Jak uzyskaæ taki kolor ?- w±tek zbiorczy - Strona 149 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2013-11-26, 13:16   #4441
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor ?- w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez slodkaaa_malinka Poka¿ wiadomo¶æ
dziêki wielkie bo straci³am nazieje na cokolwiek to teraz bêde próbowaæ przed ¶wiêtami mo¿e tylko w³asnie bêdê siê zastanawia³a bo ten 110 mi siê bardziej podoba niz 111 ale mo¿e w³a¶nie ta 110 bêdzie lepsza? jak my¶lisz i wtedy np te saszetki z marionu je¶li wyjdzie co¶ nie tak? czy ¿eby w³a¶nie rozja¶nic to daæ t± 111 a jak wyjd± za jasne to 110? bo ta 110 to mój wymarzony kolorek
To wtedy bierz 110 od razu, po co niszczyæ w³oski dwiema podobnymi farbami . Jak Ci wyjdzie za z³oto, na³ó¿ maseczkê z Marion, bardzo fajnie ch³odzi a dwie kosztuj± ko³o 3 z³.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-26, 13:27   #4442
zbroja
Raczkowanie
 
Avatar zbroja
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 68
GG do zbroja Send a message via Skype™ to zbroja
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor ?- w±tek zbiorczy

Ja uzywalam tego syoss oleo 7-6 . W cieniu to zwykly braz, w sloncu faktycznie pieknie mieni sie na rudo ale to tylko w sloncu. Szczerze mowiac moje oczekiwania zawiodl i bardzo szybko sie splukal. Ja bym poszukala czegos w garnierach, zloty bursztyn albo miedziany blond na poziomie 7

Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________

Zbroja ma zawsze racjê, a jak Zbroja nie ma racji to patrz punkt pierwszy.
zbroja jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-26, 14:33   #4443
tekila901
Zakorzenienie
 
Avatar tekila901
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Biegun pó³nocny
Wiadomo¶ci: 8 098
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor ?- w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Poka¿ wiadomo¶æ
mo¿esz te rudo¶ci zgasiæ farb± z popielem- popiel gasi rude tony i ruó¶æ na pewno Ci na nich nie wyjdzie. szukaj czego¶ typu 7.1 8.1 albo 9.1
je¶li chcê potem je jeszcze rozja¶niæ, to celowaæ w 8 lub 9? woda 12? a odrosty tym samym (odrosty s± na poziomie 6)?
__________________
tekila901 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-26, 15:53   #4444
lilia8843
Raczkowanie
 
Avatar lilia8843
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomo¶ci: 271
Dot.: Farbowanie w³osów- pomó¿cie;)

Cytat:
Napisane przez aga 398 Poka¿ wiadomo¶æ
Hej pisa³am tutaj jaki¶ czas temu bo chcia³am przefarbowac sie z czerwonego na rudy, ale efekt nie jest zachwycaj±cy i mi³oby by³o jakby¶cie nie odsy³a³y mnie do innego tematu bo nie dosta³am odpowiedzi, wiec pisze tutaj mo¿e kto¶ mi pomo¿e

Mam do Was ogromn± pro¶be Chodzi o zmiane koloru w³osów wiec mo¿e zaczne od pocz±tku
Jakie¶ 2 lata temu mia³am czerwone w³oski, pó¼niej robi³am baleja¿ rozja¶niaj±c je (ale te na których by³ po³o¿ony rozja¶niacz, trzymany ponad godizne- to wiekszo¶c wypad³a po zmyciu farby:/), i tak wróci³am do swoich prawie naturalnych ale w ci±zy mi sie zachcia³o rudego wiec pofarbowa³am-nic mi nie wzie³o, wiec aby by³a zmiana wróci³am do czerwieni... ale znowu mi sie znudzi³a;p bo przy niej jestem bardzo blada, wiec jaki¶ miesi±c temu kupi³am dekoloryzator firmy "color peel" i zdje³o mi ca³± czerwieñ, a na g³owie zosta³ bardzo bardzo jasny rudy, mieni±cy sie z blondem... pofarbowa³am na rudo, ale niestety nie wygl±dam w rudych tak jak sobie wymarzy³am.... jako ¿e mam bardzo cienkie i s³abe w³osy to postanowi³am ¿e znowu zrobie dekoloryzacje i wróce do blondu... i zastanawiam sie skoro czerwony mi tak dobrze ¶ci±gne³o, to rudy te¿ powinno ¶ci±gn±c do jasnych... tylko nie wiem jak± farb± pomalowac tak aby oby³o sie bez rozja¶niacza... podobno farby garnier olia nie maj± rozja¶niacza?? mia³y¶cie jak±¶ styczno¶c z nimi??

