Wszystko o dekoloryzacji włosów - Strona 167 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Pokaż wyniki sondy: Z czarnego na blond?Czy wyjdzie kolor blond??
Oczywiście, że tak! 134 9,34%
Raczej tak! 188 13,11%
Raczej nie! 445 31,03%
Na pewno nie!Wyjdzie inny kolor! 667 46,51%
Głosujący: 1434. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-03-24, 10:36   #4981
Rybiorek
Zakorzenienie
 
Avatar Rybiorek
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 7 537
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez mihol Pokaż wiadomość
moje zdjęcia 2 posty wyżej - pomóżcie:
jeśli kupię farbę superrozjaśniającą, bez proszku rozjaśniającego i nałożę na włosy rude (2 tyg temu dekolor i farba) to uzyskam zamierzony efekt, czyli BLONDZIK?
Raczej nie, ja robilam samodzielnie dekoloryzacje i po mialam zoly razacy na ktory nalozylam jasny braz ale go nie chcialam i po miesiacu probowalam farba rozjasnic i nie chwycilo (nic kompletnie), musialam kupic farbe z rozjasniaczem, to znaczy do farby dodalam rozjasniacz, z tym ze ja mam na wlosach mieszanke od ciemnego blodnu do jasnego, od jakiegos czasu sobie eksperymentuje i mieszam farby (zawsze tej samej firmy i z tej samej linii), od dolu ciemniejsze (uzylam odrobine rozjasniacza) i od gory jasne blondy (wiecej rozjasniacza), dopiero teraz moge kolorowac tylko farbami bo na moje naturalne ciemny blond chwyci farba blond (ale trzeba sprawdzic na opakowaniu jaka 'moc' ma farba, niektore w ogole nie rozjasniaja, niektore tylko 2 tony, inne 3-4)

Edytowane przez Rybiorek
Czas edycji: 2010-03-24 o 10:41
Rybiorek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-24, 11:03   #4982
ClassicCreature
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 69
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

POWIE MI KTOŚ ? ;p
ClassicCreature jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-24, 11:40   #4983
DarkNoir
Zakorzenienie
 
Avatar DarkNoir
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 5 328
GG do DarkNoir
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez ClassicCreature Pokaż wiadomość
A właśnie ,jaki dekoloryzator jest lepszy "renee blanche" czy "Elgon" ? Proszę o odpowiedż !
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-3...-do-wlosow.htm


https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-2...acz-koloru.htm
__________________
Zima minie wiosna przejdzie lato w niepamięci legnie rok
Serce mnie nie boli, ręce ciągle zdolne do poświęceń są
Oczy trochę senne, wszystkie moje drogi wiodą w noc

Piotr Rogucki - I'm Not Afraid Of Your Soul


DarkNoir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-24, 11:57   #4984
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez Albertinho7 Pokaż wiadomość
A jaki kolor byś chciała zrobić baleyagu?

---------- Dopisano o 15:47 ---------- Poprzedni post napisano o 15:35 ----------

Tutaj podaję link do produktu który zawsze używamy. Minus bo wali od niego jak od szamba Ale efekty 100%. Sciąga kolor do podstawy i to nie mówię bajki tylko z polecenia i opini mamy jest to produkt dwufazowy który trzeba wymieszać razem i nalożyć jak zwykła farbę ( dlatego można w domu za grosze a nie za miliony w salonie!! ) zostawić na określony czas i PORZĄDNIE I DOKŁADNIE UMYĆ szamponem oczyszczającym!!! oprócz tego oczywiście nawalić odżywki i zostawić na chwilę żeby dobrze weszło w włosy Dzięki mnie zamiast 160 czy 300 zapłacicie krocie a dokładnie za sam ten decolor 22zł + szampon i woda w domu nei ma się czego bać bo to nie jakieś sklepowe byle jakie badziewie że włosy odpadną czy coś

http://www.progress.pl/progress,www,...13,id,165.html

Mam nadzieję że się komuś przyda PS. Instrukcja obsługi na tej stronie też pisze wszystko dokładnie więc bez problemu da rade każdy/każda

Tu jeszcze nazwa dokladna jakby ktoś chcial gdzieś indziej szukać może taniej znajdzie tak pisze na opakowaniu.

