-14, 13:58   #914
schaetzchen
Rozeznanie
 
Avatar schaetzchen
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 965
Dot.: Oleje i hydrolaty.

Odebrałam dziś zamówienie w ecospa.
Siedziba przy Wilczej 31 - jak idziecie od pl. Konstytucji w stronę centrum Marszałkowską, to trzeba skręcić w prawo, druga brama (za apteką) po prawej stronie ulicy Wilczej. Jest domofon - lokal 1A to 1 piszę o tym, bo sama byłam nieco zdezorientowana... Jak wejdzie się w bramę, to jeszcze w tym "korytarzyku" klatka po lewej stronie - jest napisane "klatka A". Następny domofon Trzeba wejść na 1 piętro, drzwi po lewej stronie, jest recepcja z miłą panią, przesyłkę odbiera się w recepcji.
Ja dostałam mail, że zamówienie będzie do odebrania, ale polecam jeszcze upewnić się telefonicznie, czy paczka jest na miejscu, bo kiedy poszłam tam wczoraj w południe to okazało się, że będzie po 13-tej. Ale poza tym bardzo szybko, miło, każdy olej w ciemnej buteleczce, dokładnie opisany, jest data ważności i wszystkie potrzebne informacje.
Teraz jeszcze przesyłka z polleny aromy i zaczynam olejowanie! Póki co zmieszam sobie olej z kwasem hialuronowym i jakimiś innymi próbkami z mazideł.
__________________
Ładne zdjęcia

Biorę się za ramiona
schaetzchen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-14, 16:26   #915
schaetzchen
Rozeznanie
 
Avatar schaetzchen
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 965
Dot.: Oleje i hydrolaty.

Dodam jeszcze, że jak się tym buteleczkom przyjrzałam , to okazało się, że zamiast oleju z pestek moreli dostałam olej z makadamii. Napisałam do sklepu mail - że to dla mnie w sumie bez różnicy, bo testuję póki co różne oleje i zostawię ten z makadamii, tylko powinnam dopłacić różnicę w cenie (symboliczną, 1,50 zł, ale ponieważ to na moją korzyść, to nie lubię takich sytuacji). Natychmiast dostałam odpowiedź, że absolutnie mam nic nie dopłacać, zostawić sobie tę makadamię a morelę dostanę pocztą na koszt ecospa. Niby to norma w traktowaniu klienta, ale w naszym pięknym kraju ciągle mało rozpowszechniona - dlatego to opisuję, bo mają u mnie duuuży plus
__________________
Ładne zdjęcia

Biorę się za ramiona
schaetzchen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-14, 16:36   #916
AsikS
Zakorzenienie
 
Avatar AsikS
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 13 269
Dot.: Oleje i hydrolaty.

To rzeczywiście miłe i bardzo dobrze świadczy o Ecospa.
AsikS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-15, 15:01   #917
nikaa2
Wtajemniczenie
 
Avatar nikaa2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Pczno
Wiadomości: 2 315
Dot.: Oleje i hydrolaty.

Ja tez tam zamawiam

p.s. szkoda tylko, że u mnie się nie pomylili miałabym dwa
nikaa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-18, 09:24   #918
nom_de...
Zadomowienie
 
Avatar nom_de...
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 157
Dot.: Oleje i hydrolaty.

Wczoraj nie mialam czasu ukrecic jakiegos serum, wiec posmarowalam buzie olejem z ogorecznika. W moja tlusta skore wchlania sie bardzo dobrze, nie daje efektu "poslizgu", cera naprawde niewiele sie blyszczy. Olej jest swietny

Edit: Taaa... moze i swietny, ale nie w stezeniu, jaki stosowalam, bo dopuszczalne to 2-15 %. Uwazajcie wiec dziewczeta !
__________________
Do you see?
There's no more me.
I'm happy as can be.

Edytowane przez nom_de...
Czas edycji: 2007-02-21 o 23:18
nom_de... jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-18, 11:17   #919
!violet!
Raczkowanie
 
Avatar !violet!
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 248
Dot.: Oleje i hydrolaty.

Ja dzisiaj po raz pierwszy wypróbowałam smarowanie twarzy olejem + kwas hialuronowy. I z wielkim zdziwieniem stwierdziłam, że super się to wszystko wchłania no i rzeczywiście nie pozostawia tłustej warstwy. Być może przerzucę się z kremów tylko na oleje? No powiedzmy krem zostawię na czas "po basenie", bo nie wyobrażam sobie zabierania zakraplaczy i różnych butelek z olejami na basen
Mam zamówiony z mazideł olej z wiesiołka. Tylko nie specjalnie podoba mi się to, że jego data ważności to tylko 05/2007. Nie dam rady zużyć go do tej pory
!violet! jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-20, 18:47   #920
niezamienna_juz_na_nic
Wtajemniczenie
 
Avatar niezamienna_juz_na_nic
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 319
Dot.: Oleje i hydrolaty.