Odcienie na g³owie mia³am takie:
czerwony- farba loreal preference "bardzo ciemny czerwony"
rudy- farba loreal preference "bardzo intensywna mied¼"
t± pink± która mi kiedy¶ nie z³apa³a w³osów by³ wllaton je¶li sie nie myle wiec chyba te farby odpadaj±..

Takie jak mam na zdjeciu ze ¶lubu, by mi odpowiada³y, ¿eby to nei by³ platynowy blond, ani ciemny blond tylko ¶rednio jasne;p

Najlepiej trzeba wybraæ siê do dobrego fryzjera i on zrobi piêkny kolor. sama nie dasz rady. Napracujesz siê wydasz pieni±dze a efekt bêdzie inny ni¿ zamierza³a¶.
Kiedy¶ te¿ sama farbowa³am ale pomy¶la³am ze to jest co¶ co mogê dla siebie zrobiæ raz w miesi±cu. I¶æ do fryzjera , poplotkowaæ i wyj¶æ z fajna fryzura
lilia8843 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-26, 16:18   #4445
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor ?- w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez tekila901 Poka¿ wiadomo¶æ
je¶li chcê potem je jeszcze rozja¶niæ, to celowaæ w 8 lub 9? woda 12? a odrosty tym samym (odrosty s± na poziomie 6)?
chwilka, chwilka, najpierw gasisz rudo¶æ, potem rozja¶niasz? wtedy na³ó¿ sobie popiel, po jakim¶ czasie daj k±piel rozja¶niaj±c±, ale na 9% oxy. no i potem czy 8 czy 9 to ju¿ bez ró¿nicy- wybierz tak±, jaka Ci pasuje, bo po rozja¶nieniu w³oski do obu poziomów my¶lê bêdziesz mieæ odpowiednio jasne. farba te¿ na 9, po co przesuszaæ w³osy 12 od razu? skoro odrosty masz na poziomie 6- je koniecznie musisz rozja¶niæ, pewnie chwilê d³u¿ej ni¿ resztê w³osków. jak bêd± ju¿ równo rozja¶nione- mo¿esz farbowaæ t± sam± farb± ca³o¶æ.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-26, 16:53   #4446
pantherro
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomo¶ci: 26
Dot.: Farbowanie w³osów- pomó¿cie;)

skoro masz zniszczone i cienkie wlosy nie rob dekoloryzacji .. moze daj wlosom troche odpoczac, rzadziej je farbuj, zrob sobie jakis ladny naturalny braz, tak zeby moglby troche podrosnac z odrostami np, zeby "odzyly" ... a moze spodoba Ci sie ten kolor ...
[edit]

Edytowane przez 201607040946
Czas edycji: 2013-11-26 o 17:48
pantherro jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-26, 17:54   #4447
201607040946
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 20 500
Dot.: Farbowanie w³osów- pomó¿cie;)

Cytat:
Napisane przez aga 398 Poka¿ wiadomo¶æ
Hej pisa³am tutaj jaki¶ czas temu bo chcia³am przefarbowac sie z czerwonego na rudy, ale efekt nie jest zachwycaj±cy i mi³oby by³o jakby¶cie nie odsy³a³y mnie do innego tematu bo nie dosta³am odpowiedzi, wiec pisze tutaj mo¿e kto¶ mi pomo¿e

Mam do Was ogromn± pro¶be Chodzi o zmiane koloru w³osów wiec mo¿e zaczne od pocz±tku
Jakie¶ 2 lata temu mia³am czerwone w³oski, pó¼niej robi³am baleja¿ rozja¶niaj±c je (ale te na których by³ po³o¿ony rozja¶niacz, trzymany ponad godizne- to wiekszo¶c wypad³a po zmyciu farby:/), i tak wróci³am do swoich prawie naturalnych ale w ci±zy mi sie zachcia³o rudego wiec pofarbowa³am-nic mi nie wzie³o, wiec aby by³a zmiana wróci³am do czerwieni... ale znowu mi sie znudzi³a;p bo przy niej jestem bardzo blada, wiec jaki¶ miesi±c temu kupi³am dekoloryzator firmy "color peel" i zdje³o mi ca³± czerwieñ, a na g³owie zosta³ bardzo bardzo jasny rudy, mieni±cy sie z blondem... pofarbowa³am na rudo, ale niestety nie wygl±dam w rudych tak jak sobie wymarzy³am.... jako ¿e mam bardzo cienkie i s³abe w³osy to postanowi³am ¿e znowu zrobie dekoloryzacje i wróce do blondu... i zastanawiam sie skoro czerwony mi tak dobrze ¶ci±gne³o, to rudy te¿ powinno ¶ci±gn±c do jasnych... tylko nie wiem jak± farb± pomalowac tak aby oby³o sie bez rozja¶niacza... podobno farby garnier olia nie maj± rozja¶niacza?? mia³y¶cie jak±¶ styczno¶c z nimi??

