egzamin praktyczny z kosmetologii - Strona 199 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-06-19, 18:01   #5941
Bayje
Zakorzenienie
 
Avatar Bayje
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 4 012
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

Moja może nie była aż taką amatorką .. ale to była właścicielka salonu i ona bardziej lubiła robić takie 'droższe zabiegi' - bo od kasy już jej się 'w głowie' po przewracało. Możliwe, że myślała ze przywołam jej klientów na te rzęsy ale jednak nie wypaliło

Miała po prostu dziwną manierę, że im mocniej tym lepiej. Z kwasami wiem, że jak ktoś się umawiał na 'słabszy' to i tak dawała mocniejszy..

Polecam - nie polecam .. - sprawdzona kosmetyczka/wykonawczyni i opinia znajomych najważniejsza.
__________________




Have you noticed the saddest person always has the most beautiful smile
Kid Cudi
Bayje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-19, 18:03   #5942
Infinity5
Raczkowanie
 
Avatar Infinity5
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 78
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

Dzisiaj byłam w szkole po świadectwo, i miałam okazję rozmawiać z Panią od pracowni i kosmetologii, niestety powiedziała, że egzaminatorzy kiepsko patrzą na dodawanie własnych sprzętów, bo po to jest wykaz, żeby z niego zrobić odpowiedni do klucza zabieg, podobno nieraz dziewczyny za to oblewały. Ale ja myślę, że w naszym projekcie jak ktoś dołączył jonoforezę czy sonoforezę, to będzie ok, punktów nie policzą, ale przynajmniej będą widzieć, że jest wiedza, bo to był taki zabieg, że mimo dodania swojego sprzętu nie sposób nie trafić na coś z klucza. Będzie dobrze byle do końca sierpnia
Infinity5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-19, 18:06   #5943
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

Cytat:
Napisane przez Infinity5 Pokaż wiadomość
Dzisiaj byłam w szkole po świadectwo, i miałam okazję rozmawiać z Panią od pracowni i kosmetologii, niestety powiedziała, że egzaminatorzy kiepsko patrzą na dodawanie własnych sprzętów, bo po to jest wykaz, żeby z niego zrobić odpowiedni do klucza zabieg, podobno nieraz dziewczyny za to oblewały. Ale ja myślę, że w naszym projekcie jak ktoś dołączył jonoforezę czy sonoforezę, to będzie ok, punktów nie policzą, ale przynajmniej będą widzieć, że jest wiedza, bo to był taki zabieg, że mimo dodania swojego sprzętu nie sposób nie trafić na coś z klucza. Będzie dobrze byle do końca sierpnia
Hm ja dodalam sobie galwanizacje a kolezanka jonoforeze i u nas polowa tak "sobie dodala" dlatego sie martwie
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-19, 18:09   #5944
Infinity5
Raczkowanie
 
Avatar Infinity5
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 78
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

Cytat:
Napisane przez ilo16na Pokaż wiadomość
Hm ja dodalam sobie galwanizacje a kolezanka jonoforeze i u nas polowa tak "sobie dodala" dlatego sie martwie
nie martw się, tak jak pisałam, to był taki zabieg, że nie sposób było nie trafić w klucz, zobaczysz na pewno zdasz na co najmniej 90%
Infinity5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-19, 18:11   #5945
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

Cytat:
Napisane przez Infinity5 Pokaż wiadomość
nie martw się, tak jak pisałam, to był taki zabieg, że nie sposób było nie trafić w klucz, zobaczysz na pewno zdasz na co najmniej 90%
Ale przyznam szczerze ze glupot popisalam i chyba nawet zla kolejnosc jesli chodzi o ta galwanizacje(po masazu)
Wiec jesli obleje to trafie na kogos sprawiedliwego.. i za rok bede trzymac sie klucza
Ale pewnie w kluczy jest masaz ten wapozon i Sollux-ja solluxa i wapozonu nie dalam a dalam maske sciagajaca zamiast algowej.
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-19, 18:11   #5946
simone2010
Zakorzenienie
 
Avatar simone2010
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 410
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

Dziewczyny, korzystając z tego, że troszeczkę zeszłyście z tematu w związku z tymi rzęsami , a nie wiem, czy w którymś wątku znajdę tyle kompetentnych osób

Chodzi mi o peeling kawitacyjny: kupiłam sobie odpowiednie urządzonko... Ja wiem, pewnie zaraz mi napiszecie, że takie urządzenia z allegro to pic na wodę, że nie powinnam sama używać, bo nie mam odpowiedniego przeszkolenia, że mogę sobie krzywdę zrobić itd.