Color Remover Professional By Fama
ten dekoloryzaoar opisany jest naprawde fantastycznie i pewnie naprawdę jest dobry, ale muszę dodac, bo tego nie zaznaczyłes, że nie nadaje sie do ściągania farb metalicznych. dziewczyny, palety tym nie ściągniecie. Ale inne farbki już bardzo mozliwe
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-24, 12:31   #4985
kasia1433
Raczkowanie
 
Avatar kasia1433
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 69
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
ten dekoloryzaoar opisany jest naprawde fantastycznie i pewnie naprawdę jest dobry, ale muszę dodac, bo tego nie zaznaczyłes, że nie nadaje sie do ściągania farb metalicznych. dziewczyny, palety tym nie ściągniecie. Ale inne farbki już bardzo mozliwe

Nie do końca rozumiem, dlaczego palety nie? Tam jest napisane o 'metalicznych odcieniach farb' co ma do tego paleta?

A opis rewelacyjny. Już wiem dlaczego włosy niejednej z nas ciemniały po użyciu dekoloryzatorów, żałuję, że nie przeczytałam czegoś takiego wcześniej cyt :
"Dla upewnienia się czy cała poprzednio nałożona farba została już wypłukana należy przygotować 15 – 50 ml wody utlenionej w osnowie kremowej o stężeniu 3 % i nałożyć na włosy. Pozostawić na ok. 5 minut. Spłukać dokładnie. Jeżeli włosy ściemniały po nałożeniu wody utlenionej prawdopodobnie nie wszystkie pigmenty zostały usunięte. Należy więc powtórzyć nałożenie COLOR REMOVER"

Edytowane przez kasia1433
Czas edycji: 2010-03-24 o 12:33
kasia1433 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-24, 12:45   #4986
Albertinho7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Istebna koło Wisły ( małysz i te sprawy:) )
Wiadomości: 88
GG do Albertinho7 Send a message via Skype™ to Albertinho7
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez kasia1433 Pokaż wiadomość
Nie do końca rozumiem, dlaczego palety nie? Tam jest napisane o 'metalicznych odcieniach farb' co ma do tego paleta?

A opis rewelacyjny. Już wiem dlaczego włosy niejednej z nas ciemniały po użyciu dekoloryzatorów, żałuję, że nie przeczytałam czegoś takiego wcześniej cyt :
"Dla upewnienia się czy cała poprzednio nałożona farba została już wypłukana należy przygotować 15 – 50 ml wody utlenionej w osnowie kremowej o stężeniu 3 % i nałożyć na włosy. Pozostawić na ok. 5 minut. Spłukać dokładnie. Jeżeli włosy ściemniały po nałożeniu wody utlenionej prawdopodobnie nie wszystkie pigmenty zostały usunięte. Należy więc powtórzyć nałożenie COLOR REMOVER"
Tak dokładnie co ma do tego Paleta?

Cieszę się że chociaż jedna osoba jest zadowolona z mojej pomocy i nie ignoruje mnie i nie potępia jak inne...

jednocześnie chcę tylko dodać że Z GODZINE TRZEBA TRZYMAC TEN DEKOLOR... Tak widzisz ja za późno znalazłem te forum

Informuję że jest to mój ostatni post w tym forum... na innych wątkach skrytykowano moją opinię i zdanie dlatego jest to mój ostatni post.. nie chcecie nie będę pomagał z wiedzą doświadczenia mamy i mojej jako fryzjer a nie osoby która testuje coś i jak jej wyszło to innym wyjdzie... i tak dostałem dość z*** za to że powiedziałem o tym dekolorze bo to czytają wszyscy nawet inni fryzjerzy i sobie zaczną tego pewnie używać... To tkz tajniki fryzjerów każdy ma swoje ja dla was je ujawniałem nie raz.... ALE NIECH WIEDZĄ TE OSOBY CO CHCĄ SIĘ CZEGOŚ DOWIEDZIEĆ ALBO O COŚ ZAPYTAĆ ZAWSZE MOGĄ NAPISAĆ MI NA PRYWATNIE CZY TYM PODOBNE CHĘTNIE ZAWSZE UDZIELĘ RADY I POMOCY PYTAJĄC PRZY TYM MAMY.