Odcienie na g³owie mia³am takie:
czerwony- farba loreal preference "bardzo ciemny czerwony"
rudy- farba loreal preference "bardzo intensywna mied¼"
t± pink± która mi kiedy¶ nie z³apa³a w³osów by³ wllaton je¶li sie nie myle wiec chyba te farby odpadaj±..

Takie jak mam na zdjeciu ze ¶lubu, by mi odpowiada³y, ¿eby to nei by³ platynowy blond, ani ciemny blond tylko ¶rednio jasne;p
Z rudego nie zejdziesz nawet do ¶redniego blondu farbami, ¿adnymi
W±tek o dekoloryzacji masz tutaj, mo¿esz poczytaæ, jak siê j± robi https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=627505&page=117
Skoro ¶ci±gnê³o ci czerwieñ, rudy tez powinno.

Je¶li nie chcesz rozja¶niaæ, wiêc mo¿e k±piel rozja¶niaj±ca?
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=243662&page=20

Albo zobacz tutaj, jak dziewczyny schodz± z rudo¶ci do blondu, w±tków jest masa, popytaj
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post41354727
201607040946 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2013-11-26, 18:14   #4448
tekila901
Zakorzenienie
 
Avatar tekila901
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Biegun pó³nocny
Wiadomo¶ci: 8 098
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor ?- w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Poka¿ wiadomo¶æ
chwilka, chwilka, najpierw gasisz rudo¶æ, potem rozja¶niasz? wtedy na³ó¿ sobie popiel, po jakim¶ czasie daj k±piel rozja¶niaj±c±, ale na 9% oxy. no i potem czy 8 czy 9 to ju¿ bez ró¿nicy- wybierz tak±, jaka Ci pasuje, bo po rozja¶nieniu w³oski do obu poziomów my¶lê bêdziesz mieæ odpowiednio jasne. farba te¿ na 9, po co przesuszaæ w³osy 12 od razu? skoro odrosty masz na poziomie 6- je koniecznie musisz rozja¶niæ, pewnie chwilê d³u¿ej ni¿ resztê w³osków. jak bêd± ju¿ równo rozja¶nione- mo¿esz farbowaæ t± sam± farb± ca³o¶æ.
ok, czyli rozci±gnie siê to bardziej w czasie ni¿ my¶la³am.

dziêkujê Ci bardzo
__________________
tekila901 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-26, 20:51   #4449
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor ?- w±tek zbiorczy

nie ma problemu
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-26, 21:13   #4450
aga 398
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomo¶ci: 186
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor ?- w±tek zbiorczy

Dzieki wielkie za odpowied¼
Hmm no fryzjerka dzisiaj mi poleci³a jedynie pasemka blond...
Jestem po kolejnej dekoloryzacji, w³osy w takim samym stanie (tak zaryzykowa³am) owszem s± do¶c jasne, ale jednak rudy pozosta³...
zastanowie sie nad t± k±piel± rozja¶niaj±c±.. podjade do mojej fryzjerki i zapytam o koszta, bo na to równie¿ w tym miesi±cu musze zwrócic uwage...
__________________
14.07.2009r.


24.08.2012r. Termin porodu
28.08.2012r. Lenka Nasz Najwiekszy Skarb



aga 398 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-26, 21:37   #4451
pepita
Rozeznanie
 
Avatar pepita
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wschód
Wiadomo¶ci: 783
Dot.: Farbowanie w³osów- pomó¿cie;)

Cytat:
Napisane przez aga 398 Poka¿ wiadomo¶æ
Hej pisa³am tutaj jaki¶ czas temu bo chcia³am przefarbowac sie z czerwonego na rudy, ale efekt nie jest zachwycaj±cy i mi³oby by³o jakby¶cie nie odsy³a³y mnie do innego tematu bo nie dosta³am odpowiedzi, wiec pisze tutaj mo¿e kto¶ mi pomo¿e