No, ale kupiłam, przeczytałam dokładnie instrukcję, kilka stron internetowych różnych gabinetów, obejrzałam kilka filmików na youtubie, żeby wiedzieć jak robić ten peeling, że "muskać", że pod kątem 45 stopni, co po peelingu itd.

Sęk w tym, że nigdzie nie znalazłam informacji o kierunku, w jakim przesuwać szpatułkę, na kilku stronach dziewczyny kłócą się, czy ten peeling musi być wykonywany zgodnie z układem mięśni twarzy

Mogłybyście mi powiedzieć, tak jak kompletnemu laikowi, w jakich partiach twarzy, jak przesuwać szpatułkę
__________________
Tygrysku...!
Co Prosiaczku?
NIC - odparł Prosiaczek biorąc Tygryska za łapkę - chciałem się tylko upewnić czy jesteś...


Ćwiczę od czasu do czasu

Spełniam swoje małe marzenia
simone2010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-19, 18:17   #5947
Infinity5
Raczkowanie
 
Avatar Infinity5
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 78
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

Cytat:
Napisane przez ilo16na Pokaż wiadomość
Ale przyznam szczerze ze glupot popisalam i chyba nawet zla kolejnosc jesli chodzi o ta galwanizacje(po masazu)
Wiec jesli obleje to trafie na kogos sprawiedliwego.. i za rok bede trzymac sie klucza
Ale pewnie w kluczy jest masaz ten wapozon i Sollux-ja solluxa i wapozonu nie dalam a dalam maske sciagajaca zamiast algowej.
zdasz na pewno, a nawet gdyby to nie koniec świata, ja sama nie wiem czy zdam.
Co do tego masażu właśnie Pani nam mówiła, że nie powinno go być, jedynie delikatne ruchy głaskania na np peelingu enzymatycznym.
Wapozon w sumie mógł być ( ja oczywiście nie dałam ), ale na krótko, np 5 minut z peelingiem lub serum.
Infinity5 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-19, 18:21   #5948
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

Cytat:
Napisane przez Infinity5 Pokaż wiadomość
zdasz na pewno, a nawet gdyby to nie koniec świata, ja sama nie wiem czy zdam.
Co do tego masażu właśnie Pani nam mówiła, że nie powinno go być, jedynie delikatne ruchy głaskania na np peelingu enzymatycznym.
Wapozon w sumie mógł być ( ja oczywiście nie dałam ), ale na krótko, np 5 minut z peelingiem lub serum.
JA dalam wlasnie ze tylko ruchy glaszczace i krocej wykonuje niz zwykle..
Zal mi tego Solluxa-przeciez wiedzielam jak zastosowac
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-19, 18:23   #5949
Infinity5
Raczkowanie
 
Avatar Infinity5
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 78
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

Cytat:
Napisane przez simone2010 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, korzystając z tego, że troszeczkę zeszłyście z tematu w związku z tymi rzęsami , a nie wiem, czy w którymś wątku znajdę tyle kompetentnych osób

Chodzi mi o peeling kawitacyjny: kupiłam sobie odpowiednie urządzonko... Ja wiem, pewnie zaraz mi napiszecie, że takie urządzenia z allegro to pic na wodę, że nie powinnam sama używać, bo nie mam odpowiedniego przeszkolenia, że mogę sobie krzywdę zrobić itd.

No, ale kupiłam, przeczytałam dokładnie instrukcję, kilka stron internetowych różnych gabinetów, obejrzałam kilka filmików na youtubie, żeby wiedzieć jak robić ten peeling, że "muskać", że pod kątem 45 stopni, co po peelingu itd.