Cytat:
Napisane przez nom_de... Pokaż wiadomość
Wczoraj nie mialam czasu ukrecic jakiegos serum, wiec posmarowalam buzie olejem z ogorecznika. W moja tlusta skore wchlania sie bardzo dobrze, nie daje efektu "poslizgu", cera naprawde niewiele sie blyszczy. Olej jest swietny
O tak, ogórecznik jest fantastyczny, nawet drobne wypryski szybciej się po nim leczą. I tak pięknie pachnie... łąką i ziołami


A trochę z innej beczki - mam pytanie do bardziej zaawansowanych olejofilek ;P : czy olej z migdałów może zapychać? Bo oleje z mazideł świetnie mi służą, ale mam pewne podejrzenia w stosunku do tego osobnika rodem z Weledy:
http://www.aquavitae.com.pl/catalog/...oducts_id=2989
niezamienna_juz_na_nic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-20, 19:06   #921
schaetzchen
Rozeznanie
 
Avatar schaetzchen
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 965
Dot.: Oleje i hydrolaty.

Wiesz, to chyba niestety trzeba samemu sprawdzić... Już o tym pisałam w innym wątku, popatrz:
tutaj olej ze słodkich migdałów jest bardzo zapychajacy:
http://www.geocities.com/mcsworld2000/comedogenic.htm
a tutaj wręcz przeciwnie:
http://www.soapnuts.com/noncomo.html

Sama tego oleju jeszcze nie znam, czekam na przesyłkę z ecospa, mają mi dosłać.
Ale jak się na tę welede zdecydujesz, to daj znać
__________________
Ładne zdjęcia

Biorę się za ramiona
schaetzchen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-20, 19:26   #922
niezamienna_juz_na_nic
Wtajemniczenie
 
Avatar niezamienna_juz_na_nic
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 319
Dot.: Oleje i hydrolaty.

Dzięki, Schaetzchen
Ja już się na Weledę zdecydowałam - użyłam jej kilka razy i cóż... cera mi się troszkę pogorszyła, ale to mogło wynikać z niekorzystnego dla niej etapu miesiąca. Zatem Weleda jest w fazie testów i mam nadzieję, że wypadną pozytywnie, bo sam olejek jest baaaardzo przyjemny, nietłusty, ładnie pachnie i dobrze nawilża. Szkoda byłoby się z z nim rozstawać.
niezamienna_juz_na_nic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-21, 11:04   #923
truheart
Zakorzenienie
 
Avatar truheart
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 261
Dot.: Oleje i hydrolaty.

Posmarowałam sobie twarz wczoraj zachwalanym olejem z orzechów laskowych faktycznie pięknie pachnie i dobrze nawilża, jednak nie polecam nakładania potem podkładu czy korektora, bo (przynajmniej u mnie ) nie wchłonął się całkowicie.
Mam pytanie gdzie przechowujecie oleje? przy niektórych jest napisane, że w lodówce - ok, ale przy innych (np. przy bawełnie), że w chłodnym, zacienionym miejscu, ale w temp. nie niższej niż 10 stopni...jedyne chłodne miejsce domu jakie przychodzi mi na myśl to toaleta W ogóle macie porozkładane te składniki po cały m domu, bo jedne musza mieć cieplo a inne zimno czy trzymacie wszystko jak leci w lodówce?
A propos tego oleju z bawełny to mam do was pytanko - jeśli jest w opisie napisane "poprawia krążenie miejscowe w miejscu aplikacji, powodując rewitalizację skóry właściwej." to chyba raczej przy cerze naczynkowej nie jest wskazany?
truheart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-21, 22:17   #924
schaetzchen
Rozeznanie
 
Avatar schaetzchen
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 965
Dot.: Oleje i hydrolaty.

Cytat:
Napisane przez truheart Pokaż wiadomość
Posmarowałam sobie twarz wczoraj zachwalanym olejem z orzechów laskowych faktycznie pięknie pachnie i dobrze nawilża, jednak nie polecam nakładania potem podkładu czy korektora, bo (przynajmniej u mnie ) nie wchłonął się całkowicie.
Wiesz, ja zawsze stosuję olejki wieczorem, lub po południu, kiedy się nie maluję...