Mam do Was ogromn± pro¶be Chodzi o zmiane koloru w³osów wiec mo¿e zaczne od pocz±tku
Jakie¶ 2 lata temu mia³am czerwone w³oski, pó¼niej robi³am baleja¿ rozja¶niaj±c je (ale te na których by³ po³o¿ony rozja¶niacz, trzymany ponad godizne- to wiekszo¶c wypad³a po zmyciu farby:/), i tak wróci³am do swoich prawie naturalnych ale w ci±zy mi sie zachcia³o rudego wiec pofarbowa³am-nic mi nie wzie³o, wiec aby by³a zmiana wróci³am do czerwieni... ale znowu mi sie znudzi³a;p bo przy niej jestem bardzo blada, wiec jaki¶ miesi±c temu kupi³am dekoloryzator firmy "color peel" i zdje³o mi ca³± czerwieñ, a na g³owie zosta³ bardzo bardzo jasny rudy, mieni±cy sie z blondem... pofarbowa³am na rudo, ale niestety nie wygl±dam w rudych tak jak sobie wymarzy³am.... jako ¿e mam bardzo cienkie i s³abe w³osy to postanowi³am ¿e znowu zrobie dekoloryzacje i wróce do blondu... i zastanawiam sie skoro czerwony mi tak dobrze ¶ci±gne³o, to rudy te¿ powinno ¶ci±gn±c do jasnych... tylko nie wiem jak± farb± pomalowac tak aby oby³o sie bez rozja¶niacza... podobno farby garnier olia nie maj± rozja¶niacza?? mia³y¶cie jak±¶ styczno¶c z nimi??

Odcienie na g³owie mia³am takie:
czerwony- farba loreal preference "bardzo ciemny czerwony"
rudy- farba loreal preference "bardzo intensywna mied¼"
t± pink± która mi kiedy¶ nie z³apa³a w³osów by³ wllaton je¶li sie nie myle wiec chyba te farby odpadaj±..

Takie jak mam na zdjeciu ze ¶lubu, by mi odpowiada³y, ¿eby to nei by³ platynowy blond, ani ciemny blond tylko ¶rednio jasne;p
Ja mia³am ciemniejsze w³osy od Ciebie po dekoloryzacji. Na pocz±tku fryzjerzy proponowali mi zej¶cie do jasnych w³osów tylko za pomoc± pasemek. Jedna z nich, ¶wie¿o po jakim¶ szkoleniu, po³o¿y³a mi na w³osy farbê blond na poziomie 9 z siln± wod±, 12? O ile dobrze pamiêtam... Potrzyma³am j± chwilê na g³owie, zmy³a mi j± i po³o¿y³a na to blond na poziomie 8 ze s³absz± ju¿ wod±, dla ujednolicenia. I uda³o mi siê zej¶æ z br±zu do blondu bez rozja¶niacza
__________________
Piêknym motylom
uciêto skrzyd³a!
Nim wznie¶æ siê zd±¿y³y do gwiazd!


pokochaj uszate serduszko


Wybieram Physiogel Codzienne Nawil¿anie Krem!
pepita jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-26, 22:05   #4452
aga 398
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomo¶ci: 186
Dot.: Farbowanie w³osów- pomó¿cie;)

Cytat:
Napisane przez pepita Poka¿ wiadomo¶æ
Ja mia³am ciemniejsze w³osy od Ciebie po dekoloryzacji. Na pocz±tku fryzjerzy proponowali mi zej¶cie do jasnych w³osów tylko za pomoc± pasemek. Jedna z nich, ¶wie¿o po jakim¶ szkoleniu, po³o¿y³a mi na w³osy farbê blond na poziomie 9 z siln± wod±, 12? O ile dobrze pamiêtam... Potrzyma³am j± chwilê na g³owie, zmy³a mi j± i po³o¿y³a na to blond na poziomie 8 ze s³absz± ju¿ wod±, dla ujednolicenia. I uda³o mi siê zej¶æ z br±zu do blondu bez rozja¶niacza

dzisiaj po dekolryzowaniu mam jeszcze ja¶niejsze i chyba zaryzykuje i kupie fabre nie wiem mo¿e na poziomie 9 mo¿e 8.... jak sie nie uda, to chyba dopiero po nowym roku do fryzjera sie wybiore, bo nie bardzo mnie stac tyle wydatków teraz mam, a wiadomo od fryzjera nie wyjde z blondem do 100z³;p
__________________
14.07.2009r.