Sęk w tym, że nigdzie nie znalazłam informacji o kierunku, w jakim przesuwać szpatułkę, na kilku stronach dziewczyny kłócą się, czy ten peeling musi być wykonywany zgodnie z układem mięśni twarzy

Mogłybyście mi powiedzieć, tak jak kompletnemu laikowi, w jakich partiach twarzy, jak przesuwać szpatułkę
według mnie ruch szpatułką w Kawitacji ma jedną najważniejszą zasadę, prowadzić ją 'od siebie' a nigdy 'do siebie', kierunek nie jest uwzględniony.

za ile kupiłaś to urządzenie?
Infinity5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-19, 18:38   #5950
simone2010
Zakorzenienie
 
Avatar simone2010
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 410
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

Cytat:
Napisane przez Infinity5 Pokaż wiadomość
za ile kupiłaś to urządzenie?
350, aktualnie chodzi na allegro po 400, takie bezprzewodowe. Sugerowałam się tym, że kosmetyczka w salonie robiła mi kawitację identycznym
__________________
Tygrysku...!
Co Prosiaczku?
NIC - odparł Prosiaczek biorąc Tygryska za łapkę - chciałem się tylko upewnić czy jesteś...


Ćwiczę od czasu do czasu

Spełniam swoje małe marzenia
simone2010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-19, 18:41   #5951
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

Cytat:
Napisane przez simone2010 Pokaż wiadomość
350, aktualnie chodzi na allegro po 400, takie bezprzewodowe. Sugerowałam się tym, że kosmetyczka w salonie robiła mi kawitację identycznym
W kazdym razie mysle ze sobie krzywdy nie zrobisz jesli bedziesz uzywala zgodnie z instrukcja.I jak kolezanka wyzej pisala..
Ja rzucac kamieniami ze kupilas sobie na allegro nie bede..bo sama planowalam swego czasu..
A mysle ze nie jest najgorsze -aczkolwiek nie ma mocy takiej jak urzadzenie gabinetowe- za np 1tys zl lub 2 tys.. (kolezanka co jest fizjoterapeutka mowila ze te domowa maja po prostu 5 razy mniej mniej mocy..slabiej oczyszczaja)
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-19, 19:33   #5952
simone2010
Zakorzenienie
 
Avatar simone2010
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 410
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

Cytat:
Napisane przez Infinity5 Pokaż wiadomość
według mnie ruch szpatułką w Kawitacji ma jedną najważniejszą zasadę, prowadzić ją 'od siebie' a nigdy 'do siebie', kierunek nie jest uwzględniony.
Cytat:
Napisane przez ilo16na Pokaż wiadomość
W kazdym razie mysle ze sobie krzywdy nie zrobisz jesli bedziesz uzywala zgodnie z instrukcja.I jak kolezanka wyzej pisala..
Ja rzucac kamieniami ze kupilas sobie na allegro nie bede..bo sama planowalam swego czasu..
A mysle ze nie jest najgorsze -aczkolwiek nie ma mocy takiej jak urzadzenie gabinetowe- za np 1tys zl lub 2 tys.. (kolezanka co jest fizjoterapeutka mowila ze te domowa maja po prostu 5 razy mniej mniej mocy..slabiej oczyszczaja)
Ok, dziękuję za wskazówki
__________________
Tygrysku...!
Co Prosiaczku?
NIC - odparł Prosiaczek biorąc Tygryska za łapkę - chciałem się tylko upewnić czy jesteś...


Ćwiczę od czasu do czasu

Spełniam swoje małe marzenia
simone2010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-19, 19:43   #5953
Bayje
Zakorzenienie
 
Avatar Bayje
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 4 012
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

Cytat:
Napisane przez simone2010 Pokaż wiadomość
Sęk w tym, że nigdzie nie znalazłam informacji o kierunku, w jakim przesuwać szpatułkę, na kilku stronach dziewczyny kłócą się, czy ten peeling musi być wykonywany zgodnie z układem mięśni twarzy
Tutaj masz jak wygląda peeling kawitacyjny - http://youtu.be/4VCKSeH3GDM?t=6m32s
do 6:40 - masz jak należy przesuwać szpatułką.