Pozdrawiam i żegnam.
Albertinho7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-24, 14:39   #4987
ag_k
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1
jak z rudych wrócić do ciemnego blondu?

Marzyły mi się wiosenne rudości. Owszem są, ale nie takie jak być powinny. Włosy były farbowane wczoraj. Co mogę zrobić by choć trochę przywrócić je do bardziej naturalnego koloru włosów..? Jak wrócić do własnego..?
ag_k jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-24, 15:41   #4988
mihol
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: okolice Wawy
Wiadomości: 34
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez Rybiorek Pokaż wiadomość
Raczej nie, ja robilam samodzielnie dekoloryzacje i po mialam zoly razacy na ktory nalozylam jasny braz ale go nie chcialam i po miesiacu probowalam farba rozjasnic i nie chwycilo (nic kompletnie), musialam kupic farbe z rozjasniaczem, to znaczy do farby dodalam rozjasniacz, z tym ze ja mam na wlosach mieszanke od ciemnego blodnu do jasnego, od jakiegos czasu sobie eksperymentuje i mieszam farby (zawsze tej samej firmy i z tej samej linii), od dolu ciemniejsze (uzylam odrobine rozjasniacza) i od gory jasne blondy (wiecej rozjasniacza), dopiero teraz moge kolorowac tylko farbami bo na moje naturalne ciemny blond chwyci farba blond (ale trzeba sprawdzic na opakowaniu jaka 'moc' ma farba, niektore w ogole nie rozjasniaja, niektore tylko 2 tony, inne 3-4)

Dziękuję Rybiorek za odpowiedź.
Kolor an drugim zdjęciu masz zajefajny - to po tych eksperymentach? Cuuudo
mihol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-24, 15:56   #4989
rapunzel8
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 111
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez DarkNoir Pokaż wiadomość
Dziś na moich farbowanych, na ciemny brąz, włosach użyłam rozjaśniacz LondaColor.

Wyszedł mi cuuudowny rudy. Tylko, że jedno opakowanie to za mało (mam włosy do łopatek). W związku z tym nie pokryło mi całych włosów. Mam mozaikę - od ciemnego brązu poprzez rudy Jestem strasznie zadowolona. Pierwszy raz nakładałam rozjaśniacz na włosy,w dodatku sama. Jestem z siebie dumna

Co do kondycji włosów - są nieco wysuszona i nie mogłam ich rozczesać. Odzywka dołączona do Londy ma brzydki zapach - niczym stara pasta do zębów, ale czyni cuda, włosy są miękkie i błyszczące.

Szczerze polecam tan rozjaśniacz. I dziewuchy, nie bójcie się rozjaśniania. Ja się bałam jak cholera, tym bardziej, że robiłam to sama i wyszło cudnie __________________
bez urazy, ale ten opis nie brzmi zachęcająco- pstrokata mozaika różnych kolorów, to nie jest raczej wymarzony rezultat. a co do kondycji włosów- rozjaśniane włosy mogą się zacząć wykruszać jak szalone np dopiero po paru tygodniach. czego ci oczywiście nie życzę
rapunzel8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-24, 16:00   #4990
boszenka69
Zakorzenienie
 
Avatar boszenka69
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 4 278
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Hej dziewczyny

Proszę o radę...

od jakiś 6 lat farbuję włosy na czarno i jestem już znudzona tym kolorem. Marzy mi się piękny, rudy odcień. Moja fryzjerka odradzała mi dekoloryzację, mówiąc,że szkoda włosów... A przyznam, że włosy mam bardzo długie i mocne. Czy jest szansa, że już następnego dnia po dekoloryzacji będę wyglądać jak człowiek?
Czy darować sobie ten zabieg i stopniowo farbować brązami, co jakiś czas schodząc na jaśniejszy odcień? Proszę o radę
boszenka69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-24, 16:05   #4991
Gracusia
Przyczajenie
 