24.08.2012r. Termin porodu
28.08.2012r. Lenka Nasz Najwiekszy Skarb



aga 398 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-27, 14:40   #4453
shiza91xx
Raczkowanie
 
Avatar shiza91xx
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wadowice
Wiadomo¶ci: 256
GG do shiza91xx
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor ?- w±tek zbiorczy

Witam wstawiam moje zdjecie -zalacznik nr 1.. chce uzyskac podobny kolor jak w zalacznikach 3 4 5.. kupilam sobie farbe palette kasztanowa czerwien (zal 2).. myslicie ze uzyskam ja w ten sposob? wlosy mam naturalne
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg _s0.zmniejszacz.pl_002_zmniejszacz-pl_908494.jpg (62,7 KB, 20 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg schwarzkopf-palette-intensive.jpg (17,4 KB, 13 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 481572_389498664458424_1253823610_n.jpg (150,9 KB, 18 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg kasztanowo-mahoniowe.jpg (26,6 KB, 24 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg e3ea.jpg (53,5 KB, 21 za³adowañ)
shiza91xx jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-27, 14:59   #4454
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor ?- w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez aga 398 Poka¿ wiadomo¶æ
Dzieki wielkie za odpowied¼
Hmm no fryzjerka dzisiaj mi poleci³a jedynie pasemka blond...
Jestem po kolejnej dekoloryzacji, w³osy w takim samym stanie (tak zaryzykowa³am) owszem s± do¶c jasne, ale jednak rudy pozosta³...
zastanowie sie nad t± k±piel± rozja¶niaj±c±.. podjade do mojej fryzjerki i zapytam o koszta, bo na to równie¿ w tym miesi±cu musze zwrócic uwage...
powiem Ci, ¿e tak± k±piel du¿o taniej zrobisz sobie sama w domu.
pasemka odradzam. czêsto trzeba je od¶wie¿aæ i strasznie niszcz±.

---------- Dopisano o 15:59 ---------- Poprzedni post napisano o 15:56 ----------

Cytat:
Napisane przez 201708141254 Poka¿ wiadomo¶æ
Tre¶æ usuniêta
nie wszystkim niestety czerwieñ pasuje, trzeba dobrze dobraæ odcieñ.
pochwal siê efektem
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-27, 15:40   #4455
aga 398
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomo¶ci: 186
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor ?- w±tek zbiorczy

Po dekoloryzacji wyszed³ mi taki kolor jak na zdjeciach ni¿ej, mo¿e ciut ja¶niejszy w rzeczywisto¶ci...
skoro odradzacie pasemka... ale ta dekoloryzacja te¿ jest na rozja¶niaczu, wiec nie wiem czy ryzykowac na ca³e w³osy....
doradzcie mi co mam robic. czy we¼mie mi na to jaka¶ farba blond, np na poziomie 8 lub 9???
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg PICT0499.jpg (102,7 KB, 11 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg PICT0501.jpg (122,3 KB, 19 za³adowañ)
__________________
14.07.2009r.


24.08.2012r. Termin porodu
28.08.2012r. Lenka Nasz Najwiekszy Skarb



aga 398 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-27, 15:52   #4456
201607040946
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 20 500
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor ?- w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez shiza91xx Poka¿ wiadomo¶æ
Witam wstawiam moje zdjecie -zalacznik nr 1.. chce uzyskac podobny kolor jak w zalacznikach 3 4 5.. kupilam sobie farbe palette kasztanowa czerwien (zal 2).. myslicie ze uzyskam ja w ten sposob? wlosy mam naturalne
To czerwony br±z

Cytat:
Napisane przez aga 398 Poka¿ wiadomo¶æ
Po dekoloryzacji wyszed³ mi taki kolor jak na zdjeciach ni¿ej, mo¿e ciut ja¶niejszy w rzeczywisto¶ci...
skoro odradzacie pasemka... ale ta dekoloryzacja te¿ jest na rozja¶niaczu, wiec nie wiem czy ryzykowac na ca³e w³osy....
doradzcie mi co mam robic. czy we¼mie mi na to jaka¶ farba blond, np na poziomie 8 lub 9???
Ja dalej twierdzê, ¿e raczej nie
201607040946 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-27, 16:00   #4457
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor ?- w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez aga 398 Poka¿ wiadomo¶æ
Po dekoloryzacji wyszed³ mi taki kolor jak na zdjeciach ni¿ej, mo¿e ciut ja¶niejszy w rzeczywisto¶ci...
skoro odradzacie pasemka... ale ta dekoloryzacja te¿ jest na rozja¶niaczu, wiec nie wiem czy ryzykowac na ca³e w³osy....
doradzcie mi co mam robic. czy we¼mie mi na to jaka¶ farba blond, np na poziomie 8 lub 9???
niestety nie. potrzebujesz jeszcze k±pieli rozja¶niaj±cej i dopiero potem blond Ci chwyci.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-27, 17:38   #4458
aga 398
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomo¶ci: 186
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor ?- w±tek zbiorczy

Dzieki za odpowiedzi
a czy mo¿ecie mi jeszcze powiedziec jak robic t± k±piel i co kupic?? czy to nie dzia³a tak jak rozja¶niacz kiedy bym pasemka robi³a??
__________________
14.07.2009r.