Przeszukując tego materiału natknęłam się również na ten.
http://www.youtube.com/watch?v=F-FewHcNMic

Nie wiem może ja jestem jakoś dziwnie uczona ale wg mnie w ten sposób robi sie wtłaczanie ampułki(odwrotną stroną) a nie peeling. Niech mnie ktoś uspokoi i powie, że moje myślenie jest dobre
__________________




Have you noticed the saddest person always has the most beautiful smile
Kid Cudi

Edytowane przez Bayje
Czas edycji: 2011-06-19 o 19:44
Bayje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-19, 20:03   #5954
PAUL7403
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: MAŁOPOLSKA
Wiadomości: 55
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

Dokłanie tak masz racje drugi filmik to wtłaczanie
PAUL7403 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-19, 20:10   #5955
simone2010
Zakorzenienie
 
Avatar simone2010
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 410
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

Cytat:
Napisane przez Bayje Pokaż wiadomość
Tutaj masz jak wygląda peeling kawitacyjny - http://youtu.be/4VCKSeH3GDM?t=6m32s
do 6:40 - masz jak należy przesuwać szpatułką.

Przeszukując tego materiału natknęłam się również na ten.
http://www.youtube.com/watch?v=F-FewHcNMic

Nie wiem może ja jestem jakoś dziwnie uczona ale wg mnie w ten sposób robi sie wtłaczanie ampułki(odwrotną stroną) a nie peeling. Niech mnie ktoś uspokoi i powie, że moje myślenie jest dobre
Bayje, dziękuję m.in. tym pierwszym filmikiem się sugerowałam, ale tam komentarze dziewczyn są sprzeczne, niektóre piszą, że to zabieg wykonany nieprawidłowo, więc wolałam się upewnić
__________________
Tygrysku...!
Co Prosiaczku?
NIC - odparł Prosiaczek biorąc Tygryska za łapkę - chciałem się tylko upewnić czy jesteś...


Ćwiczę od czasu do czasu

Spełniam swoje małe marzenia
simone2010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-19, 21:30   #5956
patryss
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 29
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

Cytat:
Napisane przez izaem Pokaż wiadomość
witaj domowym sposobem możesz tylko narobić sobie kłopotów w postaci bezrzęsnych oczu bo musiałabyś mleczkiem lub płynem do demakijażu trzeć te rzęsy a efekt będzie taki , że sztuczne odpadną ale razem z Twoimi, po prostu je powyrywasz. Wiem co mówię bo sama tak zrobiłam lepiej zapłacić parę złotych za ściągnięcie u kosmetyczki, ma ona specjalny płyn rozpuszczający klej na który przyklejane są rzęsy
pozdrawiam
witamchodziło mi o rzesy metoda 1;1 wiec posłucham Ciebie i jednak pojde do kosmetyczki bo nie chce zostac bez rzes i tak teraz sie boje ze bede miala ich mniej...dziekuje za odpowiedz
patryss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-20, 15:45   #5957
AgnieszkaP
Raczkowanie
 
Avatar AgnieszkaP
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 161
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

pierwszy filmik to peeling a drugi to wtlaczanie ampulki/serum poprzez mikromasaz
na pierwszym filmiku jest dobrze przeprowadzony zabieg ALE zawsze zaczynamy od minimum stopniowo zwiekszajac moc a nie jak tu pokazali od maxa

Bayje dzieki
jakbys kiedys miala ochote na dobrze zrobione rzeski i dobrymi produktami to wpadnij do mnie
ja nie pracuje na szajsie

izaem ja pracuje na looksus lashes i bardzo sobie chwale i klientki tez
__________________
<ciach_reklama>

zapraszam do galerii rzęskowej
https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=21385

Edytowane przez AgnieszkaP
Czas edycji: 2011-06-20 o 15:48
AgnieszkaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-20, 15:51   #5958
90asia90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 8
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

Dziewczyny widzę że jest tu duzo niezgodnosci w Waszych wypowiedziac co do wapozonu solluxa i wogole....Co do wapozonu przy cerze naczynkowej jest on przeciwwskazaniem i raczej tu nie ma dyskusji...co do lampy sollux na maske algową to też nie jest błąd...Aha widzialam ze zastanawialyscie się czy są pkt ujemne... UJEMNYCH PKT na pewno nie ma...
90asia90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-20, 16:16   #5959
tuktuk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 13
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