Avatar Gracusia
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 20
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez mihol Pokaż wiadomość
No dobrze a powiedz jaka była reakcja fryzjerki na to co zrobiła Tobie na głowie?[COLOR="Silver"]
Kobieta powiedziała, że spokojnie, za pierwszym razem nigdy nie osiągnę tego efektu, który chciałam - zaprosiła mnie ponownie na wizytę za 3 tygodnie niepoprawna optymistka z tej kobiety. Cóż, wolę sama robić eksperymenty z włosami - wtedy będę miała do siebie żal, a nie do innych.
Gracusia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-24, 16:06   #4992
ClassicCreature
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 69
Smile Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Nie,mogę się zdecydować na żaden Potem, włosy pomauję "Palette Color XXL "Czysta Platyna" dzisiaj zakupiona Czy, po elgonie włosy wrócą mi do mojego naturalnego koloru ? Dodam fotki jak już będzie po z góry dzięki
ClassicCreature jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-24, 16:47   #4993
mihol
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: okolice Wawy
Wiadomości: 34
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez boszenka69 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny

Proszę o radę...

od jakiś 6 lat farbuję włosy na czarno i jestem już znudzona tym kolorem. Marzy mi się piękny, rudy odcień. Moja fryzjerka odradzała mi dekoloryzację, mówiąc,że szkoda włosów... A przyznam, że włosy mam bardzo długie i mocne. Czy jest szansa, że już następnego dnia po dekoloryzacji będę wyglądać jak człowiek?
Czy darować sobie ten zabieg i stopniowo farbować brązami, co jakiś czas schodząc na jaśniejszy odcień? Proszę o radę
moja Droga
idź do innej fryzjerki, która zaproponuje Ci dekoloryzację, pamiętaj że to nie może być rozjaśnianie!!!

Jest jeszcze kwestia ile czasu i czym farbowałaś włosy. Może być tak, że za 1 razem dekoloryzacja "nie chwyci". U mnie tak było - zobacz sobie parę postów wyżej. Za drugim razem dekoloryzacja dała piękny rudy kolor

Ja tam lubię mocne uderzenia - czyli dekoloryzacja, do balejażu nie mam cierpliwości

Powiem Ci szczerze, że dziś byłam u swojej fryzjerki i rozmawiałam o blondzie - czyli czeka mnie kolejna dekoloryzacja. Ale nie obawiam się, bo poprzednie w ogóle nie zniszczyły mi włosów - a mam grube i gęste.

Głowa do góry - u Ciebie może będzie konieczność uzbrojenia się w cierpliwość i 2 dekoloryzacje
mihol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-24, 17:58   #4994
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

przed dekoloryzacja farbowalam sie garnierem badz lorealem. Konce pojda do sciecia gdyz nie przezyly rozjasniania....:-/ ale w sumie im sie nie dziwie tyle juz przeszly. cale szczescie ze tylko 5 cm pojdzie pod nozyczki nie mam kiedy zdjec zrobic ale postaram sie jutro rano i wieczorem wstawie

---------- Dopisano o 18:58 ---------- Poprzedni post napisano o 18:56 ----------

w sumie na pierwszy rzut oka nie sa zniszczone sa miekkie i lsniace ale sie krusza
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-24, 18:14   #4995
jiuna
Wtajemniczenie
 
Avatar jiuna
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 291
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

spodobał mi się kolor tej farby....
jutro jadę do drogerii i zobaczymy czy taką będą mieli bo jak ja coś w necie znajdę to zwykle aaaaakurat nie ma
myślę że na moich włosach wyjda ciemniejsze
ale w sumie to i lepiej

edit bo zjadło załącznik

Edytowane przez jiuna
Czas edycji: 2010-03-24 o 18:16
jiuna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-24, 18:16   #4996
marcepanka71
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 8
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