24.08.2012r. Termin porodu
28.08.2012r. Lenka Nasz Najwiekszy Skarb



aga 398 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-27, 17:43   #4459
shiza91xx
Raczkowanie
 
Avatar shiza91xx
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wadowice
Wiadomo¶ci: 256
GG do shiza91xx
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor ?- w±tek zbiorczy

[QUOTE=kaguya;43913229]To czerwony br±z

ale kasztanowa czerwien to w pewnym sensie tez odcien czerwonego brazu :d hehe
ale pasuje mi czy nie? i uzyskam ja ta farba?

prosze doradzi mi ktos kto sie na tym zna

Edytowane przez shiza91xx
Czas edycji: 2013-11-27 o 17:46
shiza91xx jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-27, 18:04   #4460
pepita
Rozeznanie
 
Avatar pepita
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wschód
Wiadomo¶ci: 783
Dot.: Farbowanie w³osów- pomó¿cie;)

Cytat:
Napisane przez aga 398 Poka¿ wiadomo¶æ
dzisiaj po dekolryzowaniu mam jeszcze ja¶niejsze i chyba zaryzykuje i kupie fabre nie wiem mo¿e na poziomie 9 mo¿e 8.... jak sie nie uda, to chyba dopiero po nowym roku do fryzjera sie wybiore, bo nie bardzo mnie stac tyle wydatków teraz mam, a wiadomo od fryzjera nie wyjde z blondem do 100z³;p
Ale oprócz farby na poziomie 8 lub 9 istotna jest te¿ woda z któr± wymieszasz farbê. Wody do³±czane do farb drogeryjnych mog± byæ za s³abe.
__________________
Piêknym motylom
uciêto skrzyd³a!
Nim wznie¶æ siê zd±¿y³y do gwiazd!


pokochaj uszate serduszko


Wybieram Physiogel Codzienne Nawil¿anie Krem!
pepita jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-27, 22:50   #4461
pieskotkura
Przyczajenie
 
Avatar pieskotkura
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 10
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor ?- w±tek zbiorczy

Witam Chcia³abym dowiedzieæ siê, czy która¶ z Was kojarzy farbê, najlepiej drogeryjn±, ale niekoniecznie, która da taki kolor jak na zdjêciu (pomijaj±c pasemka ofc )? Z góry dziêkujê

44441_10152621087895153_1986525207_n.jpg

Edytowane przez pieskotkura
Czas edycji: 2013-11-27 o 23:30
pieskotkura jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-28, 07:44   #4462
tekila901
Zakorzenienie
 
Avatar tekila901
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Biegun pó³nocny
Wiadomo¶ci: 8 098
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor ?- w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Poka¿ wiadomo¶æ
chwilka, chwilka, najpierw gasisz rudo¶æ, potem rozja¶niasz? wtedy na³ó¿ sobie popiel, po jakim¶ czasie daj k±piel rozja¶niaj±c±, ale na 9% oxy. no i potem czy 8 czy 9 to ju¿ bez ró¿nicy- wybierz tak±, jaka Ci pasuje, bo po rozja¶nieniu w³oski do obu poziomów my¶lê bêdziesz mieæ odpowiednio jasne. farba te¿ na 9, po co przesuszaæ w³osy 12 od razu? skoro odrosty masz na poziomie 6- je koniecznie musisz rozja¶niæ, pewnie chwilê d³u¿ej ni¿ resztê w³osków. jak bêd± ju¿ równo rozja¶nione- mo¿esz farbowaæ t± sam± farb± ca³o¶æ.
na³o¿y³am wczoraj popiel 9,1 z allwaves i zgasi³o rudo¶æ, ale nie do koñca. ja bym nazwa³a ten kolor "truskawkowy blond". z³apa³o równo