Cytat:
Napisane przez truheart Pokaż wiadomość
Mam pytanie gdzie przechowujecie oleje? przy niektórych jest napisane, że w lodówce - ok, ale przy innych (np. przy bawełnie), że w chłodnym, zacienionym miejscu, ale w temp. nie niższej niż 10 stopni...jedyne chłodne miejsce domu jakie przychodzi mi na myśl to toaleta W ogóle macie porozkładane te składniki po cały m domu, bo jedne musza mieć cieplo a inne zimno czy trzymacie wszystko jak leci w lodówce?
Ja mam porozkładane w 2 miejscach - w lodówce to, co ma być w lodówce, to co w chłodzie ale >10 st - mam małą nieogrzewaną "spiżarnię", jest tam chłodno, ciemno, ale na pewno cieplej niż 10 stopni "Pod ręką" w łazience trzymam małe porcyjki zmieszanych olejków - jednorazowo mieszam 10 ml oleju bazowego, nie zużywam tego za jednym zamachem

A o bawełnie to nie wiem, ale chyba rzeczywiście nienajlepsza dla naczynkowców...
__________________
Ładne zdjęcia

Biorę się za ramiona
schaetzchen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-22, 09:38   #925
truheart
Zakorzenienie
 
Avatar truheart
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 261
Dot.: Oleje i hydrolaty.

schaetzchen, bardzo dziękuje za odpowiedź
Bawełnę dla bezpieczeństwa może wydam w świat
truheart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-22, 12:46   #926
!violet!
Raczkowanie
 
Avatar !violet!
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 248
Dot.: Oleje i hydrolaty.

A co byś chciała w zamian za tą bawełnę?
!violet! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-22, 12:52   #927
truheart
Zakorzenienie
 
Avatar truheart
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 261
Dot.: Oleje i hydrolaty.

!violet! ja mam tylko próbkę tej bawełny, nie wiem czy ta ilość 5 ml cię interesuje? a jakbys miała troszkę amarantusa albo orzeszka laskowego to możemy się wymienić właściwie to jeszcze się nie znam za dobrze na tych mazidłowych specyfikach, bo odebrałam dopiero 1 paczkę
truheart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-24, 08:01   #928
Kasia_L
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Bydgoszczy
Wiadomości: 1 053
Post Dot.: Oleje i hydrolaty.

Ostatnio w mojej lodóweczce pojawiły się 2 hydrolaty: tradycyjnie różany, a oprócz tego z rumianku rzymskiego. Rumiankowego miałam kiedyś próbkę i teraz pozwoliłam sobie zamówić cały. Bardzo go lubię, daje jakieś takie ukojenie mojej twarzy i zapach ma jak dla mnie znośny.
__________________
Nagle zrobiło się Jagodowo
Kasia_L jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-24, 11:58   #929
Maggie-79
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 350
Dot.: Oleje i hydrolaty.

Cytat:
Napisane przez niezamienna_juz_na_nic Pokaż wiadomość
A trochę z innej beczki - mam pytanie do bardziej zaawansowanych olejofilek ;P : czy olej z migdałów może zapychać? Bo oleje z mazideł świetnie mi służą, ale mam pewne podejrzenia w stosunku do tego osobnika rodem z Weledy:
http://www.aquavitae.com.pl/catalog/...oducts_id=2989
nie wiem jak sam olej, ale krem Weledy z olejem migdalowym mnie sie nie spodobal . Ale też ja nie jestem fanka Weledy - irys np. mnie zapychal, wole Lavere
Maggie-79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-24, 16:46   #930
niezamienna_juz_na_nic
Wtajemniczenie
 
Avatar niezamienna_juz_na_nic
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 319
Dot.: Oleje i hydrolaty.

Cytat:
Napisane przez Maggie-79 Pokaż wiadomość
nie wiem jak sam olej, ale krem Weledy z olejem migdalowym mnie sie nie spodobal . Ale też ja nie jestem fanka Weledy - irys np. mnie zapychal, wole Lavere
Krem z olejem migdałowym też testowałam i nie byłam specjalnie zachwycona, choć fanką Weledy jestem jak najbardziej. A irys może zapychać - L_V pisała chyba o tym w wątku składowym (masło shea w składzie!). Ale dla mnie irys to bomba, uwielbiam go
PS. Przepraszam za off-topic: miało byc o olejach, a jest o olejach (i masłach) w składzie
niezamienna_juz_na_nic jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:20.