Hmm ja też użyłam galwanizacje, a przed nią masaż sobye, ciekawa jestem czy uda mi się zaliczyć ten egzamin. Ogólnie to bardzo się starałam pisząc tą pracę, ale czas pokaże. Tylko widzę że dużo osób albo użylo swój sprzęt albo zrobiła podstawowy zabieg bez sprzętu, więc mam nadzieje że nie obleją tylu osób, chyba nie o to chodzi, albo się mylę oby. Pozdrawiam
tuktuk jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-20, 17:45   #5960
sylwia909
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 9
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

ja też mam nadzieje, ze nikt nie obleje, ja dodalam sprzet spoza listy z załacznika i mam nadzieje, ze tak jak nam babka z projektu mówiła, czyta te projekty ktos konkretny, co sie na tym zna i uwzgledni to co napisałam. Nam babka mówiła, ze jesli dany sprzet spoza załącznika pasuje do zabiegu to mozna go wpisać, ale uwzględnić należy przeciwwskazania do tego sprzętu i wykonac nim odpowiednio zabieg. Wtedy jest wszystko ok.

aha i znalazłam coś takiego, niby klucz - punktacja do jakiegoś starego projektu:
tytuł 3pkt
założenia 7 pkt
diagnoza i przeciwwskazania 13pkt
dobór srodków i prepar. 12pkt
dobór sprzętu i narzedzi 16pkt
metodyka zabiegu 34pkt
zalecenia domowe 10pkt
za ogół pracy czyli za czytelność pracy itd. 5pkt

może ma ktoś z was tez jakieś klucze lub punktacje do starych projektów?
sylwia909 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-21, 09:58   #5961
magalia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 8
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

a wkluczach jest zawsze 100 pkt??? bo u mnie w szkole bylo np 158
magalia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-21, 12:46   #5962
dziewczyna2009
Raczkowanie
 
Avatar dziewczyna2009
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Łapy k. Białegostoku
Wiadomości: 90
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

ja nie wiem. ale to bez różnicy bo próg i tak jest taki sam
__________________
01.01.2011 - SZCZĘŚCIE --> zaręczyny
(długo oczekiwane)

13, 15 06.2011 - egzamin !

16.06.2011 - wyjazd do Belgii ( mały strach)
dziewczyna2009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-21, 20:12   #5963
sylwia909
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 9
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

no ja też słyszałam że za projket jest 150pkt, ale znalazłam coś takiego bodajże z 2009 lub z 2010 roku, nie wiem jak to sie ma w odniesieniu do dzisiejszych projektów
sylwia909 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-22, 11:37   #5964
mucia18
Zakorzenienie
 
Avatar mucia18
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Z pięknego miasta
Wiadomości: 30 796
GG do mucia18
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

widze ze czekamy na wyniki i watek zamarł
__________________
WYMIANA
mucia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-22, 18:27   #5965
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

Na szczescie mam inne zajecia bo bo bym zwariowala martwiac sie..
Obecnie mam duzo innego stresu i w sumie tego co napisalam juz nie zmienie..
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-23, 14:10   #5966
Bayje
Zakorzenienie
 
Avatar Bayje
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 4 012
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

Jest tyle możliwości rozwiązań projektu, że w niektórych wypadkach lepiej czekać na wyniki..
__________________




Have you noticed the saddest person always has the most beautiful smile
Kid Cudi
Bayje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-24, 14:39   #5967
kanzaki26
Raczkowanie
 
Avatar kanzaki26
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: nad morzem
Wiadomości: 109
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

czesc

no mogły by byc te wyniki teraz juz, chcociaz wydaje mi sie,ze nie zdałam, bo nie uzyłam nic na rozjasnienie plam beznadzieja...
__________________
Dyplomowana kosmetyczka
kanzaki26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-29, 10:21   #5968
LolaBunny
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 211
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

Ma ktoś całą I część testów z pytaniami i rozwiązaniami...?
Jak można niech tu wrzuci
LolaBunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-29, 20:16   #5969
bialaczekoladka
Zakorzenienie
 
Avatar bialaczekoladka
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 172
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

Cytat:
Napisane przez LolaBunny Pokaż wiadomość
Ma ktoś całą I część testów z pytaniami i rozwiązaniami...?
Jak można niech tu wrzuci
Przeszukaj dobrze watek..
bialaczekoladka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-30, 10:24   #5970
LolaBunny
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 211
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

Odpowiedzi znalazłam ... ale ja arkusza z pytaniami nie mam ;/
LolaBunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:40.