kiedy mogê zrobiæ k±piel rozja¶niaj±c±? i kiedy potem farbowaæ? bêdê te¿ robiæ keratynowe prostowanie, ale to rozumiem, ¿e na samym koñcu.
__________________
tekila901 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-28, 13:24   #4463
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor ?- w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez aga 398 Poka¿ wiadomo¶æ
Dzieki za odpowiedzi
a czy mo¿ecie mi jeszcze powiedziec jak robic t± k±piel i co kupic?? czy to nie dzia³a tak jak rozja¶niacz kiedy bym pasemka robi³a??
no dok³adnie, tylko trochê l¿ej.
potrzebujesz rozja¶niacza (najlepiej fryzjerski, ale to by¶ musia³a zamówiæ, polecam saszetki Vincent Ledier lub Elgon), oxydantu (6 lub 9%, bardziej rozja¶nia 9) i lekkiego szamponu (Barwa rumiankowa czy cokolwiek o prostym sk³adzie).

dajmy na to na nie za grube w³osy do ³opatek do mieszanki bierzesz 25g rozja¶niacza+ 25g oxydantu+ 10g szamponu. mieszasz, nak³adasz na w³osy jak farbê czy tam rozja¶niacz, trzymasz 30-50 minut, kontroluj±c kolor podczas. zmywasz dok³adnie i mo¿esz nak³adaæ farbê, je¶li jest to konieczne, lub zabieg powtórzyæ. generalnie takie rozja¶nianie, tylko delikatniejsze.

---------- Dopisano o 14:21 ---------- Poprzedni post napisano o 14:19 ----------

Cytat:
Napisane przez shiza91xx Poka¿ wiadomo¶æ
To czerwony br±z

ale kasztanowa czerwien to w pewnym sensie tez odcien czerwonego brazu :d hehe
ale pasuje mi czy nie? i uzyskam ja ta farba?

prosze doradzi mi ktos kto sie na tym zna
¼le tutaj cytat wstawi³a¶ i nie mam pojêcia jakie jest Twoje pytanie- szukasz tego ciemnego bordo, tak?

---------- Dopisano o 14:22 ---------- Poprzedni post napisano o 14:21 ----------

Cytat:
Napisane przez pieskotkura Poka¿ wiadomo¶æ
Witam Chcia³abym dowiedzieæ siê, czy która¶ z Was kojarzy farbê, najlepiej drogeryjn±, ale niekoniecznie, która da taki kolor jak na zdjêciu (pomijaj±c pasemka ofc )? Z góry dziêkujê

Za³±cznik 5492627
chodzi o tê czerwonaw± czy rud± czê¶æ?

---------- Dopisano o 14:24 ---------- Poprzedni post napisano o 14:22 ----------

Cytat:
Napisane przez tekila901 Poka¿ wiadomo¶æ
na³o¿y³am wczoraj popiel 9,1 z allwaves i zgasi³o rudo¶æ, ale nie do koñca. ja bym nazwa³a ten kolor "truskawkowy blond". z³apa³o równo

kiedy mogê zrobiæ k±piel rozja¶niaj±c±? i kiedy potem farbowaæ? bêdê te¿ robiæ keratynowe prostowanie, ale to rozumiem, ¿e na samym koñcu.
no to ³adnie, najwa¿niejsze, ¿e jakich¶ pasków nie ma czy czego¶ w tym rodzaju .
w jakim stanie s± Twoje w³osy? je¶li w dobrym- k±piel mo¿esz zrobiæ nawet w przysz³ym tygodniu. po k±pieli farbê mo¿esz na³o¿yæ nawet w ten sam dzieñ, ale polecam jednak na drugi czy trzeci, ¿eby dok³adnie ten rozja¶niacz z w³osków wymyæ. keratynka rzeczywi¶cie na koniec.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-28, 16:16   #4464
tekila901
Zakorzenienie
 
Avatar tekila901
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Biegun pó³nocny
Wiadomo¶ci: 8 098
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor ?- w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Poka¿ wiadomo¶æ
no to ³adnie, najwa¿niejsze, ¿e jakich¶ pasków nie ma czy czego¶ w tym rodzaju .
w jakim stanie s± Twoje w³osy? je¶li w dobrym- k±piel mo¿esz zrobiæ nawet w przysz³ym tygodniu. po k±pieli farbê mo¿esz na³o¿yæ nawet w ten sam dzieñ, ale polecam jednak na drugi czy trzeci, ¿eby dok³adnie ten rozja¶niacz z w³osków wymyæ. keratynka rzeczywi¶cie na koniec.
dziêkujê za odpowied¼
od kiedy nak³adam keratynê na w³osy, to te s± w bardzo dobrym stanie. pomijaj±c oczywi¶cie koñcówki
__________________
tekila901 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-28, 19:11   #4465
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor ?- w±tek zbiorczy

znam ten problem, jakie¶ niezdyscyplinowane te koñce .
to ¶wietnie, wtedy nie masz siê czego obawiaæ. ano i nie ma sprawy
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-28, 20:48   #4466
pieskotkura
Przyczajenie
 