a mogłybyście mnie poradzić coś na włosy?
przedstawię moją sytuację-
straciłam swoje naturalne włosy w wyniku choroby i noszę perukę także z włosów naturalnych-indyjskich. Są generalnie bardzo ładne i nie widać że nie moje. Początkowo były w kolorze ciemny brąz, jednak zafarbowałam je castingiem hebanowa czerń już ponad miesiąc temu. I zaczęła się moja udręka. Włosy bardzo nienaturalnie mi się świecą w słońcu i czuje się tragicznie bo to strasznie się rzuca w oczy i wstydzę się wychodzić z domu za dnia... myłam je już dość dużo razy i widzę że za każdym razem farba schodzi ale nadal są czarne. Myślicie że jest jakiś dekoloryzator który mi pomoże ?? albo jakieś dobre specyfiki do włosów które zniwelują to błyszczenie się.. cokolwiek, błagam Was o jakąś radę bo już nie wiem co robić ze sobą....
marcepanka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-24, 18:36   #4997
DarkNoir
Zakorzenienie
 
Avatar DarkNoir
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 5 328
GG do DarkNoir
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez rapunzel8 Pokaż wiadomość
bez urazy, ale ten opis nie brzmi zachęcająco- pstrokata mozaika różnych kolorów, to nie jest raczej wymarzony rezultat. a co do kondycji włosów- rozjaśniane włosy mogą się zacząć wykruszać jak szalone np dopiero po paru tygodniach. czego ci oczywiście nie życzę
OK Tobie takie cos może nie pasować. Ja się dobrze czuje
A skąd ta pewność, że po kilku tygodniach? Pierwszy raz takie coś słyszę.
__________________
Zima minie wiosna przejdzie lato w niepamięci legnie rok
Serce mnie nie boli, ręce ciągle zdolne do poświęceń są
Oczy trochę senne, wszystkie moje drogi wiodą w noc

Piotr Rogucki - I'm Not Afraid Of Your Soul


DarkNoir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-24, 18:53   #4998
jus***
Raczkowanie
 
Avatar jus***
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 30
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

hej Wizażanki ;] mój obecny kolor włosów to ciemny brąz, do farbowania używam garnier C&S,a mój naturalny to taki złoty blond,taki trochę mysi,troche pod rudy podchądzący nie wiem jak go określić;p wszyscy mi mówią,że wyglądam świetnie w brązie,ale strasznie mi wypadają włosy,zrobiły się cienkie i boję się że niedługo będę łysa!! chciałabym zejść do rudego,a potem po jakimś czasie może do naturalnego,co mi polecacie,jaki dekoloryzator?
jus*** jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-24, 19:02   #4999
cosma7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 4
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

No i totalna klapa. Wczoraj dekoloryzator COLORPEEL - podwójne nakładanie - efekt: ciemny rudy. Dzisiaj nałożyłam farbę PALETTE DELUXE złoty świetlisty karmel i się podłamałam - mam taki sam kolor jak wyjściowy, czyli ciemny brąz :/ a chciałam bardzo jasny brąz wpadający w rudy :/ nie wiem co teraz robić straciłam kupę kasy, męczyłam włosy i nic to nie dało :/ proszę o pomoc.
cosma7 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-24, 19:42   #5000
DarkNoir
Zakorzenienie
 
Avatar DarkNoir
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 5 328
GG do DarkNoir
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez jus*** Pokaż wiadomość
hej Wizażanki ;] mój obecny kolor włosów to ciemny brąz, do farbowania używam garnier C&S,a mój naturalny to taki złoty blond,taki trochę mysi,troche pod rudy podchądzący nie wiem jak go określić;p wszyscy mi mówią,że wyglądam świetnie w brązie,ale strasznie mi wypadają włosy,zrobiły się cienkie i boję się że niedługo będę łysa!! chciałabym zejść do rudego,a potem po jakimś czasie może do naturalnego,co mi polecacie,jaki dekoloryzator?
Ja po Garnie C&S straciłam połowę włosów. To najgorsza farba w historii mojego farbowania ;]
__________________
Zima minie wiosna przejdzie lato w niepamięci legnie rok
Serce mnie nie boli, ręce ciągle zdolne do poświęceń są
Oczy trochę senne, wszystkie moje drogi wiodą w noc

Piotr Rogucki - I'm Not Afraid Of Your Soul


DarkNoir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-24, 20:42   #5001
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 255
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Wätek zamykam,poniewaz przekroczyl limit
Zapraszam do nowego otwartego wätka.
Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 255 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:16.