Avatar pieskotkura
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 10
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor ?- w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Poka¿ wiadomo¶æ
chodzi o tê czerwonaw± czy rud± czê¶æ?
Jakkolwiek kretyñsko by to nie zabrzmia³o, ten "fragment" w³osia na wysoko¶ci oczu pod blond-rudawym lokiem z grzywki Bardziej czerwony
__________________
Wybra³am figlarn± Sugar Baby!
pieskotkura jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-28, 22:44   #4467
shiza91xx
Raczkowanie
 
Avatar shiza91xx
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wadowice
Wiadomo¶ci: 256
GG do shiza91xx
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor ?- w±tek zbiorczy

¼le tutaj cytat wstawi³a¶ i nie mam pojêcia jakie jest Twoje pytanie- szukasz tego ciemnego bordo, tak?


o taki jak w za³±cznikach 1 2i 3 a moje foto to 4
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg e3ea.jpg (53,5 KB, 8 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg kasztanowo-mahoniowe.jpg (26,6 KB, 8 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg ruddy.jpg (45,0 KB, 6 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg DPSCamera_0014.jpg (58,6 KB, 12 za³adowañ)
shiza91xx jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-28, 23:31   #4468
pieskotkura
Przyczajenie
 
Avatar pieskotkura
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 10
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor ?- w±tek zbiorczy

nie, nie, szukam tego "podgrzywkowego" czerwonego na wysokosci oczu z tego foto:

44441_10152621087895153_1986525207_n.jpg
__________________
Wybra³am figlarn± Sugar Baby!
pieskotkura jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-29, 11:21   #4469
DreaM HunteR
Raczkowanie
 
Avatar DreaM HunteR
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 38
Dot.: Farbowanie na blond rudych w³osów z br±zowymi odrostami?!

Hm, je¶li macie rudy i planujecie wej¶æ w br±zy to po prostu br±zy bêd± siê wyp³ukiwaæ na rudo (o ile mia³y¶cie d³ugo ten rudy i siê dobrze zapigmentowa³).
A ja mam takie pytanko - mam naturalne w³osy popielaty/mysi ciemny br±z. D³ugo farbowa³am Goldwellem Topchic (wcze¶niej rozja¶niaj±c ca³o¶æ) 7KR, potem 7KG ( paleta: http://www.szalonenozyczki.home.pl/a...well/Pgold.jpg ). Chcia³abym pój¶æ teraz w blondy typu 8GB/8G. Nie wiem czy to wyjdzie, wiêc to pierwsze pytanie a drugie jest takie czy kupiæ lotion 6% czy 9%? A mo¿e powinnam spróbowaæ najpierw 7G??? Chcia³abym unikn±æ rozja¶niania przed farbowaniem, ale mo¿e jednak jest ono konieczne???

Edytowane przez DreaM HunteR
Czas edycji: 2013-11-29 o 11:23
DreaM HunteR jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-29, 11:29   #4470
DreaM HunteR
Raczkowanie
 
Avatar DreaM HunteR
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 38
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor ?- w±tek zbiorczy

A ja mam takie pytanko - mam naturalne w³osy popielaty/mysi ciemny br±z. D³ugo farbowa³am Goldwellem Topchic (wcze¶niej rozja¶niaj±c ca³o¶æ) 7KR, potem 7KG ( paleta: http://www.szalonenozyczki.home.pl/a...well/Pgold.jpg ). Chcia³abym pój¶æ teraz w blondy typu 8GB/8G. Nie wiem czy to wyjdzie, wiêc to pierwsze pytanie a drugie jest takie czy kupiæ lotion 6% czy 9%? A mo¿e powinnam spróbowaæ najpierw 7G??? Chcia³abym unikn±æ rozja¶niania przed farbowaniem, ale mo¿e jednak jest ono konieczne???

Ogólnie bardzo podoba mi siê blond jaki ma Kate Hudson tutaj (chodzi mi o te ciemniejsze pasma, bo nie chcê nic bardzo bardzo jasnego): http://www.picomazing.com/wp-content...-Photos-26.jpg
DreaM HunteR jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-05-11 23:08:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:44.